نقل قول نوشته اصلی توسط NeFRaT نمایش پست ها
دوست گرامی سعید شما چند وقته دژکوب بازی میکنی؟بنده نظرمو اعلام کردم تقریبا همه هم موافقن شما راست میای میکوبونی تر سر ما
شما میگی با 20ده میخوای همر بکشی؟دوست گرامی قربان ما کی گفتم با 20 ده همر میکشیم؟ ما با 4ده همر میکشیم حالا شما فرض کن 6نفر رو اک هستین هر کی به کار خودش میرسه اکانت به خوبی مدیریت میشه و دغدغه اینو نداری الان من اتک میدم یه بازیکن دیگه ده چینج میکنه خراب میشه همه چی
قرار باشه یه نفر رو اک باشه که فایده نداره
اون دوست عزیزی ک گفته دات کام هر چی باشه خوبه.شما اصلا تا حالا دات کام رفتی ببینی چجوریه یا فقط شنیدی که خوبه؟لیست فارمشو دیدی؟اینجا اون لیست فارم رو بزارن ببینم دو روز دیگه پلی میدی یانه
اینجا قرار نیست دات کام بشه ای ار هست شما باید قوانینی بزارین ک بالاتر و بهتر از دات کام باشه نه کپی دات کام بزارین.یعنی دات کام حمایت تازه واردین رو برداره شما هم باید بردارین چون دات کام گذاشته؟
امید جان پست میذارین ک اینکارو کردین ن اینکه قراره اینکار انجام بشه پس گزینه نظر دادن به این پست رو بردارین ما الکی نظر ندیم وقتی هیچ فایده ای نداره.من تو این فروم ندیدم پستی گذاشته باشین و با نظر کاربراتون موافق باشین
منی ک پلن میچنینم با برنامه جلو میرم نیاز دارم چند نفر همزمان رو اکانت رو دهکده های مختلف کار کنن
اینا حرف من تنها نیست....

کوچیکتون هومن
ما چندسالی طبق اون روال بازی کردیم
فک کنم تا 50 تا ده یا بیشتر هم زدیم
این قوانین دژکوب هست که باعث میشه اسم بازی دژکوب باشه حالا چه کوچیک چه بزرگ

اتفاقا چند وقت پیش چند تا اپدیت رو لیست فارم اعمال کردن همون کام که تو اولی گاف دادن (میشد لیست فارم رو کپی کرد ) اومدن اینو درست کنن یه گاف دیگه دادن و... خلاصه 5-6 تا اپدیت کردن
بار اخری که لیست فارم زدم خیلی شیک و مجلسی نقشه رو فول اسکرین کردم رفتم از بالا شروع به کلیک کردن رو دهکده ناتارا کردم و با 2-3 تا کلیک اد کردم تو لیست فارم بعد هم براساس فاصله 100 تا 100 تا مرتب کردم
چون ورژن نقشه بالاتری نسبت به اینجاداره راحت میشه با لیست فارمش کار کرد
دهکده های ناتار هم همه با یه اسم هستن راحت میشه تشخیص داد وقتی چیف میشن
در کل این جوری که شما عنوان میکنید همه میترسن ارجات هم میدم به این پست

برای واحه هم نیرو سازی کردن همه مخالف بودن
چون هر کسی اینجا نفع خودشو می بینه و میسنجه
یکی نمیاد بگه به این دلیل و این دلیل جالب نیست