صفحه 34 از 142 نخستنخست ... 2432333435364484134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 1416

موضوع: بحث و گفتگوی بازیکنان e1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Need4Relax نمایش پست ها
    سلام

نمیدونم چه شکلی شروع کنم...شاید برداشت خیلی هامون از لیدر بودن اشتباست...بیایید به جای این حرفای خاله زنک بازی تو فروم حرفایی بزنیم و جوابهایی بگیریم که به دردمون بخوره.

به نظره من لیدری تو دژکوب یعنی زحمت کشیدن الکی...بیشتر مواقع واسه خاطر کسانیکه دوست دارن سقوط ات رو ببینن نه سعودت

لیدری یعنی وقتی باختی تا اخر عمر مقصری و وقتی میبری زیره تهمت.

این چیزیه که تو هر سرور کلی کشته مرده دیدیم براش؟یا من اشتباه میکنم؟
    با سلام

دوست عزیز این که میگی کلا سمت لیدری رفتن کار خوبی نیست و همیشه ضرر میکنی بستگی به دید شما داره و احتمالا از چند نفر ناراحتی و این پست رو گذاشتی و شاید چند بار پست خودت رو بخونی و نظرت عوض بشه

لیدری اجباری نیست چون انسان قابلیت انتخاب داره و همین طور به زور هم نمیشه چون باید علاقه داشته باشی
    ولی خیلی ها هستن دوتا نکته ریز رو فراموش میکنن و اونم اینه که
    ممکنه کسی بازیکن خوبی باشه و بیگ پلایر باشه اما به خاطر نداشتن یک سری خصلت ها در لیدر بودن 0مطلق باشه و نتونه مدیریت بکنه
    و برعکس ممکنه کسی رتبه اکانتش 1000 باشه اما در بحث مدیریتی حرف اول رو بزنه و بتونه از قابلیت های افراد در ساید استفاده بکنه
    این کار هم مستلزم داشتن اعتماد به نفس و باز هم علاقه هست در غیر اینصورت لیدر بودن جواب نمیده و کار طاقت فرسایی هست

و در آخر
    هر چیزی یه بهایی داره زمانی که یک ساید بهت اعتماد میکنن باید
    یا در سرور های بعدی پیششون حرفی برای گفتن نداشته باشی و همیشه سکوت کنی
    یا با افتخار ببازی و لذت بازی کردن کنار هم علیرغم باحت باز هم قابل وصف نباشه
    و یا بتونی سرور رو برنده بشی و به هدفی که داشتی برسی

با تشکر محمدرضا
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

2. پسندیدن 3zar پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سلام

نمیدونم چه شکلی شروع کنم...شاید برداشت خیلی هامون از لیدر بودن اشتباست...بیایید به جای این حرفای خاله زنک بازی تو فروم حرفایی بزنیم و جوابهایی بگیریم که به دردمون بخوره.

به نظره من لیدری تو دژکوب یعنی زحمت کشیدن الکی...بیشتر مواقع واسه خاطر کسانیکه دوست دارن سقوط ات رو ببینن نه سعودت

درود!

حرفات تا حدودی درست هست ولی نکاتی رو هم تو حرفات زیر پوستی اشاره کردی

ببین من مواقم با : شاید برداشت خیلی هامون از لیدر بودن اشتباست.... به نظره من لیدری تو دژکوب یعنی زحمت کشیدن الکی...بیشتر مواقع واسه خاطر کسانیکه دوست دارن سقوط ات رو ببینن نه سعودت. لیدری یعنی وقتی باختی تا اخر عمر مقصری و وقتی میبری زیره تهمت.

نکته اینجاست که اگه هیچ کس نیاد و قبول زحمت بکنه، سایدها هیچ وقت شکل درستی نمیگیرن و همه چیز در هم میشه و وضعیت خیلی افتضاح میشه. بدون لیدر و تعیین مسیر درست و برنامه ریزی منسجم بازی نتیجه نمیده
    حالا الان یه مسئله ای هست که محمدرضا خیلی خوب بیان کرده. تفاوت بین لیدری و بازیکن بودن

ببین مشکل ما اینجاست که گاهی وقتا بازیکنایی که اکانت های خوبی دارن فکر میکنن باید لیدر باشن، درک نمیکنن که اکانت خوب داشتن دلیل نمیشه که بازیکنش بتونه لیدری کنه. فاصله اکانت خوب و همر دار و رنک 1 و .... تا اکانت های بدون همر و رنک 1000 فقط چندتا جنگه!! به راحتی همتراز میشن.وقتی بازیکن به خودش میاد و میبینه اکانتش به اون حد سقوط کرده، انگیزه رو از دست میده و بازی رو رها میکنه. حالا کسی که لیدر هست، کسی که بلد هست چجوری ملت رو جمع کنه دور هم، 100 بار هم بزنی تو سرش، بازم پا میشه و رو پاهاش وایمیسته و شروع میکنه به تلاش بیشتر از قبل. البته یه نکته ای هم هست، نگهداشتن لیدر خوب، نیاز به همکاری همگانی داره. یعنی ملت هم باید کمک بدن و گوش به حرف باشن و هماهنگ عمل کنن.

ولی در اکثر مواقع همه کاسه کوزه ها سر لیدر میشکنه و همه چیز به حساب اون نوشته میشه، در حالی که خیلی ها در عدم موفقیت نقش دارن. ولی چون لیدر تو چشم هست، همه رو میندازن گردنش. اینم یه جورایی هنر لیدر هست که چجوری بتونه همه رو ساکت کنه که حرف تو حرف نشه.
    AreF

4. پسندیدن WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

با عرض پوزش و کسب اجازه از اساتید

موضوع جالببه ولی داداش وقتی قبول کردیم شب تا صبح پای سیستم بشینیم کلیک کنیم یکی رو غارت کنیم منابع بکشم بالا و ... و لذتشم ببریم در واقع باید مدیریت بازی رو هم تجربه کنیم در واقع تیم ورک بازی دژکوب شاید تو کلیک های بازی نباشه ولی 60 درصد دژکوب همین تیم ورکه و البته به نظر من اگر نخوام خیلی فلسفی بگم قسمتی از دژکوب که به درد زندگی واقعی میخوره همین تیم ورک و تجربیات اونه که به شما توانایی مدیریت افراد ، کنترل منابع بهبود روابط عمومی و کنترل بحران میده

احسان

- - - Updated - - -

یه نکته دیگه هم اضافه کنم ! من چند سرور لیدری رو تجربه کردم ولی شک نکنید ، لیدر خوب بودن سخته ولی پلیر خوب بودن خیلی سخته
    دژکوب ، هزاران دوست / هزاران تجربه

6. پسندیدن 3zar, Osiris, WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود بر دلاوران دژکوب
    کسی که بخواد واقعا زحمت بکشه واسه اک و پلی تروپ بده
    اگه دوال بدون گلد میخواد خبر بده
    ما هستیم
    خواستیم دژکوبو بعد c1
    acc DELETE
    بیخیال شیم نشد
    خلاصه ما هستیم
    هر سایدی
    هر نژادی
    هر سنی
    هر قیافه ای
    هر....

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه

جناب بوگاتی این لینک الان گذاشتی برای این سرور نرمال بود تو این هفته از سرور؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ŞђōΨğύŋ نمایش پست ها
    سلام به همه

اره عزیزم. دیشب با یه مکافاتی زدیم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ŞђōΨğύŋ نمایش پست ها
    سلام به همه

خیر لینک مال سرور e1 نیست.اینجا هنوز 53 روز به آزاد شدن کتیبه مونده

رفع اسپم:کسی از میزان دفاع ناتار در تایم کتیبه و فرمولاسیون میزان دفاع در سرور اطلاعی داره؟مشابه سرور های IR بر اساس میانگین تاپ همر های سرور هست یا داستان دیگه ای داره؟لینکهایی که از سرور (اگه اشتباه نکرده باشم)d1 دیدم به شدت نا امیدکننده بوده از نظر سطح دفاع.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط BUGATTI نمایش پست ها
    چند تا سوال:
    1.اکانت هولدر احتمالا رومن بوده؟!
    2.همر کپ بوده یا نان کپ؟
    3.روز چندم سرور همر لانچ شده؟رو واندر سطح چند؟
    4.به نظرتون تعداد کاتا نسبت به اتک پوینت همر کم نیست؟

و در نهایت تبریک به تیمتون برای ساخت این همر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Osiris نمایش پست ها

رفع اسپم:کسی از میزان دفاع ناتار در تایم کتیبه و فرمولاسیون میزان دفاع در سرور اطلاعی داره؟مشابه سرور های IR بر اساس میانگین تاپ همر های سرور هست یا داستان دیگه ای داره؟لینکهایی که از سرور (اگه اشتباه نکرده باشم)d1 دیدم به شدت نا امیدکننده بوده از نظر سطح دفاع.
    منظورتون از ناامید کننده جیه؟ کمه یا زیاد؟
    T.s7 R1 : a.lionلطفا ثبت نام کنید. T.s7 R2 : 3zar
    T.s7 R3 : schizophrenia
    L1:WhiteBird.P.M

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Talking

نقل قول نوشته اصلی توسط Osiris نمایش پست ها

والا الان تو e1 تا جایی که میدونم یه چیزی گزاشتن که شک دارم همرای واندر زنش بتونن فقط واندر رو کلین کنن (همشون باهم )
    اینطور که بوش میاد قراره هر 4 تا ساید باهم یه واندر کلین کنن
    احتمالا هم با تاس برنده رو معلوم میکنن
    قوانین تاس انداختن هم اینه
    1- 4 که برای هر کدوم از ساید ها هست
    اگه 5-6 بیاد هم دوباره تاس میندارن
    البته این مال زمانی هست که بتونن یه واندر رو کلین کنن که بعید به نظر میرسه

14. پسندیدن akhilius پسندید
صفحه 34 از 142 نخستنخست ... 2432333435364484134 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع