صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 30

موضوع: انتقاد دوست عزیز ما No Game

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    الانم دقیقا همینطوره اکانت ها توسط مولتی هانتر بررسی می شوند علاوه بر اون یه سری محدودیت هایی اعمال شده که کسی با ثبت نام نتونه فورا آبادی خالی کنه.
    اما بقیه مسائل فیزیک رو نمیشه پیاده کرد! گفتنش آسونه اما تو اجرا نمیشه به این راحتی که شما میگید مولتی اکانت رو از روی رفتار تشخیص داد.
    همونطور که قبلا گفتم یه نگاه به این نامه از ساپورت دات کام بندازید. زمانی که حتی فارم بودن جرم نیست دیگه چه حرکتی از بازیکن می تونه باعث مسدودیتش به جرم مولتی باشه غیر از IP؟

در مورد زمان بندی محدودیت ها هم دقیقا به همین نحو هست که گفتید در ابتدا محدودیت ها بیشتره و پله پله تا انتهای سرور دست لیدر ها باز تر میشه.
    خب از این پیام ها میشه چیزای زیادی فهمید
    نظر من اینه کلا این سرور ها رو با دات کام مقایسه نکنیم در هر شرایط اونا جلو ترن
    چه بسا بهتر نیست برا سرور های خودمون قانون مجزا از دژکوب دات کام داشته باشیم

دات کام تا الانش 1 دونه سرور هم بالای 5 ندیده ما اینجا حداقل هفته ای دو سه تا داریم
    مطمئنا قانون هاش باید متفاوت باشه

یه قوانینی خودتون ترتیب بدید توش مشخص بشه کی به کیه
    من پلیر وقتی مراجعه میکنم به قوانین همون قوانین دات کام رو میبینم و هیچ کدوم اجرا نمیشن
    چون سرور ها متفاوته همه چیزشون
    حتی رفتار مولتی هانتر ها تصمیماتشون رفتار ادمین ها

ببینید هیچ وقت نمیشه یا یه مولتی هانتر تو دات کام گپ زد خوشبختانه تو این سرور ها هم ادمین ها هم مولتی هانتر ها خوش برخوردن و تا خود صبح بخوای باهات هم نشین میشن و بدون حرف نا مربوطی جواب میدن
    پس تفاوتی بین این پلیر ها با دات کامی ها هست
    تو پلیر ها هم تفاوت هست الان سرور های جدیدشون کلا متفاوته حتی محل قرار گیری واندر هاشون

به نظرم ادمین محترم بشینن نسبت به خواسته های پلیر یه قوانینی بنویسن
    یک به یک یه قوانینی باشه وقتی من میخونم میدونم دیگه مولتی اکانت ممنوعه ولی این تبصره ها رو هم داره وقتی من گزارش میکنم الان ادعام اینه که باید 100 درصد طرف بن بشه چرا چون قانون نوشته حتی ورود به اکانت شخص دیگر ممنوعه یعنی آیپی بخوری ممنوعه ننوشته لیدر بیا سرک بزن غارت بزن نیرو بساز

الان این که امید جان میگه لیدر ها حق دارن خب اشتباه هست

من میتونم الان یه سرور که شروع میشه 20 تا مولتی بزنم همشون رو بیارم تو اتحاد خودم
    اگه نشد

الان هستن پلیر هایی که کافی نت دارن
    حداقل یه 10 تا سیستم داشته باشن میشه سرور رو تغییر داد

به هر حال قانون باشه خوبه طبق ای سرور نه دات کام

- - - Updated - - -

یه مورد خیلی مهم که صلاح دونستم اینجا هم مطرح کنم
    از استادید و بزرگان دژکوب هم میخوام یه نظر بدن
    ادمین های محترم هم به این توجه کنن خوب میشه

خب یه مورد در مورد واندر ها هست
    الان نزدیک 1000 و خورده ای سرور تو سرور های خارجی هست سر جمع کل کشور های خارجی
    تو هیچ کدوم هفته اولش نمیان واندر رو صفر کنن و چیفش کنن

من میگم یا محل واندر ها مشخص نشه عین زمان ورژن 3.6 یا عین کتیبه ها یه زمان مشخصی آزاد بشن و محلشون هم نامعلوم باشه

یا اگه هستن جاشون هم همینطور میخواد بمونه
    بهتر نیست تا یه زمان مشخصی تو حمایت بمونن ؟
    جذابیت بازی 2 برابر میشه

الان هفته اول نشده طرف ناتار رو درجا میگیره ارث پدریشون هست انگار کار ندارم کی میگیره کی نمیتونه

ولی هفته اول دیگه گرفتن واندر خیلی بده
    سرور های پر سرعت هم اینجور باشه خوبه رندم باشه محلشون و مشخص نباشه
    روز اول میشه سرور 500 ایکس 200 نفر دور واندر ده میزنن درجا میگیرن روز اول
    به نظرم هر کی بازی هم بلد نباشه میتونه بگیره این واندر رو

زمان های قدیم اینجور نبود
    5-6 نفر جلو میزدن که واندر نیرو هاش صفر شه بعدش یکی میرفت چیفش میکرد که مشخص بود کیه
    الان یه نفری هم صفرش میکنه هم چیفش میکنه جالبه بالا هم تنها میکشه :دی

به نظرم بهتره یکم به طرف پیشرفت بریم جدی شدن بازی بریم بهتره
    No Game

2. پسندیدن M3nTaL پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

امیدوارم دوستانی که با محدود کردن و مسدود کردن لاگین در اکانت دیگران مخالفن نظرشون رو به دوست خوبمون اعلام کنند.

4. تشکر No Game تشکر نمود
    پسندیدن No Game پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

امیدوارم دوستانی که با محدود کردن و مسدود کردن لاگین در اکانت دیگران مخالفن نظرشون رو به دوست خوبمون اعلام کنند.
    خب اینجور که نمیشه
    رئیس یه نفر میشه نه 200 نفر
    هر کی یه ساز بزنه که نمیشه
    ما میگیم خودتون یه قانون بزارید همه ازش پیروی کنن
    No Game

6. پسندیدن M3nTaL پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط No Game نمایش پست ها
    خب اینجور که نمیشه
    رئیس یه نفر میشه نه 200 نفر
    هر کی یه ساز بزنه که نمیشه
    ما میگیم خودتون یه قانون بزارید همه ازش پیروی کنن
    خب دقیقا همینطور که الان شما انتقاد داری به این مسئله و انتظار داری برعکسش اعمال بشه وقتی این قانون بود! تعداد بیشتری انتقاد داشتند و انتظار چیزی مثل الان رو داشتند.
    قانونی که الان اعمال شده بر اساس تجربیات این مدته متاسفانه نظر شما با مخالفت طیف گسترده ای از کاربران مواجه خواهد شد. چون قبلا به همین منوال بود که می فرمائید.

8. تشکر No Game تشکر نمود
    پسندیدن No Game پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خب دقیقا همینطور که الان شما انتقاد داری به این مسئله و انتظار داری برعکسش اعمال بشه وقتی این قانون بود! تعداد بیشتری انتقاد داشتند و انتظار چیزی مثل الان رو داشتند.
    قانونی که الان اعمال شده بر اساس تجربیات این مدته متاسفانه نظر شما با مخالفت طیف گسترده ای از کاربران مواجه خواهد شد. چون قبلا به همین منوال بود که می فرمائید.
    کی بدش میاد 10 تا 10 تا مولتی داشته باشه حتی من
    اون موقع سرور چه معنی پیدا میکنه
    یعنی پلیر نمیاد دیگه بازی کنه
    اون موقع هست که همه بازیکن ها حرفه ای میشن
    به هر حال ن از هر کجا بگم شما میگید پلیر ها میگن اینجور خوبه
    پس الان نقش شما به عنوان ادمین سرور ها چیه
    من میگم فرمانده شما سکان دار شما
    دیگه منی که سوار کشتی شدم نمیتونم به ناخدا بگم بچرخ بریم از قطب جنوب دور بزنیم بیاییم

شما میگید چون همه میخوان برن دور بزنن از قطب جنوب بریم دور بزنیم
    نه عزیز نمیشه هر چیزی حد و حدودی داره همونجا هست که اخبار 21 میگه یه کشتی با 1000 نفر مسافر به ناخدایی امید در قطب جنوب یخ زد :دی

من میگم یه کاری کنیم نه پلیر ها نا راضی باشن نه بقیه پلیر ها که قوانین رو رعایت میکنن
    یه قوانینی نوشته بشه منی که خلاف میکنم قانون رو بخونم متوجه بشم تبصره هاش چیه دیگه وقتی لیدر پیام بده پسورد بدید من دیگه از بن شدن نترس یا امثال این
    No Game

10. پسندیدن M3nTaL پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نه ما با روش دیگه ای که حدود یه هفته است پیاده شده جلوی مولتی اکانتی رو میگیریم تا نتونن سیستم رو دور بزنند.
    اما لاگین مشترک رو هم به صورت محدود، باز میذاریم.
    بازی سالم برای ما بیشتر از شما دغدغه هست و همیشه در حال تکاپو و حرکت به سمت بازی سالم هستیم.

12. تشکر No Game تشکر نمود
    پسندیدن No Game, M3nTaL, UgLy پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلاما
    ین چند موج حمله ما ندونستیم کجا به دردمون میخوره
    هر جور میزنی یه 3-4 ثانیه اختلاف میفته
    اونقدر برنامه ریختید رو این سرور ها نمیت=دونم بات یابه کلیکر هست نمیدنم فلانه
    این چند موج حمله رو ما ببریم کجا استفاده کنیم ؟ Ned For Speed ?
    اینا رو همیشه ما میگیم آدم بده هم ما هستیم
    No Game

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط No Game نمایش پست ها
    سلاما
    ین چند موج حمله ما ندونستیم کجا به دردمون میخوره
    هر جور میزنی یه 3-4 ثانیه اختلاف میفته
    اونقدر برنامه ریختید رو این سرور ها نمیت=دونم بات یابه کلیکر هست نمیدنم فلانه
    این چند موج حمله رو ما ببریم کجا استفاده کنیم ؟ Ned For Speed ?
    اینا رو همیشه ما میگیم آدم بده هم ما هستیم
    این قانون وقتی میخوای ابرو رو درست کنی باید حتما بزنی چشم رو کور کنی پس انتقاد بی خود نکن!
    اصلا اتک سیم به چه درد میخوره؟میتونیم بشینیم به خاله بازی بپردازیم خیلی هم خوبه!
    این عاقای بات ناراحت میشه ازش انتقاد نکن!
    قانع شدی ایا؟!
    با تشکر!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    این قانون وقتی میخوای ابرو رو درست کنی باید حتما بزنی چشم رو کور کنی پس انتقاد بی خود نکن!
    اصلا اتک سیم به چه درد میخوره؟میتونیم بشینیم به خاله بازی بپردازیم خیلی هم خوبه!
    این عاقای بات ناراحت میشه ازش انتقاد نکن!
    قانع شدی ایا؟!
    با تشکر!
    قرار بود خاله بازی کنیم نمیومدیم اینجا که
    شما اگه از خاله بازی خوشتون میاد پیشنهادم اینه به خاله بازیتون برسید تا اینجور مسائل
    بات هم نه بات یاب اسم سیستمشونه بات یه چیز دیگه هست حتما تحقیق کن بعد انتقاد کن

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــ ادامه بحث ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــ دختران وارد نشن __________________

این سیستم بات یاب یا هر چی که اسمش هست اجازه نمیده تو یک ثانیه بیشتر از 2 کلیک همزمان رخ بده
    یهنی بخوای چند وج حمله بزنی نمیشه 2 تا اولی میره چند ثانیه فکر و اندیشه و اگه بات یاب گیر نده بعد 4-5 ثانیه 2 حمله بعدی
    این بات یاب یا هر چی اصلاح باید بشه
    اگه بودنش مفیده اصلاح کنید اگه بودنش مفید نبوده که نیست ثابت هم میشه کرد اینو نه بات میگیره نه پرنده
    برش دارید
    بات یاب باید بات پیدا کنه پلیر پیدا کنه دستش رو بگیره دو تا همزمان کلیک نکن :دی
    No Game

16. پسندیدن M3nTaL پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

سیستم بات یاب ربطی به تاخیر در بین حملات شما نداره. بات یاب نیاز به ایجاد تاخیر در سیستم جهت اتخاذ تصمیم جهت نمایش داده شدن یا نشدن ندارد!
    در صورتی که در اجرای صفحات تاخیر مشاهده می کنید به سه دلیل می باشد :
    تعداد پردازش حملات در آن لحظه
    تعداد پردازش گندم منفی تا آن لحظه
    کندی اینترنت شما در اتصال به سرور
    که دو مورد اول زمانی اتفاق می افته که پلیرهای سرور کم شده باشه و زحمت پردازش های حمله یا گندم منفی به دوش تعداد پلیر کم باقی مانده سرور باشه.
    با ذکر مثال خدمتتون توضیح میدم.
    در صورتی که 100 حمله منتظر پردازش و همچنین 100 دهکده منتظر پردازش گندم منفی داشته باشیم وقتی 100 پلیر آنلاین باشند سهم هر پلیر در ارسال درخواست و پردازش 1 حمله و 1 دهکده خواهد بود. اما در صورتی که تعداد پلیرها در همین مثال به 10 نفر کاهش یابد هر پلیر باید منتظر پردازش 10 حمله و 10 دهکده باشد که مدت زمان بیشتری نسبت به حالت اول است.
    این اتفاق در انتهای سرور با افزایش حملات و بزرگ تر شدن لیست های فارم و بیشتر شدن دهکده ها و نیروها و افزایش دهکده های گندم منفی و کاهش پلیرها تشدید می یابد.
    در ضمن باز کردن این تاپیک جهت انتقادات شما بدین معنی نیست که بگردید دنبال کاستی ها و معایب و اینجا رو بروز! نگه دارید. فکر میکنم به انتقادات شما پاسخ داده شد و این تاپیک بسته میشه در صورتی که انتقاد جدیدی دارید در همین بخش تاپیک جدید باز کنید.
    موفق باشید.

18. تشکر UgLy تشکر نمود
    پسندیدن UgLy پسندید
    نپسندیدن No Game نپسندید
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123