صفحه 126 از 142 نخستنخست ... 2676116124125126127128136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,251 تا 1,260 , از مجموع 1416

موضوع: بحث و گفتگوی بازیکنان e1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

تبریک به همر فاتب که همر قشنگی بود!! البته بازم فقر رمر دیده شد. چرا رمر ها همه زیر 2 کی هست!!!! و درود بر تعداد رمر بید وحشی فکر کنم تا الان جزو بیشترین رمرا بود که دیدم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود بر همگی

ما زودتر ینی ۳هفته پیش میخاستیم همر لانچ کنیم,همر تبری رو نگه داشتیم همر گرزی زدیم,تبری هامون یه جای امن هستن برای اند گیم

پلن یا انتهاری؟!
    ابتدا پلن ولی در لانچ به مشکل خوردم بابت اینکه با گوشی تایم رو ست کردن یکم مشکل هست نت اپراتورهاهم چنگی به دل نمیزنه,که همین امر باعث شد ۴ساعت دیرتر از جلو زن همر ما لانچ شه,ما ۵میل منابع سیو کردیم و اتک رو لانچ کردیم

فقر رم نبود ۷کی رم برای این همر داشتیم ولی نیاز ندیدیم بزنیم فقط به این دلیل که احساس کردیم توی اسکات هایی که از دهکده امانتدار کتیبه چکمه منحصر زده شده بود ۲.۵ کی رم برای تخریب دیوار کافیه که واقعا کافی بود, اما تلاش ییاشار برای جمع کردن دف رو نمیشه نادیده گرفت,برای همین محض احتیاط ۷۰۰ تا رم هم ما گذاشتیم,البته چون این مقدار برنامه ریزی شده بود دقیقا همین مقداررم و کاتا بک کردیم,پارکینگ هم خیلی دور از دهکده همر هست فرصتی برای بکردن نداشتم,دقیقا من تمام علامت های شبکه اینترنت اپراتور هارو دیدم توی این ۴ساعت,3g e e+ h +h gشانس ما این شکلی بود

مکاتبات زیادی داشتیم با اکانت تارگت

با ملایمت صحبت میکردم,رمز اک رو یاشار داده بود به ما ولی نه ما نه تیم لیدری جنوب غرب از بازی کثیف بیذار بودیم,ما اصلا لاگین نکردیم,زمانی هم که میخاستیم لاگین کنیم رمز تعویض شده بود,لاگین کردن ما هم دلیلش این بود که نذاریم پلنی در منافات با متای جنوب صورت بگیره,که موفق به لاگین نشدی,حتی اون موقع با صاحب اک هم تماس نگرفتیم که برادر رمز چنج شده,که ما فیک گذاشتیم رو اکانت تارگت,البته بنده تاکید کرده بودم رو واحه های کپ فیک بذارن,که بچه ها رو فیدرهای تارگت هم فیک گذاشتن,که ما توی قدیم ندیما زدن فیدر رو یه نوع تجاوز میدونستیم و با فهمیدن این موضوع خیلی ناراحت شدم و از بازیکنای تارگت عذرخواهی کردم چندین بار,بعد ما از بچه های دورو برمون کمک خاستیم,که دست مارو ممدرضا گرفت,ازش ممنونیمو قول میدم یکی از همرهای جلو زنم رو برای پلن ایشون بدون هیچ پرسشی خرج کنم,سرتون رو درد نیارم
    همدلی خیلی خوبه,همکاری مهمتر,همکاری نباشه همدلی به دردی نمیخوره,از اونجا ۳۲ ساعت استرس ما شروع شد,صبح روز لند شدن من دیدم ریل زده اونم از کپ سریع به همه نامه زدم که خزانه ۲۰ میخایم خالی,تایم بدین,که کسی تو اون تایم ما قهرمانش نمیرسید,مجبور شدیم از اک مجید ملکی هیرو بزنیم واسه کتیبه که موفقیت آمیز بود

از ممدرضا بابت خرج کردن همر
    از بچه هایی که دف دادن
    از تیم خودمون
    از همسر عزیزم
    تشکر میکنم

البته از تیم پلیری تارگتمون هم تشکر میکنم که من رو در هدیه ای که میخام بدم به مهدی کمک کردن

۱میل امتیاز هجوم

عکس لینک هارم که مجیدمون براتون گذاشتن

مهدی جان رم هست عزیزم از هفته ۳بازی کارگاهمون نخابیده,کاتا و رم به اندازه کافی هست,سرمون خلوت بشه حتما تو برنامه های بعدی رو نمایی میشه

چند وقت میریم تو حالت ریکاوری بعد باز میایم خدمتتون بکس شمال

3. تشکر .SpaRtaN., Osiris, lucifer, Aref تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN., Osiris, lucifer, Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

دوستان پروفایل ممن و عارف چقدر شبیه هم بود!! من پاک کردم تا نگن این دوتا یک پلیرن!!!

عارف واقعا جالب شده!!!! بنده خدا انقدر به من زنگ زده که همه احساس میکنن دوس دخترمه!!!!!

یکی هست باز به من تک میزنه!!!!! اینو کجای دلم بزارم!

شدیم شورای حل اختلاف!!!! چه خانوادگی چه!!!!

دیروز با یه نفر صحبت کردم 30 مین!!! میگفت هم سایدی به هم اتک زده دفمو پرونده!

بعد کلی صحبت فهمیدم ناتار چیف کرده اونم اتک میداده اون باقی مونده نیروهای چیف که معادل 10000تا منبع بود ضرر دبده!!!

همونجا میخواستم خود کشی کنم!!!

5. تشکر Aref, Theutates Thunder تشکر نمود
    پسندیدن Aref, Theutates Thunder پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود بر دوستان
    بدون شرح
    http://8pic.ir/images/0mtrpcutz04k87v0ijd8.jpg
    تا باشه از این اتفاقات

پ ن : باشد که از این به بعد پامون تو کفش خودمون باشه
    پ ن :بعد 3بار رفتو و برگشت موفق نشدیم همرمونو ثبت کنیم خو ی دونه دف بزارید
    پ ن :امیر عباس خب مورف بکار مورف بیچاره خودشو کشت )
    Past is Past
    e1:just2def

7. تشکر lucifer, FaTeB, Theutates Thunder تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط FaTeB نمایش پست ها
    درود بر همگی

ما زودتر ینی ۳هفته پیش میخاستیم همر لانچ کنیم,همر تبری رو نگه داشتیم همر گرزی زدیم,تبری هامون یه جای امن هستن برای اند گیم

پلن یا انتهاری؟!
    ابتدا پلن ولی در لانچ به مشکل خوردم بابت اینکه با گوشی تایم رو ست کردن یکم مشکل هست نت اپراتورهاهم چنگی به دل نمیزنه,که همین امر باعث شد ۴ساعت دیرتر از جلو زن همر ما لانچ شه,ما ۵میل منابع سیو کردیم و اتک رو لانچ کردیم

فقر رم نبود ۷کی رم برای این همر داشتیم ولی نیاز ندیدیم بزنیم فقط به این دلیل که احساس کردیم توی اسکات هایی که از دهکده امانتدار کتیبه چکمه منحصر زده شده بود ۲.۵ کی رم برای تخریب دیوار کافیه که واقعا کافی بود, اما تلاش ییاشار برای جمع کردن دف رو نمیشه نادیده گرفت,برای همین محض احتیاط ۷۰۰ تا رم هم ما گذاشتیم,البته چون این مقدار برنامه ریزی شده بود دقیقا همین مقداررم و کاتا بک کردیم,پارکینگ هم خیلی دور از دهکده همر هست فرصتی برای بکردن نداشتم,دقیقا من تمام علامت های شبکه اینترنت اپراتور هارو دیدم توی این ۴ساعت,3g e e+ h +h gشانس ما این شکلی بود

با ملایمت صحبت میکردم,رمز اک رو یاشار داده بود به ما ولی نه ما نه تیم لیدری جنوب غرب از بازی کثیف بیذار بودیم,ما اصلا لاگین نکردیم,زمانی هم که میخاستیم لاگین کنیم رمز تعویض شده بود,لاگین کردن ما هم دلیلش این بود که نذاریم پلنی در منافات با متای جنوب صورت بگیره,که موفق به لاگین نشدی,حتی اون موقع با صاحب اک هم تماس نگرفتیم که برادر رمز چنج شده,که ما فیک گذاشتیم رو اکانت تارگت,البته بنده تاکید کرده بودم رو واحه های کپ فیک بذارن,که بچه ها رو فیدرهای تارگت هم فیک گذاشتن,که ما توی قدیم ندیما زدن فیدر رو یه نوع تجاوز میدونستیم و با فهمیدن این موضوع خیلی ناراحت شدم و از بازیکنای تارگت عذرخواهی کردم چندین بار,بعد ما از بچه های دورو برمون کمک خاستیم,که دست مارو ممدرضا گرفت,ازش ممنونیمو قول میدم یکی از همرهای جلو زنم رو برای پلن ایشون بدون هیچ پرسشی خرج کنم,سرتون رو درد نیارم
    همدلی خیلی خوبه,همکاری مهمتر,همکاری نباشه همدلی به دردی نمیخوره,از اونجا ۳۲ ساعت استرس ما شروع شد,صبح روز لند شدن من دیدم ریل زده اونم از کپ سریع به همه نامه زدم که خزانه ۲۰ میخایم خالی,تایم بدین,که کسی تو اون تایم ما قهرمانش نمیرسید,مجبور شدیم از اک مجید ملکی هیرو بزنیم واسه کتیبه که موفقیت آمیز بود

از بچه هایی که دف دادن
    از تیم خودمون
    از همسر عزیزم
    تشکر میکنم

البته از تیم پلیری تارگتمون هم تشکر میکنم که من رو در هدیه ای که میخام بدم به مهدی کمک کردن

۱میل امتیاز هجوم

مهدی جان رم هست عزیزم از هفته ۳بازی کارگاهمون نخابیده,کاتا و رم به اندازه کافی هست,سرمون خلوت بشه حتما تو برنامه های بعدی رو نمایی میشه

دوستان تبریک میگم یاشار هستم . ممنونم از دوستمون که حقایق رو جز به جز بیان کرد و انصاف رو در حد کمال رعایت کرد مثل فیک رو فیدر ها که که در جواب رامتین لانچ کرد رو نان کپشون و 2.5 2.5 تبرو tk تلفات وارد کرد و 2 انبارغذا . از 5 بار که همر لانچ شد و موفقیت امیز با کمترین تلفات همراه بود همشون فقط 2تاش رو من زدم اونم دیروزی بود که اصول بازی میگفت بیام خزانتو 0 کنم و انبار غذاهاتو بزنم قفل کردن اکانت با این محدود کاتای مونده نمیشد نه مثل ناشیا همر جلو بذارم واسه دفاع

. فقط این وسط ما شرمنده اکانت شما شدیم زدن هامون به به اکانتی که بیشترین مکاتبات رو باهاش داشتم تو سرور حالا چه تو بازی چه بیرون از بازی و گارنا و تلفنی . متاسفانه همه این داستان ها سر پاکبازی فاتب تموم شد و اسیب دید که شرمندش شدم .

یه توضیح :

اگر به 2تا گزارش که دوستمون گذاشته بود یه نگاهی بندازید میبینید دقیق 10 ک نیزه کم شده . که میشد با همونا همرو دیوار کرد و مسلما تک هرو رو اونوقت واقعا بد میشد . 4 ساعت فاصله عجیب بود و فکر کردیم حتما کسی با چکمه اضافه میشه بین حمله ها که الان متوجه شدم سر مشکل نت این داستان ها پیش اومده . واسه بردن کتیبه هرو هم بود . منم 4 مین زود تر کپو زده بودم که خزانرو 0 کنه و دفاع بشه هرو بمیره و تایم واسه جابجایی تو دوتا ده خزانه 20 خودم تایم جابجایی داشته باشم ولی تو اون 4 ساعت نه دفاع ریختم یعنی نداشتم که بریزم لووول ! نه کتیبه جابجا کردم بی ادبی نباشه من هم اگر جای شما بودم اصلا دفاع نمیکردم چون معلوم بود حداقل یه موجش 2تا تارگت رو خزانست وقتی که 4ساعت 4ساعت مونده تک هرو لانچ شد گفتم وااای دفاع نمیکنند که هروم بمیره یه قهرمان از یه اکانت دیگه جور کردم که کتیبه رو برداره تایمشم خیلی زودتراز 4 ساعت میرسید 2ساعتو خورده ای بود فاصلش که پلن یا انتحاری هر اسمی که داره شکست بخوره ولی دیگه حسش نبود

منم تا عید رفتم g1 کمک یکی از دوستان سر همین و شنیدن زدن دوستم فاتب صبح میومدم رو اکانت 2روز اخر دوباره رو اکانت اومدم که اکانت لاست نده و دیگه لانچ نکنه کاتاها و رم اکانت تو اون چند روز که اکانت دست دوستامون سپرده شده بود واسه جابجایی کتیبه ترکید یعنی زمانی که رامتین پسورد رو عوض کرد 82 یا 84 کاتا مونده بود رو اکانت . سر همین نمیشد جز تک همر لانچ کرد

قرانی من تو هیچکدوم جز 2تای دیروز نقشی رو اکانت نداشتم . حتی دیدم با دوستان خودمون تو بازی با لحن بدی صحبت کرده رامتین دیروز که نامه هارو میخوندم

در مورد دفاع هم جز خیلی محدود در حد 9 کیلو دفاع که از رو اکانت یکی از دوستان که سرور رو ترک کرده دوباره سر همین حمله لاگین کرد و فرستاد چون از لحظه لانچ شدن و با چکمه ای که پا قهرمان بود شد رو اکانت بودم و تایم گرفتم تشخیص ریل بودن کاری نداشت حتی نامه فاتب مبنی بر فیک بودن رو هم گفتم ریله شکی نیست ولی سر همین تو پروفایل نوشتم اگر فیک باشه یه ایولای ویژه دارید که سر کار گذاشتید منو و نامه این که اره دمتون گرم ماشالله اینه رو فرستادم از ساید خودم تنها 3تا قهرمان واسم ارسال شد .

دفاع ها کلا از اکانت خودم و 2تا اکانتی که جانشین بودم جمع شد اگر به ترکیب نیرو ها نگاه کنید میبینید مثلا 23 کیلو پیاده 1 کیلو کاهن !!! یا محافظا 25 کیلو و نیزه ها هم مال اکانت خودم 40 کیلو و 4-5 کیلو دلاور که واسه رید اوایل ساخته بودم دقت کنید میبینید که حتی از رو ناچاری شمشیر زن و شوالیه اکانت های جانشین رو فرستادم و حتی گرزی دهی که تازه شروع کرده بودم واسه همر جنگی کشی هم که این داستانها شد فرستادم پشتیبانی ولی خوب تنهایی نمیشد بهتر از این دفاع کرد تبریکم میگم همر سنگینی داشت من خبر از 80 کیلو گرزی داشتم با 80 کیلو گرزی هرچی حساب کردم دیدم با دفاعم نمیشه 80 رو دیوار کردو رد میکنه سر همین بک کردم 10 کی نیزه رو که اینسرت کنم چون نت من رو دیگه هرکی با من تو گارنا بوده میدونن که دم به دقیقه دیسی میشه

2نفر که نیاز نیست اسم ببرم پسورد دادم لاگین هم داشتند اگر با کسی هم آشنا باشید که میتونه بهتون حقیقت این ماجرارو بگه میتونید ایپی های لاگین کرده رو چک کنه ولی گفتم نه جابجا بشه نه اینسرت همین دیروز رو یه اکانت دیگه تو دعوای داخل سایدی سایدمون

یه اینسرت خوشکلم کرد سر رفاقت . سرتونو درد نیارم دم دوستانی که سر سلام علیک قهرمان خالی فرستادن گرم جدا از بحث سایدو بازی و غیره حتی از sw

وقت نداشتیم و نذاشتیم وضعمون شد این : حقمم هست

این وضع ساید ماست : بعد درخواست دفاع

==========================

سلام و عرض ادب و خسته نباشید ...

دوستان دیده شده بازیکن زیر :

http://e1.x.dejkoob.ir/spieler.php?uid=5424

به بازیکن ها داره نامه میده واسه نیروی کمکی و پشتیبانی ...

جواب تیم لیدری هم این بوده : شما خارج از مجموعه هستید و ما متاسفانه نمیتونیم به شما کمکی کنیم .

در ضمن : کار ایشون از نظر بنده خیلی غیر حرفه ایی و نادرست بوده که مستقیم به پلیرها نامه داده ... !

البته یه تشکر ویژه هم از تمام بچه های گل دارم بابت اینکه بدون هماهنگی کاری نمیکنن و هیچ کس با ایشان همکاری نکرده .

با تشکر و سپاس

متاسفانه کسی هم کمک نکرد !!

بابت صحبت هایی هم که پلیر تند رو اکانت اومده هم عذر میخوام از دوستان نامه هارو خوندم شرمنده شدم

موفق باشید و پیروز . بازی خوب و سروری خاطره انگیز رو براتون آرزو میکنم

کوچیک بزرگان دژکوب
    یاشار

9. تشکر lucifer, Theutates Thunder تشکر نمود
    نپسندیدن Osiris, Theutates Thunder نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط شمال نمایش پست ها
    دوستان تبریک میگم یاشار هستم . ممنونم از دوستمون که حقایق رو جز به جز بیان کرد و انصاف رو در حد کمال رعایت کرد مثل فیک رو فیدر ها که که در جواب رامتین لانچ کرد رو نان کپشون و 2.5 2.5 تبرو tk تلفات وارد کرد و 2 انبارغذا . از 5 بار که همر لانچ شد و موفقیت امیز با کمترین تلفات همراه بود همشون فقط 2تاش رو من زدم اونم دیروزی بود که اصول بازی میگفت بیام خزانتو 0 کنم و انبار غذاهاتو بزنم قفل کردن اکانت با این محدود کاتای مونده نمیشد نه مثل ناشیا همر جلو بذارم واسه دفاع

. فقط این وسط ما شرمنده اکانت شما شدیم زدن هامون به به اکانتی که بیشترین مکاتبات رو باهاش داشتم تو سرور حالا چه تو بازی چه بیرون از بازی و گارنا و تلفنی . متاسفانه همه این داستان ها سر پاکبازی فاتب تموم شد و اسیب دید که شرمندش شدم .

یه توضیح :

اگر به 2تا گزارش که دوستمون گذاشته بود یه نگاهی بندازید میبینید دقیق 10 ک نیزه کم شده . که میشد با همونا همرو دیوار کرد و مسلما تک هرو رو اونوقت واقعا بد میشد . 4 ساعت فاصله عجیب بود و فکر کردیم حتما کسی با چکمه اضافه میشه بین حمله ها که الان متوجه شدم سر مشکل نت این داستان ها پیش اومده . واسه بردن کتیبه هرو هم بود . منم 4 مین زود تر کپو زده بودم که خزانرو 0 کنه و دفاع بشه هرو بمیره و تایم واسه جابجایی تو دوتا ده خزانه 20 خودم تایم جابجایی داشته باشم ولی تو اون 4 ساعت نه دفاع ریختم یعنی نداشتم که بریزم لووول ! نه کتیبه جابجا کردم بی ادبی نباشه من هم اگر جای شما بودم اصلا دفاع نمیکردم چون معلوم بود حداقل یه موجش 2تا تارگت رو خزانست وقتی که 4ساعت 4ساعت مونده تک هرو لانچ شد گفتم وااای دفاع نمیکنند که هروم بمیره یه قهرمان از یه اکانت دیگه جور کردم که کتیبه رو برداره تایمشم خیلی زودتراز 4 ساعت میرسید 2ساعتو خورده ای بود فاصلش که پلن یا انتحاری هر اسمی که داره شکست بخوره ولی دیگه حسش نبود

منم تا عید رفتم g1 کمک یکی از دوستان سر همین و شنیدن زدن دوستم فاتب صبح میومدم رو اکانت 2روز اخر دوباره رو اکانت اومدم که اکانت لاست نده و دیگه لانچ نکنه کاتاها و رم اکانت تو اون چند روز که اکانت دست دوستامون سپرده شده بود واسه جابجایی کتیبه ترکید یعنی زمانی که رامتین پسورد رو عوض کرد 82 یا 84 کاتا مونده بود رو اکانت . سر همین نمیشد جز تک همر لانچ کرد

قرانی من تو هیچکدوم جز 2تای دیروز نقشی رو اکانت نداشتم . حتی دیدم با دوستان خودمون تو بازی با لحن بدی صحبت کرده رامتین دیروز که نامه هارو میخوندم

در مورد دفاع هم جز خیلی محدود در حد 9 کیلو دفاع که از رو اکانت یکی از دوستان که سرور رو ترک کرده دوباره سر همین حمله لاگین کرد و فرستاد چون از لحظه لانچ شدن و با چکمه ای که پا قهرمان بود شد رو اکانت بودم و تایم گرفتم تشخیص ریل بودن کاری نداشت حتی نامه فاتب مبنی بر فیک بودن رو هم گفتم ریله شکی نیست ولی سر همین تو پروفایل نوشتم اگر فیک باشه یه ایولای ویژه دارید که سر کار گذاشتید منو و نامه این که اره دمتون گرم ماشالله اینه رو فرستادم از ساید خودم تنها 3تا قهرمان واسم ارسال شد .

دفاع ها کلا از اکانت خودم و 2تا اکانتی که جانشین بودم جمع شد اگر به ترکیب نیرو ها نگاه کنید میبینید مثلا 23 کیلو پیاده 1 کیلو کاهن !!! یا محافظا 25 کیلو و نیزه ها هم مال اکانت خودم 40 کیلو و 4-5 کیلو دلاور که واسه رید اوایل ساخته بودم دقت کنید میبینید که حتی از رو ناچاری شمشیر زن و شوالیه اکانت های جانشین رو فرستادم و حتی گرزی دهی که تازه شروع کرده بودم واسه همر جنگی کشی هم که این داستانها شد فرستادم پشتیبانی ولی خوب تنهایی نمیشد بهتر از این دفاع کرد تبریکم میگم همر سنگینی داشت من خبر از 80 کیلو گرزی داشتم با 80 کیلو گرزی هرچی حساب کردم دیدم با دفاعم نمیشه 80 رو دیوار کردو رد میکنه سر همین بک کردم 10 کی نیزه رو که اینسرت کنم چون نت من رو دیگه هرکی با من تو گارنا بوده میدونن که دم به دقیقه دیسی میشه

2نفر که نیاز نیست اسم ببرم پسورد دادم لاگین هم داشتند اگر با کسی هم آشنا باشید که میتونه بهتون حقیقت این ماجرارو بگه میتونید ایپی های لاگین کرده رو چک کنه ولی گفتم نه جابجا بشه نه اینسرت همین دیروز رو یه اکانت دیگه تو دعوای داخل سایدی سایدمون

یه اینسرت خوشکلم کرد سر رفاقت . سرتونو درد نیارم دم دوستانی که سر سلام علیک قهرمان خالی فرستادن گرم جدا از بحث سایدو بازی و غیره حتی از sw

وقت نداشتیم و نذاشتیم وضعمون شد این : حقمم هست

این وضع ساید ماست : بعد درخواست دفاع

==========================

سلام و عرض ادب و خسته نباشید ...

دوستان دیده شده بازیکن زیر :

http://e1.x.dejkoob.ir/spieler.php?uid=5424

به بازیکن ها داره نامه میده واسه نیروی کمکی و پشتیبانی ...

جواب تیم لیدری هم این بوده : شما خارج از مجموعه هستید و ما متاسفانه نمیتونیم به شما کمکی کنیم .

در ضمن : کار ایشون از نظر بنده خیلی غیر حرفه ایی و نادرست بوده که مستقیم به پلیرها نامه داده ... !

البته یه تشکر ویژه هم از تمام بچه های گل دارم بابت اینکه بدون هماهنگی کاری نمیکنن و هیچ کس با ایشان همکاری نکرده .

با تشکر و سپاس

متاسفانه کسی هم کمک نکرد !!

بابت صحبت هایی هم که پلیر تند رو اکانت اومده هم عذر میخوام از دوستان نامه هارو خوندم شرمنده شدم

موفق باشید و پیروز . بازی خوب و سروری خاطره انگیز رو براتون آرزو میکنم

کوچیک بزرگان دژکوب
    یاشار
    خوب هرچی میخوام پست نگذارم تو فروم مثل اینکه نمیشه
    آقای یاشار خان یه سری از قسمت های پستتونو بلد کردم در موردش حرف دارم لطفا یه بار درست جواب بده حداقل موضع شما برای ما روشن شه ولی قبل اون نظر کلی تو بگو در این مورد:
    اول از همه در مورد کتیبه چکمه یونیک و اتفاقی که برای اکانت واندر افتاد نظر شخصی شما چیه؟؟اون بازی کثیف بود یا بازیه مردونه؟اگه بازی کثیف بود چرا با تک هیرو پس ندادین کتیبرو؟چرا خواستین از این موقعیت پیش اومده بهترین استفاده رو ببرین و از کل اتحاد ها ی شمال شرق اون زمان دف خواستین؟نگو نه که اس ام اس هاتو به بچه های سایدت میگذارم کف فروم! پس این ری اکشن شما نشون میده خودتونم برخلاف اون مظلوم نمایی هایی که تو گارنا کردی به طور کامل از اون حرکت کثیف آگاهی داشتی و خواستی بیشترین استفاده رو ببری از این داستان
    خوب پس شما که اینکارو کردی چرا از سرور فرار کردی؟ وا میسادی بازیتو میکردی دیگه ! آخرشم ما نفهمیدیم شما هستی تو سرور یا نه,اینکه بماند ....
    اما در مورد قسمت هایی از پستت که بلد کردم:
    "اصول بازی میگفت بیام خزانتو 0 کنم و انبار غذاهاتو بزنم قفل کردن اکانت با این محدود کاتای مونده نمیشد نه مثل ناشیا همر جلو بذارم واسه دفاع"
    الان به نظر شما کسانی که همرشونو میگذارند برای دفاع ناشین؟ مگه نمیگی پیشبینی شما از همر اکانت فاتب 80 کیلو گرزی بود؟مگه شبیه سازی نکردی؟خوب حتما شبیه سازی کردی که اگه با همر دفاع میکردی اگه با 95 کیلو هم میزد بازم اگه همر برای دف می نشست رو ده,همر فاتب رد نمیشد و کل پلن فیل میشد پس اونکه میگی ناشیا دف میکنند با همر تو شرایط حساس به خاطر درک اشتباه خود شماست از بازی نه اینکه اونایی که این تصمیم رو میگیرند ناشی باشند عزیزم.
    "ولی تو اون 4 ساعت نه دفاع ریختم یعنی نداشتم که بریزم لووول"
    خب شما که دف نداشتید دیگه تو اون چهار ساعت و هیروتونم درگیر اتک بود دیگه هیرویی تو اکانت نبود که بخواید تو اون به قول خودتون دو تا خزانه 20 کتیبه جا به جا کنید پس یهو نگو حسش نبود !
    "دوباره رو اکانت اومدم که اکانت لاست نده و دیگه لانچ نکنه کاتاها و رم اکانت تو اون چند روز که اکانت دست دوستامون سپرده شده بود واسه جابجایی کتیبه ترکید یعنی زمانی که رامتین پسورد رو عوض کرد 82 یا 84 کاتا مونده بود رو اکانت . سر همین نمیشد جز تک همر لانچ کرد"
    الان یه چیزیو من نمیفهمم,شما از این سرور رفتید؟یا یه مدت نبودید اکانتو سپردید دست دوستان؟! با خودت چند چندی یاشار جان؟ یعنی الان مثلا اگه کپ فاتب رو میپروندین تو سرور بودین؟
    "با 80 کیلو گرزی هرچی حساب کردم دیدم با دفاعم نمیشه 80 رو دیوار کردو رد میکنه سر همین بک کردم 10 کی نیزه رو که اینسرت کنم چون نت من رو دیگه هرکی با من تو گارنا بوده میدونن که دم به دقیقه دیسی میشه"
    خوب شمایی که میگی همه میدونند نتتون مشکل داره برا چی برای اینسرت اقدام میکنی ؟اونم اتک سیم سکند اینو که دیدی همر فاتب و هیرو مجید عزیز تو یه ثانیه می خوردند,اینم دومین اشتباه شما عزیزم که اگه همون 10 کیلو نیزه بود همر رد نمیشد,گفتی دوست یه اینسرت خوشکل زد برات,هرچی لینکارو نگاه میکنم اینسرتی نمیبینم بین اتک فاتب و آقا مجید! او اینسرت خوشکله تو اون 4 ساعت اختلاف زده شده؟ اونجا که یه تریلی هم جا میشد اگه منظورت اون فاصله زمانیه!
    "سرتونو درد نیارم دم دوستانی که سر سلام علیک قهرمان خالی فرستادن گرم جدا از بحث سایدو بازی و غیره حتی از sw "
    چه طوره دست از این فرافکنی هاتون وردارین؟کدوم اکانت sw برا شما دف فرستاد؟ کنتور اینا نداره دیگه؟ نیای الان لینک اکانت های مولتی خودتونو تو sw بدی بهمون
    آها یه چیز دیگه هم روشن کن بعد همه این داستانا شما در حال حاضر هستید رو اکانت III یا رفتید؟
    پ.ن:تبریک میگم به بچه های فاتب که کتیبه رو برگردوندند به ساید از محمد رضا و اکانت بید وحشی ام تشکر میکنم,میشد با تلفات خیلی کمتر و با حوصله تر کتیبه رو برگردوند, ولی با شرایط حال حاضر ساید بازم دمتون گرم که این قدر راحت همر آزاد گذاشتین رو اون باغ وحش و 150 کیلو دف,و تفاوت بازی شجاعانه و بزدلانه رو به بعضی از رقبا نشون دادید,راند بعدی جنگ آموز جبران میکنید با حمایت ساید و عارف
    ویرایش توسط Osiris : 03-10-2015 در ساعت 06:26 PM دلیل: دلم خواست :|

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

بــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــوم

کتیبه چکمـه منحـصـر با افتخار به جنـــــــــوب بـرگشـت

درود
    میدونم خبر سوختـه هست ولی لطف کنیـد آقایونی که پلن میرین یه هیجان اینجوری به سرور تزریق کنید بابا.

با تشکر از همه دوستانی که همر در اختیار گذاشتند.

سربلند؛پیـروز ودنبالـه دار باشید

پی نوشت: آخیش راحت شدم 2سال بود بوم نکرده بودم توی فروم داشتم دیگه خودم بوم میشدم
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

12. تشکر MOD AdMirAl, Osiris, FaTeB, lucifer, Aref تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB, ali2113, Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Osiris نمایش پست ها
    خوب هرچی میخوام پست نگذارم تو فروم مثل اینکه نمیشه
    آقای یاشار خان یه سری از قسمت های پستتونو بلد کردم در موردش حرف دارم لطفا یه بار درست جواب بده حداقل موضع شما برای ما روشن شه ولی قبل اون نظر کلی تو بگو در این مورد:
    اول از همه در مورد کتیبه چکمه یونیک و اتفاقی که برای اکانت واندر افتاد نظر شخصی شما چیه؟؟اون بازی کثیف بود یا بازیه مردونه؟اگه بازی کثیف بود چرا با تک هیرو پس ندادین کتیبرو؟چرا خواستین از این موقعیت پیش اومده بهترین استفاده رو ببرین و از کل اتحاد ها ی شمال شرق اون زمان دف خواستین؟نگو نه که اس ام اس هاتو به بچه های سایدت میگذارم کف فروم! پس این ری اکشن شما نشون میده خودتونم برخلاف اون مظلوم نمایی هایی که تو گارنا کردی به طور کامل از اون حرکت کثیف آگاهی داشتی و خواستی بیشترین استفاده رو ببری از این داستان
    خوب پس شما که اینکارو کردی چرا از سرور فرار کردی؟ وا میسادی بازیتو میکردی دیگه ! آخرشم ما نفهمیدیم شما هستی تو سرور یا نه,اینکه بماند ....
    اما در مورد قسمت هایی از پستت که بلد کردم:
    "اصول بازی میگفت بیام خزانتو 0 کنم و انبار غذاهاتو بزنم قفل کردن اکانت با این محدود کاتای مونده نمیشد نه مثل ناشیا همر جلو بذارم واسه دفاع"
    الان به نظر شما کسانی که همرشونو میگذارند برای دفاع ناشین؟ مگه نمیگی پیشبینی شما از همر اکانت فاتب 80 کیلو گرزی بود؟مگه شبیه سازی نکردی؟خوب حتما شبیه سازی کردی که اگه با همر دفاع میکردی اگه با 95 کیلو هم میزد بازم اگه همر برای دف می نشست رو ده,همر فاتب رد نمیشد و کل پلن فیل میشد پس اونکه میگی ناشیا دف میکنند با همر تو شرایط حساس به خاطر درک اشتباه خود شماست از بازی نه اینکه اونایی که این تصمیم رو میگیرند ناشی باشند عزیزم.
    "ولی تو اون 4 ساعت نه دفاع ریختم یعنی نداشتم که بریزم لووول"
    خب شما که دف نداشتید دیگه تو اون چهار ساعت و هیروتونم درگیر اتک بود دیگه هیرویی تو اکانت نبود که بخواید تو اون به قول خودتون دو تا خزانه 20 کتیبه جا به جا کنید پس یهو نگو حسش نبود !
    "دوباره رو اکانت اومدم که اکانت لاست نده و دیگه لانچ نکنه کاتاها و رم اکانت تو اون چند روز که اکانت دست دوستامون سپرده شده بود واسه جابجایی کتیبه ترکید یعنی زمانی که رامتین پسورد رو عوض کرد 82 یا 84 کاتا مونده بود رو اکانت . سر همین نمیشد جز تک همر لانچ کرد"
    الان یه چیزیو من نمیفهمم,شما از این سرور رفتید؟یا یه مدت نبودید اکانتو سپردید دست دوستان؟! با خودت چند چندی یاشار جان؟ یعنی الان مثلا اگه کپ فاتب رو میپروندین تو سرور بودین؟
    "با 80 کیلو گرزی هرچی حساب کردم دیدم با دفاعم نمیشه 80 رو دیوار کردو رد میکنه سر همین بک کردم 10 کی نیزه رو که اینسرت کنم چون نت من رو دیگه هرکی با من تو گارنا بوده میدونن که دم به دقیقه دیسی میشه"
    خوب شمایی که میگی همه میدونند نتتون مشکل داره برا چی برای اینسرت اقدام میکنی ؟اونم اتک سیم سکند اینو که دیدی همر فاتب و هیرو مجید عزیز تو یه ثانیه می خوردند,اینم دومین اشتباه شما عزیزم که اگه همون 10 کیلو نیزه بود همر رد نمیشد,گفتی دوست یه اینسرت خوشکل زد برات,هرچی لینکارو نگاه میکنم اینسرتی نمیبینم بین اتک فاتب و آقا مجید! او اینسرت خوشکله تو اون 4 ساعت اختلاف زده شده؟ اونجا که یه تریلی هم جا میشد اگه منظورت اون فاصله زمانیه!
    "سرتونو درد نیارم دم دوستانی که سر سلام علیک قهرمان خالی فرستادن گرم جدا از بحث سایدو بازی و غیره حتی از sw "
    چه طوره دست از این فرافکنی هاتون وردارین؟کدوم اکانت sw برا شما دف فرستاد؟ کنتور اینا نداره دیگه؟ نیای الان لینک اکانت های مولتی خودتونو تو sw بدی بهمون
    آها یه چیز دیگه هم روشن کن بعد همه این داستانا شما در حال حاضر هستید رو اکانت III یا رفتید؟
    پ.ن:تبریک میگم به بچه های فاتب که کتیبه رو برگردوندند به ساید از محمد رضا و اکانت بید وحشی ام تشکر میکنم,میشد با تلفات خیلی کمتر و با حوصله تر کتیبه رو برگردوند, ولی با شرایط حال حاضر ساید بازم دمتون گرم که این قدر راحت همر آزاد گذاشتین رو اون باغ وحش و 150 کیلو دف,و تفاوت بازی شجاعانه و بزدلانه رو به بعضی از رقبا نشون دادید,راند بعدی جنگ آموز جبران میکنید با حمایت ساید و عارف

هم ایالتی عزیز ! چرا داستان میبافی متن رو درست بخون گفتم وقتی دیدم تو بازه 4 ساعت مانده به اینکه تا اینجاش اوکی ؟ تک هرو لانچ شد به اکانت های سایدمون که یه روزی !!! زیر مجموعه اتحاد ها بودن !!! خوب ؟؟ زنگ زدم که بیاد برداره فاصلش 2ساعت و خورده ای بود !!!

اوکی ؟؟ اما بعدش باهاش صحبت کردم که نمیخواد ولش کن بعدشم بعدشم شما که متهم میکنید بخون !!! سخت نیست یا اگر سختتون هست بگو واستون توضیح بدند دوستانتون نوشته سیامک عزیز رو که نوشته اکانت و پس رو هردو شو یعنی با همر باقی مونده رو اکانت رو دادم دستش که بردار گفتم واسه اینکه منم به سایدم خیانت نکرده باشم فقط حیووناشو بترکون شما اگر اس ام اس داری بذار ما هم ببینیم

جز اینکه به یکی از دوستان گفتم هرو و نیرو بده خودمم تو توضیحات گفتم !!! که بیا بفرست واقعا اینقدر سخته درک متن من ؟؟؟

بعدشم شما یه نگاه به این 5 بار لانچ شدن نگاه بنداز 3 روز دعوا شد

2روز رامتین لانچ کرد به من گفت بهش هرچی دهنم بود گفتم چرا ؟؟ وقتی اومد رو اکانت اون هم به پیشنهاد خود پلیر اکانت فاتب که گفت سیستم الان ندارم بمون رو اکانت گفتم نخیر من پا تو این سرور .... نمیذارم اتفاقا مراسم عروسی هم بود تو راه بودم که بهش زنگ زدم پسورد رو 3بار هجی کردم که بیاد برداره !! تموم شه که امثال شما واسه یه بازی هرچی خواست نگه به ما نامه های توهین آمیز به اکانت که اگر اینجا بذارم نه در شان بزرگان که این الفاظ رو ببینند نه ادمین میذاره که این عکسا بمونه پوینت منفی هم خواهیم گرفت !

شما هم اگر خیلی مشتاقید یه نامه به اتحاد موجود در شمال شرق که اسمشو اتحاد گذاشته ببین دیروز اینسرت شد یا نه و رو هوا صحبت نکن یه چک بکنید بعدا حرف بزنید که رفیقمون رفت رو اکانت با جانشینی و اینسرت کرد اسم اکانت رو نوشتم بعدشم توضیح دادم من حساب کردم زمانی نزدیک بزنم که اگر دیوار سنگینی جلوم چیدند و خزانه خیلی کم پایین اومد چون فقط 300 تا 400 تا کاتا داشتم و اونم زدم حتی یادم نیست چقدر کاتا داشتم گفتم دفاع سنگین باشه ممکنه کم لول کم کنه تایم بندی هم کردم که اگر این قهرمان برسه بشه سریع بک داد حیوون و دفاع هارو چون دفاع ها از 3تا اکانت بود بک دادن دفاع ها کاری نداشت فقط میموند حیوون ها اونم اگر شما حیوون جمع کردن رو بلد باشید میدونید که نیازی نیست 1000 تا ابادی رو برید فیل جمع کنید از هر ابادی میتونید 50 تا 70 تا یا بیشتر فیل جمع کنید

بک دادن حیوونم پس کاری نداره حیف ترکید وگرنه از اردوگاهم نشونت میدادم اتفاقا مهدی ازم پرسید چقدر واحه خالی تو شمال شرق هست که اینقدر حیوون اونم فیل میگیری . میگردم عکس پیدا کنم که به شما هم نشون بدم کاری نداشت بک کرد حیوونا و 1.5 و 2مین و خورده ای خزانه داشتم عرض کردم ولی اینکارا وقتی بود که !!! اگر دیوار میشد وقتی تک هرو تو 4 ساعت مانده به خورد لانج شد گفتم وای دیوار نمیکنند باید رفیقمون لانچ کنه بیاد ببره ساعت و 40 اینا فاصلش بود !!! زیر 4 ساعت یعنی . اگر جابجا میکردم اونوقت خیلی خوشکل تر هم میشد اونوقت اینجا میامدم و ادعا میکردم و منم منم مثل شما راه مینداختم هرکی یه سبکی داره من ترجیح میدم خزانه طرفو صفر کنم یا لولشو بیارم پایین تا اینکه با همر دفاع کنم ار قضیه جابجایی کتیبه اوکی شد من برم سراغ سوال دیگه که براتون پیش اومد

اینکه من رفتم یا نه . بنده کلا واسه رفتن کنار خانوادم درگیر سفارت خونه و اینا بودم سر قضیه زدن به فاتب اومدم که دیگه لانچ نشه تا با این عملیات انتحاری روبرو شدم اگر اکانت برای اینکه این داستان ها تموم نشه نمیدادم و میرفتم تو اتحاد شمال شرق اسمشم نمیدونم چیه حداقل 10 تا قهرمان واسم ارسال میشد و این دفاع میشد و اونوقت ما منت و لطف کتیبه رو پس میدادم نیازی هم به دفاع نبود چون نهایت 2موج اومد روم اولی که دیوار میشد معلوم بود دومی هم خالی میکردم نهایت 2تا میخورد که از شانس من 2تا گندمزارم خورد جون من اصلا خزانه ای نداشتم تو دهم نه اینکه فاتب جان نشونه گرفت گندم زار های منو !! مرده سیامک منم تو این 5 تا حمله حتی یه بارم رو گندمزاراش نرفتم چه کپ چه نان کپ

مطلب دیگه شما که میفررمایید با کثیف کاری کتیبه رو برداشتی !!! خدمتت عرض کنم هزینه ای که کردم فاتب چون قفس میخرید شاهده منه زمانی که واسه هر قفس 300 تا 400 تا نقره چکش میزدیم اوایل هرگز کتیبه ای بر نمیداشتم که جابجا کنم . احمق کوچیک یا مرتاض بهترین کتیبه واسه من بود و منم هماهنگ کرده بودم با crow که بیام مرتاض بردارم فردای همون شب کذایی !!! اگر دروغ میگم شما یه نامه بده صحت ماجرا رو بپرس . کار انبار ها رو خزانه ده 4 ساخته بودم که انبار بزرگو ببرم اونجا انبار های کپم رو بسازم پس به قدری این کتیبه بی خاصیت بود واسه من که اخرین کتیبه ای بود که نیاز من بود . منم کلا تا ظهر نبودم و همیشه به مهدی فاتب هم میگفتم امروز اینقدر سر نبودنم لاست دادم قبل کتیبه ها طوری که نگران بودم تو تایم کتیبه نیرویی تو ده 1 من نمونه که بشه باهاش کتیبه زد !!! نامه هایی که از مولتی میپرسیدم تو این سایت چون بازی نکرده بودم حتی نمیدونستم معمولا چقدر دف میاد تو ناتار 50 پلیر میانگین همرشون هم دستم نبود چون خودم سرباز خونم از کار میفتاد لاست میدادم و ... از مهدی هم میپرسدم که چی به چیه اینجا بنا نبود هم بازی کنم از 2نفر که رفیقتن و همشهری بپرس بهت میگند اگر هم دیدی یه تایمی لیدر اتحاد شدم !!! سر این بود که علی گرین شد لیدر کل از اتحاد ما رفت اتحاد 1 گفت بشو لیدر گفتم لیدری به اسم بالا رفتن نیست منم نیستم هیچوقت فقط شب تا صبح بازی میکردم اونم چون بیماری بیخوابی دارم 24 ساعت بیدارم کسایی که تو بازار بودن میدیدن که من کی ها هستم روز هم اگر گاهی میامدم بازار بین بیمار ها سر میزدم با تبلت . و لیدر شدن من هم به این دلیل بود که خود علی رین رو اکانت من جانشین با تمامی اختیارات بود . ولی چه کنم حرف حالی کردن به بعضیا خیلی سخته بازم میگم به دین به پیغمبر به مقدسات من علی رغم و بقول سیامک عزیز پسورد دادن به پلیر ساید غیر متا اخلاقی نیست من پسورد رو دادم و بهم هم گفتند گناهش گردن دوستان فاتب که گفتند عارف در جریانه که اکانت دست ماست اینو مطما نیستم خود عارف میدونه و وجدانش که در جریان بود یا نه تهمت نمیزنم کاش میامدم شخصا میگفتم به شما و سجاد ترامادول که اینقدر بحث بیخود نمیکردیم . بعضی اکانت ها من تا امروز نه دیده بودمشون نه اسمشونو شنیده بودم حالا کی میرفت روشون و اون توهین هارو میکرد با بالایی . در مورد اکانت هم دسته جانشینمون دادم پسورد رو هم عوض کردم بهش گفتم دیگه رو اکانت خودت نرو فقط غارت کن همر 1 14 کیلو مونده گرزیش و 4کیلو tk بذار بترکه از بیگندمی تو راه برگشت فقط دفاع بساز غارت کن رو کسی هم نزن . اینقدر این بشر گل و حرف گوش کنه که عمران رو کسی لانچ کنه خواستید بزنیدش خواستید 0 کنیدش خواستید بترکونیدش هر کاری اگرم نیروش جایی بلند شد هم مهدی از جنوب شرق شماره منو داره هم مهدی و عارف از جنوب غرب یه تک بزنید خودم از بی گندمی میکشم تک تک نیروهای بلند شده رو . در مورد اینکه دفاع نیامد تو اون 4 ساعت خودم عرض کردم دفی اضافه نشد و خودمم عرض کردم که دفاعی اصلا نبود که بفرستم یه لول هم تهش گذاشتم . این حرفا کلا بیهودست میخ اهنی نرود بر سنگ نمیشه به زور حرف حالی کرد . فقط بالایی جریان رو میدونه و وجدانم ممکنه بعد ها بشینید بگید باهم و منو متهم کنید مهم نیست واسه یه بازی بیشتر از حد قسم خوردم ...

راستی یه مطلب یادم رفت جواب بدم شما همر بذار جلو همر دیگری من سبکم اینه که برم خزانه طرف رو خراب کنم دمه برداشته شدن اینجوری هم طرف باید گندم منفـــــــــــــی شدید دفاع واسه همر تبری که میدونست و اسکات های خنده دار شما با اینکه امار جاسوس های اکانت رو داشتی یه شبیه ساز نمیزدی که همون 2 یا 3تا تلفاتو ندی . نمیدونم اینجا چجوریه ولی قدیمش اینجوری بود که میشد جوری اسکات کشید که حتی طرف نفهمه اگر راهش رو نمیدونی بپرس بهت میگن اونایی که واقعا قدیمی هستند و ir بازی کردن نه اینکه فارم بودند نه اینکه فقط از اینور اونور یه چیزایی شنیدن میان تعریف میکنن . خلاصه مطلب اطلاع داشتن نیاز به اسکاتم نبود خودم گفته بودم به مهدی که تبر کشیدم هم همری که 33 ساعت تو راه بوده وقتی به نیمه راه میرسه باید یه دفاع سنگین جمع کنه دفاع میپرونی همرشو 95 درصد دیوار میکنی اندازه یه خزانه 20 3 میلیون منابع ضرر میزنی پشت سرش انبار غذاهاشو 2تاشو زدم از ده دیگه خودم و پلن با شکست روبرو میشه این یعنی کار درست نه اینکه بذاری همر راحت بیاد بزنه و همرتو تیکه تیکه کنه که چی ؟؟؟ اگر بازی بود یه همر از همون پایین شمال شرق لانچ میکردیم که اگر 4 ساعت دیگه لانچ کرده بریم رو دهش با 2تا همر لب مرزی واسه زدن کل ده همون تک هرو منو انداختن خودی و غیر خودی گوشه رینگ بعد حرف میزنن . به فاتب هم نامه دادم گفتم خودش میدونه قهرمان رفیقمون بر میداشت نیرو های من 11 ساهته بدون چکمه به پا تو دهم بر گشتند تا شما 30 ساعت دیگه رو اونا برید اصلا 24 ساعت . میرفتم تو یه ده دیگم میاوردمش . دوباره 20 ساعت دیه همر لانچ میکردم خزانه دیگه میبردم کلا همه دهارو لانچ میکردید میدادم دست یه نفر که بخواد حتی اعلام امادگی هم کرد اما چون قهرمان نداد اصلا همون اول گفتم نه ایشالله بعد عید اس ام اسشو واست میفرستم بیا تموم کنیم این حرفارو .

لطفا پست ندید که منم سر این پیغامم نیام چک کنم تموم شه بره این بازی

شب خوش
    یاشار

- - - Updated - - -

اینم سر حیوون گرفتن به شیوه خودم رو میخواستم به رفیقم یاد بدم عکس گرفته بودم ببین و بدون بک کردن اینا کاری ندار

در صداقت و درستی عکس همین بس که شرافت و اخرتم رو میذارم وسط

123.jpg

- - - Updated - - -

بـــــــــــــــــــای e1

14. تشکر Hawk تشکر نمود
    پسندیدن MO30 DaNgeR پسندید
    نپسندیدن Osiris نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اوکی مثل اینکه اصلا اشتباه از من بود که پست هرکیو ریپلای میکنم
    دیگه خواننده های فروم هستند و قضاوت میکنند.
    یه دو دوتا چهارتای سادست عزیزم معادله لاپلاس که حل نمیکنی,روش شما برای زدن خزانه قبل لند اتک مهاجم و دیدم که نتیجش چی شد خیلی ساده یه تک هیرو پشت اتک مهاجم نشست و با ناتوانی شما در امر اینسرت کتیبه بلند شد,اونکه فرمودید یک سری ناشی همر میگذارند برای دف برای شما تو همین اتک ها باید ثابت میشد که این جوری نیست و با توجه به شرایط باید تصمیم درست گرفت و اینجوری نیست که میگی من استراتژیم اینه ! با توجه به شرایط باید تصمیم درست گرفت که نگرفتی به همین سادگی ! کلا سفسطه دوست داری نه؟ میگی میتونستم کتیبه جا به جا کنم ولی گفتم ولش حسش نیست ! میگم رو اکانت خودت که نمیتونستی چون هیرویی تو ده نبود,میگی پسورد دادم بهشون که اصلا بیان ببرن ولی گفتم فقط حیوونارو بکشن میگم دروغ میگی میدونی چرا؟ چون اگه میخواستی کتیبه رو بدی بره که این همه تقلا نمیکردی همر بزنی رو خزانه,نامه بدی به کل یوزرهای سایدت ازشون دف بخوای,خوبه خودت میگی و تو پستت گفتی لیدرایی که حتی نمیشناسی(Really?) بهت گفتن دف نمیدن بهت!پس دیگه اینکه حسش نبود و اینا ....میدونی شبیه قمار بازایی که باختند داری حرف میزنی ... میدونی چرا بهت دف ندادند چون تو و امثال شما *** زدین به بازی و سایدشون,بعد بیاد بهت دفم بده؟اعتماد به نفستو دوست دارم !
    در مورد SMS دارم در مورد SMS هایی که به همشهریت زدی حرف میزنم,دقیقا یه روز بعد اینکه کتیبه از رو اکانت واندر اومد رو اکانتت! یادت اومد؟اگه همچنان اصرار داری بگم خود بهنام بیاد sms و بگذاره کف فروم !
    در مورد اسکات و جاهایی که داشتی سعی میکردی سطح بالای بازیتو(او مای گاد بلدی چه جوری فیل جمع کنی؟!) به رخ بکشی حرفی ندارم
    اونایی که مارو از قدیم میشناختند که میدونند,اونایی هم که نمیشناختند دارند میشناسند یواش یواش
    این بحثو دیگه من ادامه نمیدم چون همین دو تا پستی که ردو بدل شد کافیه برای نتیجه گیری خواننده ها,از طرفیم اون حرف همسایدی هات قبل حذفشون برام ثابت شد,اشتباه از من بود که اصلا شما رو ریپلای کردم
    پ.ن:قشنگ نیست 20 خط نوشتی ولی جواب اینو ندادی "در مورد کتیبه چکمه یونیک و اتفاقی که برای اکانت واندر افتاد نظر شخصی شما چیه؟؟اون بازی کثیف بود یا بازیه مردونه؟اگه بازی کثیف بود چرا با تک هیرو پس ندادین کتیبرو؟چرا خواستین از این موقعیت پیش اومده بهترین استفاده رو ببرین و از کل اتحاد ها ی شمال شرق اون زمان دف خواستین؟ " ,میدونی چرا جواب ندادی,چون جوابی نداری که بدی,با خودت رو راست باش لا اقل مشتی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط FaTeB نمایش پست ها
    درود بر همگی

پلن یا انتهاری؟!

از بچه هایی که دف دادن
    از تیم خودمون
    از همسر عزیزم
    تشکر میکنم

۱میل امتیاز هجوم

درود بر دوست عزیزمون خیلی جالبه شما نمی دونم ما رو ... فرض کردید یا اساتیدی که تو این سرور موندن رو شما 7k اونجا رم داشتی بعدا نزدی؟؟؟
    حاظر شدی کل گرزی و تی کی هات بره تو دیوار اونوقت 1k رم همراه همرت نفرستی؟؟؟
    نمی خواستم اینجا دیگه پست بزارم ولی یکم حرفتون سنگین امد به درخواست رفقا لینک دادن بیایم این قسمت رو بخونیم و این پست رو بزارم چون بی طرف هستم بین دو ساید قدرت مند باقی مونذه تو سرور
    اتفاقا هفته پیش نزد چند تن از اساتید سرور بودیم بحث بیگ همر شد یه بنده خدایی اسم اکانت شما رو اورد گفت عارف خیلی به این اکانت می نازه این همرش فلانه بساره همون جا یکی از بچه هاس sw گفت کل همر این بنده خدا 70k گرزی هست من به شخصه باور نکردم امار خنده داری بود الان با این لینکی که به دستمون رسید با توجه به تلفات غارت دیدیم دقیقا این بنده خدا راست گفته و همر وقتی لانچ شده حدود 75k هست
    دوستان عزیز درسته کنتور نمی اندازه ولی درست نیست با عقل شعور یه سری ادم بازی کنیم خدایی شما وقتی این پست رو می زاشتی یکم باید بیشتر رو حرفا و جمله بندی هات کار می کردی یا اصلا پست نمی زاشتی شما مایه افتخار سایدت هستی که کل اکانتت رو گذاشتی برای ساید حالا این کار بزرگی رو که کردی نیای با این حرفا خرابش کنی از نظر من خیلی بهتره
    در ضمن از همین الان تا ایند گیم وقت زیاده جنگ رو هم اگه بهت ندن ایشالله می تونی یه همر تبری خوب بکشی
    پ.ن: اروز بر جوانان عیب نیست

17. پسندیدن MO30 DaNgeR پسندید
    نپسندیدن MaHaN SaMuRaI نپسندید
صفحه 126 از 142 نخستنخست ... 2676116124125126127128136 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع