صفحه 86 از 142 نخستنخست ... 3676848586878896136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 1416

موضوع: بحث و گفتگوی بازیکنان e1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hawk نمایش پست ها
    سلام سیامک جان

http://dejkoob.ir/ir/report...fc,2374d2e33e7

شرمنده حواسم نبود
    باسلام
    دوستان عزيز
    يكي از جذابيتهاي فروم ديدن لينك حملات و نقد و بررسي اونهاست
    لطفا لينكها را بصورت كامل و به ترتيب بگذاريد تا بشه يه تحليل درست و حسابي ازش كرد (البته ما كه نه، اونايي كه استاد اين كارها هستن)
    با گذاشتن لينكهاي درب و داغون جذابيت فروم را ازش نگيريم
    سپاس
    T.s7 R1 : a.lionلطفا ثبت نام کنید. T.s7 R2 : 3zar
    T.s7 R3 : schizophrenia
    L1:WhiteBird.P.M

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستان عزیز یه شفاف سازی در باره ی پلن اجرا شده.
    دوسنان جنوب شرق(حالا نمیدونم دقیقا چه کسانی) و سجاد در روم تالک بودن در حال صحبت های همیشگی سجاد گفت ما یه لنگ دمپای داریم میخواییم بزنیم به در و دیوار ,بچه های جنوب شرق اعلام داشتن که ما میخوایم اکانت elissa رو بزنیم حاجی بیا بزن اینجا

ما sw اونا ne اقا همه چی ردیف تایم لند بده.
    بزن بریم.

تبریک میگم به بکس شمال شرق که دیوار چین ساختن.ولی خدایی دیوار کردن 3 تا لنگ دمپایی این همه بزرگ نمایی نداره.

در مورد رم چیزی که من اطلاع داشتم یه همر جلو زن رومن با رم قرار بره و یه همر گول که نمیدونستم صرفا 10 کیلو رعد که باهاش میشد کلی خفت کرد و میخوان جلو بفرستن و بعد همر tramadol که حالا چه اتفاقایی این وسط افتاد که کلا برعکس خوردن همر ها در جریان نیستم.

ولی صرفا این یه حرکت fun بود و بدون برنامه ریزی دقیق که ایشالا جبران میکنیم.

عرفان Odin
    Na Fereshteam Na Sheitan

3. تشکر WondeR تشکر نمود
    پسندیدن WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط FaTeB نمایش پست ها
    درود بر شایان عزیز

واقعا لذت بردم از این پی نوشت غرورآمیزت

میدونم که میتونی ، البته اگه ریا نباشه قول میدم یکی از همر هام رو 7 قسمت کنم از 7 تا دیوار رد بشم ( در صورتی که توی هر اتک به اندازه ی کافی رم داشته باشه که برای شمام جذاب بشه لینک های الصاقی توی فروم )
    درود

سیامک جان یادش بخیر آخرین سرور ایران که بازی کردم بعدش جمع شد همینی که لینک هاش توی امضامه با 2تا چکمه کوچیک 2تا چکمه بزرگ شبی 4تا کپ از شمال شرق لینک سبز صفر میکردیم.

هر کدوم از این 4تا روی یه کپ با کل همر جلوزن میرفت کلین میکرد بقیه هم فقط کاتا میکردن، همزمان روی 8تا کپ توی یه بازه زمانی 5دقیقه ای 40 موج میذاشتیم، 4تا کپ فیک 4تا ریل!

یه بار یه بنده خدایی آمارش در اوردیم با جاسوسی 2تا ده نانکپ داشت یادش بخیر لب مرز بود بینوا کلا با کاتا و چکمه کوچیک 12 ساعت راه بود 2صبح روی هر 2تا نانکپش و کپش 60 موج اتک لانچ کردم (3تا 20 موج؛ یعنی 20 موج الان 20 موج 10 دقیقه بعد 20 موج دقیقه بعدش که ندونه کدوم اصلیه که با اینسرت نجات بده خودش رو)؛ بینوا فکر کنم وقتی اومد روی اکانتش 180 تا حمله دید؛ مانیتور رو خاموش کرده و رفته چون وقتی اتک ها لند شد نصف نیروهاش توی هر ده بود.

خدایی سطح سرور بالا باشه همه بچه ها با انرژی بازی میکنن همین عارف ؛ احسان؛ خود شما خلاقیت ها و شگفتیهای زیادی ازتون دیدم و دیدند اما چه کنم که هم سن و سالم رفته بالا هم اون هیجان لازم بهم تزریق نمیشه

سربلند؛ پیـروز ودنبالـه دار باشید
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

5. تشکر FaTeB, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB, WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BiG PaPaa نمایش پست ها
    دوستان عزیز یه شفاف سازی در باره ی پلن اجرا شده.
    دوسنان جنوب شرق(حالا نمیدونم دقیقا چه کسانی) و سجاد در روم تالک بودن در حال صحبت های همیشگی سجاد گفت ما یه لنگ دمپای داریم میخواییم بزنیم به در و دیوار ,بچه های جنوب شرق اعلام داشتن که ما میخوایم اکانت elissa رو بزنیم حاجی بیا بزن اینجا

ما sw اونا ne اقا همه چی ردیف تایم لند بده.
    بزن بریم.

تبریک میگم به بکس شمال شرق که دیوار چین ساختن.ولی خدایی دیوار کردن 3 تا لنگ دمپایی این همه بزرگ نمایی نداره.

در مورد رم چیزی که من اطلاع داشتم یه همر جلو زن رومن با رم قرار بره و یه همر گول که نمیدونستم صرفا 10 کیلو رعد که باهاش میشد کلی خفت کرد و میخوان جلو بفرستن و بعد همر tramadol که حالا چه اتفاقایی این وسط افتاد که کلا برعکس خوردن همر ها در جریان نیستم.

ولی صرفا این یه حرکت fun بود و بدون برنامه ریزی دقیق که ایشالا جبران میکنیم.

عرفان Odin
    سلام مجدد
    در مورد جمله قرمر:
    لنگ دمپايي تو اين تايم از سرور كه چيزي به اومدن كتيبه ها نمونده واقعا ارزش داره
    هم واسه اكانت و هم سايد
    و از دست دادنش به هر دليلي جاي بسي تأمل و تأسف داره
    و نكوهش اين عمل فقط و فقط با نفي جمله قرمر رنگ امكان پذيره

درمورد جمله آبي:
    مگه ما با جنوب شرق متا بستيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درمورد جمله بنفش:
    وقتي سرور در شرايط شبه نپ به سر ميبره و همه دارن آماده ميشن واسه استقبال از كتيبه ها
    رفلكس سريع شمال شرق و جمع كردن اين مقدار دفاع جاي تحسين داره
    T.s7 R1 : a.lionلطفا ثبت نام کنید. T.s7 R2 : 3zar
    T.s7 R3 : schizophrenia
    L1:WhiteBird.P.M

7. تشکر FaTeB, WondeR تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 3zar نمایش پست ها
    سلام مجدد
    در مورد جمله قرمر:
    لنگ دمپايي تو اين تايم از سرور كه چيزي به اومدن كتيبه ها نمونده واقعا ارزش داره
    هم واسه اكانت و هم سايد
    و از دست دادنش به هر دليلي جاي بسي تأمل و تأسف داره
    و نكوهش اين عمل فقط و فقط با نفي جمله قرمر رنگ امكان پذيره

درمورد جمله آبي:
    مگه ما با جنوب شرق متا بستيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درمورد جمله بنفش:
    وقتي سرور در شرايط شبه نپ به سر ميبره و همه دارن آماده ميشن واسه استقبال از كتيبه ها
    رفلكس سريع شمال شرق و جمع كردن اين مقدار دفاع جاي تحسين داره
    ممنون از وقتی که گذشته و رنگ بندی و تحلیل عالی ,تو این که لنگه دمپایی برای ساید بسیار ارزش داره تو این تایم شکی نیست ولی چه فکری بازیکن های اکانت از زدن این دمپایی و پلنی که داره چه بود؟,گفتنش در فروم جایز نیست دوست داشتین مطلع بشین بفرمایین در گارنا در خدمتیم.

بند جایی نگفتم که با جنوب شرق متا بستیم این یه حرکت خودجوش بود در عرض 5 مین تصمیم گیری شد.

دقیقا چون سرور در حالت سوت و کور بود این حرکت زده شد تا بسی اندک هیجان به سرور تزریق بشه و بنده هم تبریک ارض کردم برا دیوار ne اگه دوباره قشنگ مطالعه کنین متوجه میشین سر صحبت من این بود که بزرگ نمیایی نداره در این حد که 4 تا ساید و پیلیر های بزرگ این همه جدی گرفتن خدا اخر عاقبت مید گیم رو بخیر کن.

عرفان Odin
    ویرایش توسط BiG PaPaa : 01-26-2015 در ساعت 08:52 PM
    Na Fereshteam Na Sheitan

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Veteran نمایش پست ها
    دوسته عزیز منضور بنده اینه یعنی اگر 20 کی هم رم داشت از دفاع رد نمیشد

جالب از همه انبار غذا آسیبی نرسید
    کی گفته اگه رم با همرها نبود رد نمیشد؟
    درسش اینه :
    http://dejkoob.ir/kirilloid.ru/warsim2....,10000Uhs,100i
    اینجوری زده میشد همر سومی لازم نبود

10. تشکر FaTeB, bardia_f7, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن bardia_f7, WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود

سیامک جان یادش بخیر آخرین سرور ایران که بازی کردم بعدش جمع شد همینی که لینک هاش توی امضامه با 2تا چکمه کوچیک 2تا چکمه بزرگ شبی 4تا کپ از شمال شرق لینک سبز صفر میکردیم.

هر کدوم از این 4تا روی یه کپ با کل همر جلوزن میرفت کلین میکرد بقیه هم فقط کاتا میکردن، همزمان روی 8تا کپ توی یه بازه زمانی 5دقیقه ای 40 موج میذاشتیم، 4تا کپ فیک 4تا ریل!

یه بار یه بنده خدایی آمارش در اوردیم با جاسوسی 2تا ده نانکپ داشت یادش بخیر لب مرز بود بینوا کلا با کاتا و چکمه کوچیک 12 ساعت راه بود 2صبح روی هر 2تا نانکپش و کپش 60 موج اتک لانچ کردم (3تا 20 موج؛ یعنی 20 موج الان 20 موج 10 دقیقه بعد 20 موج دقیقه بعدش که ندونه کدوم اصلیه که با اینسرت نجات بده خودش رو)؛ بینوا فکر کنم وقتی اومد روی اکانتش 180 تا حمله دید؛ مانیتور رو خاموش کرده و رفته چون وقتی اتک ها لند شد نصف نیروهاش توی هر ده بود.

خدایی سطح سرور بالا باشه همه بچه ها با انرژی بازی میکنن همین عارف ؛ احسان؛ خود شما خلاقیت ها و شگفتیهای زیادی ازتون دیدم و دیدند اما چه کنم که هم سن و سالم رفته بالا هم اون هیجان لازم بهم تزریق نمیشه

سربلند؛ پیـروز ودنبالـه دار باشید
    شایان جان درود بر تو

این سرور سرور خوبی میشه چون اکثر بازیکنای قدیمی هستن ، ماها جووناییم

یادم میاد عزیزم همیشه نکاتی رو که توی فروم دژکوب ایران پیام خصوصی میکردی و همیشه گوشزد میکردی خودم رو کنترل کنم ، یادم هست و آویزه ی گوشم

دقیقا یادمه، من رو به روزای خیلی قدیم بردی شایان جان ، از دقیقا یادما تا شایان جان 5 دقیقه طول کشید ، رفته بودم توی ریدکال اون زمان ، آموزشهایی که ممد مگ میداد ، توضیحاد حامد درگ ، محسن خودمون ، شیطونی های محسن میخ طویله ، .... ، و جونورای دیگه خخخخ

به امید بازی جذاب و پر از حادثه شایان جان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود
    حالا که پستهات دو رقمی شد میشه جوابت رو داد هر چند که هنوز هیجان کاذب از سر و روی پستت میباره.

دوست عزیز کجای پست من نوشته اگه رم داشت رد میشد؟؟/
    من معمولا پست هام کلیه ! خیلی به جزئیات کاری ندارم

توی این چند سال که بازی میکنم ضعف رمــر همیشه بوده به غیر از سرور2راند 3 که دیگه داستان اون سرور با همه سرور های ایران فرق میکرد.

سربلنـد، پیـروز ودنباله دار باشید.

پی نوشت : بهت قول میدم اگه یه زمانی خواستم وقت بذارم برای این سرور ، توی یه شب با یه پلن 7کپ از شمال شرق لینک سبز صفر کنم.(البته اگه کادر لیدری جنوب شرق تصمیم به متا نگیرن)
    سلام عرض شد

جواب دادن یا ندادن به پستها امری اجباری نیست...ولی جواب بدید و بگید پستت فلان تعداده جواب نمیدم یکم صورت خوشی نداره دوست عزیز
    اما در مورد قسمت اخر پستتون شایان عزیز شما اگر وقت هم برای اصراف نداشتید حتما" باید به عنوان یه بزرگتر جلوی کارای زشت و زننده ی یه عده رو بگیرید...ما توقعی از این نوع ادمها نداریم ولی از دوستی مثل شما حتی به عنوان کسی که فقط یه اکانت تک دهکده ای داره توقع داریم جلوی این نوع حرکات گرفته بشه...جای تعجب داره که توتال یک ساید چنین پروفایلی بنویسه که اگر ادامه پیدا کنه به نظرم فاتحه سرور رو بخونیم بهتره.

و اما در مورد اینکه دوستان فرمودن شمالشرق تو بوق کرنا کرده لازمه عرض کنم خودتون از دو روز قبل از لند شدن حرف خبر امد خبری در راه است و بمب میخواد منفجر بشه و ... رو زدید در قبال اون پستهاتون و پلن افتضاح به تمام عیارتون ما فقط چندتا تصویر از اتکهاتون رو در فروم قرار دادیم که اگر برای شما ناخوشایند بوده از همین تریبون بنده عذرخواهی میکنم از حضورتون

من الله توفیق
    علیرضا

13. تشکر WondeR تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB, Ðŕ. Şђǒϯğύŋ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    جا داره اینجا از نت پر سرعت ایران تشکر کامل رو بکنم .
    و جا داره اینجا یک شفاف سازی کامل انجام بدم.
    آقایون هیچ پلن خاصی در کار نبوده .همه ی حرکات خیلی سریع انجام شد.
    هدف اصلی کم کردن گندم خور بود. هم اکانت tramadol هم اکانت b o o m b .
    اما اینکه به خاطر یک لنگه دمپایی کل ساید یه شب نخوابن یا کل سرور روی اکانت تارگت لاگین کنن و ببینن اتک فیک هست یا ریل خیلی خنده داره.
    به هرکی میرسیدیم میگفت آقای بووووق و آقای ایکس و خانم فاطماگل ازشون پرسیده اتک فیک هست یا ریل.
    از اینکه باعث وحشت سایدتون شدم و یک شب خواب کامل بر ساید حروم شد ببخشید :دی
    خلاصه پلنی در کار نبوده .
    با تشکر سجاد

- - - Updated - - -

و به عرض بعضی از دوستان برسونم: شما که هنوز سوختی از اون حرفی که ما زدیم king of E1.
    فکر نمیکردم اینقد فشار بیاره که بعد از گذره هفته ها هنوز یادتون باشه.
    بـــــــاشد که رســــتگار شویم.
    ویرایش توسط SajjaD MaRiLyN : 01-26-2015 در ساعت 11:53 PM دلیل: اشتباه تایپی
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

15. پسندیدن FaTeB پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه

خو میبینمکه سرور کم کم داغ شده و فصل کتیبه نزدیکه و ازین ببعد درخدمتتون خواهیم بود. دوستان ریز و درشت بهتره خودتون تسلیم شین نذارین کارمون به دوئل بکشهدیی

17. پسندیدن MOD S^À^W پسندید
صفحه 86 از 142 نخستنخست ... 3676848586878896136 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع