صفحه 138 از 142 نخستنخست ... 3888128136137138139140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,371 تا 1,380 , از مجموع 1416

موضوع: بحث و گفتگوی بازیکنان e1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عجب زاوش و مصطفی پس من چی(:

بچه های فاتب تبریک میگم دیوار قشنگی بود.

دوستان این سرور رو که خراب کردید حداقل سرورهای دیگه کلا نیاین که و.سط کار حذف نکنید(مخاطب بی خاصیت)
    e1:just2def

2. تشکر FaTeB, Theutates Thunder, .SpaRtaN. تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamster نمایش پست ها
    در ضمن اثری از اینسرتی که مدنظر دوستان هست بین دوتا حمله اصلی دیده نمیشه. جو ندین لطفا

فایل پیوست 1305فایل پیوست 1306
    دوست عزیز موفق و پیروز باشین

اینسرت انجام شده ، شما نیازمند آب هویج هستین

درست نگاه کن عزیز دل ، ولی در هر جا هستی مردونه به زندگی ادامه بده ، از مشکلات زندگی فرار نکن مثل این سرور

با تبری و تی کی اینسرت کردیم

علی جان شرمندتم ، تو قلبم جا داری داداش ببخشید
    ویرایش توسط FaTeB : 03-18-2015 در ساعت 08:43 PM دلیل: خط آخر رو اضافه کردم

4. تشکر Theutates Thunder, .SpaRtaN. تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط FaTeB نمایش پست ها
    بــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــوم یا اوی

البته اک برای شایان جان هست ایشون امر کنن اک فاتب در خدمت ایشونه
    درود سیامک جان
    تبریک میگم. شما لطف داری به من عزیز دل

دوستان اکانت من حذف شد.
    فقط یه اکانت همستر حمله کرد. نه اکانت دیگه ای. ولی خب از دوستان زیادی باید تشکر کنین برای دف کردن در مقابل همستر
    علی رغم میل باطنیم دیگه مستقیم جواب میدم بهت چون حرفت خیلی سنگین بود

این عکس رو ببین

این رو همه جا بهش میگن همر سنگین واندرزن؛ تازه هنوز 40 روز دیگه کارگاه و سربازخونه و اصطبلش (کوچیک و بزرگ )با کتیبه شارژ بود.

فقط یه زنگ زدم بهش کفتم میلاد صلاح در اینه که با این همر + یه همر دیگه برای اکانت هویج که 7کی رم داشت به جای این که وایسیم بعد ها واندر بزنیم الان باید بریم کپ صفر کنیم نیومد بگه همـــــــــــــــــــــر من واندرزنه گفت هر جور صلاح میدونی.

مجموع نیروهات اندازه پیاده نظام این همر نمیشه میای میگی جلو همستر باید دفاع از چندین اکانت باشه؟

از این که موجبات شادی ما رو در این آخر سالی فراهم میکنید ممنونم.

سربلنـد؛پیـروز ودنبالـه دار باشید.

- - - Updated - - -

پی نوشت

.
    یه هامر لژیون هم داشتم که نزدم. گذاشتم اگه دوستان خواستن قبل از رسیدن اتک من دهکده صفر کنن باهاش اینسرت کنم. ترجیح دادم دفاع کنن برام. که البته اون هم لازم نشد دیگه.
    هی یادم میآد یه چیزایی
    در ضمن هامری که می بینید داشت دو روز لاست می داد. وگرنه وضعیت بهتری داشت.

شاد و پیروز باشید.
    این رو الان دیدم
    هــــــــــــــــامر؟ لژیون؟ بام ؟ شیـب؟ شیبدار؟

لژیون نیروی دفاعیه پس میشه آنویل نه هـــــامر

بعد هامر یه نوع ماشینه اونی که منظور شماس همــر هست به معنای پتک که یکی از اصطلاحات نظامیه به معنای نیروی نظامی سنگین
    ویرایش توسط ShayaN_ShangFei : 03-18-2015 در ساعت 08:48 PM دلیل: هویجوری
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام بر همه عزیزان e1
    شایان جان چه مورال بونوس قشنگی
    سیامک جان دف خوشگلی بود ولی ناراحت کننده بابت تبری ها البته 3سوته ریکاوری میشه

7. تشکر FaTeB, Theutates Thunder, lucifer تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

دوستان اکانت من حذف شد. خداحافظ همگیتون. امیدوارم سال خوبی داشته باشین. گزارشهایی که دوستان کم لطفی کردن و نصفه و نیمه گذاشتن رو من کامل می ذارم.

فقط یه اکانت همستر حمله کرد. نه اکانت دیگه ای. ولی خب از دوستان زیادی باید تشکر کنین برای دف کردن در مقابل همستر. در ضمن اثری از اینسرتی که مدنظر دوستان هست بین دوتا حمله اصلی دیده نمیشه. جو ندین لطفا

باقیمونده مدافعین اتک اول رو حساب کنین. همونا تو اتک دوم فقط دفاع کردن.
    یه هامر لژیون هم داشتم که نزدم. گذاشتم اگه دوستان خواستن قبل از رسیدن اتک من دهکده صفر کنن باهاش اینسرت کنم. ترجیح دادم دفاع کنن برام. که البته اون هم لازم نشد دیگه.
    هی یادم میآد یه چیزایی
    در ضمن هامری که می بینید داشت دو روز لاست می داد. وگرنه وضعیت بهتری داشت.

شاد و پیروز باشید.

فایل پیوست 1305فایل پیوست 1306

حالا هی من هیچی نمیگم هی شما بیا حرف بزن.

من کاری به مسائل و حاشیه ها ندارم. جواب میدم فقط به یه سری از حرفات:

همرت رو لاست بوده: میخواست نباشه! مگه ما گفتیم رو لاست باشه؟!! خوب مراقبت کن که لاست ندی! والا!! ما 400-500 کیلو منفی رو ردیف میکردیم صدامون در نمیومد، اینجا که دیگه این همه اماکانات هست پس این حرفا بهونه است. اینا نشون میده بی برنامه بازی کردی. مثل خیلی های دیگه

این که شما میخوای بری و حذف کنی، نشون میده شما بازیکن Midgame هستی. اصولا بازیکنای مثل شما همیشه دنبال توجیه و بهانه تراشی این. میخوای بری؟ برو!! خدا به همراهت رفیق. دمت گرم این مدت بودی با هم بازی کردیم. حرفای دیگه ات نمیدونم چیه!!

چندتا اکانت لازمه که جلوی همستر وایستن؟؟ دژکوب بازیه گروهیه تیمسار بدون کار گروهی کار به جایی نمیبری. حالا شما مدام این 4 تا نیروت رو پرت کن اینور اونور ببینیم به کجا میرسی
    شما صاف میزدی تو یکی از دهکده های من تا جوری دیوارت کنم که تا عمر داری دیگه بی حساب کتاب رو کسی دمپایی پلاسیده پرت نکنی. این همر نبود شما زدی، گوشت کوب هم نبود چه برسه به همر یه مشت نیروی هجومی که بدون هیچ تناسب رعایت شده ای بدون هیچ برنامه ای، بدون هیچ دقتی همینجوری الکی پرت شد به سمت یکی. اونم دیوارش کرد. خیلی محکم تر از اینا هم میشد دیوارش کرد در حد دیوار بلند تر نبود نیروهای شما

شانس آوردی حذف شدی. میخواستم یه جوری دونه دونه فیدرهات رو بزنم با اون رفیقت که دیگه فیدرهای کسی رو نزنین. فکر نکنید هنره. مرد بودین فیدرهای منو میزدین خوب اونوقت معلوم میشد کی چیکاره است.

گریزی به گذشته:

111111.jpg

طبق صحبت های خودت وقتی حرکت قشنگی زدی بیا وسط. الان داری الکی بزرگ نمایی میکنی. یه حمله کردی دیوار شد. من که قشنگی تو حرکت شما ندیدم! فقط یه چیز دیدم! اشتباه بزرگ خواستی بگو تو پرایوت بهت بگم اشتباهت چی بوده.

اینکه گفتی بچه ها کم لطفی کردن و لینک رو کامل نزاشتن، شما خودتون وقتی اکانت crow همرچه زاوش ما رو دیوار کرد لینک ناقص گذاشته بودین این عکس دفاع کامل شما در اون حمله که شما ریپورت ناقص رو گذاشته بودین:
    222222.jpg

بریم سروقت این شاهکارت:

فقط یه اکانت همستر حمله کرد. نه اکانت دیگه ای. ولی خب از دوستان زیادی باید تشکر کنین برای دف کردن در مقابل همستر. در ضمن اثری از اینسرتی که مدنظر دوستان هست بین دوتا حمله اصلی دیده نمیشه. جو ندین لطفا
    من موندم الان چی داری میگی؟ حاجی جون همون سزارایی که به کشتن دادیشون دستی دستی، یه بار با دقت نگاه کن به تناقض:

1- فقط یه اکانت همستر حمله کرد. نه اکانت دیگه ای.
    2- ولی خب از دوستان زیادی باید تشکر کنین برای دف کردن در مقابل همستر

مورد شماره 1: مگه اکانت دیگه هم داشتین که بخواد حمله کنه؟
    مورد شماره 2: خرف نزنی فکر نمیکنن لالی خیلی خودتو گنده دیدی مثل اینکه

حالا نقد موارد 1 و 2 از نظر منطقی:
    اینجوری میشه گفت که شما انتظار داری وقتی اون همه مولتی اکانت رو غارت زدی و تروپ ساختی و با کلی جریان و مکافات لانچش کردی، اینجا همه بشینن نگاه کنن؟؟ خوبی؟؟؟ روبراهی؟ چه خبرا؟؟
    کدوم دوستان زیاد برای دفاع باید ازشون تشکر بشه؟ خوب اول یه اسکات بزن! کتیبه منحصر تو ساید ما دست کم 60-70 کیلو دفاع ثابت داره پسرم ما که دفاعی هم نفرستادیم! تازه ظهر بچه ها گفتن ممکنه رد بشه، اینسرت زدن وسط موج ها، که من همون موقع گفتم این میاد با سر و صورت میره تو دیوار چون بازی بلد نیست، فکر کرده بازی فقط به همر زدن و خراب کردن دهکده است شما 10 تا همر داشته باشی جلوی کسی که بازی بلد باشه کاری از پیش نمیبری.

مورد جالب تر از فرمایشات شما:

در ضمن اثری از اینسرتی که مدنظر دوستان هست بین دوتا حمله اصلی دیده نمیشه. جو ندین لطفا
    آقا مگه شما اینسرت ها رو میبنی؟
    خداییش یه سوال فنی: insert یعنی چی؟ من فکر کنم متوجه نشدی منظور از insert چیه که همچین جوکی رو نوشتی :

بازم سر بزن خوشحالمون کن
    ویرایش توسط Aref : 03-19-2015 در ساعت 04:54 AM
    AreF

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود بر همه دوستان انشالله برخلاف من که سرویس شدم شما سالم و سرحال باشید در مورد اکانت واندر و اتفاقاتشم کمو بیش خبر دارم ایشالا بچه ها میان کم کم همه چیو میگن و در مورد خسارتی که از اکانت من به بازی وارد شد واقعا متاسفم یه بی تجربگی محض و یه اعتماد بیجا بود که ایشالا دیگه تکرار نمیشه امیدوارم هرکی بدی خوبی از ما دیده حلال کنه و اینم اخرین پست بنده هستش و ترجیح میدم با این وضعیت دیگه به این بازی ادامه ندم.

با ارزوی موفقیت برای همه بدرود.
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WondeR نمایش پست ها
    درود بر همه دوستان انشالله برخلاف من که سرویس شدم شما سالم و سرحال باشید در مورد اکانت واندر و اتفاقاتشم کمو بیش خبر دارم ایشالا بچه ها میان کم کم همه چیو میگن و در مورد خسارتی که از اکانت من به بازی وارد شد واقعا متاسفم یه بی تجربگی محض و یه اعتماد بیجا بود که ایشالا دیگه تکرار نمیشه امیدوارم هرکی بدی خوبی از ما دیده حلال کنه و اینم اخرین پست بنده هستش و ترجیح میدم با این وضعیت دیگه به این بازی ادامه ندم.

با ارزوی موفقیت برای همه بدرود.
    سلام داداش گلم
    ولکام بکت باشه,چه طوری آشخور؟؟؟ :دی
    آقا من یکی حلالت نمیکنم اگه اکانتو حذف کنی :دی
    جالبه یه نگاه بنداز کیا لایکت کردن ...
    یعنی رو که نیست ....
    احسان ضرری که زدی به ساید با این اشتباهت با این پست خشک خالی جبران نمیشه :دی
    اگه افتخار بدی بیای رو اکانت رو همون تایمهایی که هستی تو سرور که خوشحالمون میکنی,اگه نه که اکانتو بده دست ساید حذفش نکن
    چند روزی نبودم چه قدر پست اومد تو فروم چند تا جوابیه لازمه (یعنی چیزی نگیم میگن لالیم حالا بماند که بعضیا در حد ریپلایم نیستن )
    اولا شمایی که به تروپ ده دیفالت میگی لنگه دمپایی به یه چوسه تروپه خودت میگی همر حداقل لینک میگذاری کامل بذار
    این همر ده یک ما که کلا خودکفا بود
    http://dejkoob.ir/ir/report...bb,52005bd7b00
    این همر حداقل یه هفته قبل لانچ رو تارگتی بود که دیوار شدیم
    کاملا قبول دارم که لانچ همر به ضورت ناقص اشتباه محض بود,باکیم ندارم از اعتراف به اشتباهم,اینقدر که همر تو رفتو آمد بود تو شمال غرب(یه نگاهی به تاریخچه کتیبه ها بندازین میفهمین که دروغ نمیگم) دیگه باورم شد که شمال غرب دف نداره,زیادی دستکم گرفتم شمال غربو که همرو اینجوری بدون اینکه کامل جمع شه لانچ کردم
    همینجا از (مصطفی و علی پلیرای اکانتم)عذزخواهی میکنم که همر ده دیفالت اینجوری دیوار شد رو تشخیص اشتباه شخص من.
    اما خطاب به شخص آقا سجاد:
    خیلی سعی کردم که کلا ریپلای نکنم پستاتو ولی ...
    آقا اصلا سایدت دربو داغون! یه مشت نوب تو سایدت ! نه لیدری بالا سر سایدت واستاده, نه دف کردینیتوری,اصلا همه نوبن تو SW شما دقیقا برای کمک به سایدت چه کار کردی؟؟؟!
    متاسفی برا سایدت؟! پشیمونی از اینکه تو SW ثبت کردی؟ ما نگذاشتیم بری nw پیش دوستات بازی کنی؟ شما دقیقا برا SW چه کار کردی؟ تو پلنهابی SW و دفاع sw ؟؟هرچی میخوای بگو ولی اون قسمتهای SW for Ever او بیخیال شو! دیگه کاراکتر شما برا کل سرور کاملا مشخصه! دیگه نقش شما رو قضیه اکانت واندر اگه برا سرور پوشیدست,دیگه برا اونایی که تو sw بازی میکنن کاملا مشخصه
    من دلیل این همه سیاه بازیو نمیفهمم تو فروم! دیگه همه جوره با اینکه 100% مخالف افکارت و برخوردت بودیم سعی کردیم پرچمتو بالا نگه داریم ولی مثل اینکه شما اصلا متوجه نیستی ...
    شایان عزیز اون موقع که میگم سخته این سرورا رو بازی کردن,فاز خداحافظی برمیدارم دلیلش همینه !
    اگه سرور 4 راند 2 حذف کردم اکانت insomnia رو به خاطر این بود که احساس کردم حذف اکانت به نفع سایده(نمیدونم ماجرای منو مسیح رو در جریان هستی یا نه) ولی اینجا قضیه کاملا چیز دیگه ایه,اینجا اومدیم برا کمک به بچه ها ولی همین جوری که خودت فهمیدی اون مدیریتی که باید بالا سر ساید باشه نیست,این وسط ما شدیم چوب دو سر گ....
    ولی با همه این احوال هستیم تا آخرش,ته تهش میخوایم سرور و ببازیم,باکی نیست

یعنی من غلط کنم دوباره تو این سایت بازی کنم! مگه اینکه 5 تا تیم در حد شانگفی تو سایدم بازی کنند برا endgame.
    پ.ن:لعنتی خودت وسط چنل میگی سرور 10 فارممون بودی حداقل یه خورده حرمتو حفظ کن ! :|
    پ.ن:آقای سعید خسروی و علی خونریزان و عارف نمیبخشمتون بابت این سرور ...
    پ.ن:وقتی علنی بازار و تجارت خونه و انبار و گندمزارو هدف میگیری رو فیدرا,دیگه صحبتو نپیچون حداقل بگو میتونیم فیدر میزنیم
    پ.ن:تازه اینقدی اصالت داریم یه جور نگاه کن مارو انگار ارادت داری ....

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Osiris نمایش پست ها
    سلام داداش گلم
    ولکام بکت باشه,چه طوری آشخور؟؟؟ :دی
    آقا من یکی حلالت نمیکنم اگه اکانتو حذف کنی :دی
    جالبه یه نگاه بنداز کیا لایکت کردن ...
    یعنی رو که نیست ....
    احسان ضرری که زدی به ساید با این اشتباهت با این پست خشک خالی جبران نمیشه :دی
    اگه افتخار بدی بیای رو اکانت رو همون تایمهایی که هستی تو سرور که خوشحالمون میکنی,اگه نه که اکانتو بده دست ساید حذفش نکن
    چند روزی نبودم چه قدر پست اومد تو فروم چند تا جوابیه لازمه (یعنی چیزی نگیم میگن لالیم حالا بماند که بعضیا در حد ریپلایم نیستن )
    اولا شمایی که به تروپ ده دیفالت میگی لنگه دمپایی به یه چوسه تروپه خودت میگی همر حداقل لینک میگذاری کامل بذار
    این همر ده یک ما که کلا خودکفا بود
    http://dejkoob.ir/ir/report...bb,52005bd7b00
    این همر حداقل یه هفته قبل لانچ رو تارگتی بود که دیوار شدیم
    کاملا قبول دارم که لانچ همر به ضورت ناقص اشتباه محض بود,باکیم ندارم از اعتراف به اشتباهم,اینقدر که همر تو رفتو آمد بود تو شمال غرب(یه نگاهی به تاریخچه کتیبه ها بندازین میفهمین که دروغ نمیگم) دیگه باورم شد که شمال غرب دف نداره,زیادی دستکم گرفتم شمال غربو که همرو اینجوری بدون اینکه کامل جمع شه لانچ کردم
    همینجا از (مصطفی و علی پلیرای اکانتم)عذزخواهی میکنم که همر ده دیفالت اینجوری دیوار شد رو تشخیص اشتباه شخص من.
    اما خطاب به شخص آقا سجاد:
    خیلی سعی کردم که کلا ریپلای نکنم پستاتو ولی ...
    آقا اصلا سایدت دربو داغون! یه مشت نوب تو سایدت ! نه لیدری بالا سر سایدت واستاده, نه دف کردینیتوری,اصلا همه نوبن تو SW شما دقیقا برای کمک به سایدت چه کار کردی؟؟؟!
    متاسفی برا سایدت؟! پشیمونی از اینکه تو SW ثبت کردی؟ ما نگذاشتیم بری nw پیش دوستات بازی کنی؟ شما دقیقا برا SW چه کار کردی؟ تو پلنهابی SW و دفاع sw ؟؟هرچی میخوای بگو ولی اون قسمتهای SW for Ever او بیخیال شو! دیگه کاراکتر شما برا کل سرور کاملا مشخصه! دیگه نقش شما رو قضیه اکانت واندر اگه برا سرور پوشیدست,دیگه برا اونایی که تو sw بازی میکنن کاملا مشخصه
    من دلیل این همه سیاه بازیو نمیفهمم تو فروم! دیگه همه جوره با اینکه 100% مخالف افکارت و برخوردت بودیم سعی کردیم پرچمتو بالا نگه داریم ولی مثل اینکه شما اصلا متوجه نیستی ...
    شایان عزیز اون موقع که میگم سخته این سرورا رو بازی کردن,فاز خداحافظی برمیدارم دلیلش همینه !
    اگه سرور 4 راند 2 حذف کردم اکانت insomnia رو به خاطر این بود که احساس کردم حذف اکانت به نفع سایده(نمیدونم ماجرای منو مسیح رو در جریان هستی یا نه) ولی اینجا قضیه کاملا چیز دیگه ایه,اینجا اومدیم برا کمک به بچه ها ولی همین جوری که خودت فهمیدی اون مدیریتی که باید بالا سر ساید باشه نیست,این وسط ما شدیم چوب دو سر گ....

یعنی من غلط کنم دوباره تو این سایت بازی کنم! مگه اینکه 5 تا تیم در حد شانگفی تو سایدم بازی کنند برا endgame.
    پ.ن:لعنتی خودت وسط چنل میگی سرور 10 فارممون بودی حداقل یه خورده حرمتو حفظ کن ! :|
    پ.ن:آقای سعید خسروی و علی خونریزان و عارف نمیبخشمتون بابت این سرور ...
    پ.ن:وقتی علنی بازار و تجارت خونه و انبار و گندمزارو هدف میگیری رو فیدرا,دیگه صحبتو نپیچون حداقل بگو میتونیم فیدر میزنیم
    پ.ن:تازه اینقدی اصالت داریم یه جور نگاه کن مارو انگار ارادت داری ....
    درود

زاوش جان خسته نباشی از پستی که دادی خیلی ممنون چون فکر میکردم شما هم سکوت میکنید ولی همیشه خلاف فکر منو ثابت میکنی
    البته خوشحال میشم دوستان دیگه هم سکوت رو بشکنند و حرفشون رو رک بزنن و یک طرف رو حداقل انتخاب کنن! این درست نیست که بیای حرف هر دو طرف رو تایید کنی و لایک بزنی! فردا بزنن به تیپو تار همدیگه هم صد در صد میخوای تماشا کنی؟!

به این دوستمون باید مفهوم یک چیز دیگه رو هم بگی
    اینکه یک ساید با بازیکن هاش میشه ساید! زمانی که ثبت نام میکنی میای تا به کوارتری که در اون بازی میکنی کمک کنی نه اینکه انتظار داشته باشی همه بازیکن ها برای شما بازی بکنن! و برای منافع شخصی شما قدم بردارند!
    و این دوستمون زاوش جان کمک بزرگی به ساید کردن که ما درک نمیکنیم اونم گرفتن مدال و دادن تلفات به خاطر مدال! پایه ریزی برنامه ای که باعث حذف حریف قدرتمند شمال شرق شد که دودش الانم داره چشم هارو میسوزونه و همین طور صد ها پلن دیگر که هیچ ربطی به نیرو نداشت ولی هر چی بگی بازیکن سرد کرده!

از عارف شاکی هستم چون همیشه صبر میکنه و وقتی نتیجه مشخص شد میگه من فلان کار رو کردم تا این نتیجه حاصل بشه!
    الان از جریان کل کل من با این دوستمون حدود چند روزی میگذزه و ایشون اومدن پستی رو دادن که اون بازیکن رو همه خراب کرده بودن نیاز به خراب کردن ایشون نبود
    در حالی مسائل مهمتری هم هست که با کمک ایشون قابل حل هست ! ما بهش اعتماد کردیم و تا اخر سرور هم پیشش هستیم ولی انتظاراتی هم ازش داریم که یکسری از اونارو میگم
    اول اینکه بیاد یه روم گارنا درست بکنه و بچه هارو دور هم جمع بکنه طوری که مثل الان نباشه که اصلا نمیونیم روم اتحاد کجاست! و کلا به چه دردی میخوره؟!
    دوم اینکه بیاد به خاله زنک بازی ها خاتمه بده بزرگ ساید هست و حرفش رو خواه نا خواه همه قبول دارن بیاد یکسری مسائل رو تموم بکنه تا بیشتر از این تحمل بعضی ها تموم نشده
    مسئله متا رو مشخص بکنه ببینیم کی به کی هستیم من الان بخوام همر لانچ کنم جنوب شرق متا بهم نخورده! شمال شرق کسی نیست که بخوام بزنم و شمال غرب یکی رو بزنی 5تاش حذف میکنه! 2تا بزنی دیگه بازیکن نمیمونه!

احسان عزیز خوش اومدی برادر ولی کاش نمیومدی و اگرم اومدی حداقل یه سرور دیگه میرفتی! درگیری شما با اکانت ترامادول قبل از رفتنتون وجود داشت کاش حلش میکردی و میرفتی
    اما باز مهم نیست میخوای جبران کنی؟! فرصت هست 100تا اکانت هست که بازیکن نداره بیا دست سایدت رو بگیر یا اونم نمیتونی اینجا جریان رو کلا شفاف سازی بکن ببینیم واقعیتی که تا حالا شنیدیم با واقعیتی که شما میگین چقدر فاصله داره؟ عایا ما در توهم فانتزی بودیم؟!

با تشکر
    محمدرضا
    SpaRtaN
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

12. تشکر FaTeB, ShayaN_ShangFei, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB, ShayaN_ShangFei, lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود
    خیلی ممنون از لطف همتون واقعیتش با اون اتفاق دیگه روم نمیشه کنار بزرگانی مثل شما بازی کنم اما اگه به کمک بنده حقیر نیاز دارید در خدمتم.
    در مورد اتفاقاتیم که افتاد بحث میکشه به اول سرور و خیلی طولانی میشه زاوش کامل در جریانه و من بجا اینکه 3روز بشینم اینجا تایپ کنم ترجیح میدم اگه کسی سوالی داشت تو گارنا در خدمتش باشم :دی
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

14. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

درود به همه دوستان

بی ادبی میخوام بکنم و توی کار دوستان جنوب غرب یه دخالتی بکنم ، بعضی مواقع توی زندگی آدم پیش میاد که حال مناسبی نداره و میخواد یه جوری خودش رو آروم کنـه توی دنیای واقعی که نمیشه داد و بیداد کرد پا میشه میاد اینجا آدم ؛گیر به 4تا رفیقش میده؛ میدونی چرا به رفیقاش گیر میده آدم؛ دلیلش اینه که فقط رفیق هست که آدم میتونه سرش داد بزنه به غریبه که گیر بدی میاد میزنه آدم رو شل وپل میکنه؛ رفیق اگه ناراحت بشه فوقش با یه معذرت میخواهی میشه از دلش در آورد؛ پس من وقتی عصبانی باشم رفیقام گیر میدم اونها هم معمولا چیزی بهم نمیگن؛ زیاد قصـه نمیخوام تعریف کنم؛ همه حرفم اینه که مثلا سجاد یه روز حالش خوب نبوده اومده گیر داده به دوستاش؛ سنش کم هست هیجانات کاذب داره ؛ اینجا 4تا دوست که سنشون بالاتره نباید جواب میدادن؛ قشنگش این بود شکر خدا همه موبایل داریم همه شماره هم رو داریم یکی زنگ میزد به سجاد ؛ میگفت دردت چیه اینقدر شلوغ میکنی.

به هر حال گذشته ها گذشته من از طرف آقا سجاد( اگه بنده رو آقا سجاد قابل بدونه) از همه هم سایدی هاش عذر میخوام.

کش ندین صحبت از حذف و غیره هم نزنید. اومدیم حال کنیم با هم .

سربلند؛پیـروز ودنباله دار باشید.

پی نوشت: نشد شب عید یه پلن بریم شمال رو بیابون کنیم خودشون ؛ خود معرف حذف کردن سابیدن به الک که

نقل قول نوشته اصلی توسط Osiris نمایش پست ها
    ..

.
    آقا ما کوچیکتیم
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

صفحه 138 از 142 نخستنخست ... 3888128136137138139140 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع