صفحه 104 از 142 نخستنخست ... 45494102103104105106114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1416

موضوع: بحث و گفتگوی بازیکنان e1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    سیامک جان
    آدمی اشتباه میکنه که از چیزی خبر نداشته باشه . نه کسی که از همه چیز خبر داره.
    اینجا چند مساله میمونه . یا خود پلیر اکانت شخص احسان اتک هارو زده یا هرکی.
    ولی هرکی بوده ایمیل اکانتو داشته چون پسوورد عوض کرده .
    پس این نشون میده از همه چیز خبر داشته. گند کاری این اکانت WondeR توی سرور D1 هم هست که ww خودیو 0 کرده فقط واسه اینکه خودش اول باشه.
    که خوشبختانه 2تا همرش چیف شده اونجا.کاملا چهره واقعیشو نشون داد . همه میدونن به خاطر چی خودشو فروخت.
    این حرکات شمالیا من. یاد سرور 5 ایران میندازه . که به خاطر گند کاری یک نفر کل اکانت های اون سرور حذف کردن و اون سرور 1.5 سال طول کشید.
    اما آخرش اون سرور تموم شد و اون فرد به خواسته خودش نرسید . خیلیا میشناسنش و همه به خاطر بازی کثیفش میشناسن و همیشه این ننگ روی اون موند. امید وارم بقیه دوستان خودشونو بشناسن و بدونن با کیا دارن بازی میکنن.
    سجاد جان این پست شما منو تنها یاد یک نفر میندازه نمیدونم درست بگم یا نه
    مسعود JOMJOMA کسی بودکه گند زد به سرور5 ما هم که رنک 1غارت اونموقع بودیم البته جامون رو هی با ومپایر تیم عوض میکردیم حذف کردیم جز ما بالای100اکانت برتر تو سرور حذف کردن و این یه ننگ بود که رو پیشونی مسعود نوشته شد و هر سروری بخواد بره با این ننگ میشناسنش نه با اکانت برترش
    و سرور11 هم اراد و سیا که با هزینه کردن30 هزار دلار برای خرید اکانت و کتیبه این ننگ رو به پیشونیشون چسبوندن

امید وارم حامل بعدی این ننگ تو این سرور و از همبازی های ما تو این سرور نباشه و این مسئله حل بشه

محمدرضاSpaARtaN
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad marilyn نمایش پست ها
    سیامک جان
    آدمی اشتباه میکنه که از چیزی خبر نداشته باشه . نه کسی که از همه چیز خبر داره.
    اینجا چند مساله میمونه . یا خود پلیر اکانت شخص احسان اتک هارو زده یا هرکی.
    ولی هرکی بوده ایمیل اکانتو داشته چون پسوورد عوض کرده .
    پس این نشون میده از همه چیز خبر داشته. گند کاری این اکانت wonder توی سرور d1 هم هست که ww خودیو 0 کرده فقط واسه اینکه خودش اول باشه.
    که خوشبختانه 2تا همرش چیف شده اونجا.کاملا چهره واقعیشو نشون داد . همه میدونن به خاطر چی خودشو فروخت.
    این حرکات شمالیا من. یاد سرور 5 ایران میندازه . که به خاطر گند کاری یک نفر کل اکانت های اون سرور حذف کردن و اون سرور 1.5 سال طول کشید.
    اما آخرش اون سرور تموم شد و اون فرد به خواسته خودش نرسید . خیلیا میشناسنش و همه به خاطر بازی کثیفش میشناسن و همیشه این ننگ روی اون موند. امید وارم بقیه دوستان خودشونو بشناسن و بدونن با کیا دارن بازی میکنن.
    رضا جان و سیامک جان 15 تاش کن که دیگه حرفی توش نباشه .

اکانت من در خدمت تیم لیدری. حتی اگر بخوان ایمیل و بهشون میدم.
    و اینم اینجا بگم تا آخر سرور هستم فکر نکنید حذف میکنیم میریم :دی
    نقل قول نوشته اصلی توسط nemes!s نمایش پست ها
    سجاد جان این پست شما منو تنها یاد یک نفر میندازه نمیدونم درست بگم یا نه
    مسعود jomjoma کسی بودکه گند زد به سرور5 ما هم که رنک 1غارت اونموقع بودیم البته جامون رو هی با ومپایر تیم عوض میکردیم حذف کردیم جز ما بالای100اکانت برتر تو سرور حذف کردن و این یه ننگ بود که رو پیشونی مسعود نوشته شد و هر سروری بخواد بره با این ننگ میشناسنش نه با اکانت برترش
    و سرور11 هم اراد و سیا که با هزینه کردن30 هزار دلار برای خرید اکانت و کتیبه این ننگ رو به پیشونیشون چسبوندن

امید وارم حامل بعدی این ننگ تو این سرور و از همبازی های ما تو این سرور نباشه و این مسئله حل بشه

محمدرضاspaartan
    از تمامی بچه ها ممنون بابت در اختیار گذاشتن همر به تیم لیدری ما هم در اختیارشون گذاشتیم هر چی که داریم

خدا رو شکر که ما همون هفته 3 بازی رو ترک کردیم توی سرور 5

ما رفتیم نه به خاطر بازی کثیف به خاطر کم بینی و متحد شدن چنتا اک توی ساید شمال غرب شمال شرق و جنوب غرب

اک naja

از امشب کل شمال در تیر رس جنوب ، به قول شایان عزیزم تبدیل به کویر میکنیم شمال رو در عرض 1 هفته البته اگه عارف جان و مهدی جان و تیم لیدری متهد اقدام به این کار کنن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط FaTeB نمایش پست ها
    از تمامی بچه ها ممنون بابت در اختیار گذاشتن همر به تیم لیدری ما هم در اختیارشون گذاشتیم هر چی که داریم

خدا رو شکر که ما همون هفته 3 بازی رو ترک کردیم توی سرور 5

ما رفتیم نه به خاطر بازی کثیف به خاطر کم بینی و متحد شدن چنتا اک توی ساید شمال غرب شمال شرق و جنوب غرب

اک naja

از امشب کل شمال در تیر رس جنوب ، به قول شایان عزیزم تبدیل به کویر میکنیم شمال رو در عرض 1 هفته البته اگه عارف جان و مهدی جان و تیم لیدری متهد اقدام به این کار کنن
    درسته اما سیامک جان اون سرور با اینکه همه رفتن و حذف کردن ولی من موندم. برای واندر Hamid Sawyer از اکانت های مختلف دف و گندوم میفرستادم.
    در آخر هم که ناتار 100 کرد اما Sawyer بین بقیه اکانت ها اول شدو خودش هم بزرگترین امپراطوری سرور شد و برترین مدافع سرور هم خودش شد.
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به شخصه با اینک با شمال شرق متا هستیم ولی برای این حرکتشون و بازی کثیف متاسفم...لذت دژکوب به زد و خورد هاشه!و این که لذت ببریم کنار هم تو این بازی!!!!ن این که با تک هیرو کتیبه جمع کنیم!!!البته اگر اینطور باشه که دوستان میگن!بازی کثیف لذت بازی کردن رو از آدم میگیره واقعا

5. تشکر FaTeB, .SpaRtaN. تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AlIrEzA.IRAN نمایش پست ها
    به شخصه با اینک با شمال شرق متا هستیم ولی برای این حرکتشون و بازی کثیف متاسفم...لذت دژکوب به زد و خورد هاشه!و این که لذت ببریم کنار هم تو این بازی!!!!ن این که با تک هیرو کتیبه جمع کنیم!!!البته اگر اینطور باشه که دوستان میگن!بازی کثیف لذت بازی کردن رو از آدم میگیره واقعا
    سلام علیرضا چطوری؟

خوب دفاع کردین روی جنگ یونیک ایولا البته مشخص بود دفاع دارین ولی در نهایت لایک

والا گفتن نداره داداشی من تو کل سرور رفیق دارم، همه جا همر دارم، کلی از کتیبه های سرور رو اکانت های رفیقام هستن
    تو خود شمال شرق و شمال غرب من میتونستم و میتونی کتیبه بزنم خداشاهده. ولی نزدم و نخواهم زد
    چرا که به دور از ناجوانمردیه، یه کتیبه یونیک ما از شما زدیم با کلی شانس و اقبال که کلی هم حال کردیم ولی نیومدم با کثیف کاری کتیبه هایی که میتونم رو بردارم ببرم. علیرقم اینکه بچه ها میگفتن بردار بیار، گفتم نه، روال طبیعیه بازی رو به نزنید.

ولی شمال شرقی یه جورایی یه چیزیش میشه. فکر کنم پس از سال ها باید بازی کثیف رو دوباره احیا کنم
    AreF

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

جای ممد موبدیک واقعا خالیه / مدیر فرومم مدیر فرومای قدیم

ولی متاسفانه کثیف بازی تو همه جای دنیا هست نمونش فینال 2012 اک Farming machine که توسط روسا وبه کمک المانا هک شد. کلا یه سرور نشده بریم توش بازی کثیف نباشه سرور های ایرانی هم که باشه بدتر /
    اینو نوشتم چون دیدم کسی از ne پیداش نیست گفتم خودم عذر خواهی کنم از دوستان مخصوصا امیر عزیز جیگر خودم شاید اینچا ازش درخواست کنم از رفتن پشیمون شه
    امیز بیا نایفم کن ولی نرو

8. تشکر FaTeB, lucifer, .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

تویی که میگی صحبت های چند نفر بهت فشار اورده به خاطر همین اتک زدی ، اگه یکم نژاد ایرانی تو زادت بود با اکانت یه نفر که کلی زحمت کشیده ، شبا بی خوابی کشیده ، الانم اکانتشو امانت سپرده دستت حمله نمی کردی میومدی با اکانت خودت می زدی . البته اگه داشتی* تروپ.
    مسلما ادمینای عزیز زحمت کش کشیش وایسادن هر پستی اومد دیلیت کنن. ولی بایستی حرف و زد همیشه حقیقت تلخه.
    واقعا دارید تمایل پلیرا برای ادامه بازی رو میگیرین.
    Ali SirKnight
    TRaMaDoL لطفا ثبت نام کنید.

10. تشکر FaTeB, MOD S^À^W, .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB, .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ReZA KHAN نمایش پست ها

ولی متاسفانه کثیف بازی تو همه جای دنیا هست نمونش فینال 2012 اک Farming machine که توسط روسا وبه کمک المانا هک شد. کلا یه سرور نشده بریم توش بازی کثیف نباشه سرور های ایرانی هم که باشه بدتر /
    اینو نوشتم چون دیدم کسی از ne پیداش نیست گفتم خودم عذر خواهی کنم از دوستان مخصوصا امیر عزیز جیگر خودم شاید اینچا ازش درخواست کنم از رفتن پشیمون شه
    سلام رضا جان.

والا تو کل سرور هایی که رفتم من بازی کثیف دیدم.
    فکر میکنم دیگه به جای اینکه بگیم بازیه کثیف بهتره بگیم طبق روال همیشه دژکوب.
    از دوستانی که روی حذف گذاشتن خواهش میکنم برگردن.
    فکر میکنم بیشترین خسارت به اکانت TRaMaDoL زده شد.
    اما مهم نیست از اول میسازیمش.ولی اگر دوستان بزارن برن دیگه انگیزه ای واسه ما نمیمونه.
    کلا به نظر من حذف کردن کار درستی نیست.
    اگر زدن میزنیم . اگر بازی کثیف کردن بازی کثیف میکنیم . اگر کتیبه بدون درگیری بردن ما هم بلدیم چی کار کنیم.
    به هر حال من از این حرکات خیلی خوشحال شدم چون باعث شد سیرت خیلیا مشخص بشه .

درخواست : از امید جان خواهش دارم یک سرور برای افرادی که از خارج کشور (افغانستان,پاکستان,هند و ...) اومدن درست کنه که اونجا بازی کنن و با ایرانیها قاطی نشن..

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط SirKnight نمایش پست ها
    تویی که میگی صحبت های چند نفر بهت فشار اورده به خاطر همین اتک زدی ، اگه یکم نژاد ایرانی تو زادت بود با اکانت یه نفر که کلی زحمت کشیده ، شبا بی خوابی کشیده ، الانم اکانتشو امانت سپرده دستت حمله نمی کردی میومدی با اکانت خودت می زدی . البته اگه داشتی* تروپ.
    مسلما ادمینای عزیز زحمت کش کشیش وایسادن هر پستی اومد دیلیت کنن. ولی بایستی حرف و زد همیشه حقیقت تلخه.
    واقعا دارید تمایل پلیرا برای ادامه بازی رو میگیرین.
    سلام علی جان خوش اومدی.
    بالاخره گول مظلوم بازیه بعضیا رو خوردن.
    اما چه میشه کرد .
    به قول یکی از بچه ها : صادقانه بد باش ! اما لاشیانه عدای خوبارو در نیار !!!!
    ویرایش توسط SajjaD MaRiLyN : 02-14-2015 در ساعت 09:58 PM
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ReZA KHAN نمایش پست ها

درود
    البته فکر میکنم شما منظورت علی موبی دیک بود اشتباهی محمد تایپیدی:دی چون مملی که مدیر بود با علی موبی دیک که اون هم مدیر بود رفیق 6 بودن سوء تفاهم شده، القصـه ما تا فردا هم اینجا در باره خرید اکانت حرف بزنیم همدیگرو تهدید به هک کنیم چیزی درست نمیشه .

توی پست قبلیم هم نوشتم خودمون باعث همه این اتفاق ها هستیم، زمانی میشه یقه کسی رو بگیرم که اکانتی به علت ضعف امنیتیه سروری که داریم بازی میکنیم هک بشه یا بلایی سرش بیاد؛ ایا اینجا همچین چیززی شده؟ نه

فقط احسان جان رفتن سربازی و به یه همبازی اعتماد کردن و اکانت رو در اختیار ایشون گذاشتن و ایشون هم از این اعتماد سوء استفاده کردن.

من نمیخوام کسی رو زیر سوال ببرم ولی آیا بهتر نبود وقتی که پلیر اکانت داره عوض میشه کتیبه های اکانت از روی اکانت جابجا میشد و زمانی که به پلیر جدید اعتماد میکردیم کتیبه بر میگشت.

یادمه سرور4 راند2 گیج منحصر روی یه اکانت بود +3تا کتیبه دیگه پارک کرده بودیم روش تا سر فرصت جابجا کنیم اومدن دهی که گیج منحصر روش بود رو صفر کردن گیج رو بردن؛ پلیر هم اکانت رو داد به یکی دیگه اولین کاری که من کردم تا فهمیدم اکانت واگذار شده 3تا همر لانچ کردم رو فیدرا 3تا کتیبه رو بلند کردم ولی بعدش خیلی هم اتفاقا با پلیرای جدید رفیق شدم تا حدی که الان هر وقت میرم شمال میرم خونه همون پلیر ولی اولش 10 بار بهم زنگ زد با هم حرف زدیم تا بهش اعتماد کردم.

زیاد قصه نمیگم فقط این که از ماست که برماست.

سربلند؛پیـروز ودنباله دار باشید.

پی نوشت : عارف جان دوستت دارم.
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

13. تشکر FaTeB, .SpaRtaN., lucifer تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درخواست : از امید جان خواهش دارم یک سرور برای افرادی که از خارج کشور (افغانستان,پاکستان,هند و ...) اومدن درست کنه که اونجا بازی کنن و با ایرانیها قاطی نشن..
    من یه دونه پیدا کردم ، یه سرور تست ران شده 25 روز... اصلا پلیر نداره. :d
    ویرایش توسط MOD S^À^W : 02-14-2015 در ساعت 11:19 PM دلیل: بچه ها لطفا تبلیغ مستقیم نکنین ممنون میشم. با تشکر

15. تشکر FaTeB, SirKnight, MOD S^À^W, .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB, SirKnight, .SpaRtaN. پسندید
صفحه 104 از 142 نخستنخست ... 45494102103104105106114 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع