صفحه 110 از 142 نخستنخست ... 1060100108109110111112120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 1416

موضوع: بحث و گفتگوی بازیکنان e1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود خدمت اساتید عزیز
    مخصوصا سیامک همشهری گلم که ارادت خاصی داریم ما به شما

خیلی وقت بود فروم نیومده بودم 1 ساعتی کشید پست ها رو خوندم

اول از شایان تشکر میکنم بابت تحلیلش بالاخره از یه پست لذت بردیم فهمیدیم فروم دژکوب هست اینجا نه فحشو فحش کاری

یه بنده خدا هم از c1 نوشته بود تو پروفایل اتحاد فقط میخوام بدونم اخه مگه شما تو c1 بودی که نظر میدی

عارف عزیز انشالا که یه سرور در کنار شما باشیم

این سرور ماهیت یه سری از دوستان برامون مشخص شد و خط خوردن و بجاش دوستان دیگه جایگزین شدن مثل سجاد و سیامک و بکس مستر

و در اخر بهتر حرفهای الیسا هم گوش کنید و یه طرفه به قاضی نرید نمیگم بی تقصیره ولی کسانی که بهش مشاوره دادن در حدی نبودن که تصمیم درست بگیرن و خودش هم نباید پسورد به کسی میداد تا این قضیه به اسمش تموم بشه

موفق و موید باشید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima Black Scorpion نمایش پست ها
    درود خدمت اساتید عزیز

اول از شایان تشکر میکنم بابت تحلیلش بالاخره از یه پست لذت بردیم فهمیدیم فروم دژکوب هست اینجا نه فحشو فحش کاری

یه بنده خدا هم از c1 نوشته بود تو پروفایل اتحاد فقط میخوام بدونم اخه مگه شما تو c1 بودی که نظر میدی

این سرور ماهیت یه سری از دوستان برامون مشخص شد و خط خوردن و بجاش دوستان دیگه جایگزین شدن مثل سجاد و سیامک و بکس مستر

و در اخر بهتر حرفهای الیسا هم گوش کنید و یه طرفه به قاضی نرید نمیگم بی تقصیره ولی کسانی که بهش مشاوره دادن در حدی نبودن که تصمیم درست بگیرن و خودش هم نباید پسورد به کسی میداد تا این قضیه به اسمش تموم بشه

موفق و موید باشید
    سلام نیما جان
    من هم خیلی خوشحال شدم از اینکه کنارت بازی کردم.
    باید بدونی که با یک حماقت بچه گانه چطوری سرور و به هم ریخت.
    از روی کینه ای که داشت.
    واقعا ازت ناراحت میشم اگر طرفداری کنی . طبق صحبتی که با این شخص شده بود از کاری که کرده بود پشیمون نشد.
    از اتک هایی هم که اومده بود معلوم بود کاملا یک فرد غیر حرفه ای مثل خودش لانچ کرده بود.
    در هر صورت مطمئن باش یا خودش اتک هارو زده یا به کسی که رمز داده و میدونسته اون فرد میخواد چیکار کنه .
    در ضمن اکانتی که چکمه روی اون رفته خودش گفت نامه از اکانت eelliissaa اومده و گفته برو چکمه رو بیار.
    اینجور افراد هیچ جایی توی دژکوب و بازیه جوان مردانه ندارن.
    اینا یا باید برن سرور خاله بازی پلی بدن یا افغانستان.

بازم خوشحال شدم اومدی. امیدوارم بهت بی احترامی نکرده باشم دوست گلم.
    موفق و پیروز باشی.
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

3. تشکر lucifer, FaTeB تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود خدمت اساتید عزیز

موفق و موید باشید

سلام به همه
    مخصوصا نیمای عزیز که من باهاش زیاد شوخی کردم تو سرور
    اگه حرفی زدم که باعث ناراحتی شده ببخش

و حالا میایم سر بحث اصلی
    1 کسی که میخواد از خودش دفاع کنه فرار نمیکنه بره
    2 اقایی که از 75 داری بازی میکنی یه سوال فنی میشه یه بار هم سر برد چلسی از منچستر شرط ببندی همیشه از برد چلسی از ناتینگهام فارست شرط بستی =))
    3 یه سرور عروسک بازی onlain تو افغانستان بسازن خوب مشتری پیدا میکنه
    4 دوستان زیاد در مورد چند تا بچه پست نذارید بعدا شاخ میشن =))
    K!nG NoTh!nG
    AMIRKAVIR
    BLACK.MILK

5. تشکر lucifer, FaTeB, Aref تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB, Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRKAVIR نمایش پست ها
    سلام به همه
    مخصوصا نیمای عزیز که من باهاش زیاد شوخی کردم تو سرور
    اگه حرفی زدم که باعث ناراحتی شده ببخش

و حالا میایم سر بحث اصلی
    1 کسی که میخواد از خودش دفاع کنه فرار نمیکنه بره
    2 اقایی که از 75 داری بازی میکنی یه سوال فنی میشه یه بار هم سر برد چلسی از منچستر شرط ببندی همیشه از برد چلسی از ناتینگهام فارست شرط بستی =))
    3 یه سرور عروسک بازی onlain تو افغانستان بسازن خوب مشتری پیدا میکنه
    4 دوستان زیاد در مورد چند تا بچه پست نذارید بعدا شاخ میشن =))
    سلام به امیرکویر بزرگ
    امیر جان واقعا تاسف میخورم واسه بچه های جنوب غرب که توی این سرور با افرادی مثل علی گیرینو نوچه هاش بازی کردیم.
    به یارو میگیم سرور خراب کردی میگه فدا سرم . بهش میگیم چرا این کارو کردی ؟ میگه به شما چه ربطی داره ؟
    واقعا هم واسه خودم متاسفم هم واسه عارف عزیز که دوستانشو نشناخته بود.
    همتون ی موشت نووب بیش نیستین . آخرشم از ترستون حذف کردین .

پ.ن: مورد داشتیم طرف همرش چیف شده بازم توی مکان عمومی دیده شده . لووول :دی
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

7. تشکر lucifer, FaTeB, Aref تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

یه چیز میگم نه واسه این که کل کل کنم ولی همون بهتر علی گیرین حذف کنه. بدونه شک تارگت بعدی se این بازیکن بود. همونجور که گفتم se با کل پلیراش تمام کسایی که بازی کثیف کردنو میزد. واقعا فراره خوبی کردن علی اقا!! خدا قوت قهرمان. خسته نباشی پهلوان!!!!

این تیکه کلام هادی عاملم باحاله ها!!!

9. تشکر FaTeB, Aref, mamad.nervermore تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همگی

ببخشین بچه ها دخالت کردم. اما نظر شخصی خودمو بگم. من چند باری لاگین کردم این سرور و بنظرم علی گرین و تبیم مربوطه دست تنها بودن خدایی. و من قرار بود بهشون کمک کنم که بخاطر سرعت ناسازگار سرور در رفتم و کمکی بهشون نتونسم بکنم. و پلیر انچنانی نبود در تیم. و چون رغبت و توان و حوصله زحمت کشیدن رو اک و ساید نداشتن حذف کردن. دژکوب اگر 100 اکانت بدی دست یک نفر این بدرد نمیخوره و کار انچنانی ازش بر نمیاد. هر قدر که اون اک ها بزرگ باشه. اما 5 تا پلیر با اک کوچیک باشن از پس کلفت ترین اک ها بر میان. بنظرم توازن جالبی در سرور حاکم نبود !

من اگر بودم در این شرایط دیگه ساید بندی نمیذاشتم معنی داشته باشه و کلا اکانت ها و پلیرهای فعال رو 2 یا 3 تیم میکردیم و علیه هم ادامه میدادیم تا برنده مشخص بشه

11. تشکر Aref, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود خدمت اساتید عزیز

موفق و موید باشید
    درود بر نیمای عزیز دوست جدید اما با معرفت من

ما سرمون به کار خودمون روی اک گرمه

برای خودمون هر هفته معیاری رو در نظر میگیریم و سعی میکنیم بهش برسیم

مثلا هر هفته 20کی به امتیاز هجومیمون در هفته اضافه کنیم

انشالاه این هفته اگه بشه میرسونیم به مرز 100کی هجومی هفته 18 ، این روند کار ماس

به اک الیسا و واندر و غیره هم کاری نداریم میدونی چرا ؟

یادم نیست ولی یا راند آخر اسپید بود یا یکی مونده به آخر خخخخخ

ما کتیبه جنگ کوچیک رو برای شمال شرق زدیم رو اک ما بود ، اون زمان لیدر اتحاد ما یه شخصی بود که روی اکش اگه اشتباه نکنم مرتاض یونیک بود ، حافظه اسمیم خیلی خرابه خخخخ اسمش یادم نیست

ایشون اومد و جنگ کوچیک مارو از رو اک شبونه برداشت(ویرایش توسط MOD AdMirAl)

حالا یه بحثی اینجا هست

ایشون خودش رو به 1200000 فروخت و بعد رفت و الآن نمیدونم چیکار میکنه ، ممکنه لازم داشته ممکنه خاسته برای آخرین باری که بازی میکنه یه درامدی هم داشته باشه ، بماند که خیلی از بچه های اون زمان اسپید رو مثل علی 3پیچ علی 23 علی خان خوله ما و خیلی های دیگه رو به شوک برد ولی منطقی با موضوع برخورد کردیم ، کسی حذف نکرد چون موضوع آشکار بود مثل حالا

موضوع کاملا که نه ولی 90% عیان هست که همه بچه های ان ای در این باره مقصر نیستن ، به چه دلیل دارن حذف میکنن خدا داند ، ما نامه ای زدیم به اکی که چکمه یونیک توشه البته با هماهنگی عارف ، ( خاطر نشان بشم بنده میخام اینجا ارسالی داشته باشم حتما با توتال هماهنگ میکنم چون در راستای سیاست های ایشون باید حرکت کنیم نه مخالف دقیقا نکته ای که شایان جان تذکر داده بودن چند وقت پیش به تمامی پلیر ها ما هم چند سالی هست این چنین رفطار میکنیم ) ، ایشون نامه زدن که من کلی جک و جونور دارم کلی دف که اگه بک کنم لاست میشن و غیره ، دیگه بعد اون نامه ای ارسال نکردیم در این باره ، چون نمیخایم بابت یه کتیبه که هر زمان اقدام کنیم میتونیم برش داریم یک ساید رو به چالش بکشیم ، ایشون برای ما عزیز هستن توی بازی هم باید مرام و معرفت داشته باشیم ، حتی توی بازی کانتر هیچ وقت نشده یار حریف رو با Knife بکشم ، از نظر من این عمل حریفم رو تحریک میکنه شاید با روحیاتش سازگار نباشه و مدتی آدرنالین خونش بالا بره برای سلامتیش خوب نیست ، ما هم اینجوریم دیگه

نیما جان کاش بودی توی این سرور و سایدت رو خودت جمع میکردی ، طبیعتا راهی برای این موضوع پیدا میکردی جز حذف

بازی های این چنینی مثل دژکوب و غیره کا سیاست حرف اول رو میزنه حذف کاملا راه ساده و بی منطقیه ، چون راه های زیادی مثل راههای رسیدن به خدا برای این موضوع هم وجود داره

دوستتون دارم
    ویرایش توسط MOD AdMirAl : 02-17-2015 در ساعت 12:33 PM دلیل: بی ارتباط با موضوع

13. تشکر Aref, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    جا داره از کمک فکری که شایان تو این اتکم داد تشکر کنم. ایدها و پلنهای اون خیلی کمک کرد به این چیف
    درود
    این بزرگواری شما میرسونه مهدی جان ولی من کاری نکردم که داداش فقط 34:20 تلفنی ( قبض اومد باید سهمت رو بدی) برات از سرورهای قدیم و شرایط مشابه خاطره تعریف کردم حالا خاطرات ما شد تجربه ای برای دوستان شمال شرق که خدا رو شاکریم :دی

سربلند؛پیروز و دنباله دار باشید.

پی نوشت: من که کاره ای نبودم توی این پلن ولی این پست حاج مهدی سوژه داد دستم واسه کری خونی؛ پس حالا یه کری کوچولو میخونم :دی
    آقا ما 34:20 (که پولش رو از مهدی میگیرم) تلفنی حرف زدیم کلی حذف و فراری از شمال شرق به جا گذاشت وای به زمانی که عید بشه و من 15 روز تو خونه بیکار نشستم
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

15. تشکر Aref, FaTeB, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن Aref, FaTeB, lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود خدمت اساتید عزیز

موفق و موید باشید

درود نیما جان

والا از وقتی شما میخواستی بری به بچه ها گفتم شمال شرق دچار یه سری مسائلی میشه به زودی که نتیبجه خوبی نخواهد داشت

من معذرت میخوام از دوستان و عزیزان وهمبازی های خوبم. ولی واقعا عمدا چکمه رو گذاشتم رو اکانت واندر بمونه. عمدا اکانتی که ایمیلش دستم بود رو عوض نکردم. عمدا گذاشتم بچه های شمال شرق بیان و برن. چون یه سری صحبت هایی شده بود راجع به کارای زیر میزی و دور زدن و اینجور کارا. میخاوستم بچه ها یاد بگیرن دود از کنده بلند میشه و همه چیز همر و اکانت و دفاع و بزن بزن نیست. با این کار خیلی ریسک کردم چون ممکن بود جواب نده ولی کتیبه ها رو هم از دست بدم، ولی ارزشش رو داشت واقعا.

از شما و دوستان دیگه معذرت میخوام. ولی باید قبول کنیم تو شرایطی که بنده در به جود آمدنش نقش هایی داشتم، شمال شرق نتوسنت خودش رو جمع کنه که دلیلش نبود لیدرهای دلسوز و با تجربه بود. حقیقتش بعدش پشیمون شدم چون متوجه شدم که خیلی کم هستن کسایی که اونجا لیدری بلد باشن و بتونن بحران رو جمع کنن. نمیخواستم سایدتون به هم بپاشه، فقط میخواستم چندتا اکانت رو ببرم رو حذف بدون بلند کردن همر و زحمت کشیدن. ولی خوب یهو آتیشش همه ساید رو گرفت. بازم شرمنده

بازی در کنار بازیکنان بزرگی مثل خودتدر شمال شرق، دوستان قدیمی اونجا که زیادن، تو جنوب شرق شایان شانگفی و رضا خان و محسن بیسمارک و دوستان جدید که اینجا پیداشون کردم، تو ساید خودمون زاوش و بچه های فاتب و بچه های بید وحشی و رپتور و امیر عباس و حافظ و... خیلی های دیگه یه فرصت خوبی بود که به دست اومد.

همین که اومدی یه بار دیگه کنار هم باشیم، دنیا برام ارزش داره. امیدوارم هرجا که هستی و هرجا که میری موفق و سربلندو پیروز باشی
    قسمت بشه سرورهایی رو بازی کنیم در آینده. من همینجا اعلام میکنم که کلا از دژکوب دست بکش نیستم

باشد که رستگار شوم

پیروز و سربلند و دنباله دار - از تیکه کلام های شایانه- باشی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود
    این بزرگواری شما میرسونه مهدی جان ولی من کاری نکردم که داداش فقط 34:20 تلفنی ( قبض اومد باید سهمت رو بدی) برات از سرورهای قدیم و شرایط مشابه خاطره تعریف کردم حالا خاطرات ما شد تجربه ای برای دوستان شمال شرق که خدا رو شاکریم :دی

سربلند؛پیروز و دنباله دار باشید.

پی نوشت: من که کاره ای نبودم توی این پلن ولی این پست حاج مهدی سوژه داد دستم واسه کری خونی؛ پس حالا یه کری کوچولو میخونم :دی
    آقا ما 34:20 (که پولش رو از مهدی میگیرم) تلفنی حرف زدیم کلی حذف و فراری از شمال شرق به جا گذاشت وای به زمانی که عید بشه و من 15 روز تو خونه بیکار نشستم

شایان زدی درب و داغون کردی شمال شرق رو حاجی هیچ کس ندونه من که میدونم
    یه جوری طرف چیف شد که من گفتم آخ البته عیب نداره! بزار تو همین سن و سال کمش یاد بگیره جلو بزرگترش پاشو دراز نکنه
    والا یه الف بچه چه کارایی میخواست بکنه!! فکر کرده بود که ما هم مثل خودشون خام و بی تجربه ایم

جالب اینه که حالا اومدن میگن متا رو بهم بزنین تا ما بمونیم بازی بهش میگم اخوی، ماخ ودمون ذغال میخوریم ما رو سیاه نکن برو رد کارت، میبینم که نه!! داره سفت هم میزنه! خداییش چیفی که زدین خیلی حال داد

ما 4 بتونیم تو هر ساید 4 تا بازیکن خوب جمه کنیم خودش یه دنیا ارزش داره. میتونی م یه سروری با برنامه قبلی بریم حالش رو ببریم. من اینور دارم شدیدا بازیکن آموزش میدم حتی یه مقداری هم دارم کارای لیدری و امور ساید گردونی بهشون یاد میدم که هر سروری رفتن بازی کنن، به درد سایدشون بخورن.

شایان اینجا بازیکن خوب داره، لیدر ولی نداره. مخصوصا لیدری که آموزش راه بندازه برای بازیکناش و تجربیات رو منتقل کنه به اونا

اگه بخاویم اینجا سرورهاش گرم و با کیفیت بشن باید بازینکای خوب رو بکشیم بیرون از اینجا. من بازیکن قدیمی هر قدر بتونم میارم، ولی بازیکن های عادی هم باید باشن که بازی گرم و شلوغ بشه.

شمال شرقی ها به این نکات توجه نکردن. چندین بار کارای زشت انجام دادن من هیچی نگفتم و صداشم در نیاوردم و نمیگم نه اینکه منت بزارم سرشون ها! بلکه به این خاطر که با اینا کاراشون نشون دادن نقاظ ضعفشون رو و اگه بگم ممکنه یاد بگیرن و دیگه اینجوری کار نکنن

به قول یه دوست قدیمی مشترکمون: اینا رو جوری 0 و چیف نکنید که یاد بگیرن چجوری میشه 0 و چیف کرد
    AreF

17. تشکر FaTeB, lucifer, ShayaN_ShangFei تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB, lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود
    وای به زمانی که عید بشه و من 15 روز تو خونه بیکار نشستم
    درود شایان جان

من هم هستم این 15 روز

MOD AdMirAl عزیز کاملا ربط داشت ، توضیحی بود برای اینکه خوب درک بشه با توضیح کاملی که عرض کردم ، از نظر شما بی ارتباط بوده ، کاریش هم نمیشه کرد

عارف جان حالا باید از ناتار ما کتیبمون رو بگیریم ظاهرا

19. تشکر lucifer, ShayaN_ShangFei تشکر نمود
صفحه 110 از 142 نخستنخست ... 1060100108109110111112120 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع