صفحه 11 از 30 نخستنخست ... 91011121321 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 293

موضوع: سرورهای جدید با فارمیاب محدود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi نمایش پست ها

درسته تعداد ناتار کمی زیاده ولی منبع دهی اونا باید از اول سرور به صورت افزایشی باشه ( افزایشی از نظر ارتقاع سطح منابع و گندوم زار ها )
    من به شخصه میرم سراغ نرم افزار

باتشکر
    همین حالا مشخصه سرور چجوری میشه ، الان من نرم افزار ندارم ولی میخوام استفاده کنم ، باید چیکار کنم ؟ قبلا خود سایت داشت هرکی میخواست میخرید هرکی هم نمیخواست نمیخرید ، الان عده دارندو بس ، دیگه چه بخوای چه نخوای نباید داشته باشی در صورتی که ۱ عده دارن
    لطفا ثبت نام کنید.
    از مـن بـپـرســـــیـد...
    در مورد نحوه ی بازی ، از من سوال کنید لطفا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    دوستانی که مخالفند لطفا برای کاهش اختلاف بین پلیرها هم نظر بدن. یعنی اگه اینکارو نخواهیم برای کاهش اختلاف سطح نیروهای سرور کنیم باید چه کار کنیم؟
    ببینید هدف کلی اینه که شکاف بین کاربرانی که به کمک فارمیاب همرهای سنگین می سازند و سایر کاربران رو کم کنیم.
    اگه ایده شما اینه که بازیکنی که بلد نیست حقشه له بشه خوب ما که نمی خواهیم وقت مردم رو تلف کنیم. نذاریم پلیری که بلد نیست ثبت نام کنه!
    اما اگه می خواهید سرور همگن تر باشه یا کسی که بلد نیست بازی رو یاد بگیره، امیدی برای بازی داشته باشه و حرفی برای گفتن بگید پیشنهادتون رو.
    می خواهیم پلیرهای فعالمون رو زیاد کنیم نه اینکه پلیرهای جدیدمون رو قربانی کنیم!
    اگه میشه تعداد سرور هار و کم کنید!!!
    فارمیاب رو محدو کنید اما شعاعشو عوض نکنید!!!
    مرکز رو فقط دهکده بذارین خوبه!!!
    میشه تعداد لیست های فارم یا تعداد فارم هارو هم محدود کرد!!
    همیشه از خوبی های دوستت واسه خودت یه دیوار بساز که اگه روزی بدی دیدی فقط یه آجر کم کنی، بی انصافیه اگه دیوارو خراب کنی!

3. تشکر Omid تشکر نمود
    پسندیدن mr.3x پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    دوستانی که مخالفند لطفا برای کاهش اختلاف بین پلیرها هم نظر بدن. یعنی اگه اینکارو نخواهیم برای کاهش اختلاف سطح نیروهای سرور کنیم باید چه کار کنیم؟
    ببینید هدف کلی اینه که شکاف بین کاربرانی که به کمک فارمیاب همرهای سنگین می سازند و سایر کاربران رو کم کنیم.
    اگه ایده شما اینه که بازیکنی که بلد نیست حقشه له بشه خوب ما که نمی خواهیم وقت مردم رو تلف کنیم. نذاریم پلیری که بلد نیست ثبت نام کنه!
    اما اگه می خواهید سرور همگن تر باشه یا کسی که بلد نیست بازی رو یاد بگیره، امیدی برای بازی داشته باشه و حرفی برای گفتن بگید پیشنهادتون رو.
    می خواهیم پلیرهای فعالمون رو زیاد کنیم نه اینکه پلیرهای جدیدمون رو قربانی کنیم!
    یه سوال

مگه غیر اینه که اونی هم که الان مثلا بازی بلده و از نظر شما پلیر حرفه ایه روزی آماتور بوده و انقدر افتاده و دوباره پا شده تا الان یاد گرفته؟!!

من خودم به شخصه که همینطوری یاد گرفتم هر بار که باختم هر بار که همرم دیوار شد و هر بار که دهام یکی یکی از دستم رفت یه نکته جدید یاد گرفت

5. تشکر Tomy, Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SohraBR نمایش پست ها
    همین حالا مشخصه سرور چجوری میشه ، الان من نرم افزار ندارم ولی میخوام استفاده کنم ، باید چیکار کنم ؟ قبلا خود سایت داشت هرکی میخواست میخرید هرکی هم نمیخواست نمیخرید ، الان عده دارندو بس ، دیگه چه بخوای چه نخوای نباید داشته باشی در صورتی که ۱ عده دارن
    واسه این سایت هیچکس نرم افزاری ننوشته! یا اگر نوشته داره استفاده شخصی میکنه و رو نمیکنه کسی بفهمه!

اما برای سایت وا ر ی ن یکی نوشتن دارن الان میفروشن من با برنامه نویسش حرف زدم بهم قیمت بده اگر بخواد اختصاصی بنویسه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sir Patriot نمایش پست ها
    والا ما که تو کف همینیم
    خودمون نشستیم یه کله کلیک میکنیم
    به ادمین هم نامه زدم میگم داستانه اینا چیه ربات نیست؟
    غیر غارت داره یه کله هم جمعیت زیاد میشه
    میگه مدرک بده بن کنم
    آخه مرد حسابی میدونستم داره چی کار میکنه که خودم میکردم
    فقط میدونم انسان نمیتونه همچین کاری کنه حتی اگه 5 نفر رو یه اکانت خیمه زده باشن
    داش جکعیت دیگه یا با چیف یا با گولد هستش!!!
    همیشه از خوبی های دوستت واسه خودت یه دیوار بساز که اگه روزی بدی دیدی فقط یه آجر کم کنی، بی انصافیه اگه دیوارو خراب کنی!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sir Patriot نمایش پست ها
    به نظر منم سرور ها رو استاندارد کنید
    یه سری امکانات مثل فروش منابع یا فارم یاب رو که متقاضی خاص داره با سرور پولی مشکلش رو حل کنید
    دوستان هم که ظاهرا با پول خرج کردن مشکلی ندارن
    یه وروذی سنگین هم بذارید کسی فقط وارد شه که زیر 100000 گلد قرار نیست بخره
    سرورم پر ناتار فول منابع کنید غارت کنن حال کنن
    همین دوستمون که داره مسخره میکنه خودش داره با فارمیاب بازی میکنه و اصلا متوجه نیست که وقتی فارمیاب حذف بشه ولی یک عده با برنامه فارمیاب داشته باشن دیگه نمیتونه مثل الان غارت کنه ، چون دیگه نمیتونه فارمیاب بخره
    لطفا ثبت نام کنید.
    از مـن بـپـرســـــیـد...

9. تشکر mr.3x تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط I-Am-Spartacus نمایش پست ها
    یه سوال

مگه غیر اینه که اونی هم که الان مثلا بازی بلده و از نظر شما پلیر حرفه ایه روزی آماتور بوده و انقدر افتاده و دوباره پا شده تا الان یاد گرفته؟!!

من خودم به شخصه که همینطوری یاد گرفتم هر بار که باختم هر بار که همرم دیوار شد و هر بار که دهام یکی یکی از دستم رفت یه نکته جدید یاد گرفت

یادش بخیر چقد مخفیگاه میساخنم ک منابع نبرن!!!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SohraBR نمایش پست ها
    همین دوستمون که داره مسخره میکنه خودش داره با فارمیاب بازی میکنه و اصلا متوجه نیست که وقتی فارمیاب حذف بشه ولی یک عده با برنامه فارمیاب داشته باشن دیگه نمیتونه مثل الان غارت کنه ، چون دیگه نمیتونه فارمیاب بخره
    چیزی که هست رو استفاده میکنم که عقب نمونم ولی وقتی واسه همه نیست دیگه اهمیتی نداره چند کیلو نیروی من بشه یک کیلو چون بقیه هم همین هستن.
    زندگی جنگ است جانا بهر جنگ آماده شو

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Tomy نمایش پست ها
    واسه این سایت هیچکس نرم افزاری ننوشته! یا اگر نوشته داره استفاده شخصی میکنه و رو نمیکنه کسی بفهمه!

اما برای سایت وا ر ی ن یکی نوشتن دارن الان میفروشن من با برنامه نویسش حرف زدم بهم قیمت بده اگر بخواد اختصاصی بنویسه
    بفرما ادمین جان ، دیدی ؟ دقیقا همون حرفایی که زدم، بازار سیاه ، سایت کلا خراب میشه
    لطفا ثبت نام کنید.
    از مـن بـپـرســـــیـد...

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط I-Am-Spartacus نمایش پست ها
    یه سوال

خوب وقتی بازی نزدیک باشه شما انگیزه داری که دفعه بعد شما برنده باشی اما وقتی شما 1000 تا نیرو داری طرف با یه همر میلیونی حمله میزنه به نظرت بازی رو نمیذارید کنار کلا؟!؟

صفحه 11 از 30 نخستنخست ... 91011121321 ... آخرینآخرین