صفحه 117 از 142 نخستنخست ... 1767107115116117118119127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,161 تا 1,170 , از مجموع 1416

موضوع: بحث و گفتگوی بازیکنان e1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط HOSEIN نمایش پست ها
    منم دوست ندارم زیاد کش بدم به این موضوع. اولا چه قدیم چه جدید هیچ پلنری اینقدر زمان خرج نمیکنه که دقیقا حساب کنه چه اکانتی چقدر پاپ داره و چقدر زیاد میشه و کدوم ساختمون 170 کاتا نیاز داره یا 172 کاتا معمولا رند به بالا لانچ میکنه بازم یکم بیشتر به طور مثال 200..

شما تو یه پلن اگر بخوای همه چی اون چیزی که خودت فکر میکنی انجام بشه که طرف رو باید نوب فرض کنی..(در حالی که یه اصل وجود داره برای همه پلنر ها که میگه طرف مقابلتو از خودت بهتر بدون)
    باید احتمال اینو بدی طرف تو لانچ شما ممکن هست یه دهکده خودشو 0 کنه تا پاپ بیاد پایین تر. اگر برای شما تا این لحظه چنین اتفاقی نیفتاده برای من چندین بار اتفاق افتاده.

این حرف های شما درست هست. اما برای 0 کردن یه فیدر. و اونم شاید به قول شما برای نمایش اینکه یه دهکده با کاتای کمتر 0 شده.

در ضمن دیگه گذشته اون زمان که 8 موج سیم سکند میزدیم.. بعد سرور 8 راند 1 دیگه نمیشد 8 موج زد. برای همین معمولا برای 0 کردن یه دهکده همر از چند اکانت استفاده میشده با تعداد ویو کمتر پس از یه اکانت تعداد کاتای کمتر لانچ میشه. احتمال اینسرت هم کمتر.

به هر حال من از لحاظ تئوری حرف شمارو قبول دارم.. اما چه قدیم چه جدید هیچ کسی این ریسک رو انجام نمیداد که پلنشو به خاطر 500 کاتا خراب کنه.. پس عملا حرف شما رد میشه.

در ضمن بعد کتیبه ها اگه زمان زیاد باشه تعداد کاتای یکسان استفاده میشه چون: ممکن هست کتیبه بیاد گیج یا معماری

پس باز هم میگم حرف شما از نظر تئوری درست هست..
    اما هیچ پلنری چنین ریسکی رو انجام نمیده به خاطر 500 کاتای بیشتر یا کمتر کل برنامه ریزی 1 ماهه یا کمتر یا بیشترش خراب کنه.
    درود
    در حال کلی با این حرف که وقتی میری برای دیستروی اصولا پلنر همچین ریسکی نمیکنه موافقم ولی موضوع بحث فیدرزنی و کراپلاک بود و شرایطی که دارید مثلا یک همر 40 -20 تونو تخس میکنید رو چند تا فیدر همزمان(و البته با یه فیک لیست درست) یعنی وقتی عملا میخوای برای مثال با 5کیلو کاتا بیشترین ضربه رو فیدرهای یه اکانت وارد کنی اون موقع است که یه حساب کتاب(باز هم نه با این شدت) کمک حالته
    در ضمن اینجا مثل ورژن 3.6 هست خیلی از چیزهاش یکیش همون تعداد ویوی که میشه لانچ کرد با ورک آفلاین.یعنی دیگه محدودیت 4 ویو تو یک ثانیه نداریم پس عملا دو سه سطح با میدون تمرین بازی کنی 21 ویو سیم سکند میزنی میره پی کارش نه اینسرت شکنی میخواد نه چیزی(خیلی هم شیک و مجلسی)
    پ.ن:عارف جان عزیزم پیر شدی آلزایمر گرفتی گلم,اون درصد اضافه که با گلد رو دفاع و حمله روشن میکردیم 10% بود,25% چیه مگه جنگه؟ :دی
    ویرایش توسط Osiris : 02-25-2015 در ساعت 12:20 AM دلیل: یاد یکی افتادم دلم خواست :|

2. تشکر Aref تشکر نمود
    پسندیدن Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

واقعا لذت بردم یک یادی از گذشته و چیزی که اون موقع برام جا نیفتاد و درک نکردم الان تو این چن تا پست تحلیلی که گذاشته بودین کاملا فهمیدم ایشالا که روند فروم همیشه انقد پر بار و مفید باشه
    درسته که الان این چیزا زیاد کاربردی نیست و حتی اصلا استفاده نمیشه ولی دونستنش واقعا لذت بخشه و حس خوبی به ادم میده

4. تشکر Aref تشکر نمود
    پسندیدن Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط HIPPO نمایش پست ها
    واقعا لذت بردم یک یادی از گذشته و چیزی که اون موقع برام جا نیفتاد و درک نکردم الان تو این چن تا پست تحلیلی که گذاشته بودین کاملا فهمیدم ایشالا که روند فروم همیشه انقد پر بار و مفید باشه
    درسته که الان این چیزا زیاد کاربردی نیست و حتی اصلا استفاده نمیشه ولی دونستنش واقعا لذت بخشه و حس خوبی به ادم میده
    درود!

شما هم از تجربیاتت بگو. همه یه سری مطالی دارن که به بقیه یاد بدن از هم چیزی یاد میگیرم و واقعا خیلی خوبه که فضای فروم پر بار باشه. من خودم چندتا نکته ریز رو از بچه ها یاد گرفتم. منم خیلی خوشحال شدم دیدم هنوز هستن کسایی که بیان و بحث های فنی رو پیش بکشن و اطلاعاتشون رو با بقیخ تقسیم کنن.

- - - Updated - - -

منم دوست ندارم زیاد کش بدم به این موضوع. اولا چه قدیم چه جدید هیچ پلنری اینقدر زمان خرج نمیکنه که دقیقا حساب کنه چه اکانتی چقدر پاپ داره و چقدر زیاد میشه و کدوم ساختمون 170 کاتا نیاز داره یا 172 کاتا معمولا رند به بالا لانچ میکنه بازم یکم بیشتر به طور مثال 200..

شما تو یه پلن اگر بخوای همه چی اون چیزی که خودت فکر میکنی انجام بشه که طرف رو باید نوب فرض کنی..(در حالی که یه اصل وجود داره برای همه پلنر ها که میگه طرف مقابلتو از خودت بهتر بدون)
    باید احتمال اینو بدی طرف تو لانچ شما ممکن هست یه دهکده خودشو 0 کنه تا پاپ بیاد پایین تر. اگر برای شما تا این لحظه چنین اتفاقی نیفتاده برای من چندین بار اتفاق افتاده.

این حرف های شما درست هست. اما برای 0 کردن یه فیدر. و اونم شاید به قول شما برای نمایش اینکه یه دهکده با کاتای کمتر 0 شده.

در ضمن دیگه گذشته اون زمان که 8 موج سیم سکند میزدیم.. بعد سرور 8 راند 1 دیگه نمیشد 8 موج زد. برای همین معمولا برای 0 کردن یه دهکده همر از چند اکانت استفاده میشده با تعداد ویو کمتر پس از یه اکانت تعداد کاتای کمتر لانچ میشه. احتمال اینسرت هم کمتر.

به هر حال من از لحاظ تئوری حرف شمارو قبول دارم.. اما چه قدیم چه جدید هیچ کسی این ریسک رو انجام نمیداد که پلنشو به خاطر 500 کاتا خراب کنه.. پس عملا حرف شما رد میشه.

در ضمن بعد کتیبه ها اگه زمان زیاد باشه تعداد کاتای یکسان استفاده میشه چون: ممکن هست کتیبه بیاد گیج یا معماری

پس باز هم میگم حرف شما از نظر تئوری درست هست..
    اما هیچ پلنری چنین ریسکی رو انجام نمیده به خاطر 500 کاتای بیشتر یا کمتر کل برنامه ریزی 1 ماهه یا کمتر یا بیشترش خراب کنه.
    فرمایشات شما کاملا صحیح و درست هست حسین جان. الان شفاف شد مبحث

اینم قبول دارم که کسی اینجور حساب نمیکرد و نمیزد. ولی بودن کسایی که اینجوری کار میکردن. خودم از کسایی بودم که کلی رو این قضایا کار کردم و عملی انجام دادم. خیلی وقتا شد که به دلیل اشتباه در محاسبات و توانایی های مدافع موفق نشدم پلن رو موفق اجرا کنم ولی عوض 1 بار که موفق میشدم اینقدر لذت بخش بود که قابل توصیف نیست

از لابلای مطالبی که گفتی یه سری نکات خوبی یاد گرفتم و یه سری چیزا رو که یادم رفته بود دوباره یه یاد آوردم. خیلی ممنون

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD Ali_Poaro نمایش پست ها
    سلام
    من تا حالا تجربه کراپ لاکی نداشتم (دهکده تا صفر شدن رفته ولی کراپ لاک نبوده ، اومدن صفر کنن نشده ) برا همین یه سوال داشتم در مورد کراپ لاک؟
    به نظرتون تو دژکوب 4.4 چیزی به اسم کراپ لاک هست ، کراپ لاک واژه ای بوده تو تو ورژن 3 که دیگه به نظر منسوخ شده!!!
    هدف از کراپ لاک اگه این باشه که حریف با جمله معروف ((کمبود غذا: اول گندم زار را ارتقا دهید)) روبرو شه و نتونه هیچ ساختمانی ارتقا بده و استرو بده نیروهاش و خودش مجبور به کاتا کردن دهش بشه و از این حرفا ...

بییان با یه مثال بریم جلو، فرض کنیم یه دهکده 15 گندمی قرار کراپ لاک شه ، کراپشم برفرض 16 هست ، جمعیت دهشم یه چیزی حدود 1600 تاست مثلا!!!
    15 تا گندمزار سطح 16 صفر بشه و ساختمون اصلی هم صفر بشه (انبارو بازار هم زدیم ولی من اصلا از جمعیت کم نمی کنم ) این اکانت جمعیتش 221 تا کم میشه میرسه به 1158 تا، یه 15 گندمی الان اگه گندماش و 5 کنه (تازه اگه انبارشم خورده باشه تا سطح 5 چیزی به اسم انبار نیاز نیست ساختمون اصلیم جز پیشنیازاش نیست )
    تولید گندمش میشه 690 تا (اگه اسیاب و نانوایشم بمونه میشه 1035 ، فرض میکنیم اینا هم نباشه همون 690 تا باشه ) الان ایشون یه قهرمان داره که تو t4.4 میتونه تا 1200 تا گندم تولید که اگه 468 تا هم تولید کنه واسه بیرون اومدن از کراپ لاکی کافی خواهد بود !
    درود بر علی پوآرو

آقا عارضم به خدمتت که اگه بخواد عدالت برقرار بشه یا همون Fair play خودمون عملی بشه، برای وضعیت کراپ لاک هیرو نباید محاسبه بشه

با اینکه این مطالب رو قدیما که ورژن 4 اومد کاملا تست کردم و خوندم که چجوری میشه محاسباتش ولی حضور ذهن ندارم

اما یه نکته ریز:

اوایل بازی که میخوای دهکده رو آپ کنی، اگه گندم زارهات سطح پایین باشن برای ارتقای ساختمون ها باید کراپ آپ کنی. حتی ممکنه به دلیل داشتن یه قهرمان قوی تولید گندمت +100 هم باشه، ولی باز هم باید کراپ آپ کنی تا بتونی بقیه ساختمون ها رو ببری بالا. در این وضعیت محاسبات جوریه که قهرمان رو دخیل نمیکنه در تولیدات ثابت که منطقی هم هست.

بر اساس همین مطلبی که بالا گفتم طبق سیستم منطقی برای حالت کراپ لاک هم قهرمان نباید در محاسبات قرار بگیره.

یه چیزی تو ذهنم میاد برای کراپ لاک ولی خاطرم نیست کامل چی بود. یه همچین چیزی بود:

برای دهکده استاندارد دژکوبی که 6 تا گندمزار داره، اگه تمام 6 گندمزار در سطح 5 باشن تولید گندم برابر میشه با: 33*6= 198 گندم در ساعت
    حالا یادم نیست، فکر کنم اگه مصرف کراپ دهکده یا همون جمعیت دهکده از عدد 198 کمتر باشه کراپ لاک اتفاق نمیفته.
    نمیدونم بازم!! دوستان دارم اعلام میکنم یادم نیست ها!! منو به چالش نکشید یهویی

اگه کسی تو ذهنش هست بیاد بگه یادمون بیاد
    AreF

6. تشکر HIPPO, MOD Ali_Poaro تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

از ورژن 4.2 به بعد تا جایی که یادمه همونطور که عارف گفت گندم تولیدی قهرمان تو قفل نشدن اکانت تاثیری نداشت و حساب نمیشد(اکانت قفل کردم که میگما :دی )

یه نکته ایم که یادم اومد در مورد کراپ لاک و لزوم زدن انبار یادمه تو 3.6 اکانتی که کراپ لاک میشد با گندم منفی ام میتونست ساختمان اصلی و انبار لول 1 کنه یه بازار م میزاشتیم تو صف ساخت البته اگه پلاس بود ساختمان اصلی ام همراهش میزاشتیم طوری که تایم اتمام ساخت بعد نشستن اتکا میفتاد خلاصه اینطوری همر و میتونستیم سیو کنیم یا ابتدای بازی که برای فارم کردن کراپ لاک میکردن یه جوری قِصِر در بریم(البته اکثرا اتومات خودشونو کراپ لاک میکردن)
    این روش به احتمال زیاد الانم عملی باشه

پ ن:قهرمان ساختن لول آپ کردن قدیما اندازه دوتا پلن الان برنامه ریزی میخواست آخر سرم ناراضی بودی چی انتخاب کنی هم اول بازی به دردت بخوره هم آخر ما(منظور فقط من و خودم میگم جسارت به کسی نباشه) نــوب بودیم والا خیلیا برای همه چی حساب کتاب داشتن 500تا کاتا که قبل میدگیم خیلی بود

8. تشکر Aref, MOD Ali_Poaro تشکر نمود
    پسندیدن Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD Ali_Poaro نمایش پست ها
    سلام
    من تا حالا تجربه کراپ لاکی نداشتم (دهکده تا صفر شدن رفته ولی کراپ لاک نبوده ، اومدن صفر کنن نشده ) برا همین یه سوال داشتم در مورد کراپ لاک؟
    به نظرتون تو دژکوب 4.4 چیزی به اسم کراپ لاک هست ، کراپ لاک واژه ای بوده تو تو ورژن 3 که دیگه به نظر منسوخ شده!!!
    هدف از کراپ لاک اگه این باشه که حریف با جمله معروف ((کمبود غذا: اول گندم زار را ارتقا دهید)) روبرو شه و نتونه هیچ ساختمانی ارتقا بده و استرو بده نیروهاش و خودش مجبور به کاتا کردن دهش بشه و از این حرفا ...

بییان با یه مثال بریم جلو، فرض کنیم یه دهکده 15 گندمی قرار کراپ لاک شه ، کراپشم برفرض 16 هست ، جمعیت دهشم یه چیزی حدود 1600 تاست مثلا!!!
    15 تا گندمزار سطح 16 صفر بشه و ساختمون اصلی هم صفر بشه (انبارو بازار هم زدیم ولی من اصلا از جمعیت کم نمی کنم ) این اکانت جمعیتش 221 تا کم میشه میرسه به 1158 تا، یه 15 گندمی الان اگه گندماش و 5 کنه (تازه اگه انبارشم خورده باشه تا سطح 5 چیزی به اسم انبار نیاز نیست ساختمون اصلیم جز پیشنیازاش نیست )
    تولید گندمش میشه 690 تا (اگه اسیاب و نانوایشم بمونه میشه 1035 ، فرض میکنیم اینا هم نباشه همون 690 تا باشه ) الان ایشون یه قهرمان داره که تو t4.4 میتونه تا 1200 تا گندم تولید که اگه 468 تا هم تولید کنه واسه بیرون اومدن از کراپ لاکی کافی خواهد بود !
    باسلام
    حالتهاي مختلفي وجود داره
    بايد ديد هدف اصلي از كراپ لاك چي هست
    15 كراپ گندمي كه گندمزارهاش مثلا سطح 16 يا 18 باشه، اگر صفر بشه (گندمزارهاش)
    حتي اگر كراپ لاك نشه هم ديگه به درد نميخوره
    آخر بازي كسي وقت نميگذاره تا بخواد دوباره گندمزار آپ كنه

لاك كردن به اون معنايي كه شما ميگي هم امكان پذيره
    حتي همين الان و با وجود قهرمان فول گندم
    كافيه همزمان چندتا از فيدرهات كراپ لاك بشه
    گندمزارها و ساختمان اصلي و بازار و انبار غذا كه صفر بشه
    واقعا بايد حوصله به خرج بدي تا بتوني دوباره اون دهكده را احيا كني
    چون يه قهرمان بيشتر نداري و چندتا دهكده داري كه احتياج به توليدات گندم قهرمانت دارن
    T.s7 R1 : a.lionلطفا ثبت نام کنید. T.s7 R2 : 3zar
    T.s7 R3 : schizophrenia
    L1:WhiteBird.P.M

10. تشکر Aref, FaTeB تشکر نمود
    پسندیدن Aref, FaTeB پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Osiris نمایش پست ها
    درود
    در حال کلی با این حرف که وقتی میری برای دیستروی اصولا پلنر همچین ریسکی نمیکنه موافقم ولی موضوع بحث فیدرزنی و کراپلاک بود و شرایطی که دارید مثلا یک همر 40 -20 تونو تخس میکنید رو چند تا فیدر همزمان(و البته با یه فیک لیست درست) یعنی وقتی عملا میخوای برای مثال با 5کیلو کاتا بیشترین ضربه رو فیدرهای یه اکانت وارد کنی اون موقع است که یه حساب کتاب(باز هم نه با این شدت) کمک حالته
    در ضمن اینجا مثل ورژن 3.6 هست خیلی از چیزهاش یکیش همون تعداد ویوی که میشه لانچ کرد با ورک آفلاین.یعنی دیگه محدودیت 4 ویو تو یک ثانیه نداریم پس عملا دو سه سطح با میدون تمرین بازی کنی 21 ویو سیم سکند میزنی میره پی کارش نه اینسرت شکنی میخواد نه چیزی(خیلی هم شیک و مجلسی)
    پ.ن:عارف جان عزیزم پیر شدی آلزایمر گرفتی گلم,اون درصد اضافه که با گلد رو دفاع و حمله روشن میکردیم 10% بود,25% چیه مگه جنگه؟ :دی
    سلام

تو 3.6 هم چند سرور میشد 8 موج سیم سکند بدون دیلی زد . دیگه سال دوم به بعد نمیشد چنین کاری کرد. و میشد 6 موج زد و بعدش ورژن 4 میشد 4 موج زد.

به هر حال من تو بحث نبودم که موضوع سر فیدر زنی هست..

من متوجه نشدم چه چیزی در اینجا شبیه 3.6 هست که گفتین خیلی چیزا.

پ.ن: پس دیگه با این وجود هر اکانتی بخواین 0 شدست برای فان هم شده یه 21 موج در یه ثانیه رو بزارین تو فروم یکم حال کنیم.
    پ.ن: پلیر اگر پلیر باشه برای فیک هم اینسرت میکنه. چه برسه احساس کنه فیدر داره 0 میشه.
    پ.ن: قدیم اینقدر بحث فیدر زنی راحت نبود هر کسی بیاد تو فروم در موردش صحبت کنه.
    پ.ن: دلم یکی مثل شهاب رو میخواد برای این فروم حیف اینقدر تغییرات بیخود تو بازی اومده ادم نمیتونه به کسی پیشنهاد بده.
    پ.ن: من تو این سرور ها بازی نمیکنم یه 50 ایکس بازی کردیم اخرش از اتحاد اخراجمون کردن دوال کسی نمیخواد آیا

عذر میخوام زیاد حرف میزنم دلیل اصلی اینه پست هام به 10 تا برسه بتونم پ.خ بدم
    با تشکر
    من نه رهبرم نه سرباز ، اما ؛ امروز میجنگم.
    من کسی نیستم که بیهوده دل به دریا بزند.

سکوت لطفا ثبت نام کنید. ، مرگ اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

درود

آقا اول یه تشکر کلی کنم از همه دوستان که ما یه پست گذاشتیم فکر کردیم خیلی بلدیم تازه فهمیدم که همی نادانیم اینقدر قشنگ پست رو پیگیری کردید و روال جدیدی رو توی فروم ایجاد کردین.

دوم : این پست حسین آقا که عالی بود مخصوصا این چند تا پی نوشتشون

سلام

rolleyes:
    پ.ن: پلیر اگر پلیر باشه برای فیک هم اینسرت میکنه. چه برسه احساس کنه فیدر داره 0 میشه.
    پ.ن: دلم یکی مثل شهاب رو میخواد برای این فروم حیف اینقدر تغییرات بیخود تو بازی اومده ادم نمیتونه به کسی پیشنهاد بده.
    با تشکر
    یعنی قدیم فیدر زنی حکم فحش داشت، حتی اگه فیدر دور واندر رو هم میزد کسی اصلا بدنام دژکوب میشد.

اما الان میبینم که همه راحت از فیدرزنی حرف میزنن.
    یادش بخیر یه سرور بودیم یه بنده خدایی 2تا نانکپ داشت هیچ جوره نتونستیم آمار در بیاریم کدوم دهاش هست خدا شاهده با عرفان (AshamS) نشستیم گفتیم چه کنیم قرار بر این شد کپ طرف رو صفر کنیم کپش عوض میشه بعد بریم کپ جدید رو صفر کنیم همینجور تا همه دهاش صفر شه کسی هم نیاد بگه فیدرزنی کردیم که البته شانس یارمون شد خودش از یه نانکپش پلن رفت رو یکی لو رفت، رفتیم چیفش کردیم.

شهاب هم خیلی خوب ته همه چیو در میاورد هر چند که آبمون با هم توی یه جوی نمیرفت ؛ پلیر حرفه ای بود فاقد اخلاق حرفه ای ولی میشه گفت جای آیدین خالی که هم اخلاقش حرفه ای بود هم بازیش.

اقا یه سوالی برام پیش اومده با ذکر یه مقدمه میپرسم

سرور4 راند 2 ورژن 3.6 قرار بود من و ماکان هولدر واندر جنوب شرق باشیم 2ماه مونده بود به اومدن واندرها نشستیم حساب کردیم با توجه تعداد اکانتها و تعداد دهکده های موجود توی جنوب شرق ما برای ساخت دفاع و تامین منابع همر ها و از همه مهمتر برای ارتقا واندر با کمبود منابع مواجه میشیم و شروع کردیم یه برنامه ریزی واسه تمام اکانتها برای زده ده های جدید وسیستم ارتقا منابعشون و بازار و تجارتخونه که با کمبود منابع مواجه نشیم.

لازم به ذکره اون زمان توی جنوب شرق 6تا اتحاد کامل 60 نفره داشتیم که به جرات 75% پلیر فعال داشتند احسان عزیز میتونه تایید کنه چون خودشون هم هولدر بودن اون سرور. با این وضعیت ما نگران منابع بودیم

به این عکس دقت کنید.

فکر نمیکنید یه فکری باید به حال این سرور کرد.
    ویرایش توسط ShayaN_ShangFei : 02-25-2015 در ساعت 03:59 PM
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

13. تشکر ** NAZI **, FaTeB, Aref تشکر نمود
    پسندیدن ** NAZI **, 3zar, FaTeB, Aref, ZartVam, ali2113 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

شایان اینجا الان تو c1 6 با 6 تا اکانت دارن بچهها واندر 100 میکنند. دلایلشم مشخصه!!!!انقدر ریزش پلیر داریم که حد نداره

یه چیزم بگم اینجا. قرار بود sw و se نپ باشن با ne و به کتیبه های ne کاری نداشته باشن. با زدن گتیبه از ne باعث حذف دوباره اکانتاشون

شدین دوستان. این وسط از nw هم ازشون کتیبه زدن!

امیدوار بودم بازی قشنگ شه ولی نشد. سرور روزای اخرشه برای ما هم دیگه

15. تشکر Aref تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود

آقا اول یه تشکر کلی کنم از همه دوستان که ما یه پست گذاشتیم فکر کردیم خیلی بلدیم تازه فهمیدم که همی نادانیم اینقدر قشنگ پست رو پیگیری کردید و روال جدیدی رو توی فروم ایجاد کردین.

دوم : این پست حسین آقا که عالی بود مخصوصا این چند تا پی نوشتشون

یعنی قدیم فیدر زنی حکم فحش داشت، حتی اگه فیدر دور واندر رو هم میزد کسی اصلا بدنام دژکوب میشد.

اما الان میبینم که همه راحت از فیدرزنی حرف میزنن.
    یادش بخیر یه سرور بودیم یه بنده خدایی 2تا نانکپ داشت هیچ جوره نتونستیم آمار در بیاریم کدوم دهاش هست خدا شاهده با عرفان (AshamS) نشستیم گفتیم چه کنیم قرار بر این شد کپ طرف رو صفر کنیم کپش عوض میشه بعد بریم کپ جدید رو صفر کنیم همینجور تا همه دهاش صفر شه کسی هم نیاد بگه فیدرزنی کردیم که البته شانس یارمون شد خودش از یه نانکپش پلن رفت رو یکی لو رفت، رفتیم چیفش کردیم.

شهاب هم خیلی خوب ته همه چیو در میاورد هر چند که آبمون با هم توی یه جوی نمیرفت ؛ پلیر حرفه ای بود فاقد اخلاق حرفه ای ولی میشه گفت جای آیدین خالی که هم اخلاقش حرفه ای بود هم بازیش.

اقا یه سوالی برام پیش اومده با ذکر یه مقدمه میپرسم

سرور4 راند 2 ورژن 3.6 قرار بود من و ماکان هولدر واندر جنوب شرق باشیم 2ماه مونده بود به اومدن واندرها نشستیم حساب کردیم با توجه تعداد اکانتها و تعداد دهکده های موجود توی جنوب شرق ما برای ساخت دفاع و تامین منابع همر ها و از همه مهمتر برای ارتقا واندر با کمبود منابع مواجه میشیم و شروع کردیم یه برنامه ریزی واسه تمام اکانتها برای زده ده های جدید وسیستم ارتقا منابعشون و بازار و تجارتخونه که با کمبود منابع مواجه نشیم.

لازم به ذکره اون زمان توی جنوب شرق 6تا اتحاد کامل 60 نفره داشتیم که به جرات 75% پلیر فعال داشتند احسان عزیز میتونه تایید کنه چون خودشون هم هولدر بودن اون سرور. با این وضعیت ما نگران منابع بودیم

به این عکس دقت کنید.

فکر نمیکنید یه فکری باید به حال این سرور کرد.

درود!
    هی میگی ماکان با اون آی دی mmaki ریدکالش دلم تنگ میشه براش.
    یه دوستی داشتم اینجا تو مشهد ساکن بود ولی تهرانی بود، یعنی سیب رو از وسط بزنی نصف کنی چجوریه؟ این دوتا همونجوری ان!
    یه مدت گیر داده بودم که داداشت اینجا پیش ما گروگانه دست از پا خطا کنی کارش تمومه یادش بخیر قدیما زود گذشت

حالا بریم سر بحث شیرین سرور:

والا شایان جان اینجا سرورها خلوت هستن هیچ شکی نیست. چرا که هنوز بچه های قدیم جمع نشدن. ولی کم کم دارن میان. هر سروری که سر میزنم چند نفر رو پیدا میکنم.همینجوری پیش بریم من دور از تصور نمیبینم که جمع قدیم - حالا نه همه دوستان ولی حداقل نصفشون- دوباره دور هم جمع بشن.
    کیفیت فنی بازی هم خیلی بهتر شده از قبل. یه سری مسائلی هست که به دلیل کمبود بازیکنای خوب به وجود اومده که اونم خود به خود ردیف میشه

من پیشنهادم اینه که بچه ها کسی حذف نکنه و نره. همه بمونید دور هم باشیم. حتی میتونیم از همین سرور کل کل های قدیمی رو به پا کنیم الان شمابل با جنوب رفتار مخاطره آمیزی کرده. این میتونه اولین جنگ دنباله دار شمال و جنوب رو شکل بده

بچه ها باشن همه کار میشه کرد. یه تعدادی از دوستان نگران هیجان بازی هستن. گقتم به بچه ها که هیجان به وقتش. کم کم داریم نزدیک میشیم.

شاید یکی از دلایلی که بچه ها رغبت نمیکنن بیان اینجا بازی کنن همین باشه که همه زود حذف میکنن و میرن. این سرورهای عجیب و غریب و رعدآسای 50 سرعته و 100 سرعته و .... اینا ببیشتر میچسبه بهشون حق هم دارن تا حدود زیادی. طرف میاد بازی کنه حالشو ببره، منتهاش میاد میبینه همه میزارن رو حذف و میرن! اصلا یه وضعی شده.
    یه جوری هم هست که جرات نمیکنی به کسی حرفی بزنی، یهو طرف قهر میکنه میره فعلا همین 4 تا بازیکن رو چسبیدیم تا ببینیم چی میشه!

وقتی همر کم باشه واندر راحت میاد بالا دیگه. ولی ما اینجا هستیم تا نزاریم واندر راحت بیاد بالا

نکته فنی: شایان من تو کام و آمریکا کلاسیک یادمه فیدر ها رو کاری نداشتن اونجا هم
    ولی تو این ورژن جدیده 4 به بعد، میزنن! دلیلش هم مشخصه! چون واندر جاش ثابت و مشخصه از اول بازی. لذا نمیزارن رقیب جون بگیره رو هدف اصلیش. میزنن.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    شایان اینجا الان تو c1 6 با 6 تا اکانت دارن بچهها واندر 100 میکنند. دلایلشم مشخصه!!!!انقدر ریزش پلیر داریم که حد نداره

یه چیزم بگم اینجا. قرار بود sw و se نپ باشن با ne و به کتیبه های ne کاری نداشته باشن. با زدن گتیبه از ne باعث حذف دوباره اکانتاشون

شدین دوستان. این وسط از nw هم ازشون کتیبه زدن!

امیدوار بودم بازی قشنگ شه ولی نشد. سرور روزای اخرشه برای ما هم دیگه
    درود! کجایی همشهری؟

کجا به سلامتی؟؟؟ شما هیچ جا نمیری عزیزم. هستیم تا آخر بازی با همدیگه. اون عکس کذایی رو هم که نگرفتیم بزاریم کف فروم. ایشالا سرور بعدی
    AreF

17. تشکر ** NAZI **, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن ** NAZI ** پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

تو 3.6 هم چند سرور میشد 8 موج سیم سکند بدون دیلی زد . دیگه سال دوم به بعد نمیشد چنین کاری کرد. و میشد 6 موج زد و بعدش ورژن 4 میشد 4 موج زد.

به هر حال من تو بحث نبودم که موضوع سر فیدر زنی هست..

من متوجه نشدم چه چیزی در اینجا شبیه 3.6 هست که گفتین خیلی چیزا.

پ.ن: پس دیگه با این وجود هر اکانتی بخواین 0 شدست برای فان هم شده یه 21 موج در یه ثانیه رو بزارین تو فروم یکم حال کنیم.
    پ.ن: من تو این سرور ها بازی نمیکنم یه 50 ایکس بازی کردیم اخرش از اتحاد اخراجمون کردن دوال کسی نمیخواد آیا

با تشکر
    سلام مجدد
    والا من نمی تونم با اطمینان بگم (شایدم اشتباه میکنم) ولی فکر میکنم کلا قضیه محدودیت تعداد اتک تو ثانیه از ورژن 4 اومده بود تو 3.6 اینکه چند تا ویو میزدی ارتباط مستقیم با کیفیت کانکشن داشت چون اینو که یادمه بیشتر از 4 ویو میرفت با همون adsl 128 :دی
    دیدم اینجا هم همینه گفتم حتما محدودیتی که تو ورژن 4 اعمال شده اینجا نیست این یه تشابه از نظر من
    یه مورد دیگه چکمه یونیک اینجاست که 3x هست نه 2x مثل ورژن 4 های آی آر
    یه مورد دیگه هم رو واندرشه که مرتاض سرخود رو همه واندرها هست یعنی مثل 3.6 نون خور دف نصفه رو واندر,به عبارتی موثرترین کتیبه رو واندر مثل 3.6 میشه استحکام یونیک برخلاف ورژن 4 های دیگه که مرتاض یونیک نقش حیاتی داشت(حداقل تا قبل سطح 70-80 واندر)

پ.ن 1:متاسفانه سطح سرور خیلی پایین تر از این حرفاست دوست عزیز بیشتر از یک ماه هست کتیبه ها اومده کلا رو ساید ما سه تا فیک نشسته تو این شرایط خود من که انگیزه ندارم 4 تا نیرو بزنم تو ساخت... یه جورایی رخوت از سر رومون میباره... شما میگی یه جا دیستروی کنید تو یه ثانیه؟(ما به یه شب فیک لیست زدن و 4 تا همرپرونی هم راضی هستیم) آقا عارف با شما هستما :|
    پ.ن2:وقتی در مورد کراپ لاک بحث میکنند بچه ها خوب حتما موضوع فیدرزنیه دیگه :دی چرا یهو خودتونو میزنید به اون راه؟ :دی دیگه کراپ 18 بری دیستروی کنی برای این نمیری که دهکده لاک شه که 4 تا انبار غذا هم بزنی اون بنده خدا کلا نمیتونه همر بلند کنه بدون گندمزار و انبار غذا.به شخصه فیدر زنیو نمی پسندم ولی چرا دروغ, شده تو سایدی بازی کنم که زورمون نرسیده همر آزاد بگذاریم رو دف طرف اومدیم تخس کردیم همرو تو فیدرای طرف باعث شدیم اون بنده خدا هم عصبی شه همر انتحاری لانچ کنه دفش کنیم,به هدفمونم رسیدیم خیلیم خوش گذشت خخخخخخخ
    پ.ن3:امروزم خبر رسید یکسری از دوستانمون که سعی کردن بمونند تو شمال شرق و یه جوری سایدشونو جمع و جور کنند از این قضیه نا امید شدند و تصمیم گرفتند حذف کنند بازم دمتون گرم که حداقل تلاشتونو کردین...

19. تشکر Aref تشکر نمود
    پسندیدن Aref پسندید
صفحه 117 از 142 نخستنخست ... 1767107115116117118119127 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع