صفحه 125 از 142 نخستنخست ... 2575115123124125126127135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 1416

موضوع: بحث و گفتگوی بازیکنان e1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

خو دوستان حرفاتونو خوندمولت بردم از خیلی پستها!!!
    هر وقت شد ما هستیم واسه تشکیل جلسه.
    چند تا پیشنهاد من دارم که هنوز موفق به حرف با عارف نشدم. مثلما" وضع سرور فرق میکنه به همین زودیا.
    واندر 100 کردن والا مهم نیست بحث لذت بردن از دژکوب مهمه واسه se

2. تشکر Aref تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

درود

با توجه به درخواست کاربران جهت گرفتن عیدی تیم مدیریتی تصمیم گرفت به بازیکنان فعال با شرایط ویژه عیدی بده.

قرار شد از این تاریخ یعنی هفدهم اسفند ماه تا شب عید در هر سرور به بهترین پلنی که اجـرا میشه گلد تعلق بگیره به اینصورت که اگر پلنی اجرا شد و موفقیت آمیز بود به تیم پلنری 500تا گلد و اکانت هایی که در پلن شرکت کردند هم در مجموع 750 گلد تعلق بگیره.

اگر پلن با شکست مواجه بشه به اکانت (ها) مدافع : 750 تا گلـد و دفکوردینیتور منطقه 500تا گلد تعلق میگیره.
    شرایط کسب جایـزه.

1- پلن اجرا شود و نه یک تک حمله.

2- بعد از اجرای پلن اهداف خود از اجرای پلن را به طور کامل در فروم تشریح نماید.

3- مناسب بودن نوع پلن با زمان سرور مثلا اگر 2ماه از کتیبه ها گذشته پلن کراپلاکد کردن 2زار نمی ارزه چون هم منابع زیاده هم با گلد کراپ ها برمیگرده سرجاش.

4- در صورت دفاع شدن پلن ؛ تیم دفاعی باید چگونگی تشخیص تارگت اصلی رو توی فروم توضیح بدن.

توضیح: پلن= ارسال یک فیک لیست یا چندین فیک لیست منظمم در بازه زمانی مشخص روی چندین تارگت دست کم 6تارگت و زدن یک یا دو تارگت واقعی در نتیجه جایزه به تیمی تعلق میگیره با پلن کار انجام داده باشن و این که بیاید یه لینک تک اتک بدید مورد قبول نیست.

یه تشکر ویژه هم میکنم از مدیریت کل انجمن و مدیریت کل سرورها که این پست من رو حمایت کردند . جایزه رو 10برابر کردند.

سربلند؛پیـروز ودنبالـه دار باشیـد.

4. تشکر .SpaRtaN., lucifer, Osiris, Aref تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN., lucifer, Osiris, Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Thumbs up

نقل قول نوشته اصلی توسط NeMeS!S نمایش پست ها
    درودی دیگر بر بمب های روحیه

اول اینکه خیلی خوشحال شدم پس از دادن یک پست سکوت1هفته ای فروم شکست و همگی دوباره برگشتین
    دوم اینکه هممون دنبال بهانه هستیم که دو حالت بیشتر نداره
    دنبال بهانه برای ادامه بازی و جذاب کردن بازی
    و بهانه دوم چیزی که روش مانور بدیم و حذف بکنیم

ولی من یه پیشنهاد بهتر دارم بزرگان کل سرور در یک روز تو گارنا جمع بشید تا بتونیم با هم یه صحبت کلی داشته باشیم سپس یه برنامه کلی بریزیم در مورد متا و درست کردن رقیب برا خود در بازی

اینم نشد من میشم آدم بده شما بیاین منو بزنین البته اینم بگم من مربی ووشو هستیم باید چند نفری باهم بیاین تکی حریف نمیشین!

خیلی راهکار های خوبی برای نجات دادن سرور هست الان بحث سره یک ساید نیست شمال غرب بازیکن خوب داره و ودفاعی خوبی داره ولی در حد رقابت با ساید جنوب شرق و جنوب غرب نیست باید واقع بین باشیم
    همین طور شمال شرق که خیلی ها حذف کردن و دیگه اون پتانسیل قبل رو نداره
    و دو سایدی که حرفی برای گفتن دارن متعصفانه متا هستن(البته خوشختانه متا بود! و دوستان گلی توش پیدا کردیم که دونه دونه اسم ببرم میشه طومار)ولی الان کلا منطقی نیست که جنوبی ها باهم متا باشن و شمالی ها باهم

ااز عارف عزیز عاجزانه تقاضا میکنم به این مسئله مستقیم وارد شده و دخالت داشته باشن

من همون ادم بده ولی حرفم رو رک بزنم بهتره
    عارف عزیز عشق من
    در مسئله کیک شدن که دوستان جنوب غربی میدونن بحثش رو گفتیم یک فیلم بود و سیاستهر چی گفتید تنها یک کلمه جواب دادیم اون(بروی چشم بود )
    در مسئله اکانت الیسا و ترامادول کلا مریض بودی و دخالتی نداشتی
    ولی الان میخوایم مستقیم دخالت بکنی ما سیاست نمیخوایم ما نتیجه میخوایم

سروری که خوشبختانه حداقل40تا بازیکن فعال میتونی توش پیدا بکنی پس طبیعتا میتونی بازی رو هم با هم40نفر بهتر بکنی
    سبک بازی ما کشاوری مطلق نیست
    و در حدی نیستیم که برای کسی تعیین تکلیف کنیم ولی حداقل1هفته یا2هفته دووم میاریم بعدش قاطی شغال ها میشیم و میریم پی کارمون داستان سرایی میکنیمپس جون عمت بیا یه سرو سامونی بده شما از ما همر بخواه کپ بخواه رمز -ایمیل هر چی میگی در خدمتیم فقط این تایمی که گذاشتیم رو تبدیل به هیجان بکن
    طوری نباشه که تو سرورهای بعدی اصلا اسمی از سرور e1 نتونیم ببریم
    شما فکر کن1سال دیگه تو سروری بخوای حرفی بزنی و بگی من e1 بودم خداییش نمیخندن؟
    واسه همین میگم بیا آینده رو از الان عوض بکنیم

دوستان شرمنده متن نامه زیاد شد تو بعضی جا ها هم کلا نفهمیدم چی گفتم ولی نه ویرایش میکنم و نه از اول میخونم که سانسور کنم

با تشکر
    محمدرضا
    SpaRtaN
    سلام محمد رضا جان

جانا سخن از دل ما می گویی

6. تشکر .SpaRtaN., Aref تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN., Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Osiris نمایش پست ها
    پ.ن:شایان پست های تاپیک آموزشیت بوی آیدین رو میده,تو پروفایلتم که نوشتی آیدین اومده همون آیدین والس منظوره عایا؟!
    پ.ن:قرار بود پست آخر باشه مثلا :دی
    درود
    آقا از وقتی این یه تیکه از پست شما رو خوندم دارم ذوق مرگ میشم که پست های سطح پایین من با پست های آیدین مقایسه میشه. آقا پست من کچا پستهای آیدین کجا ؟ ایشون هر پستی میذاشت علاوه بر تجربه بار علمی پشتش بود برای من فقط یه سری تجربه غلط غولوطه میدم به جوونای مردم.

نه متاسفانه این آیدین یه آیدین دیگه هست ؛ متاسفانه آیدین والس یه چند ماهی هم هست اکانت فیسبوکشون رو هم دی اکتیو کردن و چون ساکن امریکا هستند دسترسی دیگه ای نمیتونم بهشون داشته باشم.

باز هم تشکر میکنم که پست من با آیدین مقایسه شده.

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD AdMirAl نمایش پست ها
    درود

با توجه به درخواست کاربران جهت گرفتن عیدی تیم مدیریتی تصمیم گرفت به بازیکنان فعال با شرایط ویژه عیدی بده.

قرار شد از این تاریخ یعنی هفدهم اسفند ماه تا شب عید در هر سرور به بهترین پلنی که اجـرا میشه گلد تعلق بگیره به اینصورت که اگر پلنی اجرا شد و موفقیت آمیز بود به تیم پلنری 500تا گلد و اکانت هایی که در پلن شرکت کردند هم در مجموع 750 گلد تعلق بگیره.

اگر پلن با شکست مواجه بشه به اکانت (ها) مدافع : 750 تا گلـد و دفکوردینیتور منطقه 500تا گلد تعلق میگیره.
    شرایط کسب جایـزه.

1- پلن اجرا شود و نه یک تک حمله.

2- بعد از اجرای پلن اهداف خود از اجرای پلن را به طور کامل در فروم تشریح نماید.

3- مناسب بودن نوع پلن با زمان سرور مثلا اگر 2ماه از کتیبه ها گذشته پلن کراپلاکد کردن 2زار نمی ارزه چون هم منابع زیاده هم با گلد کراپ ها برمیگرده سرجاش.

4- در صورت دفاع شدن پلن ؛ تیم دفاعی باید چگونگی تشخیص تارگت اصلی رو توی فروم توضیح بدن.
    اینم برنامه خوبیه ها یه پلن بریزید گلد ببریم . ما که پول نداریم گلد بخریم بلکه اینجوری گلد دار بشیم ؛بریم رودست آقا زاوش ودوستان اثر هنری بزنیم :دی

سربلند؛پیـروز ودنبالـه دار باشید.
    ویرایش توسط ShayaN_ShangFei : 03-08-2015 در ساعت 10:38 PM دلیل: هویجوری
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

8. تشکر lucifer, Aref تشکر نمود
    پسندیدن Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود بر همگی!

من هستم آقا منتهاش هفته پیش یک تصادف خیلی سنگین داشتم که یه کامیون بدون تعارف از پشت اومد تو ماشینم

یکم میزون شم میام اینجا یه هیجانی راه بندازم که کار به پف فیل خوردن پا اکانت برسه اندکی صبر... کمرم میزون شه بتونم بشینم پشت سیستم، هستم در خدمت دوستان

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود
    آقا از وقتی این یه تیکه از پست شما رو خوندم دارم ذوق مرگ میشم که پست های سطح پایین من با پست های آیدین مقایسه میشه. آقا پست من کچا پستهای آیدین کجا ؟ ایشون هر پستی میذاشت علاوه بر تجربه بار علمی پشتش بود برای من فقط یه سری تجربه غلط غولوطه میدم به جوونای مردم.

نه متاسفانه این آیدین یه آیدین دیگه هست ؛ متاسفانه آیدین والس یه چند ماهی هم هست اکانت فیسبوکشون رو هم دی اکتیو کردن و چون ساکن امریکا هستند دسترسی دیگه ای نمیتونم بهشون داشته باشم.

باز هم تشکر میکنم که پست من با آیدین مقایسه شده.

اینم برنامه خوبیه ها یه پلن بریزید گلد ببریم . ما که پول نداریم گلد بخریم بلکه اینجوری گلد دار بشیم ؛بریم رودست آقا زاوش ودوستان اثر هنری بزنیم :دی

سربلند؛پیـروز ودنبالـه دار باشید.
    آخ آخ Eyedean !!!

هرجا هست موفق و سر بلند باشه.

شایان یه ما هم جایزه میدن عایا؟ چندتا پلن خوب دارم که 100% پیاده میکنم گلد بگیرم برم تو بازار حالشو برم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    خو دوستان حرفاتونو خوندمولت بردم از خیلی پستها!!!
    هر وقت شد ما هستیم واسه تشکیل جلسه.
    چند تا پیشنهاد من دارم که هنوز موفق به حرف با عارف نشدم. مثلما" وضع سرور فرق میکنه به همین زودیا.
    واندر 100 کردن والا مهم نیست بحث لذت بردن از دژکوب مهمه واسه se
    درود! ایولا
    پیشنهاد چی داری؟ بده بیاد ببینم چی تو کله ات میگذره
    AreF

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام عارف جان
    خدا بد نده .داداش یه خبری میدادی نگران شدیم.
    امیدوارم زود تر سلامتیت برگرده .بیای این وضعیت و درست کنی.
    همه حرف از این میزنن خسته کننده شده و این حرفا . اما بازم منتظر شما هستن که بیای. چون میدونن هیچکس جز تو نمیتونه سرورو جمع کنه.
    خیلی حرفا از خیلیا شنیدیم که هیچ کاری نکردن. بازم همه چشم به دست توییم.

ارادتمند سجاد
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

11. تشکر Aref تشکر نمود
    پسندیدن Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود
    به تیم فاتب بابت برگردوندن کتیبه چکمه منحصر تبریک میگم

امیدوارم این پلن شروع بازی رو برامون رقم بزنه

با تشکر
    محمدرضا
    SpaRtaN
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

13. تشکر lucifer, Theutates Thunder, lynch, Aref تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, Theutates Thunder, Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

البته جلو زن خوبه شما خیلی تاثیر داشت تو این اتک محمد رضا جان!!! بحرحال یه پلن از sw دیدیم که جای خوشحالی داره.
    باشد که رستگار شویم همه
    در ضمن دوستان با عارف صحبت شد و مطمئنن در طول هفته یه حرکت بزرگ برای زیباتر شدن بازی زده میشه.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط NeMeS!S نمایش پست ها
    درود
    به تیم فاتب بابت برگردوندن کتیبه چکمه منحصر تبریک میگم

امیدوارم این پلن شروع بازی رو برامون رقم بزنه

با تشکر
    محمدرضا
    SpaRtaN
    سلام
    لینک لطفا