صفحه 94 از 142 نخستنخست ... 44849293949596104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 1416

موضوع: بحث و گفتگوی بازیکنان e1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AlIrEzA.IRAN نمایش پست ها
    شما دوس داری کلا من باشم!!!
    راجب اون چشمان من به یکی سپردم جمعش کنه گفت زدم!!!منم گفتم نزنم بهش گفت ن دادا همه چی اوکیه!!!
    واقعا کمبود همر و پلیر داریم پسرخوب!!!شما بیا بزن ببرش انبار کوچیکرو ))
    البته شیپور ناتاررو بده دستش دیگه سوتی ندی!!!
    سخت بود همین مقدار کتیبه هم جمع کردن گلم!اگر تو ساید شمال غرب بودید میفهمیدید چی میگم!!!
    دوم این که هستم کمک میکنم ولی تایم میخواد توتالی که سر کارم دوشیفته باید واستم به دلیل مشکلات مالی))))
    ولی در خدمت شما هستیم!!!
    دقیقا دوست دارم شما باشی چراشو فکر کنم خودتم میدونی
    کمبود پلیر قبول کمبود همر قبول همه حرف من یه چیزه.وقتی شرایط اینه شمایی که میگی به همه تایم کتیبه برنامه دادم باید با توجه به مختصات کتیبه ها برنامه میدادی نه درجه اهمیت کتیبه ها.اینجا رو شما اشتباه کردی حرفم اینه اشتباهتو قبول کن ننداز گردن لانچر وقتی تا قبل 5 صبح شما 5 تا خزانه 20 پر میکنی تو ساید و با توجه به دف بسیار پایین ناتار تو این سرور.این مشکل برنامه ریزیه که کتیبه های نزدیک مرز زودتر جمع نشده نه مشکل لانچر.
    آقا ما تک هیرو رو میزنیم دستش شیپورم نمیدیم دیگه نقشه میدیم زود برگرده قراره زحمت پاکسازیشو بکشی دیگه :دی
    کلا باش دیگه مگه نگفتی ساید ما از همه ساید ها بیشتر دفاع داره ما هم تا دلت بخواد نون خوره اضافه داریم که قرار بوده تو دف کتیبه ها 0 شه نفس اکانت ها باز شه دف از شما لنگه دمپایی ها از ما
    پ.ن:یه چند تا جاسوسم بنداز رو کتیبه اکانت خودت اینجا بچه ها دابل اسکات نزنن با 2 تا جاسوس کلا :دی

2. تشکر Aref, WondeR, FaTeB تشکر نمود
    پسندیدن Aref, WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

با سلام خدمت بچه های جنوب

همیشه تو فیلمای وسترن میدیدم جنگ جنوب و شمالو!!! خدا قسمت کرد و تو اینجا تو دنیای مجازی هم قراره این رقابتو ببینیم!
    طبق صحبتایی که بین لیدراهای ساید sw و ساید se شد این دوتا ساید با هم از این به بعد زیر یه پرچم که همون پرچم جنوب باشه به فعالیت ادامه میدن
    نمیخوام بحثو زیاد کش بدم ولی با صحبتایی که بین تیم لیدری دو ساید و دو لیدر کل سایدا انجام شد قرار گزاشتیم پشت به پشت هم تا اخر سرور پیش بریم و از همینجا و از طریق همین تریبون اعلام متای جنوب علیه شمال رو میکنیم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ArTaM نمایش پست ها
    ممنون از لطفتون ولی من اول متن گفتم که نه تنها این سرور بلکه کلا یکسال بازی نکردم (غیر دوتا سرور اسپید یکی تو این سایت و یکی تو یک سایت دیگه که جهت تست سرورای سایتا اکانت ساختم و متاسفانه نتیجه ی دلخواه نگرفتم)

فقط جهت افزایش اطلاعاتم خواهش میکنم دلیل این معاوضه گیج و احمق منحصر با رژیم منحصر توضیح بدین شاید بنده ام قانع شدم که صد البته با برنامه ی از پیش تعیین شده و پتانسیل سایدتون که من مطلع نیستم رابطه ی مستقیم داره

این دوستمون گفت گیج منحصرو خالی میکنم ش.ش بیاد ببره فکر کنم جدی بود الانم منتظرا که بیان مرتاض منحصر بدون تلفات و تک هیرو از ش.ش بلند کنن :دی
    البته قول احمق منحصرم دادن!!!

پ ن:هم از دوستان ش.ش و هم ج.ش معذرت میخوام که تو سروری که بازی نمیکنم اومدم نطق میکنم ولی گفتم حکمت این علاقه به مرتاض منحصر تو این وفور گندم و بیزاری از گیج و احمق منحصر به ماام بگن چون دیدگاه و تجربه من کاملا متفاوته

بنده به با نظر شما کاملا موافقم. برای محافظت از ساید و هولدری در ورژن 4، کانفیوز یونیک از دایت یونیک بسیار بهتر هست. کلا یه کتیبه بسیار مفید و قدرتمنده. جا داره یادی کنیم از دوست و همبازی قدیمی Nima Revenger که همیشه سر این مسائل با هم صحبت های زیادی میکردیم. یادمه حتی اون زمان ها برای ورژن کلاسیک 3.6 هم در شرایط خیلی خاص، کانفیوز از دایت بهتر بود.

تصبره: دوستانی که 3.6 بازی نکردن در جریان باشن که اونجا دهکده های درست مثل کتیبه ها یهو داخل بازی میشدن و جاشون نا مشخص بود. لذا در شرایطی خاص که جاش نیست بیان کنم، حتی اونجا هم کانفیوز بهتر از دایت بود.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Need4Relax نمایش پست ها
    سلام

والا محمد عزیز همیشه رو قولشون بودن و امشب هم مثل همیشه به قولشون وفا کردن و خیلی شیک و تمیز گیج منحصر رو تقدیم کردن...به لیدرای جنوب شرق پیشنهاد میدم که محمد رو با یه گیج کننده کوچیک طاق بزنن خیلی بیشتر از این حرفا سود میکنن...البته شوخی کردیما محمد ارزشش بالاتر از این حرفاست و با معماری کوچیک هم نباید طاقش زد )))

گذشته از شوخی از نظر بنده هم کتیبه مرتاض منحصر بفرد در شرایط کنونی ارزش چندانی نداره و تحلیل مدیریت سایت هم از با ارزش بودن این کتیبه اینه که چون در نظر سنجی فروم رای آورده بهترینه!!!البته ما پیشنهاد تعویض رو با کتیبه چکمه یونیک هم دادیم به عارف که عارف هم زد زیرش ))

حالا این کتیبه به شمالشرق رسیده...مهم نحوه ی استفاده کردن از این کتیبه است و ما با کمک تمام بچه های شمالشرق سعی خواهیم کرد تا به نحو احسن از داشته هامون استفاده کنیم.

چاری چاپلین خطاب به دخترش یک جمله ی زیبایی گفته
    شاید زندگی آن جشنی نباشد که تو آرزویش را داشتی را داشتی ،اما حالا که به آن دعوت شده ای ، تا میتوانی زیبا برقص.
    درود!

والا عارضم به خدمتت که درسته من مرتاض یونیک رو برای اجرای پلن های سوپر مرتاض و داروغه و منطقه ممنوعه دوست دارم. ولی حقیقتا این سرور در حدی کیفیت نداره که خیلی بخوم پلن بزنم. چون تنها که نمیتونم پلن پیاده کنم. باید از بچه ها کمک بگیرم. اینجوری که ناتار داره گندم میده، واقعا لازم نیست یلی فشار بیاد برای پلن های زیر ساختی. لذا کتیبه هامون رو عوض نمیکنیم. تازه لازم بود هم عوض نمیکردیم که، با همون چکمه یونیک میومدیم خدمت هولدر مرتاض یونیک

شمال شرق خیلی خوب نشون داده تا الان. یه تحلیل از سایدها میزارم چند روز دیگه که سرم خلوت بشه.

گیج منحصر رو خوب نزدین ها! شما کارتون خوب نبود!! بلکه ضعف در جمع آوری توسط جنوب شرق باعث شد کتیبه رو به راحتی بردارین

فلش بک به چندتا پست قبلت:

والا ما روی همه یونیک ها تایم زدیم. بازی کردی با من دیگه قدیما، میدونی چجوری ام من اول سعی کردم یونیک هایی که برام کارایی دارن رو جمع کنم. جنگ و عقاب میخواستم جفتش شمال غرب بود. پلن ریزی خیلی خوبی انجام شده بود که به دلیل عدم حضور بازیکنی برای یکی از پلن ها ها نشد که ترینر یونیک رو بزنیم. ولی عقاب رو خوب زدیم. بدون 1 دونه تلفات. دقیقا به همون دلیل که شما تونستید گیج رو بزنید: صعف در جمع آوری کتیبه های مهم توسط شمال غرب. اگه لینک گزارش های عقاب یونیک رو خواستی شب بهم بگو برات بفرستم. تو سیستم خونه دارمشون.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز.
    اول از همه به دوستان خوبمون تو ساید شمال غرب تبریک میگم که با وجود این همه مشکل باز هم عمل کرد خوبی داشتن.
    به ساید شمال شرق هم بابت کتیبه مرتاض منحصر که گیرشون اومد تبریک میگم. امیدوارم استفاده بهینه کنن ازش.
    اما میریم سراق عمل کرد ساید ها موقع کتیبه ها ...

از نظر من جنوب غرب بهترین عمل کرد داشت.
    هم تونست خیلی سریع کتیبه ها خودشو جمع کنه هم از ساید بیگانه دزدی کنه که همه اینارو مدیون اکانت sag Sibilz و just2def هستیم.
    بعد از اون جنوب شرقیا که کتیبه ها سایدشونو جمع کردن .
    اما میمونه ساید شمال شرق که 20 ساعت بعد از حمایت درومدن کتیبه هاشون هنوز جنگ آموز کوچیکشون روی زمین بود .
    واقعا جای تعجب داشت . یعنی 1دونه خزانه 10 تو سایدتون نبود اونو جمع کنه ؟ :دی
    اما باز کلا همه عمل کرد خوبی داشتن.
    ببینیم در ادامه چه خواهد شد.

Shield of South West

- - - Updated - - -

احتمال قبلش خزانه 0 شده بوده که مورد هدف گیری عوض شده بود :دی

درود سجاد عزیز!

ممنون از تک تک دوستانی مثل خودت که با حضور به موقع و انجام مو به موی کارایی که بهشون گفتیم، به بهترین شکل جواب زحمات ما رو دادن. از همه بچه های جنوب غرب تشکر میکنم. حتی اونایی که یکم اشتباه کردن. دست اونا هم دردنکنه. همین که اومدن و قت گذاشتن و کمک کردن، باعث به بهانه کتیبه ها دور هم جمع بشیم

در پاسخ به پی نوشت زاوش که نوشتی: احتمالا خزانه 0 شده بوده که هیزم شکن رو زده، باید بگم که اشتباه حدس زدی، این دوستمون قرار بوده خزانه رو بزنه خودش رندم زده بود که جمعش کردیم به سرعت.

کلا در اجرای پلن ها 4 تا مشکل یهویی پیش اومد. ولی با همکاری زاوش عزیز و خودت و بقیه بچه هایی که بودن و حضور داشتن، تونستیم در کثری از ساعت همه رو کاور کنیم و دوباره پلن ریزیی کنیم و کتیبه ها رو جمع کنیم.
    AreF

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها

همیشه تو فیلمای وسترن میدیدم جنگ جنوب و شمالو!!! خدا قسمت کرد و تو اینجا تو دنیای مجازی هم قراره این رقابتو ببینیم!
    طبق صحبتایی که بین لیدراهای ساید sw و ساید se شد این دوتا ساید با هم از این به بعد زیر یه پرچم که همون پرچم جنوب باشه به فعالیت ادامه میدن
    نمیخوام بحثو زیاد کش بدم ولی با صحبتایی که بین تیم لیدری دو ساید و دو لیدر کل سایدا انجام شد قرار گزاشتیم پشت به پشت هم تا اخر سرور پیش بریم و از همینجا و از طریق همین تریبون اعلام متای جنوب علیه شمال رو میکنیم
    دروود
    تبریک میگم بابت متا ایشالا که تو ادامه بازی اعلام این متا بازیو گرم تر بکنه تا حالا نشده وقتی با جنوب شرق متا کردیم ببازیم بازیو.اینجا هم اینجوری میشه اگه خدا بخواد.شایان عزیز و بفرستید اینور شب بشینیم یه 4 تا لنگه دمپایی پرت کنیم اینور اونور شاد شیم :دی
    پ.ن:گاهی وقتا زیر آبی برید رو حساب رفاقتا اینجوری میشه دیگه.کلا سیاست مشهدی جماعت رو دست کم نگیرید... باشد که رستگار شوید

6. پسندیدن Need4Relax, WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود بر تمامی عزیزان

یه مدتی هست سرمون بایت کارای آخر سال شلوغه فرصت برای فروم کم میتونیم بذاریم

تبریک میگم به هر 4 ساید کارشون خوب بود

تبریک به جنوب بابت متا

تبریک به تیم فاتب که یه عضو جدید توی این چند روزه اضافه شد که تیم رو برای سرورهای دیگه هم همراهی میکنه به اسم مجید عزیز

تبریک میگم به امید جان بابت عضو های خوبی که داره توی سروراش

کلا تبریک میگم دیگه همینجوری خخخخ

نزدیک به 32 ساعت همرهامون بیرون بودن همه جولان دادن رفتن توی تاپ ولی این هفته که هیچ ولی از هفته بعد از این خبرا نیست چه تو تاپ رید چه تو هجوم

به عشق شایان عزیز

دنباله دار باشین بچه ها

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه دوستان

منم اومدم تبریک بگم متای جنوب رو
    رقابت جنوب با شمال جالب میشه
    امیدوارم رقابت سالم باشه و کسی کثیف بازی نکنه
    موفق و پیروز باشید
    Son Of The South

پ.ن:ولی حیف شد میخواستم نیما رو فارم کنم
    پ.ن:عارف کیک چی شد؟
    پ.ن:عینک دودیت رو برداشتی،آفرین(مخاطب خااااااص)
    I M P E R I A L

Son Of The South

9. تشکر lucifer, Aref تشکر نمود
    پسندیدن Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    به خاطر متای جنوب به همه بچه های جنوب شرق و جنوب غرب تبریک میگم.
    امیدواریم تا آخر سرور پا بر جا بمونه.

Shield of South West
    ویرایش توسط SajjaD MaRiLyN : 02-05-2015 در ساعت 10:12 AM
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

11. تشکر lucifer, Aref, I M P E R I A L تشکر نمود
    پسندیدن Aref, I M P E R I A L پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها

درود!
    این پیوند مبارک رو به فال نیک گرفته و به تمامی اعضای جنوب تبریک میگم.
    بر اساس بررسی های انجام شده و آنالیز ترکیبی از شرایط موجود و صحبت های انجام شده، این تصمیم اتخاذ شد و زین پس شاهد متای قدرتمند ربع های جنوب شرق و جنوب غرب تحت عنوان جنوب یکپارچه خواهیم بود.
    باشد که رستگار شویم
    ویرایش توسط Aref : 02-05-2015 در ساعت 11:26 AM
    AreF

13. تشکر lucifer, Osiris, WondeR, I M P E R I A L تشکر نمود
    پسندیدن WondeR, I M P E R I A L پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    یک موضوع دیگه که منو خیلی متعجب میکنه این بازیکن های شمال شرق که توی تاپ دفاع هستن.
    فایل پیوست 973
    به نظر میاد ساید شمال شرق توی تقسیم کتیبه ها مشکلی داشتن .
    البته خیلیا معترض بودن از ساید شمال شرق به خاطر اینکه بهشون کتیبه ندادن یا اونهارو شرکت ندادن توی پلن ها.
    امیدوارم دچار جنگ داخلی نشن. :دی

درود

دوسته عزیز اگه کمی بیشتر دقت کنی بد نیست

درضم متا مبارک
    ویرایش توسط Hawk : 02-05-2015 در ساعت 12:06 PM

دژکوب واقعیلطفا ثبت نام کنید.
    Hawk TC2 r3
    Green empire s6 r2
    LiLipood s8 r1
    PiPatalHa ts14 r1
    فقط چندتاشهلطفا ثبت نام کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GomBa GomBa نمایش پست ها
    درود! این پیوند مبارک رو به فال نیک گرفته و به تمامی اعضای جنوب تبریک میگم. بر اساس بررسی های انجام شده و آنالیز ترکیبی از شرایط موجود و صحبت های انجام شده، این تصمیم اتخاذ شد و زین پس شاهد متای قدرتمند ربع های جنوب شرق و جنوب غرب تحت عنوان جنوب یکپارچه خواهیم بود. باشد که رستگار شویم
    درود بر دوستان گل ما هم از طرف تیم بیده وحشی این متارو تبریک میگیم . امیدوارم این متا آغاز دوستی ها بین بازیکنان دو ساید باشد نه فقط پلن های مشترک و زدو خورد . و همین طور تبریک میگم به عارف عزیز که تو این مدت کل فشار های وارده از طرف خودی و نا خودی تحمل کرده و علی رغم فشار ها تونست تصمیم درست رو اتخاذ کنه و همین هم باعث ایجاد دلگرمی و انگیزه برای ما بوده. پ.ن:عارف جان ما که به رستگاری رسیدیم شما خوشحال باشی برای ما کافیه
    ویرایش توسط .SpaRtaN. : 02-05-2015 در ساعت 12:08 PM دلیل: تبریک مجدد و ویژه
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

16. تشکر lucifer, WondeR, FaTeB, I M P E R I A L تشکر نمود
    پسندیدن WondeR, I M P E R I A L پسندید
صفحه 94 از 142 نخستنخست ... 44849293949596104 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع