صفحه 51 از 142 نخستنخست ... 41495051525361101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1416

موضوع: بحث و گفتگوی بازیکنان e1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WondeR نمایش پست ها
    درود
    داداش یه اشتباه تایپی داری اگه اشتباه نکنم :d هامر منظورت همره دیگه؟
    سلام

تلفظ درست همون هامر هست عزیز جان

منکر نبود مشکل نیستیم ولی شمالشرق انقدر بازیکن عاقل داره که هر شرایطی هم که پیش اومد نمیزارن کسی رو خودیها اتک بزاره

تا به همین امروز که بازی کردیم سروری ندیدیم که همه چی گل و بلبل باشه مگر جاهایی که پلیرهاش تحلیلی از بازی ندارن،ولی دیدیم کسایی که اول سرور مشکل داشتن زمانی شده که بزرگترین کمکهارو به سایدشون کرذن

سلیقه های متفاوت میتونن مکمل هم بشن

2. تشکر Aref تشکر نمود
    پسندیدن Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Cool

نقل قول نوشته اصلی توسط Need4Relax نمایش پست ها
    سلام

منکر نبود مشکل نیستیم ولی شمالشرق انقدر بازیکن عاقل داره که هر شرایطی هم که پیش اومد نمیزارن کسی رو خودیها اتک بزاره

تا به همین امروز که بازی کردیم سروری ندیدیم که همه چی گل و بلبل باشه مگر جاهایی که پلیرهاش تحلیلی از بازی ندارن،ولی دیدیم کسایی که اول سرور مشکل داشتن زمانی شده که بزرگترین کمکهارو به سایدشون کرذن

شمال شرق هم پلیر های خوبی داره هم برو بچ با ادب و لیدر با ادبی داره که از پلیر بودن خیلی خیلی مهمه تره البت تو هر سایدی زشت و زیبا پیدا میشه ولی سایدی که لیدرش یه چیزش بشه! ...حتما یه چیزش میشه!

من برم کمر درد گرفتم با این جمله سنگینی که گفتم

4. تشکر FaTeB تشکر نمود
    پسندیدن MO30 DaNgeR, Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط arman2 نمایش پست ها
    سلام عرض احترام

شمال غرب تعداد پلیر خوب کم داره ولی تعدادی که موندن می دونن دارن چیکار می کنن !

یک کتیبه هم از شمال خارج نمیشه ! هامری که بیاد شمال بر نمی گرده !(اینو قول میدم )

شمال غرب هم جزئی از جایی نیست داداش گلم !شمال غرب پلیر خوب کم داره کل این قضیه رو باید اعتراف کرد و گفت ولی همین تعداد بچه ها موندن و دارن کاری که ازشون خواسته شده رو عالی انجام میدن !

- - - Updated - - -

چطوری پوشر بزرگ

- - - Updated - - -

نیما بردیا حواسش به پوشه داداش اذیت نکن داداش مارو

بردیا بگو داداش من دارمت

پوش!؟
    فازا مازا؟ :|
    ٌW.L

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام عرض احترام

شمال غرب تعداد پلیر خوب کم داره ولی تعدادی که موندن می دونن دارن چیکار می کنن !

یک کتیبه هم از شمال خارج نمیشه ! هامری که بیاد شمال بر نمی گرده !(اینو قول میدم )

شمال غرب هم جزئی از جایی نیست داداش گلم !شمال غرب پلیر خوب کم داره کل این قضیه رو باید اعتراف کرد و گفت ولی همین تعداد بچه ها موندن و دارن کاری که ازشون خواسته شده رو عالی انجام میدن !

- - - Updated - - -

چطوری پوشر بزرگ

- - - Updated - - -

نیما بردیا حواسش به پوشه داداش اذیت نکن داداش مارو

بردیا بگو داداش من دارمت
    درود بر اخوی گل
    برادر جون در ابتدا باید بگم متن بنده از نظر خودم مضاح با بکس شمال غرب بود,ولی در کل ما از ناتار کتیبه هامون رو میگیریم نه از بازیکن,شمال غرب بازیکن داره عزیز جون,اگرم نداشته باشه در اکثر سرورا استراتژی شمال غرب بر مبنای دف بوده ۲تا همر یا همون هامر بدرد بخور تا انتهای سرور از شمال غرب نخاهیم دید,منابع شمال غرب رو وقتی ما داریم میبریم چرا کتیبه هاش رو نبریم؟!
    آرمان جان غرب یکپارچس,بچه های غرب همه با برنامه ریزی عارف جان دارن کار میکنن,یه پوکر باز خوب احتمالاتش هم باید خوب باشه,برگ برنده مثل شمردن جوجه آخر پاییز میمونه برای شما,ولی واسه ما چون با برنامه اومدیم به میدون بعد ۲سال اکثر عکسالعمل های ساید ها رو با توجه به پلیر هاشون توی ۲هفته اول عرضیابی کردیم,۱%احتمال رکب خوردنمون هست اونم بر میگرده به فشردگیه زندگی و کارو جلب رضایت خانواده, که از چنتا احتمال قافل شده باشیم

با گوشی آن هستم چشمم درومد تا تایپ کنم خخخخخ
    آرمان جان هر پستی رو به دل نگیر برادر موفق باشی

7. تشکر Aref, WondeR, .SpaRtaN. تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

ی

عجب !
    اخبار غلط بهت دادان داداش!
    می دونم چرا اینو گفتی ولی اونجوریهام نیست !
    یه روزی یه دوستی بهم گفت رومیز بازی کارتت رو زود بازی نکن ! (به من گفت کسی به خودش نگیره )
    یکی داره زیر رو میکشه فکر کنم
    دلبندم شما غلط برداشت کردی از پست من. منظور من رو خیلی عجیب غریب بد برداشت کردی! من فهمیدم به چه مطلبی اشاره کردی شما، ولی من اصلا منظورم اونی که فکر میکنی نیست. منظورم این که که الان کی لیدر هست اونجا؟ یعنی رهبری ساید به دست کیه؟ کی داره خط میده به شمال غرب؟ اصلا شما خودت شمال غربی آرمان جان؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط FaTeB نمایش پست ها
    درود بر اخوی گل
    برادر جون در ابتدا باید بگم متن بنده از نظر خودم مضاح با بکس شمال غرب بود,ولی در کل ما از ناتار کتیبه هامون رو میگیریم نه از بازیکن,شمال غرب بازیکن داره عزیز جون,اگرم نداشته باشه در اکثر سرورا استراتژی شمال غرب بر مبنای دف بوده ۲تا همر یا همون هامر بدرد بخور تا انتهای سرور از شمال غرب نخاهیم دید,منابع شمال غرب رو وقتی ما داریم میبریم چرا کتیبه هاش رو نبریم؟!
    آرمان جان غرب یکپارچس,بچه های غرب همه با برنامه ریزی عارف جان دارن کار میکنن,یه پوکر باز خوب احتمالاتش هم باید خوب باشه,برگ برنده مثل شمردن جوجه آخر پاییز میمونه برای شما,ولی واسه ما چون با برنامه اومدیم به میدون بعد ۲سال اکثر عکسالعمل های ساید ها رو با توجه به پلیر هاشون توی ۲هفته اول عرضیابی کردیم,۱%احتمال رکب خوردنمون هست اونم بر میگرده به فشردگیه زندگی و کارو جلب رضایت خانواده, که از چنتا احتمال قافل شده باشیم

درود بر بزرگ مرد جنوب غرب . خیلی ارادت داریم سیامک جان

والا این سرور رو یه جورایی از هر زاویه ای نگاه میکنم یه نتیجه هایی رسیدم که باید با لیدر های 3 ساید دیگه مطرح کنم. اگه بشه میخوام که یه جلسه ای بین لیدرهای سایدها برگزار بشه. فقط لیدرهای کل یا کسانی که تصمیم نهایی میگیرن. برای همین هنوز فرصت نشده مطرح کنم با سایر سایدها

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Need4Relax نمایش پست ها
    سلام

ارادت!! درود به این جمله ای که نوشتی: سلیقه های متفاوت میتونن مکمل هم بشن

در ادامه صحبت هات باید بگم نه تنها تو بازی، بلکه تو هیج زمینه ای از کارهای گروهی نمیشه عده ای رو پیدا کنی که همه جوره رو هم منطبق باشن در واقع این اختلاف سلیقه ها که ناشی از اختلاف توانایی هاست، باعث میشه کار تیمی مهم جلوه کنه. همه مدل بازیکن باید تو ساید باشه که ساید جنسش جور باشه.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط 3zar نمایش پست ها
    سلام عليكم و رحمت الله
    شايان خان تحليلت تقريبا درست بود
    فقط در مورد غارت يه مطلبي هست كه احسان بهش اشاره كرد
    اگه به تاپ غارت و هجوم نگاه كني ميبيني كه هركي تو تاپ غارته داره تلفات زيادي ميده
    اونم بخاطر تخم ريزي ناتارهاست
    فقط اين وسط بعضيها دارن خوب غارت ميزنن و تلفات كم ميدن
    هجومشون هم بالاست
    اصلا صداش را هم در نميارن تا بقيه هم غارت بدون تلفات بدن
    درضمن باور كن اين سرور خيلي خوب شده
    تو سرورهاي اوليه اگه بازي ميكردي شاخ در مياوردي
    طرف 20 تا دهكده داشت و 15 تا بيگ همر
    تو اون 5 تاي ديگه هم دفاع ميكشيد بيرون در حد لاليگا
    اصلا ديگه كسي كراپ بالا نميبرد
    درود بر کهنه دلاور جنوب غرب، آرش سزار عزیز و دوست داشتنی خیلی ارادت دارم آرش جان
    نوشته هات درسته.
    من خیلی روش کار کردم و تحلیل های مختلف تایم و منابع لاست شده در هر روز و نیروهایی که از بین میرن و میزان تلفات و خسارت های سرور رو خیلی بررسی کردم. به نظر من وجود اون بات کذایی باعث شده همه غارت گر بشن. من خودم سر زدم به سایت اون بات فروشه، دیدم از سری قبلی که حدود 1 ماه پیش دیده بودم، تعداد کاربرهاش فکر کنم 700 نفر بودن، الان 1000 نفر رو هم رد کرده!
    الان یه سری اکانت ها هستن دارن دامن میزنن به مسئله عدم غارت کافی منابع! من خیلی از اکانت رو تو سایدهای مختلف مد نظر گرفتم، از طریقه شبکه جاسوسی که تو کل سرور راه انداختم به این نتیجه رسیدم که خیلی از غارتگر ها دارن فقط یر به یر میزنن!! یعنی طرف فقط داره خرج لاست نیرو و گندم منفی رو میده و حتی نمیتونه هر هفته به اندازه 2 روز شارژ کامل به همرش اضافه کنه. این دوستان باید توجیه بشن که غارت رو پایین نیارن تو این کمبود منابع و فارم. البته بحث خیلی فنی هست و خیلی محاسبات جالبی در خودش جا داده، منتهاش من اینجا خیلی علاقه مند به بحث های تخصصی رو نمیبینم که مثل قدیم بشینیم حساب کتاب کنیم و تحلیل کنیم موارد مختلف رو اونم از زوایای مختلف.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    ممنون عارف جان اومدیم شاگردی کنیم قربان، هر جوری با خودم کلنجار رفتم این سرور که جدی بازی نمیکنم بیام جنوب غرب پیش شما و دوستان باشم ،نتوستم ازجنوب شرق دل بکنم، اول داشتم میزدم جنوب غرب کلی استرس پیدا کردم خدایی شوخی نیست ازسال 87 دارم جنوب شرق بازی میکنم.
    شایان جان با چوب منو بزن ولی این جرف نزن! شما اومدی شاگردی کنی؟!! از همه اوستا تری
    به هر حال من خیلی خوشحالم که هستی. حتی اگه اصلا بازی هم نکنی بازم حضورت تاثیر مثبت بر جو جنوب شرق خواهد داشت.
    باشه که جنوب شرقی ها قدر این کهنه لیدر جنوب شرق رو بدونن و از حضورش نهایت استفاده رو ببرن
    AreF

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

سلام به دوستان گل سرور e1
    بخصوص ارمان عزیز
    والا من تازه برای اولین بار الان اومدم گفتم ببینم چه خبره چندتا از پستارو خوندم البته فقط این اخریارو !!! دیدم اصن یه وضیه عاقا :d
    گفتم جواب این دوستمونو بدم یخورده مضاح کرده باشیم با هم :d
    اولا در مورد برادر جون باید بگم بروبچ nw همه اهل مزذضاحهن اصلا مضاح من خودم دوست دارم راحت باش شما مزاح کن :ی
    در مورد کتیبه ها هم پارتی شما کلفته از ناتار میگیرید چون به ما که نمیدن شما بگیرید ما میایم از شما میگیریم :d
    این دوستمون از صحبتاش متوجه شدم راست میگه که تا انتهای سرور 2تا هامر بدرد نخور از شمال غرب نمیبینه چون احتمالا تا اونموقع نیست که ببینه :dddd
    بقول یکی از دوستای قدیمی برادر جان اصن شما زورو شما همه رو زدی فقط مونده زنگ خونه ما اونم آدرس بهت میدم بیا بزن خیالت راحت شه:d
    غرب یکپارچس؟؟؟؟غرب کجا؟؟؟؟ کی یکپارچه کرده ؟؟؟؟فکر کنم منظور دوستمون جنوب غربه اشتباه لپی کرده نوشته غرب !!! عزیز جون هر وقت شمال غرب بی صاحب شد شما بیا تصمیمگیری کن واسش شما حق داری در مورد محدوده خودت حرف بزنی و تصمیم گیری کنی البته اونم اگه اجازشو داشته باشی از طرف سایدت . خداروشکر nw به اندازه کافی پلیر داره که بتونن ....
    حرف برا گفتن زیاده ولی خداییش هم خسته شدم هم حوصلشو ندارم دیگه تایپ کنم.
    در کل اومدم یه مزاح با دوستان بکنم برم همش مزاحهههه امیدوارم دوستان به دل نگیرن چون ...
    راستی من زیاد سر نمیزنم اینجا ولی احتمال زیاد هفته دیگه میام دوباره با هم مذاه بازی بکنیم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط FaTeB نمایش پست ها
    درود بر اخوی گل

سلام داداش گلم

اگر طوری پست رو جواب دادام که این احساس رو منتقل کرد که از کسی یا برو بچی دلخورم تقصیر زبان الکن منه که بیشتر ازین ازش در نمی یاد !
    درمورد داداش عارف که مگه کسی می تونه منکر نظم و یکپارچگی سایدش و خوب کار کردن برو بچ و خودش باشه ! از جمله خود شما !حتما خوبید !دقیقا درمورد پوکر باز به نکته خوبی اشاره کردید کاملا موافقم والبت شما هم تایید می فرمایید کسی کارتش رو میز می بره که کمتر با کسی بحث کرده !
    امید وارم هم توزندگی داداش موفق باشی هم هیچ وقت رکب نخوری (حالم از این کار بهم می خوره و از کسی که این کار رو می کنه متنفرم )

به جون خودم ساعت 5:50 دقیقه برای کاری بیدار شدم به عشق اینکه با گوشی پست گذاشتی منم با گوشی پست رو جواب دادام 10 بار هم ادیت کردم از بس غلط تایپی داشتم !
    زیر سایه سلامتی و خوشبختی باشی داداش

11. تشکر FaTeB تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اینجا همه پوکر بازن کسی نیست بریم 4 برگ بزنیم

خودم که بازی نکردم اما تو یه فیلمی یارو بازی میکرد همش بلوف میزد دستش از همه خالی تر بود احتمالا فیلمش تخیلی بوده جدی نگیرید

13. تشکر FaTeB تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

[QUOTE=GomBa GomBa;13013]دلبندم شما غلط برداشت کردی از پست من. منظور من رو خیلی عجیب غریب بد برداشت کردی! من فهمیدم به چه مطلبی اشاره کردی شما، ولی من اصلا منظورم اونی که فکر میکنی نیست. منظورم این که که الان کی لیدر هست اونجا؟ یعنی رهبری ساید به دست کیه؟ کی داره خط میده به شمال غرب؟ اصلا شما خودت شمال غربی آرمان جان؟

- - - Updated - - -

اره داداش گلم شما غربم داداش
    شما میگی اشتباه برداشت کردم خوب حتما همین طوره
    ولی از پلیر و لیدری مثل شما خیلی دور می بینم که بگه امار ساید شمال غرب رو نداره این بیشتر باعث سوء برداشت شد تا پست شما !
    نمی تونم بپذیرم که شما امار شمال غرب و ساید شو نداشته باشی ! کس دیگه ای اینو گفته بود حتما قبول می کردم ولی از شما قبول نمی کنم ! اینم تقصیر خودته داداش چون من می دونم که شما کارت رو خوب بلدی ! دلیل اشراف شما به قضایا هم همین نکته که خود عزیزت هم اذعان کردی که می دونی به کدوم مورد اشاره کردم !! به نظر شما چند نفر می تونن متوجه اون اشاره بشن ! کمتر از انگشتان یک دست فکر کنم ! پس نفرمایید ....از غرب بی خبرید بفرمایید که شمال غرب رو جز امار نیاورده بودید !

کلا از اومدن به انجمن قصدم گرم کردن بازیه

موفق باشید
    ویرایش توسط HIV+ : 01-06-2015 در ساعت 07:42 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام نیما جان

این همه فیلم تخیلی می سازن گیر دادای به این بازی عزیز ما !خخخخخخخ

حالا فیلمش چی بوده برم ببینم بلکه دوزار چیز یاد گرفتیم

صفحه 51 از 142 نخستنخست ... 41495051525361101 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع