صفحه 109 از 142 نخستنخست ... 95999107108109110111119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,081 تا 1,090 , از مجموع 1416

موضوع: بحث و گفتگوی بازیکنان e1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود
    امیدوارم ک محدود پلیرهای خوب ne که در این فاجعه دست نداشتن بمونن و سایدشونو دوباره سرپا نگه دارن و از شرافتشون دفاع کنن
    عوامل این بازی کثیفو اتقاقات رخ داده هم که انشالله از صحنه حذف خواهند شد

خظاب ب اقای vetern میدونم که میای و اینجا پست هارو میخونی هنوز متوجه نشدم کدوم اکانت بودی گرچند ی حدس هایی میشه زد
    مشخص شد خیلی فشار خوردی از یک پارچگی جنوب و از همون اول شروع کردی به حرفای بچگانه زدن مشخص شد که شما امثال شما حریف ما نبودن
    فقط ادعا بودیو بسسسس

پ ن : بچه خوشگل onlain
    پ ن :شمایی ک اومدی ادعای شرافت داشتیو شرافت برات خیییلی مهم بود مشخص شد از همون اول بویی از شرافت نبردی
    پ ن :اقای ممد سکولار سیامک ما برات احترام قائل شد این چه طرز برخورده
    Past is Past
    e1:just2def

2. تشکر MaHaN SaMuRaI, FaTeB, Aref تشکر نمود
    پسندیدن MaHaN SaMuRaI, FaTeB, Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Mohammad

بسپاریم بر سر مزارمان تاریخ نزنند, تا آیندگان ندانند بی عرضه گان این برهه از تاریخ ما بوده ایم

4. تشکر FaTeB, Aref تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB, Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa southwest b نمایش پست ها
    درود
    امیدوارم ک محدود پلیرهای خوب ne که در این فاجعه دست نداشتن بمونن و سایدشونو دوباره سرپا نگه دارن و از شرافتشون دفاع کنن
    عوامل این بازی کثیفو اتقاقات رخ داده هم که انشالله از صحنه حذف خواهند شد

خظاب ب اقای vetern میدونم که میای و اینجا پست هارو میخونی هنوز متوجه نشدم کدوم اکانت بودی گرچند ی حدس هایی میشه زد
    مشخص شد خیلی فشار خوردی از یک پارچگی جنوب و از همون اول شروع کردی به حرفای بچگانه زدن مشخص شد که شما امثال شما حریف ما نبودن
    فقط ادعا بودیو بسسسس

پ ن : بچه خوشگل onlain
    پ ن :شمایی ک اومدی ادعای شرافت داشتیو شرافت برات خیییلی مهم بود مشخص شد از همون اول بویی از شرافت نبردی
    پ ن :اقای ممد سکولار سیامک ما برات احترام قائل شد این چه طرز برخورده
    مصطفی به قول زاوش جان پست بعضیا رو دو بار بخونی میبینی نیازی به جواب دادن نیست .
    این آقا اصلا در حدی نبوده که بیاد اینجا پست بزاره .
    لطفا اسمشو هم نیار هم در حدو اندازه شما نیست و هم الکی گنده میشه فکر میکنه حالا خبریه :دی
    یادش رفته اول سرور از شمال شرق به من که توی جنوب غرب هستم نامه داد بیا با هم متحد بشیم.
    من دیگه حرفی ندارم.
    بــــــــــــــــــــــــ اشد که رستگار شویم .

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Insomnia نمایش پست ها
    خیلی هم خوب. موفق باشی.
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    سلام . ببین حاجی آدمی میزاره رو حذف که تا الان هیچ کاری نکرده باشه برای اینکه آبروش نره میزاره میره.
    شما هم کم تقصیر نداری . از لاگین کردن روی اکانت های جنوب غرب و غیره . حالا هم هیچ کس ازت نمیخواد بمونی .
    خواستی بمون بزنیم صفرت کنیم بخندیم نخواستیم راه باز جاده دراز .
    از اول شما دنبال بهونه بودی بری. الانم میتونی بری .

پ.ن : وقتی یه چیزی مینویسید اول ببینید طرف مقابلتون چه منظوری داره .
    پ.ن : اون کی بود که توی پروفایلش نوشته بود شیر زن سرور ؟؟؟ :دی حالا داره حذف میکنه آبروش نره :دی آره ما هم باور کردیم شما دست نداشتی .

(ويرايش شده توسط MOD CorLeone)
    اون اکانتی هم که می گی برای میثم ترول هست عزیزم از اول سرور تا حالا بجز اسم امیر عباس و فری هیچ اسمی تو پروفایل من نیومده
    در حد صفر کردن هم نیستی زیاد هم اینجا چرت و پرت ننویس بازم بن می شی ها همین که خودت رو جر دادی نتونستی یه دختر رو تو کل کل تاپ تن بگیری با رکورد و سند موجود بعدشم زد نصفت کرد برات بسه ننگش تا ابد رو پیشونیت می مونه

- - - Updated - - -

پ ن :اقای ممد سکولار سیامک ما برات احترام قائل شد این چه طرز برخورده[/QUOTE]

اقا سیامک به ما لطف داره بنده از ایشون معذرت خواهی کردم و می کنم ایشون پلیر قابلی هستند و استاد ما
    ولی این حرفشون کمی سنگین بود و در اگر بنا به خیر خواهی و موندن بود می شد با لحن بهتر که منت توش نباشه هم نوشت

سیامک جان افتخار بده تو گرنا یه سری ببینیمت

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط GomBa GomBa نمایش پست ها
    واقعا یکی از عوامل فروپاشی شمال شرق رو دیشب شناختیم

فایل پیوست 1060

اسمش یادم رفت
    ببین چی نوشته بعد میگه من 38 سالمه و ....
    دوست عزیز، آقاd محترم، دلبندd که از سال 75 onlain بازی میکنی ولی تا حالا اسپل کلمه انگلیسی Online رو یاد نگرفتی، من با کسی پدر کشتگی ندارم که. اومدم بازی کنم. شما هم اومدی بازی کنی. بازی کن! نمیدونم از این حرفایی که میزنی و همه چیز رو بهم مربوط میکنی و همه رو مقصر میکنی که خودت و دوستانت رو بی گناه نشون بدی، چه قصدی داری! ولی قصدت هر هست بهش نمیرسی

ساید شما کثافت کاری کرده، حالا طلب کار هم هستی! خیلی جالبه که کم هم نمیارین و سفت هم میزنی

عزیز دل سال 75 که شما آنلاین بازی میکردی تکنولوژی دنبا در چه سطح بود؟! بازی آنلاین کجا بود؟!!
    میتونم ازت سوال بپرسم راجع بهش؟ ببینیم راست میگی یا نه؟ اصلا شما بگو اون زمان با چه مرورگری نت گردی میکردی؟ چه بازی آنلاینی رو بازی میکردی؟ اسمش رو بزار تا بریم بخونیم و اطلاعاتمون زیاد بشه به شرطی که اسپل انگلیسیش رو درست بنویسی که بتونیم پیداش کنیم.

من و شما 1 فرق اساسی داریم. من سیاست دارم و لیدری بلدم، شما سیاست نداری و در حد همون بازیکن موندی. اونم به دلیل نبود بازیکنای درست اومدی بالا. یه فردی مثل شما تو ساید من بود خودم همون اول میزدمش بره جای دیگه onlain بازی کنه که هم سطح بازیش باشه از حرف زدنت معلومه چیکاره ای.

طرف تو گارنا اومده میگه من 200 کیلو دف دارم اگه مردین تک به تک بیاین ببینیم کی از دف من رد میشه
    خوب همین جمله بالا نشون میده از سال 75 که داری onlain بازی میکنی، متوجه نشدی دژکوب بازی گروهیه نه تک نفره.
    تشریف ببر جاهایی که بازی های تک نفره انجام میدن، کل کل کن برو onlain باهاشون بازی کن و بزن بترکونشون اگه میتونی.
    هر وقت یاد گرفتی دژکوب بازی تیمی هستش بیا صحبت کنیم

ضمنا sebil هم اشتباهه، برو ببین چیه بعدش بنویس. دیگه زحمت 3 تا کلیک کردن که به خودت بده پدر جان

بعدی:
    طرف میگه بازی کثیف انجام دادیم ولی حاضر نمیشه کتیبه رو پس بده! میگه اینجوری پس بدم ناجوره!
    والا تکلیفت رو با خودت معلوم کن داداشی، یا می دونستی داری چیکار میکنی یا نمیدونستی! ما میگیم راست میگی و نمیدونستی
    الان میدونی دیگه! چرا خالی نمیکنی کتیبه امون رو ببریم؟ شما که ادعای رفاقت میکنی با ما، اینجوری نباید رفتار کنی دیگه.
    ببین یاشار جان تحت تاثیر حرفای افرادی مثل همین آقای onlain باز قرار نگیر. کلاه ات رو قاضی کن. ببین چی میگه وجدانت.
    من نه کتیبه برام مهمه نه مسائل دیگه

حالا یه چیزی بگم کل شمال شرق بسوزه؟؟

کتیبه رو عمدا گذاشتم رو اکانت wonder بمونه

یادتونه قبلا گفتم بخوام میتونم کاری کنم همتون با هم برین رو حذف؟ حالا رفتین

باشد که رستگار شویم همه با هم

پیروز و دنباله دار باشید

پ.ن : شایان عزیز دلی. 1 دونه ای
    عارف جان ببین من اونجا چه حکومت نظامی به پا کرده بودم که امثال این اقا مهدی هم می دونه رفته بودن زیز خروارها خاک پیداشون نبود حالا بالاخره می گن شهر که شلوغ می شه (ويرايش شده توسط MOD CorLeone) می شه این اقا رو یه رکورد خیلی زیبا مهدی ازش داره بگیر گوش کن کیفش رو ببر اقا سرور جهانی پلی می دادن الان این اولین سروری هست تو این سایت پلی می دن بنده عذر خواهی می کنم که پروفایل اتحاد افتاده دست ایشون که هر چی میخواد بنویسه
    ایشون در حد شما نیست اصلا ولی من پیشنهادم اینه ما نباید همچین پلیر هایی رو بپرونیم اگر اینا نباشن مایه شوخی و خنده و مباهات از این سرور ها بره ما به کی بخندیم اخه
    باشد که با حرف هایمان مزحکه دست مردم نشویم
    ویرایش توسط MOD CorLeone : 02-16-2015 در ساعت 08:02 PM دلیل: توهين به كاربران

7. تشکر Aref, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad.nervermore نمایش پست ها
    (ویرایش شده توسط MOD CorLeone) اون اکانتی هم که می گی برای میثم ترول هست عزیزم از اول سرور تا حالا بجز اسم امیر عباس و فری هیچ اسمی تو پروفایل من نیومده
    در حد صفر کردن هم نیستی زیاد هم اینجا چرت و پرت ننویس بازم بن می شی ها همین که خودت رو جر دادی نتونستی یه دختر رو تو کل کل تاپ تن بگیری با رکورد و سند موجود بعدشم زد نصفت کرد برات بسه ننگش تا ابد رو پیشونیت می مونه
    ننگ روی پیشونی من میمونه ؟ پس حتما SaGsibil Fateb RaPtor Bidevahshiو .. اینا هم مایه ننگ روی پیشونیشون میمونه که توی تاپ نبودن یا پایین تر بودن .
    صبح تا شب توی چنل گارنا نشستی تا من میام فرار میکنی از ترست . کل سرور هم که آدم حسابت نمیکنن. میای تو چنل جنوب غرب آیدیتو پارک مینی.
    آخه چقد ... بهت. 1بار 2بار . چند بار تو چنل ساکت شدی تا منو میدیدی میرفتی بیرون.
    مایه ننگ روی پیشونی ما هم نمیمونه . مایه ننگ روی پیشونی افغانی هایی میمونه که اومدن با کثیف بازی کتیبه رو بردن. آخرشم که از ساید خودتون جرات همر بلند کردن روی منو نداشتین. از ساید خودمون زدین .اونم وقتی که خواب بودمو معماری غیر فعال بود. کاملا بازی کثیفتون برنامه ریزی شده بود.
    کل سرور اسم تو که میاد میگن اصلا این جز بازی نیست.
    اما خوشبختانه من همیشه جز بازی بودم. (ویرایش شده توسط MOD CorLeone)
    در ضمن مایه ننگ روی پیشونی اونایی میمونه که توی شمال شرق پلی دادنو هیچ کاری نتونستن بکنن گذاشتن روی حذف همراشونو ترشی انداختن . به بهونه الاکی رفتن.
    مایه ننگ روی پیشونی شمایی میمونه که توی شمال شرق پلی دادین.
    در حدی هم نیستی که تو بخوای منو بن کنی. ادمین های محترم اگر قصد بن کردن دارین اول دقت کنین چی نوشتن بعد من چی جواب دادم.
    ویرایش توسط MOD CorLeone : 02-16-2015 در ساعت 08:13 PM دلیل: توهین به کاربران
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    ننگ روی پیشونی من میمونه ؟ پس حتما SaGsibil Fateb RaPtor Bidevahshiو .. اینا هم مایه ننگ روی پیشونیشون میمونه که توی تاپ نبودن یا پایین تر بودن .
    صبح تا شب توی چنل گارنا نشستی تا من میام فرار میکنی از ترست . کل سرور هم که آدم حسابت نمیکنن. میای تو چنل جنوب غرب آیدیتو پارک مینی.
    آخه چقد ... بهت. 1بار 2بار . چند بار تو چنل ساکت شدی تا منو میدیدی میرفتی بیرون.
    مایه ننگ روی پیشونی ما هم نمیمونه . مایه ننگ روی پیشونی افغانی هایی میمونه که اومدن با کثیف بازی کتیبه رو بردن. آخرشم که از ساید خودتون جرات همر بلند کردن روی منو نداشتین. از ساید خودمون زدین .اونم وقتی که خواب بودمو معماری غیر فعال بود. کاملا بازی کثیفتون برنامه ریزی شده بود.
    کل سرور اسم تو که میاد میگن اصلا این جز بازی نیست.
    اما خوشبختانه من همیشه جز بازی بودم. (ویرایش شده توسط MOD CorLeone)
    در ضمن مایه ننگ روی پیشونی اونایی میمونه که توی شمال شرق پلی دادنو هیچ کاری نتونستن بکنن گذاشتن روی حذف همراشونو ترشی انداختن . به بهونه الاکی رفتن.
    مایه ننگ روی پیشونی شمایی میمونه که توی شمال شرق پلی دادین.
    در حدی هم نیستی که تو بخوای منو بن کنی. ادمین های محترم اگر قصد بن کردن دارین اول دقت کنین چی نوشتن بعد من چی جواب دادم.
    پسر خوب اولا یه روم عطا روم جنوب نیست همه می دونن تا زمانی که من تو NE بودم روم هیچ کسی نمی رفتم بعد از اون که سرور بی پایان و g1 رفتیم و دیگه تو e1 دخالتی نداشتم روم عطا اونم فقط نشستم در جواب تو هیمن و بس که اون روز هم عطا خرابت کرد گفت روم من روم sw e1 نیست (ویرایش شده توسط MOD CorLeone)
    من جای تو بودم با این همه پست و درخواست دوستان به من دهنم رو می بستم (ویرایش شده توسط MOD CorLeone)
    در جواب شما بازم همین و بس که عاقلان دانند.....
    ویرایش توسط MOD CorLeone : 02-16-2015 در ساعت 08:17 PM دلیل: توهین به کاربران

10. نپسندیدن SajjaD MaRiLyN نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بازی یا game

درود بر همگی

دژکوب یه بازی استراتژیک هست ، پر از هیجان و سرشار از شور

روح بازی به هیجانش هست

بیاین آرمانهای رویایی رو کنار بذاریم ، به طور مثال ما تماشاگرای تراکتور سازی تبریز برای شور و هیجانی که از بازی تیم و جو حاکم بر استادیوم میگیریم و بماند بقیه ماجراهای تورکسیسمی ما ، این میشه یک موضوع همگانی توی تمامی کشور ها ولی اون مسعله مهم که نمیشه اینجا گفت میشه آرمان . آرمان از اعماق وجود سرچشمه میگیره از باورهای قدیم تا جدیدت ، آرمان تغییر نمیکنه فقط از قانون نیوتون استفاده میکنه ، شکلش تغییر میکنه محتوا همون هست که از بطن تولدش درونش هست .

بنده هیچ گونه توهین تحقیر بدگویی ترور شخصیت تکرار مکررات و و و های دیگه رو نگفتم

فقط خدمت دوستان شمالی عرض کردم بمونین برای هیجان بازی ، نمیتونم بگم بمونین چون امشب شب نشین میایم خونتون ، یا جشن عروسی علی گیرین بیاییم ، یا من سرما خوردم بیاین عیادتم ، یا هر چیز دیگه ای که به بازی ربط پیدا نمیکنه

دوست عزیز بنده از شما خواهش کردم ولی این خواهش بنده خیلی از درک شما والاتر بود که شما از زیرش نتونستی بیرون بیای ، آدمای بزرگ رو میتونی از عکس العمل هاشو.ن هم بشناسی ، توی جوابایی که میدن و تو روابط 2 طرفشون

در ابتدا باید خاطر نشان بشم که عرض درود و سلام به مخاطبت واجب هست ، نبودش این موضوع نشون میده که شما از آداب و معاشرت سطح پایینی بر خوردار هستی

بعدش نوضته شما در زیر ارسالی ریپلی کرده من توسط شما خیلی مضحک و زننده بود ، بنده از شما خواهش کردم و شما توی جوابتون نوشتین رو نندازم ، بنده عمرا برای شما رو نمیندازم ، شما از نظر انسانی برای من قابل احترام ولی از نظر شخصیت از دیشب بی ارزش شدین ، چون حرفی که میخاین بزنین رو باید 100 بار و من میگم 1000 بار باید مزه مزه کنین ، حرف زده شده مثل آب از جوی رفته میمونه

شما رو بنده نمیشناسم و در سالهای آینده هم نخواهم شناخت ، بنده دلم برای محسن فاتب ، مهدی فاتب ، مجید خودمون ، عارف ، مهرداد فاتب ، زاوش ، سجاد ، محمد ، مهرداد ، علی شایان عزیز ، و خیلی از دوستان که حضوری دیدمشون تنگ میشه و چند دوستمون رو هم ندیدم تنگ میشه دل نگرونشون میشم ، ولی لزومی نداره برای همه ی بازیکنایی که توی سرور داریم بازی میکنیم تنگ بشه ، شما برای ما و ما برای شما توی بازی هیجان آفرین هستیم ، همین و بس

در آخر دیشب با خوندن ارسالی شما خیلی ناراحت شدم و یک جواب کاملا تند رو داشتم مینوشتم چون با گوشی آنلاین بودم ارسال شد و سریعا حذفش کردم چون در خور ما نبود ، هیچ بازیکنی رو توی این مدت 10 11 سال بازی بگه سیامک تورک ( فاتب ) به من بدی کرده با من بد صحبت کرده ، از من بد بگه ، نه من بلکه کل تیممون

یه عده از دوستان نوشتن توی پروفایلشون حذف اکانت ولی جنساشون توی حراجی هست ، خیلی هام هستن برای دلسوزی اونهایی که واقعا دارن حذف میکنن نوشتن در حال حذف ، خیلی هام خاستن توی چشم باشن هم صدا با حذفیا شدن ، خیلی هام هنوز نمیدونن چی شده که دارن حذف میکنن

نوید رو به همشون میدم که اگه خودتون هم نخاین حدف کنین ما خودمون از شمال شرق منطقه پارس شمالی میسازیم ، عسلویه شمال شرق
    ( کاملا جدی بود )

عارف جان دوستت داریم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

امار دارم ر تو جلسه لیدری گفته یا منو میزارین کولیدر یا من بازی نمیکنم!لول
    گفته se فقط منو قبول داره واسه متا اگه منو نزارین توتال میگم بزنتون!
    اخه برادر توو کی هستی اصلا"؟؟؟؟؟ تو رو چه به لیدری؟؟؟؟؟ برو کشکتو بخور جوجو!!
    همون اول به حامد گفتم بزنش اگه نمیزنیش بزار من بزنمش که بازیو خراب نکنه!!!
    حالا هم که ne رو حذفه فدا سر بچه های جنوب!!!!
    عارف حرکتتم عالی بوده خدایی ne ترکید!!!!
    پیروزی همیشه با جنگ نیست بعضی وقتا با همین کارا راحت میشه بازیو برد!!!
    کلا ne از اول سرور یه طبل توخالی بود!!!

13. تشکر SajjaD MaRiLyN, ali2113, Aref تشکر نمود
    پسندیدن SajjaD MaRiLyN, ali2113, Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

c1 چی شده ؟! شما اصلا بودی مگه در مورد عارف حرف می زنی والا c1 اس دبلیو خیلی خوب بود .

راستی گفتی سال 75 یاده قدیما افتادم یادمه سال 82_3 . اوون موقع هنوز کارت اینترنت زیاد نبود واگه میخواستی بیای دژکوب مجبور بودی با رمز 1/1/8091515 بیای . جالبه که هنوز یادمه

سیامک جان پستتات خیلی باحاله

15. تشکر FaTeB, lucifer, Aref تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB, Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط FaTeB نمایش پست ها
    درود بر همگی

دژکوب یه بازی استراتژیک هست ، پر از هیجان و سرشار از شور

روح بازی به هیجانش هست

بیاین آرمانهای رویایی رو کنار بذاریم ، به طور مثال ما تماشاگرای تراکتور سازی تبریز برای شور و هیجانی که از بازی تیم و جو حاکم بر استادیوم میگیریم و بماند بقیه ماجراهای تورکسیسمی ما ، این میشه یک موضوع همگانی توی تمامی کشور ها ولی اون مسعله مهم که نمیشه اینجا گفت میشه آرمان . آرمان از اعماق وجود سرچشمه میگیره از باورهای قدیم تا جدیدت ، آرمان تغییر نمیکنه فقط از قانون نیوتون استفاده میکنه ، شکلش تغییر میکنه محتوا همون هست که از بطن تولدش درونش هست .

بنده هیچ گونه توهین تحقیر بدگویی ترور شخصیت تکرار مکررات و و و های دیگه رو نگفتم

فقط خدمت دوستان شمالی عرض کردم بمونین برای هیجان بازی ، نمیتونم بگم بمونین چون امشب شب نشین میایم خونتون ، یا جشن عروسی علی گیرین بیاییم ، یا من سرما خوردم بیاین عیادتم ، یا هر چیز دیگه ای که به بازی ربط پیدا نمیکنه

دوست عزیز بنده از شما خواهش کردم ولی این خواهش بنده خیلی از درک شما والاتر بود که شما از زیرش نتونستی بیرون بیای ، آدمای بزرگ رو میتونی از عکس العمل هاشو.ن هم بشناسی ، توی جوابایی که میدن و تو روابط 2 طرفشون

در ابتدا باید خاطر نشان بشم که عرض درود و سلام به مخاطبت واجب هست ، نبودش این موضوع نشون میده که شما از آداب و معاشرت سطح پایینی بر خوردار هستی

بعدش نوضته شما در زیر ارسالی ریپلی کرده من توسط شما خیلی مضحک و زننده بود ، بنده از شما خواهش کردم و شما توی جوابتون نوشتین رو نندازم ، بنده عمرا برای شما رو نمیندازم ، شما از نظر انسانی برای من قابل احترام ولی از نظر شخصیت از دیشب بی ارزش شدین ، چون حرفی که میخاین بزنین رو باید 100 بار و من میگم 1000 بار باید مزه مزه کنین ، حرف زده شده مثل آب از جوی رفته میمونه

شما رو بنده نمیشناسم و در سالهای آینده هم نخواهم شناخت ، بنده دلم برای محسن فاتب ، مهدی فاتب ، مجید خودمون ، عارف ، مهرداد فاتب ، زاوش ، سجاد ، محمد ، مهرداد ، علی شایان عزیز ، و خیلی از دوستان که حضوری دیدمشون تنگ میشه و چند دوستمون رو هم ندیدم تنگ میشه دل نگرونشون میشم ، ولی لزومی نداره برای همه ی بازیکنایی که توی سرور داریم بازی میکنیم تنگ بشه ، شما برای ما و ما برای شما توی بازی هیجان آفرین هستیم ، همین و بس

در آخر دیشب با خوندن ارسالی شما خیلی ناراحت شدم و یک جواب کاملا تند رو داشتم مینوشتم چون با گوشی آنلاین بودم ارسال شد و سریعا حذفش کردم چون در خور ما نبود ، هیچ بازیکنی رو توی این مدت 10 11 سال بازی بگه سیامک تورک ( فاتب ) به من بدی کرده با من بد صحبت کرده ، از من بد بگه ، نه من بلکه کل تیممون

یه عده از دوستان نوشتن توی پروفایلشون حذف اکانت ولی جنساشون توی حراجی هست ، خیلی هام هستن برای دلسوزی اونهایی که واقعا دارن حذف میکنن نوشتن در حال حذف ، خیلی هام خاستن توی چشم باشن هم صدا با حذفیا شدن ، خیلی هام هنوز نمیدونن چی شده که دارن حذف میکنن

نوید رو به همشون میدم که اگه خودتون هم نخاین حدف کنین ما خودمون از شمال شرق منطقه پارس شمالی میسازیم ، عسلویه شمال شرق
    ( کاملا جدی بود )

عارف جان دوستت داریم
    سیامک جان در اینکه شما خیلی آقایی شکی نیست. و از اینکه از روی مردانگی جواب شخصی بی اهمیتو دادین کاملا معلوم بود.
    من هم اونو در حد خودم نمیدوستم که جوابش بدم. از طرز صحبتش با شما ناراحت شدم و مجبور شدم جوابش بدم. اینا میگذره اما این چیزی که میمونه آقایی و شخصیت شماست.کل سرور این آقا رو به بد دهنی میشناسه لازم نیست من چیزی بگم.

اما در آخر : هر جا بری دنبالت میایم نمیزاریم از دوریمون دلت تنگ بشه عین بختک بهت چسبیدیم.خخخخخ

عارف و سیامک و زاوش دوستون داریم.
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd

17. تشکر FaTeB, lucifer, Theutates Thunder تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB, Theutates Thunder پسندید
صفحه 109 از 142 نخستنخست ... 95999107108109110111119 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع