صفحه 132 از 142 نخستنخست ... 3282122130131132133134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,311 تا 1,320 , از مجموع 1416

موضوع: بحث و گفتگوی بازیکنان e1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad.nervermore نمایش پست ها
    درود بر تو دوست عزیز نمی دونم دنبال چی هستی زیر بقل مار؟؟؟ قاتل بروسلی؟؟؟ یا شایدم فک می کنی همه رو تکی زدی و مساوی هم ندادی؟؟؟
    اون پلن دیوار کردن رم اکانت چه ربطی به این پلن داشت؟؟؟25k رم دیوار شده کجا 1200کجا بردار خوشتون میاد یکی بیاید اینجوری... بهتون؟؟؟
    اصلا خودت می فهمی چی نوشتی؟؟؟ پاسخ به اونایی که می گفتن رم بید وحشی دیوار شد حالت خوبه برادر ؟؟؟؟ یکم رو پست هایی که می زاری بیشتر فکر کن بعدا پست بزار حتما رستگار می شی
    دوست عزیز شما منظور زاوش ما رو متوجه نشدی و با یک بار خوندن اومدی ریپلای کردی بهتره یک بار دیگه بخونی و کمی فکر کنی و در جواب دادن یکم احترام رو رعایت کنی اومدیم دور هم بازی کنیم نه اینکه با هر جمله ای موضع بگیریم و سریعا واکنش نشون بدیم
    اولا که بغل نه بقل دوما منظورت 2.5k هست ذیگه ؟ 25 k ؟؟؟
    تا اونجایی که من خبر دارم تو رو اکانت 9.9.9 بازی میکردی که اکانت حذف شده ایا رم اکانت 9.9.9 ذیوار شده ؟
    بهتره در کار دیگران دخالت نکنیم و شایعه پراکنی نکنیم شاید اینجوری به رستگار شدن نزدیک شدیم
    Past is Past
    e1:just2def

2. تشکر FaTeB تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamster نمایش پست ها
    دوست عزیز! با توجه به سرور اولی بودن شما این حق رو داری که از حرکتی که کردی ذوق کنی و خوشحال باشی. روی صحبت من هم با شما نبود. بلکه با دوستان قدیمی تری بودم که جو می دن به پلن.
    در مورد مطلبی که آقای amirkavir گذاشتن هم باید بگم که ادب مرد به ز دولت اوست
    البته جای یه چیزی توی بیت بالا خالیه. ادمین منظورم ادب بود. گیر ندین لطفا

در ضمن دوستان دقت داشته باشن که داریم بازی می کنیم وگرنه توی مسائل دیگه که همه استادیم دیگه. دعوا که نداریم. سعی کنیم مراعات همدیگه رو بکنیم. یه کمی باادب تر باشیم.

باز هم از دوستان دیگه معذرت می خوام.

بیت رو کامل گفتی بعد میگی یه چیزی خالیه جاش ؟ =)))

به مولا علی خدای خنده ای دوست من

راستی دم ما گرم که با اینکه سرور اولمونه مدعی های زیادی رو ....... کردیم =))
    ادمین عزیز منظورم مضحکه بود

دیگه پیامی نمیگذارم در این مورد لینک ها خودش داره با ادم حرف میزنه

الکی مثلا یعنی من کم آوردم =))
    K!nG NoTh!nG
    AMIRKAVIR
    BLACK.MILK

4. تشکر mamad.nervermore, FaTeB تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB پسندید
    نپسندیدن mamad.nervermore نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام بر همه / هی روزگار اینجوریشو ندیده بودیم
    یکی میگه چرا دف نکرده nw?
    از صحبت بچه ها مشخصا پلن لو رفته بوده (قصد بی ارزش نشون دادن پلنو ندارم / زیبا بوده وباید خسته نباشید گفت)
    البته از نظر من (شخصی) کار قشنگی نبود که یدهو 2به 1 ریختین رو nw اونم این تایم مید گیم جالبی نمیشه سرور

6. تشکر lucifer تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa southwest b نمایش پست ها
    دوست عزیز شما منظور زاوش ما رو متوجه نشدی و با یک بار خوندن اومدی ریپلای کردی بهتره یک بار دیگه بخونی و کمی فکر کنی و در جواب دادن یکم احترام رو رعایت کنی اومدیم دور هم بازی کنیم نه اینکه با هر جمله ای موضع بگیریم و سریعا واکنش نشون بدیم
    اولا که بغل نه بقل دوما منظورت 2.5k هست ذیگه ؟ 25 k ؟؟؟
    تا اونجایی که من خبر دارم تو رو اکانت 9.9.9 بازی میکردی که اکانت حذف شده ایا رم اکانت 9.9.9 ذیوار شده ؟
    بهتره در کار دیگران دخالت نکنیم و شایعه پراکنی نکنیم شاید اینجوری به رستگار شدن نزدیک شدیم
    عزیز دل شما همه ی امتیاز ها رو جمع کردی الانم 10 هیچ جلو هستی اون رمی که رو اکانت بید وحشی دیوار شده من روش کار کردم از هفته 5 رید این اکانت رو من دادم از ساده لوحی دیگران استفاده کردن و دیوار کرده رم اکانت افتخار نیست فک نکنم به شما ربطی داشته باشه اره اکانتی هست که روش پلی می کنم و حق دارم در موردش حرف بزنم شما هم سعی کن به اکانت خودت برسی تو کار بزرگان هم دخالت نکن
    البته زحمات فراوان محمد رضا و صاحب اکانت عمو عطای عزیز قابل انکار نیست اصل کار رو اینا کردن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عزیز دل شما همه ی امتیاز ها رو جمع کردی الانم 10 هیچ جلو هستی اون رمی که رو اکانت بید وحشی دیوار شده من روش کار کردم از هفته 5 رید این اکانت رو من دادم از ساده لوحی دیگران استفاده کردن و دیوار کرده رم اکانت افتخار نیست فک نکنم به شما ربطی داشته باشه اره اکانتی هست که روش پلی می کنم و حق دارم در موردش حرف بزنم شما هم سعی کن به اکانت خودت برسی تو کار بزرگان هم دخالت نکن
    البته زحمات فراوان محمد رضا و صاحب اکانت عمو عطای عزیز قابل انکار نیست اصل کار رو اینا کردن
    دوست عزیز
    اگه به قول خودون رو این اکانت از هفته 5 داری بازی میکنی که باید بدونی اون اتک وقتی لانچ شد دیوار شدنش محرز بوده برامون,اگه خبر نداشتی که برو از محمد رضا بپرس آمار درست بده بهت بگه اصلا قضیه چی بوده,البته که شما به عنوان پلیر اکانت حق داری نظرتو بگی ولی قبلش با بقیه بازیکنای اکانت صحبت کنی بهتره
    لطفا این بحثو کش ندین,حداقل تو این فروم بیا گارنا صحبت کنیم

9. تشکر FaTeB تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Osiris نمایش پست ها
    دوست عزیز
    اگه به قول خودون رو این اکانت از هفته 5 داری بازی میکنی که باید بدونی اون اتک وقتی لانچ شد دیوار شدنش محرز بوده برامون,اگه خبر نداشتی که برو از محمد رضا بپرس آمار درست بده بهت بگه اصلا قضیه چی بوده,البته که شما به عنوان پلیر اکانت حق داری نظرتو بگی ولی قبلش با بقیه بازیکنای اکانت صحبت کنی بهتره
    لطفا این بحثو کش ندین,حداقل تو این فروم بیا گارنا صحبت کنیم
    زاوش جان شرمنده عزیز من اسم اکانت فروم شما رو نمی دونستم چی هست از شما عذر خواهی می کنم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه ی دوستان
    خبر امد حبری در راه است .................................................. ........................

12. پسندیدن FaTeB, MO30 DaNgeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

زاوش جان شرمنده عزیز من اسم اکانت فروم شما رو نمی دونستم چی هست از شما عذر خواهی می کنم
    خواهش میکنم عزیزم

و بالاخره یه دیوار خوب از NW تبریک به اکانت crow
    ولی قضیه فیدرزنی چیه؟ حلال اعلام شده تو سرور یعنی؟ یعنی شروع کنم؟بعدا حرف در نمیاد پشت سرمون؟
    لینکو مدافع بگذاره لطفش بیشتره
    پ.ن:با یه همر نمیشه از دف ثابت مرتاض یونیک رد شد,خیالتون راحت :دی

14. تشکر FaTeB تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB, MO30 DaNgeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آقا ما آب رو نگه داشتیم واسه چنین روزایی که تقدیم کنیم به دوستانی که لازم دارن. ما که از اولش گفتیم حوصله نداریم.

در واقع هامر جنوب رو (لنگه دمپایی) خود جنوبی ها دیوار کردن. اگه میذاشتین ما همونجوری بی خیال پیش بریم شاید این پلن هم جواب می داد. ولی خب با کل کل کردناتون مجبورمون کردین برگردیم به دیوار کردنهای هفته های پیش. آخه عزیز من اگه بخواهیم بازی کنیم که باید بازیکن در حد پیدا بشه تا حریف شه

فقط کاشکی با هامرهای گنده تر می اومدین. دیوار کردن این لنگه دمپایی ها شاید واسه کل کل تو فروم مناسب باشه ولی خیلی هم مفید نبوده. ما فکر کردیم چندتا همر هیولا دارن میان چقدر دف ریختیم

اون دوست عزیزی که می گفت اینا بهونه است هم دقت داشته باشه. ما اگه بخواهیم می شه. فقط کافیه یه نصفه روز تصمیم بگیریم
    ویرایش توسط Hamster : 03-16-2015 در ساعت 01:22 PM

16. تشکر MO30 DaNgeR تشکر نمود
    پسندیدن MO30 DaNgeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود بر همگی

لذت بردم از دف شمال غرب ، ممنون از این کارتون ، البته چرا همر ممدرضا دف نشد ولی همر زاوش دف شد ؟ گزارش حاکیه که با همر دف شده ، خوب همین کارو اونجا میکردین ، البته که فرصتش بود تا انجام بدین ( حتما دلیلی دارین که ما کنجکاو این موضوع نیستیم )

باز یک حرکت غیر حرفه ای ، به نظر من پلی کردن بازیکن غیر همسایدی روی اکانت رنک 2 میلیون هم غیر حرفه ای هست ، که این موضوع 2 باره توی جنوب غرب دیده شده ، اصلا هم با این موضوع نمیتونم کنار بیام ( مخاطب خاص اگه میخای بیای خودت رو باقلوای قزوین کنی خواهشن انجام نده چون رنگم تو مخزن پره احتمال رنگی شدن مخاطب خاص زیاد هست )
    هرچند رفیق ولی رقیب هستن

در مورد بزرگنمایی و کوچک نمایی ما یه الگوریتمی داریم به اسم الگوریتم Daddy Yankee این الگوریتم رو شما اجرا کنین قر تو کمر فراوون میشه ، بعد از قرو فر میتونیم بیاییم اینجا راجب بزرگنمایی و کوچک نمایی صحبت کنیم چون ما فعلا داریم همدیگه رو ترور میکنیم

در مورد پست مهدی عزیز باید عرض کنم که ما نیرویی نداریم اگرم داشته باشیم هیچ وقت جسارت نمیکنیم به استاد عزیزمون شایان جان تا 20 کیلومتری اک ایشون تمامی اکها تحت حمایت ایشونن ، پس ما خودمونم تحت حمایتیم ، ملی برای جذاب شدن بازی میشه روش فکر کرد برای بعد نوروز باستانی

400 تا کاتای فاتب دیوار شد تو کراو .

لینک نیاز نبود چون شمال غربی ها خیلی خوب دف کردن دستشون درد نکنه ، توی جنوب 2 نفر بودن که جنگ یونیک رو میخاستن که یکیشون موفق شد ببره ، افتخاری هست برای جنوب ولی باید ببینیم چرا 2 تا همر لانچ شد برای جنگ یونیک ؟1

ممدرضا اسپارتان رو بنده از سرور 10 میشناسم و همشهری عزیز بنده هست و سجاد هم از سرور 8

به نظر من پتانسیل یک ساید وقتی میره بالا باید ازش استفاده کرد تا به این معذلات نرسه ، باید یک بازیکن دژکوب بعد 4 ماه باید برنامه بهش داد تا بتونه با پتانسیلی که داره به آرمانهای بازیش برسه

حالا این آرمانها میتونه کوبیدن همر به دیوار یه بازیکن باشه ، میتونه پروراندن یه بازیکن از نظر نظامی باشه ، میتونه گرفتن مرتاض براش باشه ، میتونه کارهای خاصی باشه مثل گرفتن عقاب منحصر برای اکانتی که بیسش برای جاسوس آمادس برای دفاع از جاسوس استفاده کنن و های خیلی زیاد

نمیدونم چی به چی میشه البته بعد نوروز معلوم میشه چی به چی هست

همگیتون رو دوست دارم

18. تشکر ShayaN_ShangFei تشکر نمود
    پسندیدن ali.poro پسندید
صفحه 132 از 142 نخستنخست ... 3282122130131132133134 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع