صفحه 97 از 142 نخستنخست ... 47879596979899107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 1416

موضوع: بحث و گفتگوی بازیکنان e1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط omid نمایش پست ها
    مشکل همیشگی سرورهای نرمال. اگه اینقدر هیجان که موقع باز شدن حراجی اول سرور هست! بعد از آزاد شدن کتیبه ها هم بود واقعا جذابیت بازی دو صد چندان می شد. این مشکل نیاز به آسیب شناسی در یک تاپیک جداگانه داره.
    درود بر امید همشهری و مدیریت دژکوب

خوب عرض کنم خدمت دوستان که اکانت های سرور تحت بررسی هستن,فیک لیست در حال تمام شدن هست هیجان هست امید جان,ولی هیجان از نوع کلاسیکش,همه هیجانات رو تو خودمون میریزیم بعد دیوانه ای, خولی,چلی, چیزی در نهایت یا بهترینش مثل ممدرضا بیخاب میشیم خخخخ

درود

صبح همگی به خیر اگه این سحرخیزی نیست و بی خابیه بابت چی میتونه باشه؟!
    لطفا شوخی نکنین و من رو راهنمایی کنین

جواب دکترهای کشاورز دژکوبی گندم پرور ضد جنگ ضد فیک زد دزد

۱: شب بخیر (پلبیر شب بودم دهن من سرویس شده بعد به پای خودت مینویسی پلید)

۲: سیا جون میخامت باز که همر لاست داده چیکار میکنین ؟! مهدی خودمونه

۳: لیدر کل جنوب شرق هستم, عجب شامی خوردیم باهم عارف جون

۴ : گیرین هستم گیرین هستیم, زورمون زورمون نمیرسه به جنوب (راهمین در تقلید از علی گیرین)

۵ : از اف۳ زنگ میزنم بچه ها من پشتتونم برین جلو پلن تو مشتمه (علیرضا ایران)

۶ : گزینه ۲ هستم برو د تعدیل بزن ول کن اینجارو

۷ : کل سرور رو میریزم به هم حالا ببینین (علی ستاره ها رفیق گلم)

۸ : عاشقتم دلم برات تنگ شده (شهرزاد هستم مولتی)

۹ : محسنم سیا، تا عید و بعد عید سرم شلوغه حواست باشه

۱۰ : دکتر هستم, لطفا شبها کلردیازپوکساید بخورید خوب میخابید

۱۱ : ایرج هستم سیا ول کن بیا بشینیم باهم شعر بگیم برای این..... ملک الشعرا

۱۲ : کم کم دارم جنی میشم,امید برس به دادم

۱۳ : امید هستم, از دست من کاری برنمیاد جز بستن تاپیک که دیشب انجام دادم, عارف بیا ببین سیا چیمیگه

۱۴ : علیرضا ایران هستم, صدای جمهوری دژکوب ایران, افففففففففففففففف سهههههههههههههههههههههههه ه

۱۵ : واقعا خوب بازی میکنن, مثل شیر میمونن تو دشت کویر, واقعا فوق العاده ان, خیابانی طی گزارش جنگ دژکوبی

جنوب با شمال متای زیرزمینی بسته, خاستم بگم بعد ها ریا نشه از اجرش کم بشه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط FaTeB نمایش پست ها

خوب عرض کنم خدمت دوستان که اکانت های سرور تحت بررسی هستن,فیک لیست در حال تمام شدن هست هیجان هست امید جان,ولی هیجان از نوع کلاسیکش,همه هیجانات رو تو خودمون میریزیم بعد دیوانه ای, خولی,چلی, چیزی در نهایت یا بهترینش مثل ممدرضا بیخاب میشیم خخخخ

درود

۴ : گیرین هستم گیرین هستیم, زورمون زورمون نمیرسه به جنوب (راهمین در تقلید از علی گیرین)

۱۳ : امید هستم, از دست من کاری برنمیاد جز بستن تاپیک که دیشب انجام دادم, عارف بیا ببین سیا چیمیگه

۱۴ : علیرضا ایران هستم, صدای جمهوری دژکوب ایران, افففففففففففففففف سهههههههههههههههههههههههه ه

۱۵ : واقعا خوب بازی میکنن, مثل شیر میمونن تو دشت کویر, واقعا فوق العاده ان, خیابانی طی گزارش جنگ دژکوبی

سیامک جون ما بیخواب شدیم شما وضعتون خراب کلا قاطی کردی

خدا آخر عاقبتمون رو بخیر کنه و البته اجرمون هم با عاقا

گزینه16که شماره نداشت رو تایید میکنم

فیک لیست رو تموم کردی خبرمون کن
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

3. تشکر Aref, FaTeB, AlIrEzA.IRAN تشکر نمود
    پسندیدن Aref, FaTeB, AlIrEzA.IRAN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عجب داستانیههههه

درووود به ساکنین محترم سرور به خصوص جنوبی های عزیز

والا تا الان داشتیم یه سری برنامه ریزی می کردیم برا یه سری شیطنت کوچیک ,گارنا رو گذاشتین رو سرتون بستون نبود الان نوبت فرومه؟؟ :دی
    عاقا اگه قول میدین بعد از اینکه یه خورده رفتیم دعوا کتک کاری تو سرور انگیزتون کمتر نشه بعد از حذف احتمالی یک سری از رقبا ,منم از همین تریبون اعلام میکنم میبرمتون اردو :دی وگرنه که بشینیم همون کشاورزیمونو بکنیم :دی
    حالا جدا از شوخی چرا یه دونه فیکم از جایی نمیاد؟طرف حال نداره فیک های روشو فیک بک کنه لا اقل ولی اصلا نگران نباشید بهتون قول میدم تو 10 روز آینده یه خورده هیجان از طرف ساید خودمون به سرور تزریق میشه و در جواب امید عزیز که بحث آسیب شناسی این کم شدن تحرک تو سرور رو پیش کشیدن باید بگم که یکی از دلایل اصلیش میتونه ران شدن سرورهای جدید بعد از تایم کتیبه های اینجا باشه,طرف یه نگاه به وضعیت سرور و سایدش میندازه احساس میکنه بازی بی فایده است میگذاره میره البته تو سرور های ir هم دقیقا این مشکل بود خود بنده هم با شخص افشین و اشکان در این مورد صحبت کرده بودم(به عنوان عضوی از تیم ساپورت) که در نهایت دلیلی که اوردن خیلی ساده بود "در آمدزایی" و البته یک دلیل دیگشم ذات راحت طلب خود ما ایرانی هاست,که ترجیح میدیم سروری بازی کنیم که همه چیز سایدمون درست باشه قوی باشه سایدمون شانس برنده شدنش بیشتر باشه,پیشنهاد بنده برای رفع این مشکل اینه که یه سروری ران شه مثل سرورهای تورنومنت حالا با نام مثلا سرور جایزه بزرگ و هم اینکه واقعا یه جایزه نقدی بزرگی براش در نظر بگیرید و هم اینکه فقط یه تعداد یوزر محدود از طریق دعوت نامه رو ایمیلشون دعوت بشند ولی اونها بتونند از طریق ایمیلشون بازیکن به سرور دعوت کنند و یه جوری از تیم های خوب دژکوب ایران دعوت شه برای بازی تو این سرور...
    پ.ن:مورد داشتیم دوستان قهرمان خالی میزنند کتیبه وردارن بعد خزانه هنوز 10 نکردند :| نکنید آقا جان.نکنید برادر من
    پ.ن:مورد داشتیم طرف اومده آباده خودشو غارت کنه بعدش... دیگه بعدشو نگن بهتره :دی
    پ.ن:کی گفته سرور هیجان نداره ؟ :دی خیلیم خوبه شبا بیاین گارنا کلیم شاد میشین.عارف رو با دندون درد ندیدین که,ببینید نمیگین سرور کم هیجانه

5. تشکر .SpaRtaN., Aref, FaTeB, AlIrEzA.IRAN, AMIRKAVIR تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN., Aref, FaTeB, AlIrEzA.IRAN پسندید
    نپسندیدن AMIRKAVIR نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به نظر من روند این سرور هم خیلی مناسبه
    هنوز 1 هفته هست کتیبه ها امده باید افراد خودشون را اماده کنند
    به نظر من حداقل 1 ماه طول میکشه تا زد و خورد درست حسابی تو این سرور ببینیم

7. تشکر Aref تشکر نمود
    پسندیدن Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed.drug نمایش پست ها
    با سلام خدمت اهالی این سرور مخصوصاً دوستان خوبم از جمله سیامک فاتب، محسن فاتب و فکر کنم اسم حسین ایکس من رو هم دیدم.

آقا ما برای اینکه بتونیم به سیامک جان نامهٔ خصوصی ارسال کنیم باید از ۷ خان رستم رد شیم مثل اینکه.

۱ پستمونو که لطف کردن و حذف کردن

باید ۹ تا دیگه پست بدم جناب ادمین،مدیر،....

من از 3x اول تا الان کلا ۲ تا پست گذاشتم اینطوری پیش بره ۵۰ سال دیگه شاید بتونم به دوستم سیامک عزیز یک نامهٔ خصوصی بدم

سیامک عزیزم تا ۵۰ سال دیگه خدا به همرات.

:دیییی
    تا زمانی که 10 ارسال نداشته باشید نمی توانید پیام ارسال کنید.

به قول اجنبی های اونور آبی: Oh My God!!!
    حامد اینجا چیکار میکنی؟!
    همه رو دیدی ما رو ندیدی دیگه
    آقا بیا بازی کنیم. جواب منفی هم پذیرفته نیست

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima Black Scorpion نمایش پست ها
    درود و خسته نباشید
    ما به علت مشکلات کاری که داشتیم اکانت رو واگذار کردیم خدمت دوستان شمال شرق البته نزدیک یه هفته میشه متاسفانه نشد در کنار شما اساتید بازی رو ادامه بدیم
    انشالا سرور های اینده
    boldoozer team
    درود بر نیمای عزیز! والا خبر خوبی نبود! روز خوبی نیست، خبرهای ناخوشایند هم یکی پس از دیگری میرسن.
    رفتن شما قطعا بر پیکر شمال شرق ضربه خواهد زد. امید به اینکه بچه ها بتونن جای خالیتون رو به خوبی کاور کنن
    سروری اگر خواستی بازی کنی حتما خبر بده.

- - - Updated - - -

درود بر همگی

بنده یک پلیر بازی آنلاین دژکوب هستم ، تا حالا بیش از 10 سرور بازی کردم ، ولی اینقدر سرور آروم ندیده بودم ، لطفا من رو راهنمایی فرمایید

( جواب ملت دژکوب باز شوالیه پرور ایران )

1 : احتمالا سرور یوبس شده

2 : ای بازیکن 10 سرور ی ، احتمالا بازیکنی توی سرور نیست

3 : یازیکن هست بازیکن هست هست بازیکن ( برگرفته از راهمین )

4 : از وقتی پدر کرم اومده توی دژکوب ایران بازیکناش کم شدن

5 : من همون گزینه ی 3 هستم ، یوبس شده یوبس شده ، شده یوبس

6 : من علی گیرینم چرا میگی بازیکن نیست ؟

7 : پایدار و دنباله دار باشین ( برگرفته از سیامک و شایان )

8 : علی نیام ترتیب دهکده هات رو بدما ( عارف اسمال کینگ )

9 : امید هستم مدیر دژکوب ، چرا دارین موضوع رو به حاشیه میکشین ، راهمین برو به پسرو دخترت برس

10 : ....

11 : سیامک تورک هستم از اکانت فاتب ، اینجا قزوین است صدای جمهوری دژکوب ایران

( نگین این رو خونده بودین که همین طوری علکی الآن نوشتم ، خخخخ )

-------------------------------------------------------------------------------

یه کم سرور واقعا بدون تحررک شده ، جر اک واندر که واقعا نیروهاش دارن میدون تحرکشون بالاس خخخ

دنباله دار باشین ، شایان جان دوسستتت دارم
    سیامک خودت عشقی، میدونی چقدر عزیز مشهد هم نمیای دیگه :|
    در جواب این چیزایی که نوشتی:

به زودی شاهد تحرکات خوبی خواهیم بود. یه سری عملیات خوبی رو دارم برنامه ریزی میکنم که به زودی نتیجه برنامه ریزی ها رو عملی خواهیم کرد

و ... ادامه بده!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    مشکل همیشگی سرورهای نرمال. اگه اینقدر هیجان که موقع باز شدن حراجی اول سرور هست! بعد از آزاد شدن کتیبه ها هم بود واقعا جذابیت بازی دو صد چندان می شد. این مشکل نیاز به آسیب شناسی در یک تاپیک جداگانه داره.
    درود بر امید عزیز!

بله کاملا موافقم. میتونه یه تاپیک جداگانه داشته باشه و راجع هش صحبت کنیم و ببینیم چه میتوانیم بکنیم تا سرورها هیجان بیشتری داشته باشن.
    ولی در نگاه اول به نظر من یه نقطه ضعف خیلی بدجور تو چشم میزنه: فروم کم رنگ و بی حال

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط NeMeS!S نمایش پست ها
    درود

خوب اگر تو زمان حراجی اینقدر هیجان بالا بود یکم جنس هارو زیاد کنید روزانه نهایتش 5تا اثر هنری تو حراجی میاد و کل حراجی4صفحه شده و خرج کردن اونقدر هم ساده نیست چون وضعیت منابع اونقدر بالا نیست و دیگه همه سرد شدن
    پیشنهاد میکنم شما یه سروسامونی به حراجی ها بدین !

و لیدرهای محترم هم که همگی کشاورز شدن الحمدلله نه پلنی هست نه هیچ چی

1هفتس کتیبه گرفتیم هنوز تو حسرت اولین فیک هستیم عارف جون زحمت بکش یه فیک به ما بده از ساید های دیگه خبری نیست

احتمالا این سرور کل ساید ها باهم متا باشن خوش و خرم بشینیم بالا بردن واندر ناتار رو تماشا کنیم
    یا اینکه این سرور رو یه سرور (اتحاد ملی انسجام دژکوبی همراه با بالا بردن سطح کشاورزی)بکنیم غارت از ناتار با بالا بردن کراپ بعد صادر کردن منابع به سرورهای دیگه که حداقل یه درگیری دارن بین هم و هز چند سالی یه لینک میزارن تو فروم

و باشد که همگی باهم رستگار شویم

محمدرضا
    SpaRtaN
    محمدرضا حاجی میترسم فیک بزاریم رو جایی حذف کنن برن!! خداییش حیف نیست حذف کنن برن؟؟
    یکم فرصت دادیم که نفس بگیرن بعد به صورت فرسایشی درگیر جنگ بشیم.

- - - Updated - - -

درود

آقا قسمت مربوط به ما:

والا ما یه شام دوستانه خوردیم با مهدی لوسیفر، به موسیقی خیلی خوبی هم گوش دادیم با هم اگه یادش باشه
    ولی کل جریان به بازی نامربوط بود! راستشو بخوای اصلا فرصت نشد حرفی بزنیم راجع به بازی

ولی شما مدیونی اگه فکر کنی که 2 تا دژکوب باز با هم بشینن و از دژکوب صحبت نکنن
    حالا بزار به زودی یه سری اطلاعات خوبی میزارم کف فروم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Osiris نمایش پست ها
    درووود به ساکنین محترم سرور به خصوص جنوبی های عزیز

والا تا الان داشتیم یه سری برنامه ریزی می کردیم برا یه سری شیطنت کوچیک ,گارنا رو گذاشتین رو سرتون بستون نبود الان نوبت فرومه؟؟ :دی
    عاقا اگه قول میدین بعد از اینکه یه خورده رفتیم دعوا کتک کاری تو سرور انگیزتون کمتر نشه بعد از حذف احتمالی یک سری از رقبا ,منم از همین تریبون اعلام میکنم میبرمتون اردو :دی وگرنه که بشینیم همون کشاورزیمونو بکنیم :دی
    حالا جدا از شوخی چرا یه دونه فیکم از جایی نمیاد؟طرف حال نداره فیک های روشو فیک بک کنه لا اقل ولی اصلا نگران نباشید بهتون قول میدم تو 10 روز آینده یه خورده هیجان از طرف ساید خودمون به سرور تزریق میشه و در جواب امید عزیز که بحث آسیب شناسی این کم شدن تحرک تو سرور رو پیش کشیدن باید بگم که یکی از دلایل اصلیش میتونه ران شدن سرورهای جدید بعد از تایم کتیبه های اینجا باشه,طرف یه نگاه به وضعیت سرور و سایدش میندازه احساس میکنه بازی بی فایده است میگذاره میره البته تو سرور های ir هم دقیقا این مشکل بود خود بنده هم با شخص افشین و اشکان در این مورد صحبت کرده بودم(به عنوان عضوی از تیم ساپورت) که در نهایت دلیلی که اوردن خیلی ساده بود "در آمدزایی" و البته یک دلیل دیگشم ذات راحت طلب خود ما ایرانی هاست,که ترجیح میدیم سروری بازی کنیم که همه چیز سایدمون درست باشه قوی باشه سایدمون شانس برنده شدنش بیشتر باشه,پیشنهاد بنده برای رفع این مشکل اینه که یه سروری ران شه مثل سرورهای تورنومنت حالا با نام مثلا سرور جایزه بزرگ و هم اینکه واقعا یه جایزه نقدی بزرگی براش در نظر بگیرید و هم اینکه فقط یه تعداد یوزر محدود از طریق دعوت نامه رو ایمیلشون دعوت بشند ولی اونها بتونند از طریق ایمیلشون بازیکن به سرور دعوت کنند و یه جوری از تیم های خوب دژکوب ایران دعوت شه برای بازی تو این سرور...
    پ.ن:مورد داشتیم دوستان قهرمان خالی میزنند کتیبه وردارن بعد خزانه هنوز 10 نکردند :| نکنید آقا جان.نکنید برادر من
    پ.ن:مورد داشتیم طرف اومده آباده خودشو غارت کنه بعدش... دیگه بعدشو نگن بهتره :دی
    پ.ن:کی گفته سرور هیجان نداره ؟ :دی خیلیم خوبه شبا بیاین گارنا کلیم شاد میشین.عارف رو با دندون درد ندیدین که,ببینید نمیگین سرور کم هیجانه

درود بر زاوش عزیز
    والا عارضم به خدمت شریفت که منم موافقم تا حدود خیلی زیادی.
    به نظر من فاصله سرورهای نرمال باید بیشتر باشه یه مقدار. این معضل از قدیم گریبان گیر دژکوب بوده و الان هم میبینیم که هست! چرا که یه آسیب هست که ریشه یابی درستی نشده یا اگر ریشه یابی شده، هنوز اقدامی برای از بین بردن یا کاهش تاثیر این معضل بر بازی انجام نشده

این سرور جایزه بزرگ ، یا سرور پیش کسوتان رو من خیلی روش نظر دارم!. میتونن تبلیغات کنن از طریق بازیکنان به گوش بازینای قدیمی برسه.
    شرایط اون سرور رو خیلی مرتب و دقیق ایجاد کنن. یه تعداد زیادی از بازیکنای قدیمی رو میشه تو اون سرور جمع کرد. من خودم میتونم بازیکن بیارم، الان هم بازیکن های قدیمی داریم:

بچه های اکانت FaTeB که فقط خدا میدونه سرور چندمی هست که دارن بازی میکنن!!
    شایان Shangfei کهنه لیدر جنوب شرق که من هنوز ندیدم اجازه بده سایدش ضعیف بار بیاد
    علیرضا ایران که الان شمال غرب رو به دست گرفته و امیدوارم بتونه به خوبی کارش رو انجام بده در این شرایط سختی که قرار گرفتن
    بچه های اکانت HAWK که لیدر کل شمال شرق، علی گیرین هم از همین اکانت هستش. اینا یه مشت پیرمردن! فکر کنم سال 87 بود با هم بازی میکردیم
    بچه های اکانت Booldozer که حالا به دلایلی مجبور شدن اکانت رو بدن به سایدشون، چا که فرصت بازی نداشتن، ولی من میگم انگیزه کم بود برای موندن
    دوستان کنونی جنوب شرق که تعدادشون زیاده یه دونه یه دونه بنویسم، پستم رو با گوجه میزنن
    و خیلی های دیگه تو سایدهای مختلف سرور...
    اینا هر کدوم به تنهایی میتونن یه سایدی رو اداره کنن. و همینطور میتونن کلی بازیکن و لیدرهای قدیمی با خودشون بیارن. فقط انگیزه میخواد و شور و شوق.
    اگه مدیریت تصمیم بگیره یه سروری تحت این عنوان راه بندازه، خیلی ها رو میتونیم بیاریم اینجا! ببینم داستان چی میشه!! اونوقت تاپ غارت و حراجی ها و بزن بزن ها دیدنی خواهد بود. از یه عده مجبور میشن با شلوار کردی حرکات موزون بزنن (اشاره ای به سرور های قدیم) و یه عده هم باید هفت تیر کشی کنن که خبرش تو روزنامه ها درز کنه!! (اینم گریزی دیگر به خاطرات پاندای کونگ فو کار) در کنار این جریانات یه عده مجبور خواهند شد شب پلن، برن بیرون دوپینگ فلافل کنن (دوستان شکم باز گرفتن چی میگم!!) یه عده هم که فقط وقتی وضعیت رو دیدن، احتمالا در لپ تاپ رو ببندن و برن تو کار منچ و مار و پله (اینم یه جریانی داشته ها! منظورم شخص خاصی نیست ولی اگه به خودت گرفتی حتما یه چیزیت میشه دیگه ) اما در نهایت آخر شب همه جمع میشن یه جا تو روم یکی از دوستان که حالا دیگه بهش میگن اسمشو نیار چون اسم مستعارش رو عوض کرده میزنن تو پر و بال همدیگه و یه سری جریاناتی ساخته میشه و یه حرفایی زده میشه که باز یه بنده خدایی معروف به ممد بیسیم چی ! بیاد صحبت ها ر وبزار کف فروم! که یه یه نفر دیگه بره عکس های عجیبی در جوابش بزاره تو فروم جوری که چندین روز فروم سرور رو تعطیل کنن !!

میشه اینا رو دوباره راه انداخت! به شرطی که این بازی های آندرویدی و فانتزی یکم بازارشون بخوابه.

پ.ن: باز خوبه تارگت رو اشتباه نزده! درست زده ولی خزانه نبوده
    پ.ن: به آباده خودش که پر از نیرو بوده اتک نده صلوات..... طرف مرتکب خود خفت کنی مزمن نشه صلوات......
    پ.ن: بازم دمش گرم این دندون سالم من درد گرفت یه شب، نه که باز پیدام نمیشد به موقع! اومدم که بخوابم! دیدی تا ساعت چند تو گارنا بودیم؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط moom94 نمایش پست ها
    به نظر من روند این سرور هم خیلی مناسبه
    هنوز 1 هفته هست کتیبه ها امده باید افراد خودشون را اماده کنند
    به نظر من حداقل 1 ماه طول میکشه تا زد و خورد درست حسابی تو این سرور ببینیم
    درود!
    بله موافقم. با توجه به شرایط و سطح سرور، باید بگم سرور وضعیت خوبی داره در حال حاضر. یه مقدار بیشتر زمان میخوایم که درگیری ایجاد کنیم.

- - - Updated - - -

با توجه به رویه جدید استفاده برخی از کاربران از اسکریپت جهت حملات هم زمان (Same Second) قانون محدودیت حملات در دقیقه به شرح زیر در سرور ها تدوین گردید:
    هر اکانت به هدف خاص فقط 30 حمله در هر دقیقه می تواند ارسال کند.
    هر اکانت در هر دقیقه فقط می تواند 50 حمله به هدف های مختلف ارسال کند.
    این محدودیت فقط برای حملات است و شامل غارت نمی شود.

/پیام عمومی/

این پیام عمومی رو همین الان گرفتم. یه مقدار بحث میطلبه. بچه ها پایه هستین یه مقدار بحث های فنی کنیم؟
    هر کسی میاد تو بحث، بنویسه ببینیم چی میشه.

نقد اول رو خودم میگم: آخه مجبورین اینقدر تقلب کنید تا بازی که اینجوری بشه؟!
    AreF

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به نظرم زیاد فرقی نمیکنه این محدودیت اونی که پلن بخواهد بریزه اصلا با این مشکل زیاد برخورد نمیکنه
    و کلا این قانون هم الکی ایجاد شده
    اخه نمیشه چون عده ای بد استفاده میکنن بقیه را محروم کنند

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

اقا هیجان که وارد میشه به زودی!!! فیک هم که تا بخوای ne رو se گزاشته البته ما هم خوب گزاشتیم گوش شیطون کر!

عارف سرور پیشکسوتان فکر بدی نیست! من چند روز پیش با امید نامه نگاری کردم را جع به یه سرور فینال تو همینجا.

گفتم اسپید سرور 2 باشه که اسپید بازام بیان. تو تابستونم باشه که بیشتر جذب پلیر کنیم و چند تا دیگه ایده. گفتن همچین فکری دارن و دارن روش کار میکنن.

11. تشکر ShayaN_ShangFei, FaTeB, .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB, .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط gomba gomba نمایش پست ها
    به قول اجنبی های اونور آبی: Oh my god!!!

با توجه به رویه جدید استفاده برخی از کاربران از اسکریپت جهت حملات هم زمان (same second) قانون محدودیت حملات در دقیقه به شرح زیر در سرور ها تدوین گردید:

/پیام عمومی/

این پیام عمومی رو همین الان گرفتم. یه مقدار بحث میطلبه. بچه ها پایه هستین یه مقدار بحث های فنی کنیم؟

سلام بر همه
    خوشبختانه این محدودیت زیاد مشکل ساز نیست به غیر از حملات{FV{ fh_h که اون تو این سرورا به ندرت دیده میشه یا شاید اصلا دیده نشه

شاد زی مهر افزون
    ویرایش توسط Reza.Khan : 02-10-2015 در ساعت 12:21 AM

13. تشکر lucifer تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, 3zar پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GomBa GomBa نمایش پست ها
    به قول اجنبی های اونور آبی: Oh My God!!!
    حامد اینجا چیکار میکنی؟!
    همه رو دیدی ما رو ندیدی دیگه
    آقا بیا بازی کنیم. جواب منفی هم پذیرفته نیست

- - - Updated - - -

درود بر نیمای عزیز! والا خبر خوبی نبود! روز خوبی نیست، خبرهای ناخوشایند هم یکی پس از دیگری میرسن.
    رفتن شما قطعا بر پیکر شمال شرق ضربه خواهد زد. امید به اینکه بچه ها بتونن جای خالیتون رو به خوبی کاور کنن
    سروری اگر خواستی بازی کنی حتما خبر بده.

- - - Updated - - -

سیامک خودت عشقی، میدونی چقدر عزیز مشهد هم نمیای دیگه :|
    در جواب این چیزایی که نوشتی:

به زودی شاهد تحرکات خوبی خواهیم بود. یه سری عملیات خوبی رو دارم برنامه ریزی میکنم که به زودی نتیجه برنامه ریزی ها رو عملی خواهیم کرد

و ... ادامه بده!

- - - Updated - - -

درود بر امید عزیز!

بله کاملا موافقم. میتونه یه تاپیک جداگانه داشته باشه و راجع هش صحبت کنیم و ببینیم چه میتوانیم بکنیم تا سرورها هیجان بیشتری داشته باشن.
    ولی در نگاه اول به نظر من یه نقطه ضعف خیلی بدجور تو چشم میزنه: فروم کم رنگ و بی حال

- - - Updated - - -

محمدرضا حاجی میترسم فیک بزاریم رو جایی حذف کنن برن!! خداییش حیف نیست حذف کنن برن؟؟
    یکم فرصت دادیم که نفس بگیرن بعد به صورت فرسایشی درگیر جنگ بشیم.

- - - Updated - - -

آقا قسمت مربوط به ما:

والا ما یه شام دوستانه خوردیم با مهدی لوسیفر، به موسیقی خیلی خوبی هم گوش دادیم با هم اگه یادش باشه
    ولی کل جریان به بازی نامربوط بود! راستشو بخوای اصلا فرصت نشد حرفی بزنیم راجع به بازی

ولی شما مدیونی اگه فکر کنی که 2 تا دژکوب باز با هم بشینن و از دژکوب صحبت نکنن
    حالا بزار به زودی یه سری اطلاعات خوبی میزارم کف فروم

- - - Updated - - -

درود بر زاوش عزیز
    والا عارضم به خدمت شریفت که منم موافقم تا حدود خیلی زیادی.
    به نظر من فاصله سرورهای نرمال باید بیشتر باشه یه مقدار. این معضل از قدیم گریبان گیر دژکوب بوده و الان هم میبینیم که هست! چرا که یه آسیب هست که ریشه یابی درستی نشده یا اگر ریشه یابی شده، هنوز اقدامی برای از بین بردن یا کاهش تاثیر این معضل بر بازی انجام نشده

این سرور جایزه بزرگ ، یا سرور پیش کسوتان رو من خیلی روش نظر دارم!. میتونن تبلیغات کنن از طریق بازیکنان به گوش بازینای قدیمی برسه.
    شرایط اون سرور رو خیلی مرتب و دقیق ایجاد کنن. یه تعداد زیادی از بازیکنای قدیمی رو میشه تو اون سرور جمع کرد. من خودم میتونم بازیکن بیارم، الان هم بازیکن های قدیمی داریم:

بچه های اکانت FaTeB که فقط خدا میدونه سرور چندمی هست که دارن بازی میکنن!!
    شایان Shangfei کهنه لیدر جنوب شرق که من هنوز ندیدم اجازه بده سایدش ضعیف بار بیاد
    علیرضا ایران که الان شمال غرب رو به دست گرفته و امیدوارم بتونه به خوبی کارش رو انجام بده در این شرایط سختی که قرار گرفتن
    بچه های اکانت HAWK که لیدر کل شمال شرق، علی گیرین هم از همین اکانت هستش. اینا یه مشت پیرمردن! فکر کنم سال 87 بود با هم بازی میکردیم
    بچه های اکانت Booldozer که حالا به دلایلی مجبور شدن اکانت رو بدن به سایدشون، چا که فرصت بازی نداشتن، ولی من میگم انگیزه کم بود برای موندن
    دوستان کنونی جنوب شرق که تعدادشون زیاده یه دونه یه دونه بنویسم، پستم رو با گوجه میزنن
    و خیلی های دیگه تو سایدهای مختلف سرور...
    اینا هر کدوم به تنهایی میتونن یه سایدی رو اداره کنن. و همینطور میتونن کلی بازیکن و لیدرهای قدیمی با خودشون بیارن. فقط انگیزه میخواد و شور و شوق.
    اگه مدیریت تصمیم بگیره یه سروری تحت این عنوان راه بندازه، خیلی ها رو میتونیم بیاریم اینجا! ببینم داستان چی میشه!! اونوقت تاپ غارت و حراجی ها و بزن بزن ها دیدنی خواهد بود. از یه عده مجبور میشن با شلوار کردی حرکات موزون بزنن (اشاره ای به سرور های قدیم) و یه عده هم باید هفت تیر کشی کنن که خبرش تو روزنامه ها درز کنه!! (اینم گریزی دیگر به خاطرات پاندای کونگ فو کار) در کنار این جریانات یه عده مجبور خواهند شد شب پلن، برن بیرون دوپینگ فلافل کنن (دوستان شکم باز گرفتن چی میگم!!) یه عده هم که فقط وقتی وضعیت رو دیدن، احتمالا در لپ تاپ رو ببندن و برن تو کار منچ و مار و پله (اینم یه جریانی داشته ها! منظورم شخص خاصی نیست ولی اگه به خودت گرفتی حتما یه چیزیت میشه دیگه ) اما در نهایت آخر شب همه جمع میشن یه جا تو روم یکی از دوستان که حالا دیگه بهش میگن اسمشو نیار چون اسم مستعارش رو عوض کرده میزنن تو پر و بال همدیگه و یه سری جریاناتی ساخته میشه و یه حرفایی زده میشه که باز یه بنده خدایی معروف به ممد بیسیم چی ! بیاد صحبت ها ر وبزار کف فروم! که یه یه نفر دیگه بره عکس های عجیبی در جوابش بزاره تو فروم جوری که چندین روز فروم سرور رو تعطیل کنن !!

میشه اینا رو دوباره راه انداخت! به شرطی که این بازی های آندرویدی و فانتزی یکم بازارشون بخوابه.

پ.ن: باز خوبه تارگت رو اشتباه نزده! درست زده ولی خزانه نبوده
    پ.ن: به آباده خودش که پر از نیرو بوده اتک نده صلوات..... طرف مرتکب خود خفت کنی مزمن نشه صلوات......
    پ.ن: بازم دمش گرم این دندون سالم من درد گرفت یه شب، نه که باز پیدام نمیشد به موقع! اومدم که بخوابم! دیدی تا ساعت چند تو گارنا بودیم؟

- - - Updated - - -

درود!
    بله موافقم. با توجه به شرایط و سطح سرور، باید بگم سرور وضعیت خوبی داره در حال حاضر. یه مقدار بیشتر زمان میخوایم که درگیری ایجاد کنیم.

- - - Updated - - -

با توجه به رویه جدید استفاده برخی از کاربران از اسکریپت جهت حملات هم زمان (Same Second) قانون محدودیت حملات در دقیقه به شرح زیر در سرور ها تدوین گردید:

/پیام عمومی/

عارف جان بابت محدودیت حملات باید بگم که من تا حالا این قانون رو جایی ندیده بودم و برای اولین باره که برخورد میکنم
    این کار از شاید یکم از قشنگی پلن ها کم بکنه ولی فکر نکنم مشکل ساز باشه ( با یه دیقه بالا و پایین میشه همون پلن رو اجرا کرد ) و یا از باگ های خاص سرور که مثلا یکیش از ثانیه 0 تا 0 هست استفاده کرد به این معنی که 50 تا تارگت رو تو تایم 50 تا 59 ثانیه گزاشت و 50 تای بعدی رو تو 0 تا 10 ثانیه اینجوری هم طبق قانون سرور عمل شده هم تو 20 ثانیه 100 تا فیک گزاشتیم اینمک واسه این اینجا گزاشتم چون میدونم بخان ثانیه ای حساب کنن و بخان جلو این حرکت رو بگیرن کلا سرعت سرور میخابه پس خیالتون راحت که میشه این قانون رو هم دور زد بیشتر از این بحث نمیکنم چون یکی از کار به دستای فروم نمیدونم چرا از من خوشش نمیاد و حتما بعد از این پست یه اخطار دیگه به من میده

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام اینم یه لینک خوب فقط از دف خود ده اکانت!!
    http://dejkoob.ir/ir/report/3184adca364
    که روی جنگ آموز یونیک میزارن!!!

مدیز عزیز پست قبلی هم راجب f3بود هم e1چون راجب دوتاشون گفته بودن!!!!!!
    و بیشترش راجب e1بود!خواهشا کامل بخون بعد الکی پست رو پاک کنید!!!!

صفحه 97 از 142 نخستنخست ... 47879596979899107 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع