صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 30

موضوع: انتقاد دوست عزیز ما No Game

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

بحث های خوبی مطرح شد اما چند نکته رو عرض کنم تا با محدودیت های ما آشنا بشید.
    اول اینکه از نظر تکنیکی نمیشه فرقی بین لیدر که تو چند تا اکانت لاگین میکنه و مولتی اکانت قائل شد. ما فقط IP لاگین کننده رو داریم همون رو هم می تونن عوض کنن. با توجه به قانون دژکوب که میشه فارم بود! از نظر رفتاری هم نمیشه جلوی مولتی اکانت ها رو گرفت.
    متاسفانه بر خلاف خیلی از بازی ها آنلاین که ساخت چند اکانت فایده ای برای اکانت اصلی نداره قوانین دژکوب به نحویه که کاربر رو سوق بده به سمت ساخت چندین اکانت تا بتونه خودشو بیشتر بالا بکشه. خوب این رو ما در ابتدای کارمون اومده بودیم با محدود کردن لاگین های اکانت ها به همدیگه حل کرده بودیم اما روزی چندین نامه داشتیم که می گفتند دژکوب یعنی لیدری و فلان و لیدر باید بتونه به اکانت ها سرکشی کنه و هزارتا خاطره از دات کام و این حرفا که باعث شد محدودیت ها رو کمتر کنیم. و اجازه لاگین مشترک رو بیشتر.
    در مورد لیست فارم هم عرض شد نقطه نظرات گفته شده در اون تاپیک و مجالی برای تکرار نیست یعنی اگه هفته دیگه یه کاربر دیگه مثل شما باز انتقاد کنه به فارمیاب ما باید بشینیم از ابتدا توضیح بدیم. اما اولا با کم کردن منابع ناتار و باز کردن فارمیاب ما یه تیم باید استخدام کنیم که به نامه های انتقادی کاربران به ندادن منابع توسط ناتار پاسخ بدیم (از خاطرات سرور a5!)
    در ثانی کاربران زودتر از تایم مورد نظر به حد محدودیت حملات میرسند که دو کار میکنند یا باز به ما نامه میزنند که محدودیت حملات رو بردارید! که ما باید توضیح بدیم این محدویت توی دات کام هم هست و کلی بحث و نامه نگاری و یا اکانت مولتی می سازند که بتونن حملات بیشتری زده و غارت بیشتری داشته باشند و منابع رو به اکانت اصلی پوش کنند.
    و ثالثا غارت سریع اکانت ها در ابتدای سرور با توجه به پلیر فعالی که ابتدای سرور بیشتر هست باعث میشه ناتار ها نتونن با تولید طبیعی خودشون پاپ بزنن و خودشون رو گام به گام و هفته به هفته برای تغذیه همر های سرور در هفته های پایانی آماده کنند.

2. تشکر M3nTaL, Im Failing تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    اول اینکه از نظر تکنیکی نمیشه فرقی بین لیدر که تو چند تا اکانت لاگین میکنه و مولتی اکانت قائل شد. ما فقط IP لاگین کننده رو داریم همون رو هم می تونن عوض کنن. با توجه به قانون دژکوب که میشه فارم بود! از نظر رفتاری هم نمیشه جلوی مولتی اکانت ها رو گرفت.
    متاسفانه بر خلاف خیلی از بازی ها آنلاین که ساخت چند اکانت فایده ای برای اکانت اصلی نداره قوانین دژکوب به نحویه که کاربر رو سوق بده به سمت ساخت چندین اکانت تا بتونه خودشو بیشتر بالا بکشه. خوب این رو ما در ابتدای کارمون اومده بودیم با محدود کردن لاگین های اکانت ها به همدیگه حل کرده بودیم اما روزی چندین نامه داشتیم که می گفتند دژکوب یعنی لیدری و فلان و لیدر باید بتونه به اکانت ها سرکشی کنه و هزارتا خاطره از دات کام و این حرفا که باعث شد محدودیت ها رو کمتر کنیم. و اجازه لاگین مشترک رو بیشتر.
    در مورد لیست فارم هم عرض شد نقطه نظرات گفته شده در اون تاپیک و مجالی برای تکرار نیست یعنی اگه هفته دیگه یه کاربر دیگه مثل شما باز انتقاد کنه به فارمیاب ما باید بشینیم از ابتدا توضیح بدیم. اما اولا با کم کردن منابع ناتار و باز کردن فارمیاب ما یه تیم باید استخدام کنیم که به نامه های انتقادی کاربران به ندادن منابع توسط ناتار پاسخ بدیم (از خاطرات سرور a5!)
    در ثانی کاربران زودتر از تایم مورد نظر به حد محدودیت حملات میرسند که دو کار میکنند یا باز به ما نامه میزنند که محدودیت حملات رو بردارید! که ما باید توضیح بدیم این محدویت توی دات کام هم هست و کلی بحث و نامه نگاری و یا اکانت مولتی می سازند که بتونن حملات بیشتری زده و غارت بیشتری داشته باشند و منابع رو به اکانت اصلی پوش کنند.
    و ثالثا غارت سریع اکانت ها در ابتدای سرور با توجه به پلیر فعالی که ابتدای سرور بیشتر هست باعث میشه ناتار ها نتونن با تولید طبیعی خودشون پاپ بزنن و خودشون رو گام به گام و هفته به هفته برای تغذیه همر های سرور در هفته های پایانی آماده کنند.
    این هایی ه شما فرمودین درسته
    ولی بحث اینه که وقتی این کار شما فقط باعث میشه که به یه شخص دیگه پول داده بشه و در خیلی از موارد سر بازیکن کلاه میره و اکانتش زده میشه
    بهتره که پول به سرور داده بشه و فارم لیست زده شه
    هرچی شعاع بیشتر شه ، هزینش بیشتر میشه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

امید جان
    مطمئنا برا گفته های صحیح شما راه حلی وجود داره
    اینو باید قبول کنیم که بد عادتشون کردیم
    یعنی عادت کردن ناتار زود رشد کنه غارتش کنن و به وقتش برن چیفش هم کنن
    به نظرم یه پشنهاد بدم
    فارم یاب رو 30*30 کنید و یواش یواش این منابع ناتار رو کاهش بدید
    کاهش یه هویی باعث میشه نارضایتی بشه حق با شماست
    به نظرم میشه هفته ای 1 درصد کم کرد
    بعد 10 هفته استاندارد بشه نه کم نه زیاد عین دات کا یا هر کجا
    این ناتار ها پاپشون میره بالا ولی دیوارشون نمیره اگه من بازیکن تلفات بدم در ناتار یکی از گزینه های کاهش محدوده غارتم میشه کلا دیوار های اینجا تلفات نمیگیره
    کم بود منابع باعث کاهش محدوده غارت پلیر میشه
    خوشبختانه این کار که کردید واسه مولتی ها که واقعا خوبه و واقعا کار خاصی نمیشه رو مولتی ها کرد

در مورد لیدر ها حق با شماست و هم اونا
    ولی یه محدودیت هایی باید باشه
    که نه سیخ بسوزه نه کباب
    No Game

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درباره ای پی ها که میشه با یه تور بروزر یا ای پی چنجر خوب دورش زد اصلا این محدودیت چیز جالبی نیست!
    جدیدا دیده شده نامه میاد رو اکانت ها شما از ای پی چنجر استفاده کردید!هیچ جا نمیان به ای پیت گیر بدن اینم بعد از یه مدت فکر کنم برداشته بشه!
    درباره ناتار ها و فارم یاب الان دیگه نمیشه کاریش کرد همین حالت الانش تقریبا تعادل و نباید تعادل رو دیگه بهم زد!
    به هر حال همین الان هست طرف 10تا پایتخت با گندم زار 20داره غارتشون میکنه.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط No Game نمایش پست ها
    امید جان
    مطمئنا برا گفته های صحیح شما راه حلی وجود داره
    اینو باید قبول کنیم که بد عادتشون کردیم
    یعنی عادت کردن ناتار زود رشد کنه غارتش کنن و به وقتش برن چیفش هم کنن
    به نظرم یه پشنهاد بدم
    فارم یاب رو 30*30 کنید و یواش یواش این منابع ناتار رو کاهش بدید
    کاهش یه هویی باعث میشه نارضایتی بشه حق با شماست
    به نظرم میشه هفته ای 1 درصد کم کرد
    بعد 10 هفته استاندارد بشه نه کم نه زیاد عین دات کا یا هر کجا
    این ناتار ها پاپشون میره بالا ولی دیوارشون نمیره اگه من بازیکن تلفات بدم در ناتار یکی از گزینه های کاهش محدوده غارتم میشه کلا دیوار های اینجا تلفات نمیگیره
    کم بود منابع باعث کاهش محدوده غارت پلیر میشه
    خوشبختانه این کار که کردید واسه مولتی ها که واقعا خوبه و واقعا کار خاصی نمیشه رو مولتی ها کرد

در مورد لیدر ها حق با شماست و هم اونا
    ولی یه محدودیت هایی باید باشه
    که نه سیخ بسوزه نه کباب
    الان تقریبا ناتار حالت تعادل داره تو سرور های جدید هر کار جدیدی صورت بگیره ممکنه به کلی تعادل رو بهم بزنه!
    درمورد اکانت مولتی و این چیزا هم 1001راه حل وجود داره که میشه همینجا 1000تاش رو گفت :دی

6. تشکر No Game تشکر نمود
    پسندیدن No Game پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بنده از دیروز داشتم فکر یکردم حتی شب رو یه ساعت تو رخت خواب فکر کردم
    واقعا ما عادت کردیم به این مسائل
    عین این مومونه پزشک دهکده رو تو شبکه 2 ببینی یا بری تو ماهواره ببینی
    حتما یه فرقی بینشون هست
    کار ندارم به جزئیاتش به شخصه هیچ وقت اونی که تو ماهواره نمایش داده میشه رو ول نمیکنم بشینم جلو شبکه 2 ببینم البته به مسائل +18 هم فکر نکنم
    کیفیتی که داره و جلوه های رمانتیک پوشش های لباسشون همه چی دیگه واقعیه
    میاد تو شبکه 2 باسن رو از رو شلوار لی میزاره بیرون ولی یخه رو میبنده البته ببخشید فکر بد هم نکتید ولی واقعا منحرف میکنه آدم رو
    حالا چه ربطی به موضوع داشت

فارم یاب ما الان سانسور شده هست
    به فرض پزشک دهده گاهی تو شبکه 2 با بلوز شلوار بازی میکرد گاهی با لباس محلی یه قسمت هایی از لباس همیشه سانسور میشد قسمت های جالبش رو سانسور میکرد به قول دوستان منحرف تو جومونگ هم همینطوره بله
    الان فارم یاب ما هم اینجوره یه قسمت هاییش سانسور میشه یا برداشته شده
    یعنی چی ماهیت فارم یاب اینه که فارم جستجو کنه اسمش اینو میگه فارم یاب باید اصولا فارم جستجو کنه بدون محدودیت
    وقتی محدودیت میزارن میشه جامعه کنونی ما سایسی نشه موضوع اگه هر کس خواست تو پیام خصوصوی اینجاش رو کامل توضیح بدم
    وقتی من بیینده پزشک دهکده رو با لباسی ببینم که سانسور شده انگار پلاستیک زدن به لباسش
    این باعث بشه من منحرف بشم آخه چی پیشت اون نامسب پلاستیک هست که پوشوندن
    ولی یکی هست تو ماهواره یا هرکجا اینو دیده الان بیاد تو شبکه 2 شبکه خانواده :دی ببینه اینو میخنده و یادش میفته چی پشتشه یه فوش میده که آخه چی بود اینجور کردید
    فارم یاب اینجور شده من بازیکن که قبلا دیدم چی بوده الان که میبینم فرق کرده سانسور شده ازش بدم میاد واقعا
    حالا شرمنده که زیاد مثال میزنم
    تقریبا یک و نیم ماه پیش شبکه نمایش فیلم Lord of War رو پخش میکرد تو شروع فیلم یه لحظه شک کردم این همون فیلمه
    این فیلم پر از خشونت و جاهای احساسیه
    باور کنید حتی موسیقی فیلم رو هم تغییر داده بودن
    یک فیلم یک و نیم ساعته رو 50 دقیقه نشون داد 10 دقیقش هم پیام بازرگانی بود

من میگم اگه قراره اینجور باشه فیلمه کلا پخشش نکنید ماشالله فیلم ایرانی ترشیده زیاد داریم کسی هم اعتراض نمیکنه به پخششون

من میگم فارم یاب که قراره سانسور بشه کلا برداشته بشه
    الان اعتراض دوستان شاید برا این باشه
    اگه از روز اول همون 20*20 بود شاید هیشکی معترض نمیشد

یا اون قسمت الان که 500 ایکس دیدم همون حرف خودم شد بد عادت شدیم ما
    الان معترضن چرا آبادی ها نیرو دارن
    خب این یعنی یه هویی سانسور کردن
    فوتبال میبینی یه هویی قطع میشه چرا دو تا دختر خوشگل نشستن دارن تشویق میکنن

این عینه حقیقته

مسائل گفته شده ربطی به سیاست نداشت فقط مثال هایی بود برای درک بهتر این موضوع بود
    حتما فیلم زبان اصلی Lord of War رو هم ببینید
    No Game

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خوب عزیز من یه بنده خدایی مرض قند میگیره دکتر بهش میگه دیگه نباید شیرینی بخوری، باید بگه نمیشه چون الان پزشک دهکده رو هم من بدون سانسور دیدم و فوتبالمون هم از این قراره و تاحالا هم عادت کردم به شیرینی زیاد خوردن و فلان و فیسار؟
    نمیشه که چون عادت کردند این قوانین رو نادیده گرفت.
    اما باید کم کم اعمال بشه تا کم کم عادت قدیم ترک بشه و عادت جدید پدیدار.

9. تشکر No Game تشکر نمود
    پسندیدن No Game پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Turbo نمایش پست ها
    خوب عزیز من یه بنده خدایی مرض قند میگیره دکتر بهش میگه دیگه نباید دیگه شیرینی بخوری، باید بگه نمیشه چون الان پزشک دهکده رو هم من بدون سانسور دیدم و فوتبالمون هم از این قراره و تاحالا هم عادت کردم به شیرینی زیاد خوردن و فلان و فیسار؟
    نمیشه که چون عادت کردند این قوانین رو نادیده گرفت.
    اما باید کم کم اعمال بشه تا کم کم عادت قدیم ترک بشه و عادت جدید پدیدار.
    ممنون داداش منم همینو میگم یواش یواش باید برداشته بشه
    فیلم های ایران قدیم رو هم دیدید فکر کنم
    خب شاه رفت همه شدن بچه مسلمون :دی
    گاماس گاماس بشه بهتر هست فارم یاب
    یه هویی زدید کل فارم یاب رو خلع صلاح کردید
    حالا حوصله داشتی ها پزشک دهکده رو نگا کردی 200 بار هم بده من نگا نمیکنم :دی
    No Game

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یه پیشنهاد
    قبل ران کردن سرور ها که فایلش رو آپلود میکنید و سرور ران میشه حالا کار نداریم چجور
    همون سرور رو میشه با سرعت ابلا ران کرد
    قبل ران کردن سرور ها بمثلا اسپید 3 یا 1 یا هر چی
    با سرعت زیاد مثل 10000000 به صورت آزمایشی برا خودتون به عنوان تست ران کنید
    هم ایراد هاش رو پیدا کنید هم باگ هاش رو بعد بر طرف کردنش سرور اصلی رو ران کنید
    سرور 1 ساعته باشه یا هر چی
    بخواهیم میشه تو نیم ساعت کل سرور رو تست کرد که چی به چیه
    الان مشاهده میشه باگ های زیادی هست تو سرور ها و یواش یواش بر طرف میشن شاید تا پایان سال دیگه هم چند تا باگ مشاهده بشه
    این راه خوبی باید باشه
    No Game

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

امید خان پس اونوقت وظیفه مولتی هانتر چیه ؟به ip باشه که خود سیستم تو ایکی ثانیه ip مشترک هارو میده
    داشتم سرور e1 نگاه میکردم از 2900 تا بازیکن ثبت نام شده فقط 700 تاش جمعیت بالای 50 داره ما بقی 2200 اکانت زیر 50 تا جمعیت داره
    فلسفه این 2200 تا اکانت چی میتونه باشه ؟ مطمئنم بالای 70% مولتین که یا واسه خاطر گرفتن قفس و پاک سازی ابادی های کنار اکانت اصلی ها استفاده شده یا واسه انتقال سیلور و گلد و پوش منابع هست که در هر صورت ضایع کردن حق بازیکنایی هست که دارن سالم بازی می کنن
    قرار نیست که ip مشترک دلیل مولتی اکانت بودن باشه (تو فوتبال داور همه توپ ها رو نمیبینه که به پا کی خورد رفت تو اوت ، بلکه از طریق قوانین فیزیک تشخیص میده که توپی که داره به این طرف میره پس باید به پای بازیکن مثلا ابی خورده باشه ) تو .ir هم همین مشکل بود بازیکنا راحت از پارکینگ و اکانت دف ساز حرف میزدن در حالی که طبق مقرارت مولتی اکانت محسوب میشد
    یا بیایم این قانون مولتی و برداریم یا سفت و سخت بگیریم ، یا بگبم تا 2 تا اکانت داشتن ازاد هست ، خلاصه یه کاری کنیم سلیقه ای برخورد نشه امروز تو یه سروری به فلانی گیر بدیم تو اون یکی سرور نه (حداقل تو سروهای نرمال )

خوب این رو ما در ابتدای کارمون اومده بودیم با محدود کردن لاگین های اکانت ها به همدیگه حل کرده بودیم اما روزی چندین نامه داشتیم که می گفتند دژکوب یعنی لیدری و فلان و لیدر باید بتونه به اکانت ها سرکشی کنه و هزارتا خاطره از دات کام و این حرفا که باعث شد محدودیت ها رو کمتر کنیم. و اجازه لاگین مشترک رو بیشتر.
    شما یه ابتدا ، وسط ، انتهای سرور در نظر بگیر ، ابتدای سرور که بحث لیدری به اون صورت معنی نداره که نشه با جانشینی حل شه بعدشم قضیه اون داورست تو فوتبال ، اهداف لاگین شونده معلوم هست ، پلن مولتی هانترارو هم تا اونجا که من دیده بودم اونقدر قوی هست که بشه جلوی بیشتر اینکارارو گرفت

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Poaro نمایش پست ها
    امید خان پس اونوقت وظیفه مولتی هانتر چیه ؟به ip باشه که خود سیستم تو ایکی ثانیه ip مشترک هارو میده
    داشتم سرور e1 نگاه میکردم از 2900 تا بازیکن ثبت نام شده فقط 700 تاش جمعیت بالای 50 داره ما بقی 2200 اکانت زیر 50 تا جمعیت داره
    فلسفه این 2200 تا اکانت چی میتونه باشه ؟ مطمئنم بالای 70% مولتین که یا واسه خاطر گرفتن قفس و پاک سازی ابادی های کنار اکانت اصلی ها استفاده شده یا واسه انتقال سیلور و گلد و پوش منابع هست که در هر صورت ضایع کردن حق بازیکنایی هست که دارن سالم بازی می کنن
    قرار نیست که ip مشترک دلیل مولتی اکانت بودن باشه (تو فوتبال داور همه توپ ها رو نمیبینه که به پا کی خورد رفت تو اوت ، بلکه از طریق قوانین فیزیک تشخیص میده که توپی که داره به این طرف میره پس باید به پای بازیکن مثلا ابی خورده باشه ) تو .ir هم همین مشکل بود بازیکنا راحت از پارکینگ و اکانت دف ساز حرف میزدن در حالی که طبق مقرارت مولتی اکانت محسوب میشد
    یا بیایم این قانون مولتی و برداریم یا سفت و سخت بگیریم ، یا بگبم تا 2 تا اکانت داشتن ازاد هست ، خلاصه یه کاری کنیم سلیقه ای برخورد نشه امروز تو یه سروری به فلانی گیر بدیم تو اون یکی سرور نه (حداقل تو سروهای نرمال )

شما یه ابتدا ، وسط ، انتهای سرور در نظر بگیر ، ابتدای سرور که بحث لیدری به اون صورت معنی نداره که نشه با جانشینی حل شه بعدشم قضیه اون داورست تو فوتبال ، اهداف لاگین شونده معلوم هست ، پلن مولتی هانترارو هم تا اونجا که من دیده بودم اونقدر قوی هست که بشه جلوی بیشتر اینکارارو گرفت
    الانم دقیقا همینطوره اکانت ها توسط مولتی هانتر بررسی می شوند علاوه بر اون یه سری محدودیت هایی اعمال شده که کسی با ثبت نام نتونه فورا آبادی خالی کنه.
    اما بقیه مسائل فیزیک رو نمیشه پیاده کرد! گفتنش آسونه اما تو اجرا نمیشه به این راحتی که شما میگید مولتی اکانت رو از روی رفتار تشخیص داد.
    همونطور که قبلا گفتم یه نگاه به این نامه از ساپورت دات کام بندازید. زمانی که حتی فارم بودن جرم نیست دیگه چه حرکتی از بازیکن می تونه باعث مسدودیتش به جرم مولتی باشه غیر از IP؟

در مورد زمان بندی محدودیت ها هم دقیقا به همین نحو هست که گفتید در ابتدا محدودیت ها بیشتره و پله پله تا انتهای سرور دست لیدر ها باز تر میشه.

14. تشکر MOD Ali_Poaro تشکر نمود
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین