صفحه 119 از 142 نخستنخست ... 1969109117118119120121129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,181 تا 1,190 , از مجموع 1416

موضوع: بحث و گفتگوی بازیکنان e1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    چقدر خوب که این دو سه نفرتون هستن بازی کنن جای شکرش باقیه خدایی
    مهدی جان دیدن کسی نیست اومدن این سرور آزمایشی بازی بکنن یاد بگیرن و سرورهای دیگه شاخ و شونه بکشن:d

زیاد جدی نگیر احتمالا پیش بینی من عملی بشه و ساید جنوب غرب رو به دو قسمت بالا ببره و پایین برره تقسیم کنیم و گل کوچیک بازی بکنیم:d
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

2. تشکر lucifer تشکر نمود
    پسندیدن lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

چنان جبه میگیرن دوستان خدایی ادم میترسه فکر میکنه وای چی گفته!!!!!! جالبه حالا دوستان بازی کنن ببینیم چی میشه!!!!!

دوستان sw یه جلسه هماهنگ کنیم یه پیشنهاد دارم واسه ادامه بازی که بازی جذاب شه!!! از شمال که خیری به بازی نمیرسه بیاین خودمون بازیو جذاب کنیم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

چقدر خوب که این دو سه نفرتون هستن بازی کنن جای شکرش باقیه خدایی
    مراسم شکر گزاریتو بزار برا یوقت دیگه :d البته الانم میتونی شکر گزاری کنی البته دعاشو به جون بچه های sw کن که باعث حذف اکانتای ne شدن چون با توجه به وضعیت سرور اولین سایدی که حذف میشد و اخر بازیو نمیدید شما بودی

در ضمن شما از پس همین دو سه نفر تو nw بر بیا ببینم میتونی جوابشو بدی یا نه اونوقت مراسم شکرگزاریتو بجا بیار.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط NeMeS!S نمایش پست ها
    مهدی جان دیدن کسی نیست اومدن این سرور آزمایشی بازی بکنن یاد بگیرن و سرورهای دیگه شاخ و شونه بکشن:d

زیاد جدی نگیر احتمالا پیش بینی من عملی بشه و ساید جنوب غرب رو به دو قسمت بالا ببره و پایین برره تقسیم کنیم و گل کوچیک بازی بکنیم:d
    کسی نیستو خوب اومدی در این مورد صحبتی ندارم

پیش بینی هم خوب اومدی دادا . تکلیف NE که مشخصه NW هم که ما باشیم همه نوب تعطیله . فقط میمونه SE که من متوجه نشدم تکلیفش چی میشه که شما میخوای فقط SW رو تقسیم کنی بازی کنی .

- - - Updated - - -

چنان جبه میگیرن دوستان خدایی ادم میترسه فکر میکنه وای چی گفته!!!!!! جالبه حالا دوستان بازی کنن ببینیم چی میشه!!!!!

دوستان sw یه جلسه هماهنگ کنیم یه پیشنهاد دارم واسه ادامه بازی که بازی جذاب شه!!! از شمال که خیری به بازی نمیرسه بیاین خودمون بازیو جذاب کنیم
    نه دادا کسی جبهه نگرفت شما راحت باش هر چی دوست داری بگو اصلا بیا وسط فرووم نقاشی بکش فقط بچه ها صحبتشون این بود که لطف کنی بدون مدرک حرفی نزنی و صحت صحبتهاتو با یه لینک یا مدرکی بزاری که برای دوستان دیگه شبهه ایجاد نشه .

جلسه همانگ کنیمم خوب اومدی
    یا رب مپسند که لوطیان خوار شوند !!!
    MO30 DaNgeR
    يادت باشد
    همه ي آدمها
    ظرفيت بزرگ شدن راندارند ..
    اگر بزرگشان کنيم
    گُم ميشوند و
    ديگر نه شما را ميبينند
    ونه خودشان را ..

بياييم به اندازه آدم ها
    دست نزنيم!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

خدایی زیبایی ترا به کل کل هست خوشحالم یه اکانت هست هنوز با جدیت داره بای میکنه تو این سرور و این جوری جبهه میگیره!
    انشالاه که موفق باشن ارمان و مصطفی عزیز
    این تفکر حذف زود هنگام se رو علیرضا ایران هم داشت که میگفت یا با ما متا میبندی یا 3 به 1 میشه باید حذف کنی! خوشحالم که با شما به این نتیجه رسیده بوده که اگه سایدا همه میبودن ما اول جمع میشدیم!!! البته حق داشتیدا!!! اصولا nw که جمع خدایی هست! میموندیم 3 تا ساید! مام که وسط دو تا ساید بودیم اصولا اگه متا نمیشدیم با sw گزینه اول حدف بودیم!!!! ولی الان داری میبینی کیا حدف کردن کیا موندن!
    و در اخر حذفم میکردیم فدا سر بچه های سرور
    این سرور یه چیز واسه من داشت که عالی بود
    اونم اشنایی با خیلیا بود که تا عمر داریم فراموششون نمیکنیم
    عارف عزیز! عمو عطا و محمد رضا! سجاد مرلین عزیز!بچهای گل فاتب. شایان عزیزم!ممد سکولار عزیز.
    اگه فارمم بشیم این سرور افتخار میکنیم هم بازیه این دوستان بودیم!

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

یه رفیقم پیدا کردم که عاشقه جنبش شدم خداییی!!! ته معرفت و ادبه!!!!! امیر عباس دوتا باز!!!!! هر بار امد رومه ما بچهای مارو برداشت برد دوتا!!!! والا نکن امیر این کارو بده به خدا!!!!لول

6. تشکر .SpaRtaN., SajjaD MaRiLyN تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN., SajjaD MaRiLyN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به دوستان همیشه در صحنه

اگر یک مدت دقت کنید زیاد توی فروم پست نمیذارم .به جز صندلی داغ.
    بـــــــله درسته . سرم توی کار خودمه .
    فکر نکنید از سرور دست کشیدم.
    خب بریم سر اصل مطلب :

مسئولین ساید ها باید یک حرکتی کنن که سرور و جذاب کنن . من با پیشنهاد محمد رضا موافقم. پایین برره و بالا برره :دی
    از دوستانی که توی شمال غرب هستن قدر دانی میکنم که موندن و بازی میکنن. با اینکه اگر هر کس جای اونا بود با اون وضعیت ساید حذف میکرد.
    دوستان شمال شرق هم دیدن زورشون به جنوب نمیرسه افتادن به جون اکانت های شمال غرب.
    به آرمان و مصطفی جان تبریک میگم که خیلی خوب تونستن با کمترین تلفات بیشترین دفاع رو بکنن.
    و در آخر بگم خیلی همتونو دوست دارم.
    امیدوارم خوبی یا بدی دیدید از من حلال کنید.
    دژکوب ارزش نداره کسی از من دلخور باشه . ارزش رفاقت برای من بیشتر این حرفاست.
    اگر به کسی بی دلیل بی احترامی یا حرفی زدم از همینجا معذرت میخوام.

پیروز و سر بلند باشید.

سجاد
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

8. تشکر lucifer تشکر نمود
    پسندیدن lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

اتفاقا منم با بچه ها موافقم باید یه بازیکن کشی با یه تعداد قوانین پایه بزاریم و بازیو گرم کنیم. ما تو گرنا با بچه ها تو se حرف زیاد زدیم. همونجور که گفتم یه پیشنهاد داریم واسه بچها اگه قبول کنن بازی از این حالت کشاورزی در میاد انشالاه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

اتفاقا منم با بچه ها موافقم باید یه بازیکن کشی با یه تعداد قوانین پایه بزاریم و بازیو گرم کنیم. ما تو گرنا با بچه ها تو se حرف زیاد زدیم. همونجور که گفتم یه پیشنهاد داریم واسه بچها اگه قبول کنن بازی از این حالت کشاورزی در میاد انشالاه

شما یه مقدار صبر داشته باشین تو همین روزا یه توتال وار بزنیم. جزئیات رو برات تو بازی نامه میزنم

یه شانسی به شمال شرق داده شد که بتونه به بازی برگرده ولی خوب ظاهرا نشد که بشه بریم ببینیم چه خبره اونجا

به بچه ها بگو میخوایم بریم دنبال نفت بگردیم، تجهیزات حفاری رو آماده به کارکنن. سرمون شلوغ میشه
    AreF

11. تشکر lucifer, SajjaD MaRiLyN تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, SajjaD MaRiLyN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

کاملا" se امادس واسه استخراج نفت باشد عارف جان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Osiris نمایش پست ها
    درود
    در حال کلی با این حرف که وقتی میری برای دیستروی اصولا پلنر همچین ریسکی نمیکنه موافقم ولی موضوع بحث فیدرزنی و کراپلاک بود و شرایطی که دارید مثلا یک همر 40 -20 تونو تخس میکنید رو چند تا فیدر همزمان(و البته با یه فیک لیست درست) یعنی وقتی عملا میخوای برای مثال با 5کیلو کاتا بیشترین ضربه رو فیدرهای یه اکانت وارد کنی اون موقع است که یه حساب کتاب(باز هم نه با این شدت) کمک حالته
    در ضمن اینجا مثل ورژن 3.6 هست خیلی از چیزهاش یکیش همون تعداد ویوی که میشه لانچ کرد با ورک آفلاین.یعنی دیگه محدودیت 4 ویو تو یک ثانیه نداریم پس عملا دو سه سطح با میدون تمرین بازی کنی 21 ویو سیم سکند میزنی میره پی کارش نه اینسرت شکنی میخواد نه چیزی(خیلی هم شیک و مجلسی)
    پ.ن:عارف جان عزیزم پیر شدی آلزایمر گرفتی گلم,اون درصد اضافه که با گلد رو دفاع و حمله روشن میکردیم 10% بود,25% چیه مگه جنگه؟ :دی
    جنگه خب
    پیام ها رو ج بده دوست گرامی :دی
    اوضاع سرور چطوره ؟
    ویرایش توسط MOD AdMirAl : 02-28-2015 در ساعت 05:12 PM

14. تشکر SajjaD MaRiLyN تشکر نمود
    پسندیدن SajjaD MaRiLyN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوستان

2تا عکس میخواستم.
    این عکس واسه این که بدونید پرچم عارف و جنوب غرب همیشه بالاست.
    بدون شرح :

111.jpg

اگر واقعا از اول معلوم بود فیکه پس این چی میگه ؟ :دی

lol.jpg

من دیگه حرفی ندارم . مهم نیست به چه اکانتی این نامه رو داده :دی

مورد بعدی :
    پلیر قبلی اکانت که نمیشناسم و هرکی میخواد باشه توی پروفایل اکانت نوشت بای دژکوب و پشت دستمو داغ کنم دژکوب بازی کنم و این حرفا :دی
    من موندم وقتی رفته گلد اکانتو واسه چی با خودش برده ؟ مگه باز هم میخواد پلی بده ؟ :دی
    بابا عین مرد سر حرفتون باشید. تنها خواهشی که دارم آقایون سر حرفشون باشن.

باشد رستگار شویــــــــــد :دی
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

16. تشکر Knig}{T, lucifer, FaTeB تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T, FaTeB پسندید
صفحه 119 از 142 نخستنخست ... 1969109117118119120121129 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع