صفحه 49 از 142 نخستنخست ... 3947484950515999 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 1416

موضوع: بحث و گفتگوی بازیکنان e1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Wink

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود به همه دوستان

راستش حوصلم سررفته بود یه اکانت همینجوری توی سرور شما ثبت کردم بیام یه آماری در بیارم ببینم کی به کیه البته با اجازه بزرگترای سرور همین اول بگم قصد بازی ندارم فقط واسه سرگرمی ثبت کردم و توی جنوب شرق هستم از امروز روی این اکانت.

یه نگاه سرسری که به 40 تا پلیر اول پاپ انداختم کفه ترازو به نفع جنوب غرب و شمال شرق بود.

خیلی خوشم اومد که این 2تا ساید نظم خوبی داشتن و اکثر اکانتها توی مجموعه اتحادهای یکسان قرار گرفتن و این نشون دهنده مدیریت قوی این 2تا ساید هست.

جنوب شرق هم بد نیست یه نظمی دارن اما شمال غرب چیز خاصی ندیدم ازشون البته این فقط برداشت سطحی من از5 دقیقه ورود به سرور ممکنه خیلی اشتباه توش باشه به امید خدا وقت میذارم ببینم دنیا دست کیه.

سربلند،پیـروز و دنبالـه دار باشید.

پی نوشت : یه چیز جالب دیدم توی تاپ10 اون هم حجم بالای غارت بود که بی شک باعث افت سرور خواهد بود . حالا اگه یه زمانی امید جان وقت داشتند باید باهاش یه گپی در این باره بزنم.
    چون این غارت بالا نگه داری از همر ( بابت گندم منفی) خیلی راحت میکنه و خیلی از بچه هایی که تا قبل از این ترس از گندم منفی داشتن و یه همر میساختند یا میرفتن توی فاز دفاعی با خیال راحت همر میکشن اون هم توی چند تا ده در نتیجه همر ها زیاد و دفاع کم میشه و این هم باعث میشه نیازی به پلن ریزی دقیق نباشه و همینجوری همر ها روی هم بلند میشه با کمترین لاست موفق میشه و در نتیجه ریزش پلیرو اوت شدن سرور و بی مزه شدن بازی از مید گیم به بعد.
    سلام عليكم و رحمت الله
    شايان خان تحليلت تقريبا درست بود
    فقط در مورد غارت يه مطلبي هست كه احسان بهش اشاره كرد
    اگه به تاپ غارت و هجوم نگاه كني ميبيني كه هركي تو تاپ غارته داره تلفات زيادي ميده
    اونم بخاطر تخم ريزي ناتارهاست
    فقط اين وسط بعضيها دارن خوب غارت ميزنن و تلفات كم ميدن
    هجومشون هم بالاست
    اصلا صداش را هم در نميارن تا بقيه هم غارت بدون تلفات بدن
    درضمن باور كن اين سرور خيلي خوب شده
    تو سرورهاي اوليه اگه بازي ميكردي شاخ در مياوردي
    طرف 20 تا دهكده داشت و 15 تا بيگ همر
    تو اون 5 تاي ديگه هم دفاع ميكشيد بيرون در حد لاليگا
    اصلا ديگه كسي كراپ بالا نميبرد
    ویرایش توسط 3zar : 01-03-2015 در ساعت 12:48 PM
    T.s7 R1 : a.lionلطفا ثبت نام کنید. T.s7 R2 : 3zar
    T.s7 R3 : schizophrenia
    L1:WhiteBird.P.M

2. تشکر WondeR, FaTeB, Aref تشکر نمود
    پسندیدن WondeR, FaTeB, Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود به همه دوستان

راستش حوصلم سررفته بود یه اکانت همینجوری توی سرور شما ثبت کردم بیام یه آماری در بیارم ببینم کی به کیه البته با اجازه بزرگترای سرور همین اول بگم قصد بازی ندارم فقط واسه سرگرمی ثبت کردم و توی جنوب شرق هستم از امروز روی این اکانت.

یه نگاه سرسری که به 40 تا پلیر اول پاپ انداختم کفه ترازو به نفع جنوب غرب و شمال شرق بود.

خیلی خوشم اومد که این 2تا ساید نظم خوبی داشتن و اکثر اکانتها توی مجموعه اتحادهای یکسان قرار گرفتن و این نشون دهنده مدیریت قوی این 2تا ساید هست.

جنوب شرق هم بد نیست یه نظمی دارن اما شمال غرب چیز خاصی ندیدم ازشون البته این فقط برداشت سطحی من از5 دقیقه ورود به سرور ممکنه خیلی اشتباه توش باشه به امید خدا وقت میذارم ببینم دنیا دست کیه.

پی نوشت : یه چیز جالب دیدم توی تاپ10 اون هم حجم بالای غارت بود که بی شک باعث افت سرور خواهد بود . حالا اگه یه زمانی امید جان وقت داشتند باید باهاش یه گپی در این باره بزنم.
    چون این غارت بالا نگه داری از همر ( بابت گندم منفی) خیلی راحت میکنه و خیلی از بچه هایی که تا قبل از این ترس از گندم منفی داشتن و یه همر میساختند یا میرفتن توی فاز دفاعی با خیال راحت همر میکشن اون هم توی چند تا ده در نتیجه همر ها زیاد و دفاع کم میشه و این هم باعث میشه نیازی به پلن ریزی دقیق نباشه و همینجوری همر ها روی هم بلند میشه با کمترین لاست موفق میشه و در نتیجه ریزش پلیرو اوت شدن سرور و بی مزه شدن بازی از مید گیم به بعد.
    درود بر شایان عزیز

در مورد شمال غرب یه موضوع کوچیکی عرض کنم

شمال غرب جزئی از جوب غرب هست ، هم واحه هاش هم ناتار هاش والبته کتیبه هاش ، و در نهایت برنامه ریزی در مورد تحویل کتیبه ها هم برمیگرده به عارف عزیز که به بازیکنای شمال غرب به چه شکل واگزار میشه ، در هر صورت خاستم توی این تیریبون عرض کنم که ساید های دیگه برای کتیبه های شمال غرب برنامه نچینن ، حتی علی گیرین خخخخخخخ

4. تشکر WondeR, Aref تشکر نمود
    پسندیدن WondeR, ShayaN_ShangFei, Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود به همه دوستان

درود بر شایان عزیز. خیلی خوشحال شدم الان که این خبر رو خوندم. خوش اومدی داداشی
    AreF

6. تشکر FaTeB, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB, WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan WondeR نمایش پست ها
    من به خونت تشنه ام منو بزن :دی

- - - Updated - - -

3رود شایان جان خوش اومدی تحلیلی هم که از سطح سرور کردی تقریبآ درست بود اما در مورد غارت اتفاقآ این سرور با کم شدن تولیدات ابادی تخم ریزی شدید ناتار و زادو ولد ابادی ها غارت نسبت به سرورای قبل کم هم شده و لاست زیاد.حالا بازی میکنی میبینی
    نقل قول نوشته اصلی توسط 3zar نمایش پست ها
    سلام عليكم و رحمت الله
    شايان خان تحليلت تقريبا درست بود
    فقط در مورد غارت يه مطلبي هست كه احسان بهش اشاره كرد
    اگه به تاپ غارت و هجوم نگاه كني ميبيني كه هركي تو تاپ غارته داره تلفات زيادي ميده
    اونم بخاطر تخم ريزي ناتارهاست
    فقط اين وسط بعضيها دارن خوب غارت ميزنن و تلفات كم ميدن
    هجومشون هم بالاست
    اصلا صداش را هم در نميارن تا بقيه هم غارت بدون تلفات بدن
    درضمن باور كن اين سرور خيلي خوب شده
    تو سرورهاي اوليه اگه بازي ميكردي شاخ در مياوردي
    طرف 20 تا دهكده داشت و 15 تا بيگ همر
    تو اون 5 تاي ديگه هم دفاع ميكشيد بيرون در حد لاليگا
    اصلا ديگه كسي كراپ بالا نميبرد
    درود یه نگاه دوباره انداختم به تاپ غارت ، غارتگرها توی تاپ هجوم هم هستند اما من حاظرم بیش از اینها تلفات بدم واسه 18 میلیون غارت در روز. با این غارت میشه 3تا همر نان کپ رو همزمان روشن نگه داشت + یه همر واسه غارت . اینجوری خدایی بازی یه مقدار هم لوث و هم لوس میشه. راستش من با خیلی از دوستان قدیمی صحبت کردم بیان برا بازی خیلیاشون اومدن توی سرورا همین تاپ غارت رو که دیدن متواری شدن.

من یکی از کسایی هستم که به شدت اعتیاد به دژکوب دارم ولی همین مساله باعث شده که وسوسه نشم برا بازی چون الان فرقی بین یه بازیکن با تجربه ویه بازیکن که مثلا سرور2ومش هست ،نیست. همه الان همر واندرزن دارن میکشنن تازه به این همر ها چسب و باند رو هم اضافه کن واویلا میشه دیگه.

بازی باید یه منطقی پشتش باشه. خیلی دوست دارم آقا امید سرور ها رو حرفه ای تر کنه چون اینجوری پلیرهای قدیمی هم میان پخش میشن توی سایدهای مختلف سطح بازی تازه وارد ها رو هم میبرن بالا، ولی در شرایط حاظر بچه ها واسه سرگرمی میان همه باهم میرن یه ساید، 3ساید دیگه اوت میشن

حالا باز باید بمونم و تجربه کنم بازی رو تا دقیقتر بگم.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط GomBa GomBa نمایش پست ها
    درود بر شایان عزیز. خیلی خوشحال شدم الان که این خبر رو خوندم. خوش اومدی داداشی
    درود

ممنون عارف جان اومدیم شاگردی کنیم قربان، هر جوری با خودم کلنجار رفتم این سرور که جدی بازی نمیکنم بیام جنوب غرب پیش شما و دوستان باشم ،نتوستم ازجنوب شرق دل بکنم، اول داشتم میزدم جنوب غرب کلی استرس پیدا کردم خدایی شوخی نیست ازسال 87 دارم جنوب شرق بازی میکنم.
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

8. تشکر FaTeB, WondeR, Aref تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB, WondeR, Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود بردوستان گلم امیدوارم بازی تا اینجا به کامتون باشه خسته نباشید

10. تشکر FaTeB, Aref تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima Black Scorpion نمایش پست ها
    درود بردوستان گلم امیدوارم بازی تا اینجا به کامتون باشه خسته نباشید
    به به درود بر شما هم شهری

بل اخره یه همشهری دیدیم اینجا

مرسی به کام هست ، البته همیشه به کام هست خخخ

12. پسندیدن WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اول سلام به همه بزرگان دژکوب و دژکوب
    از این به بعد ما هم در خدمتیم
    تازه اینا رو بهمون یاد دادن بلد نبودیم قبلا d:
    امید وارم تا الان تو سرور بهتون خوش گذشته باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط bardia_f7 نمایش پست ها
    هاها
    من موندم کیو بزنم هرکیو میبینم یا دوسته یا قراره دوس شه =)))

اونوقت میخواین تکی واندر 100 کنین ؟ :|
    بردیا جوووون تو منو بزن میدونی که من دف سازم )
    K!nG NoTh!nG
    AMIRKAVIR
    BLACK.MILK

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_shangfei نمایش پست ها
    درود به همه دوستان

اتفاقا se کاملا یک پارچس و هیچ درگیری داخلی ای نداشته تا الان.
    اتحاداش هم توافقی به این صورته که همه اکانت ها تحته کنترل باشن.
    درصورتی که ne وضع زیاد جالبی نداره از لحاظ لیدری و جنگ داخلی.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRKAVIR نمایش پست ها
    اول سلام به همه بزرگان دژکوب و دژکوب
    از این به بعد ما هم در خدمتیم
    تازه اینا رو بهمون یاد دادن بلد نبودیم قبلا d:
    امید وارم تا الان تو سرور بهتون خوش گذشته باشه

بردیا جوووون تو منو بزن میدونی که من دف سازم )
    ویرایش توسط M.Reza : 01-04-2015 در ساعت 12:42 PM دلیل: لحن نامناسب
    ٌW.L

15. تشکر FaTeB تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    به به امیرم اینجا اومد خوش اومدی
    یه نکته شمال شرق مشکلی تو لیدری نداره حتی جنگی هم نداره اگر هم بحثی بود رفع شده اقا بردیا
    اومیدوارم تا اینجا از بازی لذت برده باشین البته غیر من که تنهایی خیلی مشکله واسم
    الیسا

17. تشکر WondeR تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شما با چه سندی میگید مشکل لیدری داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جنگ داخلی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

شاید منظورتون اختلاف سلیقه هست که همه جا هست

تا حالا در ساید شمال شرق خود زنی نداشتیم در صورتی که تو همه سایدها تا اینجا بوده

مشکل لیدری هم فکر کنم شما خیلی در جریان بازی نبودین تا الان اتحاد 1 از اول بازی تا الان لیدری و اعضای ثابت داشته مشابهش رو تو سایدهای دیگه مثال بزن؟

شما از لیدر کل همه سایدها جویا بشی متوجه میشی کار روالش رو طی کرده و ارتباطات در جریان هست

موفق باشی بردیا جان

صفحه 49 از 142 نخستنخست ... 3947484950515999 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع