صفحه 124 از 142 نخستنخست ... 2474114122123124125126134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,231 تا 1,240 , از مجموع 1416

موضوع: بحث و گفتگوی بازیکنان e1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    والا این اکانت نه تنها بلده بیگ همر بسازه بلکه same secound زیبایی هم میزنه . :دی

فایل پیوست 1189
    ای کاش از چندتا فیک اول که گذاشته بودن یه عکس میگرفتم.

لامصب سرشار از مهارتن پلیرهای این اکانت
    مثل آن چایی که می چسبد به سرما بیشتر

با همه گرمیم... با دل های تنها بیشتر

2. تشکر SajjaD MaRiLyN, FaTeB, lucifer, .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن SajjaD MaRiLyN, FaTeB, .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود بر دوستان
    الان هیش کی حوصله پست گذاشتن نداره یا اینکه دیگه سرور تموم شده!
    خدا عاقبت مارو تو این سرور بخیر بکنه
    یک نیمچه همر میزنن10 صفحه براش پست میزارن بعد میرن زنگ تفریح2هفته دیگه دوباره ینفر دستش میخوره به یکی فیک میده دوباره میان 10 صفحه تجزیه تحلیل میکنن
    الان با چه امیدی داریم بازی میکنیم قرار شد لیدرها یه جلسه بزارن تکلیف تو سرور روشن بشه نشد که نشد مگه لیدری هم هست تو سرور?

الان یکی بیاد بگه کی به کیه تو سرور? یه زمان برای یک اثر هنری100کی چکش میزدن دیروز اثر هنری رو1 عدد نقره خریداری شد!

به قول دوستان خبری در راه است ! البته از خبر هم میترسیم اگه لانچ کنی رو کسی فردا رو پروفایلش مینویسه رو حذفه? بعد باید دنبال تارگت بگردی یا مولتی اکانت های خودت رو بزنی

دوستان یه جلسه حداقل بزارید تکلیف رو تو سرور بدونیم الان تو سرور وقت داریم میزاریم نه خبری هست نه هیچ
    انگار سرور نیست اینجا
    jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaab

محمدرضا
    SpaRtaN
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط NeMeS!S نمایش پست ها
    درود بر دوستان
    یک نیمچه همر میزنن10 صفحه براش پست میزارن بعد میرن زنگ تفریح2هفته دیگه دوباره ینفر دستش میخوره به یکی فیک میده دوباره میان 10 صفحه تجزیه تحلیل میکنن
    الان با چه امیدی داریم بازی میکنیم قرار شد لیدرها یه جلسه بزارن تکلیف تو سرور روشن بشه نشد که نشد مگه لیدری هم هست تو سرور?

الان یکی بیاد بگه کی به کیه تو سرور? یه زمان برای یک اثر هنری100کی چکش میزدن دیروز اثر هنری رو1 عدد نقره خریداری شد!

به قول دوستان خبری در راه است ! البته از خبر هم میترسیم اگه لانچ کنی رو کسی فردا رو پروفایلش مینویسه رو حذفه? بعد باید دنبال تارگت بگردی یا مولتی اکانت های خودت رو بزنی

دوستان یه جلسه حداقل بزارید تکلیف رو تو سرور بدونیم الان تو سرور وقت داریم میزاریم نه خبری هست نه هیچ
    انگار سرور نیست اینجا

محمدرضا
    SpaRtaN
    سلام
    والا سرور برای شخص من تموم شدست
    اون خبریم که در راه بود کلا کنسله! همکاری بچه ها (البته به جز شما و یکی دیگه از دوستان) مارو کلا حسابی به وجد اورده
    این سرور رو اومده بودیم برای کمک به بچه ها ولی الان این جوریه که اونایی که اومده بودیم برا کمک بهشون یا خودشون رفتن یا بازی نمیکنند درست درمون(علی مونده و حوضش) حیف اون همه وقت و انرژی...
    احتمالا آخرین پست من باشه تو فروم اینجا,اکانت البته حذف نمیشه ولی دیگه دوستان لطف کنند در مورد مسایل سایدی با اکانت ما نامه نگاری نکنند از اولشم مسیولیتی نداشتیم تو ساید فقط سعی کردیم کمک کنیم که ... بماند
    (ویرایش توسط MOD CorLeone)
    پ.ن2:یه چیز میگم خدمت بچه های ساید امیدوارم کسی به دل نگیره آقا جان می خوای حذف کنی؟خوب حذف کن برو دیگه 500 بار اعلام کردنت برا چیه؟ فقط میخواین دو نفر که انگیزه دارند تو سرور رو بی انگیزه کنید؟ خوب تبریک موفق شدید!
    پ.ن3:سلطان بدا ... خیلیم خوب و گلی داشم,فقط استاد ادا ... (مخاطب خاص)
    ویرایش توسط MOD CorLeone : 03-07-2015 در ساعت 07:36 PM دلیل: لحن نا مناسب

5. تشکر FaTeB, .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB, .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط NeMeS!S نمایش پست ها
    درود بر دوستان

انگار سرور نیست اینجا

محمدرضا
    SpaRtaN
    درود داداش خوبی ؟

ما هم مثل خودت ، احتمالا سرور تو فصل زمستون به خاب میره و دم دم بهار از خاب بیرون میاد

ما هم دیگه فرصت اومدن رو اک رو نداریم ، انگیزه تعطیل شده ولی خوب اگه شایان جان بیاد یه پستی بذاره انگیزه شاید برگرده

نقل قول نوشته اصلی توسط Osiris نمایش پست ها
    سلام
    والا سرور برای شخص من تموم شدست
    اون خبریم که در راه بود کلا کنسله! همکاری بچه ها (البته به جز شما و یکی دیگه از دوستان) مارو کلا حسابی به وجد اورده
    این سرور رو اومده بودیم برای کمک به بچه ها ولی الان این جوریه که اونایی که اومده بودیم برا کمک بهشون یا خودشون رفتن یا بازی نمیکنند درست درمون(علی مونده و حوضش) حیف اون همه وقت و انرژی...
    احتمالا آخرین پست من باشه تو فروم اینجا,اکانت البته حذف نمیشه ولی دیگه دوستان لطف کنند در مورد مسایل سایدی با اکانت ما نامه نگاری نکنند از اولشم مسیولیتی نداشتیم تو ساید فقط سعی کردیم کمک کنیم که ... بماند
    (ویرایش توسط MOD CorLeone)
    پ.ن2:یه چیز میگم خدمت بچه های ساید امیدوارم کسی به دل نگیره آقا جان می خوای حذف کنی؟خوب حذف کن برو دیگه 500 بار اعلام کردنت برا چیه؟ فقط میخواین دو نفر که انگیزه دارند تو سرور رو بی انگیزه کنید؟ خوب تبریک موفق شدید!
    پ.ن3:سلطان بدا ... خیلیم خوب و گلی داشم,فقط استاد ادا ... (مخاطب خاص)
    زاوش جان شما یه دونه ی ما هستی ، از ما کوتاهی نمیبینی عزیزم ، همیشه در خدمتیم این پی نوشت 3 خیلی دیوانه کنندس

نگم برات که گذاشتم رو استاتوسم

7. تشکر Theutates Thunder, .SpaRtaN. تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط FaTeB نمایش پست ها

ما هم دیگه فرصت اومدن رو اک رو نداریم ، انگیزه تعطیل شده ولی خوب اگه شایان جان بیاد یه پستی بذاره انگیزه شاید برگرده
    درود
    سمعا و طاعتا جناب سیامک؛ فارسیش میشه شنیدم و اطاعت کردم و خدمت رسیدم.

آقا انگیزه رو خودمون برای خودمون ایجاد کنیم ؛ الان مثلا من برنامه و هدف گذاشتم برای اکانت خودمون وهر هفته که به اون اهداف میرسیم کلی ذوق میکنیم

الان هم کلی با ذوق و شوق اومدیمم توی تاپ

حالا شما دم از بی وفایی میزنید؟ این همه هزینه وقتی و مالی که گذاشتید چی میشه؟

انگیزه هم من میگم چه کنید که برگرده ببینید 2ماه دیگه واندر ها رو میشه کشید بالا 26روز هم نرمالش اگه کسی نزنه طول میکشه 100 بشه میشه 3ماه الان هم که ساید ها با هم توی صلح هستند پس 3ماه وقت داریم و طبق این پست هر سایدی میتونه دست کم 8میلیون دفاع بسازه و دست کم اند گیم زیبایی داریم و کپ صفر کردن ها و همر توی راه صفر کردن ها رو میذاریم واسه اند گیم پس سرور هنوز از بین نرفته هر سایدی 15تا20تا بازیکن داشته باشه که روی اکانت های ساید لاگ این کنن میشه اند گیم زیبایی داشت.

به هر حال من که تا ته سرور هستم میخوام یه چیزی رو تست کنم و نشون بدم ، دارم یه همر میکشم بدون کتیبه میخوام ببینم اون هدفی که دارم میرسم یا نه.

پس بمونید و انرژی بذارید برا بازی آخر بازی قشنگ میشه اگر همین ها که هستیم بمونیم و با برنامه بازی کنیم.

سربلند؛پیـروز ودنبالـه دار باشیـد.

پی نوشت : آقای زاوش خان وآقا احسان شما که جدی بازی نمیکنید چرا روی اثر هنری رو دست من میزنید ؟ پولدار ، گلد دار ؛ مایه دار، بذارید ما فقیر فقرا هم اثر هنری بخریم

پی نوشت 2: همه دوستان قدیمی رو ارجاع میدم به امضام و میگم ما شیرهای سابقیم که ورژن 3.6 بازی میکردیم پس به رخوت و کسالت میدگیم عادت داریم؛پس چرا دم از رفتن میزنید آخه؟ میخواین اجازه داستان سرایی به ... ها بدید؟
    ویرایش توسط ShayaN_ShangFei : 03-07-2015 در ساعت 08:29 PM
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

9. تشکر FaTeB, .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB, .SpaRtaN., ali2113 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

امروز اومدم کلی زوق کردم ولی بعدش حالم گرفته شد
    atak romone.jpg
    فک کردم یخ سرور اب شده قراره جنگ بشه نگو امیر عباس کتیبه رو به یکی انداخته
    از دست این کتیبم راحت شدیم
    دوستان بخاطر شادی من هم شده چن تا فیک رو ما بزارین
    دوبل منابع رو برمیگردونیم

11. تشکر FaTeB, .SpaRtaN. تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

پی نوشت : آقای زاوش خان وآقا احسان شما که جدی بازی نمیکنید چرا روی اثر هنری رو دست من میزنید ؟ پولدار ، گلد دار ؛ مایه دار، بذارید ما فقیر فقرا هم اثر هنری بخریم

درود شایان جان والا ی اثر هنری بود گفتم یه موانعی ایجاد کنم برای پیشرفتت شما تاج سر ما هستی
    در ضمن زاوش جان گفتن که دیگه تو مسائل ساید دخالت نمیکنن وگرنه من یکی شاهدم بسیار زحماتی فراوانی کشیدن تا به اینجای کار و همچنان هستن
    Past is Past
    e1:just2def

13. تشکر FaTeB, .SpaRtaN. تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود

آقا انگیزه رو خودمون برای خودمون ایجاد کنیم ؛ الان مثلا من برنامه و هدف گذاشتم برای اکانت خودمون وهر هفته که به اون اهداف میرسیم کلی ذوق میکنیم

انگیزه هم من میگم چه کنید که برگرده ببینید 2ماه دیگه واندر ها رو میشه کشید بالا 26روز هم نرمالش اگه کسی نزنه طول میکشه 100 بشه میشه 3ماه الان هم که ساید ها با هم توی صلح هستند پس 3ماه وقت داریم و طبق این پست هر سایدی میتونه دست کم 8میلیون دفاع بسازه و دست کم اند گیم زیبایی داریم و کپ صفر کردن ها و همر توی راه صفر کردن ها رو میذاریم واسه اند گیم پس سرور هنوز از بین نرفته هر سایدی 15تا20تا بازیکن داشته باشه که روی اکانت های ساید لاگ این کنن میشه اند گیم زیبایی داشت.

به هر حال من که تا ته سرور هستم میخوام یه چیزی رو تست کنم و نشون بدم ، دارم یه همر میکشم بدون کتیبه میخوام ببینم اون هدفی که دارم میرسم یا نه.

پس بمونید و انرژی بذارید برا بازی آخر بازی قشنگ میشه اگر همین ها که هستیم بمونیم و با برنامه بازی کنیم.

پی نوشت 2: همه دوستان قدیمی رو ارجاع میدم به امضام و میگم ما شیرهای سابقیم که ورژن 3.6 بازی میکردیم پس به رخوت و کسالت میدگیم عادت داریم؛پس چرا دم از رفتن میزنید آخه؟ میخواین اجازه داستان سرایی به ... ها بدید؟
    درود بر شایان عزیزم

داداش ممنون که اومدی شیرین سخن من ، بوس

شایان جان یه کم بی حوصله بودیم بابت همین هم هست که از تاپ افتادیم بیرون ولی خوب رنک 1 هجوم رو هیچ وقت رها نمیکنیم

ما هم تا ته سرور هستیم یه کم پیاز داغ متنم رو زیاد کردم که بیای فدات شم یه متن بذاری روحمون دوباره شاد بشه و پر انرژی برای بقیه بازی بریم

خیلی خوبه که با برنامه هستی

ما هم یه هدف های هفتگی داریم که میرسیم بهش ، هدف ما رنک 1 هجوم سرور تا اند گیم هست که ظاهرا داریم میرسیم و 1 میل شدن امتیاز هجومیمون قبل نوروز باستانی

جا داره نوروز رو هم تبریک بگم پیشاپیش

شب 4شنبه آخر سال خوبی داشته باشین بدون حادثه

سال پیش 4شنبه سوری بنده متاهل شدم ، این موضوع هم خوشحال هم ناراحتم میکنه خخخخخ ، هیچ وقت نمیتونم بگم ای وای عزیزم یادم رفت انشالاه سال بعد جبران میکنم ( مخاطب همسر )

به مهدی فاتب عزیز میخام هدیه امتیاز 1 میل رو قبل نوروز بدم ، چون همش میگه ما از بقیه عقب افتادیم دیگه این جوری دیگه اونجوری خخخخ

شایان جان یه کم از خاطرات گذشته که مربوط به شرایط این سرور میشه اشاره کن عزیزم
    سرور 8 هم همینطور شده بود

از شانس ما هر سروری میریم این شرایطی میشه خخخخ

فاتب همیشه هست و همیشه تا ته سرور میمونه

شایان جان تبریک بابت رنک توسعه دهندگان هفته ، شایان جان منتظر چنتا حرکت از اک خودتم ، بزنی نکته هارو جمع کنیم از کارات برای آیندمون خوبه داداش

15. تشکر .SpaRtaN., Aref تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN., Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود

درود بر شایان عزیز
    والا شایان جان چی بگم که دلم خووونه :دی
    میدونی که بچه های جنوب غرب گوشت همدیگرو بخورن استخوناشو دور نمیریزند,فروم هم اصلا جاش نیست بخوایم بحث های درون سایدیو باز کنیم ,ولی از اول سرور تا الان خیلی چیزارو تحمل کردم سعی کردم انگیزه های جدید ایجاد کنم چه برای خودم چه برای سایدم ولی نشد,خودتم میدونی که تاپ تن برای ما و شما انگیزه نمیشه :دی دقیقا این بحث دفی که تو تاپیکتون کامل توضیحشو دادی سعی کردم راه اندازی کنم که متاسفانه تو اونم به جایی نرسیدم چون همتی از طرف دوستانم ندیدم توش,گفتند بریم یه پلن بزنیم دیگه ساید متامونم داره مسخرمون میکنه گفتیم لیست بدید عارف خان هم حکم جهاد رو صادر کردند ولی ...
    اصلا بحث رخوت میدگیم نیست دیگه سرور یه طرفه تر از سرور 10 که نیست تو همون سرور هم انگیزمون این بود واندر یه ضرب 100 کنیم کلا 4 نفر آدم رو 250 تا اکانت(بله 250 تا!!) لوگ میکردیم دف میساختیم,منابع میدادیم خمره گندم میریختیم رو واندر تا واندر 100 شد,ولی اینجا شایان جان بعید میدونم همون 4 نفرشم باشند آخر بازی رو واندر ج.غ
    متاسفانه ریتم بازی تو این سرور به هم ریخته از اول سرور تا الان,دلم لک زده برا سروری که مثلا شمال غربش 3dot باشه جنوب شرقش vals شمال شرقش veteran ما هم بشینیم جنوب غرب ترقه بازی کنیم خخخخخ
    با همه این احوال ما هستیم و ادامه میدیم ولی نه مثل هفته 5 که تازه اومدیم تو سرور(اکانت ما روز 32 بازی ثبت شد) و کل پست قبلی به خاطر این بود که بچه های ساید دیگه از ما انتظاری نداشته باشند,برای ساید بازی میکنیم همچنان ولی دیگه در مورد ساید و دیپلماسی و دفاع و حمله و واندر هیچ مسیولیتی رو دوش ما نیست(کما اینکه از اولم نبوده نمیدونم چرا همه به جون ما غر میزدن :دی)
    پ.ن:احسان متاسفانه 2 ماهی میشه دیگه نمیاد رو اکانت اون اثر هنریم من نزدم بچه ها رو هم میسپرم بهشون نزنند رو دست شما
    پ.ن:با همه این تفاسیر پرچم حنوب غرب همچنان بالاست !
    پ.ن:شایان پست های تاپیک آموزشیت بوی آیدین رو میده,تو پروفایلتم که نوشتی آیدین اومده همون آیدین والس منظوره عایا؟!
    پ.ن:قرار بود پست آخر باشه مثلا :دی

17. تشکر FaTeB, .SpaRtaN., Aref تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB, .SpaRtaN., Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درودی دیگر بر بمب های روحیه

اول اینکه خیلی خوشحال شدم پس از دادن یک پست سکوت1هفته ای فروم شکست و همگی دوباره برگشتین
    دوم اینکه هممون دنبال بهانه هستیم که دو حالت بیشتر نداره
    دنبال بهانه برای ادامه بازی و جذاب کردن بازی
    و بهانه دوم چیزی که روش مانور بدیم و حذف بکنیم

ولی من یه پیشنهاد بهتر دارم بزرگان کل سرور در یک روز تو گارنا جمع بشید تا بتونیم با هم یه صحبت کلی داشته باشیم سپس یه برنامه کلی بریزیم در مورد متا و درست کردن رقیب برا خود در بازی

اینم نشد من میشم آدم بده شما بیاین منو بزنین البته اینم بگم من مربی ووشو هستیم باید چند نفری باهم بیاین تکی حریف نمیشین!

خیلی راهکار های خوبی برای نجات دادن سرور هست الان بحث سره یک ساید نیست شمال غرب بازیکن خوب داره و ودفاعی خوبی داره ولی در حد رقابت با ساید جنوب شرق و جنوب غرب نیست باید واقع بین باشیم
    همین طور شمال شرق که خیلی ها حذف کردن و دیگه اون پتانسیل قبل رو نداره
    و دو سایدی که حرفی برای گفتن دارن متعصفانه متا هستن(البته خوشختانه متا بود! و دوستان گلی توش پیدا کردیم که دونه دونه اسم ببرم میشه طومار)ولی الان کلا منطقی نیست که جنوبی ها باهم متا باشن و شمالی ها باهم

ااز عارف عزیز عاجزانه تقاضا میکنم به این مسئله مستقیم وارد شده و دخالت داشته باشن

من همون ادم بده ولی حرفم رو رک بزنم بهتره
    عارف عزیز عشق من
    در مسئله کیک شدن که دوستان جنوب غربی میدونن بحثش رو گفتیم یک فیلم بود و سیاستهر چی گفتید تنها یک کلمه جواب دادیم اون(بروی چشم بود )
    در مسئله اکانت الیسا و ترامادول کلا مریض بودی و دخالتی نداشتی
    ولی الان میخوایم مستقیم دخالت بکنی ما سیاست نمیخوایم ما نتیجه میخوایم

سروری که خوشبختانه حداقل40تا بازیکن فعال میتونی توش پیدا بکنی پس طبیعتا میتونی بازی رو هم با هم40نفر بهتر بکنی
    سبک بازی ما کشاوری مطلق نیست
    و در حدی نیستیم که برای کسی تعیین تکلیف کنیم ولی حداقل1هفته یا2هفته دووم میاریم بعدش قاطی شغال ها میشیم و میریم پی کارمون داستان سرایی میکنیمپس جون عمت بیا یه سرو سامونی بده شما از ما همر بخواه کپ بخواه رمز -ایمیل هر چی میگی در خدمتیم فقط این تایمی که گذاشتیم رو تبدیل به هیجان بکن
    طوری نباشه که تو سرورهای بعدی اصلا اسمی از سرور e1 نتونیم ببریم
    شما فکر کن1سال دیگه تو سروری بخوای حرفی بزنی و بگی من e1 بودم خداییش نمیخندن؟
    واسه همین میگم بیا آینده رو از الان عوض بکنیم

دوستان شرمنده متن نامه زیاد شد تو بعضی جا ها هم کلا نفهمیدم چی گفتم ولی نه ویرایش میکنم و نه از اول میخونم که سانسور کنم

با تشکر
    محمدرضا
    SpaRtaN
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

19. تشکر Knig}{T, mamad.nervermore, lucifer, Aref تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T, mamad.nervermore, Aref پسندید
صفحه 124 از 142 نخستنخست ... 2474114122123124125126134 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع