صفحه 131 از 142 نخستنخست ... 3181121129130131132133141 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,301 تا 1,310 , از مجموع 1416

موضوع: بحث و گفتگوی بازیکنان e1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hippo نمایش پست ها
    دستتون درد نکنه واقعا حقه جالبی بوده ساده و دلچسب خودش به تنهایی یه پلن حساب میشه
    البته بی تجربگی اکانت مدافع هم در موفقیت این کار دخیل بوده که واسه کتیبه دف نزاشتن
    حالا این پلن اسمم داره یا باید واسش یه اسم بزاریم
    حرکت به این قشنگی حیفه اسم نداشته باشه
    درود بر مدیای عزیز
    واقعا این حرکت دس خوش داره باید به مجید تبریک گفت کارش خلاصه و مفید و عالی بود اسم حرکتو هم میتونیم بزاریم 75 به نیت اون 750 تا :d
    ی تبریک هم باید به محمد رضا و بقیه بکس اکانت بید وحشی بگم بابت همر و پلن زیبا :d
    کم کم داره لینک سبزا زیاد میشه باشد که با دیواری مواجه شویم و دلمون دم عیدی کمی خوش بشه :d
    Past is Past
    e1:just2def

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود بر همگی

به ترتیب تایم عرض میکنم

ممنون و تبریک به مجید عزیز,حالا چرا تبریک ؟! چنتا دلیل داره یکی از بزرگترین دلایلش سرور اولی بودن مجید عزیز هست
    خیلی کارای بزرگی از ایشون دیدم,ایشون به جرات میتونم بگم یکی از بزگتریم تارگت یاب دژکوب میشه و البته پلنر خوب برای سرورای دیگه خخخخخخخ دیوونتم
    ممنونم مجید جان که رو سفید کردی مارو

تبریک دوم برای پلیرهای بید وحشی, زیبایی کار رو نمیشه تو یک پست بیان کرد ولی به قول خودم : نگم برات چه کردی,همه رو دیوونه کردی,گربه های محله رو آواره و موشای ته کوچه رو بی خونه کردی خخخخخ

.................

در مورد گمراهی اتک تایم و ایتم ها ی قهرمان لازمول کنتروله,ولی ما بیشتر دوست داریم مثل سرور ۳.۶ اتک بدیم, ویران کنیم اعصاب مدافع رو, حالا چه جوری؟! تو پلن بعدی حتما با ذکر مثال و مولتی مدیا توضیح میدیم

.............

یک دلگیری از این ضد بات و اسکریپت دارم, باورتون میشه روزانه بیش از ۳۰ بار با این تشخیص عکس و لاگین توی وسط زدن غارت مواجه میشیم؟! خدایی خیلی رو اعصابه ولی عادت میکنیم

...........

از بچه های ساید و مسییولین دف ممنونیم بابت دف سنگین کتیبه چکمه منحصر,کمکم فکر میکنه جای واندر با کپ ما عوض شده

ممنون عارف جان زاوش عزیز و مصطفی

...............

موفقو پیروزو دنباله دار باشین
    شایان جان تو فروم نباشی هم ما دلمون پیشته عزیزم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط FaTeB نمایش پست ها
    درود بر همگی

به ترتیب تایم عرض میکنم

ممنون و تبریک به مجید عزیز,حالا چرا تبریک ؟! چنتا دلیل داره یکی از بزرگترین دلایلش سرور اولی بودن مجید عزیز هست
    خیلی کارای بزرگی از ایشون دیدم,ایشون به جرات میتونم بگم یکی از بزگتریم تارگت یاب دژکوب میشه و البته پلنر خوب برای سرورای دیگه خخخخخخخ دیوونتم
    ممنونم مجید جان که رو سفید کردی مارو

تبریک دوم برای پلیرهای بید وحشی, زیبایی کار رو نمیشه تو یک پست بیان کرد ولی به قول خودم : نگم برات چه کردی,همه رو دیوونه کردی,گربه های محله رو آواره و موشای ته کوچه رو بی خونه کردی خخخخخ

.................

در مورد گمراهی اتک تایم و ایتم ها ی قهرمان لازمول کنتروله,ولی ما بیشتر دوست داریم مثل سرور ۳.۶ اتک بدیم, ویران کنیم اعصاب مدافع رو, حالا چه جوری؟! تو پلن بعدی حتما با ذکر مثال و مولتی مدیا توضیح میدیم

.............

یک دلگیری از این ضد بات و اسکریپت دارم, باورتون میشه روزانه بیش از ۳۰ بار با این تشخیص عکس و لاگین توی وسط زدن غارت مواجه میشیم؟! خدایی خیلی رو اعصابه ولی عادت میکنیم

...........

از بچه های ساید و مسییولین دف ممنونیم بابت دف سنگین کتیبه چکمه منحصر,کمکم فکر میکنه جای واندر با کپ ما عوض شده

ممنون عارف جان زاوش عزیز و مصطفی

...............

موفقو پیروزو دنباله دار باشین
    شایان جان تو فروم نباشی هم ما دلمون پیشته عزیزم
    درودی دیگر
    این پلن بی نتیجه هم نبود هم همر سزار پرید هم جنگ آموز منحصر پرید

ممنون داداش بازم ممنون که همه جوری حمایتمون میکنید
    به لطف شماها اکانتمون به این مرحله رسیده
    شما دوستان گل رو نداشتیم الان مارپله بازی میکردیم
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

4. تشکر MOD S^À^W, Theutates Thunder, FaTeB تشکر نمود
    پسندیدن Theutates Thunder, FaTeB پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

حوب حالا که کار nw به پایان رسید لازمه اعلام کنم که se با بچهایی از ne که باقی موندن ادغام شد و از این به بعد زیر یه پرچم قراره بازی کنیم.
    شاید بشه یه کم بازیو جذاب کرد. از وقتی nw کلا حذف کنه و ما و sw بمونیم به نظرم یه کم بکوبین تو سرو کله یه هم تا عید. تو تعطیلات به یه nap بریم و بعد تعطیلات دوباره شروع کنیم به بازی.
    دوستان عزیز نظراتشونو بگن به ما و عارف عزیز هم اگه از نظرش اوکی هست که اعلام کنه به من.
    متای جنوب یه متای ناگسستنی بود ما هم فقط برای جذاب تر شدن بازی مجبور به این کار شدیم.
    حرمت بچهای nw هم جالب نبود. کاش حداقل یه دفی میکردن رو یونیک باورش سخته که بگی یه پلن باعث شد با لینک سبز جنگ بره sw .

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    حوب حالا که کار nw به پایان رسید لازمه اعلام کنم که se با بچهایی از ne که باقی موندن ادغام شد و از این به بعد زیر یه پرچم قراره بازی کنیم.
    شاید بشه یه کم بازیو جذاب کرد. از وقتی nw کلا حذف کنه و ما و sw بمونیم به نظرم یه کم بکوبین تو سرو کله یه هم تا عید. تو تعطیلات به یه nap بریم و بعد تعطیلات دوباره شروع کنیم به بازی.
    دوستان عزیز نظراتشونو بگن به ما و عارف عزیز هم اگه از نظرش اوکی هست که اعلام کنه به من.
    متای جنوب یه متای ناگسستنی بود ما هم فقط برای جذاب تر شدن بازی مجبور به این کار شدیم.
    حرمت بچهای nw هم جالب نبود. کاش حداقل یه دفی میکردن رو یونیک باورش سخته که بگی یه پلن باعث شد با لینک سبز جنگ بره sw .
    سلام مهدی جان
    چه قدر خوب بود قبل این اعلام عمومی یه صحبتی با عارف هم میکردی,شایدم کردیو ما خبر نداریم البته(عارف تا 10 مین پیش که چیزی نگفت)
    ولی در کل به عنوان یک پلیر ساده ساید با این پیشنهاد موافقم.البته با اون قسمت که کار NW تمومه موافق نیستم!پیشنهاد منم اینه که SW هم با باقی بچه هایی که تو nw میخوان ادامه بدن متا شه که یه خورده سرور بالانس شه و همه اونایی که این رخوت سنگین سرور رو تحمل کردند بتونند یه سرور پر هیجانو تجربه کنند
    پ.ن:کتیبه جنگ یونیکتونم مبارک محمد رضا,انگار امروز دوباره کتیبه آزاد شده تو سرور برای جنوب غرب

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

هنوز ادغام نشدیم!!!! شما همیجوریش با این همه یونیک احتیاج نیست با کسی ادغام شینا!!!! کلا 3 تا پلیر داره ne!!!!! اگه به من بود واسه بالانس میگفتم 3 به 1 شیم !!!!!!
    با این همه یونیک و چکمه و جنگ خدایی اگه باز دوس دارین یه بازی یه طرفه ببینین اصلا ما ادغامم نمیشیم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamster نمایش پست ها
    سلام به سروران عزیزی که توی فروم فعال هستن. خب خدارو شکر پلن هاتون داره جواب می ده. پلنی که بیشتر از 20 بازیکن و 2 ساید دارین رو 5 تا بازیکن اجرا می کنین بعد از شب بیداری ها و تلاش ها و تحلیل های (خاص) خودتون جواب داده. البته دلایلی که من برای جواب دادن پلن ها می بینیم چیزهاییه که زیاد میلی به مطرح کردنشون ندارم. ولی به عنوان کسی که داره اجرای پلن ها رو می بینه برام قابل درکه. چون اگه قرار بود شمالغرب به پلن هاتون فکر کنه و سعی کنه هامرهاتون رو زمینگیر کنه مثل اوایل پلنتون (که حوصله پیدا کردن لینکهای هامرهای ترکیده تون رو ندارم تا بذارم و ثابتش کنم) باز هم این اتفاق تکرار می شد.

به هر حال دوستان اینجا محل خوبیه واسه رجز خوندن بعد از اجرای پلن ها و یا ترکوندن هامرها که ما یه کمی بی حوصله ایم واسه این کارا. البته جنگ روانی بخش مهمی از یه بازی استراتژیکه. ولی شاید ما دیگه پیر شدیم واسه این کارا.

با این حال به دوستانی که می ان اینجا و از دلاوریهاشون می گن (مثلا از گذاشتن یه پرچم که ازش به عنوان یه شگرد خیلی منحصربفرد یاد می شه و به به و چه چه و از این جور چیزا) بدونن که اگه تو این دو سه روز کتیبه بردین به خاطر این بوده که این بازیکنا به دلایل خاصی (که بهتره بین دوستان خودمون بمونه) اصلا به پلن ها فکر نکردن و براشون برنامه ای نریختن. وگرنه اینا دیگه شگردهای خیلی خسته قدیمیه عزیزان. شما اگه لطف کنین و از دوست عزیزمون فاتب بپرسین که وقتی من دو روز پیش اتک زدم برای کتیبه چکمه یونیک (که البته با هوشیاری ایشون کتیبه به موقع و به زیبایی جابجا شد) آیتم های قهرمان ما چی بود. به علاوه شگردهای دیگه ای که ضمیمه اتک بود و با این حال اتک جواب نداد. همین موضوعات نشون میده که بعضی از این کارها در عین حال که لازمه خیلی هم خاص نیست واقعا.

ما از حرکت های قشنگ استقبال می کنیم. پلنی که قشنگه رو باید گفت که قشنگه. ولی لطفا بزرگنمایی نکنید تا به شعور مخاطبتون توهین نشه.

ببخشید که ما تا حالا هم کمرنگ بودیم. اینو بذارین به حساب بی حوصلگی مون.

ارادتمند بچه های همه سایدها

آرمین

سلام بر شما دوست عزیز

تبریک ویژه خدمت هم سایدی های عزیز
    و یه نکته جالب خدمت شما

به قول یه بزرگی آب بریز اونجایی که سوخته منظورم دماغ بود ادمین گیر ندی ها
    اینا رو نگین چی بگین ؟ =))

من واقعا هیچ حرفی ندارم و قضاوت رو به دوستان واگذار میکنم
    K!nG NoTh!nG
    AMIRKAVIR
    BLACK.MILK

9. تشکر MOD S^À^W, Theutates Thunder, FaTeB تشکر نمود
    پسندیدن Theutates Thunder, FaTeB پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Osiris نمایش پست ها
    یعنی باریک

ما هرچی زده بودیم که این جنگ آموز و بیاریم هی جابه جا میشد به بچه ها گفته بودم یه جایی بالاخره لو میده,احسنت به آقا مجید گل
    و ما همچنان منتظر اون دف خیلی زیاد nw هستیم :دی
    پ.ن:بعد از یک کتیبه با لینک سبز حماسه سازان SW خبر از پریدن یک دهکده با همر سزار شمشیر از اکانت Crow داده اند,اونم لینک سبز =))) تورو خدا دو تا دونه دف بگذارین یا حداقل با همر دفاع کنید =))))))
    پ.ن:عارف گفته بود نزنید نزنید الان می فهمم چرا !!
    پ.ن:محمدرضا میاد لینکو میگذاره الان :دی

- - - Updated - - -

kaaaaabooooooom !!!!! :d

تیم اکانت بید وحشی تقدیم میکند :
    فایل پیوست 1260
    http://dejkoob.ir/ir/report...91,5017dbe077c
    یه سری اینسرت شکن هم از همرهای دیگه بید وحشی و اکانت فارم ما زده شد که دیگه حوصلشو نداشتیم ریپورت کنیم :دی
    ممنون از بچه های گل اکانت بید وحشی امیدوارم این اتک پاسخ خوبی باشه به اونایی که میگفتند هدف از پلن قبلی این بود که رمر اکانت بید وحشی دیوار شه,باشد که رستگار شویم
    درود بر تو دوست عزیز نمی دونم دنبال چی هستی زیر بقل مار؟؟؟ قاتل بروسلی؟؟؟ یا شایدم فک می کنی همه رو تکی زدی و مساوی هم ندادی؟؟؟
    اون پلن دیوار کردن رم اکانت چه ربطی به این پلن داشت؟؟؟25k رم دیوار شده کجا 1200کجا بردار خوشتون میاد یکی بیاید اینجوری... بهتون؟؟؟
    اصلا خودت می فهمی چی نوشتی؟؟؟ پاسخ به اونایی که می گفتن رم بید وحشی دیوار شد حالت خوبه برادر ؟؟؟؟ یکم رو پست هایی که می زاری بیشتر فکر کن بعدا پست بزار حتما رستگار می شی

11. نپسندیدن Theutates Thunder نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamster نمایش پست ها
    سلام به سروران عزیزی که توی فروم فعال هستن. خب خدارو شکر پلن هاتون داره جواب می ده. پلنی که بیشتر از 20 بازیکن و 2 ساید دارین رو 5 تا بازیکن اجرا می کنین بعد از شب بیداری ها و تلاش ها و تحلیل های (خاص) خودتون جواب داده. البته دلایلی که من برای جواب دادن پلن ها می بینیم چیزهاییه که زیاد میلی به مطرح کردنشون ندارم. ولی به عنوان کسی که داره اجرای پلن ها رو می بینه برام قابل درکه. چون اگه قرار بود شمالغرب به پلن هاتون فکر کنه و سعی کنه هامرهاتون رو زمینگیر کنه مثل اوایل پلنتون (که حوصله پیدا کردن لینکهای هامرهای ترکیده تون رو ندارم تا بذارم و ثابتش کنم) باز هم این اتفاق تکرار می شد.

به هر حال دوستان اینجا محل خوبیه واسه رجز خوندن بعد از اجرای پلن ها و یا ترکوندن هامرها که ما یه کمی بی حوصله ایم واسه این کارا. البته جنگ روانی بخش مهمی از یه بازی استراتژیکه. ولی شاید ما دیگه پیر شدیم واسه این کارا.

با این حال به دوستانی که می ان اینجا و از دلاوریهاشون می گن (مثلا از گذاشتن یه پرچم که ازش به عنوان یه شگرد خیلی منحصربفرد یاد می شه و به به و چه چه و از این جور چیزا) بدونن که اگه تو این دو سه روز کتیبه بردین به خاطر این بوده که این بازیکنا به دلایل خاصی (که بهتره بین دوستان خودمون بمونه) اصلا به پلن ها فکر نکردن و براشون برنامه ای نریختن. وگرنه اینا دیگه شگردهای خیلی خسته قدیمیه عزیزان. شما اگه لطف کنین و از دوست عزیزمون فاتب بپرسین که وقتی من دو روز پیش اتک زدم برای کتیبه چکمه یونیک (که البته با هوشیاری ایشون کتیبه به موقع و به زیبایی جابجا شد) آیتم های قهرمان ما چی بود. به علاوه شگردهای دیگه ای که ضمیمه اتک بود و با این حال اتک جواب نداد. همین موضوعات نشون میده که بعضی از این کارها در عین حال که لازمه خیلی هم خاص نیست واقعا.

ما از حرکت های قشنگ استقبال می کنیم. پلنی که قشنگه رو باید گفت که قشنگه. ولی لطفا بزرگنمایی نکنید تا به شعور مخاطبتون توهین نشه.

ببخشید که ما تا حالا هم کمرنگ بودیم. اینو بذارین به حساب بی حوصلگی مون.

ارادتمند بچه های همه سایدها

آرمین
    سلام.

راستش من سرور اولمه و نمیدونستم که این حرکت رو شما قبلا خزش کردین. به عنوان یه سرور اولی هم خیلی به خودم اجازه نمیدم تو فروم پست بزارم و حرف خاصی بزنم بین این همه قدیمی و استاد. از یه طرف هم لیدر ها مون هم مثل بعضی ازلیدرها نگفتن که نرید تو فروم. به خاطر همین من یه لینک از کار خزی که انجام دادم گذاشتم. خیلی هم خوشحال شدم که بعضی قدیمی ها مارو درین حد دونستن که پستمون رو ریپلی کنن و اسممون رو توپستشون ببرن و بهمون دلگرمی بدن.مثل این میمونه که اولین مدالت رو تو بازی دژکوب گرفتی.اینم ازاقبال خوب منه که هشتم آبان امسال که داشتم برای اولین بار تو یه سرور دژکوب ثبت نام میکردم به صورت تصادفی تو ساید جنوب غرب افتادم و کنار خیلی ازبزرگان سعی میکنم که بازی یاد بگیرم. در کل عذر میخوام که از یه حرکت خز به عنوان یه حقه نام بردم.

- - - Updated - - -

یه چیز دیگه که اضافه کنم : همین حرکت خز رو رو اکانت Mapsa انجام دادم. کتیبه چشمان داشت و دید که فقط شوالیه هست بدون پیاده نظام. اما به جای دیوار کردن کتیبه مرتاض رو جابه جا کرد. کلا انگار دفی در کار نیس. حتی واسه 750 تا شوالیه گول
    مثل آن چایی که می چسبد به سرما بیشتر

با همه گرمیم... با دل های تنها بیشتر

13. تشکر FaTeB تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوست عزیز! با توجه به سرور اولی بودن شما این حق رو داری که از حرکتی که کردی ذوق کنی و خوشحال باشی. روی صحبت من هم با شما نبود. بلکه با دوستان قدیمی تری بودم که جو می دن به پلن.
    در مورد مطلبی که آقای amirkavir گذاشتن هم باید بگم که ادب مرد به ز دولت اوست
    البته جای یه چیزی توی بیت بالا خالیه. ادمین منظورم ادب بود. گیر ندین لطفا

در ضمن دوستان دقت داشته باشن که داریم بازی می کنیم وگرنه توی مسائل دیگه که همه استادیم دیگه. دعوا که نداریم. سعی کنیم مراعات همدیگه رو بکنیم. یه کمی باادب تر باشیم.

باز هم از دوستان دیگه معذرت می خوام.

15. تشکر MO30 DaNgeR تشکر نمود
صفحه 131 از 142 نخستنخست ... 3181121129130131132133141 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع