صفحه 121 از 142 نخستنخست ... 2171111119120121122123131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,201 تا 1,210 , از مجموع 1416

موضوع: بحث و گفتگوی بازیکنان e1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط arman2 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان و محمد رضا جان

والا خبر اتک رو که دادان بهم و تایم ها!! رو گفتم این کتیبه رو دف کنید یا جابجا

بچه گفتن که که رفته رو بزرگ اگه ریل هم باشه بعیده بتونه ببره چون کتیبه انبارش رو تازه گرفته
    حد اقل 3 روزه دیگه باید دستش باشه تحلیل دوستان این بود ه منم پذیرفتم کالا رو هیچ کدوم از اتک ها دف نکردیم این بار حتی جنگ یونیک
    همانطور که دوستمون هم گفت بدون پلن بود و تاییم بندی ها همه در و دیواری زده شده بود فقط تایم درست رو همین بود که تحلیل بچه ها هم درست بود حالا اگه شما می فرمایید که اشتباه نکردید و سوتی نبوده موقع حمله و توجه نکردیدکه احمق رفته رو بزرگ و نگرفتنش بخاطر عدم جابجایی کتیبه بوده خوب بحثی ایست جدا ولی تحلیل من اینه که موقع لانچ این موضوع رو لحاظ نکردید اینم ایرادی نداره پیش میاد حالا اگه تا شب کتیبه انبار جابجا شد خوب من می پذیرم که کارش نموم شده بوده و عدم همانگی باعث این مسئله شده در غیر این صورت همون که گفتم می زارم به حساب اشتباه پلنر این اتک
    اما یه نکته نمی دونم از بد شانسیه ماست از چیه این سومی باره که گریز بچه های ما کار نمی کنه و بی خودی لاست میدیم اینو کجای دلم بزارم البته این می تونست خیلی بدتر باشه خدارو شکر که قبل اتک یکی از بچ ها اومد رید اکانت رو زد وگرنه لینکی میشد دیدنی از خفت شدن کامل یک هامر بازم جای شکرش باقیه فقط 7k 'گرزی پرید اونم فدای سر ارمین عزیز الان احمقت رفته رو جنگ اموز 50 پوشت می کنم سریع جبران کنی

دژکوب بدون این جور لینک ها و این جور حملات اصلا حال نمیده از همه بچه هایی که نمی زارن هیجان بازی بخوابه تشکر می کنم یه کوچولو فرصت پیدا کنم
    مصطفی جان هم بر گرده منم سعی می کنم بازی رو برای شما هم جالب کنم و تو بازی مشارکت بیشتری داشته باشم تعدا پلیرهامون اتقدر نیست که در یه لحظه بتونیم رو دو یا سه تا ساید پلن بریم فعلا داریم از خجالت یه سری بچه کوچولو که گذاشتن رو حذف در میام البته نمی دوم چرا حذف هم نمیشن !!!شاید اکانت مال خودشون نیست !! شاید یکی که خودش می خواست اکانت رو کتیبه اش بخره بهش ندادان بعد رفته همه جا پشت ما مزخرف گفته و البته هنوز هم ما احترام نگه می داریم و اسمش رو نمی گیم به احترام سلا م علیکی که با رفیقمون داشته اکانتشو فروخته ایمیلشو نداده !! شایدم تو اخرین لحظه دیده یه اتحاد تو ne هنوز داره نفس می کشه گفته بزار اینوهم بتر کونم بعدش برم بگذریم خلاص این که چشم عزیزان سعی می کنیم nw هم بیاد تو بازی و چند تا لینک هم ما بزاریم اینجا و تحلیل کنیم
    خوش حال شدم بالا اخره یک نفر هم از شمال غرب اومد فروم پست گذاشت
    ارمان جان
    نه همری که لانچ شده بود همر بود! و نه پلن یه پلن حساب شده این همر باید دیوار بشه که انشا الله همین کارو باهاش خواهیم کرد

Untitled.jpg

کارم با کتیبه انبار توی24ساعت تموم شده بود عزیز دل!
    قرار بود دیروز منتقل بشه که به خاطر درگیری و شلوغ بودن سره عارف موند برای تایم دیگه
    این عکس مال زمانیه که همر لانچ شده و قبلش هم هماهنگی لازم جهت جابجایی

باز هم تشکر از تحلیلتون
    از این به بعد منتظر لینک های زیبا از جنوب غرب خواهید شد

با تشکر

محمدرضا
    SpaRtaN
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

2. تشکر Aref, FaTeB, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن Aref, FaTeB پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط NeMeS!S نمایش پست ها
    ارمان جان
    نه همری که لانچ شده بود همر بود! و نه پلن یه پلن حساب شده این همر باید دیوار بشه که انشا الله همین کارو باهاش خواهیم کرد

Untitled.jpg

قرار بود دیروز منتقل بشه که به خاطر درگیری و شلوغ بودن سره عارف موند برای تایم دیگه

باز هم تشکر از تحلیلتون

با تشکر

محمدرضا
    SpaRtaN
    والا هر وقت پستی مربوط به به شمال غرب بوده بنده سعی کردم یا خودنم یا مصطفی جان حتما بیایم پست بزاریم و فروم رو گرم کنه یه مدت هم که بعد اتفاقاتی که برای شمال شرق افتاد که اصلا دست دلم نمی رفت بیام چون جو بدی شده شده بود جای پست گذاشتن و کل کل دوستانه نبود اما قبول که بچه های nw تو فروف فعالیت ندارن والا مگه چند تا پلیر داریم که یه درصدشون هم بیان تو فروم شر کت کنن داستانی داریم ما تو nw شنیدنی بگذریم نامه انتقال کتیبه انبارت و دیدم و پذیرفتم که تحلیم اشتباه بود و می خواستی انبار و جا بجا کنی شانس ما خوب بوده نشده ! به همین سادگی قبول کردم اصلا هم درد نداشت پذرفتنش داداش گلم

4. تشکر Aref, FaTeB تشکر نمود
    پسندیدن Aref, FaTeB پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود بر همگی

چند روزی پست نزاشتم بابت اینکه بحث خیلی تخصصی شده بود و ظاهرا و باطنا دیگه کسی به این چیزا اهمیت نمیده ، پدرم همیشه میگه اونجایی که هستی رو زمین زیر پات رو بخر ، حالا این معنیش چیه ؟

توی جاهای خاص معانی زیادی داره

توی دژکوب این هست که آقا جان روزه شک دار نگیر ، برای صفر کردن کسی داری میری جوری بزن نفت در بیاد ، من اینجوریم که تصمیم بگیرم جایی رو بزنم مردونه با تمام نیرو میزنم جوری که هر موج مثل یه اینسرت شکن باشه ، اصلا روی شاید ها و شانسو ای کاش ها کاری انجام نمیدم ، برای نفت هم بخام برم جایی با 3 4 تا اک کلا میریزیم سرش .

به قول خودمون امام حسینی چاقو رو فرو میکنیم تو شکم طرف مقابل خخخخ

کم کم باید یه حالی به سرور بعدش به فروم بدیم

تا حالا نه کراپ لاک شدم نه کراپ لاک کردم ، تا دلت بخاد از اکی نفت کشیدم بیرون و از اک مام نفت کشیدن بیرون ، این مردونه تر هست تا کراپ لاک که زره زره جون طرف رو بگیری

6. پسندیدن .SpaRtaN., Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود ارش عزیز خسته نباشید
    دیروز یه حرکت کوچیک زدیم دوستان بیان تحلیل کنن که نشد

فایل پیوست 1171

یه کتیبه احمق کوچیک بود که با پلن دیمی و شانسی رفته بود به خاطر تعویق افتادن در جابجایی کتیبه انبار نتونستیم بیاریم

محمدرضا
    SpaRtaN
    دروود
    میبینم که بالاخره یه لینک از همرهای SW اومد بیرون(چشم بعضیا روشن) البته به جز اکانت wonder که دوستان NE زحمت لانچشو کشیدن
    در مورد اتک هم یه اشکال می گیرم ازت,چرا 300 تا کاتا همش و تک ویو؟ :دی میکردیش 500 تا دو هدفه TS ای چیزی میوردی پایین مرسی که رم میسازی واقعا(تو این سرورواقعا چیز کمیابیه) یه نظر ساده برای این سرور که مرتاض کوچیکشم معمولا دف نمیشه و جابه جا میکنند دارم,کلا 5-6 ویو بزنید همیشه چه تو فیک چه تو ریل.حداقل اگه جا به جا کرد لانچتون بهتون بچسبه 4 تا لینک تخریب ببینید.
    در مورد کتیبه انبار هم شرمنده محمدرضا نامه شما رو من صبح خوندم بچه ها نگفته بودن وگرنه میشد همون موقع هم از رو اکانت خودم چیف بزنیم که اسلاتتون خالی شه,ایکاش جای نامه زنگ میزدی به خوذم
    حالا بازم اولین خفت سرور محسوب میشه(حد اقل اولین لینک خفتی که اومد تو فروم) خیلیم بد نشد :دی
    یه سوالم در مورد اکانت مدافع دارم.پلیر اکانت عوض شده یا ایشون از اول سرور بازی میکردند رو اکانت؟

پ.ن:یعنی سروری که تیم فاتب توش بازی کنه بعد این همه مدت از کتیبه همری لانچ نکنه رو باید .... بترسید بترسید از روزی که ....
    ویرایش توسط Osiris : 03-02-2015 در ساعت 11:27 PM

8. تشکر .SpaRtaN., FaTeB, lucifer, Aref تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN., FaTeB, Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ramtinnn نمایش پست ها
    ( ویرایش توسط MOD AdMirAl)

ساکت باش

زمان حمله 52 ساعت
    http://upload7.ir/uploads//f10da625c...83da6d6edb.png
    زمان حمله 50 ساعت مانده
    http://upload7.ir/uploads//5e70c4fae...9aae51fa71.png

اینم یکی از نامه ها که به دوستان گفتم فیک هست خودت که هستی یا نامه رو از کسی گرفتی بپرس بت میگه که به همونا هم گفته شد که فیک هست و تایمشو روزشو هم چک کن من یاشار نیستم مطبو شرکت پدرش باشه که بیاد نیاد 24 ساعت بیکارم نشستم حمله بیاد سریع میبینم حال میخوام 3 یا 3.5 باشه که عارف خان زده یا 5ونیم 2بح باشه که لوسیفر زده باشه اما اینحا دستم بستست وگرنه بتون میگفتم

http://upload7.ir/uploads//40d821889...75b5da6391.png

اصل نامه هم خواستید تو گارنا عکس تقدیم کنم هر تعداد که خواستید به تک تک اکانت هایی که داش یاشار گل اسامیشون رو گذاشته بود رو اکانت به عنوان دوست که خیلیاشون تو خالی از اب در اومدن

بیخود خوشمزگی نکن پس . اگر حتی یک کلمه از حرفام و تایم ها که دادم دروغ باشه از ( ویرایش توسط MOD AdMirAl)
    اینجا نبودیم خیلی ها دور برداشتن ایشالله به وقتش گلد هایی هم که برداشته شد عین برخی گدای 2زار گلد نیستن خدارو شکر اینقدر رفیقمون پول دست و بالش هست خدا بیشترش کنه که ( ویرایش توسط MOD AdMirAl) حتما هم میکشونمش سر سرور دیگه تا ببینیم چند چندیم اینجا نه وقت بازی داشت نه حوصله بازی سر رفاقت با unnamed اومد یه اکانتی ساخت تک اکانت هم ساخت عین خیلیاتون 10 تا پوشر نداشت حالا سرور بعد میخوام مولتی هم میتونه بهش گیر بده ایپی مایپیو از این داستانا اونجا میبینیم چند چندیم کل گلدارو میریزم تو دف سازا تو ساید خودتون جوری که از سایه خودتونم بترسید

اینجا هم یه اکانت 4 دهکده ای میاد تعدیل میزنه که این ته مونده نیروها نترکه اکانتم اگر مونده واسه دل این بچست که مونده که داره بازی میکنه میگیم فایده نداره قبول نمیکنه ما که هرکی فیک هم میده جز عارف خان نامه تشکر میدیم که دمتون گرم ایول جان عزیزتون بزنید امیر کویرو بپرس لوسیفر عزیزو بپرس

بزنید تموم کنید نامه به این افرادی هم که الان میای میگی دفاع خواستیم و شما دیدید داده شد سر این بوده که کسانی که 2 زار مرام و معرفت دارن شمارشون رو بگیریم واسه سرور بعدی

دور هم باشیم اسم نمیبرم اما از سایدای دیگه هم شماره گرفتیم که دور هم باشیم راست و دروغش خودشون میدونن کدوم با معرفتا رو میگیم

( ویرایش توسط MOD AdMirAl) نامه های دیگه مبنی بر فیک بودن هم هست یه سریشون قیچی شده سرور نامه هارو حذف کرده از جمله خوشمزگی خودتو که نامه باز نشدت حذف شد از رو اکانت جانشینم حق خوندن نامه نداره اینم گفتم ( ویرایش توسط MOD AdMirAl)

رامتین

- - - Updated - - -

یه مطلب دیگه ( ویرایش توسط MOD AdMirAl) گل گلاب شما که اسم رفیق مارو میبری باس وضو گرفته باشی . این بنده خدا حتی اکانتشو جانشینی داد که بیاید کتیبه رو منتقل کنید خواستید اسم هم میبرم که کی داشت و لیدر کلتونم به گفته خود رفیقتون که یکی از بزرگای سایدتونو بازی هم هست و اگر همون قدیمیاش حسین جان باشه که ارادت داریم خدمتش گفته لیدر کل کاملا در جریان که اکانت دست ماست و از این حرفا که کتیبه برگزده تو سایدتون حالا چرا 2-3 روز گذشت و اتفاقی نیفتاد من دسترسیو قطع کردم خودش میدونه و وجدانش که عین حقیقته

پس اینجا نیا نشین که رفیق ما اله بله . این ایدی تازه منه امروزم اولین پستم با این میل هست( ویرایش توسط MOD AdMirAl)

ما دیگه کاری نداریم یه همر کوچولو بلند کنید خواستید کل این 12 تا 13 تا رو 0 کنید یکاری بکنید بالاخره این رفیقمون تازه با یه ذوقی چیفر کشیده داره چیف میکنه یه حرکتی بزنید که اکانت میره رو حذف فکر نکنه ما نامردی کردیم و حذف کردیم . ته مونده نیرو هم بلند نکردیم بزنیم تو سر کسی که خودتون باشیدو خودتون

بــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــای

- - - Updated - - -

خیلی حرفا خوردیم و خیلی چیزا دیدیم فقط متاسفم با کسانی بازی کردن که حتی هوای همشهریاشونو نداشتن سر یه بازی !!

حرفایی که ما خوردیم بیخیال فحش بچه صلواته به کی بگیم خیلیا تو روم بودن

عکس بازی نکنید که عکس زیاد دیدم ازتون یادداشت های اکانتمون رو بدون پروکسی نمیشد باز کرد از بس توهین و الفاظ رکیک و لینک عکس از این قبیل بود !!!

این لینکم حذف کن که خیلیا نبینن کیا چیا گفتن خدایی شرم به این دوستان و خیلیا هم جا زدن تو دهن دوستان با خنده گذروندن ماجرارو
    سلام رامتین عزیز خوبی مرد بزرگ
    اینقدر ویرایش شده بود من نفهمیدم قضیه چیه
    دوستدار قدیمی آقا امیر عباســــ
    K!nG NoTh!nG
    AMIRKAVIR
    BLACK.MILK

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Capture.jpg
    بدون شرح:|
    خدایا عذاب الهی برسان:|

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.iran نمایش پست ها
    Capture.jpg

wtf??

این جریانش چیه علیرضا؟!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Osiris نمایش پست ها
    دروود
    میبینم که بالاخره یه لینک از همرهای SW اومد بیرون(چشم بعضیا روشن) البته به جز اکانت wonder که دوستان NE زحمت لانچشو کشیدن
    در مورد اتک هم یه اشکال می گیرم ازت,چرا 300 تا کاتا همش و تک ویو؟ :دی میکردیش 500 تا دو هدفه TS ای چیزی میوردی پایین مرسی که رم میسازی واقعا(تو این سرورواقعا چیز کمیابیه) یه نظر ساده برای این سرور که مرتاض کوچیکشم معمولا دف نمیشه و جابه جا میکنند دارم,کلا 5-6 ویو بزنید همیشه چه تو فیک چه تو ریل.حداقل اگه جا به جا کرد لانچتون بهتون بچسبه 4 تا لینک تخریب ببینید.
    در مورد کتیبه انبار هم شرمنده محمدرضا نامه شما رو من صبح خوندم بچه ها نگفته بودن وگرنه میشد همون موقع هم از رو اکانت خودم چیف بزنیم که اسلاتتون خالی شه,ایکاش جای نامه زنگ میزدی به خوذم
    حالا بازم اولین خفت سرور محسوب میشه(حد اقل اولین لینک خفتی که اومد تو فروم) خیلیم بد نشد :دی
    یه سوالم در مورد اکانت مدافع دارم.پلیر اکانت عوض شده یا ایشون از اول سرور بازی میکردند رو اکانت؟

پ.ن:یعنی سروری که تیم فاتب توش بازی کنه بعد این همه مدت از کتیبه همری لانچ نکنه رو باید .... بترسید بترسید از روزی که ....
    بله خوب یه مقدار رم دیده شد تو سرور! از این بابت میشه یه جورایی به ظهور رمر امیدوار شد
    یه اتکی هم رپتور داد 10 روز پیش اونجا هم یه چیزایی خفت شده بود به نظرم اونجا هم گریز نزده بود اگه درست یادم باشه 1 کیلو کاتا و حدود 3 کیلو سزار و 2 کیلو شوال رفتن زیر گاری :|

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط FaTeB نمایش پست ها
    درود بر همگی

چند روزی پست نزاشتم بابت اینکه بحث خیلی تخصصی شده بود و ظاهرا و باطنا دیگه کسی به این چیزا اهمیت نمیده ، پدرم همیشه میگه اونجایی که هستی رو زمین زیر پات رو بخر ، حالا این معنیش چیه ؟

توی جاهای خاص معانی زیادی داره

توی دژکوب این هست که آقا جان روزه شک دار نگیر ، برای صفر کردن کسی داری میری جوری بزن نفت در بیاد ، من اینجوریم که تصمیم بگیرم جایی رو بزنم مردونه با تمام نیرو میزنم جوری که هر موج مثل یه اینسرت شکن باشه ، اصلا روی شاید ها و شانسو ای کاش ها کاری انجام نمیدم ، برای نفت هم بخام برم جایی با 3 4 تا اک کلا میریزیم سرش .

به قول خودمون امام حسینی چاقو رو فرو میکنیم تو شکم طرف مقابل خخخخ

کم کم باید یه حالی به سرور بعدش به فروم بدیم

تا حالا نه کراپ لاک شدم نه کراپ لاک کردم ، تا دلت بخاد از اکی نفت کشیدم بیرون و از اک مام نفت کشیدن بیرون ، این مردونه تر هست تا کراپ لاک که زره زره جون طرف رو بگیری
    همین که تونستم شما رو تا این موقع نگهدارم که لانچ نکنید خودش از معجزات منه آیا این نشانه ها کافی نیست؟؟

عارضم به خدمتت که با اکانت شما بارها و بارها قدیما زدیم کپ 0 کردیم و کراپ زدیم و ملت رو نجات دادیم برن دنبال زندگیشون. اینجا داریم با حرف ملت رو ملتفت میکنیم که برن اونایی که بمونن میشن حریف واقعی. باشد که به زودی همه رستگار شوند.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط arman2 نمایش پست ها
    والا هر وقت پستی مربوط به به شمال غرب بوده بنده سعی کردم یا خودنم یا مصطفی جان حتما بیایم پست بزاریم و فروم رو گرم کنه یه مدت هم که بعد اتفاقاتی که برای شمال شرق افتاد که اصلا دست دلم نمی رفت بیام چون جو بدی شده شده بود جای پست گذاشتن و کل کل دوستانه نبود اما قبول که بچه های nw تو فروف فعالیت ندارن والا مگه چند تا پلیر داریم که یه درصدشون هم بیان تو فروم شر کت کنن داستانی داریم ما تو nw شنیدنی بگذریم نامه انتقال کتیبه انبارت و دیدم و پذیرفتم که تحلیم اشتباه بود و می خواستی انبار و جا بجا کنی شانس ما خوب بوده نشده ! به همین سادگی قبول کردم اصلا هم درد نداشت پذرفتنش داداش گلم
    درود آرمان عزیز
    من به هیچی کاری ندارم. همه صحبت ها به کنار. ولی تا اینجای کار خوب کار کردی هم تو بازی هم تو فروم. خیلی خوب پیش اومدی. به نظر من رویه بسیار بسیار خوب و هوشمندانه ای که در پیش گرفتی باعث شد که شمال غرب به خوبی شاهد ثبات و آرامش باشه و این خودش یه نقطه قوت برای شماست. امید به اینکه تا انتها به همین شکل بتونید پیش بیاید و از دور هم بودن کمال لذت رو ببریم و سرورهای آینده هم باز بزنیم تو سرو کله هم یکم بخندیم

- - - Updated - - -

ارمان جان

Untitled.jpg

باز هم تشکر از تحلیلتون

با تشکر

محمدرضا
    SpaRtaN
    درود!

آخرشم زدی ها ایولا
    ولی به توصیه زاوش گوش کن هرجا رو میخوای بزنی 4 تا موج کمتر نزن اصلا حداقل اگه جاخالی شد، بزنی چندتا تارگت رو بترکونی خستگیت در بره.

همینجا اعلام میکنم، همونطور که قبلا اعلام کردم، شما حکم تیر داری. به هرجا بخوای میتونی شلیک کنی و بزنی بترکونی تو این زمینه کارت 2 نداره و کاملا اثبات شده ای

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط 3zar نمایش پست ها
    سلام و درود
    ما كه چشممون به در خشك شد
    يه لينكي تو فروم بگذاريد تا حداقل همين چهارتا پليري كه از سر كم عقلي (اوليش خودم) تو اين سرور موندن، دلسرد نشن و ادامه بدن
    آرش جان درود!

آقا تو لیست اون بازیکنات منم بزار نفر دوم بعد خودت جام محفوظ باشه ها!
    بزار چند روز دیگه خودم چندتا لینک میزارم دور همی یکم حال کنیم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود
    یه گلایه دارم از همه دوستان تا حالا چند تا پلن انجام شده ولی ما یه دونه لینک ندیدیم توی فروم؛ اگه مقدوره لطف کنید لینک بذارید فروم.

سربلنـد؛پیــروز ودنبالـه دار باشیـد.
    شایان عزیز! مثل اینکه حرفت اثر کرد و لینک رو گذاشتن. حاجی گاهی وقتا یه سفتی بزنی بد نیست
    این بچه های شما نم پس نمیدن از نظر لینک دادن

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ramtinnn نمایش پست ها

ساکت باش

زمان حمله 52 ساعت
    http://upload7.ir/uploads//f10da625c...83da6d6edb.png
    زمان حمله 50 ساعت مانده
    http://upload7.ir/uploads//5e70c4fae...9aae51fa71.png

اینم یکی از نامه ها که به دوستان گفتم فیک هست خودت که هستی یا نامه رو از کسی گرفتی بپرس بت میگه که به همونا هم گفته شد که فیک هست و تایمشو روزشو هم چک کن من یاشار نیستم مطبو شرکت پدرش باشه که بیاد نیاد 24 ساعت بیکارم نشستم حمله بیاد سریع میبینم حال میخوام 3 یا 3.5 باشه که عارف خان زده یا 5ونیم 2بح باشه که لوسیفر زده باشه اما اینحا دستم بستست وگرنه بتون میگفتم

http://upload7.ir/uploads//40d821889...75b5da6391.png

اصل نامه هم خواستید تو گارنا عکس تقدیم کنم هر تعداد که خواستید به تک تک اکانت هایی که داش یاشار گل اسامیشون رو گذاشته بود رو اکانت به عنوان دوست که خیلیاشون تو خالی از اب در اومدن

بیخود خوشمزگی نکن پس . اگر حتی یک کلمه از حرفام و تایم ها که دادم دروغ باشه از ( ویرایش توسط MOD AdMirAl)
    اینجا نبودیم خیلی ها دور برداشتن ایشالله به وقتش گلد هایی هم که برداشته شد عین برخی گدای 2زار گلد نیستن خدارو شکر اینقدر رفیقمون پول دست و بالش هست خدا بیشترش کنه که ( ویرایش توسط MOD AdMirAl) حتما هم میکشونمش سر سرور دیگه تا ببینیم چند چندیم اینجا نه وقت بازی داشت نه حوصله بازی سر رفاقت با unnamed اومد یه اکانتی ساخت تک اکانت هم ساخت عین خیلیاتون 10 تا پوشر نداشت حالا سرور بعد میخوام مولتی هم میتونه بهش گیر بده ایپی مایپیو از این داستانا اونجا میبینیم چند چندیم کل گلدارو میریزم تو دف سازا تو ساید خودتون جوری که از سایه خودتونم بترسید

اینجا هم یه اکانت 4 دهکده ای میاد تعدیل میزنه که این ته مونده نیروها نترکه اکانتم اگر مونده واسه دل این بچست که مونده که داره بازی میکنه میگیم فایده نداره قبول نمیکنه ما که هرکی فیک هم میده جز عارف خان نامه تشکر میدیم که دمتون گرم ایول جان عزیزتون بزنید امیر کویرو بپرس لوسیفر عزیزو بپرس

بزنید تموم کنید نامه به این افرادی هم که الان میای میگی دفاع خواستیم و شما دیدید داده شد سر این بوده که کسانی که 2 زار مرام و معرفت دارن شمارشون رو بگیریم واسه سرور بعدی

دور هم باشیم اسم نمیبرم اما از سایدای دیگه هم شماره گرفتیم که دور هم باشیم راست و دروغش خودشون میدونن کدوم با معرفتا رو میگیم

( ویرایش توسط MOD AdMirAl) نامه های دیگه مبنی بر فیک بودن هم هست یه سریشون قیچی شده سرور نامه هارو حذف کرده از جمله خوشمزگی خودتو که نامه باز نشدت حذف شد از رو اکانت جانشینم حق خوندن نامه نداره اینم گفتم ( ویرایش توسط MOD AdMirAl)

رامتین

- - - Updated - - -

یه مطلب دیگه ( ویرایش توسط MOD AdMirAl) گل گلاب شما که اسم رفیق مارو میبری باس وضو گرفته باشی . این بنده خدا حتی اکانتشو جانشینی داد که بیاید کتیبه رو منتقل کنید خواستید اسم هم میبرم که کی داشت و لیدر کلتونم به گفته خود رفیقتون که یکی از بزرگای سایدتونو بازی هم هست و اگر همون قدیمیاش حسین جان باشه که ارادت داریم خدمتش گفته لیدر کل کاملا در جریان که اکانت دست ماست و از این حرفا که کتیبه برگزده تو سایدتون حالا چرا 2-3 روز گذشت و اتفاقی نیفتاد من دسترسیو قطع کردم خودش میدونه و وجدانش که عین حقیقته

پس اینجا نیا نشین که رفیق ما اله بله . این ایدی تازه منه امروزم اولین پستم با این میل هست( ویرایش توسط MOD AdMirAl)

ما دیگه کاری نداریم یه همر کوچولو بلند کنید خواستید کل این 12 تا 13 تا رو 0 کنید یکاری بکنید بالاخره این رفیقمون تازه با یه ذوقی چیفر کشیده داره چیف میکنه یه حرکتی بزنید که اکانت میره رو حذف فکر نکنه ما نامردی کردیم و حذف کردیم . ته مونده نیرو هم بلند نکردیم بزنیم تو سر کسی که خودتون باشیدو خودتون

بــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــای

- - - Updated - - -

خیلی حرفا خوردیم و خیلی چیزا دیدیم فقط متاسفم با کسانی بازی کردن که حتی هوای همشهریاشونو نداشتن سر یه بازی !!

حرفایی که ما خوردیم بیخیال فحش بچه صلواته به کی بگیم خیلیا تو روم بودن

عکس بازی نکنید که عکس زیاد دیدم ازتون یادداشت های اکانتمون رو بدون پروکسی نمیشد باز کرد از بس توهین و الفاظ رکیک و لینک عکس از این قبیل بود !!!

این لینکم حذف کن که خیلیا نبینن کیا چیا گفتن خدایی شرم به این دوستان و خیلیا هم جا زدن تو دهن دوستان با خنده گذروندن ماجرارو

عجب توضیحی دادی شما!
    عزیز جان معلومه که فیک بوده نکنه انتظار داری با این همه راه فاصله بیام عامل ترس و استرس رو بردارم ببرم؟ چه کاریه؟ اون همه همر نزدیک مرکز داریم بیکار، با اونا میزنم خوب دیدی اینقدر عکس و حوصله هم نمیخواست خیلی راحت میشد فهمید فیکه!

راجع به بقیه مسائلی هم که نوشتی من چیزی نمیگم چون به من مربوط نیست
    AreF

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AlIrEzA.IRAN نمایش پست ها
    Capture.jpg
    سلام.
    از اونجایی که معلومه دوست عزیزمون روحیه ضعیفی داره. باید درکشون کنیم.
    زحمت کشیده واسه اکانتش. حالا اگه هیچی هم نشده بالاخره شب بیداری داشتن.
    توی تمام ساید ها از این پلیر ها هست. که این برمیگرده به نحوه عملکرد مسئولین.
    این بازیکن اگر درست راهنمایی میشدن مطمئنن عملکرد بهتری داشتن و این عملکرد ضعیف بازرس ها و مسئول آموزش و لیدر های شمال شرق نشون میده .

پ.ن : خبر آمد خبری در راه است.
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود آرمان عزیز
    من به هیچی کاری ندارم. همه صحبت ها به کنار. ولی تا اینجای کار خوب کار کردی هم تو بازی هم تو فروم. خیلی خوب پیش اومدی. به نظر من رویه بسیار بسیار خوب و هوشمندانه ای که در پیش گرفتی باعث شد که شمال غرب به خوبی شاهد ثبات و آرامش باشه و این خودش یه نقطه قوت برای شماست. امید به اینکه تا انتها به همین شکل بتونید پیش بیاید و از دور هم بودن کمال لذت رو ببریم و سرورهای آینده هم باز بزنیم تو سرو کله هم یکم بخندیم

سلام عارف جان

ممنونم از لطفی که داری ولی من کاری نکردم اگه نبود کمک های مصطفی و علیرضا ایران nw خیلی وقت پیش خاموش شده بود و هیمی چند تا چراغ روشن هم تو اون برهوت پیدا نمی شد با این حال خودت می دونی از یه جای بازی از رفتن برگشتیم مخصوصا الان که تعدا پلیر ها تو کل شمال از ناتار های 20*20 منم کمتر شده در هر صورت از این که فرا سایدی فکر می کنی ازت منونم با کمال میل ارزو دارم که با یک سری از بچه های گل این سرور چه رفیق چه رقیب باز هم بازی کنم

crow

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AlIrEzA.IRAN نمایش پست ها
    Capture.jpg
    عاقا مسألتون !!!!
    نميشه واسه اين بازي يه ارگاني درست كرد مثل سازمان ملل؟
    تا ديگه شاهد اينجور بي عدالتي ها نباشيم؟
    T.s7 R1 : a.lionلطفا ثبت نام کنید. T.s7 R2 : 3zar
    T.s7 R3 : schizophrenia
    L1:WhiteBird.P.M

صفحه 121 از 142 نخستنخست ... 2171111119120121122123131 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع