صفحه 80 از 142 نخستنخست ... 3070787980818290130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 800 , از مجموع 1416

موضوع: بحث و گفتگوی بازیکنان e1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط NeMeS!S نمایش پست ها
    والا عارف جان ما نظراتمون رو در باره واندر و قیمت بازی به تیم مدیریتی دادیم امیدواریم گوشی شنوا هم وجود داشته باشه.

با این قیمتی که دوستان برای گلد میزارن مطمئنن این سرورها قابله مقایسه با دات کام نیست و با سایت اصلی دژکوب در المان هم در ارتباط نیست و علاوه بر اون آپدیتهای جدید دات کام رو نداره و مهم تر از همه سرور قهرمانان وجود ندارد!
    در صورتی که ایتم های بالا رو بتونن تو بازی پیاده بکنن بالا بودن گلد مشکلی نبوده و اکثر پلیر های قدیمی دوباره بازجذب میشن برای بازی
    ولی با این شرایط ریزش پلیر نه تنها در یک سرور بلکه در کل سایت خواهد بود و دلیلش هم روشنه
    که هر100کی نقره رو در دات کام میشه با هزینه 10-15تومن خرید یعنی با100 تومن میشه5کی گلد خرید و هیچ فرقی با اینجا نخواهد داشت

به شخصه اکانت بیده وحشی یک هزینه سرسام آوری رو تا حالا متقبل شده کهیه نمونش رو میگم براتون

مهم : شما تاکنون در این سرور 127700 ســکه طلا خریداری نموده اید که در صورت داشتن سکه بیشتر می توانید تا چهاربرابر مقدار خریداری شده را انتقال دهید.
    تاکنون 46888 سکه طلا منتقل نموده اید و فقط می توانید 463912 سکه طلای دیگر انتقال دهید.

و اندازه همین هم از سرورهای دیگه پک8800 منتقل شده

حالا به نظرتون تیمی مثل بیده وحشی یا عارف سگ سیبیل برای اینسرور وقت میزارن یا خیلی راحت حذف میکنن و میرن دات کام!!!!!!

ما اکانتی که دارای واندر بوده رو بدون هیچ وقفه یا تونستیم حذف کنیم ویا اکانتی که 20هفته رنک1-2غارت بوده پس همچین اکانت های هیچ ارزشی برای ما نخواهد داشت و امیدوارم تیم مدیریت این رو درک کنن که ما هستیم که ازشون حمایت میکنیم نه اینکه بازی اونها خوب باشه و مارو جذب بکنه!

حالا امیدوارم دوستان فکری بکنن که ما شاد باشیم و آنها رستگار

سرور .com دیگه نمیشه سیلور منتقل کرد . تایم بین 24-12 ساعت رندوم میزنه و همش هم علامت سواله! حتی تعداد چکش هم علامت سواله.
    هیچجوره نمیتونی پیدا کنی اتمی که گذاشتی تو حراجی رو
    ٌW.L

2. تشکر Aref تشکر نمود
    پسندیدن Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GomBa GomBa نمایش پست ها
    والا سیلور فروش که پیدا میشه به راحتی. نشد هم من مستر کارد دارم میخرم برای هر کسی که خواست
    اینجا با این قیمت و این همه زحمت و این همه داستان اصلا هیچی دیگه، فایده نداره!! کام خیلی بهتره. تازه معلوم نیست سیستم محاسبات نبر چجوری بخواد کارکنه!!
    عارف یه چیز جالب دیگه دقت کردی الان پک 5500 تومنی گلد از 90 تومن میکنن 200 تومن بعد حتما میان منت میذارن میکنن 150 تومن =))

آقای امید میشه بیای یه بحث منطقی کنیم با هم ؟
    K!nG NoTh!nG
    AMIRKAVIR
    BLACK.MILK

4. تشکر Aref تشکر نمود
    پسندیدن Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

احتمالا دیگه خداحافظ :پی

نقل قول نوشته اصلی توسط WondeR نمایش پست ها
    والا سیامک جان کو گوش شنوا ؟تاپیک زدن در مورد افزایش گلد صحبت کنن اکثرآ مخالفن بازم حرف خودشونو میزنن و هنوز ملتو قانع نکردن تاپیکو میبندن :دی
    یه عده دلیل الکی هم اوردن که واسه پلیر پولدار فرق نداره واسه کسی هم که خرج نمیکنه بهتره اینم الکیه :دی مثلآ عارف اختلاسگر شاندیز میگه گرون شه میره .com منم که خرج نمیکنم دیگه پلی نمیدم
    دروود
    دقیقا احسان جان میخواستم تو تاپیکی که گفتی پست بگذارم در این مورد.چندباری اومدم دلایل افزایش قیمت رو خوندم احساس کردم هر پستی تو این زمینه بگذارم مهر تاییدی میشه به توهین مدیرای این سایت به شعور من و شما. ولی چون ظاهرا تصمیم دوستان برای رفتن از سرور جدیه دیگه نمیشد چیزی نگفت و رفت:
    همون جور که همتون میدونین اصلا مقایسه بین سرورهای .com و اینجا از پایه منتفیه چون:
    1.کلا گیم ماله اون شرکته کاری که اینجا داره انجام میشه کلا دزدیه و از اینجا که تو مملکت چیزی به نام قانون کپی رایت وجود نداره قابل پیگیری نیست از طرف اون بدبختایی که اسکریپتو نوشتن و هر روزم دارن رو افزایش جذابیت بازی کار میکنن.اشتباه نکنید اصلا اینجوری نیست که تیم برنامه نویسی اینجا دارن زحمت این آپدیت هارو میکشن.زحمت شبانه روزی تیم اینجا کلا هماهنگ سازی کدهای جدید رو اسکریپته که البته 1000 جور باگ و مشکل این وسط پیش میاد که خوب قابل درکه و قابل تحمل از طرف ما.اما اینکه بخوان سایتشونو با کام مقایسه کنند از پایه اشکال داره چون کلا این گیم ماله اون شرکته نه سایت ترااوییان
    2-اومدن گفتن به خاطر متناسب کردن اوضاع حراجی قیمت گلد رو کشیدیم بالا که شاهد بریزوبپاش نباشیم رو اکانتها و اکانتها با خرج زیاد فقط نیان بالا.دقیقا مثل این میمونه که بگیم خوب توبازار مملکت اینقدر قدرت خرید قشر مرفه جامعه بالاست که قشر ضعیفتر فاصله سطح زندگیشون با قشر مرفه روز به روز بیشتر میشه پس بیایم گوجه رو از کیلویی 1500 تومن بکنیم کیلویی 7500 که قدرت خرید قشر پولدارو کم کنیم...که مشخصه نتیجش چی میشه.اونی که تو پارکینگ خونش مازراتی پارکه که اصلا نمیدونه گوجه کیلویی چنده فقط قشر ضعیف جامعه له میشه زیر این فشار...
    3-اینکه گفتید قیمت گلد تو سرور ها ی ما ارزونه اشتباه هست 100%.اصلا قیمتی که همین الان هم داریم میدیم زیاده.اگه تو IR قیمتها اونجوری بود دلیلش این بود که اشکان نمایندگی دژکوب رو داشت یعنی اکثر اون پولی که منو شما میدادیم میرفت تو جیب شرکت تو آلمان.که سر همون قضیه داستان پنل های نقره فروشی رو خود افشین و اشکان راه انداختند تا اون پولهای شیرین بره جیبه خودشون چرا آلمان بخوره؟اصلا کوفت بخورن :دی.اما اینجا که دیگه از این داستانا نیست کل این پول صاف میره تو جیب صاحبای سایت.بعد بحث تعمیر و نگهداری سایت و تبلیغات رو میکشند وسط و هزینه های بالاشو.آخه یه نفر یه تبلیغات تو سایتهای پربازدید مجاز ایران به من نشون بده تا من قبول کنم...
    پ.ن1:اختمالا این پست حذف میشه زیاد مهم نیست برام فقط این برام مهم بود که این حرفارو بزنم بعد برم
    پ.ن2:از روز اولش به عشق دوستان اومدیم تو این سرور.سطح پایین سرور و باگها و مشکلاتش بدجوری زد تو ذوقمون ولی بازم نشستیم بازیمونو کردیم.نه ادعایی داشتیم نه چیزی مشتاق بودیم که تو عمل بتونیم یه سری تفاوتها رو نشون بعضی از دوستان بدیم.ایکاش روزی که تصمیم به ترک سرور گرفتین به منم یه ندا میدادید که بیشتر از این اینجا وقت تلف نکنیم(بله با شما هستم هم سایدیه عزیز که اولش که اومدیم...)
    پ.ن3:اگه یه سرور میرفتید تو تورنومنت جلوی روسها بازی میکردین اصلا حرفی از اثبات گیم پلی ایرانی جماعت تو سرورهای مطرح نمیزدید.شاید رو بازی انفرادی رو اکانتهامون 5 لول بالاتر از اونها باشیم ولی تو تیمورک 100 لول ازشون پایین تریم.مگه اینکه بریم سرورهای معمولیه کام اونجا شایستگی هامونو نشونشون بدیم :دی

6. تشکر Aref, WondeR, ShayaN_ShangFei تشکر نمود
    پسندیدن Aref, WondeR, ShayaN_ShangFei پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

من همیشه چون برنامه نویسای اینجا مشهدی و همشهری بودن با یه تعصب به اینجا نگاه کردم ولی خدایی پر از باگه این سرور!!!! با یه رمر دیوار تخریب شد تو c1!!!!! فقز یه رمر!!!!! حالا برای این کیفیت این پولو ما که نمیدیم!!!! از نظر من همتهنگ کنیم همه با هم بریم یه سرور تو usa تو یه ساید بزنیم این اجنبایروو بترکونیمم!!!!

8. تشکر Aref تشکر نمود
    پسندیدن Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

ببینید دوستان در واقع اگه بخوایم خیلی دقیق تر به قضیه نگاه کنیم، بحث سنگین میشه
    ولی این نظر منه:

تو سروری که یه تعداد بازیکن دور هم جمع شدن و یه تعداد خیلی زیادیشون به دلیل دعوت و اصرار من و امثال من اومدن، وضعیت چجوریه؟

اثر هنری تو بازار کمه! فارم ها وضعیت درستی ندارن! در واقع اصلا فارمی در کار نیست! یه تعداد ناتار و واحه هست فقط. نبود بازیکنا کافی رو با افزایش درصد تراکم واحه و ناتار در سطح مقطع مساحتی از نقشه جبران کردن ولی ایا جوابگوست؟

الان با این سیستم همه اکانت های خوب مجبورن مولتی اکانتی بازی کنن. چون نه دف سازی داریم نه اکانت ساپورتری داریم نه بازیکنی که بتونه کمک بده!
    کل سایدها رو نگاه کنی فوقش 3 تا شاخه دارن. اون 3 رو هم بخوای غربال کنی میشن نهایتا 2 تا اتحاد 25-30 نفره! این دیگه آخرشه! من خیلی تحلیل کردم وضعیت های مختلف رو. کمبود بازیکن داره موج میزنه تو نگاه اول. ما سرورهای کام و آی آر قدیم اکانت های پاپ 2-3 هزارتایی رو قبل کتیبه ها فارم میکردیم!!! اینجا نمیشه! اینجا همونا دارن بازی میکنن! اکانت های اصلی هستن. تا بیای یه اکانت رو برای دفاع سازی بیاری پیش خودت بهش بازی یاد بدی و براش طلا بخری و بهش یاد بدی چجوری بازی کنه، پیر میشی! هزینه هم اینجوری باشه!!

الان با این سیستم بازار و سرور، در واقع خرج کل سرور رو افرادی مثل من و دکتر عطا و محمدرضا اسپارتان اکانت بیدوحشی و سایر اکانت هایی که دارن زیاد هزینه میکنن، می دیم. عمدا جنس تو بازار نمیزارن که قیمت پایین نیاد. که مجبور شیم خرج کنیم. تازه اون اکانت های فسقلی هم بیان و از این اب گل آلود ماهیگیری کنن! یه عده هم اروزن بخرن و بعد بفروشن به ما! خرج اکانت اونا روهم ما بدیم! خرج دف سازا رو هم بدیم. خرج اکانت های پلن دار رو هم بدیم. بازی هم یاد بدیم اگه یاد بگییرن!! که میخوایم بازی کنیم!! این چجور بازی کردنه؟!! آدم میخواد بازی کنه که لذت ببره یا اینکه بره تحت فشار؟!!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط bardia_f7 نمایش پست ها
    سرور .com دیگه نمیشه سیلور منتقل کرد . تایم بین 24-12 ساعت رندوم میزنه و همش هم علامت سواله! حتی تعداد چکش هم علامت سواله.
    هیچجوره نمیتونی پیدا کنی اتمی که گذاشتی تو حراجی رو
    درود بردیا!

راه داره داداشی. من کامل در جریانم خیلی راحته. از اون چیزی که فکر کنی راحت تره. غیر ممکنه ذهن خلاق ایرانی نتونه این جور مسائل رو دور بزنه ) وطنم پاره تنم.....

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Osiris نمایش پست ها
    دروود
    دقیقا احسان جان میخواستم تو تاپیکی که گفتی پست بگذارم در این مورد.چندباری اومدم دلایل افزایش قیمت رو خوندم احساس کردم هر پستی تو این زمینه بگذارم مهر تاییدی میشه به توهین مدیرای این سایت به شعور من و شما. ولی چون ظاهرا تصمیم دوستان برای رفتن از سرور جدیه دیگه نمیشد چیزی نگفت و رفت:
    همون جور که همتون میدونین اصلا مقایسه بین سرورهای .com و اینجا از پایه منتفیه چون:
    1.کلا گیم ماله اون شرکته کاری که اینجا داره انجام میشه کلا دزدیه و از اینجا که تو مملکت چیزی به نام قانون کپی رایت وجود نداره قابل پیگیری نیست از طرف اون بدبختایی که اسکریپتو نوشتن و هر روزم دارن رو افزایش جذابیت بازی کار میکنن.اشتباه نکنید اصلا اینجوری نیست که تیم برنامه نویسی اینجا دارن زحمت این آپدیت هارو میکشن.زحمت شبانه روزی تیم اینجا کلا هماهنگ سازی کدهای جدید رو اسکریپته که البته 1000 جور باگ و مشکل این وسط پیش میاد که خوب قابل درکه و قابل تحمل از طرف ما.اما اینکه بخوان سایتشونو با کام مقایسه کنند از پایه اشکال داره چون کلا این گیم ماله اون شرکته نه سایت ترااوییان
    2-اومدن گفتن به خاطر متناسب کردن اوضاع حراجی قیمت گلد رو کشیدیم بالا که شاهد بریزوبپاش نباشیم رو اکانتها و اکانتها با خرج زیاد فقط نیان بالا.دقیقا مثل این میمونه که بگیم خوب توبازار مملکت اینقدر قدرت خرید قشر مرفه جامعه بالاست که قشر ضعیفتر فاصله سطح زندگیشون با قشر مرفه روز به روز بیشتر میشه پس بیایم گوجه رو از کیلویی 1500 تومن بکنیم کیلویی 7500 که قدرت خرید قشر پولدارو کم کنیم...که مشخصه نتیجش چی میشه.اونی که تو پارکینگ خونش مازراتی پارکه که اصلا نمیدونه گوجه کیلویی چنده فقط قشر ضعیف جامعه له میشه زیر این فشار...
    3-اینکه گفتید قیمت گلد تو سرور ها ی ما ارزونه اشتباه هست 100%.اصلا قیمتی که همین الان هم داریم میدیم زیاده.اگه تو IR قیمتها اونجوری بود دلیلش این بود که اشکان نمایندگی دژکوب رو داشت یعنی اکثر اون پولی که منو شما میدادیم میرفت تو جیب شرکت تو آلمان.که سر همون قضیه داستان پنل های نقره فروشی رو خود افشین و اشکان راه انداختند تا اون پولهای شیرین بره جیبه خودشون چرا آلمان بخوره؟اصلا کوفت بخورن :دی.اما اینجا که دیگه از این داستانا نیست کل این پول صاف میره تو جیب صاحبای سایت.بعد بحث تعمیر و نگهداری سایت و تبلیغات رو میکشند وسط و هزینه های بالاشو.آخه یه نفر یه تبلیغات تو سایتهای پربازدید مجاز ایران به من نشون بده تا من قبول کنم...
    پ.ن1:اختمالا این پست حذف میشه زیاد مهم نیست برام فقط این برام مهم بود که این حرفارو بزنم بعد برم
    پ.ن2:از روز اولش به عشق دوستان اومدیم تو این سرور.سطح پایین سرور و باگها و مشکلاتش بدجوری زد تو ذوقمون ولی بازم نشستیم بازیمونو کردیم.نه ادعایی داشتیم نه چیزی مشتاق بودیم که تو عمل بتونیم یه سری تفاوتها رو نشون بعضی از دوستان بدیم.ایکاش روزی که تصمیم به ترک سرور گرفتین به منم یه ندا میدادید که بیشتر از این اینجا وقت تلف نکنیم(بله با شما هستم هم سایدیه عزیز که اولش که اومدیم...)
    پ.ن3:اگه یه سرور میرفتید تو تورنومنت جلوی روسها بازی میکردین اصلا حرفی از اثبات گیم پلی ایرانی جماعت تو سرورهای مطرح نمیزدید.شاید رو بازی انفرادی رو اکانتهامون 5 لول بالاتر از اونها باشیم ولی تو تیمورک 100 لول ازشون پایین تریم.مگه اینکه بریم سرورهای معمولیه کام اونجا شایستگی هامونو نشونشون بدیم :دی
    زاوش عزیز من شرمندتم هم خودت هم تیمت هم احسان روکو

فکر نمیکردم بخواد وضعیت اینجوری بشه. گفتم دور هم یه دست گیم بزنیم خوش باشیم. خاطرات زنده کنیم. شرمندتم که زنگ زدم گفتم بیا. ببخش.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    من همیشه چون برنامه نویسای اینجا مشهدی و همشهری بودن با یه تعصب به اینجا نگاه کردم ولی خدایی پر از باگه این سرور!!!! با یه رمر دیوار تخریب شد تو c1!!!!! فقز یه رمر!!!!! حالا برای این کیفیت این پولو ما که نمیدیم!!!! از نظر من همتهنگ کنیم همه با هم بریم یه سرور تو usa تو یه ساید بزنیم این اجنبایروو بترکونیمم!!!!
    مهدی جان پرچم مشهد که بالای یره از جای ما که دره همیجور جل جل مکنه

ولی ایرادات بازی تا حدی قابل چشم پوشی بودن. چند وقته تلاشی جهت بهبود کیفیت دیده نمیشه. باگ هایی که 2 ما هپیش خودم ریپورت کردم هنوز هستن تو بازی! دیگه یه جورایی جالب نیست ادامه مسیر. حس میکنم کم کم داره به شعورم توهین میشه.

سیستم سرورهای خارجی که زواش هم بالا اشاره کرد بهشون. بچه های ما نرفتن سرورهای خوب و درست و درمون بازی کنن که ببینن چجوریه بازیه خوب! یه بار جلو روس ها بازی کنن. ببیند چجوری هماهنگ هستن با هم.زاوش میگه تو کار تیمی 100 لول پایین تریم. ولی من میگم کلا زیر 0 هستیم نسبت به اونا! اینجا بازیکن پیدا کن که به خاطر تیمش اکانتش رو بزاره وسط! 1 ماه 1 اکانت میخوام واسه پلن، نمیده کسی!! تازه همه خرج و زحمتش هم با خودمه!!
    AreF

10. تشکر WondeR, lucifer, akhilius تشکر نمود
    پسندیدن WondeR, akhilius پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

درود به همه دوستان

من خیلی وارد بحث هزینه های بازی نشدم، چون هنوز خیلی جذبم نکرده بازی، اصلا ناتارهای سرور رو درک نمیکنم من 8شب تا 9 صبح نیستم روی اکانت و قاعدتا گندمم منفیه ، صبح میام میبینم انبار غذا سرریزه :دی

چند نفر از بچه های قدیمی هم اومدن رو اکانتم غارت رو که دیدن متواری شدن . به خاطر همین موندن نموندنم معلوم نیست هرچند که گلد هم خریدم ، (من اعصابم نمیکشه آپ شدن 1به2 رو هم نگاه کنم ) برا همین کاری به قیمت ندارم، هرچند خیلی بحث منطقی میشه کرد که آیا خوبه یا بده ولی بحث خیلی از بازیکن ها رو خوندم،
    فقط این 2 نکته خوب بود توی کل حر فها.
    1=
    نقل قول نوشته اصلی توسط gomba gomba نمایش پست ها
    افزایش هزینه باید با افزایش کیفیت همراه باشه.
    گــــلــــــــــد مجــــــــــــــــــانـی دوس دارم

2=
    نقل قول نوشته اصلی توسط gomba gomba
    آقای ادمین! امیدخان! درسته شما تلاشت رو داری میکنی. من خودم دستم میچربه به این مسائل، میدونم دارین کار میکنین رو بازی و اسکریپت و تشکیلات ولی باید صبر کنی که نتیجه هم بده!! صبر کنی که 4 تا بازیکن اومدن ول نکنن برن! این همه بازیکن خوب و قدیمی تو این سرور جمع شدن!!! سرور خلوت شه خوب این دوستان عزیز همه میرن! دیگه هم نمیان! این کسایی که اومدن هر کدوم برای خودشون معادل یک ساید قدر و بزرگ هستن. به راحتی نباید از دست بدی! شده به اینا طلا مجانی بدی باید نگهشون داری،
    عارف جان درود

آقا میشه این گلد مجانی رو صحبت کنی به من هم بدن

سربلـند،پیـروز و دنبالـه دار باشیـد.

پی نوشت: ما ایرانی جماعت همیشه جو گیــریم ، الان هم سر پول گلد جو داریم، خیلی ها هم با بازی حال نمیکنن توی رودر واسی موندن ، دنبال بهانه هستن که برن و چه بهانه ای بهتر از این.
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

12. تشکر Aref, akhilius تشکر نمود
    پسندیدن Aref, akhilius پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دروود به همه دوستان

اقا جان من واقعا موندم رو چه حساب قیمت گلد اینجا رو با .com مقایسه میکنند؟
    نه وجدانا مدیران عزیز بیان 1 دلیل فقط 1 دلیل منطقی واسه این کارشون بیارن که مارو قانع کنه!
    خوب عزیز دل ما اگه قرار باشه پولی که داریم اینجا میدیم با .com یکی باشه خوب بلانسبت مغز خر نخوردیم که اینجا بازی کنیم پامیشیم میریم دات کام
    تنها هزینه اضافش یه کریو که سالیانش 30 تومنه!
    نه تنها بنده بلکه اکثر دوستان یا بهتر بگم همه دوستانی که دارند بازی میکنند از این قیمت ها ناراضی هستند و مطمئنا اگه قیمت ها تغییر کنند همه حذف میکنند و میرن

14. پسندیدن Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مهم : شما تاکنون در این سرور 6000 ســکه طلا خریداری نموده اید که در صورت داشتن سکه بیشتر می توانید تا چهاربرابر مقدار خریداری شده را انتقال دهید.

و هم اکنون 26 دانه گلد داریم
    :دی

کمک کنید به منه بینوا :دی (
    ٌW.L

16. تشکر lucifer, Aref, akhilius تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GomBa GomBa نمایش پست ها

زاوش عزیز من شرمندتم هم خودت هم تیمت هم احسان روکو

فکر نمیکردم بخواد وضعیت اینجوری بشه. گفتم دور هم یه دست گیم بزنیم خوش باشیم. خاطرات زنده کنیم. شرمندتم که زنگ زدم گفتم بیا. ببخش.

- - - Updated - - -
    سلام عارف عزیز
    اون قسمت پی نوشت خطاب به شما نبود.اون اوایل که که اومدم اونقدری که با وجود مشکلات سایت تو جلسات عمومی و خصوصی از مدیرای سایت حمایت میکردی گفتم شاید تو هم این وسط ذینفعی از این مشدی جماعتم که بعید نیست ( حالا هی برا هم پپسی باز کنین :دی) ولی بعدش دیدم نه برنامت چیز دیگه ای بوده
    ما هم هدفمون همون دور همیش بود که تا حدودیم بهش رسیدیم تازه داشت بازی شروع میشد که ... نشد که بشه.ولی شما چیزی برای شرمندگی نداری عزیزم.
    پ.ن1:اگه تو این مدت حرفامون کسیو ناراحت کرده و احساس بدی داده بهشون همینجا عذرخواهی میکنم اگه تو حراجیها تو اعصابتون بودیم بازم عذزخواهی می کنم.دژکوب همیشه برای من یه بازی بوده نه بیشتر ببخشید اگه تو غالب بازی مزاحمتی ایجاد کردیم
    پ.ن2:اکانت رو حذف نمیکنیم خوشبختانه با یه سری بچه ها تو این سرور آشنا شدیم که هم بچه های گلین هم برا اکانت زحمت کشیدن از وقتی که اومدن.اکانت رو میسپریم دست اون دوستانمون که برای اکانت تصمیم گیری کنند
    پ.ن3:در مورد .com اصلا سمت من نیا عارف که دیگه دژکوب و نمیشه تو برنامه زندگی جا داد.تا الانشم چون اومدیم از خیلی چیزا عقب موندیم.یادش به خیر 7 سال دانشجویی زندگیمون کلا دژکوب بود :دی ولی دیگه راه نداره مشتی.نه بدن جواب میده نه مشغله های زندگی میگذاره

18. تشکر Aref, akhilius تشکر نمود
    پسندیدن Aref, akhilius پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

پاسخ دوستان در تاپیک زیر داده شد لطف کنید بحثی اگه هست در تاپیک خاص خودش ادامه پیدا کنه و تاپیک سرورها رو از مسیر خودش خارج نکنید.
    متشکرم.
    http://forum.dejkoob.ir/showthread.php?t=791

20. تشکر bardia_f7, Aref, .SpaRtaN., akhilius تشکر نمود
    پسندیدن bardia_f7 پسندید
صفحه 80 از 142 نخستنخست ... 3070787980818290130 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع