صفحه 137 از 142 نخستنخست ... 3787127135136137138139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,361 تا 1,370 , از مجموع 1416

موضوع: بحث و گفتگوی بازیکنان e1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

خدایی اتحاد نوبا که نباید بگن!!!!!! باید بگن اتحاد مولتیا!!!!! والا!

به هر حال تبریک بابت کتیبه مرتاض بزرگ

2. تشکر mamad.nervermore تشکر نمود
    نپسندیدن lynch نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها

سلام به همه سروران و دوستان عزیز من اولین پستم و تو فروم فقط به این دلیل دارم میگذارم که مهدی جان به اتحاد من میگه اتحاد مولتی ها مهدی هیچ کدوم از اکانت های اتحاد من مولتی نیستن تقریبا اکثر دوستان سرور اولشون هست و بسیار تلاش کردن و زحمت کشیدن البته نقش ایمان کویر نمیشه نادیده گرفت .
    ضمنا از من گذشته رستگار شم :d

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عجب .
    رضارخان من نگفتم شما پلن رفتی .اما اون روزی که همر ها لانچ شد گفتی کاش از اکانت lusifer میرسیدم لانچ کنم.
    اونروزا سرما خورده بودم اگر یادت بیاد.

آقای محمد رضا .منم از بازی با شما متاسفم.
    بعدشم چرا قسمت قسمت از حرفهای منو میزاری.
    اونحرفی که زدم گفتم اگرمن در دروغ گفتم کسایی که بودن.
    زاووش و عارف بودن.

خودتون چندتا بیاحترامی به کاربرداشتی؟ درضمن نصف سوالات منو جواب ندادی.
    راستی وقتی جمع میشین بازم راجع به قهرمان 1 سرور بودن حرف میزنید ؟؟
    من درست نمیتونم تایپ کنم. توی شرایطی راحتی نیستم برای تایپ کردن.
    بعدا میام شفاف سازی میکنم.

آقای مدیا و علی پرو و مصطفی که به من پی ام میدین بس کنم. میبینید ما میکشیم کنار دیگران خودشون دوست دارن.
    و آقای محمد رضا فکر نکن دو تا پست منو کپی کردی خیلی کار شاخی کردی. میام و در خدمتتون هستم.

- - - Updated - - -

کلا این که آدم سر حرف خودش بمونه و چیزیو انکار نکنه باید مرد باشه.
    من سر هر حرفی که زدم میمونم و تا آخرش هم میمونم.
    دقیقا محمد رضا خودت برو دوباره پست آخرتو بخون و دوره کن .ببین چیزی میفهمی ازش ؟؟
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

5. تشکر FaTeB تشکر نمود
    نپسندیدن mamad.nervermore نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

درود به همه دوستان

با پوزش از ادامین محترم که درباره سرورهای قدیم عکس میذارم ولی اعتبار ما زیر سوال رفته باید اعاده حیثیت کنیم الکی مثلا موش کوچولو ما رو ضایع کرده

یه پست از موش کوچولو دیدم ( ادمین محترم توهین به کسی نمیکنم اسم اکانتشون همینه) ما رو به چالش کشیده به ویژه پروفایل خالی از مدالمون رو گفتم یه چند تا عکس بذارم خاطره بازی بشه واسه همه بچه های قدیمی مخصوصا بچه های جنوب غرب این سرور که عکسهایی که میذارم برای سروریه که 4یا 5سال پیش همبازی بودیم با هم و اونها جنوب غرب بودن مثل الان و من جنوب شرق باشد که رستگار شویم

میدونم قهرمان سطح 92 خیلی چیز عجیبی برات نیست ولی موش کوچولو ورژن 3.6 کتیبه برای هیرو نبود یا اگه میمرد سطل نبود تا زندش کنی پس سطح دادن به قهرمان پیر آدم رو در می آورد

اوه اوه مدافعین چی میگه؟ یادش بخیــر چهارم سرور بودیم اون بغل لینک دهکده ها هست می بینی؟ 2تا واندر اون هم ورژن 3.6 رو اکانت واویلا

اونها رو بی خیال؛ رنک 1 مهاجمین اون هم توی ورژن 3.6 با اون همه بازیکن قدر و شاخ

این تاپ 10 رو همینجور بی خودی دوستش دارم.

آقا این ها همش 3.6 بود شاید بگی به درد نمیخوره 4باشه بیتر تره

ای بابا این چی میگه؟ اسم اکانت ما که توی دژکوب ثبت شده واسه همیشه عجب!

دیدم مدال دوست داری گفتم یه ذره مدال هم نشونت بدم

این هم حسن ختامش که یه سرور به عشق آقا کریستین رونالدو و رئال مادرید با نام کهکشانیها رفتیم توی سرور تهش مثل آقا رونالدو همه رکوردها رو شکوندیم

20 میلیون پوینت دفاع برای یه اکانت

سربلند ؛پیــروز ودنبالـه دار باشید.

پی نوشت میام درباره این سرور هم چند تا آنالیز از اکانت خودم و خودت میذارم ببینم چند چندیم موش کوچولو
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود بر همگی

میومدم فروم ولی با گوشی حسش نبود تایپ کنم و پستم مثل پست شایان جان زیبا نبود البته الآنم نیست ، شایان جان یادت میاد یه سرور توی فرومش از شعر های ایرج میرزا استفاده میکردم افکار همه ی غیر هم سایدی هام ریخته بود به هم خخخخ اوضاعی بود

شایان جان 45کی گندم خور هجومی توی دفش بود ، البته سوارش کمتر بود ولی باز هجومی بود ، البته که این ها همر نیستن ولی خوب نظر شخصی من دف با همر یا همون هجومی بود ، ما شاگرد شمام نیستیم شایان جان شاگرد درجه 2 حساب کنی ممنون میشم بوس

افتخارات شما برای خیلی ها محرض هست و برای خیلی ها هم که تازه کارن یا حتی توی سرورایی که شما بودین و اونها نبودن خوب شاید ممکنه نا شناخته شما بزرگواریتون برای اکثریت ثثابت شدس

ما هیچ عکسی نداریم از سرورا قبلمون ینی ما هم ممکنه در شرایط مساوی شما قرار بگیریم که نیاز باشه عکس رو کنیم شایان جان ؟

شما بدون عکس برای ما ثابت شده ای

-------------------------------------------------------

فاتب دیگه چیز خاصی برای گفتن نداره ، اک هجومی که همر نداشته باشه واقعا بازی روش خیلی ناراحت کنندس ، البته که اگه اس ای اجازه بده و مارو نیاد بزنه شاید برای آخر بازی همون اندازه همر که داشتیم رو بکشیم بیرون خخخخخخ

-------------------------------------------------------

یادش بخیر اسپید راند 3 بود اگه اشتباه نکنم یهخ تیم خیلی خوب بودیم توی ان ای اسم اکمون Eblisiha8 بود ، من بودم امین ابلیس بود علی خان خوله بود ، 30آمک بود و چند نفر دیگه ، از امین ابلیس خیلی چیزا یاد گرفتم ، بزرگترینش مردونه بازی کردنه ، مردونه حرف زدن توی بازی ، جوری باشی که حرفت برای ساید های دیگه هم ارزش داشته باشه

---------------------------------------------

نمیدونم چرا ولی خوب احساس میکنم اون جوونمردی توی دژکوب نوین از بین رفته ، اکثریت مثل دنیای واقعی دارن توی بازی هم زیرو رو میکشن دارن عوض منافع ساید به منافع شخصی فکر میکنن ، برای به دست آوردن خاستشون حداغل چند نفری رو نربان میکننن ، البته توی این سرور همچین چیزایی نداریم ما ، اینا واسه سرور بغلیه

------------------------------------------------

سرور 8 راند 1 اک لب مرز ما 4 ماه خاموض بود ولی 1 دونه اتک روش نیومد ، همون سروری بود که با سعید آخیلیوس اینا آشنا شدیم ، عارف رو که نگم براتون ، برای دیدن بچه ها تا مشهد با حسین فاتب رفتیم ، چه دورانی بود ، مهرداد فاتب زمانی که میخاست ازدواج کنه من رو دعوت کرد و از من مثل یک دوست دیرینه پذیرایی کرد ، اینقدری که پیش من بود پیش فامیلاش نبود ، خیلی روزهای آرمانی بود

همین رفطارها ما رو پایبند رفاقت هایی کرد که شاید 1 بار بیشتر نتونیم هم رو ببینیم ولی تا پایان عمر دلتنگو دلواپس هم هستیم ، این ینی رفاقت زیر مجموعش عشق به رفیقت

---------------------------------------------

نمیدونم چرا ولی همینجوری یه هویی شد که پست گذاشتم

--------------------------------------------

بچه ها فکر میکنین بشه توی این چند روز پایانی امتیاز هجومیمون رو به 1 میل برسونیم ؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

درودی دوباره

یه دوتا عکس از پست قبلیم جا مونده اونارم بذارم تا برسیم به این سرور

اون چند تا عکس که دیدی افتخارات شخصی اکانت بود

این ها افتخاراتیست که به عنوان یه لیدر برای منطقه جنوب شرق کسب کردم توی سروری که بازی 3به 1 علیه جنوب شرق بود
    نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها

این هم حسن ختامش که یه سرور به عشق آقا کریستین رونالدو و رئال مادرید با نام کهکشانیها رفتیم توی سرور تهش مثل آقا رونالدو
    همه رکوردها رو شکوندیم

20 میلیون پوینت دفاع برای یه اکانت

از 6نفر اول مهاجمین 5تاش از جنوب شرقه فکر میکنم میلاد پرشین یه رکورد هم گذاشته باشه با بیش از 2میلیون پوینت هجومی

باز هم افتخاری دیگر پاپ بازی هم بچه های ما اول تا سوم شدن ؛ حیف عکس اکانت کالیگولا رو ندارم بذارم تمام 120 تا دهکدش لب مرز بود

ببین چه امنیتی توی جنگ 3به 1 برای اکانت لب مرزی فراهم کردم که ایشون هم توی . آی آر رکورد زدن البته 3روز بعدش یه اقا حمید نامی توی یه سرور دیگه فکر میکنم 122 تا دهکده زدن.

خوب حالا برسیم اینجا

الان با توجه به uid اکانت شما که 2883 هست یعنی همون هفته اول یا در نهایت هفته دوم ثبت نام کردی و اگه درست بازی کرده بودی الان باید دست کم 18 تا ده و با توجه به این همه تایم که جنگ آموز توی 3تا دهت بوده ؛ نمیگم 3تا همر ولی 1بیگ همر باید اند گیم روکنی و 2تا همر جیبی که باید نشست و دید تا اندگیم اگه بودی.

اما اکانت من با توجه به این مدال

هفته 11 بازی ثبت نام کردیم و با توجه به مدالی که این هفته گرفتیم

الان 9 هفته هست که اکانت ما داره بازی میکنه و اکانتی که ماه سوم و فقط 1ماه قبل کتیبه ها تازه ثبت میکنه و میافته ته نقشه دیگه نمیره دنبال همر سازی و این جینگولک بازی ها ؛ میاد که مثمر ثمر باشه یعنی چی ؟ میاد کراپ آپ میکنه مثلا میشه پارکینگ توی فیدر هاش هم دفاع میسازه برای کمک به منطقه.

خلاصش کنم برای اکانتی که ماه سوم بازی تازه ثبت کنه توی هفته 20 اکانتمون خوب رشد کرده و پاپ باز نیستیم وگرنه این هفته هم میشد مدال گرفت.

شما برو به اکانت خودت برس

در مورد افتخارات در کل سرور ها هم من کلا یه سرور a1 بازی کردم که اون هم مثل اینجا دیر استارت زدم ؛ چون تازه اون موقع با این سایت آشنا شدم و اکانت باز کردم ببینم باگ داره یا نه یا اصلا در سطحی هست که بازی کنم یا نه همین .

به هر حال ما نوب شما خوب.

سربلنـد؛پیـروز دنبالـه دار باشید
    ویرایش توسط MOD AdMirAl : 03-18-2015 در ساعت 04:24 PM دلیل: درخواست کاربر
    ما
    فقط

پوزخند

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها

درود بر دوستان فروم ،

یادش بخیر دژکوب ایران اینقدر تو فروم کلکل کردیم مثه بعضی ها عقده نداریم هی پست بزاریم و رجز بخونیم ؛
    ولی اینجای کار این حرفت درست نیست مهدی خان ، نسنجیده حرف نزنید ، همچین میگی اتحاد مولتی ها ! هر کی ندونه فکر میکنه تو اتحاد خودت کسی مولتی نداره !
    میتونن با اینقدر تلفات کتیبه بزنن میزنن ، شما هم تونستی بزنی بزن ، ولی با این حرفا ارزش کار کسی رو پایین نیار .

Milad - Bad_Zat
    Ts1.ir = WolFlanD
    N1.X = Brain

ما رو دیدی سرو بنداز پایین لطفا ثبت نام کنید.

10. تشکر FaTeB, .SpaRtaN. تشکر نمود
    نپسندیدن FaTeB نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

درود

آقا تاپ 10 چی میگه؟

فکر کنم اومده بودن چکمــه رو ببــرن

ولی گزارش شده که الان اینجورین

من که نمیتونم صحنه رو ببینم

تبریک جانانه به سیامک و بقیه دوستان اکانت فاتب و کل دوستای جنوب غربی

سربلنـد؛پیــروز ودنبالـه دار باشیـد.

- - - Updated - - -

آقا کسی لینک نمیذاره ایشالله؟
    ما
    فقط

پوزخند

12. تشکر Ma.Ho, Osiris, FaTeB, .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن Ma.Ho, Osiris, FaTeB, .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بوم یا زارت

بــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــوم یا اوی

اومدن ولی چه اومدنی ؟

همر اول

attake 1.jpg

بعد یه اینسرت کردیم

همر دوم

attake 2.jpg

شایان جان تقریبا برای دیستروی اومده بودن اما کله شدنی نبود برای تخریب و داعش بازی اومدن ولی خوب با اینکه دیشب شب چهارشنبه آخر سال بود و همسر با قواله و بی قواله بچه ها اجازه نمیداد بیاییم رو اک ولی خوب باز دف خوبی جمع شد ، البته ما ام ام نکردیم به دلایلی

جا داره تشکر کنم از عارف عزیز ، زاوش و مصطفی ی گل و نیمای عزیزم که واقعا این دفی که شد همش دسترنج این 3 اک بود و بس

ممکنه از اسب بازی افتاده باشیم ولی از اصل بازی نیوفتادیم عزیز جان حالا باز یه 3 تا عکس دیگه هست که بذارم اینجا با هم کمی لذت ببریم

رنک 1 مهاجمین

mohajemin.png

رنک 1 مدافئین

modafein.png

رنک 1 قهرمانها

hero.png

یه کم به ما بر خورد این جریانات ، اک ما 2 هفتس همش تشنج داره اصلا به زندگیمون درست حسابی نرسیدیم ولی بعد این دیگه از این خبرا نیست ، یک فیک رو ما بیاد یه جورایی دیگه آلرژی پیدا کردیم جوابش رو به محض دیدن شمشیر قرمز میدیم ، البته اک برای شایان جان هست ایشون امر کنن اک فاتب در خدمت ایشونه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستان اکانت من حذف شد. خداحافظ همگیتون. امیدوارم سال خوبی داشته باشین. گزارشهایی که دوستان کم لطفی کردن و نصفه و نیمه گذاشتن رو من کامل می ذارم.

فقط یه اکانت همستر حمله کرد. نه اکانت دیگه ای. ولی خب از دوستان زیادی باید تشکر کنین برای دف کردن در مقابل همستر. در ضمن اثری از اینسرتی که مدنظر دوستان هست بین دوتا حمله اصلی دیده نمیشه. جو ندین لطفا

باقیمونده مدافعین اتک اول رو حساب کنین. همونا تو اتک دوم فقط دفاع کردن.
    یه هامر لژیون هم داشتم که نزدم. گذاشتم اگه دوستان خواستن قبل از رسیدن اتک من دهکده صفر کنن باهاش اینسرت کنم. ترجیح دادم دفاع کنن برام. که البته اون هم لازم نشد دیگه.
    هی یادم میآد یه چیزایی
    در ضمن هامری که می بینید داشت دو روز لاست می داد. وگرنه وضعیت بهتری داشت.

شاد و پیروز باشید.

Last Attack1.jpgLast Attack2.jpg
    ویرایش توسط Hamster : 03-18-2015 در ساعت 08:32 PM

15. تشکر mamad.nervermore, .SpaRtaN., lucifer تشکر نمود
    پسندیدن mamad.nervermore, ali2113 پسندید
    نپسندیدن FaTeB نپسندید
صفحه 137 از 142 نخستنخست ... 3787127135136137138139 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع