صفحه 122 از 142 نخستنخست ... 2272112120121122123124132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 1416

موضوع: بحث و گفتگوی بازیکنان e1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GomBa GomBa نمایش پست ها
    wtf??

درود!

آخرشم زدی ها ایولا
    ولی به توصیه زاوش گوش کن هرجا رو میخوای بزنی 4 تا موج کمتر نزن اصلا حداقل اگه جاخالی شد، بزنی چندتا تارگت رو بترکونی خستگیت در بره.

همینجا اعلام میکنم، همونطور که قبلا اعلام کردم، شما حکم تیر داری. به هرجا بخوای میتونی شلیک کنی و بزنی بترکونی تو این زمینه کارت 2 نداره و کاملا اثبات شده ای

- - - Updated - - -
    قربونت عارف جان از زمانی که حکم جهادم رو دادی دیگه شبو روز ندارم دارم هی تایم بندی میکنم و تارگت انتخاب میکنم تا یه حرکت درست و حسابی رو انجام بدم تا سرور از سوت و کور در بیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Osiris نمایش پست ها
    دروود
    میبینم که بالاخره یه لینک از همرهای SW اومد بیرون(چشم بعضیا روشن) البته به جز اکانت wonder که دوستان NE زحمت لانچشو کشیدن
    در مورد اتک هم یه اشکال می گیرم ازت,چرا 300 تا کاتا همش و تک ویو؟ :دی میکردیش 500 تا دو هدفه TS ای چیزی میوردی پایین مرسی که رم میسازی واقعا(تو این سرورواقعا چیز کمیابیه) یه نظر ساده برای این سرور که مرتاض کوچیکشم معمولا دف نمیشه و جابه جا میکنند دارم,کلا 5-6 ویو بزنید همیشه چه تو فیک چه تو ریل.حداقل اگه جا به جا کرد لانچتون بهتون بچسبه 4 تا لینک تخریب ببینید.
    در مورد کتیبه انبار هم شرمنده محمدرضا نامه شما رو من صبح خوندم بچه ها نگفته بودن وگرنه میشد همون موقع هم از رو اکانت خودم چیف بزنیم که اسلاتتون خالی شه,ایکاش جای نامه زنگ میزدی به خوذم
    حالا بازم اولین خفت سرور محسوب میشه(حد اقل اولین لینک خفتی که اومد تو فروم) خیلیم بد نشد :دی
    یه سوالم در مورد اکانت مدافع دارم.پلیر اکانت عوض شده یا ایشون از اول سرور بازی میکردند رو اکانت؟

پ.ن:یعنی سروری که تیم فاتب توش بازی کنه بعد این همه مدت از کتیبه همری لانچ نکنه رو باید .... بترسید بترسید از روزی که ....
    درود زاوش جان منتظر بیگ همر از اکانت فاتب هستم چه شود اون روز که همرش بیاد بیرون

و اینکه میگی چرا300تا کاتا خداییش اونم به زور ساختم اون ده فقط4کی دژکوب داره البته اینم در نظر بگیر در روز هایی هستیم که رمر یه چیز کمیاب شده و هیچ جا وجود نداره و مردم غیور اون ده ما نشستن و فقط رمر ساختن

کتیبه هم فدای سرت زیاد مهم نیست چون همه چیز دستمون هست فقط اتک رفت که دوستان رو بیاریم فروم که ظاهرا موفق بودیم
    حالا بماند

این که میگی بریم تخریب کنیم اینو پایه هستم ولی برای دیستروی کردن به قول فاتب همون نفت کشی نه اینکه زجر کشی باشه
    به زودی لینک اونم میزاریم اینجا

نقل قول نوشته اصلی توسط arman2 نمایش پست ها
    والا هر وقت پستی مربوط به به شمال غرب بوده بنده سعی کردم یا خودنم یا مصطفی جان حتما بیایم پست بزاریم و فروم رو گرم کنه یه مدت هم که بعد اتفاقاتی که برای شمال شرق افتاد که اصلا دست دلم نمی رفت بیام چون جو بدی شده شده بود جای پست گذاشتن و کل کل دوستانه نبود اما قبول که بچه های nw تو فروف فعالیت ندارن والا مگه چند تا پلیر داریم که یه درصدشون هم بیان تو فروم شر کت کنن داستانی داریم ما تو nw شنیدنی بگذریم نامه انتقال کتیبه انبارت و دیدم و پذیرفتم که تحلیم اشتباه بود و می خواستی انبار و جا بجا کنی شانس ما خوب بوده نشده ! به همین سادگی قبول کردم اصلا هم درد نداشت پذرفتنش داداش گلم
    درود ارمان جان حرف شما همیشه برای ما مستند بوده و اینکه خیلی راحت میگی تحلیل ما نادرست بوده این پستت باید الگوی خیلی از دوستان باشه که بعضی وقت ها پست دادنشون از کگل کل فنی خارج شده و تبدیل به کل کل تعصبی و کلا نادرست میشه
    باز هم تشکر میکنم از شما و تیم لیدری شمال غرب
    که با وضعیتی که داشتین باز هم در سرور موندین و اینقدر خوب عملکردتون رو نشون دارین همین که تمامی سهم خودتنون از کتیبه هارو دارین و ازش به خوبی دفاعی میکنید چه با جابه جایی چه دفاع این هنر بزرگی هست

قربون همتون
    محمدرضا
    SpaRtaN
    ویرایش توسط .SpaRtaN. : 03-03-2015 در ساعت 12:36 PM دلیل: خوشم اومد!
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

2. تشکر FaTeB, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB, lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط NeMeS!S نمایش پست ها
    قربونت عارف جان از زمانی که حکم جهادم رو دادی دیگه شبو روز ندارم دارم هی تایم بندی میکنم و تارگت انتخاب میکنم تا یه حرکت درست و حسابی رو انجام بدم تا سرور از سوت و کور در بیاد

درود زاوش جان منتظر بیگ همر از اکانت فاتب هستم چه شود اون روز که همرش بیاد بیرون

و اینکه میگی چرا300تا کاتا خداییش اونم به زور ساختم اون ده فقط4کی دژکوب داره البته اینم در نظر بگیر در روز هایی هستیم که رمر یه چیز کمیاب شده و هیچ جا وجود نداره و مردم غیور اون ده ما نشستن و فقط رمر ساختن

کتیبه هم فدای سرت زیاد مهم نیست چون همه چیز دستمون هست فقط اتک رفت که دوستان رو بیاریم فروم که ظاهرا موفق بودیم
    حالا بماند

این که میگی بریم تخریب کنیم اینو پایه هستم ولی برای دیستروی کردن به قول فاتب همون نفت کشی نه اینکه زجر کشی باشه
    به زودی لینک اونم میزاریم اینجا

درود ارمان جان حرف شما همیشه برای ما مستند بوده و اینکه خیلی راحت میگی تحلیل ما نادرست بوده این پستت باید الگوی خیلی از دوستان باشه که بعضی وقت ها پست دادنشون از کگل کل فنی خارج شده و تبدیل به کل کل تعصبی و کلا نادرست میشه
    باز هم تشکر میکنم از شما و تیم لیدری شمال غرب
    که با وضعیتی که داشتین باز هم در سرور موندین و اینقدر خوب عملکردتون رو نشون دارین همین که تمامی سهم خودتنون از کتیبه هارو دارین و ازش به خوبی دفاعی میکنید چه با جابه جایی چه دفاع این هنر بزرگی هست

قربون همتون
    محمدرضا
    SpaRtaN

سلام ممد رضا من یه نظر دیگه دارم
    باید چهار موج رم میزدی یخورده اینجا بزرگ بیایم که آرع ما رم داریم شماع ندارید =))
    پ ن :خدا این فروم رو از ما نگیره که بعضی روزها عارف رو میبینیم اینجا شاد میشیم
    پ ن : زاوش دست از سرم بردار
    پ ن : عاقایون شمال شرق چی شدن ؟ مهدی لوسیفر عکس بذار برامون
    پ ن :دست از مس وجود چو مردان ره بشوی تا کیمیای عشق بیابی و زر شوی مخاطب خیلی خیلی خاص
    K!nG NoTh!nG
    AMIRKAVIR
    BLACK.MILK

4. تشکر .SpaRtaN., lucifer تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

دوستان لینک گزاشتن کار قشنگیه قبول. قبول که به جذابیت بازی کمک میکنه!!ولی هر لینک یه سبک بازی و نوع همرای دیگه اکانتو کمی مشخص میکنه. واسه همین فعلا از گزاشتن لینک ما رو معاف کنید.
    من همینجا اعلام کردم ماریبرو رو میزنیم نمیدونم چرا 200 کی دفشو فقط نزاشت جلومون!!یه 70 کی گزاشت فقط!
    بیصبرانه منتظر حرکت جنوب غرب هستم ببینم چه میکنن!!!!!
    باشد که از کشاورزی دست بردارن!!!!!
    عارف بزن یه کم حال کنیم بابا سرور حوصلش سر سرفته به شما امیدواره

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

اینجاس که شاعر میگویید قورباغه هفتیر کش میشود.
    امیدوارم عارف یه فکری بکنه . ما با هم هماهنگیم.
    یادتون نره که این هماهنگیه جنوب غرب بود که هر 3تا ساید خواهان متا بستن با ما بودن.
    شمال شرق هم چیزیه که هممون میدونیم.
    وقتی دیدن از دست جنوب غرب بر نمیاد زدن حذف کردن که آبروشون نره.
    وگرنه شما فکر کن اگر 1% متا شرق و غرب یا متا 3به 1 میشد اونا حذف میکردن.
    بالاخره عارف هم نگه ما خودمون دست به کار میشیم. عارف جان سرشون شلوغه مثل اینکه.
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

7. پسندیدن MO30 DaNgeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    سلام

یادتون نره که این هماهنگیه جنوب غرب بود که هر 3تا ساید خواهان متا بستن با ما بودن.
    سلام سجاد جان

والا به خدا دیشب علیرضا می خواست یه مقدار از دست گندم خوراش راحت بشه چون نمی رسید به اکانت سر بزنه شما که بیشتر و بهتر در جریانش هستی یه پلن کوچیک رفت رو دوستان شمال شرقی که از موندن ما تو سرور ناراحت بودن و قبل حذف شروع کردن پلن حذف این سایدرو هم کلید بزنن
    به ما هم دستور داداه شد یه فیکی بزاریم به جان خودم یه دونه فیک گذاشتم الان دارم نامه به مواتی رو برای گزارش توهین پی گیری می کنم ! این که نشد بازی!!!! مولتی می فرمایند تو هین حتما باید فحش رکیک و ناموسی باشه که طرف بن بشه من کاملا با این موضوع مخالفم هر گونه توهینی باید بر خورد داشته باشه حالا متاسب با جرم جریمه بشه این طوری که نمیشه بازی کرد یکی نفرین میکنه یکی تو هین می کنه یکی به سازمان ملل شکایت می کنه !!! ولمون کنید تورو فر آن اون سمتی نرو داداش که فحش می خوری حوصله ات سر رفته این سمتی لانچ کن یکم حال کنیم با هم

9. تشکر SajjaD MaRiLyN تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط arman2 نمایش پست ها
    سلام سجاد جان

والا به خدا دیشب علیرضا می خواست یه مقدار از دست گندم خوراش راحت بشه چون نمی رسید به اکانت سر بزنه شما که بیشتر و بهتر در جریانش هستی یه پلن کوچیک رفت رو دوستان شمال شرقی که از موندن ما تو سرور ناراحت بودن و قبل حذف شروع کردن پلن حذف این سایدرو هم کلید بزنن
    به ما هم دستور داداه شد یه فیکی بزاریم به جان خودم یه دونه فیک گذاشتم الان دارم نامه به مواتی رو برای گزارش توهین پی گیری می کنم ! این که نشد بازی!!!! مولتی می فرمایند تو هین حتما باید فحش رکیک و ناموسی باشه که طرف بن بشه من کاملا با این موضوع مخالفم هر گونه توهینی باید بر خورد داشته باشه حالا متاسب با جرم جریمه بشه این طوری که نمیشه بازی کرد یکی نفرین میکنه یکی تو هین می کنه یکی به سازمان ملل شکایت می کنه !!! ولمون کنید تورو فر آن اون سمتی نرو داداش که فحش می خوری حوصله ات سر رفته این سمتی لانچ کن یکم حال کنیم با هم
    داداش یک جور میگی اون سمتی انگار چیزی مونده از اونورau.gif
    خیالت راحت اینور با هم همدیگرو میزنیم میشینیم میخندیم.
    بهتره اینه 2تا فیک بریم فحش بخوریم. بعضی دوستان انگار اومدن خاله بازی :دی.
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

خوب سجاد نمیخوام با سایدی که متا داریم کل کل کنم مخصوصا" پلنر ماهری مثل شما که یه دفعه نیای فارمم کنی ابروم بره ولی از کجات ددر اوردی که من میخواستم با شما متا کنم حتما"""!!!! از متا بسیار راضیم با شما ولی ما تا با عارف صحبت نکردیم اصلا به متا باهاتون توجه نداشتم.
    غورباغه ایی که میگی هم الیسایی رو زد که شما چندتا پلن روش رفته بودی هم ماریبورویی که فقط به عشق همشهریم زدیمش.
    بی صبرانه هم منتظرم ببینم شما با پلنای زیباتون چه میکنین در این سرور.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    خوب سجاد نمیخوام با سایدی که متا داریم کل کل کنم مخصوصا" پلنر ماهری مثل شما که یه دفعه نیای فارمم کنی ابروم بره ولی از کجات ددر اوردی که من میخواستم با شما متا کنم حتما"""!!!! از متا بسیار راضیم با شما ولی ما تا با عارف صحبت نکردیم اصلا به متا باهاتون توجه نداشتم.
    غورباغه ایی که میگی هم الیسایی رو زد که شما چندتا پلن روش رفته بودی هم ماریبورویی که فقط به عشق همشهریم زدیمش.
    بی صبرانه هم منتظرم ببینم شما با پلنای زیباتون چه میکنین در این سرور.
    سلام.
    اشتباه متوجه شدید من قصد کل کل نداشتم.
    از قورباغه هفتیر کش منظورم شما نبود پس به خودت نگیر. پروفایل Bidevahshi میتونی بخونی.
    بعدشم اون شخصی که اسمشو میاری پلن زدنش مال من نبود . نه چیفرش نه کاتا نه رم. 6k گرزی مال من بود.
    در ضمن من چند تا پلن رفته بودم روشون ؟ از کجات اینو دراوردی ؟ من خودم خبر ندارم اکانتم پلنی رفته ؟
    پلن های زیادی هم از شما دیدیم .مثل اکانت هانیبال که فقط با حیوونای توی دهکدش دفاع کرد. زحمت نداد دف بریزه. همتون هم که رفتین دیوار.
    شما هم تا قبل از اینکه شمال شرق به بیابون تبدیل بشه از این کارا نمیکردید. حالا که همه رفتن افتادید به جون بقیه ؟؟
    من دیگه حرفی ندارم. قبلا هم گفتم . قصد کل کل ندارم. اما یه نگاه بندازین کلا میبینین در مقابل جنوب غرب هیچی نیستین.
    وقتی شمال شرق و شمال غرب از دور خارج شدن . اونوقت ما میمونیم با شما . بعدا شما همون چیزیو میبینین که دوستان شمالی دیدن و حذف کردن.

پیروز و سربلند باشید.
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd

13. تشکر MO30 DaNgeR تشکر نمود
    پسندیدن MO30 DaNgeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad marilyn نمایش پست ها
    سلام

سلام

اولا" که درستش اینه:شهر که خالی شد قورباغه هم هفت تیر کش میشه،دقیقا" وضعیتی که الان پیش اومده رو وصف میکنه :d
    ثانیا" شمالشرق از شما چی دید دوست بسیار عزیزم؟باز بدونه اجازه ی بزرگترای سایدتون شما اومدی اظهار فضل؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    خوب اینکه بیابون شده میزنیم ما نیستیم اصولا ما از همون اول زدیم. الیسارم وقتی زدیم که همشون بودن. خیلیم خوب میشه اونجا که فقط ما دوتا ساید باشیم بی صبرانه منتظریم. باشد که رستگار شوید

غرور برادر شکسته سجاد جان انشالاه که موفق باشید
    روزی که پلن الیسا داشت زده میشد 50% شمالشرق به دلایلی که دوستان میدونند بیخیال بازی شده بودند...خوده الیسا اکانتش رو ول کرده بود...واقعا" فکر میکنید اگر اینطور نبود پلن تابلو تون به موفقیت میرسید؟

(ویرایش توسط MOD AdMirAl)
    ویرایش توسط MOD AdMirAl : 03-04-2015 در ساعت 05:48 PM دلیل: ریپلای پست حذف شده

15. تشکر lucifer, .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AlIrEzA.IRAN نمایش پست ها
    فایل پیوست 1173
    بدون شرح:|
    خدایا عذاب الهی برسان:|

درووود و عرض ادب
    در اینکه متن نامه بسیار فان هستش شکی نیست ولی گذاشتن چنین نامه ای با ذکر اسم شخص فرستنده نامه کار درستی نبود
    ولی بقول معروف صلاح خویش را خسروان دانند

پ ن : اگه از کل کل ی سری از دوستان گل بگذریم که مطمعنن قصدشون ایجاد هیجان هستش واقعا برام جالبه هنوز بعضی ها بعد از همکاری با الیسا و به گند کشیدن سرور باز میان اینجا از اب گل الود ماهی بگیرن
    Past is Past
    e1:just2def

17. تشکر FaTeB تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB پسندید
صفحه 122 از 142 نخستنخست ... 2272112120121122123124132 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع