صفحه 55 از 142 نخستنخست ... 545535455565765105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 1416

موضوع: بحث و گفتگوی بازیکنان e1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

بله این هم شمالشرق یکپارچه که همگی منتظرش بودیم

خوشبختانه چینش اعضاء شورا و بقیه پستها ی راس به شکلی هست که دیگه کسی نمیتونه ایراد بگیره و این خودش جای تشکر داره از عزیزانی که با همفکری بهترینها رو انتخاب کردن

برای همگی این دوستان آرزوی موفقیت و سر افرازی دارم.

2. تشکر Hawk, FaTeB, Bismarck, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن Hawk, FaTeB, WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 3zar نمایش پست ها
    باسلام
    اگه منظورتون از کسی که لیدر را قبول نداره این اکانته که اصلا احتیاجی به بحث و نظر دادن ما و شما نیست.
    خودشون میان و در این مورد توضیح میدن. هرچند که از اسم اتحادش و متحدینش و توضیحات اتحادش مشخصه.
    مطلب دیگه اینکه من هم تا قبل از این سرور هیچکدوم از بچه های شورای لیدری را نمیشناختم.
    طی یکی دو جلسه گفتگو و حضور تو گارنا به راحتی میشه فهمید که کیا اومدن بازی گروهی کنن و کیا به فکر منافع شخصی خودشون هستن.
    فکر میکنم چه عطا و چه من و چه بچه های شورای لیدری جنوب غرب به این نتیجه رسیدن که میتونن با همدیگه کنار بیان
    و اگه مشکلی هم وجود داشته باشه با صحبت کردن حل میشه. (با سن و سالی که من از این عزیزان سراغ دارم توقع حرکت دیگه ای نیست)
    حالا اگه شما اصرار داری که اینطور نیست
    با پستهایی که دوستان میان و میگذارن و توضیحاتی که عطا میاد و میگه (من ازش خواهش میکنم حتما بیاد)
    وضعیت مشخص میشه
    هرچند که اصلا احتیاجی به این کار هم نیست
    اون چیزی رو که ما باید بدونیم.... میدونیم

فقط یه مطلب مهم میمونه و اونم اینکه اگر دوست دارید تو بحثهای این فروم شرکت کنید و جواب از بچه های sw بگیرید از این به بعد اسم اکانتتون را مشخص کنید.
    البته حضورتون تو فروم به اختیار خودتونه
    ولی جواب دادن به پستهای کسی که نمیشناسیم در اختیار ماست.
    سپاسگذارم
    درود بی کران بر آرش سزار عزیز
    آرش جان ممنون از توضیحاتی که دادی ولی فکر کنم دوستان نظرشون یک اکانت دیگه بود که فکر میکنم دلیل این قضاوتشون هم یا نداشتن اطلاعات هست یا نقص اطلاعات یا اشتباه بودن اطلاعات

تا حالا کیا داشتان خفاش ترسو رو خوندن بچه که بودم کتابشو خیلی میخوندم توصیه میکنم همه بخونن

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Insomnia نمایش پست ها
    آرش جان :ایکس
    داش نیازی به توضیح نیست که
    اگه مشکلی بود حتما چند روزه حل میشد که خدا رو شکر خروج عطا جان از اتحاد کاملا با هماهنگی بوده و مشکلی وجود نداره حالا ساید های دیگه هر جور که دوست دارن دربارش فکر کنن
    بعد دوست عزیز شما به جا این که بیای مشکل ساید مارو پیدا کنی ساید خودتو بپا که پلیرات دارن کم کم همه از سرور فرار میکنن دیگه نام نبرم که در جریانی اینو فک کنم
    محمد اینقدر سعی کردی غیر مستقیم بگی که کلاخورد تو دیوار بغلی :دی
    عاقا فکر کنم دوستان دیدن تو بازار همش بچه های جنوب غرب رو دست هم میزنن فکر کردن این جنگ داخلیه
    آره اینم میتونه جنگ داخلی باشه :دی

- - - Updated - - -

سلام داش هادی خوبی ؟ :ایکس
    داش تو از مهدی الدری اسم میاری و از استاد علی اکبر بزرگ صحبت نمیکنی ؟ :دی
    الووووو الوووووووووو :
    بله محمد جان تو اون سرور هم تو شمال غرب بودم با همین اقای علی اکبر و چند نفر دیگه متاسفانه به خاطر جمعیت اکانتشون لیدر شدن و با توجه به اینکه من یه نوب دف سازم :دی کاری با لیدری نداشتم جریانات هادی پیش اومد و بقیه داستان ها
    ولی به افتخار یه تیم که با اینکه سایدشون یه هفته ای جمع شد خودشون تا ته گیم سر پا وایسادن

متوجهی که که منظورم چیست عایا ؟؟؟ اسم اون اکانت رو یادت باشه جایزه داری
    K!nG NoTh!nG
    AMIRKAVIR
    BLACK.MILK

4. تشکر 3zar, FaTeB تشکر نمود
    پسندیدن 3zar, FaTeB پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRKAVIR نمایش پست ها
    درود بی کران بر آرش سزار عزیز
    آرش جان ممنون از توضیحاتی که دادی ولی فکر کنم دوستان نظرشون یک اکانت دیگه بود که فکر میکنم دلیل این قضاوتشون هم یا نداشتن اطلاعات هست یا نقص اطلاعات یا اشتباه بودن اطلاعات

تا حالا کیا داشتان خفاش ترسو رو خوندن بچه که بودم کتابشو خیلی میخوندم توصیه میکنم همه بخونن

- - - Updated - - -

محمد اینقدر سعی کردی غیر مستقیم بگی که کلاخورد تو دیوار بغلی :دی
    عاقا فکر کنم دوستان دیدن تو بازار همش بچه های جنوب غرب رو دست هم میزنن فکر کردن این جنگ داخلیه
    آره اینم میتونه جنگ داخلی باشه :دی

- - - Updated - - -

بله محمد جان تو اون سرور هم تو شمال غرب بودم با همین اقای علی اکبر و چند نفر دیگه متاسفانه به خاطر جمعیت اکانتشون لیدر شدن و با توجه به اینکه من یه نوب دف سازم :دی کاری با لیدری نداشتم جریانات هادی پیش اومد و بقیه داستان ها
    ولی به افتخار یه تیم که با اینکه سایدشون یه هفته ای جمع شد خودشون تا ته گیم سر پا وایسادن

متوجهی که که منظورم چیست عایا ؟؟؟ اسم اون اکانت رو یادت باشه جایزه داری
    تو هم اسم اون اکانت یادت هست که بهت گفت امیر لانچ کردم رو مرتاض کوچیک ؟
    Mohammad

بسپاریم بر سر مزارمان تاریخ نزنند, تا آیندگان ندانند بی عرضه گان این برهه از تاریخ ما بوده ایم

6. تشکر FaTeB تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GomBa GomBa نمایش پست ها
    شما اول بگو کدوم اکانت هستی، ببینیم اصلا اینجا اکانت داری یا نه!! شما کاره ای نیستی جوابن امه منو نده. اصولا با سیاهی لشکر ها کاری ندارم

راجع به حرفایی که زدی : منظورم اکانتی که شما گفتی نبود منظورم اکانتی بود که باهاش نامه نگاری داشتم و از نوع نامه های جدید معلومه شخص یا اشخاص دیگه ای روش بازی میکنن.

مطمئن باش اون چیزی که شما راجع به آی پی بقیه میدونن منم میدونم! پس قاعدتا نمیام و از سر بیکاری مثل شما یه سری حرف بیهوده بزنم و برم! حتما یه مورد خاص و جالبی بوده که با گوشه چشم بهش اشاره کردم

راجع به ساید ما هم نظر نده چرا که در جریان نیستی کلا اگه فکر میکنی در جریانی سخت در اشتباهی. اگه میخوای این بحث رو ادامه بدی بگو کدوم اکانت منو قبول نداره و من کدوم اکانت رو قبول ندارم؟

پ.ن: حرف بیهود زدن تو فروم به جز توهین به شعور مخاطبان هیج خاصیتی نداره آقای رهگذر اگه حرف نزنی کسی فکر نمیکنه لالی!
    سلام که می کنیم همه ناراحتی ها ازبین میره حتی اگه یکی بهت یکم درشت گفته باشه
    سلام عزیز

من رهگذر من هیچ کاره شما که کارت درسته تجربه بازی داری سایدت منظمه پلیرهات فعالن (اینارو همه رو جدی گفتم قبلا هم گفته بودم ) شما چرا میای تو انجمن به چند تا اکانت که دارن تو nw بازی می کنن حالا مثل شما پاپشون بالا نیست یا از بد روزگار سایدشون پلیر های خوبی مثل اکانت ترامادول یا AMIRKAVIR یا آقا عطا و....نداشته می فرمایید که بخاری ازشون بلند نمیشه !اونم به کی !بعد جالبه جای دیگه فرمایش کردی که هیچ وقت کسی رو دست کم نمی گیری و حواستون به همه جا هست که انشالله باشه بر بی بخارش لعنت !

شما در مورد یکی از اون 4 تا اکانت اشاره کردید که بنده چون از وضعیت اکانت علیرضا ایران که همه برو بچ sw خبر داشتن همون اول بازی این دیگه نامه نگاری و کشف رمز نمی خواست مگه این که بفر مایید منظورتون اون اکانتم نبوده !که اگه اینو بگی اون وقت من دیگه حرفی ندارم (به قول یکی از فامیل های دورمون)

می فرمایید که با گوشه چشم اشاره فرمودید ! خدا رحم کرد به پرودگار که که فقط با گوشه چشم اشاره فرمودید!کل طر ح این مطلب بیهوده بوده چه برسه به حرفش !

در مورد ساید شما بله حق باش ماست من حق نظر دادان ندارم ! ولی شما اجازه داری هر طوری دل مبارکتون می خواد در باره ساید nw نظر بدی و بفرمایید که لیدر و شورای لیدریشون بی بخار تشریف دارن ! این ایرادی نداره ولی اگه بنده عرض کنم که ممکنه شما چند تا از پلیرهات رو قبول نداشته و بلعکس این نظر دادان در مورد ساید شما محسوب میشه ! چشم داداش تاریکی بود شاخ سبیل هاتون رو ندیدیم ! این دفعه مارو ببخش دیگه از کوچه پشتی میرم !عجیب مردمونی هستیم ما یعنی اگه قبل ایکنه حرفی بزنیم قبلش کمی تامل کنیم جایی خراب میشه ( من رهگذر ضمانت می کنم نشه یه بار امتحان کنید )

در مورد این که تو انجمن نظرم رو بدم یا نه یا به قول قلم پر مغز شما حرف بیهوده بزنم یا نه ! شما جایگاهت رو اشتباه گرفتی که فکر می کنی اجازه داری جای کاربران دیگه نظر بدی و اینکه اظهار نظری که به مذاق شما و دوستان شما خوش نیاد بیهوده بوده یا نبوده ! قطعا نظر حقیر موافق هایی داره و حتما مخالف هایی داره که بنده رو مرتب مورد لطفشونم هم قرار میدن ! اما هم اونا حق اظهار نظر دارن و هم بنده این حق رو برای خودم قائل میشم و تو این مورد از کسی اجازه نمی گیرم !

و در اخر من این مورد رو نتونستم حل کنم ربط تایپ کردن و لال بودن !!! چاره ای ندارم باید برم یه سیگار بخورم براتون تعریف کنم !
    به انجمن میام که گرم کنیم این بازی رو و هویت بدیم به اسمهایی که بدون نت وجود ندارن ( کمر درد نگیرم با این حرفهای سنگینی که می زنم)

بدرود
    ویرایش توسط HIV+ : 01-07-2015 در ساعت 08:47 PM

8. تشکر Bismarck تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط arman2 نمایش پست ها
    سلام عزیز

من رهگذر من هیچ کاره شما که کارت درسته تجربه بازی داری سایدت منظمه پلیرهات فعالن (اینارو همه رو جدی گفتم قبلا هم گفته بودم ) شما چرا میای تو انجمن به چند تا اکانت که دارن تو nw بازی می کنن حالا مثل شما پاپشون بالا نیست یا از بد روزگار سایدشون پلیر های خوبی مثل اکانت ترامادول یا AMIRKAVIR یا آقا عطا و....نداشته می فرمایید که بخاری ازشون بلند نمیشه !اونم به کی !بعد جالبه جای دیگه فرمایش کردی که هیچ وقت کسی رو دست کم نمی گیری و حواستون به همه جا هست که انشالله باشه بر بی بخارش لعنت !

شما در مورد یکی از اون 4 تا اکانت اشاره کردید که بنده چون از وضعیت اکانت علیرضا ایران که همه برو بچ sw خبر داشتن همون اول بازی این دیگه نامه نگاری و کشف رمز نمی خواست مگه این که بفر مایید منظورتون اون اکانتم نبوده !که اگه اینو بگی اون وقت من دیگه حرفی ندارم (به قول یکی از فامیل های دورمون)

می فرمایید که با گوشه چشم اشاره فرمودید ! خدا رحم کرد به پرودگار که که فقط با گوشه چشم اشاره فرمودید!کل طر ح این مطلب بیهوده بوده چه برسه به حرفش !

در مورد ساید شما بله حق باش ماست من حق نظر دادان ندارم ! ولی شما اجازه داری هر طوری دل مبارکتون می خواد در باره ساید nw نظر بدی و بفرمایید که لیدر و شورای لیدریشون بی بخار تشریف دارن ! این ایرادی نداره ولی اگه بنده عرض کنم که ممکنه شما چند تا از پلیرهات رو قبول نداشته و بلعکس این نظر دادان در مورد ساید شما محسوب میشه ! چشم داداش تاریکی بود شاخ سبیل هاتون رو ندیدیم ! این دفعه مارو ببخش دیگه از کوچه پشتی میرم !عجیب مردمونی هستیم ما یعنی اگه قبل ایکنه حرفی بزنیم قبلش کمی تامل کنیم جایی خراب میشه ( من رهگذر ضمانت می کنم نشه یه بار امتحان کنید )

در مورد این که تو انجمن نظرم رو بدم یا نه یا به قول قلم پر مغز شما حرف بیهوده بزنم یا نه ! شما جایگاهت رو اشتباه گرفتی که فکر می کنی اجازه داری جای کاربران دیگه نظر بدی و اینکه اظهار نظری که به مذاق شما و دوستان شما خوش نیاد بیهوده بوده یا نبوده ! قطعا نظر حقیر موافق هایی داره و حتما مخالف هایی داره که بنده رو مرتب مورد لطفشونم هم قرار میدن ! اما هم اونا حق اظهار نظر دارن و هم بنده این حق رو برای خودم قائل میشم و تو این مورد از کسی اجازه نمی گیرم !

و در اخر من این مورد رو نتونستم حل کنم ربط تایپ کردن و لال بودن !!! چاره ای ندارم باید برم یه سیگار بخورم براتون تعریف کنم !
    به انجمن میام که گرم کنیم این بازی رو و هویت بدیم به اسمهایی که بدون نت وجود ندارن ( کمر درد نگیرم با این حرفهای سنگینی که می زنم)

بدرود
    والا الان چند نفری میان ازتون میپرسن اسم اکانتتون رو شما مثل اینکه دوست نداری جوابشون رو بدی یه بلد نیستی
    خاهشمندیم اگه ماله این سرور نیستین تو این قسمت پست نذارید
    آخ کمرم
    ویرایش توسط Insomnia : 01-07-2015 در ساعت 09:36 PM
    Mohammad

بسپاریم بر سر مزارمان تاریخ نزنند, تا آیندگان ندانند بی عرضه گان این برهه از تاریخ ما بوده ایم

10. تشکر akhilius تشکر نمود
    پسندیدن akhilius, WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

والا الان چند نفری میان ازتون میان میپرسن اسم اکانتتون رو شما مثل اینکه دوست نداری جوابشون رو بدی یه بلد نیستی
    آخ کمرم
    محمد اینقدر از کمرت کار نکش
    اسم اکانت فوق رو من بلدم بگم ؟ بگممممممممممممممممممممم؟ عکس و سند رو کنم بگممممممممممممممممممممممم مممممممممم؟ :دی
    K!nG NoTh!nG
    AMIRKAVIR
    BLACK.MILK

12. تشکر akhilius تشکر نمود
    پسندیدن akhilius پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

والا الان چند نفری میان ازتون میان میپرسن اسم اکانتتون رو شما مثل اینکه دوست نداری جوابشون رو بدی یه بلد نیستی
    آخ کمرم
    جمله ی بسیار سنگینی بود سرود ملی لطفآ =))
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

14. تشکر akhilius تشکر نمود
    پسندیدن akhilius پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مثل ادم پست کنید دیگه :دی
    چه وعضشه اخههههه :دی
    ٌW.L

16. تشکر Ðŕ. Şђǒϯğύŋ تشکر نمود
    نپسندیدن Hawk, WondeR نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 4 پست

با سلام و ارزوی نیمه شبی خوش برای همه پلیرها و کاربران محترم

خواهشا بچه ها از دادن پست حذف شده خودداری کنین. خودتون نمیبینین چه گندی زدین به این تایپیک؟

ازین ببعد پست حذف شده با پیغام, یا مکرر اسپم محسوب شده و شامل اخطار خواهد شد.

لطفا تایپیک خراب نکنین

با تشکر
    ویرایش توسط MOD S^À^W : 01-08-2015 در ساعت 07:52 AM

18. تشکر Hawk, akhilius تشکر نمود
    پسندیدن M.Reza, akhilius پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با عرض پوزش خیلی خیلی خیلی عذر میخوام از بزرگان این تایپیک و منظورم اونا نیستن و جسارت نباشه.

تُ خ ... ترین تایپیک فروم اینجاس. دقیقا انگار داعش حمله کرده باشه به تایپیک و تر زده باشه به کار همچین چیزی.
    میبخشین لجم در اومد حرف دلمو زدم. با پوزش

- - - Updated - - -

علیییی کی گفت اصلا تو به خودت اجازه بدی بری اسم اکانت مردم بذاری رو خودت؟

خدا شاهده الان علی رضا بگه و اشاره هم کنه با کتک ازت گرفتیم اکانت رو به صاحبش میدیم والا. علی رضا هاواک تا جاییکه من یادمه بیشتر تو نقد و بررسی فنی و تاکتیکی و هدایت سایدش پست میذاشت حالا تک و توک شیطونی و داستان میکرد که حلالشه, همیشه شما داداشای کوچیکتر مکافات بودین. دی

جدی گفتم داداشی اگه بگه اکانت به صاحبش برمیگرده.

دو صفحه خوندم از تایپیک تون مغزم سوخت والا همش چرتُ چلا. نه لینکی نه گزارشی نه تحلیلی حتی درگیری هم نیس فقط چیز شعر سرودین.
    من بعد چند روز فرصت کردم بیام تایپیک مزخرفتون بخونم ببینم چخبره که دیدم چخبره. اینجو قل و قم نکنین بابا اصرافه تاکتیک و استراتژیه خدایی

صفحه 55 از 142 نخستنخست ... 545535455565765105 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع