صفحه 74 از 142 نخستنخست ... 2464727374757684124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 1416

موضوع: بحث و گفتگوی بازیکنان e1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دروود

خطاب به دوست عزیزم که داره درباره حذف اکانت ما صحبت میکنه
    اول از همه خدمتت عرض کنم کلا 2 کی گرزی ما سر هانیبال دیوار شد پس اینقدر همر همر نکن!!!
    دلیل حذف اکانت بنده خراب شدن اکانت بود به علت یه اعتماد بی جا نیروهای ما تیکه تیکه شد و کوبیده شد به اکانت های اس دبلیو اس ای و یکی از اکانت های ان دبلیو (جالبه به ان ای کوبیده نشد)
    حتی عارف خان اکانت سگ سبیل هم درجریان هست چون یه سری از نیرو هامون به اکانت ایشون هم کوبیده شد!
    و ناگفته نماند اون 6 کی گرزی که ته اکانت موند هم خودمون زدیم به الیسا که یه حالی کرده باشیم )
    اما بازم قصد حذف کردن نداشتم با اینکه پلیر هم رو اکانت نبود و دست تنها بودم!
    تا اینکه شنیدیم اکانت b o o m b که اون موقع سرور رنک 6 بود داره حذف میکنه بره موقعیتشو که نگاه کردم دیدم فیدر بالا کشیده و پتانسیل خوبی برای همر کشیدن و همینطور دف کشیدن داره لذا اکانت رو خریدیم به قول علی گیرین با 5 تومن ))
    بعد از خریدن اکانت b o o m b خوشبختانه مولتی هانتر عزیز به نقشه شوم ما پی برد و اکانت رو بن کرد :دی
    خلاصه ماهم واسه اینکه مولتی اکانت حساب نشیم توتن خان رو حذف کردیم بمب رو از بن در اوردیم و الان هم در خدمتت هستیم

حالا دوست عزیز بگوو کدوم اکانتی شما که از بچه های قدیمی شاید اشنا در امدیم

2. تشکر lucifer, Hawk, Aref تشکر نمود
    پسندیدن Hawk, Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

اعتبار

یه کلمه است که اگه داشته باشی تو دستای خالیت انگار دنیا رو داری

به این راحتیا به دست نمیاد...واسه بدست اوردنش خیلی جاها باید ضرر کنی...یا حرفی نزنی یا اگر زدی جفت پا رو حرفت وایسی.

سلامتی قدیمیا که حرفشون حرف بود...نه امروزیا که چک هاشونم همه بی محله!!

ارادت
    علیرضا

4. تشکر Hawk, Ðŕ. Şђǒϯğύŋ, MOD S^À^W تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB, Aref, bardia_f7 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود دوست عزیز

خواستم یه بحث منطقی کنم باهات ولی دیدم تعداد پست هات 3تاس یاد ماکان بنده خدا افتادم همیشه اینجور مواقع میگفت جواب کسانی که پستشون هنوز دو رقمی نشده نباید داد تازه اومدن هیجان دارن

اما فقط یه توصیه میکنم بهت به عنوان کسی که از سال 86 داره دژکوب بازی میکنه و همیشه هم کف فروم خوابه ! دوست عزیز 95% پلنهای دژکوب از پست های فروم سرچشمـه میگیره، پس سعی کن جوری پست بذاری که اول به خودت و در نهایت به منطقه ای که داری بازی میکنی آسیب نرسونی.

الان هنوز هیچ متایی تشکیل نشده ، هنوز هیچ جنگی شروع نشده، اینجوری که میای وسط فروم پست ها محرک میذاری شانس منطقت رو برای متا با سایدهایی که الان دقیقا با تاپ لیدرهاشون داری کل میکنی رو میگیری، اونوقت دو روز دیگه که کتیبه ها اومد و سایدت تنها موند و ظرف یک ماه به بیابون تبدیل شد ، یاد این پست هات میافتی.

سربلند،پیـروز ودنبالـه دار باشید.

پی نوشت: اسم اکانت لطفا

درود و عرض ادب حاج شایان

حاجی مهم پست ادم نیست مهم اینه که اینجاییم مهم اکانتمون نیست مهم اینه که اینجاییم مهم بازی کردنمون نیست مهم اینه که اینجاییم

بنده خودمم تجربه زیادی در دژکوب دارم الان اومدم اینجا قسط کل کلم با هیچ کسی ندارم به همه احترام میزارم البته احترام بیشتری به بزرگتر از خودم میزارم

فقط اومدم اینجا پستی بزارم و دوستانی که درجریان نبودن در جریان باشن به هیچ کسی ام بی احترامی نکرد ام
    ویرایش توسط Veteran : 01-19-2015 در ساعت 12:17 AM
    Veteran

6. پسندیدن MOD S^À^W پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    جالب بود برام حرف پلن زدید این پلن چند ماه طول کشید از اول سرور قرار بود این ده رو بزنید ما هم که چه در جمع چه خصوصی گفتیم تو ساید دیگه دفاع نمیکنیم تو ساید خودتون یه دهکده چیف کردید این همه افتخار میکنید؟
    نامه اکانت هانیبال هست که گفته اصلا دفاع نمیخوام دف ساید برای یه ده تو ساید دیگه از دست بره .
    شما یه ده تو ساید خودتون چیف کردید بالای 20 کی دف از دست دادید نزدیک 40 کی همر دیوار شده از اول سرور سر همین دهکده اگه شما به این پلن افتخار میکنید پس ما باید به بازیکنی مثل هانیبال افتخار کنیم یه نفری یه ساید رو درگیر کرده بود فقط با یه دهکدش .

شرمنده وقت اساتید رو گرفتیم
    غرض کل کل نیست بحث داشت به بیراهه میرفت و بعضی از دوستان هم خیلی تابلو دارن به این موضوع گیر میدن تا منافع خودشون تامین بشه تا مشکلات خودشون کمتر به چشم بیاد ما هم داریم مشکلات اونا رو بررسی میکنیم

8. تشکر Veteran, Aref, FaTeB تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima Black Scorpion نمایش پست ها
    سلام
    جالب بود برام حرف پلن زدید این پلن چند ماه طول کشید از اول سرور قرار بود این ده رو بزنید ما هم که چه در جمع چه خصوصی گفتیم تو ساید دیگه دفاع نمیکنیم تو ساید خودتون یه دهکده چیف کردید این همه افتخار میکنید؟
    نامه اکانت هانیبال هست که گفته اصلا دفاع نمیخوام دف ساید برای یه ده تو ساید دیگه از دست بره .
    شما یه ده تو ساید خودتون چیف کردید بالای 20 کی دف از دست دادید نزدیک 40 کی همر دیوار شده از اول سرور سر همین دهکده اگه شما به این پلن افتخار میکنید پس ما باید به بازیکنی مثل هانیبال افتخار کنیم یه نفری یه ساید رو درگیر کرده بود فقط با یه دهکدش .

شرمنده وقت اساتید رو گرفتیم
    غرض کل کل نیست بحث داشت به بیراهه میرفت و بعضی از دوستان هم خیلی تابلو دارن به این موضوع گیر میدن تا منافع خودشون تامین بشه تا مشکلات خودشون کمتر به چشم بیاد ما هم داریم مشکلات اونا رو بررسی میکنیم
    درود نیمای عزیز!

والا ین مسائل مربوط به من نیست کلا. ولی اگه میخواد حرفی زده بشه راجع بهش بهتره دقیق تر باشه و موشکافانه تر.
    اینکه یه دهکده از یه ساید تو ساید دیگه چیف شده، 0 شده،منهدم شده و... مسئله خاصی نیست. مسئله اینه که بچه هایی از ساید شما سعی در قهرمان جلوه دادن اکانت هانیبال دارن. نه هانیبال کار خیلی شاخی کرده، نه جنوب شرق پلن خیلی خاصی زده. یه حرکتی انجام شده و تموم شده رفته. منتهاش مشکل اینه که یه جور پست گذاشته نشه که انگاری بقیه هیچی نمیدونن! این از این

شما هم مشکلات بقیه سایدها رو بررسی کنید انشالله که نکات قابل توجهی دستگیرتون بشه و بتونه در آینده بازی نقش چشمگیری ایفا کنه. ما هم در حال بررسی و همچنین جاسوسی و صداالبته آنالیز بازی هستیم که بتونیم تصمیمی در خور شرایط موجود و راه های پیش پا اتخاذ کنیم.

موفق و سربلند و به قول شایان دنباله دار باشید

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط NeMeS!S نمایش پست ها
    درود

د لامصب چیکار داری با بچه مردم تنها گیرش آوردی به توپ بستی بزار چند تا پست بزاره یاد بگیره دیگه چیکارش داری بنده خدارو
    هر چیزی شروعی داره اینم تحلیل دوستمون بود ما هم امیدواریم پیشرفت کنه و تحلیل های خوب بزاره
    کسی نبود گیر بدم، دیدم پست اومده گفتم یکم بنویسیم بلکه یکم فروم داغ شه

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Bismarck نمایش پست ها
    لووووووووووول
    توتال هر 2 منطقه 2 به علامت پیروزی هم نشون دادن !!
    یکی بیاد تفسیر کنه این حرکت رو :d d:
    محسنی؟!

والا تفسیر نداره! همینجوری رفتیم یه شامی زدیم و یکم دیدیم همو بعدم یه عکس یادبود گرفتیم و تموم شد! رفتیم خونه هامون
    هیچ ربطی به بازی نداشت
    AreF

10. تشکر WondeR تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

40 کی همررر؟؟؟لول

بازم میگم تو پلن قبلی من نبودم این پلنم درون سایدی بود!!! به هانیبال هم واقعا" باید افتخار کرد! ولی من اگه ده تو هر رسایدی میزدم با چنگو دندون نگهش میداشتم!!! اگرم نمیخواستمش که یعنی باید به پلیر بودنم شک میکردید!!! دهی که دوتا فیدر دااشت و توش همر داشت کشیده میشد!نخواستن این ده یه تف سر بالاس به نظر ممن!! حالا انشالاه پلن بعدی باعث حذف این اکانت بشه تا سرش انقدر بحث الکی نشه تو فروم

12. تشکر Bismarck تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    فایل پیوست 905

اینم از بازرس ساید جنوب شرق .
    بدون شرح loooooooooooooooooooool
    بالاخره ازاد شدم :دی
    ٌW.L

14. تشکر Theutates Thunder تشکر نمود
    پسندیدن MOD S^À^W پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه عزیزان
    منم بالاخره یه پست گذاشتم
    نیما جان فقط یه سوال دارم
    این 20کی دف و 40کی همر رو از کجات درآوردی؟
    تو پلن چیفش که تقریبا 3کی از لنگ دمپایی محسن دیوار شد
    تو اون پلن اول سرور هم که مطمئنا از دو تا اکانت 37کی همر نداشتیم بزنیم

فقط خواستم یکم شفاف سازی کرده باشم
    مگرنه اهل پست گذاشتن و کل کل نیستم
    موفق باشید

16. تشکر Bismarck تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

احتمالا منظور امیتباز دفاعی کلیه اکانت هانیبال هست!!!! که در اون صورتم امتیاز دفاعی با فرمول خاصی حساب میشه و اگه نوشته 40000 امتیاز دفاعی منظوز 40 کی دف کردن نیستا!!!!!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    احتمالا منظور امیتباز دفاعی کلیه اکانت هانیبال هست!!!! که در اون صورتم امتیاز دفاعی با فرمول خاصی حساب میشه و اگه نوشته 40000 امتیاز دفاعی منظوز 40 کی دف کردن نیستا!!!!!
    درود مهدی جان بخاطر من ببخشش :دی قول میده دیگه تکرار نشه
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

19. تشکر lucifer, akhilius تشکر نمود
    پسندیدن akhilius پسندید
صفحه 74 از 142 نخستنخست ... 2464727374757684124 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع