صفحه 114 از 142 نخستنخست ... 1464104112113114115116124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 1416

موضوع: بحث و گفتگوی بازیکنان e1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 3zar نمایش پست ها
    باسلام و درود
    شايان جان
    تا جايي كه من اطلاع دارم قصر و اقامتگاه مثل دفاع عمل ميكنه
    هرچقدر سطحش بالاتر باشه امتياز دفاعي بالاتري داره
    ولي اين امتياز در حدي نيست كه لازم باشه حتما اقامتگاه يا قصر تو موج اول تخريب بشه
    درمورد اون لينكي كه شما زحمت كشيديد و تحليلش كرديد:
    اگر همر با كمبود كاتا مواجه باشه
    تو موج اول كه موج پاكسازي هست
    ميشه يك عدد كاتا گذاشت
    تا هم فاصله زماني موجها حفظ بشه
    و هم درصورت وجود دفاع در دهكده مدافع و گرفتن مقداري تلفات از محاجم
    تخريب تاركتهاي موج كلينر، نصفه و نيمه باقي نمونه
    كه البته لازمه اين نوع حملات داشتن اينترنت با سرعت بالاست
    ارادتمند
    آرش
    درود آرش جان
    در مورد این داستان اقامتگاه بین علما اختلاف هست بعضی از علما از جمله من :دی قائل به پوینت دفاعی هستند و برخی علما چون شما قائل به این امر نیستند .

ای کاش آیدین عزیز الان اینجا بود ازش استفتا میکردم رفتم توی فیسبوک ازش تقلب بگیرم بیام به نام خودم بنویسم متاسفانه اکانت فیسبوکش رو دی اکتیو کرده.

سربلند؛پیـروز ودنبالـه دار باشید.
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها

درود

ممنون که توی بحث شرکت کردید

نظر شما هم متینه و درست، منتهای مراتب هر 2حالت در مورد اقامتگاه/قصر صدق میکنه یعنی هم خودش به قول شما مثل نیروی دفاعی عمل میکنه و هم روی دفاع کل زمانی که دفاع باشه موثر خواهد بود.

سربلند؛پیـروز و دنباله دار باشید.
    ممنون
    یه خورده گشتم پیداش کردم

http://dejkoob.ir/kirilloid.ru/build.php#b=26&mb=1&s=1.44

یه امتحان ساده هم بکنین متوجه میشین که فقط به صورت دف پوینت تاثیر داره ...

اقامتگاه سطح صفر : http://dejkoob.ir/kirilloid.ru/warsim2....,,,,,U,20,,,20,,,

اقامتگاه سطح 20 : http://dejkoob.ir/kirilloid.ru/warsim2....,,,,,U,20,,,20,,,

تفاوتش در حد همون مقداری هست که تو توضیحات ذکر شده .... به نظر هم منطقی میاد ( 6تا تبری و 2تا TK واسه 800تا دف اقامتگاه )

البته قبلا تستش کردم با 100تا تبری ( فقط به خاطر اینکه یه نفر کیریلیود رو قبول نداشت ) و نتیجش همین بود فکر کنم :دی ...

اگه درصدی بود که هولدرای زحمتکش باید اقامتگاهم آپ می کردن تو واندر :دی... غیر از اینه؟

بازم ممنون از توجهتون
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!
    هیتلر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ZartVam نمایش پست ها
    سلام

قصر یا اقامتگاه مثله دیوار درصد دفاعی نداره ! چون اگه درصد دفاعی داشته باشه مثل دیوار باید تو این حالت هیچ تاثیری نداشته باشه ... به خاطر اینکه نیرویی نیست که اون درصد روش اثر بزاره ولی میبینیم که تلفات گرفته !
    http://dejkoob.ir/kirilloid.ru/warsim2....p500r1R20#r2uU

یعنی قصر یا اقامتگاه مثله نیروی دفاعی عمل می کنه.... مثل ترکیب محافظ یا نیزه دار :دی

تو ویو چیدن هم به نظر شخص خودم بهتره هدف های اول ( البته اگه مجبور نباشیم نیرو هارو مست کنیم یا نژادمون توتن نباشه ) ساختمون هایی رو هدف قرار بدیم که دهکده ی تارگت رو قفل کنه یعنی : ساختمون اصلی , گندمزار , بازار , اردوگاه , انبارم غذا هم واسه آسیب زدن بیشتر خیلی خوبه
    واسه دهکده ی 15 کراپی حداقل 9 موج کامل می خواد و واسه دهکده ی 6 کراپی 5 موج کامل که ساختمون هارو هدف بگیریم ! ... البته اگه هدف دستروی کردن دهکده تحت هر شرایطی باشه که همونطور که شایان عزیز گفتن بهتره هدف اول موجمون ساختمون اصلی و قصریا اقامتگاه باشن تا آسیب کمتری برامون داشته باشه

دوستان و اساتید صاحب نظر هستن و نظرشون درباره ی ویو چیدن محترم و کامل تر هست ... اگه نکته ای جا مونده خوشحال میشم استفاده کنم از نظر دوستان

درود بر همه دوستان
    ممنون که بحث فنی رو باز کردین
    با این حال که چند روزه کلا لاگین نمیکنم و دژکوب رو بنا بر دلایل بسیار شفاف که خیلی ها میدونن کنار گذاشتم
    ولی خواستم نظر خودمو در این مورد بدم
    قصر یا اقامتگاه طبق متنی که زاوش گذاشت برداشت من در واقع یه مدل نیروی دفاعیه تا امتیاز دفاع برای همه نیرو ها ولی میخوایم فرض کنیم که قصر یا اقامتگاه برای کل نیروهای دفاعی امتیاز دف میاره
    خب اگه تو موج اول قصر سطح 20 تخریب بشه چقدر از جمعیت مدافع کم میشه ؟ 30 و اقامتگاه 30 بازار 62 و اردوگاه 41 و گندم زار سطح بیست 20
    حالا شماها که بازی بلد هستین بگید مورال جمعیت بیستر اثر داره یا قصر و اقامتگاه ؟
    یا فرض کنید زدن بازار که دوستمون بهش اشاره کردن بیشتر تو اینسرت و اینسرت شکن اثر داره یا گندم زار و قفل شدن دهکده
    من فکر میکنم با توجه به اینکه حداقل 4 ویو رو میشه تو یک ثانیه زد یعنی 8 تا تارگت برای دهکده های 6 گندمی با این هشت تخریب میشه 6گندمزار انبار غذاها و ساختمون اصلی رو زد که در این حالت تقریبا اکانت برای اینسرت منابع ساختمون و دفاع قفل میشه
    برای دهکده های 15 کراپی که اصولا کپ هست چون نمیشه کل کراپ ها رو و انبار غذا رو زد باید با ساختمون اصلی شروع کرد و انبار غذا و بعد کراپ ها

بازم عذرخواهی میکنم که با سطح پایینم در مقابل بزرگان دژکوب نظر دادم ولی خب ما هم دل داریم
    ویرایش توسط AMIRKAVIR : 02-22-2015 در ساعت 09:14 PM
    K!nG NoTh!nG
    AMIRKAVIR
    BLACK.MILK

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRKAVIR نمایش پست ها
    قصر یا اقامتگاه طبق متنی که زاوش گذاشت برداشت من در واقع یه مدل نیروی دفاعیه تا امتیاز دفاع برای همه نیرو ها ولی میخوایم فرض کنیم که قصر یا اقامتگاه برای کل نیروهای دفاعی امتیاز دف میاره
    خب اگه تو موج اول قصر سطح 20 تخریب بشه چقدر از جمعیت مدافع کم میشه ؟ 30 و اقامتگاه 30 بازار 62 و اردوگاه 41 و گندم زار سطح بیست 20
    حالا شماها که بازی بلد هستین بگید مورال جمعیت بیستر اثر داره یا قصر و اقامتگاه ؟
    سلام
    بحث مورال ، به جمعیت 2 طرف محاجم و مدافع وابسته است . باید جمعیت هر دو طرف در دست باشه تا راجب میزان تاثیر مورال بررو ی دفاع حرف زد (تا وقتی جمعیت مدافع از مهاجم بیشتر هست تاثیر مورال رو دفاع صفر هست )

پ ن . تاثیر قصر و اقامتگاه تو دفاع یکسان هست ، یعنی هر دو تو سطح 20 ، 800 تا امتیاز دفاعی مقابل سواره نظام میده و 800 امتیاز دفاعی مقبل پیاده نظام میده (یه چیزی حدود 17 تا سرباز پیاده گول ) ، که تاثیر کمی داره رو دفاع و مثل دیوار یا زره سازی نیست که به صورت درصد روی دفاع تاثیر بسازه امنتیاز دفاع دیوار هم رو این 800 تا تاثیر گذاره
    میزان امتیاز دفاع قصر یا اقامتگاه تو هر سطح به صورت زیر حساب میشه که n سطح قصر یا اقامتگاه هست
    2*(n^2)
    که عدد حاصل با مجموع امتیاز دفاع سواره نظام و پیاده نظام دهکده مدافع جمع میشه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه دوستان
    من کلا تو این سرور بازی نمینکم و به صورت اتفاقی این لینک رو باز کردم، اما خالی از لطف ندیدم که یه سری توضیحاتی رو بدم
    در ابتدا لازم هست که یک توضیح در مورد دفاع قصر یا اقامتگاه داده بشه، اون هم اینه که این مقدار، یک عدد ثابت هست و به صورت درصدی روی دفاع عمل نمیکنه و البته که زمانی که بحث دفاع پیش میاد این عدد رو میشه با یک تقریب مهندسی، نادیده گرفت. بنا بر این شاید بشه گفت لزومی نداره که حتما در موج اول حملات، تخریب بشن
    و اما این که چرا در موج اول فقط یک منجنیق استفاده میشه، یک دلیل خیلی خوب میتونه داشته باشه، که من خودم این دلیل رو از یک بازیکن روس یاد گرفتم:
    زمانی که حدث میزنید در مقابل حمله شما دفاع قرار بگیره، با این کار میتونید جلوی از بین رفتن بی دلیل منجنیق های خودتون رو بگیرید.
    ساده تر بگم، هممون میدونیم که در پایان بازی، یکی از عوامل خیلی خیلی مهم در حمله به واندر، تعداد منجنیق موجود در حمله هست، با این کار شما عملا در صورت دفاع شدن حمله، با فرض این که همر بتونه از دفاع رد بشه، منجنیق های خودتون رو از دست ندادید و اون ها رو برای انتهای بازی و تخریب واندر حریف نگهداری کردید.
    بنا بر این میشه گفت با قرار دادن تنها یک منجنیق در موج پاک سازی، ضمن هماهنگ کردن سرعت موجهای حمله، منجنیقهای خودتون رو سیو کردید

البته و 100 البته که نبودن دژکوب در موج پاک سازی، همیشه یک اشتباه بزرگ هست،

در نهایت برای همگی دوستان یک سرور خوب رو آرزو می‏کنم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Taj-Siroos نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من کلا تو این سرور بازی نمینکم و به صورت اتفاقی این لینک رو باز کردم، اما خالی از لطف ندیدم که یه سری توضیحاتی رو بدم
    در ابتدا لازم هست که یک توضیح در مورد دفاع قصر یا اقامتگاه داده بشه، اون هم اینه که این مقدار، یک عدد ثابت هست و به صورت درصدی روی دفاع عمل نمیکنه و البته که زمانی که بحث دفاع پیش میاد این عدد رو میشه با یک تقریب مهندسی، نادیده گرفت. بنا بر این شاید بشه گفت لزومی نداره که حتما در موج اول حملات، تخریب بشن
    و اما این که چرا در موج اول فقط یک منجنیق استفاده میشه، یک دلیل خیلی خوب میتونه داشته باشه، که من خودم این دلیل رو از یک بازیکن روس یاد گرفتم:
    زمانی که حدث میزنید در مقابل حمله شما دفاع قرار بگیره، با این کار میتونید جلوی از بین رفتن بی دلیل منجنیق های خودتون رو بگیرید.
    ساده تر بگم، هممون میدونیم که در پایان بازی، یکی از عوامل خیلی خیلی مهم در حمله به واندر، تعداد منجنیق موجود در حمله هست، با این کار شما عملا در صورت دفاع شدن حمله، با فرض این که همر بتونه از دفاع رد بشه، منجنیق های خودتون رو از دست ندادید و اون ها رو برای انتهای بازی و تخریب واندر حریف نگهداری کردید.
    بنا بر این میشه گفت با قرار دادن تنها یک منجنیق در موج پاک سازی، ضمن هماهنگ کردن سرعت موجهای حمله، منجنیقهای خودتون رو سیو کردید

البته و 100 البته که نبودن دژکوب در موج پاک سازی، همیشه یک اشتباه بزرگ هست،

در نهایت برای همگی دوستان یک سرور خوب رو آرزو می‏کنم
    سلام دوست عزیز
    فرمایش شما درسته. من خودم توی سرور 5 ایران این حرکتو دیدم. توی موج اول طرف 1دونه کاتا گذاشته بود.
    اما اینجا موضوع فرق میکنه چون دوست عزیزمون قصد حذف کردن داشت.
    البته من کوچیک تر از اونیم که جلوی بزرگانی مثل آقا عارف و شایان و سیامک و امیر جان اظهار نظر بکنم.val.gif
    اما همونطور که میدونید خیلی راحت میشه 3تا اتک توی یک ثانیه داد از نظر من اگر اول انبارهای غذا و بازار و ساختمان اصلی و گندم زار هارو توی این 3 موج اول زد خیلی بهتره . چون دهکده قفل میکنه و دیگه نمیتونن کاری بکنن توی دهکده . اقامتگاه اونقد تاثیر نداره که بخوایم توی اولویت قرارش بدیم.
    کلا حمله با تعداد موج بالا برای 2 هدف زده میشه.
    در هر دو صورت نیازی نیست اقامتگاه یا قصر توی اولویت باشن.
    برای مورد اول گندمزار و انبار غذا و بازار و ساختمان اصلی بخوره طرف تا به خودش بیاد بتونه کاری کنه کلی لاست خورده (اگر ده همر دار باشه)
    مورد دوم هم میخوایم بزنیم صفر کنیم و مطمئن هستیم میتونیم صفر کنیم اونموقع دیگه اولویت نمیخواد فقط یکم دقت میخواد که اتک ها توی یک ثانیه بخوره تا اینسرت نشن یا در صورت نیاز اینسرت شکن بین موجها بزنن.

ببخشید اگر اظهار نظر کردم. خوشحال میشم استادان بزرگ301.gif بیان اشتباه منو بگن و چیز جدید یاد بگیریم.
    سجاد
    ویرایش توسط SajjaD MaRiLyN : 02-23-2015 در ساعت 07:51 AM دلیل: صبح شده مغزم کار نمیده :دی
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRKAVIR نمایش پست ها
    درود بر همه دوستان
    ممنون که بحث فنی رو باز کردین
    با این حال که چند روزه کلا لاگین نمیکنم و دژکوب رو بنا بر دلایل بسیار شفاف که خیلی ها میدونن کنار گذاشتم
    یا فرض کنید زدن بازار که دوستمون بهش اشاره کردن بیشتر تو اینسرت و اینسرت شکن اثر داره یا گندم زار و قفل شدن دهکده
    من فکر میکنم با توجه به اینکه حداقل 4 ویو رو میشه تو یک ثانیه زد یعنی 8 تا تارگت برای دهکده های 6 گندمی با این هشت تخریب میشه 6گندمزار انبار غذاها و ساختمون اصلی رو زد که در این حالت تقریبا اکانت برای اینسرت منابع ساختمون و دفاع قفل میشه
    برای دهکده های 15 کراپی که اصولا کپ هست چون نمیشه کل کراپ ها رو و انبار غذا رو زد باید با ساختمون اصلی شروع کرد و انبار غذا و بعد کراپ ها

بازم عذرخواهی میکنم که با سطح پایینم در مقابل بزرگان دژکوب نظر دادم ولی خب ما هم دل داریم
    سلام
    خیلی ممنون از جوابتون
    زندگی بدون دژکوب خیلی لذت بخشه تایید می کنم
    اول از همه باید بگم که کاری به فرضیات شما ندارم ... واقعیتش متوجه ارتباط فرضیاتتون با بحث مورال جمعیت نشدم , اگه منظور خاصی داشتین شفاف تر بگین ممنون میشم

بین اینکه مورال بیشتر اثر داره یا اقامتگاه یا قصر خیلی نمیشه نظر دقیق داد ... ممکنه جمعیت مهاجم از مدافع کمتر باشه که مورال جمعیت ضریب 0 بگیره اونوقت تاثیر قصر بیشتره ( به اندازه ی 8تا محافظ و نیزه دار :دی ) ... یا یه اکانت 2 دهی ته مپ یه ده 15 کراپی گرفته باشه و یه کتیبه ی مهم ( مرتاض یا راز منحصر ) رو ته مپ نگه داری کنه !!! ....تو این مواقع تاثیر مورال اونقدر به چشم میاد که کتیبه رو به اسم اون اکانت سند میزنن :دی
    جدای از این با علم اینکه مورال مثله دیوار به صورت درصدی عمل می کنه .... برای مثلا شما دیوار رو در نظر بگیر .... موج اول رو با رم می زنی که دیوار رو خراب کنی فقط به خاطر اینکه تلفات کمتری بدی ! حالا اگه به فرض محال بین موج هایی که زدی دیوار سطح 20 هم اینسرت بشه :دی هیچ تاثیری نداره تا زمانی که کنارش نیرویی برای دفاع وجود نداشته باشه .... یا فرض کن شما تارگتی رو انتخاب کنی که 100% مطمئن هستی هیچ دفاعی نداره و قرار نیست دفاعی هم براش بیاد !! تو این شرایط مهم نیست شما دیوار رو تو موج اول خراب کنی یا تو موج آخر چون تاثیرش صفر هست فقط باید خرابش کنی که دهکده نابود بشه
    مورال هم به همین شکله ... تاثیرش برای موج اول که به اصطلاح موج کلینر هست باید مد نظر قرار بگیره ... برای موج هایی که با کاتا میزنی تاثیر نداره... چون احتمالا دفاعی وجود نداره که تاثیر داشته باشه .... اگر هم دفاعی وجود داشته باشه ( یعنی اگه دفاعی اینسرت بشه ) تاثیر مورال 2-3تا ساختمون مثله بازار یا چیزای دیگه اونقدری نیست که نتیجه ی پلن رو عوض کنه ... البته مهاجم هم اگه کمی با تجربه باشه برای تارگت هایی که جمعیتش خیلی کمتر از جمعیت اکانت خودش باشه , موج پاک سازی و اینسرت شکن رو یه خورده سنگین تر میزنه

حالا جدای از کل این بحث ها علت اینکه گفتم بازار و ساختمون اصلی و گندمزار و اردوگاه تو موج اول زده بشه ( یعنی 20 موجتو کامل پر کن ولی موج های اول رو هدف دار بزن ) اینه که اگه خدایی نکرده موج هامون اینسرت شد دهکده ی مدافع قفل بشه .... نه بتونه تعدیل بزنه و نه همرش رو روی کسی لانچ کنه یا دهکده های خودش ( خمره ) رو رید بزنه ... البته این مدل موج زدن همیشه خوب نیست بسته به شرایط ( همرهایی که پارک میشن یا در حال غارت هستند , مدافع مشکل گلد داره یا نه ؟! , تا حالا کتیبه انبار گرفته یا نه؟! و ....) فرق میکنه ...

بازم ممنون از پستت
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!
    هیتلر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود بر تكان دهندگان تاپ مهاجمين و مدافعين
    دوستان نميخوان مرحمت كرده و لينك بدون سانسور بگذارن؟

ویرایش توسط 3zar : 02-23-2015 در ساعت 05:31 PM
    T.s7 R1 : a.lionلطفا ثبت نام کنید. T.s7 R2 : 3zar
    T.s7 R3 : schizophrenia
    L1:WhiteBird.P.M

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

با سلام خدمت دوستان

خیلی هم خوب که بالاخره یه بحث فنی وسط کشیده شد!

والا در این مورد احادیث متواتر داریم.
    یه عده میگن که دف پوینت داره، یه عده میگن دف بوناس داره

با برگشتی بر ویکی پیدیای دژکوب و جمله ای که زاوش عزیز اینجا برامون لینک کرد:

The residence or palace provides a fixed bonus to the defense values as well

fixed bonus اینجا به این معنی هست که یه پاداش ثابتی داده میشه به میزان دفاع. یعنی یه دف پوینت هستش.

البته ناگفته نماند که من دیدم توبعضی از دژکوب های مختلف که درصدی حساب کرده یعنی به جای fixed bonus اومده و یه مقدار percent bonus تعریف کرده که خودش برای خودش نکته جالبیه

مسئله مورال پاپ Defender & Attacker هم یه مسئله قدیمیه که مخصوصا ما سالیان قدیم در ورژن های 3.6 کلاسیک خیلی دقت میکردمیم که کدوم ساختمون رو اول بزنیم. کدوم رو آخر بزنیم. یه مقداری هم بحث محاسبات فنی بود که مثلا میومدن 10 کیلو کاتا رو ریل میدادن رو تارگت. موج های 400 تایی هر کدوم 2 تارگت و با هر موج هم چندتا نیرو کنار کاتا میزاشتن.

چندین بحث اینجا باز شده:

1- اول اینکه هر ساختمونی در هر سطحی به یه میزان مشخصی کاتا برای تخریب نیاز داره. مثلا آسیاب سطح 5 رو واقعا باید با 200 تا کاتا بزنیم؟!
    در صورتی که ما حساب کنیم مدافع سنگ تراشی سطح 20 داره، باز هم با 10 تا دونه کاتا میشه آسیاب و نانوایی رو تخریب کرد!
    حتی با احتساب سنگ تراشی سطح 20، با 65 تا دونه کاتا میشه 2 تا منبع سطح 10 رو 0 کرد!
    حالا این چرا مهمه؟
    فرض کنیم مدافع بازیش یکم خوب باشه و بتونه اینسرت بزنه. اونوقت مهاجم که باید نهایتا مثلا 20 تاموج 100 تایی رو از دست داده باشه و در مجموع 2 کیلو کاتا ازش دیوار شده باشه، یهو 6 الی 8 کیلو کاتا از دست میده. همه ما هم میدونیم آخر بازی کاتا خیلی خیلی مهم هست توی اکانت که چقدر موجود باشه! همر بدون کاتا (زنبور بدون نیش) در اواخر بازی همیشه زیاده به دلایل مختلف مثل خفت شدن و دیوار شدن و تلفات بی گندمی و همین موردی که بالا توضیح دادم. پس این خودش نکته بسیار مهمی هست که چجوری کاتا بزاریم و چجوری تارگت بندی کنیم برای کاتا که در صورت اینسرت شدن بتونیم با کمترین لاست از همر، بیشترین خسارت رو وارد کنیم.

2- نیروهایی که همراه موج های کاتا ارسال میشن 100% اشتباه هستن.
    اگه مهاجم تارگت ها رو درست بچینه و درست بزنه، نیازی نیست برای تمام موج ها نیرو بزاره. من خیلی دیدم که طرف 25 تا موج زده! ت موج حداقل 200-500 تا پیاده نظام هم گذاشته! خوب اینجا نشون میده که بحث فنی رو رعایت نکرده. همون نیروها رو میشه سرجمع کرد و به عنوان یه اینسرت شکن ازشون استفاده کرد که خیلی هم بهتر هست از این که همراه کاتا بدون دلیل استفاده شن حتی من خیلی وقتا دیدم که اگه همین نیروهای پراکنده رو تو همر اصلی میزاشتن، همر از دفاع رد میشده! ولی طرف با دست خودش و به دلیل کمبود اطلاعات فنی، خودش رو دیوار کرده.

3- استفاده از رم یا همون دژکوب چیزی که امروز در محضر اساتید جدید الورود کلا هیچ جایگاهی نداره!
    تو همین سرور بنده لینک دیدم که اگه رم بود همراهش، مهاجم میتونست از سد دفاع مدافع رد بشه!
    اینجا کسی رم نمیسازه در صورتی که رم خیلی خیلی مهم هست و برای واندر زدن ی رمر خوب بسیار بسیار مهم هست چرا که بتونه دیوار واندر رو بیاره پایین و اون percent bonus موثر بر دفاع واندر رو از بین ببره یا کمش کنه

یه سری مسائل دیگه هم هست ولی بهتره آروم آروم پیش بریم که قاطی نشن با هم
    AreF

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ZartVam نمایش پست ها
    سلام
    خیلی ممنون از جوابتون
    زندگی بدون دژکوب خیلی لذت بخشه تایید می کنم
    اول از همه باید بگم که کاری به فرضیات شما ندارم ... واقعیتش متوجه ارتباط فرضیاتتون با بحث مورال جمعیت نشدم , اگه منظور خاصی داشتین شفاف تر بگین ممنون میشم

بین اینکه مورال بیشتر اثر داره یا اقامتگاه یا قصر خیلی نمیشه نظر دقیق داد ... ممکنه جمعیت مهاجم از مدافع کمتر باشه که مورال جمعیت ضریب 0 بگیره اونوقت تاثیر قصر بیشتره ( به اندازه ی 8تا محافظ و نیزه دار :دی ) ... یا یه اکانت 2 دهی ته مپ یه ده 15 کراپی گرفته باشه و یه کتیبه ی مهم ( مرتاض یا راز منحصر ) رو ته مپ نگه داری کنه !!! ....تو این مواقع تاثیر مورال اونقدر به چشم میاد که کتیبه رو به اسم اون اکانت سند میزنن :دی
    جدای از این با علم اینکه مورال مثله دیوار به صورت درصدی عمل می کنه .... برای مثلا شما دیوار رو در نظر بگیر .... موج اول رو با رم می زنی که دیوار رو خراب کنی فقط به خاطر اینکه تلفات کمتری بدی ! حالا اگه به فرض محال بین موج هایی که زدی دیوار سطح 20 هم اینسرت بشه :دی هیچ تاثیری نداره تا زمانی که کنارش نیرویی برای دفاع وجود نداشته باشه .... یا فرض کن شما تارگتی رو انتخاب کنی که 100% مطمئن هستی هیچ دفاعی نداره و قرار نیست دفاعی هم براش بیاد !! تو این شرایط مهم نیست شما دیوار رو تو موج اول خراب کنی یا تو موج آخر چون تاثیرش صفر هست فقط باید خرابش کنی که دهکده نابود بشه
    مورال هم به همین شکله ... تاثیرش برای موج اول که به اصطلاح موج کلینر هست باید مد نظر قرار بگیره ... برای موج هایی که با کاتا میزنی تاثیر نداره... چون احتمالا دفاعی وجود نداره که تاثیر داشته باشه .... اگر هم دفاعی وجود داشته باشه ( یعنی اگه دفاعی اینسرت بشه ) تاثیر مورال 2-3تا ساختمون مثله بازار یا چیزای دیگه اونقدری نیست که نتیجه ی پلن رو عوض کنه ... البته مهاجم هم اگه کمی با تجربه باشه برای تارگت هایی که جمعیتش خیلی کمتر از جمعیت اکانت خودش باشه , موج پاک سازی و اینسرت شکن رو یه خورده سنگین تر میزنه

حالا جدای از کل این بحث ها علت اینکه گفتم بازار و ساختمون اصلی و گندمزار و اردوگاه تو موج اول زده بشه ( یعنی 20 موجتو کامل پر کن ولی موج های اول رو هدف دار بزن ) اینه که اگه خدایی نکرده موج هامون اینسرت شد دهکده ی مدافع قفل بشه .... نه بتونه تعدیل بزنه و نه همرش رو روی کسی لانچ کنه یا دهکده های خودش ( خمره ) رو رید بزنه ... البته این مدل موج زدن همیشه خوب نیست بسته به شرایط ( همرهایی که پارک میشن یا در حال غارت هستند , مدافع مشکل گلد داره یا نه ؟! , تا حالا کتیبه انبار گرفته یا نه؟! و ....) فرق میکنه ...

بازم ممنون از پستت

عرض ادب و احترام خدمت شما دوست عزیز
    به نظرم بحث کاتا کردن رو باید به سه شکل تقسیم کرد
    زدن برای صفر کردن با احتمال به عدم ارسال دفاع یا اینسرت
    زدن برای صفر کردن با احتمال ارسال دفاع یا اینسرت
    زدن برای کراپ لاک کردن یا کتیبه

که دو حالت جمعیت مدافع بالاتر و مدافع پایین تر رو دارن
    اول میریم سر حالت سوم که خب تکلیف معلومه به ترتیب الویت : (دیوار رو یادتون نره دوستان :دی)15 تا گندم زار،دوتا اسلات کارخانه های گندم،انبارغذا،انبار،ساختم ان اصلی،بازار
    حالا میایم سر حالت اول در این حالت هم تکلیف مشخصه ولی من نظرم اینه طوری بزنیم که توان اینسرت ساختمان رو ازش بگیریم : طبق معمول دیوار اول ،ساختمان اصلی،بازار،گندم زار،انبار، انبارغذا و غیره
    *بنده یک بار چوب به ترتیب نزدن رو خوردم و ساختمان اصلی تو موج 6 خورد و اون بنده خدا همه اسلات های تخریب شده رو یک لول بالا برد و دهکده صفر نشد
    و در آخر حالت دوم یعنی با احتمال وجود اینسرت دفاع ساختمان و....
    که دوحالت جمعیت رو داره
    بحث مورال که بنده گفتم در حالتی بود که مدافع بازی بلد باشه برای اینسرت دفاع و فقط توانش رو بذاره برای اینسرت کاری که بدترین ضربه رو به محاجمین میزنه به خاطر ارزش بالای کاتا
    فرض کن شما تو موج های اول بازار و اقامتگاه و ساختمان اصلی رو بزنی بعد دوستمون اینسرت کنه میدونی چقدر تلفات شما از قبل بیشتر میشه
    *متاسفانه این مورد هم برای بنده اتفاق افتاده قبلا که باعث شد یک ماه فراری باشک :دی (همیشه لانچر ها بد بخت هستن) برای همین دیگه لانچر نمیشم چون من؟ اصلا بلد نیستم

و حالت بعدی اینکه جمعیت مدافع بیشتر باشه که اون رو هم اگه باز ردن این ساختمونا جمعیت تغیر نکنه باز میشه به حالت اول زد یعنی: دیواااااااااااااااااااااا اااار ،
    15 تا گندم زار،دوتا اسلات کارخانه های گندم،انبارغذا،انبار،ساختم ان اصلی،بازار
    K!nG NoTh!nG
    AMIRKAVIR
    BLACK.MILK

11. تشکر Knig}{T, FaTeB, .SpaRtaN., ZartVam تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB, .SpaRtaN., ZartVam پسندید
صفحه 114 از 142 نخستنخست ... 1464104112113114115116124 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع