صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 91011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 109 , از مجموع 109

موضوع: درود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

و باز هم تاپ دفاع و درگیری در غرب سرور ، این درگیری ها تا کی ادامه داره و هدفش چیه خدا میدونه ، البته زد و خورد نقل و نبات بازیه و بدون اینا بازی مزه ای نداره
    top week 17.jpg
    از این رو ما هم قول یه درگیری جذاب رو تا کمتر از یک ماه با لینک های قشنگ در شرق سرور به دوستان میدیم

پ.ن : عاقبت کاتای پارک شده توی آبادی همینه اصلا به تاپ دفاع نمیکشه
    پ.ن : این فروم رو به سایر دوستان سرور معرفی کنید بیان اینجا یکم شلوغ شه ، بعضی ها اصلا نمیدونن فروم چیه !
    Ts1.ir = WolFlanD
    N1.X = Brain

ما رو دیدی سرو بنداز پایین لطفا ثبت نام کنید.

2. تشکر Spartacus, kingphoenix تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kingphoenix نمایش پست ها
    سلام

بنظر من بابت این ربات یاب ( که من میگم تست تشخیص آدمیزاده تا تشخیص ربات) به کاربرا آموزش رسم پرسپکتیو هم بدین یعنی باید تحلیل فضای سه بعدی داشته باشن کاربرا! این عکسو مشاهده کنید:

یعنی باید کلاهو بچرخونید و در زاویه ای که عکس نشون داده تصور کنید بعد حدس بزنید بخاطر اون سیاهی وسطش یعنی داخل کلاهه و گزینه ی صحیح پیدا میشه.

درضمن من هربار تست کردم این چطور بالا میاد من توی 4-5 دهکدم ارتقاها میدم بعد میام توی لیست فارم تا اولین غارت میزنم "آدمیزاد یاب" بالا میاد.
    بعد از تشخیص هم اگه پلاس فعال باشه که دوباره برمیگرده روی فارم لیست ولی اگه پلاس فعال نباشه میره در منوی خرید طلا که باید دوباره چند تا کلیک بکنی برگردی روی فارم لیستها

4. تشکر SirKnight تشکر نمود
    پسندیدن SirKnight پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

این کل اتکه

http://j.mp/1IjwARF

درمورد بودن دفاع سزار و شوالیه بله بوده ، هرچی تو عکس دیدین احتمالاً درست باشه توی لینک قسمتی که آمار مدافع مشخص میکرده مخفی کردم

درمورد اتک دوستان شمال غرب باید بگم میتونستن از دفاع رد بشن اگر ابتدا اتک No.1Team میخورد بعدش Farshad_punk , پشت بند این دوتا که با رم اتک زده بودن دیوار تخریب شده بود Lemonheyz اتکش میخورد اینطوری تلفات دفاع همون ابندا بیشتر حالت میشد که دقیقاً برعکس عمل کرده بودن

البته دوستان قطعاً میدونستن چطور اتک بزنن حالا شرایط چی بوده که بدین صورت اتک زدن خودشون بایستی توضیح بدن.

درمورد دفاع هم توی پست قبلی گفتم تا صلح تموم شد و برخی از پلیرها هنوز نبودن دفاعی موجود ابتدا به جایی که فیک زده بودن رفت وگرنه دفاع بیشتر از این حرفا موجود بود.

تبریک به مدافــــــــــــــــع جنوب غــــــــــــرب همیشه پیروز

ولی مواظب باشید چند روز بیشتر به آزادسازی کتیبه ها نمونده دفاع هاتون از بین نرن با این اتکک ها

33yed team
    پس از نبرد قبیله کلاغ ها با عقاب پیر

تنها یک چیز بر جای ماند

کوهی سیاه از لاشه کلاغ ها

6. تشکر Spartacus تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 33yed_mojtaba نمایش پست ها
    تبریک به مدافــــــــــــــــع جنوب غــــــــــــرب همیشه پیروز

ولی مواظب باشید چند روز بیشتر به آزادسازی کتیبه ها نمونده دفاع هاتون از بین نرن با این اتکک ها

33yed team
    فدایی داری داش سید جای اکانتت حسابی خالیه

مشکلی نیست دادا ریکاوری دفاعی خیلی برای ما اسون تره اینو ببین همین دیشب اینزرت کردیم مثلاً اومده بودن کپ 0 کنن توی 33 تا اتک اینا اینزرت شد اونم با این پلیر کم و اکانت کمی که توی SW داریم.

http://j.mp/1MPPVk1

حالا شما با حساب سرانگشتی منی که حداقل توی دوتا دهکده دفاعی نان استاپ میکشم بیرون هر دفاعی حدوداً 4 دقیقه طول بکشه ، کاتایی که اونا از دست دادن که باید توی یک دهکده ساخته بشه اونم هر کدوم 20 دقیقه درنتیجه همینطوری سرعت ریکاوری من میشه 10 برابر اونا حالا حساب کن اگر فقط 5 تا اکانت مثل من توی دوتا دهکده و 15 تا اکانت هم توی یدونه دهکدشون نان استاپ دفاعی بکشن بیرون چی میشه؟ درضمن هنوز هیچ همری از ما توی اتک شرکت نکرده و کاملاً سالمه همین که اینا باید بفکر ریکاوری هجومیشون باشن ما کلی جلو میفتیم تو هجومی و ریکاوری دفاعی هم سریع انجام میدیم.

البته اونا دفاعیشون دست نخوردس اون قسمتو جلو هستن که اونم موقع آزاد شدن کتیبه ها بهشون میگیم چقدر بدردشون میخوره

8. تشکر Spartacus, 33yed_team تشکر نمود
    پسندیدن MOD AdMirAl, 33yed_team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دمت گرم داش امیر....پرچم sw بالاست
    برای پیشرفت لازم نیست که نابغه باشی ، کافی است یک قدم جلو باشی.

10. تشکر kingphoenix تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

... ریکاوری دفاعی خیلی برای ما اسون تره اینو ببین همین دیشب اینزرت کردیم مثلاً اومده بودن کپ 0 کنن توی 33 تا اتک اینا اینزرت شد اونم با این پلیر کم و اکانت کمی که توی SW داریم.

http://j.mp/1MPPVk1

حالا شما با حساب سرانگشتی منی که حداقل توی دوتا دهکده دفاعی نان استاپ میکشم بیرون هر دفاعی حدوداً 4 دقیقه طول بکشه ، کاتایی که اونا از دست دادن که باید توی یک دهکده ساخته بشه اونم هر کدوم 20 دقیقه درنتیجه همینطوری سرعت ریکاوری من میشه 10 برابر اونا حالا حساب کن اگر فقط 5 تا اکانت مثل من توی دوتا دهکده و 15 تا اکانت هم توی یدونه دهکدشون نان استاپ دفاعی بکشن بیرون چی میشه؟ درضمن هنوز هیچ همری از ما توی اتک شرکت نکرده و کاملاً سالمه همین که اینا باید بفکر ریکاوری هجومیشون باشن ما کلی جلو میفتیم تو هجومی و ریکاوری دفاعی هم سریع انجام میدیم.
    من موندم چرا توی حمله ها همر رو همراه کاتا ها نمیفرستن
    یا یه خط شکنی چیزی بین موج ها نمیفرستن ! :|

البته اینم یادتون نره ها اک no1 حدود 80ک گندم خور دیوار کرد ...
    Ts1.ir = WolFlanD
    N1.X = Brain

ما رو دیدی سرو بنداز پایین لطفا ثبت نام کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط wolfland نمایش پست ها
    من موندم چرا توی حمله ها همر رو همراه کاتا ها نمیفرستن
    یا یه خط شکنی چیزی بین موج ها نمیفرستن ! :|

البته اینم یادتون نره ها اک no1 حدود 80ک گندم خور دیوار کرد ... :d
    سوء تفاهم نشه ، همر هم زده بودن من فقط اینزرتای خودمون که موفق بود لینکشو گذاشتم (یک اینزرت ناموفق هم داشتیم که البته بخاطر نت خراب جلوی خط شکنشون اینزرت شد) و مابینش هم خط شکن داشت حسابی هم زدن کاتا کردن دهکده رو ولی خب مقصدشون 0 کردن کپ بود که با درست شناسایی کردنامون که کدوم اینزرتا خط شکن نداره جلوی اون سیم سکندا اینزرت کردیم.

من نمیتونم بگم با قاطعیت که تیم شمال غرب بازی بلد نیستن (من اولین سرورم بعد 6-7 سال دوری از بازی دژکوبمه و دوستان شمال غربی نمیشناسم) ولی میتونم با قطعیت بگم اوضاع اینترنت واقعاً خرابه نمیشه به خوبی اتک سیم سکند داد.

خودم من اولین اینزرت دفاعی توش کاتا گذاشتم اگر نشد بتونم دفعه بعدی امتحان کنم که نشد ، دومین سری بدون پرچم زدم که تونستم اینزرت کنم . اگر این دفعه دوم اینزرت نمیشد دفعه ی آخر با پرچم باید میزدم که خداراشکر دفعه ی دوم اینزرت روی ثانیه مورد نظر انجام شد.

درضمن یه چیزی منو حسابی ناراحت میکنه این پروفایل نویسیه نمیدونم این پروفایل نویسی دیگه کدوم صیغه ایه مد شده!!

من تو پروفایل جواب پروفایل f-d نمیدم فقط جهت اطلاع ایشون درمورد اینکه اگر دیولاخ حذف اکانت کرد علت اصلیش این بود که مشکل داخلی خوردیم تا اینکه از حمایت جنوب غرب محروم شد وگرنه اون اتکای شمال غرب باعث رفتنش نشد.

13. تشکر 33yed_team تشکر نمود
    پسندیدن 33yed_team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

یه نفر یه لینک بزاره ببینیم چیکار کردین آخـــــه

کدوم کتیبه دست کیه

لـــــــــــــــــینکــــ ـــــــــ
    پس از نبرد قبیله کلاغ ها با عقاب پیر

تنها یک چیز بر جای ماند

کوهی سیاه از لاشه کلاغ ها