صفحه 40 از 142 نخستنخست ... 3038394041425090140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 1416

موضوع: بحث و گفتگوی بازیکنان e1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Turbo نمایش پست ها
    بهتره تغییرات با رفرنس و مرجع باشه تا خاطرات.
    منظور گزارش از حمله کلین هست. نه جاسوسی. درصد تلفات در صورتی که الگوریتم بر مبنای تعداد همر سرور باشه باید یکسان باشه. البته این تئوری شماست. چه حمله در ماه اول سرور بخوره چه ماه موقع کتیبه ها با توجه به اینکه شما می فرمائید بر اساس سطح پلیرها دفاع ناتار چیده میشه بنابراین میزان تلفاتی که از بازیکن میگیره باید یکسان باشه. البته اگه گزارش حمله مربوط به بازیکن تاپ سرور باشه.

- - - Updated - - -
    به این متن توجه کنید
    مخصوصا عبارت داخل پرانتز که قرمز شده

One of the biggest mistakes made by players new to dejkoob is to attack a Natarian village. Each Natarian village holds exactly the same number of troops, however the defence value of those troops varies from server to server (It is a complicated mathematical formula, based on the attack power of the top 100 armies of that server)

وقتی میگه دفاع ناتار بر اساس یکسری فرمولهای پیچیده و قدرت 100 ارتش برتر سرور تعیین میشه یعنی چی؟
    من چندتاش را میگم:
    1- در شروع سرور که اکانتها بجز قهرمان ارتشی ندارن, دفاع ناتار درحد صفره
    2- هر چقدر از شروع سرور بگذره با زیاد شدن قدرت حمله همرها, قدرت دفاع ناتار هم بالاتر میره
    3- هرچی سطح سرور بالاتر باشه و همرسازی بیشتر باشه دفاع سنگین تر میشه (در سرورهای مختلف, متفاوته)

ویرایش توسط 3zar : 12-17-2014 در ساعت 12:12 AM دلیل: عکس مشکل داشت. مجبور شدم کپی کنم
    T.s7 R1 : a.lionلطفا ثبت نام کنید. T.s7 R2 : 3zar
    T.s7 R3 : schizophrenia
    L1:WhiteBird.P.M

2. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 3zar نمایش پست ها
    من انگلیسیم خوب نیست
    لطفا این جملات را معنی کنید

One of the biggest mistakes made by players new to dejkoob is to attack a Natarian village. Each Natarian village holds exactly the same number of troops, however the defence value of those troops varies from server to server (It is a complicated mathematical formula, based on the attack power of the top 100 armies of that server)

آرش جان این کار,کار عارف جان هست, عارف جان لطفا ترجمش کن داداش

4. تشکر 3zar تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط FaTeB نمایش پست ها
    آرش جان این کار,کار عارف جان هست, عارف جان لطفا ترجمش کن داداش
    سلام
    دراصل من معنیشو میدنستم. ولی میخواستم دو سه نفر دیگه هم بگن تا تأیید بشه
    به ما که میرسه مدرک معتبر میخوان
    راستی این پست ریپلای شده را تغییر دادم
    چقدر سریع ریپلای کردی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

به این متن توجه کنید
    مخصوصا عبارت داخل پرانتز که قرمز شده

وقتی میگه دفاع ناتار بر اساس یکسری فرمولهای پیچیده و قدرت 100 ارتش برتر سرور تعیین میشه یعنی چی؟
    من چندتاش را میگم:
    1- در شروع سرور که اکانتها بجز قهرمان ارتشی ندارن, دفاع ناتار درحد صفره
    2- هر چقدر از شروع سرور بگذره با زیاد شدن قدرت حمله همرها, قدرت دفاع ناتار هم بالاتر میره
    3- هرچی سطح سرور بالاتر باشه و همرسازی بیشتر باشه دفاع سنگین تر میشه (در سرورهای مختلف, متفاوته)

خوب ارش جان منم تو پست قبلی دقیقا به این موضوع اشاره کردم

ولی دغدغه من واندر نیست گرچه آقای توربو ظاهرا تا حالا بازی نکرده و اصرار داره نظرش رو تحمیل کنه خوب شمام قبول کنید نهایتش پلن عوض میشه و در آخر بازی واندر رو به چند تا همر گنده چیف میکنیم!
    من به فکر غارت هستم که متعصفانه وضعیت غارت نسبت به تلفات خیلی پایین هست!
    یعنی همه اکانت های تاپ غارت برای هر میل منابع باید1کی تلفات بدن شما دقت کنید از10اکانت غارتگر 8اکانت در تاپ هجومی هست !
    مثلا اکانت فاتب برای هر یک میل غارت 1400 تا کشته و صد در صد برای این کشته تلفاتی هم داده در صورتی که برای هر3تا کشته فقط یک گرزی تلفات بده در 5روز گذشته7کی تلفات داده
    اینا باید یه فکری به غارت بکنن بعد به فکر تحلیل یا مسئله مورال بونوس و غیره باشن چون مورال بونوس روی واندر فکر نکنم بالای20درصد بتونه تاثیر داشته باشه که میتونه با دیوار شدن یه نیمچه همر حل بشه.
    و ... .
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

7. تشکر 3zar تشکر نمود
    پسندیدن 3zar پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

منم نصف دژکوب رو شخم زدم چیزای جالبی مثل خبر اومدن دژکوب به ایران و... رو پیدا کردم

البته بهتره که اینجا از 100 تای برتر استفاده نشه چون صدومیش نیروی دفایی هست
    Oops

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

حتما شما درست می فرمائید. قطعا همینطور که برای ورژن 3 راهنمای تسخیر ww هست برای ورژن 4 هم وجود داره. عرایض بنده در رد حرف شما نیست. قبلا هم نوشتم اما خوانده نشد. بهتره تغییرات با رفرنس و مرجع باشه تا خاطرات.
    همین مشکل هم به خاطر اعتماد به خاطرات هست. و خیلی مشکلات دیگر که از اعتماد به خاطرات نشئت گرفته.
    متاسفانه تعداد کمی از پلیرها (غیر از شما عزیزان) با توجه به نیازشون در بازی خاطرات خاصی از آی آر یا کام به یاد می آورند و به مدیریت منتقل می کنند و جالب تر زمانی میشه که تغییرات اعمال میشه و عده دیگر که این تغییرات به ضررشون میشه خاطراتی دیگر در رد این اصلاحات به یاد اورده و بازگو می کنند!
    از این رو بهتره همون اول به خاطرات اعتنا نشه و تغییرات با توجه به رفرنس و منابع موجود انجام بشه.
    سلام دوست من
    خب بهتره یه اسم از شما داشته باشیم ، بهتر از اینه که توربو ! صداتون بزنیم
    خب اما
    من خیلی مفصل نتونستم کلمه کلمه بحث آرش و شما رو بخونم ولی خب ! با اجازه شما و آرش عزیز میگم که هر دوی شما تا حدودی دارید درست میفرمایید ، نکته قابل دفاع تر حرف آرش عزیز اینه که میزان نیروی مدافع ناتار در دهکده عمارت دانش در ورژن 4 ای که این دهکده ها از اول بازی مشخص هستند و در طول تقریبا 4 سال تجربه ورژن 4 در دنیا و اینکه استراتژی به خصوصی طراحی شده و سبک های بازی شکل گرفته پیچش یییهویی اینجوری بازی برای لیدری که از روز 50 سرور اینو میفهمم نوعی چالش ناعادلانه است .
    حالا نظر شما هم اونجا متینه که توجیهی ( قاعدتا مطالعه شده ) از فیدبک پلیرها رو برای برنامه ریزیتون دارید .
    به نظر من البته تو سرور متعادل از نظر قدرت های متقابل این تغییر شما نه تنها به زیبا شدن بازی کمک نمیکنه یه جورایی جدیده و باید برگردیم به استراتژی های تکراری تر ورژن 3 ولی اگه سرور نامتوازن باشه شاید حرف شما درست باشه و این داستان بازی رو کمی زیباتر کنه

پ.ن : اگه کلا اشتباه وارد بحث شدن منو ببخشید

احسان
    دژکوب ، هزاران دوست / هزاران تجربه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط NeMeS!S نمایش پست ها
    خوب ارش جان منم تو پست قبلی دقیقا به این موضوع اشاره کردم

ولی دغدغه من واندر نیست گرچه آقای توربو ظاهرا تا حالا بازی نکرده و اصرار داره نظرش رو تحمیل کنه خوب شمام قبول کنید نهایتش پلن عوض میشه و در آخر بازی واندر رو به چند تا همر گنده چیف میکنیم!
    من به فکر غارت هستم که متعصفانه وضعیت غارت نسبت به تلفات خیلی پایین هست!
    یعنی همه اکانت های تاپ غارت برای هر میل منابع باید1کی تلفات بدن شما دقت کنید از10اکانت غارتگر 8اکانت در تاپ هجومی هست !
    مثلا اکانت فاتب برای هر یک میل غارت 1400 تا کشته و صد در صد برای این کشته تلفاتی هم داده در صورتی که برای هر3تا کشته فقط یک گرزی تلفات بده در 5روز گذشته7کی تلفات داده
    اینا باید یه فکری به غارت بکنن بعد به فکر تحلیل یا مسئله مورال بونوس و غیره باشن چون مورال بونوس روی واندر فکر نکنم بالای20درصد بتونه تاثیر داشته باشه که میتونه با دیوار شدن یه نیمچه همر حل بشه.
    و ... .
    محمدرضا جان سلام
    در حقیقت این مطالبی که عنوان کردید ارتباط مستقیم با دفاع ناتار داره
    وقتی غارت با تلفات باشه
    همرهای سنگین تعدادشون کم میشه (فقط پاپ بازها به بهشت میرن!!!!)
    وقتی همرها سنگین نباشه دفاع ناتار چه توی کتیبه ها و چه توی واندر ضعیف میشه
    اینجوری تو سرور یه تعادلی بوجود میاد که برای همه یکسانه
    این وسط کسانی که با شرایط سرور خودشون را وفق میدن و شیوه مناسب را برای ادامه بازی انتخاب میکنن, موفقتر خواهند بود
    البته به شرطی که دفاع ناتار بر اساس همرهای سرور انتخاب بشه
    شما هم که ماشاا... پتانسیل این رو دارید که از هر دو روش استفاده کنید

11. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

محمدرضا جان سلام
    در حقیقت این مطالبی که عنوان کردید ارتباط مستقیم با دفاع ناتار داره
    وقتی غارت با تلفات باشه
    همرهای سنگین تعدادشون کم میشه (فقط پاپ بازها به بهشت میرن!!!!)
    وقتی همرها سنگین نباشه دفاع ناتار چه توی کتیبه ها و چه توی واندر ضعیف میشه
    اینجوری تو سرور یه تعادلی بوجود میاد که برای همه یکسانه
    این وسط کسانی که با شرایط سرور خودشون را وفق میدن و شیوه مناسب را برای ادامه بازی انتخاب میکنن, موفقتر خواهند بود
    البته به شرطی که دفاع ناتار بر اساس همرهای سرور انتخاب بشه
    شما هم که ماشاا... پتانسیل این رو دارید که از هر دو روش استفاده کنید
    قربان شما ارش جان
    من با تحلیل شما رابطه با واندر موافق هستم و کلا بحثی ندارم
    و اینکه میگی پاپ باز ها به بهشت میرن این رو خیلی خوب اومدی چه تو زندگی چه دژکوب چه هرجا هر چیزی بهایی دارد
    پاپ بازی هم همین طور من همیشه چسبیده به تاپ غارت میکنم ولی الحمدالله بدون تلفات
    کلا تو این هفته2000تا تو هجومی کشتم و غارت عالی یعنی قید مدال رو میزنم تا راحت و بدون تلفات بالا بیام
    ولی امیدوارم این تلفات هم در هفته های آینده پایین بیاد در مقابل منابع ناتار تا بشه روش حساب کرد
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط EhSaN نمایش پست ها
    سلام دوست من
    خب بهتره یه اسم از شما داشته باشیم ، بهتر از اینه که توربو ! صداتون بزنیم
    خب اما
    من خیلی مفصل نتونستم کلمه کلمه بحث آرش و شما رو بخونم ولی خب ! با اجازه شما و آرش عزیز میگم که هر دوی شما تا حدودی دارید درست میفرمایید ، نکته قابل دفاع تر حرف آرش عزیز اینه که میزان نیروی مدافع ناتار در دهکده عمارت دانش در ورژن 4 ای که این دهکده ها از اول بازی مشخص هستند و در طول تقریبا 4 سال تجربه ورژن 4 در دنیا و اینکه استراتژی به خصوصی طراحی شده و سبک های بازی شکل گرفته پیچش یییهویی اینجوری بازی برای لیدری که از روز 50 سرور اینو میفهمم نوعی چالش ناعادلانه است .
    حالا نظر شما هم اونجا متینه که توجیهی ( قاعدتا مطالعه شده ) از فیدبک پلیرها رو برای برنامه ریزیتون دارید .
    به نظر من البته تو سرور متعادل از نظر قدرت های متقابل این تغییر شما نه تنها به زیبا شدن بازی کمک نمیکنه یه جورایی جدیده و باید برگردیم به استراتژی های تکراری تر ورژن 3 ولی اگه سرور نامتوازن باشه شاید حرف شما درست باشه و این داستان بازی رو کمی زیباتر کنه

پ.ن : اگه کلا اشتباه وارد بحث شدن منو ببخشید

احسان
    احسان جان سلام
    عزیز
    از نظر من شما کاملا درست میگید
    ولی من بعید میدونم طبق گفته جناب توربو, مدیران این بازی بر اساس حرفهای بازیکنان, قوانین این بازی را تعریف کرده باشن
    من فکر میکنم قوانین این بازی بر اساس دژکوب اصلی تعریف شده
    این وسط یه چیزهایی جا افتاده یا بهش توجه نشده که به مرور زمان درست میشه
    تا جایی که من متوجه شدم
    اگر کسی متوجه اشکالی بشه
    برای اثبات حرفهاش باید حداقل یک ماه فک بزنه
    و کلی تحقیق کنه و منبع معتبر و لینک ارائه بده
    تا مدیران در موردش تصمیم گیری کنن.
    به نظر من ایشون با این پست تمام زحمات و عملکرد مدیران این بازی را زیر سوال برده
    هرچند که در نهایت قصدشون این نبوده
    شرایط خاص معمولا در طول بازی در یک سرور خودش را نشون میده
    و بازیکن و لیدرهایی که قدرت تشخیص و مانور بالایی داشته باشن
    میتونن از پس این مشکلات بر بیان
    و در هر سروری هم این شرایط خاص متفاوته
    و چیزی نیست که از قبل بشه پیش بینی کرد
    مگر اینکه مدیران بخوان قوانین بازی را تغییر بدن
    امیدوارم بتونم حق مطلب را ادا کرده باشم
    موفق باشی

14. تشکر moderator تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

http://forum.dejkoob.us/showthread.php?t=163372

یه ترجمه لفظی:
    معمولا پلیرها در روز 200 سرور (در ورژن 4) عمارت دانش رو کلین می کنند. البته گزارش در روز 100 ام سرور هم مشاهده شده(کوتاه ترین زمانی که من دیدم).
    عمارت دانش با دفاع ثابت در نقشه ظاهر شده و در زمان احداث دهکده توسط بازیکن در منطقه خاکستری به آنها نیروی جدید اضافه می گردد.
    دفاع عمارت دانش بر اساس نیروهای پلیرها نیست بنابراین صدمات وارده در حملات متفاوت خواهد بود.

اگرچه مورد دوم و سوم ممکنه مورد بحث باشه و قابل استناد نباشه چون فرد پاسخ دهنده هم یه پلیره البته با تجربه. اما مورد اول رو میشه استناد کرد.

صفحه 40 از 142 نخستنخست ... 3038394041425090140 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع