صفحه 134 از 142 نخستنخست ... 3484124132133134135136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,331 تا 1,340 , از مجموع 1416

موضوع: بحث و گفتگوی بازیکنان e1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

عارف این نبودنت خیلی تو بد تایمی هست خدایی. این که ne چی داره که از بقیه بهتر میدونی بابا سجاد !! امارش دست ارمان اینا هست راحت بگیر
    (ویرایش شده توسط مدیریت)
    جالبه تا دیروز همه از بازی قشنگ دم میزدین حالا که ما پیشنهاد دادیم شد ترسو فلان...!!!!!! نامه هایی که دیدی اره زده شده حتی تو فرومم از ادغام گفتم. نامه هام مال قبلش بود که گفتم اتکی نیاد و نره تا تکلیف مشخص شه!!!!! حالا این ne چی داره که بزرگش میکنی؟؟ نکننه چیزی داره ما خبر نداریم!!!!! کلا 5 تا پلیر داره اونام مطمئن باشن تا وضع سرور مشخص نشه اتکی از ما روشون لانچ نمیشه. این اتکاییم که خیلی دووس داری واسش فلسفه ببافی که وجود خارجی داره اگه متا بهم بخوره حتما میاد روت نگران نباش.

باشد که جایی بشه صحبت کنیم تکلیف سرورمون مشخص شه
    ویرایش توسط MOD Winter : 03-16-2015 در ساعت 11:19 PM دلیل: بی احترامی در تاپیک

2. تشکر FaTeB تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

سلام ب دوستان و سروران عزیز سرور e1
    پیشاپیش عید باستانی رو ب همه دوستان تبریک میگم .
    امیدوارم تا این تایم از بازی لذت برده باشید
    با تمام اوضاع پیش اومده سرور و سرد شدن پلیرا از بازی من به شخصه تنها سروری بود که بخاطر چندتا از پلیرای سرور خیلی دلم میخواست تا اند گیم باشم و پلی بدم تو این سرور تا ببینم چی میشه اخر بازی ولی خب با تمام برنامه ریزیها متاسفانه مشغله کاری اجازه نداد در خدمت دوستان باشم. و در این 15 روز اخر حدودا 50% نیروهای اکانت لاست رفته و موضوع دیگه اینکه دوستان از سایدای دیگه زحمت میکشن و برنامه ریزی میکنن پلن برن فکر کنم متوجه شن پلیر رو اکانت نیست زیاد لذت نمیبرن از پلنشون و میشه جریان همون دروازه خالی گل زدن
    و همینجا از همه بچه های NW و دوستان عزیز سرور عذرخواهی میکنم بابت حذف اکانت و اینکه تنهاشون میزاریم .
    تو این مدتم که در خدمت دوستان بودیم سعی کردیم فقط در مورد بازی صحبت کنیم و قصد تخریب شخصیت هیچکدوم از دوستانو نداشتیم .
    در کل اگه تو این مدت صحبتی یا حرفی از جانب پلیرای اکانت ما بوده که خدایی نکرده باعث دلخوری و ناراحتی دوستان دیگه شده همینجا از همشون عذر میخوام و امیدوارم حلالمون کنن
    سربلند و پیروز باشید
    مصطفی
    یا رب مپسند که لوطیان خوار شوند !!!
    MO30 DaNgeR
    يادت باشد
    همه ي آدمها
    ظرفيت بزرگ شدن راندارند ..
    اگر بزرگشان کنيم
    گُم ميشوند و
    ديگر نه شما را ميبينند
    ونه خودشان را ..

بياييم به اندازه آدم ها
    دست نزنيم!

4. تشکر lucifer, FaTeB تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عکس گذاشتم ..
    وجود خارجیشو ببین.
    نمیبینی یک سر دکتر بزن چشمات و معاینه کنه.
    تا 1 دقیقه پیش گفتی ne پر از پلیره که خیلی شاخه الان میگی پلیر نداره ؟
    یکم ثبات شخصیت داشته باش.
    2.jpg
    1.jpg
    بزن . هر کار دوست داری بکن عزیزم. همین الان با 1دونه جاسوس از کل دهکده هام میتونی جاسوسی کنی خیالت راحت.
    کسی هم نیومد جواب مارو بده. چون جوابی ندارین. حرفایی هم که زده شد فقط عوض کردن بحث بود.

جنوبیا اول بریزین منو صفر کنین بعد بریزین به جون هم ببینیم بخندیم یکم.
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

6. تشکر WolFlanD تشکر نمود
    پسندیدن MO30 DaNgeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

هههه جالبه 5 تا پلیر شمال شرق میشه تقریبا دوبرابر پلیرای شمال غرب. بحث با شما رو ادامه نمیدم سجاد جان.

8. تشکر mamad.nervermore, FaTeB تشکر نمود
    پسندیدن mamad.nervermore پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

گفتم حرفی ندارین الکی بحث ایجاد نکنید که بعدش بخواین کم بیارین اینجور بکشین کنار.
    منم از اول بحثی نداشتم. اون نامه ای هم که من گذاشتم منظورم شما نبودی و اسمی از شما نیاوردم.
    (ویرایش توسط مدیریت)

دیگه صحبتی با شما ندارم.
    ویرایش توسط MOD Winter : 03-16-2015 در ساعت 11:22 PM دلیل: بی احترامی در تاپیک عمومی
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd

10. تشکر Hamster, FaTeB تشکر نمود
    پسندیدن Hamster پسندید
    نپسندیدن mamad.nervermore نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عید مبارکه همه باشه

از همه بچه هایی که کنارشون پلی کردم و لذت بردیم تشکر و خدا حافظی می کنم !
    ویزه از

Just2Def

bide vahshi

هر دو این این اکانت ها جیگر کردن و بازی رو گرم کردن ولی در مورد این که دوستان سوال کردن چرا دف نکردیم یا اینسرت والا رو اکانت کسی پلی نمی کرد که اگه پلی می کردم دو برابر این هامر هم لانچ می شد رد نمی شد دهی که بید وحشی پروند ( دست مریزاد هم داره )از چندساعت قبل داشت لاست می داد می خواستم لینکاشو بزارم(رو پروفایل گذاشتم برای اونای که مارو باور ندارن ) ولی دیگه چه اهمیتی داره من رو اکانت نبودم تقصیر منه کار قشنگ دوستمون که سر جاشه خوب زد خداییش لایک هم داره دیشب هم که دف کردن بچه ها انجامش دادان من رو اکانت نبودم اونم دف 4 تا اکانت نزدیک بود که می رسید شما فکر کن همین هامر Just2Def رو ده 006 اومد با این که خودم 60K دف تو یک ساعتی همین ده داشتم دف نکردم ولی اینو دم رفتنی دف کردم ! توضیحی نداره داداش جز همون که گفتم گیر یه لقمه نونیم هم من هم مصطفی اخر ساله مدتیه که 6 صبح میریم و 9شب بر می گردیم هیچ دلیلی نداره جز همون بی وقتی وگرنه بقیه دلایل از اول سرور بوده دلایل رفتن نیست اتفاقا اونا دلایل موندن ما بوده حوصله مراسم خدا حافظی رو هم ندارم مثل دوستان پرو فابل نویسی و فروم نویسی و فیک خدا حافظی و داستان های دیگه اگه رفیقمون Just2Def اتکشو لانچ نمی کرد یا bide vahshi هامر رو NW بلند نمی کرد بدون درگیری و زدو خورد حذف کرده بودم حالا هم بدی نشد یه کوچولو اتیش بازی هیجان دادا به سرور فکر کنم همه راضی باشن رفیق عزیز و هم بازی خوبمون گفته فیدر زنی حلاله !!! والا من تعریفم با شما از فیدر یکم فرق داره من الزاما به هر دهی که 15 کراپ نیست و هامر نیست نمی گم فیدر ! فیدر به دهی می گم که با حد اقل پاپ حداکثر تولید رو تامین کنه و با کمترین هزینه پوش کنه !!! ده کپ یا هامر رو!! به دهی که توش دارم دف می کشم نمی گم فیدر حالا این تعریف منه ! تو این مورد جای توضیح بیشتری وجود داره ولی دیگه از حوصله حقیر خارجه دوستانی که صاحب نظر هستن توضیح بدن ما هم استفاده می کنیم! البت اگه بودیم

مخاطب خاص که با ادعا میای تو فروم یدو بیضا می کنی و.... دو کلوم حرف دل برا شما بلکه شما هم مثل ما گمراه شدی
    ( ویرایش توسط MOD CorLeone)

امیر عباس - سجاد - از شما دوتا عزیز ویزه خدا حافظی می کنم هر دوتا با جنبه و با شخصیت پلی دادید سجاد غارت رو نشونم داد امیر عباس هم یه دونه دف داد اول بازی مارو نمک گیر خودش کرد چقدر زود گذشت برا هر دوتون لحظه های خوشی تو سرور ارزو می کنم

قدرشناسی از اکانت NIAR- MAPSA-ALIREZA IRAN -HAMESTER- و علیرضا ابطحیان عزیز که شما نمی دونید یک لحظه هم کلامی با این بچه رو من با هیچی عوض نمی کردم حتی تصور پلی کردن بدون این پلیر رو نمی تونستم تو فکرم بگذرونم برای NW هیچ اکانتی مثل علیرضا ابطحیان زحمت نکشید دست مریزاد داشت

بای

CROW
    ویرایش توسط MOD CorLeone : 03-17-2015 در ساعت 01:45 PM دلیل: تاپیک مشاعره جداست.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

درود به همه دوستان

گفتم یه عکس از تاپ10 بذارم دور همی خوش باشیم.

سربلند پیـروز و دنبالـه دار باشید.

پی نوشت: من دو تا عادت بد دارم توی فروم
    اول) پست اونایی که دورقمی نشدن رو جواب نمیدم (پس بدو پست بده تا 10 شه بلکه چواب دادم)

دوم) جواب اونایی که از سرور با بهانه های مختلف متواری میشن رو هم نمیدم ؛پس اگه جواب کسانی که مارو خاص میکنن و برامون دیوان اشعار باز میکنن رو نمیدم حمل بر بی جوابی نگذارند؛ من با پلیرهایی هم کلام میشم که برای زحمات سایر پلیرها ارزش قائل باشن و بدونن که ترواین سرور نرمال دست کم 9ماه طول میکشه پس وقتی ثبت نام میکنی فکر همه جاشو بکن یا لیدر نشو.

سوم) دلم برا موش کوچولو تنگیده ببـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــیا پست بذار
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

13. تشکر .SpaRtaN., MOD S^À^W, lucifer, ali2113, FaTeB تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN., lucifer, ali2113 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود به همه دوستان

گفتم یه عکس از تاپ10 بذارم دور همی خوش باشیم.

سربلند پیـروز و دنبالـه دار باشید.

پی نوشت: من دو تا عادت بد دارم توی فروم
    اول) پست اونایی که دورقمی نشدن رو جواب نمیدم (پس بدو پست بده تا 10 شه بلکه چواب دادم)

دوم) جواب اونایی که از سرور با بهانه های مختلف متواری میشن رو هم نمیدم ؛پس اگه جواب کسانی که مارو خاص میکنن و برامون دیوان اشعار باز میکنن رو نمیدم حمل بر بی جوابی نگذارند؛ من با پلیرهایی هم کلام میشم که برای زحمات سایر پلیرها ارزش قائل باشن و بدونن که ترواین سرور نرمال دست کم 9ماه طول میکشه پس وقتی ثبت نام میکنی فکر همه جاشو بکن یا لیدر نشو.

سوم) دلم برا موش کوچولو تنگیده ببـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــیا پست بذار
    می گی جواب ما رو نمی دی ولی فعلا که داری تمام سعیت رو می کنی تا ما یه چیزی بگیم داداش. ما رفتیم. هر کسی شرایط زندگی خودش رو داره. شاید کسی دلیل خاصی برای رفتن داره که البته نیازی هم نیست به امثال شما چیزی رو ثابت کنه. پس به این راحتی آدما رو قضاوت نکن لطفا. یه بازی که ارزش زیر پا گذاشتن همه چیز رو نداره. حالا چرا اینقدر داری سعی می کنی لج من رو دربیاری؟ نمیشه آقا. زیاد تلاش نکن.

اکانت من هم تا چندساعت دیگه حذف می شه. الان هم اومدم فروم یه سری بزنم به عشق این که رفقام یه چیزی نوشته باشن... وگرنه هدفم دنبال کردن پستهای گهربار شما نبود.

15. تشکر WolFlanD تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

بیکاری هم بد دردیه ها

نشستم هی پست میخونم بعد میرم تاپ 10 نگاه میکنم ، هر چی فکر میکنم رابطه بین حذف و روی لاست بودیم دفاع نکردیم و ما داریم میریم سرور مال شما

و

تاپ غارت نمیبینم

هم دارن حذف میکنن هم تاپ غارتن هم رو لاستن چون نبودن که غارت بزنن (خودشون گفتن چند تا پست قبلتر)

خوبه حالا وقت ندارن غارت بزنن و چون وقت ندارن دارن میرن؛ وقت داشتن چه غارتی میکرد اکانت؟

چی بگم والله؟

سربلند؛پیـروز ودنباله دار باشیــد.

پی نوشت : موش کوچولو دلم باز شد؛ بازم بیا برات بستنی هم میخرم
    ویرایش توسط ShayaN_ShangFei : 03-17-2015 در ساعت 06:55 PM
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

17. تشکر lucifer تشکر نمود
    پسندیدن lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام شایان جان

اگر منظورت اکانت ترامادول که توی تاپ پیشرفته .
    اومدم واست رفع ابهام کنم که در حال 20 کردن تجارت خونه ها بودم و هستم برای مسیر تجارت و انبارایی که توی ww 20 کردم.
    امید وارم شفاف سازی کرده باشم.

ارادتمند سجاد
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd

صفحه 134 از 142 نخستنخست ... 3484124132133134135136 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع