صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 56

موضوع: محدودیت تک دهکده برای لاگین چندنفره (دوال/جانشین) در سرورهای جدید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط NeFRaT نمایش پست ها
    دوست گرامی سعید شما چند وقته دژکوب بازی میکنی؟بنده نظرمو اعلام کردم تقریبا همه هم موافقن شما راست میای میکوبونی تر سر ما
    شما میگی با 20ده میخوای همر بکشی؟دوست گرامی قربان ما کی گفتم با 20 ده همر میکشیم؟ ما با 4ده همر میکشیم حالا شما فرض کن 6نفر رو اک هستین هر کی به کار خودش میرسه اکانت به خوبی مدیریت میشه و دغدغه اینو نداری الان من اتک میدم یه بازیکن دیگه ده چینج میکنه خراب میشه همه چی
    قرار باشه یه نفر رو اک باشه که فایده نداره
    اون دوست عزیزی ک گفته دات کام هر چی باشه خوبه.شما اصلا تا حالا دات کام رفتی ببینی چجوریه یا فقط شنیدی که خوبه؟لیست فارمشو دیدی؟اینجا اون لیست فارم رو بزارن ببینم دو روز دیگه پلی میدی یانه
    اینجا قرار نیست دات کام بشه ای ار هست شما باید قوانینی بزارین ک بالاتر و بهتر از دات کام باشه نه کپی دات کام بزارین.یعنی دات کام حمایت تازه واردین رو برداره شما هم باید بردارین چون دات کام گذاشته؟
    امید جان پست میذارین ک اینکارو کردین ن اینکه قراره اینکار انجام بشه پس گزینه نظر دادن به این پست رو بردارین ما الکی نظر ندیم وقتی هیچ فایده ای نداره.من تو این فروم ندیدم پستی گذاشته باشین و با نظر کاربراتون موافق باشین
    منی ک پلن میچنینم با برنامه جلو میرم نیاز دارم چند نفر همزمان رو اکانت رو دهکده های مختلف کار کنن
    اینا حرف من تنها نیست....

کوچیکتون هومن
    ما چندسالی طبق اون روال بازی کردیم
    فک کنم تا 50 تا ده یا بیشتر هم زدیم
    این قوانین دژکوب هست که باعث میشه اسم بازی دژکوب باشه حالا چه کوچیک چه بزرگ

اتفاقا چند وقت پیش چند تا اپدیت رو لیست فارم اعمال کردن همون کام که تو اولی گاف دادن (میشد لیست فارم رو کپی کرد ) اومدن اینو درست کنن یه گاف دیگه دادن و... خلاصه 5-6 تا اپدیت کردن
    بار اخری که لیست فارم زدم خیلی شیک و مجلسی نقشه رو فول اسکرین کردم رفتم از بالا شروع به کلیک کردن رو دهکده ناتارا کردم و با 2-3 تا کلیک اد کردم تو لیست فارم بعد هم براساس فاصله 100 تا 100 تا مرتب کردم
    چون ورژن نقشه بالاتری نسبت به اینجاداره راحت میشه با لیست فارمش کار کرد
    دهکده های ناتار هم همه با یه اسم هستن راحت میشه تشخیص داد وقتی چیف میشن
    در کل این جوری که شما عنوان میکنید همه میترسن ارجات هم میدم به این پست

برای واحه هم نیرو سازی کردن همه مخالف بودن
    چون هر کسی اینجا نفع خودشو می بینه و میسنجه
    یکی نمیاد بگه به این دلیل و این دلیل جالب نیست
    Oops

2. تشکر saeidzare تشکر نمود
    پسندیدن saeidzare پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

اول عرض کنم شخصا" دلیل اینکه از بین تمامی سایت های موجود فعلی دژکوب ایرانی این سایت رو انتخاب کردم دلیله شباهت بیشترش به دژکوب اصلیه...میدونم خیلی دیگه از دوستان هم نظرشون همینه و دلیل انتخابشون هم همین

حالا دوستان در تیم مدیریت سایت دارن زحمت میکشن و ایرادات رو رفع میکنن که جایه تشکر داره...بدون شک دژکوب اصلی قشنگ تر از دژکوبی هست که برای راحتی پلیرها دستکاری میشه...فقط ایرادی که به اینگونه مسائل وارده اینه که این تغییرات در سروری اتفاق میوفته که در جریانه

فکر میکنم تو کل دنیا هم اینه که وسطه بازی ادمین حق دستکاری سرورها رو نداره و اگر قرار باشه تغییراتی هم انجام بشه قبل از شروع ثبت نام سرور انجام میشه و خواهشی که از دوستان دارم اینه که وسط بازی سرورها رو اینهمه دستکاری نکنن...سوای همه ی مسائلش یه حسه بدی رو به آدم میده.

ارادت
    ویرایش توسط Need4Relax : 11-24-2014 در ساعت 05:58 AM

4. تشکر MaHaN SaMuRaI, saeidzare تشکر نمود
    پسندیدن saeed, MaHaN SaMuRaI, saeidzare پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

در پاسخ به دوستانی که به این مسئله انتقاد داشتند یا انتقادات دیگری وارد کردند.
    در ابتدا هر قانونی اگر معایبی داره برای همه است. برای شما و رقبای شما. اگه شما 5 نفره بازی میکنید شاید رقیب شما 6 نفره بازی کنه! که این یعنی اعمال قانون در نهایت به نفع شماست! (مگر یک نفر، که با بیشترین دوال داره بازی میکنه! که نفع یک نفر رو نمیشه به نفع اکثریت ترجیح داد)

یکی از دوستان هم فرمودند ما به نظر کاربران توجه نمی کنیم جالبه که انتقادی که همیشه به ما می کنند اینه که بیش از حد به حرف و نظرات کاربران توجه می کنیم! حالا نمی دونم واقعیتش کدومه؟ تشخیصش با خود کاربران. اما مسئله اینه که ما سعی میکنیم اعمال قوانین به نفع عموم باشه. یه مثال میزنم، همونطور که می دونید بازی در سروری که از نظر قدرت یکدست تر باشه جذاب تره، بازی با افراد با فاصله قدرتی زیاد لذتی نداره. قطعا بازی برزیل و آلمان جذاب تر از بازی این تیم با مالدیوه! بنابرین هر کاستی و عدم قانونی که باعث تضاد طبقاتی قدرتی فاحش بین پلیرها بشه موجب افت هیجان سرور خواهد شد.
    قانونی باعث میشه توزیع قدرت در بین پلیرها یکسان تر باشه و باعث نشه 100 پلیر قدرت بیشتری نسبت به سایر پلیرها بگیرند. حالا اون 100 پلیر معترض خواهند بود که قوانین بر خلاف خواسته ماست. قطعا هم همینطوره اما اولا که این 100 پلیر همه در یه اتحاد و تیم نیستند دوما برآیند اختلاف قدرت این پلیرها اون ها رو به نقطه صفر بر میگردونه پس عملا چیزی نمی مونه جز ضعیف کشی 1000 پلیر دیگه. که به خاطر کاستی قانون از پلیرهای حرفه ای عقب موندند و نتونستند خودشون رو به رقابت برسونند. به نظر این قانون هم علاوه بر بحث پیشگیری از هک، باعث همگن تر شدن پلیرها میشه و ترمزیه برای پیشرفت چند اکانتی که چند نفره بازی میکنند نسبت به پلیرهای که تک نفره اداره می شوند.
    چون یکی از ضعف های نبود این قانون اینه که 5 ، 6 نفر همین تعداد اکانت باز نموده و با دور زدن سیستم تشخیص ip ، تمامی اکانت ها رو باهم بالا میاورند که این مسئله بی توجهی به قوانین بازی خواهد بود و باعث تضییع حق از سایر پلیرهایی می شود که به قوانین احترام می گذارند.

و در مورد آخر هم اکثرا سعی شده تغییرات در سرورهای جدید اعمال بشه و در وسط سرور تغییراتی نداشته باشیم. مگر باگ ها که باید در تمامی سرورها برطرف شوند. علت اینکه در سرور های e1 و e3 این قانون اعمال میشه به خاطر اینکه پلیرهای این سرورها هنوز تعداد دهکده کمی دارند.

6. تشکر ZartVam, saeidzare تشکر نمود
    پسندیدن ZartVam, saeidzare پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها

و در مورد آخر هم اکثرا سعی شده تغییرات در سرورهای جدید اعمال بشه و در وسط سرور تغییراتی نداشته باشیم. مگر باگ ها که باید در تمامی سرورها برطرف شوند. علت اینکه در سرور های e1 و e3 این قانون اعمال میشه به خاطر اینکه پلیرهای این سرورها هنوز تعداد دهکده کمی دارند.
    حرف تون درست ولی اگه قانون جدید می خواهید اعمال کنید یکدفعه نیایید اول قانون رو اعمال کنید بعد بیایید بگید که از این پس این قانون گذاشته شد

میخواهید قانونی بگذارید مثلا چند روز قبل یا یک هفته قبل بیاید تو همون سرور اعلام کنید که مثلا از فعلان تاریخ این قانون ایجاد میشه نه اینکه بدون اطلاع رسانی اول اعمال کنید بعد اعلام کنید

8. تشکر saeidzare تشکر نمود
    پسندیدن saeidzare پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad نمایش پست ها
    حرف تون درست ولی اگه قانون جدید می خواهید اعمال کنید یکدفعه نیایید اول قانون رو اعمال کنید بعد بیایید بگید که از این پس این قانون گذاشته شد

میخواهید قانونی بگذارید مثلا چند روز قبل یا یک هفته قبل بیاید تو همون سرور اعلام کنید که مثلا از فعلان تاریخ این قانون ایجاد میشه نه اینکه بدون اطلاع رسانی اول اعمال کنید بعد اعلام کنید
    این قانون اعمال نشده هنوز! الانم اومدیم اطلاع رسانی کنیم!

10. تشکر mohammad, saeidzare تشکر نمود
    پسندیدن saeidzare پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با تشکر از شما امید جان

ولی برادر من فکر می کنم با گذاشتن این قانون دوستان نمیان از هم جدا شن.
    شما قصعا یه پلیر حرفه ای بوده ای. با مفهوم پوش که آشنایی داری ؟!
    به فرض میان 100 تا اکانت میزنن هر کدوم یه فارم ترو توپول می کنن یا به صورت پوشر حویل اک اصلی میدن.

بازم شما مدیریت و ما پلیر. هرچی باشه من موافقم. بقیه رو نمیدونم. من فقط چندی انتقادات وارده رو شرح دادم.

راسی یه سوال ؟؟؟!

این قاون برا سرور های 100 به بالا اینا که نمیزارین ؟؟! مثلا vip ها یا 500 ؟؟؟؟!

12. تشکر saeidzare تشکر نمود
    پسندیدن saeidzare پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    این قانون اعمال نشده هنوز! الانم اومدیم اطلاع رسانی کنیم!
    خیلی از بازیکنان به فروم سایت نمیان و خبر ندارن شما باید یه اطلاع رسانی هم داخل سرور کنید
    مثلا داخل سرور بیایید بگید قرار هست همچین قانونی ایجاد بشه و برای انتقادات و پیشنهادات خود در مورد این قانون به این لینک مراجعه کنید

14. تشکر saeidzare تشکر نمود
    پسندیدن saeidzare پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

امید خان نیومد جواب مارو بده ؟!!!!

دوستان هیچ کدوم میدونید سرور های بالا هم این قانون میزارن یا نه ؟؟؟!

16. تشکر saeidzare تشکر نمود
    پسندیدن saeidzare پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SiNA_NUMBER_2 نمایش پست ها
    امید خان نیومد جواب مارو بده ؟!!!!

دوستان هیچ کدوم میدونید سرور های بالا هم این قانون میزارن یا نه ؟؟؟!
    این قانون در کلیه سرورهای جدید اعمال میشه.

18. تشکر saeidzare تشکر نمود
    پسندیدن saeidzare پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط omid نمایش پست ها
    این قانون در کلیه سرورهای جدید اعمال میشه.
    این برای سرور های اسپید بالا خیلی اشتباه.
    مخصوصا 1000!
    مطابق دات کام این قانون درست ولی مثلا این سرور های vip تو دات کام نیست و 100% این میتونه بازی سرور های 1000رو خراب کنه.
    به این موضوع 100% فکر کنید.
    ممنون

20. تشکر saeidzare تشکر نمود
    پسندیدن saeidzare پسندید
صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین