صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22

موضوع: محدودیت تعداد پلیر روی یک اکانت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

محدودیت تعداد پلیر روی یک اکانت

اقا این محدودیت اگه خوب بود همون اول بر نمیداشتن چون بد بود برداشتن شما دوباره اوردی؟ من که دیگه بازی نمیکنم اخه چرا وقتی 3 نفر رو یه اکانتن همه باید رو یه ده بازی کنن؟؟

2. تشکر faramarz, behdad, stardidar تشکر نمود
    پسندیدن faramarz, behdad, stardidar پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوست عزیز تیم برنامه نویسی اینجا تا جایی که من میدونم پلیر نبودن
    این چیزی که میگید رو فقط پلیرا میدونستن (هیچ جا ننوشته چنین قانونی وجود داره )
    بعدا متوجه این باگ شدن و فیکسش کردن

در ضمن 50 نفر هم میتونن رو یه اکنت باشن ولی باید در هر لحضه رو یه ده باشن
    چیز خاصی هم نیست که دارین اینطوری گنده اش میکنید
    Oops

4. نپسندیدن behdad نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام مجدد

والا بنظر شخصی خود بنده هر چی فکر میکنم راجع این موضوع میبینم این قانون با سرعت سرورهای موجود سنخیتی نداره !
    خصوصا سرورهای سرعت بالا که سرعت ساخت ساختمان ها بالاست. و فقط تا تیک ساخت بزنی لود نشده ساخته شده اینجا باید چند نفر روی هر ده پلی کنن !!!

سرعت سرور خیلی مهمه تو اجرای این قانون و اصلا راستشو بگم این مورد چون تو سرورهای الان حل شده بود یکی از نقاط قوت تیم مدیریت و سرور میدیدم حقیقت. چون همیشه با این داستان مشکل داشتیم سابقا

6. تشکر faramarz تشکر نمود
    نپسندیدن behdad نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ŞђōΨğύŋ نمایش پست ها
    سلام مجدد

والا بنظر شخصی خود بنده هر چی فکر میکنم راجع این موضوع میبینم این قانون با سرعت سرورهای موجود سنخیتی نداره !
    خصوصا سرورهای سرعت بالا که سرعت ساخت ساختمان ها بالاست. و فقط تا تیک ساخت بزنی لود نشده ساخته شده اینجا باید چند نفر روی هر ده پلی کنن !!!

سرعت سرور خیلی مهمه تو اجرای این قانون و اصلا راستشو بگم این مورد چون تو سرورهای الان حل شده بود یکی از نقاط قوت تیم مدیریت و سرور میدیدم حقیقت. چون همیشه با این داستان مشکل داشتیم سابقا
    الان من متوجه نشدم !!

تو با این قانون برا سرور های بالا موافقی یا مخالف ؟؟!
    تعریف از خود نباشه :
    تو دنیا حریفی نداریم - تو غارت دستی - هیچ رقیبی نداریم
    البته اینو بگم که همیشه بدون طلا بازی می کنم. اگه با طلا باشی خو چاکرتم هستم لطفا ثبت نام کنید. لطفا ثبت نام کنید. لطفا ثبت نام کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اقا واقعا نمیشه بازی کرد مخصوصا وقتی میخای اتک بدی یا دفاع کنی اصلا دیگه دو نفر نمیتونن همزمان رو یه اکانت باشن بابا یکی میخاد پاپ بزنه یکی میخاد لیست فارم درست کنه یکی میخاد جاسوسی کنه یکی میخاد اتک لانچ کنه برا هر کاری که میخای بکنی باید 100 با نامه بنویسی جبغو داد کنی که هی بچه ها ده عوض نکنین من میخام اینکارو بکنم اون کارو بکنم اونایی که چند نفری رو یه اکانت بازی میکردن دیگه نمیتونن بازی کنن شما هم اگه بازی کرده بودی نمیگفتی چیز مهمی نیست این محدودیت واقعا زجر اوره اتکای چیفمون رو خرای کرده اینسرت نمیتونیم بکنیم بازی کسل کننده شده همش یاید نامه بدیم به دوستامون هماهنگ باشن

9. تشکر behdad تشکر نمود
    پسندیدن faramarz, behdad پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

وقتی طرف پلیر نیست این موضوع رو درک نمی کنه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اون رفیقمونم با این قانون مخالفه منظورش اینه اکه جا به جا نشدن دهکده ها باگ هم بوده باگه خوبی بود متناسب با سرور اسپید بود این قانون محدودیت برا سرعتای بالا اذیت کننده اس. واقعا قبلا خوب و عالی بود از بازی لذت میبردیم هر کسی یه گوشه از کار اکانتو دست میگرفت اکانت زود شکل میگرفت همه کارا رو دوش یه نفر نبود الان خسته کننده شده 100 نفر هم که رو اک باشیم همه یا باید یه کار بکنن یا هیچکس هیچ کاری نکنه بشینن تماشا کنن ببینن نفر اصلی چیکار میکنه . واقعا زجر اور و خسته کننده شده فقط کارمون شده با دوستامون نامه دادن که ده عوض نکنین من ازین ده میخام اتک بدم یا پاپ بزنم یا فارم اد کنم... مسخره اس به خدا.. از همه بدتر اون زماناییه که منتظری اینسرت کنی یا زمان اتکی که میخای بدی برسی فقط باید نذرو نیاز کنی دعا کنی جانشینات یا دوالات یهو نیان رو اکانت ده عوض کنن... خلاصه کلام اینه هر بار که یکی میخاد اتک لانچ کنه باید پسورد عوض کنه جانشینیارو هم برداره تا زمانبندیاش برا اتک دادن یا اینسرت کردن به هم نخوره... اقای ادمین کاش پلیر بودی میفهمیدی دارم چی میگم

12. تشکر behdad تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اقایان ادمین و مولتی های عزیز این قانون اصلن خوب نیست 4تا از پلیرهای خوب رو سر این قانون شما ما از دست دادیم دیگه داره دژکوب می شه نرو افزار ازمایش یه عده اول می یان امتیاز فرهنگی می بررین بالا برای اینکه اثر هنری تو حراجی قیمتش بالا بره قافل از اینکه پلیر های خوب دیگه سراغ ده زدن نمیرن بعد میان محدودیت پلیر می زارین که واسه ده بالا کشیدن گلد بیشتری مصرف بشه نکنین این کاراتون بازی خیلی خوب بود ولی الان نه
    قبلن رنک 1 بالای 35تا ده داشت الان شده 20 تا تازه مصرف سکه هم کم می شه اینجوری چون به جای اینکه تو 35 تا ده تعدیل بزنه تو 20 تا ده تعدیل میزنه کلن هر کاری که الان دارین انجام میدین واسه اینکه مصرف سکه بره بالا داره بر عکس جواب می ده حتما تا چند وقت دگه محدودیت تایم بازی هم می زارین مثل یه بازی دیگه.....

14. تشکر پیشرو تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SiNA_NUMBER_2 نمایش پست ها
    الان من متوجه نشدم !!

تو با این قانون برا سرور های بالا موافقی یا مخالف ؟؟!
    والا میگمکه کاملا مخالفم با اجرای این محدودیت خصوصا درسروهای سرعت بالا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

باید این قانون رو بردارن

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین