صفحه 106 از 142 نخستنخست ... 65696104105106107108116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 1416

موضوع: بحث و گفتگوی بازیکنان e1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

فقط الیسا پانیش نخورده

تمامی اکانتهای متخلف دیروز پانیش خوردند

اکانت واگذار شده sw تا پایان سرور مسدود گردید

اکانت ایشون هم طبق قوانین مجازات سرور که مدت هاست کاربران درخواست اجرای اون بر اساس قوانین دات کام رو داشتند مجازات شد
    در هنگام اجرای قوانین هم به وضعیت اکانت متخلف از نظر نوع حملات ارسالی یا دریافتی روی دهکده چک نخواهد شد

چون اگر قرار باشه همواره چک کنیم، ممکنه اصلا تا مدت ها نتونیم قانون مجازات اکانت ها رو اعمال کنیم، بخاطر اینکه روی دهکده بازیکن متخلف ممکنه مدام حمله باشه!

در ضمن در کل نگاه کنید نفع این اقدام در جهت جریمه اکانت متخلف ، جدای حملات امروز، در طول مدت برگزاری سرور بیشتر از ضرر موقتی از اتک های امروز شما خواهد بود.

بعله اینم جواب مولتی هانتر. :دی

اینجاست که شاعر میگه:
    we weren't in the right place at the right time
    ٌW.L

2. تشکر lucifer, .SpaRtaN., warrior007 تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN., I M P E R I A L پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود بر دوستان

ظاهرا بعد از الیسا که30 در صد پانیش خورده

اکانت واندر بیش از90درصد پانیش خورده!
    سوالم اینه که آیا نیروهاشون رو هم پانیش زدن یا نه؟

و اکانت ترامادول بد بخت چی میشه؟ کراپ صطح 18 بیاد رو صفر این یک فاجعه هست !
    لیدرهای دو ساید مشخص کنن که به چه توافقی رسیدند و همین طور یه شفاف سازی بکنن ببینیم چه برنامه ای برامون بهتر هست حذف یا ادامه یا درگیری یا هرچی

الان منتظریم تکلیف دو کتیبه و همین طور هر دو اکانت و دست های پشت پرده مشخص بشه!

محمدرضا
    SpaRtaN
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

4. تشکر lucifer, SirKnight, warrior007 تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bardia_f7 نمایش پست ها
    فایل پیوست 1040

بعلهههه همینجور که میبینید ایشون بسیار ناراحت هستند از این لطفا مولتی و حتی اکانت g1 خود را نیز رو حذف گذاشتن! )))
    بردیا جان از یک دختر که از هفته 5 بازی تمایلی به بازی کردن نداشت نمیشه انتظاری داشت.
    این اولین باری نیست که نووب بازی میبینیم از این شخص.
    میبینه نمیتونه بدون فرد مورد نظرش هیچی بشه میزاره رو حذف که آبروش نره.
    هر چند به خاطر بازی کثیف و گند کاری که کردن این ننگ روی پیشونی هر 2تاشون نوشته شد و خیلی زود تر از اینا باید این کارو میکردن که بازیه دیگرانو خراب نکنن.
    امیدوارم همه اینارو بشناسن.

پ.ن : پلیر خوب که مدال تاپ غارت هفته اول داری با رومن :دی . وقتی روی اکانت یک کتیبه بزرگ یا منحصر هست دیگه نمیتونه یک کتیبه بزرگ یا منحصر از روی زمین جمع کنه .
    پ.ن : بیشتر از این آبرو خودتونو نبرید. چیزی نگید خیلی سنگین ترین.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط NeMeS!S نمایش پست ها
    درود بر دوستان

ظاهرا بعد از الیسا که30 در صد پانیش خورده

اکانت واندر بیش از90درصد پانیش خورده!
    سوالم اینه که آیا نیروهاشون رو هم پانیش زدن یا نه؟

و اکانت ترامادول بد بخت چی میشه؟ کراپ صطح 18 بیاد رو صفر این یک فاجعه هست !
    لیدرهای دو ساید مشخص کنن که به چه توافقی رسیدند و همین طور یه شفاف سازی بکنن ببینیم چه برنامه ای برامون بهتر هست حذف یا ادامه یا درگیری یا هرچی

الان منتظریم تکلیف دو کتیبه و همین طور هر دو اکانت و دست های پشت پرده مشخص بشه!

محمدرضا
    SpaRtaN
    تازه محمد رضا جان این تنها نیست. اکانت ترامادول 10% پانیش جمعیت خورد.
    پانیش نیرو قکر نکنم توی این سرورا داشته باشیم.
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

6. تشکر lucifer, .SpaRtaN., warrior007 تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN., I M P E R I A L پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

وضعیت se معلومه!! se با کل اکانتاش برای از بین بردن اکانتایی که کثیف بازی میکنن از این به بعد بازی میکنه. مثلما ما حذف نمیکنیم و تا پایان هستیم. یا 0 میشیم یا 0 میکنیم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود بر همه اساتید سرور
    اولین پستی هست که اینجا می زارم و فک کنم کلا دومین پستی هست که تو کل این فروم می زارم بیشتر خواننده هستم وترجیح می دم کمتر حرف بزنم بیشتر بهره ببرم تو کل کل ها هم زیاد دخالت نمی کنم اینجا همش حرفه. عمل رو بیشتر دوست دارم سعی می کنم به اساتید تو بازی ثابت کنم کارم رو اگر اینجا حرفی می زنن تحمل می کنم و جواب نمی دم اما تو بازی سعی می کنم تلافی کنم.
    شرمنده از تمامی سرور بابت اتفاقات پیش امده من حدود یک هفته هست روی اکانت کمو بیش لوگین می کنم و همر و اکانتم در اختیارساید بود که باید خیلی ازشون تشکر کنم چون همرش نصف شده بود جای تشکر فراوان داره اکانت های من با کراپای سطح 17 که قرار بود دف بزنه برای ساید بهشون داده بودم غارت می کردن اینم قشنگه!! یه چیزایی پیش بینی کرده بودم اما نه به این بدی و همه می دونن از قبل از کتیبه تو کارای لیدری ساید شمال شرق دخالت نمی کنم و کلا در جریان نبودم همچین کار کثیفی قرار انجام بشه
    از دوستانم تو این سرور که من و دوست عزیزم سهیل سامورایی رو تو این جریانات سهیم دونستن از اونا هم کامل تشکر رو دارم حتی انقدر ما رو قابل ندونستند که یه زنگ بزنن و بگن همچین چیزی بوده و قضاوت نادرست در مورد ما کردن خواهشا دیگه بهم پی ام نده .
    عارف جان سهیل هر هفته میاد پیش من جمعه ها قبل از این که بیاد شمال گفت منو عارف سر این سرور یکم به اختلاف خوردیم ولی رفیق دوران تیروسنگ هستیم و می گفت به هیچ وجه حاظر نیستم سایدمون کوچک ترین لطمه ای ببینه برای این کلا کشیدم کنار لازم بشه بر می گردم برای کمک به عارف خواستم بخاطر این که گفته بودن رد پای سهیل تو این قضیه هست بگم بدونی که البته می شناسی اینجور ادمیه ایا؟؟؟ پس بچه ها سایدت رو توجیه کن!!!
    اما من با سند و مدرک ثابت می کنم از زمانی که بنده همچین جریانی رو شنیدم اکانت رفته رو حذف که شک این اساتید به ظاهر دوست هم برطرف بشه
    0202.jpg
    02.jpg
    05.jpg
    اونایی که حساب کتاب بلد هستن تایم در بیارنD

اما در مورد دفاع سایدشمال شرق که دو قسمت هست 150k دست اکانت 9.9.9 و 150k دیگه دست کل ساید که با هم برابری می کنه طبق اخرین اخبارابرومون رو بردید با این دف کشیدنتون
    تک تک دفاع رو جلوی چشتون پرپر می کنم اساتید NEتا جیگرتون خون بشه البته یه سریش رفته تو ده هایی که اکانت 9.9.9 تو بیابون زده بک کردنش داستان هست با اون اکانتی که دفاع از اون ارسال شده برای 9.9.9 جفت اکانت ها در یه تایم حذف می شن بقیه دف هم با اون همری که برام جا گذاشتید کوبیدم که چیزی از هیچ کدوم باقی نمونه همر اکانت فرزین هم خورد خوردش کردم می کوبم تو دیوار البته کسری تبری ها رو داده تو مختصات 200 خونه sw نمی دونم پیش عارف چی دیده داره اونجا رو می زنه 20k از همر 30 ساعت دیگه بر می گرده با میدون سطح 12 کسری قلب منی
    03.jpg
    این اساتیدی که این کثیف بازی رو انجام دادن کسایی هستن که گفتن ممد سکولار داره کثیف بازی می کنه می خواد از ساید خودمون کتیبه بزنه ببره تو sw بله رکوردش هم به دستم رسید علی اقا تشکر ویژه تر از شما و این حرف که تو دلم نگه داشتم و بهت چیزی نگفتم تا الان تنها دلیلی بود که اکانت 9.9.9 هیچ کتیبه ای نزد علی اقا این بود که از شورا امدم بیرون و باراهاتو دور همی هاتون گفتید باید ممد رو برگردونیم فقط اون می تونه ساید رو جمع جور نگه داره !
    و در اخر بدون شرح
    04.jpg
    ویرایش توسط mamad.nervermore : 02-15-2015 در ساعت 04:25 PM

9. تشکر bardia_f7, lucifer, warrior007 تشکر نمود
    پسندیدن bardia_f7 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad.nervermore نمایش پست ها
    درود بر همه اساتید سرور
    اولین پستی هست که اینجا می زارم و فک کنم کلا دومین پستی هست که تو کل این فروم می زارم بیشتر خواننده هستم وترجیح می دم کمتر حرف بزنم بیشتر بهره ببرم تو کل کل ها هم زیاد دخالت نمی کنم اینجا همش حرفه. عمل رو بیشتر دوست دارم سعی می کنم به اساتید تو بازی ثابت کنم کارم رو اگر اینجا حرفی می زنن تحمل می کنم و جواب نمی دم اما تو بازی سعی می کنم تلافی کنم.
    شرمنده از تمامی سرور بابت اتفاقات پیش امده من حدود یک هفته هست روی اکانت کمو بیش لوگین می کنم و همر و اکانتم در اختیارساید بود که باید خیلی ازشون تشکر کنم چون همرش نصف شده بود جای تشکر فراوان داره اکانت های من با کراپای سطح 17 که قرار بود دف بزنه برای ساید بهشون داده بودم غارت می کردن اینم قشنگه!! یه چیزایی پیش بینی کرده بودم اما نه به این بدی و همه می دونن از قبل از کتیبه تو کارای لیدری ساید شمال شرق دخالت نمی کنم و کلا در جریان نبودم همچین کار کثیفی قرار انجام بشه
    از دوستانم تو این سرور که من و دوست عزیزم سهیل سامورایی رو تو این جریانات سهیم دونستن از اونا هم کامل تشکر رو دارم حتی انقدر ما رو قابل ندونستند که یه زنگ بزنن و بگن همچین چیزی بوده و قضاوت نادرست در مورد ما کردن خواهشا دیگه بهم پی ام نده .
    عارف جان سهیل هر هفته میاد پیش من جمعه ها قبل از این که بیاد شمال گفت منو عارف سر این سرور یکم به اختلاف خوردیم ولی رفیق دوران تیروسنگ هستیم و می گفت به هیچ وجه حاظر نیستم سایدمون کوچک ترین لطمه ای ببینه برای این کلا کشیدم کنار لازم بشه بر می گردم برای کمک به عارف خواستم بخاطر این که گفته بودن رد پای سهیل تو این قضیه هست بگم بدونی که البته می شناسی اینجور ادمیه ایا؟؟؟ پس بچه ها سایدت رو توجیه کن!!!
    اما من با سند و مدرک ثابت می کنم از زمانی که بنده همچین جریانی رو شنیدم اکانت رفته رو حذف که شک این اساتید به ظاهر دوست هم برطرف بشه
    0202.jpg
    02.jpg
    05.jpg
    اونایی که حساب کتاب بلد هستن تایم در بیارنD

اما در مورد دفاع سایدشمال شرق که دو قسمت هست 150k دست اکانت 9.9.9 و 150k دیگه دست کل ساید که با هم برابری می کنه طبق اخرین اخبارابرومون رو بردید با این دف کشیدنتون
    تک تک دفاع رو جلوی چشتون پرپر می کنم اساتید NEتا جیگرتون خون بشه البته یه سریش رفته تو ده هایی که اکانت 9.9.9 تو بیابون زده بک کردنش داستان هست با اون اکانتی که دفاع از اون ارسال شده برای 9.9.9 جفت اکانت ها در یه تایم حذف می شن بقیه دف هم با اون همری که برام جا گذاشتید کوبیدم که چیزی از هیچ کدوم باقی نمونه همر اکانت فرزین هم خورد خوردش کردم می کوبم تو دیوار البته کسری تبری ها رو داده تو مختصات 200 خونه sw نمی دونم پیش عارف چی دیده داره اونجا رو می زنه 20k از همر 30 ساعت دیگه بر می گرده با میدون سطح 12 کسری قلب منی
    03.jpg
    این اساتیدی که این کثیف بازی رو انجام دادن کسایی هستن که گفتن ممد سکولار داره کثیف بازی می کنه می خواد از ساید خودمون کتیبه بزنه ببره تو sw بله رکوردش هم به دستم رسید علی اقا تشکر ویژه تر از شما و این حرف که تو دلم نگه داشتم و بهت چیزی نگفتم تا الان تنها دلیلی بود که اکانت 9.9.9 هیچ کتیبه ای نزد علی اقا این بود که از شورا امدم بیرون و باراهاتو دور همی هاتون گفتید باید ممد رو برگردونیم فقط اون می تونه ساید رو جمع جور نگه داره !
    و در اخر بدون شرح
    04.jpg
    همشهری سلام من به خاطر حرفم شرمنده تو هستم
    منم زیاد درگیر سرور نمیشم دیگه
    چشم بهت هم پیام نمیدم من اشتباه کردم تو هم اشتباه کردی بعد از من

خداروشکر عارف مثل من تند خو نیست و صبرش زیاده و دونه دونه کسایی که دست تو این حرکت کثیف داشتن رو به محکمه عدل استدلالی خودش میکشونه

پ ن : سجاد تا سرور افغانستان رو معرفی کردی یارو اکانت همه سرور هاشو به بهانه هایی خنده دار حذف کرد بره سرور کشور خودش =))
    ولی من موندم اونجا میخواد همر کدوم بدبختی رو بزنه به کپ هم سایدیش اونجا که کلا چهار تا اک بود یه ساپورت یه مولتی هانتر یه تست یدونه اکانتی که ما ساختیم =))

پ ن : باید سرور های خاله بازی اینترنتی هم برا بعضی از دوستان طراحی بشه
    K!nG NoTh!nG
    AMIRKAVIR
    BLACK.MILK

11. تشکر FaTeB, SirKnight, warrior007 تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB, SirKnight, warrior007 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سلام بچه ها چطورین؟

آقا حقیقتا یه سری مسائلی پیش اومده و یه حرفایی دارین به هم میزنید که من رو خیلی ناراحت کرده.

ببنید دوستان همگی یه دورانی رو صرف بازی کردیم قدیم ندیما. هممون خاطراتی داریم تلخ و شیرین مهم نیست، مهم اینه که رفیقیم با هم
    الان اینجا یه فرصت پیش اومده که همه دوباره دور هم جمع بشیم. حیف نیست فرصتی که بعد از چندسال بدست اومده رو به همین راحتی از دست بدیم؟؟

نزدیک به 3 ما ه ونیم وقت گذاشتیم اینجا. تازه داره به جاهای خوبش میرسه بازی. کلی اکانت و پلیر خوب میبینم تو سایدهای دیگه.
    چرا میخواین نتبجه این مدت زحمت رو یهو رهاش کنید وبرید؟؟ تازه میخوایم یکم دور هم خوش باشیم. این مدت که همش اکانت بالا کشیدیم و همر ساختیم و آماده شدیم برای جنگیدن. ولی الان یهو ولش کنیم بریم؟!! به همین راحتی؟!!

من کلی رفیق دارم تو همه سایدها.
    لیدرکل شمال شرق و بچه هاشون رفیقای قدیمی من هستن. همشون عزیزن
    لیدرکل جنوب شرق همشهری و دوست خوبمه
    لیدرکل شمال غرب، آرمان دوست خوب منه.

آقایون لیدرها! دوستای خوبم! یادمون نره که اولین هدف لیدر چیه؟؟؟
    جوابش رو همه میدونن: دور هم جمع کردن بازیکنا و نگهداشتن اونا دور هم.

بچه ها من خیلی خوشحالم که دوباره داریم دور هم جمع میشیم. از اینکه دوباره کلی از دوستای قدیم رو اینجا میبینم اینقدر خوشحالم که حتی فکرشم نمیکنید! عمری رو ما با هم گذروندیم! شوخی که نیست!!
    یه سری مسائل پیش اومده که برطرف میشه. با درایت تیم فنی و مولتی هانتر و بررسی ها انجام شده، متخلفین به مجازاتشون رسیدن. این وسط بیشترین ضرر رو از لحاظ فیزیکی، جنوب غرب کرده.

من اینجا اعلام میکنم بازیکنای من خوب بازی کردن همه تلاششون رو کردن برای انجام بازی با کیفیت و مقصر اصلی این جریان من بودم. بازیکنای من خوب بازی کردن و کارشون حرف نداره . من از همه معذرت میخوام. چه بچه های خودمون چه سایدهای دیگه. نه اکانت ترامادول مقصر بوده نه اکانت واندر نه الیسا نه کس دیگه. مقصر منم! اینقدر به هم دیگه بی احترامی نکنید بچه ها. هر چی میخواین بگین باید به من بگین. ضعف مدیریتی من بود که به دلیل یه مقدار کسالت و بیماری نتونستم این 2 هفته اخیر، درست مدیریت کنم اوضاع رو و از دستم در رفت. پس هر چی بگید برمیگرده به من حق هم دارین بگین. ولی به همدیگه بی احترامی نکنید ها!!

دوستان خوبم، ما اومدیم با هم بازی کنیم. پدر کشتگی که نداریم با هم! همبازی هستیم!
    یادتون رفته وقتی بچه بودیم بازی میکردم مدام یار کشی میکردیم؟ فوتبال بازی میکردیم تو کوچه و خیابون، یه روز تو اون تیم بودیم یه روز تو این تیم. یه روز حالمون خوب بود 4 تا گل میزدیم، یه روز نامیزون بودیم 4 تا گل میخوردیم. ولی همیشه تهش دور هم جمع میشدیم و کلی میخندیدیم و خاکی و کثیف میرفتیم خونه ها مون باز فردا دوباره با 4 تا صدای سوت و زنگ در خودنه هممون جمع میشدیم دور هم هم تو کوچه
    ببین الان که به اون موقع فکر میکنی چقدر شیرینه! ببین دلت لک نمیزنه برای اون موقع ها؟؟ یعنی اصلا حوس نکردی یه بار دیگه بچه شی بری تو همون فاز؟؟دژکوب هم همونه!!
    الانم چند سال که بگذره بیفتید تو جریان زندگی،یادتون میاد که دژکوب بازی میکردین و یه رفقایی داشتین و کلی تو سر و کله هم میزدین و خوش بودین دور هم با رفیقاتون.
    قدیما میگفتیم: دژکوب، بهانه با هم بودن
    قدر با هم بودن رو بدونیم که هیچ کس نمیدونه تا چه موقع هست که با دیگران باشه. کلی از دوستامون بین ما نیستن دیگه. جا داره یادی کنیم از همه دوستان عزیز دژکوبیمون که دیگه بین ما نیستن و فقط یاد و خاطرشون زنده است و همیشه جای خالیشون حس میشه

یادتون که نرفته با چه ذوف و شوقی اومدین بازی کنین؟
    فکر نکنید سرورهای دیگه بهتر میشن از اینجا. اینجا رو از دست بدین، دیگه نمیتونید اینجا سرور خوب ببینید. چون خیلی ها دیگه نمیان. من خودمم دیگه نمیام اگه اینجا رو خراب کنید. این همه بازیکن تازه کار و تازه وارد به امید ما دارن بازی میکنن و وقت میزارن و هزینه میکنن. یهو ما ول کنیم بریم؟؟؟ نامردی نیست خداییش؟؟ این همه خرج کردیم و زحمت کشیدیم تا الان، ول کنیم بریم؟
    اگه ول کنید برید، در مرحله اول به خودتون خیانت کردین
    در مرحله دوم یعنی اینکه اشتباه کردین اومدین اینجا وقت گذاشتین! یعنی وقت گذاشتن واسه رفیقاتون که یکیش هم منم، اشتباه بوده؟؟ :|
    اگه بزارین برین به خیلی چیزا پشت میکنید. خودتون میدونید که فقط بازی کردن و اکانت و کتیبه و بزن بزن نیست. خیلی چیزای دیگه هم هست.

حالا 4 روز تو فروم کل کل شد و یه مقدار بحث شد و یه حرفایی زده شد، اینا که دلیل نمیشه سریع بزارین رو حذف و برین!! قدیما هم زیاد بحث میشد ولی کسی حذف نمیکرد تا جایی که من یادمه! اتفاقا برعکس جری تر میشدن بازیکنا که بزنن همه رو صاف کنن! حالا اینجا برعکس شده!!

کتیبه های برده شده رو پس داده بشن. اون اکانت متخلف هم اخراج بشه. اکانت واندر ما هم که تا انتهای سرور بن شد. همه چیز برمیگرده به حالت قبلیش با توجه به اینکه جنوب غرب 1 اکانت رومن خیلی خوبش رو از دست داد نه بهترینش رو. همینطور اکانت ترامادول یه مقدار صدمه دید که در حال ریکاوری هستش. شمال شرق هم چوب ندانم کاری بازیکن الیسا رو خورد و تموم شد.

از دوستان تقاضا دارم از این حرفای تفرقه افکنانه که به جز دلخوری و ناراحتی نتیحه ای نداره، دست بکشن و راه دوستی رو در پیش بگیرن.
    بابا ما قدیما 2 تا ساید میزدیم هم دیگه رو. موقع لند شدن میرفتیم یه جا دور هم چت میکردیم و میخندیدیم و کلی حال میکردیم. تهش هم سرور تموم میشه همه اکانت ها با هم پاک میشن و فقط دوستی ها و خاطره ها میمونن ازش.

در پایان از همه دوستان و عزیزان و بازیکنان در همه سایدها دوستانه تقاضا دارم بمونن و بازیشون رو ادامه بدن تا بتونیم این جو رو حفظ کنیم.
    اینو نمیدونم کی گفت: دژکوب رو جدی نگیرید ولی جدی بازی کنید.

پ.ن 1: شایان جون دل به دل راه داره
    پ.ن 2: زاوش جونم لیست دیگه لازم نیست فعلا، باید اول به فکر سرور باشیم
    پ.ن 3: دوستان از شایعه درست کردن راجع به تیم فنی و مولتی هانتری دست بردارین. بیاید منطقی باشیم.
    پ.ن 4: علی گیرین دستم بهت برسه من میدونم و تو علیرضا هم همینطور
    پ.ن 5: محمدرضا اسپارتان و سیامک فاتب و زاوش و بقیه بچه های جنوب غرب، شما اثبات شده این. پشتم به شما گرمه جوری که انگار به کوه تکیه دادم
    پ.ن 6: من با سهیل سامورایی یا همون سهیل رپتور هیچ مشکلی ندارم ها! فرافکنی نکنید سهیل دوست خوب منه و با محمدشون مدت هاست که داریم با هم بازی میکنیم. جفتشون عشق ان.

همتون رو دوست دارم
    عارف
    AreF

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

تبریک به اس ای بابت بلن زیبای بچهها و تبریک به ممد بوم بابت چیفش l0l

و متاسفانه تشخیص اشتباه ne بابت زدن فیدر لوسیفر/ باشد که بیندیشید !!!
    هر گردی که گردو نیست

14. تشکر I M P E R I A L, bardia_f7, warrior007 تشکر نمود
    پسندیدن I M P E R I A L, bardia_f7 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    یعنی هنوط نفهمیده الان به نفعش شده پانیش خورده!!!!! وا ویلا
    یکم توضیح بیشتر لطفا + لینک حملات اگه میشه ممنون ! :|

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط bardia_f7 نمایش پست ها
    سلام

فقط الیسا پانیش نخورده

تمامی اکانتهای متخلف دیروز پانیش خوردند

اکانت واگذار شده sw تا پایان سرور مسدود گردید

اکانت ایشون هم طبق قوانین مجازات سرور که مدت هاست کاربران درخواست اجرای اون بر اساس قوانین دات کام رو داشتند مجازات شد
    در هنگام اجرای قوانین هم به وضعیت اکانت متخلف از نظر نوع حملات ارسالی یا دریافتی روی دهکده چک نخواهد شد

چون اگر قرار باشه همواره چک کنیم، ممکنه اصلا تا مدت ها نتونیم قانون مجازات اکانت ها رو اعمال کنیم، بخاطر اینکه روی دهکده بازیکن متخلف ممکنه مدام حمله باشه!

در ضمن در کل نگاه کنید نفع این اقدام در جهت جریمه اکانت متخلف ، جدای حملات امروز، در طول مدت برگزاری سرور بیشتر از ضرر موقتی از اتک های امروز شما خواهد بود.

بعله اینم جواب مولتی هانتر. :دی

اینجاست که شاعر میگه:
    we weren't in the right place at the right time

الان کل سرور از هم پاشیده و دیر یا زود همه حذف خواهند کرد اما اگه میشد یه راهی باشه سرور به عقب برگرده اکانت واندر حذف بشه تمام مشکلات حل میشد ! :| یعنی اگه مولتی هانتر زحمت میکشید سرور رو به دو یا 3 روز قبل برمیگردوند و بلافاصله اکانت واندر رو بن میکرد ، حالا کتیبه یا بصورت ناتار یا به هرصورتی که هست برداشته میشد ! نظر منفیه دوستان چیه ؟!؟!؟!؟
    ویرایش توسط warrior007 : 02-15-2015 در ساعت 06:57 PM دلیل: مرض ! :|

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

نمیشه دوسته عزیز ما بر پایه این کار سبک بازی عوض کردیم. اک الیسا رو یه همرشو با دهش چیف کردیم کتیبه چکمش زدیم. اونا هم یه ضررهایی به ما زدن ولی خوش بختاه جدی نبود!! پریدن همری که یه ساعت دیگه بهت میخوره خیلی حال میده که خوشبختانه پرید!
    باشد که الیسا رستگار شود

17. تشکر I M P E R I A L تشکر نمود
    پسندیدن I M P E R I A L پسندید
صفحه 106 از 142 نخستنخست ... 65696104105106107108116 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع