صفحه 16 از 30 نخستنخست ... 6141516171826 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 298

موضوع: پرسش و پاسخ دژکوبی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Turbo نمایش پست ها
    در شروع سرور 10 همر برتر چطور محاسبه میشه؟
    مدیرجان
    من مولتی هانتر نیستم و از نحوه محاسبه 10 همر برتر هم خبر ندارم
    ولی این چیزی که گفتم دقیقا مبنای محاسبه مقدار نیروی ناتارهای موجود در واندرها و کتیبه ها بود.
    اگر منظورتون اینه که اول سرور همری وجود نداره که بخواد محاسبه بشه باید به عرضتون برسونم که درست میفرمائید
    ولی توجه داشته باشید که به موازات این مسئله چیفری هم وجود نداره که بخواد واندر را تسخیر کنه
    با شکل گیری همرها , نیروهای ناتارهم زیاد میشدن و بینشون تناسب برقرار بود

درضمن من نگفتم در شروع سرور 10 همر برتر محاسبه میشد
    گفتم با شروع سرور, ناتارها متناسب با میانگین 10 همر برتر سرور, تخم ریزی میکردن

این یعنی به تدریج و با بالا رفتن تروپ, تعداد ناتارها زیاد میشد
    ویرایش توسط 3zar : 12-09-2014 در ساعت 01:16 AM
    T.s7 R1 : a.lionلطفا ثبت نام کنید. T.s7 R2 : 3zar
    T.s7 R3 : schizophrenia
    L1:WhiteBird.P.M

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

وقتی امید این جواب رو به من داد در باره ناتار
    خوب اطلاعات شما هم ناقص هست. چه درصدی از منابع رو صرف نیروسازی میکنه ناتار؟ 100%؟ 50%؟ چند درصد؟
    نسبت نیروها چی هست؟
    من گفتم 100% چون پاپش بالا نمیره (:d)

نقل قول نوشته اصلی توسط turbo نمایش پست ها
    در شروع سرور 10 همر برتر چطور محاسبه میشه؟
    اینطوری

10 همر برتر نیست و تعدادی از نیرو های برتر حجومی هست (قدرت سواره و پیاده)که وابسته بهشون دفاع ایجاد میشه
    مثلا روز اول متوسط نیروی حجومی 2000 پیاده و 500 سواره
    دفاع واندر 1000 پیاده و 200 سواره (مثال بود )
    نسبت نیرویداخلشون هم میشه عدد

دژکوب فقط کام نیست
    سرور های آفریقای جنوبی هم هست
    تو اون سرورا شاید بشه هر 14 تا واندر رو گرفت ولی چیزی نمیمونه که بخوان باهاش واندر پایین بیارن (مال قبلا بود داستان )
    Oops

3. تشکر 3zar تشکر نمود
    پسندیدن 3zar پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed نمایش پست ها
    وقتی امید این جواب رو به من داد در باره ناتار
    من گفتم 100% چون پاپش بالا نمیره (:d)

اینطوری

10 همر برتر نیست و تعدادی از نیرو های برتر حجومی هست (قدرت سواره و پیاده)که وابسته بهشون دفاع ایجاد میشه
    مثلا روز اول متوسط نیروی حجومی 2000 پیاده و 500 سواره
    دفاع واندر 1000 پیاده و 200 سواره (مثال بود )
    نسبت نیرویداخلشون هم میشه عدد

دژکوب فقط کام نیست
    سرور های آفریقای جنوبی هم هست
    تو اون سرورا شاید بشه هر 14 تا واندر رو گرفت ولی چیزی نمیمونه که بخوان باهاش واندر پایین بیارن (مال قبلا بود داستان )
    سعید جان
    اگه یادت باشه این جوابی بود که تیم پشتیبانی و ... درخصوص مقدار دفاع ناتار به ما داده بودند و اگر از هرکدوم از بچه های قدیمی بپرسید, همین جواب را میشونید. اینکه چه جوری محاسبه میشد را واقعا من نمیدونم. ولی چیزی که برام آشکاره اینه که کلیات حرفشون صحت داشت
    دفاع ناتار بسته به سطح سرورها متفاوت بود
    T.s7 R1 : a.lionلطفا ثبت نام کنید. T.s7 R2 : 3zar
    T.s7 R3 : schizophrenia
    L1:WhiteBird.P.M

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

این عدد 10 درست نیست
    چون از معدود بحث هایی که تو فروم سابق به نتیجه ای نرسید و چند سال پیش بحث اش داغ بود همین عدد بود ولی هیچ وقت عدد دقیقی بدست نیومد چون هیچ وقت آمار تمام همر ها(حداقل تاپ همرها)ی سرور در دسترس نبود و در حیطه ی پنل مولتی هانترم نبود محاسبه اش نیاز به سورس برنامه بود از چندتا از مولتی هانترای سابق که جزو بهترین پلیرای ایرانم بودن همین جواب گرفتم
    ساپورتای دژکوب آی آر کم پیش میومد در سطح خود شما یا سعید (هم بازیه شما نه سرپرست ساپورتا) باشن و جواب این سوال فکر نکنم میتونستن درست داده باشن
    البته اعداد 10_30_50_100 جزو گزینه ها بود اونم برای مثال از امکان تفاوت احتمالات نه اینکه حساب کتابی برای این احتمالات شده باشه
    البته منطقا این عدد احتمالش در حد صفر که بیشتر از 100باشه

6. پسندیدن Ðŕ. Şђǒϯğύŋ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ArTaM نمایش پست ها
    این عدد 10 درست نیست
    چون از معدود بحث هایی که تو فروم سابق به نتیجه ای نرسید و چند سال پیش بحث اش داغ بود همین عدد بود ولی هیچ وقت عدد دقیقی بدست نیومد چون هیچ وقت آمار تمام همر ها(حداقل تاپ همرها)ی سرور در دسترس نبود و در حیطه ی پنل مولتی هانترم نبود محاسبه اش نیاز به سورس برنامه بود از چندتا از مولتی هانترای سابق که جزو بهترین پلیرای ایرانم بودن همین جواب گرفتم
    ساپورتای دژکوب آی آر کم پیش میومد در سطح خود شما یا سعید (هم بازیه شما نه سرپرست ساپورتا) باشن و جواب این سوال فکر نکنم میتونستن درست داده باشن
    البته اعداد 10_30_50_100 جزو گزینه ها بود اونم برای مثال از امکان تفاوت احتمالات نه اینکه حساب کتابی برای این احتمالات شده باشه
    البته منطقا این عدد احتمالش در حد صفر که بیشتر از 100باشه
    من تو یه هفته روزی 2 تا نامه میدادم
    هدف رسوندن الگوریتم بود وگرنه میزان دفاع هم معلوم نیست
    شاید نیروی های موجود در شعای خواصی از واندر باشه

با ایناش من بحث ندارم
    بحث من روالگوریم هست
    Oops

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سعید لعنتی الان سر شبی بحثِت سر الگوریتمه دمهه صبح میترسم بحثت متغیر های کوانتومی باشه

دی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

صحبت من در مورد عدد 10بود که آرش گفت و برام جالب بود که رو چ حسابی این عدد پیدا کرده که بعد گفت ساپورت گفته برام روشن شد که نمیشه اطمینان کرد
    در باب الگوریتم ام اطلاعی ندارم که نظری بدم در حد سوادم فکر میکنم پیش اطلاعاتی میخواد پیدا کردن الگوریتم تخم ریزی که ما فعلا گیر اوناییم و بحث سر همونه
    پ ن:فکر میکنم رشته تحصیلیت باید نرم افزار باشه که به الگوریتم و محاسبات علاقه زیادی نشون میدی
    پ ن:مدیر جان یه فکری به حال ورژن موبایل فروم بکن که تاپیکارو نمیاره در حالت عادیه سایتم با گوشی اومدنی برای یهویرایش باید متن پاک کنی از اول بنویسی چند بار سرم اومده :|

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام مجدد به همه !

نمیدونم درست هسش که اینجا صحبت بشه یا نه اما در حال حاضر با قوانین گریز فعلی فقط یکجور میشه خفت کرد همر رو با تیک گریز, اونم مختص به نزاد گل هسش(گل باید باشه خلاصه) و شرط اونه که یکی دونه از اون نیرو هم شده تو تله خودش داشته باشه و همر اماده لانچ, بعد مسافت برگشت محاسبه کنه و حالا ازاد کنه نیرو که برگرده و اوکی اخر لانچ همر پشتش بزنه !

میشه نه ؟

11. پسندیدن ArTaM پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ŞђōΨğύŋ نمایش پست ها
    سلام مجدد به همه !

نمیدونم درست هسش که اینجا صحبت بشه یا نه اما در حال حاضر با قوانین گریز فعلی فقط یکجور میشه خفت کرد همر رو با تیک گریز, اونم مختص به نزاد گل هسش(گل باید باشه خلاصه) و شرط اونه که یکی دونه از اون نیرو هم شده تو تله خودش داشته باشه و همر اماده لانچ, بعد مسافت برگشت محاسبه کنه و حالا ازاد کنه نیرو که برگرده و اوکی اخر لانچ همر پشتش بزنه !

میشه نه ؟
    الان من تو سرور امریکا تست کردم گریز با نبود اردوگاه هم کار میکنه

در باره اون 10 ثانیه طلایی یه جوری بای زمان برگشت یه نیرویی رو پیدا کنید(حتی از حمله های زده شده تو اتحاد )
    از یه تایمی به بعد که میدان تمرین میاد خفت کردن کپ رو باید تا حد زیادی بیخیال شد
    Oops

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سعید دادا وقتی همر میخوایی خفت کنی یعنی اینکه صاب همر نیست. و شما زمین تمرین 20 میکنی و تموم دیگه کم و زیاد که نمیکنی

صفحه 16 از 30 نخستنخست ... 6141516171826 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع