صفحه 25 از 142 نخستنخست ... 1523242526273575125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 1416

موضوع: بحث و گفتگوی بازیکنان e1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط totan khan نمایش پست ها
    اولا متا 3 به 1 رو شماها از کجاتون درمیارید نمیدونم اگه متا 3 به 1 بود عزیز دل طرف نمی امد با همر رومن دف کنه!
    ولی نخوام بی انصافی کنم چرا 3-4 تا قهرمان از ساید ما واسشون فرستاده شد...
    درباره کپ اکانت d.k هم باید بهت بگم شما از کجا میدونی ما واسه صفر کردن امده بودیم؟
    نیت فقط زدن بود که زدیم!
    خدارو شکر همون همر اول که همر اکانت ما بود رد شد و 1/3 همر سالم برگشت
    اینکه میگی لانچر نوب بوده واقعا نوب بود چون اگه جای موج های 1 کی کاتا 500 تا یا 250 تا زده بود در هر موج شما الان این حرف هارو به ما نمیزدی!

و درضمن با تمام این حرکت ها کسی که از ترسش امده عکس ساخت -960 کی ما نبودیم....
    الان هم داره ماس مالیش میکنه )

و خواهش میکنم این سرور حواستون جمع باشه که اگه باز اون کتیبه مورد نظرتون رو نتونستید بیارید 2 تا خزانه اماده داشته باشید جنگ اموز یونیک 2 روز رو زمین نمونه تا همر بک بخوره )))
    و بعد از گرفتنش هم فیک بزاریم روش با 21 گرزی و 1 دونه کاتا فیکمون رد شه
    والا تو هیچ سروری ندیده بودیم فیک از روی جنگ اموز یونیک رد شه خیلی باحالید دمتون گرم ))
    تا جایی که ما یادمونه 3 نفر فیک گذاشتن 1 نفر با 1 دونه رعد فیک گذاشته بود 2 نفر دیگه هم قبل این که اتکشون لند بشه آیتم های قهرمانشون عوض شده بود

اگه ملاک به اینه ما هم 2 بار فیک گذاشتیم رو مرتاض یونیک و بچه های se کتیبه ی مرتاض یونیک رو 2 بار جابه جا کردن

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط GomBa GomBa نمایش پست ها
    میودنم جو از جای دیگه نا مناسب هست ولی وقتی شما میای و مینویسی کسی ور نزنه و اینجور الفاظ به کاری میبری، بقیه هم اجازه میدن بنویسن اینجور کلمات رو و یهو همه چی قاطی میشه. البته بازم تاکید میکنم که میدونم شروعش از خیلی قبل تر بود، ولی روی صحبتم با کلیه بچه ها بود.

ساید ما هم مشکلی نداره با هیچ سایدی و بنده شخصا یه اخلاقی دارم که میگم هر سروری که تموم شد، دیگه تموم شده و فقط خاظره شده و اصلا ملاک عملکرد کنونی نیست. ممکنه فلان سرور یکی خیلی خوب و وقی بوده ولی این سرور نتونسته باشه به خوبی بیاد بالا، لذا نه منکر خوبی های اون سرورش باید شد نه خرده گرفت از ایراد های این سرورش، بالاخره هر سروری یه شرایطی داره و به شکلی رقم میخوره. اینجا تقریبا همه بازیکن هستن و بلدن چجوری بازی کنن و تقریبا همه دوستان یه سابقه ای دارن از قدیم و خیلی کارهای خوبی رو هم انجام دادن، ولی باید دید اینجا چطور هستن و عملکردشون چطور هست. و در پایان شما اگه یادت باشه صرفا جهت اشاره میگم که سرور قبلی هر کس هر چی خواست به ما گقت، هر تهمتی خواستن زدن و هر خرابکاری بود رو انداختن گردن ما، اما ما هیچ حرفی نزدیم. چشم پوشی کردیم. شما هم اگه حرفی زده میشه که میبینی به شما مرتبط نیست، من پیشنهاد میکنم خیلی راحت چشم پوشی کنی و از کنارش بگذری. شما که لیداری یه ساید هستین نباید خودتون رو درگیر این حرفا کنید، البته خودت بهتر میدونی این حرفا رو.

ارادت
    عارف
    عارف جان شما عزیز مایی :X

2. پسندیدن Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط gomba gomba نمایش پست ها
    اوه اوه اوه!!! یاالله!! حاج آقا سلام عرض شد اصن شوکه شدم!! شما کجا اینجا کجا؟؟!!
    حال میکنم اعتیاد این لعنتی غیر قابل ترک هستش

ارادت فراوان در جریان است است جناب شایان خان

- - - updated - - -

به به!! دومین شوکه شدن!! احسان جدا خودتی؟!! باور کنم؟!! شایان اومد، احسان هم اومد!!
    جدی جدی داره یه اتفاقایی میفته ها
    درود بر شما، ممنون از اظهار لطفتون. از قدیم گفتن دژکوب مرگ داره ، ترک نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan نمایش پست ها
    خیلی ارادت دارم آقا شایان
    شما بزرگواری مخلصم
    نقل قول نوشته اصلی توسط EhSaN نمایش پست ها
    شرمنده میکنی
    منم اولین اسمی که دیدم اسم شما بود
    بزرگا دارن همدیگرو پیدا میکنن
    ما که همیشه از دوستان یاد گرفتیم
    امیدوارم سرور خوبی داشته باشید همتون.
    سربلند، پیروز و دنباله دار باشید.

پی نوشت: وقتی دیدم بعد این همه مدت تا پست گذاشتم چند نفر منو شناختن و چند تا درخواست دوستی برام اومد کلی ذوق کردم، دلیل این که دژکوب ترک نداره همین دوستیاس، با خیلیها کل کل داریم توی سرورا ولی سرور که تموم میشه تهش با هم دوستیم تا سرور بعدی. امیدوارم دوستانی که جدید هستند هم احترام همدیگرو نگه دارند و فقط به فکر پیدا کردن دوست و ایجاد روابط جدید باشن و نه توهین و آزار هم.

پی نوشت 2 : برد و باخت همه جا مهمه حتی اینجا پس جدی بازی کنید ولی بازیو جدی نگیرید

4. پسندیدن ZartVam, Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط insomnia نمایش پست ها
    تا جایی که ما یادمونه 3 نفر فیک گذاشتن 1 نفر با 1 دونه رعد فیک گذاشته بود 2 نفر دیگه هم قبل این که اتکشون لند بشه آیتم های قهرمانشون عوض شده بود

اگه ملاک به اینه ما هم 2 بار فیک گذاشتیم رو مرتاض یونیک و بچه های se کتیبه ی مرتاض یونیک رو 2 بار جابه جا کردن

- - - updated - - -

عارف جان شما عزیز مایی :x

اره ایتم قهرمان عوض شد ولی من کار به عوض شدن ایتم قهرمان ندارم. یکی از همون فیک هایی که میگی ایتم قهرمان عوض شد از جنگ اموز یونیک رد شد این جالبه :d
    کتیبه مرتاض جا به جا نشد عزیز دل
    کتیبه مرتاض تارگت جینگولک بود ولی دیدیم اکانت میراندا 10 خونه فاصله داره پس گفتیم اون لانچ کنه بیاره...
    و طبق قانون های تخیلی که سرور داشت 2 تا کتیبه بزرگ رو یه اکانت جا نمیشد پس مجبور شدیم انتقالش بدیم رو لوسیفر استفاده کنه تا اکانت ما جا باز شه وقتی هم جا باز شد منتقل شد رو جینگولک و همونجا موند!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط EhSaN نمایش پست ها
    با اجازه بزگترا ، بله

خیلی مخلصیم :x
    فعلا گول خوردیم فروم میخونم ، خدا به دادم برسه لاگین نکنم !

پ .ن : سعید من دژکوب یادم رفته ولی دوستامو نه
    به به خیلی مخلصم داشی
    شایعات چیز دیگری میگوید :دی
    دوستات یادت رفته دژکوب یادت نرفته :دی
    خیلی خوشحالم میبینمت

7. تشکر EhSaN تشکر نمود
    پسندیدن EhSaN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط totan khan نمایش پست ها
    اره ایتم قهرمان عوض شد ولی من کار به عوض شدن ایتم قهرمان ندارم. یکی از همون فیک هایی که میگی ایتم قهرمان عوض شد از جنگ اموز یونیک رد شد این جالبه :d
    کتیبه مرتاض جا به جا نشد عزیز دل
    کتیبه مرتاض تارگت جینگولک بود ولی دیدیم اکانت میراندا 10 خونه فاصله داره پس گفتیم اون لانچ کنه بیاره...
    و طبق قانون های تخیلی که سرور داشت 2 تا کتیبه بزرگ رو یه اکانت جا نمیشد پس مجبور شدیم انتقالش بدیم رو لوسیفر استفاده کنه تا اکانت ما جا باز شه وقتی هم جا باز شد منتقل شد رو جینگولک و همونجا موند!
    عزیز دلم قانون اینجا ؟

از ir روی یک اکانت 1 کتیبه ی بزرگ یا منحصر میشد آورد و ربطی به قانون اینجا نداره و اگه کسی میخواست یکی دیگه بیاره باید اون کتیبه رو با دهکده چیف میکرد و اون کتیبه هم فعال نمیشد

اینجوریاست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود بر همه دوستان

ببخشید پابرهنه میام توی فرومتون از دژکوب همین فروم گردیش برا من مونده فقط.

راستش من هیچ کدوم از این دو دوست رو نمیشناسم ولی اون سروری که دوست اولیه گفت سرور4راند 1 بود این سروری که امیر آنتونیو بنده خدا انبار زد سرور4 راند2 بود.

البته حامد کینگ توی هر2تا بود البته توی دومی حذف کرد رفت.

صرفا جهت اطلاع رسانی بود این پست.

سربلند، پیـروز ودنباله دار باشید
    سلام
    خیلی مخلصم شایان جان
    استقلالتون چیکار کرد ؟
    امیر نداشتیماااا :دی تا جایی که یادم میاد خودم سوتی دادم :دی البته یه امیر تایم واندر نصفه نیمه نیمه میومد کمک میکرد علیرضا ایران هم اونموقع داشت آموزش میدید یه حامد هم میومد رو اکانت که بعد ها لیدر یکی از ساید های سرور اسپید شد
    ولی زحمت اکانت تو کل سرور به گردن برادران بهرامی و حاج مهدی امامی عزیز بود منم نگاه میکردم :دی
    فکر کنم ج ش داری بازی میکنی ، احسان اومد ، شما نمیای ؟ آقا محسن چی ؟

پ.ن : آقا دیدی احسان اومده ، بیا خودتو معرفی کن :دی ، با هر 2 باید شرط میبستم
    پ.ن : آقا نون ما چی شد ؟ دیگه فروم هم نمیاد ، آقا بیا نون نخواستیم :دی
    پ.ن: خوبه که بچه های ج.ش هم آفتابی شدن تو فروم ، آیدین هم بازی میکنه ؟

پ.ن مهم: خدایی بهم گیر نده ، گناه دارم
    ویرایش توسط hercull : 11-27-2014 در ساعت 03:19 PM دلیل: صمد وایبر داره ؟ کدوم خط ؟ :دی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Insomnia نمایش پست ها
    عزیز دلم قانون اینجا ؟

از ir روی یک اکانت 1 کتیبه ی بزرگ یا منحصر میشد آورد و ربطی به قانون اینجا نداره و اگه کسی میخواست یکی دیگه بیاره باید اون کتیبه رو با دهکده چیف میکرد و اون کتیبه هم فعال نمیشد

اینجوریاست
    اره کار نمیکرد عزیز دل ولی میشد اورد رو اکانت اگه در جریان نیستی در جریان باش میخوای مطمئن هم بشی از دوستانی که دارن میخونن سوال کن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

میگم شما نمیخواد بخندی

اک new teacher که غارتت میکنه رو بپا...

میگم حواست باشه کاتات نکنه

راستی 4 5 تا قهرمان کمه از سایدتون دف جمع کن برای ده 4 ات....(wonder)

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Totan Khan نمایش پست ها
    عارف جان دقیقا حرف منم همینه که بقیه تو مسائلی که بهشون مربوط نمیشه دخالت نکنن!
    من اگه حرفی اینجا زدم فقط واسه این بود که بچه های ساید خودمون نه ساید های دیگه مطلع باشند که چه اتفاقی داره می افته...
    چون این موضوع بین دو تا ساید ne , se هستش و بعید میدونم به سایر دوستان ربطی داشته باشه
    فکر میکنم شماهم با این حرف من موافق باشی عارف جان
    بله کاملا موافقم. این که چرا فلان اکانت تو ساید شما دهکده زده به خود شما مربوطه و همینطور مسائل دیگه که مربوط به روابط بین 2 ساید هست.
    من خودم اصلا به اینجور مسائل کاری ندارم کلا. بازیه دیگه، قرار نیست همیشه به یه حالت مشخص پیش بره، گاهی وقتا هم اینجوری میشه. مهم اینه که بازیکنا خودشون رو آماده کنن و بجای بحث بیهوده و وقت کشی تو فروم، به مسائل مهمتر رسیدگی کنن.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Insomnia نمایش پست ها

- - - Updated - - -

عارف جان شما عزیز مایی :X
    شما تاج سری :x

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود بر شما، ممنون از اظهار لطفتون. از قدیم گفتن دژکوب مرگ داره ، ترک نداره

شما بزرگواری مخلصم

امیدوارم سرور خوبی داشته باشید همتون.
    سربلند، پیروز و دنباله دار باشید.

پی نوشت: وقتی دیدم بعد این همه مدت تا پست گذاشتم چند نفر منو شناختن و چند تا درخواست دوستی برام اومد کلی ذوق کردم، دلیل این که دژکوب ترک نداره همین دوستیاس، با خیلیها کل کل داریم توی سرورا ولی سرور که تموم میشه تهش با هم دوستیم تا سرور بعدی. امیدوارم دوستانی که جدید هستند هم احترام همدیگرو نگه دارند و فقط به فکر پیدا کردن دوست و ایجاد روابط جدید باشن و نه توهین و آزار هم.

پی نوشت 2 : برد و باخت همه جا مهمه حتی اینجا پس جدی بازی کنید ولی بازیو جدی نگیرید
    شایان جان افتخار بدی در خدمتت باشیم این سرور، خوشحال میشم. کدوم اکانت بازی میکنی؟
    AreF

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GomBa GomBa نمایش پست ها

شایان جان افتخار بدی در خدمتت باشیم این سرور، خوشحال میشم. کدوم اکانت بازی میکنی؟
    درود
    بازی نمیکنم این سرور . فقط فروم گردی میکنم تایم کافی برای اداره اکانت ندارم. برای من افتخاریه کنار دوستان بودن.

صفحه 25 از 142 نخستنخست ... 1523242526273575125 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع