صفحه 128 از 142 نخستنخست ... 2878118126127128129130138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,271 تا 1,280 , از مجموع 1416

موضوع: بحث و گفتگوی بازیکنان e1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad.nervermore نمایش پست ها
    نه عزیز من این به تیم شما بستگی نداره به لیدرین ساید شما بستگی داره که احیانا بخاطر مسائلی که جای گفتنش نیست و اجازه ندارم بگم شما فقط می خواستید رم اکانت بیدوحشی رو دیوار کنید که خودتون هم می دونید چرا عزیز دلم خدایی شما خودت جای ما و دوستان اکانتی که این همه می گید رم داره نمی تونست یخوده رم بیشتر بفرسته؟؟؟؟
    نگو عزیز نگو باورمون نمی شه
    بله ایشالله از الان بچه ها پوشت می کنن جنگ اموز هم بیار اخر سرور می تونی یه همر خوب با رم قابل توجه بدی بیرون عزیز منتظر بودم بگی همین جنگ اموز رو می خوای که مطمئا شم هیچ چی نداری
    درود
    من معمولا توی این جور بحث ها دخالت نمیکنم ولی این پلن تفرقه بنداز حکومت کن شما یه ذره نخ نما و زیادی تابلو بود داداش؛ بید وحشی یا فاتب اگه قرار باشه با این همه غارت و فیدر و این همه منابع لنگ همین 4تا دونه گرزی و رم باشن که کلا نوب ترین آدم هایی دژکوبی هستند که من دیدم ؛ یا مثلا اون 2زار نیروی بید وحشی چی بود که بخواد دیوار شه زمان ما که 3.6 بازی میکردیم این همه غارت نبودو جنگ آموز میومد دستمون همه فیدر خالی میکردن واسه غارت صاحب جنگ آموز؛ به این نیرویی که ایشون زد میگفتیم همر جنگی که معمولا این تایم از سرور دیوار میشد که گندم ازاد شه واسه رشد همر واندرزن جا باز شه؛ حالا با این همه غارت چند صد میلیونی دوستان به نظرت این دوزارده شاهی نیرو نیاز به باند بازی واسه دیوار کردن داره؟

شما من رو یاد علی دایی میندازی که یه عمره توهم توطئه و دشمن داره هیچ کس هم کاری به کاریش نداره.

برو این دام بر مرغ دگر نـه عزیزم.
    خوش گذشت.

سربلند؛پیـروز ودنبالـه دار باشید.
    پی نوشت: سیامک جان ؛ محمد رضای گل و عارف و سجاد وغیره هر پست و هر پلیری ارزش ریپلای ندارن بی خیال شین به بازیتون بچسبین.
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

2. تشکر FaTeB, Aref, Osiris تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB, Aref, Osiris پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اسمتم نمیدونم که به اسم بگم ، ولی برادر نفاق نمیتونی بندازی ، همر تبری من یه جای دیگس که خود یاشار میدونه

سیاست خوبه ولی سیاست بازی یه چیز دیگس که توی رفاقت ما نیست حتی توی دشمنی ما هم نیست

شما باور نکن ، شما باور بکنی نکنی اهمیتی نداره ، از همون موقع که شایان جان ( این رو عرض کردم چون اعلان عمومی بود برای کل سرور ، جا داره از مکاتباتی که با شایان عزیز کردم تشکر کنم ) اومدن و فرمودن رم بسازین دورو بر 2 ماه میشه ، شما 1 ماه حساب کن ، میشه چقدر ؟ 4500 4600 تا حالا این برای 1 ماهشه بنده فرمودم کاتاهی ده 3 ما 1 سومش پرید ینی 1.5 کی کاتا داشتم ینی چی ؟ ینی ما 3 هفته تقریبا کاتا روشن کردیم اونم اوایل سرور ، الآن هفته چند سروریم ؟ هفته 20 ، 1 ماه اول هیچ این 1 هفته هم هیچ میشه 15 هفته 4 هفتش بابت کاتا میمونه 11 هفته که ما خیلی هم عقبیم ، الآن باید 11 12 کی رم داشته باشیم برادر

به باور شما کاری نداریم

عارف پشت ماهارو خالی نکرده ، همیشه کنار ماس

یه آمارم از همر گرزیمون بدم ما الآن با لاست معمولی باید 140 150 کی گرزی داشته باشیم حداغل ولی خوب بابت این امتیاز هجومی رفته ، چون ما به همر تبریمون فقط به اندازه نیاز رید میدیم و لاستش تقریبا 0 هست

کاش میموندینو میکوبیدم به واندر شما که ندیده هاتون رو میدیدن برادر

4. تشکر Aref, Osiris تشکر نمود
    پسندیدن Aref, MaHaN SaMuRaI, Osiris پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

من امروز بیکار بودم، یهو یکی روم اتک گذاشت گفتم دمش گرم! بالاخره ما هم قراره یه کاری بکنیم وسط بیابون با این دفاعمون

ولی دیدم طرف فیک گذاشته با سرباز پیاده گول منم رو همه دهکده هاش 1 دونه نیرو گذاشتم زدم برن 70 ساعت رو کل دهکده هاش عکس شمشیر بیاد برم رو اعصابش بلکه عصبی شه بزنه
    حالا نامه طرف رو بخونین:

111.jpg

اینا هنوز هستن تو دژکوب؟ من فکر نسلشون منقرض شده باشه!! خیلی وقت بود از اینا ندیده بودم!!

پ.ن: شایان جان حق داری. خدایش اینا اصلا ارزش ریپلای ندارن، ولی خوب چه کنیم دیگه، همینا هم غنیمته همین که هنوز میان خودشون رو مضحکه میکنن و ما رو به خنده میندازن، دمشون گرم تو بازی که کاری نکردن، حداقل اینجا یه مقدار شیطنت کنن بزنیم تو سرو کله اشون
    AreF

6. تشکر FaTeB, ShayaN_ShangFei تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB, mamad.nervermore پسندید
    نپسندیدن Knig}{T نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

عارف رو خیلی اتک گزاشتن امروز از nw!!!!
    ما هم استقبال میکنیم از این بازی که شمال بر ضد جنوب شروع کرد.
    امیدوارم در سال جدید از شمال فقط واحه خالی باقی مونده باشه!
    کلیک حدف شمال از جانب se زده شد
    بماند که عرف هم کلید حذف داره باید ببینیم میزنه یانه!!!لول

8. تشکر Aref, FaTeB, ShayaN_ShangFei تشکر نمود
    پسندیدن Aref, FaTeB, ali2113 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

از خلاء حضور بچه های دیگه سوء استفاده نکنین. یه طرفه به قاضی رفتن که کاری نداره. ببین کی تو رو مسخره کرده با این کارش

حاجی پول خرج کردن و دهکده زدن که کاری نداره. بگذریم. بزرگای اتحاد از اول سرور به ما گفتن نیایم فروم. ما هم نیومدیم. این یه بار هم فقط جواب دادم که فکر نکنین خبریه.
    در ضمن اینقدر هم از دفاع حرف نزن. کل پول توجیبی ات رو دادی یا امتیاز فرهنگی خریدی دهکده زدی یا قفس خریدی حیووون ریختی تو دهکده ات. اینا که پز نداره

تا دوست دارین از این حرفای الکی بزنین واسه خودتون. خوش باشین دیگه. (با عرض معذرت از بقیه دوستان)

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    عارف رو خیلی اتک گزاشتن امروز از nw!!!!
    ما هم استقبال میکنیم از این بازی که شمال بر ضد جنوب شروع کرد.
    امیدوارم در سال جدید از شمال فقط واحه خالی باقی مونده باشه!
    کلیک حدف شمال از جانب se زده شد
    بماند که عرف هم کلید حذف داره باید ببینیم میزنه یانه!!!لول
    این شروع از جانب مشال، مصادف با یه سری جنگ های شمال و جنوب خواهد شد.
    سعی میکنم بتونیم با هماهنگی همدیگه پلن های خوبی به نمایش بزاریم و با کمترین تلفات بیشترین خسارت رو به رقبا وارد کنیم.

آقا من رو اگه بزنن، سریع حذف فعال میکنم و میرم ها گفته باشم! حتی اگه احتمال هم بدم حریف نمیشم سریع حذف رو فعال میکنم و میرم ....... الکی مثلا من مشال شرقی ام :d
    ویرایش توسط Aref : 03-11-2015 در ساعت 09:01 PM
    AreF

11. تشکر FaTeB, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB, lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

درود

نقل قول نوشته اصلی توسط Pars Boy نمایش پست ها
    از خلاء حضور بچه های دیگه سوء استفاده نکنین. یه طرفه به قاضی رفتن که کاری نداره. ببین کی تو رو مسخره کرده با این کارش

حاجی پول خرج کردن و دهکده زدن که کاری نداره. بگذریم. بزرگای اتحاد از اول سرور به ما گفتن نیایم فروم. ما هم نیومدیم.
    دوست عزیز میشه این بزرگان رو اسم ببری؟ یا ازشون بپرسی چرا نباید بیایم فروم؟ مگه فروم لولو داره ؟ غیر از اینه که 4تا لینک میبینین آنالیز میشه بازی یاد میگیریم همه؟ اونی که میترسه فروم بیاد دلیلش فقط ضعف لیدریشه میگه میرن فروم لیدرهای دیگه رو میبینن دیگه از ما حساب نمیبرن شما گوش نده بیا فروم عمو جون

نقل قول نوشته اصلی توسط Pars Boy;
    این یه بار هم فقط جواب دادم که فکر نکنین خبریه.
    در ضمن اینقدر هم از دفاع حرف نزن. کل پول توجیبی ات رو دادی یا امتیاز فرهنگی خریدی دهکده زدی یا قفس خریدی حیووون ریختی تو دهکده ات. اینا که پز نداره

تا دوست دارین از این حرفای الکی بزنین واسه خودتون. خوش باشین دیگه. (با عرض معذرت از بقیه دوستان)
    اما این یه تیکه هم که آبی کردم عزیزم ما اکثرا اینجوری دفاع و ده میسازیم خیلی پول نداریم هزینه کنیم.

اگه بیای فروم میتونی این ها رو بخونی یه چیزی یاد بگیری بعدا به دردت میخوره. البته 4تا چیز یاد میگیری از لیدرت جلو میافتی دیگه حرفش رو گوش نمیدی حق داره میگه نیا فروم ولی تو بیـــا

سربلنـد ،پیـروز ودنبالـه دار باشیـد.

پی نوشت پوزش میخوام ولی نمیدونم چرا یهو حس کل کل و پست اینجوری بهم دست داد شرمنده دیگه به هر حال ، جدی نگیرید همش شوخی بود.

پی نوشت 2: ممنون میشم اسم اکانتتون رو هم بفرمایید.
    ویرایش توسط MOD AdMirAl : 03-11-2015 در ساعت 09:18 PM دلیل: درخواست کاربر
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

13. تشکر FaTeB, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB, lucifer, mamad.nervermore پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

باشه شما با منابع و غارت و اینا دهکده زیاد کردی. (الکی مثلا ما نمی دیدیم که صبح تا شب تو حراجی دنبال اثر هنری بودی

15. تشکر mamad.nervermore تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

اتفاقا شایان کل کل بکن که میخوایم یه عید رویایی واسه شمال بسازیم!!!! یه عیدی که اصلا توش دژکوب نباشه انشالاه راحت برن عید دیدنی! انشالاه که همینطوره

راجع به سبک بازی عارف هم نظر زیاده ولی نظر تو نوبره!!!!! خدایی حق دارن بگن فروم نیا سطح بچهای nw معلوم میشه اینجوری

17. تشکر FaTeB تشکر نمود
    پسندیدن mamad.nervermore, ali2113, FaTeB پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Pars Boy نمایش پست ها

حاجی پول خرج کردن و دهکده زدن که کاری نداره. بگذریم. بزرگای اتحاد از اول سرور به ما گفتن نیایم فروم. ما هم نیومدیم. این یه بار هم فقط جواب دادم که فکر نکنین خبریه.

درود دوست عزیز
    بعضی وقتا نباید کمبود خودمونو با کوچک جلوه دادن کار دیگران جبران کنیم شما داری یه سری اعداد و ارقام رو از بیرون میبینی که هر روز درحال افزایش هستش ولی همین اعداد و ارقام با صبرو تلاش بدست اومده
    و بقول معروف که کار هر کس نیست خرمن کوفتن ...
    و در جواب سواستفاده از نبود پلیرهای شمال باید بگم که ماشالا هر کدومتون اینجا سه چهارتا اکانت دارین و هر دفعه با یه اسمی میاین اینجا
    از ارمان های لیدر فراریتون دفاع میکنید
    خلاصه باشد که رستگار شوید
    ویرایش توسط mostafa southwest b : 03-11-2015 در ساعت 10:19 PM دلیل: شمالشو تصحیح کردم :)
    Past is Past
    e1:just2def

19. تشکر lucifer, FaTeB تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, mamad.nervermore, FaTeB پسندید
صفحه 128 از 142 نخستنخست ... 2878118126127128129130138 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع