صفحه 53 از 142 نخستنخست ... 343515253545563103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 1416

موضوع: بحث و گفتگوی بازیکنان e1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط arman2 نمایش پست ها
    عارف جان سلام مجدد
    امید وارم خوب باشی داداش

کار ما شده شبها یه سر بزنیم به انجمن و یه احوال بپرسیم !

داداش گلم اصراری نیست شما کسی رو تو ساید شمال غرب ! قبول داشته باشی !(شما هیچ کسی و قبول نداشته باش )چه اهمیتی داره این موضوع ! و البته این حق برای اونها هم محفوظه (تو پست های قبلی هم اشاره کردم .فرمایش کردید اشتباه می کنم !!!!!! )شما تو ساید خودتونم پلیر خوب زیاد داری که قبولشون نداری و اونها هم شما رو که چون اجازه ندارم و اینجا هم جاش نیست بیشتر توضیح نمی دم!
    شما اگه دنبال لیدر شمال غرب می گردی خوب همین برو بچ دارن کارشونو می کنن ! اگر هم داری تو زمستون دنبال بخاری می گردی منم با شما موافقم که رفیق بادمجون دوست ما ادرسو بهت اشتباهی داد! در این مورد دیگه بحثی نمی مونه! به قول سامان خلاص!!!
    در مورد ای پی و این حرفها ! الان بچه فارم ها هم بلدن طوری بازی کنن که ای پی نخورن ! بعید می دونم این دوستان همچین مشکلی داشته باشن من به شخصه هیچ موردی ندیدم ! از این 4 تا 3 تا رو که مطمئن هستم تو هر ضمینه ای پاک پاکن البته منظورم بازیه ها بقه چزا رو نمی دونم باید برن ازمایش
    شما حتما مورد مهمی رو رصد کردی که قابل ذکر بوده وگرنه حتی بوده هم باشه چیز عجیبی نیست !به شخصه هر جا بازی کردم اوایل بازی لیدر و برو بچ مسئول تو اتحاد چند باری در گیر ای پی می شدن اما در مورد اکانت گیم اور 666 که منظور شما به این اکانت بوده که واگذار شده ! باید عرض کنم خیر واگذار نشده پلیر اکانت عوض شده که اونم هم واگذاریه ولی نه از نوعی که شما منظورتون بوده ! که قابل گزارش باشه !( که اونم انجام شده که اگه انجام نمیشد یادمون میرفت داریم ir بازی می کنیم )اونی که تو پروفایلش می نویسه اکانت پلیر هاش عوض شده داره اعلام عمومی میکنه عارف جان !این دیگه کشف و الکشوفات نمی خواد که می فرمایید به شکل تابلویی اکانش واگذار شده !

موفق باشی

و در پایان

هدفم از اومدن به انجمن گرم کردن بازیه
    با سلام دوست عزیز این تیکه رو با ذکر مثال بگو که ابهامی پیش نیاد!(شما تو ساید خودتونم پلیر خوب زیاد داری که قبولشون نداری و اونها هم شما رو)
    بنا به حرف مفت باشه هرکسی میتونه بزنه!
    اصن من میگم شمارو تو سرور هیچکس قبول نداره نظرت چیه؟دلیلی مدرکی...
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

2. تشکر FaTeB, Theutates Thunder, akhilius تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GomBa GomBa نمایش پست ها

سیامک جان هنوزم که هنوزه فروم بازی ها!! هنوز 4 تا پست میزاری بدون منظور ملت به خودشون میگیرن! امان از روزی که قلمت به نوشتن روا بشه

عشق که میگن خودتی. دلم تنگ شده برات
    درود عزیزم

عارف جان منم دلتنگتم باید یه فرصت ردیف کنم بیام مشهد ، البته که دیگه نمیشه مجردی اومد موهای سرم رو میکنه خخخخخ

خودت در جریانی خخخخ

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRKAVIR نمایش پست ها
    احسان به قول هم شهری هات تخ پک و پوز .................

درود بی کران بر همه بزرگان دژکوب
    در ابتدا باید بگم من از توتال و شورای لیدری ساید خودم بسیار تشکر میکنم بابت زحمت هاشون تا الان
    از دوستانی که فروم رو گرم نگه میدارن هم تشکر به سزایی دارم
    و همچنین از سیامک عزیز و دوست داشتنی (راستی سیامک محسن کجاست ؟ d: )

درود امیر جان

دیوونتم ، محسن جان هستن ولی تو فروم نمیان مثل اون متن کزایی که میگه هستیم اما سرده در رو بستیم خخخخخ

امیر جان غارت فقط توی شمال غرب ، دلیلش رو خیلی ها میدونن خیلی ها هم نمیدونن ، نمیگم دست زیاد نشه خخخخ

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط WondeR نمایش پست ها
    با سلام دوست عزیز این تیکه رو با ذکر مثال بگو که ابهامی پیش نیاد!(شما تو ساید خودتونم پلیر خوب زیاد داری که قبولشون نداری و اونها هم شما رو)
    بنا به حرف مفت باشه هرکسی میتونه بزنه!
    اصن من میگم شمارو تو سرور هیچکس قبول نداره نظرت چیه؟دلیلی مدرکی...
    داداش دلیل کجا بود ؟ خیلی از ما ها از سرور تست ایران داریم بازی میکنیم ، عارف هم همینطور شاید بیشتر از ما ، لیدر ما که عارف باشه تمام پلیر های ریز و درشت ساید حتی ساید های دیگه هم قبول دارن حتی توی سرورای دیگه

هفته 6 وساطت کردم ولی باز ناراحت یا پشیمون نیستم بابت محمد این کار رو کردم ولی عارف جان بعد این نمیشه همه رو راضی نگه داشت ، رو هوا گرفتی چی میگم خخخخ

4. تشکر WondeR تشکر نمود
    پسندیدن Theutates Thunder, WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط FaTeB نمایش پست ها
    درود عزیزم

عارف جان منم دلتنگتم باید یه فرصت ردیف کنم بیام مشهد ، البته که دیگه نمیشه مجردی اومد موهای سرم رو میکنه خخخخخ

خودت در جریانی خخخخ

درود امیر جان

دیوونتم ، محسن جان هستن ولی تو فروم نمیان مثل اون متن کزایی که میگه هستیم اما سرده در رو بستیم خخخخخ

امیر جان غارت فقط توی شمال غرب ، دلیلش رو خیلی ها میدونن خیلی ها هم نمیدونن ، نمیگم دست زیاد نشه خخخخ

- - - Updated - - -

داداش دلیل کجا بود ؟ خیلی از ما ها از سرور تست ایران داریم بازی میکنیم ، عارف هم همینطور شاید بیشتر از ما ، لیدر ما که عارف باشه تمام پلیر های ریز و درشت ساید حتی ساید های دیگه هم قبول دارن حتی توی سرورای دیگه

هفته 6 وساطت کردم ولی باز ناراحت یا پشیمون نیستم بابت محمد این کار رو کردم ولی عارف جان بعد این نمیشه همه رو راضی نگه داشت ، رو هوا گرفتی چی میگم خخخخ
    خیلی مخلصیم سیامک جان
    این محسن و دیدی یه چنتا فحش از طرف من بهش بده

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط arman2 نمایش پست ها
    عارف جان سلام مجدد
    امید وارم خوب باشی داداش

کار ما شده شبها یه سر بزنیم به انجمن و یه احوال بپرسیم !

داداش گلم اصراری نیست شما کسی رو تو ساید شمال غرب ! قبول داشته باشی !(شما هیچ کسی و قبول نداشته باش )چه اهمیتی داره این موضوع ! و البته این حق برای اونها هم محفوظه (تو پست های قبلی هم اشاره کردم .فرمایش کردید اشتباه می کنم !!!!!! )شما تو ساید خودتونم پلیر خوب زیاد داری که قبولشون نداری و اونها هم شما رو که چون اجازه ندارم و اینجا هم جاش نیست بیشتر توضیح نمی دم!
    شما اگه دنبال لیدر شمال غرب می گردی خوب همین برو بچ دارن کارشونو می کنن ! اگر هم داری تو زمستون دنبال بخاری می گردی منم با شما موافقم که رفیق بادمجون دوست ما ادرسو بهت اشتباهی داد! در این مورد دیگه بحثی نمی مونه! به قول سامان خلاص!!!
    در مورد ای پی و این حرفها ! الان بچه فارم ها هم بلدن طوری بازی کنن که ای پی نخورن ! بعید می دونم این دوستان همچین مشکلی داشته باشن من به شخصه هیچ موردی ندیدم ! از این 4 تا 3 تا رو که مطمئن هستم تو هر ضمینه ای پاک پاکن البته منظورم بازیه ها بقه چزا رو نمی دونم باید برن ازمایش
    شما حتما مورد مهمی رو رصد کردی که قابل ذکر بوده وگرنه حتی بوده هم باشه چیز عجیبی نیست !به شخصه هر جا بازی کردم اوایل بازی لیدر و برو بچ مسئول تو اتحاد چند باری در گیر ای پی می شدن اما در مورد اکانت گیم اور 666 که منظور شما به این اکانت بوده که واگذار شده ! باید عرض کنم خیر واگذار نشده پلیر اکانت عوض شده که اونم هم واگذاریه ولی نه از نوعی که شما منظورتون بوده ! که قابل گزارش باشه !( که اونم انجام شده که اگه انجام نمیشد یادمون میرفت داریم ir بازی می کنیم )اونی که تو پروفایلش می نویسه اکانت پلیر هاش عوض شده داره اعلام عمومی میکنه عارف جان !این دیگه کشف و الکشوفات نمی خواد که می فرمایید به شکل تابلویی اکانش واگذار شده !

موفق باشی

و در پایان

هدفم از اومدن به انجمن گرم کردن بازیه
    عزیزم شما که میای دم از رضایت میزنی و نظر میدی درباره ی سایدSW اول معرفی کن خودتو ببینیم اصلا تو E1 هستی که اینجوری صحبت میکنی
    بعد یه چنتا نکته درباره ی بچه های NW اینه که بعضی از اکانت هاشون تو پروفایلشون به صورت مستقیم اعلام کردن اکانتو واگذار کردند.
    شما از ساید خودت خبر نداری بعد شما میای میگی اینطور نیست و درباره ساید SW و قبول داشتن و نداشتن عارف اظهار نظر میکنی ؟
    نکته بعدی اینه که:
    لیدر کل

CROW

شورای لیدری

game over 666

gargantua

Desperado

توتال داخل شورا نیست و الان ظاهرا 4 نفر حق رای درباره ی مسائل ساید دارن
    میشه اینو توضیح بدید که اگر نظر شورا با توتال یکی نباشه چه تصمیمی گرفته میشه ؟
    Mohammad

بسپاریم بر سر مزارمان تاریخ نزنند, تا آیندگان ندانند بی عرضه گان این برهه از تاریخ ما بوده ایم

6. تشکر WondeR, FaTeB تشکر نمود
    پسندیدن WondeR, FaTeB پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط FaTeB نمایش پست ها

درود امیر جان

- - - Updated - - -

نوکرتم

بعضی پلیر ها هر چی پنهون تر باشن خطرناک تر میشن محسن هم همین شرایط رو داره :دی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Insomnia نمایش پست ها

- - - Updated - - -

عزیزم شما که میای دم از رضایت میزنی و نظر میدی درباره ی سایدSW اول معرفی کن خودتو ببینیم اصلا تو E1 هستی که اینجوری صحبت میکنی
    بعد یه چنتا نکته درباره ی بچه های NW اینه که بعضی از اکانت هاشون تو پروفایلشون به صورت مستقیم اعلام کردن اکانتو واگذار کردند.
    شما از ساید خودت خبر نداری بعد شما میای میگی اینطور نیست و درباره ساید SW و قبول داشتن و نداشتن عارف اظهار نظر میکنی ؟
    نکته بعدی اینه که:
    لیدر کل

CROW

شورای لیدری

game over 666

gargantua

Desperado

توتال داخل شورا نیست و الان ظاهرا 4 نفر حق رای درباره ی مسائل ساید دارن
    میشه اینو توضیح بدید که اگر نظر شورا با توتال یکی نباشه چه تصمیمی گرفته میشه ؟

محمد جان سلام عزیزم
    ما تو جنوب غرب به نارضایتی بر خوردیم مثلا اینکه من که یه دف سازم جای پارک برا دف ندارم و اعضای شورا رسیدگی نمیکنن =)))))))))))))))))))))

یوسف گمگشته بازآید به کنعان غم مخور
    کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور

همون شاعری که تو بیت اولش اینو نوشته یخورده پایین تر اینا رو هم نوشته لطفا به کسی بر نخوره

ای دل ار سیل فنا بنیاد هستی برکند
    چون تو را نوح است کشتیبان ز طوفان غم مخور
    در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم
    سرزنش*ها گر کند خار مغیلان غم مخور
    گر چه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعید
    هیچ راهی نیست کان را نیست پایان غم مخور

البته از جناب حافظ عذر میخوام که شعرشونو تیکه تیکه آوردم ولی محمد تو تیز باشی تا تهشو میخونی منظورم چیه :دی
    K!nG NoTh!nG
    AMIRKAVIR
    BLACK.MILK

8. تشکر FaTeB تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و علیکم خدمت اساتید محترم دژکوب

پاشــــــــــــــــــــید جمع کنید باو , یه مشت نوب دور هم جمع شدین چیکار ؟ :دی

ای خدا ای کاش وقت داشتم منم به جمع نوبا اضافه میشدم کمی کیف روزگار دژکوب ببریم و ساید عوض کنیم و افرادی مثل امیرعباس بکشه زیر ما )
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

10. تشکر FaTeB تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MO30_229 نمایش پست ها
    سلام به دوستان گل سرور e1
    بخصوص ارمان عزیز
    ...
    راستی من زیاد سر نمیزنم اینجا ولی احتمال زیاد هفته دیگه میام دوباره با هم مذاه بازی بکنیم.
    سلام دوست من
    حالا هفته دیگه که اومدی سر زدی اسم اکانتتم لطف کن بگذار برامون بیشتر آشنا شیم با هم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi نمایش پست ها

ای خدا ای کاش وقت داشتم منم به جمع نوبا اضافه میشدم کمی کیف روزگار دژکوب ببریم و ساید عوض کنیم و افرادی مثل امیرعباس بکشه زیر ما )
    هادی جان شما اراده کن فقط سایدم عوض نکردی مهم نیست تو همون سایدی که هستی میای تو شاخه خودمون مثل یه سروری که اومدی هم شما حالشو بردی هم ساید امیرعباش اینا :دی هم ساید ما. اصلا همه راضی بودن از اون حرکت.یادته که؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi نمایش پست ها

سلام

دوسته عزیز ما نوب نیستیم جم نکش:d حالا خودتونو نمیدونم

ما یک مشت پیره مردیم همین
    ویرایش توسط Hawk : 01-07-2015 در ساعت 02:44 PM

دژکوب واقعیلطفا ثبت نام کنید.
    Hawk TC2 r3
    Green empire s6 r2
    LiLipood s8 r1
    PiPatalHa ts14 r1
    فقط چندتاشهلطفا ثبت نام کنید.

13. تشکر WondeR تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi نمایش پست ها

سلام هادی چوب کاری نکن میدونی که من دف سازم زیر کسی نمیکشم )

- - - Updated - - -

زاوش جوون سلام خوش اومدی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Osiris نمایش پست ها
    سلام دوست من
    حالا هفته دیگه که اومدی سر زدی اسم اکانتتم لطف کن بگذار برامون بیشتر آشنا شیم با هم

- - - Updated - - -

هادی جان شما اراده کن فقط سایدم عوض نکردی مهم نیست تو همون سایدی که هستی میای تو شاخه خودمون مثل یه سروری که اومدی هم شما حالشو بردی هم ساید امیرعباش اینا :دی هم ساید ما. اصلا همه راضی بودن از اون حرکت.یادته که؟

زاوووش جونم الوووووو :دی =))
    K!nG NoTh!nG
    AMIRKAVIR
    BLACK.MILK

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود یه نگاه دوباره انداختم به تاپ غارت ، غارتگرها توی تاپ هجوم هم هستند اما من حاظرم بیش از اینها تلفات بدم واسه 18 میلیون غارت در روز. با این غارت میشه 3تا همر نان کپ رو همزمان روشن نگه داشت + یه همر واسه غارت . اینجوری خدایی بازی یه مقدار هم لوث و هم لوس میشه. راستش من با خیلی از دوستان قدیمی صحبت کردم بیان برا بازی خیلیاشون اومدن توی سرورا همین تاپ غارت رو که دیدن متواری شدن.

من یکی از کسایی هستم که به شدت اعتیاد به دژکوب دارم ولی همین مساله باعث شده که وسوسه نشم برا بازی چون الان فرقی بین یه بازیکن با تجربه ویه بازیکن که مثلا سرور2ومش هست ،نیست. همه الان همر واندرزن دارن میکشنن تازه به این همر ها چسب و باند رو هم اضافه کن واویلا میشه دیگه.

بازی باید یه منطقی پشتش باشه. خیلی دوست دارم آقا امید سرور ها رو حرفه ای تر کنه چون اینجوری پلیرهای قدیمی هم میان پخش میشن توی سایدهای مختلف سطح بازی تازه وارد ها رو هم میبرن بالا، ولی در شرایط حاظر بچه ها واسه سرگرمی میان همه باهم میرن یه ساید، 3ساید دیگه اوت میشن

حالا باز باید بمونم و تجربه کنم بازی رو تا دقیقتر بگم.

سربلند،پیـروز و دنبالـه دار باشید.

- - - Updated - - -

درود

ممنون عارف جان اومدیم شاگردی کنیم قربان، هر جوری با خودم کلنجار رفتم این سرور که جدی بازی نمیکنم بیام جنوب غرب پیش شما و دوستان باشم ،نتوستم ازجنوب شرق دل بکنم، اول داشتم میزدم جنوب غرب کلی استرس پیدا کردم خدایی شوخی نیست ازسال 87 دارم جنوب شرق بازی میکنم.
    خوش اومدی آقا شایان
    ایشالا سرور خوبی بشه ولی ای کاش یه سرور تعصبتو به جنوب شرق میگذاشتی کنار میومدی پیش خودمون(با ما حال نمیکنی احسان روکو که بود رو اکانت:دی نکنه با احسانم دیگه حال نمیکنی؟:دی)
    و اما در مورد غارت و نکاتی که گفتی.والا منم دیر اومدم یک ماه تو سرور سطح غارتو دیدم شوکه شدم اولش گفتم شاید دارند رین میکنن غارتا اینجوریه ولی وقتی خودمون استارت غارتو زدم دیدم اصلا یه وضعیه.ظاهرا همر غارتیا تو این سرور اگه درست مدیریت شن با این وضع غارت حتی قابلیت واندر کوب شدن رو هم دارند ولی چون یه مدتیه دور بودم درست اطلاع ندارم شاید کلا سیستم ورژن 4.5 اینجوریه
    نکته جالبتر اینه که تازه یکسری از بچه ها میگن این سرور مشکل داره مثال میزنند تو سرورهای c1 و d1 اوضاع غارت بهتره.دیگه ببین اونجا چه جوریه...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

درود

خوبه فروم داره یه ریزه گرم میشه.

میگن آدم معتاد اولش تصمیم نداره معتاد شه اول تعطیلات یه دودی میگیره بعد هفته ای 2بار و... کم کم معتاد میشه.

حالا حکم من بی نوا هم همینه اول اومدم فروم،بعد یه اکانت ساختم به اسم LioBeY، گفتم تفریحی بازی میکنم ، بعد دیدم اعصابم نمیکشه یکی،یکی غارت کنم واسه این که کلوپ طلایی فعال کنم رفتم گلد خریدم، بعد همینجوری بیخودی به مولتی هانتر نامه دادم گفتم پاپم زیر100 هست میشه اسمم رو عوض کنین؟

اونم نامرد سریع اسم اکانت رو کرد ShangFei حالا دیگه وقتی اسم ShangFei باشه حرمت داره اسم باید جدی بازی کرد.

در نتیجه به پشتوانه پلیرهای جنوب شرق دولت تعیین میکنم و قول میدم جنوب شرق سرور رو به خاک و خون بکشه:دی

سربلند،پیروز ودنباله دار باشید.

پی نوشت : عارف در جریانه تا امروز صبح توی اتحاد جنوب شرق راهم نمیدادن میگفتن پاپ کمه باید خودتو بکشی بالا اگه فارم نشدی دعوت میکنیم :دی خدا آخر عاقبت من رو بخیر کنه.

پی نوشت2: یه تشکر ویژه از تیم مدیریتی و مولتی هانتری میکنم ، توی این چند سال که بازی کردم نامه به مولتی میدادم بعد 2روز تازه خونده میشد و 3روز بعدش آیا جواب میدادن یا نمیدادن ولی الان بین نامه و جوابش 3ساعت زمان برد. دستتون درد نکنه.
    ویرایش توسط ShayaN_ShangFei : 01-07-2015 در ساعت 03:01 PM دلیل: اشتباه لپی خیلی ضایع بود :دی
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

17. پسندیدن SharLatan SE, 3zar پسندید
صفحه 53 از 142 نخستنخست ... 343515253545563103 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع