نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: سرور VIP با فروش منابع یا بدون فروش منابع

رأی دهندگان
16. نظرسنجی بسته شده است.
  • سرور با فروش منابع

3 18.75%
  • سرور بدون فروش منابع

13 81.25%
صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 55

موضوع: آیا سرورهای پرسرعت 1000 باید به شکل قبلی بازگردد؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SohraBR نمایش پست ها
    درسته ، اگه همه چیز پولی شه دیگه فایده نداره ، هم کاربران کم میشن و هم از اعتبار کاسته میشه
    دوست عزیز اغتبار که به دست میاد خیلی سخت از دست میره به خاطر اینکه این سایت تنها و بهترین سرورهای نرمال ایران رو داره و فکر نمیکنم اگه یه سرور فان مثل 1000 داشته باشه مشگلی براش پیش بیاد ادامین محترم فکر کنم برای هر صلیقه ای دارن یه کارایی میکنن که همه راضی باشن اینجوری میشه فهمید که به فکر همه هستند و برای هر صلیقه ای سرور خاصی رو در نظر گرفتن .

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط king نمایش پست ها
    ادمین ی چیزی بگو!!!!!
    داداش من شما خودتون یه پا ادمینین حتما که نباید ادمین جواب بده جواب سوال مشخص هست و وقتی میدونی جواب بده اگه تونستی که طرف راضی میشه اگه نه باز سوال میکنه که اونموقع ادمین محترم میان پاسخ میدن .

3. پسندیدن mohammad-DRM پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سرور های 1000 بدون فروش منابع خوبه
    ولی اگه فارمیابش فعال باشه بهتره

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ara3h نمایش پست ها
    دوست عزیز اغتبار که به دست میاد خیلی سخت از دست میره به خاطر اینکه این سایت تنها و بهترین سرورهای نرمال ایران رو داره و فکر نمیکنم اگه یه سرور فان مثل 1000 داشته باشه مشگلی براش پیش بیاد ادامین محترم فکر کنم برای هر صلیقه ای دارن یه کارایی میکنن که همه راضی باشن اینجوری میشه فهمید که به فکر همه هستند و برای هر صلیقه ای سرور خاصی رو در نظر گرفتن .
    نه دوست عزیز خیلی راحت تر از آنچه فکر کنین اعتبار کاسته میشه
    دقیقا مثل الان که فارمیاب رو ورداشتن...
    لطفا ثبت نام کنید.
    از مـن بـپـرســـــیـد...
    در مورد نحوه ی بازی ، از من سوال کنید لطفا

6. تشکر Im Failing تشکر نمود
    پسندیدن Im Failing پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SohraBR نمایش پست ها
    نه دوست عزیز خیلی راحت تر از آنچه فکر کنین اعتبار کاسته میشه
    دقیقا مثل الان که فارمیاب رو ورداشتن...

تایید

8. تشکر SohraBR تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مرسی اینطوری که معلوم هست جواد جان دوست داره سرور مثل قبل باشه که ما هوس نکنیم 1000 بازی کنیم میخوای جواد جان به ادامین محترم بگو سرور 1000 بدون آرش باشه چطوره یه نظر سنجی بزارن :دی
    تو بازی کن فعلا یکم گلد جم کن باز ما مییایم چندتا اک بزنین گلداتونو توشون خرج کنید ماهم اینور گلد جمع میکنیم البته من 1روز قبل از واندر 1000 نبودم یه مشگل کاری پیش اومد رفتم امروز اومدم بچه ها زحمت اون سرور رو کشیدن اگه قسمت شد سرور بعدی خدمت میرسیم .

موفق باشید

خخخخخخخخخخ
    اره به حامد گفتم تورو نزاره بیای
    ولی یادمه بد 3 بار 0 کردنت بهم گفتی هر سرور 100کیلو گلد خرج میکنی که منو بزنی بعدش گفتی اصلا میدونی چند تا 0 داره؟ خخخخخخخ
    سرور که اونطوری نشد میشد که به نفع تو بود ولی بازم تابستون میایم داداش غمت نباشه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط king نمایش پست ها
    من ک با فروش منابع و نیرو مخالفم!!!!
    خوشی دژکوب ب سعی و تلاششه!!!
    اگه قرار باشه با گولد نیرو بدست آورد چ فایده ای داره؟؟
    اقای کینگ منظور این حرفی که میخوام بزنم با شما نیستم فقط ولی میخوام بدونم اونای که دم از بدون فروش منابع میزنن و همیشه ادعاشونو همه جا دارن چرا پس ما نمیبینیمشون تو سرور 1000!
    همونطور که در پست قبلیم گفتم تابستون میام یه سرور انتخاب میکنیم تا 1 سال نمیزارم کس توش شاخ بشه شم هم خواستی شمارتو بده تو یه سرور مققابل هم باشیم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

این هایی که شما میگین درست ولی یه سرور بازی کنی متوجه میشی که برای واندر حیوون نمیشه خرید بعد اینکه شرایط برای همه یکسان هرکسی میتونه استفاده کنه اونم درسته شما میگی طرف اگه شاخه فقط اونجا شاخه بره سرور دیگه میزنن 0 میکننش . در کل هر سروری جذابیت خاص خودشو داره دوست عزیز .
    ادمین عزیز ضمن صحبت های ارش جان که بالا کردن دوست دارمجفتتون جوابمو بدید
    شما که من هرچی میگم میگید به نفع بازیکنان نیست بنظرتون اگه همین خرید حیوون هم بردارید بنفعشون نیست؟ یا شایدم به ضرر دژکوبه!
    چون از وقتی که خرید حیوون رو گزاشتین من شاهد بودم که حتی یه بچه 12 ساله یا هرکسی که طلا نمیخرید یا فقط برای بازی اومده بوده طلا خریده و با مصرف اون همه طلا و 0 شدن خودش انواع ضرر هارو کرده حالا بگید به ضرر کیه با فروش حیوون

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط The Wall نمایش پست ها
    ادمین عزیز ضمن صحبت های ارش جان که بالا کردن دوست دارمجفتتون جوابمو بدید
    شما که من هرچی میگم میگید به نفع بازیکنان نیست بنظرتون اگه همین خرید حیوون هم بردارید بنفعشون نیست؟ یا شایدم به ضرر دژکوبه!
    چون از وقتی که خرید حیوون رو گزاشتین من شاهد بودم که حتی یه بچه 12 ساله یا هرکسی که طلا نمیخرید یا فقط برای بازی اومده بوده طلا خریده و با مصرف اون همه طلا و 0 شدن خودش انواع ضرر هارو کرده حالا بگید به ضرر کیه با فروش حیوون
    ببخشید بانک که نیست که سپرده بذارید و هرکی سپرده گذاشت سود کنه! اصل بازی به برد و باختشه. کجا نوشته با خرید سکه برنده می شید؟ نه اینکه تو سرورهای با فروش منابع که شما سنگشو به سینه میزنی کسی که سکه می خرید برنده میشد؟!
    شما دارید کل بازی های آنلاین و سیستم خرید سکه رو زیر سوال می برید! بحث لذت بردن از بازیه، یکی هست فقط لذت بازی رو در برد می بینه میاد خرج میکنه نمی بره میره میگه متضرر شدم. یکی هم هست از ثانیه به ثانیه بازی لذت می بره حتی اگه اکانتشو حذف کنه بازم تو طول بازی لذتی از بازی برده و از خرید سکه راضیه.

13. پسندیدن NOT AGAIN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    ببخشید بانک که نیست که سپرده بذارید و هرکی سپرده گذاشت سود کنه! اصل بازی به برد و باختشه. کجا نوشته با خرید سکه برنده می شید؟ نه اینکه تو سرورهای با فروش منابع که شما سنگشو به سینه میزنی کسی که سکه می خرید برنده میشد؟!
    شما دارید کل بازی های آنلاین و سیستم خرید سکه رو زیر سوال می برید! بحث لذت بردن از بازیه، یکی هست فقط لذت بازی رو در برد می بینه میاد خرج میکنه نمی بره میره میگه متضرر شدم. یکی هم هست از ثانیه به ثانیه بازی لذت می بره حتی اگه اکانتشو حذف کنه بازم تو طول بازی لذتی از بازی برده و از خرید سکه راضیه.
    خب قربون ادم چیزفهم داداش اومید شما حیوون رو هم حذف کن ببین جالب تر میشه یا نه

صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین