صفحه 140 از 142 نخستنخست ... 4090130138139140141142 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,391 تا 1,400 , از مجموع 1416

موضوع: بحث و گفتگوی بازیکنان e1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ReZA KHAN نمایش پست ها
    درود
    در مورد اوضاع سرور نظر شخصی من اینکه تا موقع نقشه ها درگیری پیش نیاد چون با این کمبود پلیرر اگه در گیری بشه یه پایان زود رس و مزحک برا سرور رقم می خوره و فرصتی هم برای بازسازی سایدها و اماده شدن برا واندر نمیمونه
    لا اقل بزاریم بیبینیم کدوم ساید برنامه ریزی بهتری برا اندگیم داره.
    درود
    من که کاره ای نیستم ولی به نظر من هم این کاررو کنیم تا نزدیک نقشه ها همه ساید ها با هم نپ باشن خیلی خوب مییشه ؛ چون الان کلا توی هر ساید 2تا نصفی پلیر مونده اگه بخوایم درگیر بشیم وو طبق عادتی که من اینجا میبینم همه تا کپشون میپره یا همرشون دیوار میشه حذف اکانت میکنن؛ زمان واندر عارف میمونه و حوضش.

ولی اگه کاری به کار هم نداشته باشیم شاید بشه 4تا کار توی اند گیم کرد و لذت برد.

سربلند؛پیــروز ودنباله دار باشید.

پی نوشت : سال نو همــه هم مبــارک
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود
    من که کاره ای نیستم ولی به نظر من هم این کاررو کنیم تا نزدیک نقشه ها همه ساید ها با هم نپ باشن خیلی خوب مییشه ؛ چون الان کلا توی هر ساید 2تا نصفی پلیر مونده اگه بخوایم درگیر بشیم وو طبق عادتی که من اینجا میبینم همه تا کپشون میپره یا همرشون دیوار میشه حذف اکانت میکنن؛ زمان واندر عارف میمونه و حوضش.

درود
    منم کاره ای نیستم شایان جان فقط نظر بود ولی دقیقا موافقم امیدوارم برزگان زودتر تصمیم منطقی بگیرن و تکلیف موندنمونو مشخص کنن

شاد زی مهر افزون
    رضا

3. تشکر lucifer, FaTeB, .SpaRtaN., Aref تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

درود دوستان

حرفای دوستان جالب بود و منم پسندیدم راستش. منم پایه یه اندگیم خوب هستم. ولی تا عارف عزیز و لیدر محترم ne و اتحاد سجادعزیز قبول نکنن نپ رو احتمال هر اتفاقی هست. انشالاه زودتر دوستان اعلام کنن موضع خودشونو

5. تشکر FaTeB, .SpaRtaN., Aref تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB, .SpaRtaN., Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود بر دوستان و بزرگواران عزیز دل ما خسته نباشید

قبل از هر چیز درسته همه میگن و تکراری شده ولی چاره ای نیست عیدتون مبارک

این چند روزی نبودیم که عید کنیم ولی دیگه هستیم خدمت با سعادتتون مهدی لوسیفر عزیز شما تاج سره مایید و اینکه گفتید دلم میاد بزنم به ساید شما و غیره نه امکان نداره
    مگر اینکه یه شام مهمون من باشی اول از دلت در بیارم بعد لانچ کنم رو ت

در مورد نپ بسیار عالی و پسندیده این کار خوبه و به نفع هر سایدی هست چون بازیکن بسیار بسیار کم داریم و یه مقدار کار سخت شده

باید توافقاتی صورت بگیره که در صورتی که واندر ها تارگت شدن اکانت ها از تارگت بودن در بیان یا یک سری اکانت های رتبه پایین بهشون اتکی داده نشه که خوش و خم همرشون رو بکشن

و خیلی موارد دیگه که قابل بحث هست اینجا بحث متا و جنگ بین دو ساید و غیره دیگه معنی نداره همه باهم باید یه فکری کنیم چون کل4تا ساید در حد یک ساید واقعی نیستن و اینم دلیلش نبود پلیر هست نه لیدر و غیره

پس ما هم از این حرکت حمایت میکنیم که یه جلسه تو روم گرنا انجام بشه با حور کلیه اکانت های تاثیر گزار که هر کی پیشنهادی داره مطرح بکنه ببینیم عاقبتمون چی میشه

با تشکر
    محمدرضا
    SpaRtaN
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

7. تشکر FaTeB, lucifer, Aref تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB, lucifer, Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

دوستان بحث نپ که با موافقت اکثزیت دوستان هست و من و عارفم سرش توافق داریم. جزئیاتم که باید حتما برسی شه تو یه جلسه حتما تا ببینیم چی میشه

9. تشکر .SpaRtaN., ali2113, Aref تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN., ali2113, Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_shangfei نمایش پست ها
    درود

شایان الانم همینه تقریبا منتهاش من و زاوش و حوضمون :d
    AreF

11. تشکر .SpaRtaN., FaTeB تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN., FaTeB پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GomBa GomBa نمایش پست ها
    شایان الانم همینه تقریبا منتهاش من و زاوش و حوضمون :d
    البته من و مصطفی و نیما و محمد رضا و سجاد و چن نفر دیگه هستن که الان حافظه یاری نمیکنه فک کنم عارف الزایمر گرفته
    ارادتمند میدیا

13. تشکر .SpaRtaN., SajjaD MaRiLyN, lucifer, FaTeB تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN., SajjaD MaRiLyN, FaTeB پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hippo نمایش پست ها
    البته من و مصطفی و نیما و محمد رضا و سجاد و چن نفر دیگه هستن که الان حافظه یاری نمیکنه فک کنم عارف الزایمر گرفته
    ارادتمند میدیا

بله از همکاری که بعد از خوندن mm های من انجام میدی کاملا معلومه که هستی
    AreF

15. تشکر lucifer, .SpaRtaN., FaTeB تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GomBa GomBa نمایش پست ها
    بله از همکاری که بعد از خوندن mm های من انجام میدی کاملا معلومه که هستی
    سلام لیدر جان از بذل توجه شما کمال تشکر دارم به لطف رهبری حضرت عالی حال ما خوب است و ملالی نیست جز چند مورد کوچیک.
    از قدیم گفتن یه سوزن به خودت بزن بعد ملت و چوبکاری کن اصلا اعدام کن برادر شما کلا غایبی وقتی هستی اوامر داری خواهش من و دیگران که افتخار آشنایی با شما رو از اول نداشتیم نمیدی .
    ای پادشه خوبان داد از غم تنهایی دل بی تو به جان آمد وقت است که باز آیی ؟
    و بالا سر ساید بمونی سایدی که انگیزه از من و امثال من از بین بردی به لطف حضرت عالی باید تو فروم درخواست بدیم و تبادل نظر بکنیم آقا از وقتی کتیبه ها اومدن ما تو صفیم . ولی یادتون نیست بعد دف میخوایین نامه میدین ما هم اطاعت میکنیم منابع میخوایین اطاعت امر ولی برادر من این رسمش نیست تقریبا تو نصف پلن های دفاعیی و هجومی ساید بودم ادعا ندارم ولی حالا شما موندی و حوضت چشم من هم حذف میکنم نه به خاطر این حرف که تو فروم زدی بلکه بخاطر اینکه بدونی جواب درخواست کتیبه نمیدی و بعد نامه میزنن که حذف میکنن نامه میدی که ....
    کم گوی و گزیده گوی چون در ....

نیما

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوستان عزیز سال خوبی رو برای همتون آرزو دارم. این سرور خیلی عجیب و غریب بود حد اقل برای من. به جز برو بچه های قدیمی رو حرف هیچ کس نمیشد حساب کرد. ارادتمند همه مهدی
    تو این سرور رو اکانت advance بازی میکردم. دیگه واقعا از هر چی بچه بازیه خسته شدم.

18. تشکر .SpaRtaN., FaTeB تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB پسندید
صفحه 140 از 142 نخستنخست ... 4090130138139140141142 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع