صفحه 26 از 30 نخستنخست ... 162425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 298

موضوع: پرسش و پاسخ دژکوبی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 3zar نمایش پست ها
    من کلا در مورد سرور نرمال نظرم را گفتم
    بعلاوه اینکه در نظر داشته باشید بعد از اینکه کارتون با کتیبه انبار بزرگ تموم بشه و نفر بعدی بیاد و چیفش کنه
    امتیاز فرهنگی شما دوباره برای گرفتن دهکده جدید آزاد میشه
    حتی میتونید دوباره چیفر بسازید یا بجای اون مهاجر تربیت کنید
    درکل چیزی را از دست نمیدد
    بله تو سرور های نرمال در مورد کتیبه انبار بزرگ میشه به روش شما عمل کرد در مورد الباقی کتیبه ها شرایط متفاوت هست . اما تو اسپید یه کم قضیه فرق میکنه

من خودم بازی رو با سرور های نرمال تو ir استارت زدم هزار ماشاالله انقدر سرور شلوغ بود که برا یه کتیبه انبار باید چند

هفته تو نوبت میموندیم گاهی وقتها به چند ماه هم میکشید تازه زمانیکه کتیبه رو میگرفتیم کل اتحاد پوش میکردن تا

بتونیم زودتر انبار هارو اپ کنیم و نفر بعدی بیاد کتیبه رو ببره

در مورد اینکه بعد از چیف دهکده ما امتیاز فرهنگی ازاد میشه اطلاعی نداشتم جایی هم مطلبی در رابطه با این

موضوع ندیدم چون تا ب حال هم کسی پیدا نشده مارو بچیفه تجربه نکردم در کل موضوع تسخیر کتیبه رو هم تو اسپید هم تو نرمال بررسی کردیم امیدوارم این دوستمون حسابی مطلب رو گرفته باشه
    ویرایش توسط cyrous : 12-28-2014 در ساعت 02:20 AM
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

2. تشکر 3zar تشکر نمود
    پسندیدن 3zar پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrous نمایش پست ها
    بله تو سرور های نرمال در مورد کتیبه انبار بزرگ میشه به روش شما عمل کرد در مورد الباقی کتیبه ها شرایط متفاوت هست . اما تو اسپید یه کم قضیه فرق میکنه
    ببخشید کوتاه کردم چون فقط جواب این قسمت رو میخواستم بدهم.
    توی سرور های اسپید بعضا این روش خوبه ولی بستگی داره پلن شما چی باشه. چون اکثرا نمیان همرشون رو برای کتیبه انبار بزنن. اولین کتیبه جنگ آموز میره بعد احمق ها. بقیشون دستع و پا شکسته اگه کسی بیاد و ببره.
    مثلا ممکنه شما اینقد دهتون رو پر کره باشید که جایی برای ساخت خانه 20 ندارید. البته میتونستید ده 2 بزنید اونجا آپ کنید و در کل کار هایه زیادی میشه کرد ولی باز میگم بستگی به پلن شما داره.

با تشکر
    تعریف از خود نباشه :
    تو دنیا حریفی نداریم - تو غارت دستی - هیچ رقیبی نداریم
    البته اینو بگم که همیشه بدون طلا بازی می کنم. اگه با طلا باشی خو چاکرتم هستم لطفا ثبت نام کنید. لطفا ثبت نام کنید. لطفا ثبت نام کنید.

4. پسندیدن cyrous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_number_2 نمایش پست ها
    ببخشید کوتاه کردم چون فقط جواب این قسمت رو میخواستم بدهم.
    توی سرور های اسپید بعضا این روش خوبه ولی بستگی داره پلن شما چی باشه. چون اکثرا نمیان همرشون رو برای کتیبه انبار بزنن. اولین کتیبه جنگ آموز میره بعد احمق ها. بقیشون دستع و پا شکسته اگه کسی بیاد و ببره.
    مثلا ممکنه شما اینقد دهتون رو پر کره باشید که جایی برای ساخت خانه 20 ندارید. البته میتونستید ده 2 بزنید اونجا آپ کنید و در کل کار هایه زیادی میشه کرد ولی باز میگم بستگی به پلن شما داره.

با تشکر
    سلام
    بله به گفته شما همه چیز بستگی به پلن داره و من هم گفتم بستگی به سبک بازی شما

در کل داشتیم با دوستمون سزار مقایسه میکردیم روش تسخیر کتیبه با هیرو یا تسخیر با چیفر کدوم به صرفه تر هست که نکات خوبی به همرا داشت

به این نتیجه رسیدیم که روش چیف دهکده برای کتیبه انبار بزرگ تو سرورهای نرمال روش بهتری هست البته برای دوستانیکه با هم هماهنگ هستن چونکه از هزینه های اپ کردن خزانه سطح 20 اونم برا کتیبه انبار راحت میشن

اما عزیز برای زدن کتیبه از ناتار چه با هیرو چه با چیفر در هر دو صورت باید کلین کنیم پس به همر نیاز داریم حالا اینکه همه میرن دنبال جنگ اموز درست ولی وقتی دست خالی برگردن بالاخره یکی کتیبه انبار رو میزنه و بقیه رو به فیض میرسونه :d جنگ اموز قرار نیست که رو یه اکانت بخوابه پس باید سریع شارز کنه برای همین نیاز به انبار بزرگ پیدا میکنه
    بعد از تسخیر کتیبه تو سرورهای نرمال با روش دوستمون سزار برای کتیبه انبار موافقم و تو اسپید هم میشه از این روش استفاده کرد چونکه به گفته دوستمون امتیاز فرهنگی بعد از چیف دهکده ما برمیگرده

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام حدود یک ماهی هست با دژکوب اشنا شدم سوالی برایم پیش امده است
    مدتی در سرور نرمال بازی میکردم مشاهذه کردم که بعضی از بازیکنان کمتر از 30 ساعت که از شروع سرور نگذشته بود
    دارای 30000 از تمامی نابع که جمعا 120000 منبع بودند این امر چطور محقق گشته ایا در شروع بازی باید سربازان زیادی را برای غارت با نژاد توتن
    تربیت کرد یا قضیه طور دیگری است

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط karpov نمایش پست ها
    مدتی در سرور نرمال بازی میکردم مشاهذه کردم که بعضی از بازیکنان کمتر از 30 ساعت که از شروع سرور نگذشته بود
    دارای 30000 از تمامی نابع که جمعا 120000 منبع بودند این امر چطور محقق گشته ایا در شروع بازی باید سربازان زیادی را برای غارت با نژاد توتن
    بله دوست عزيز
    اين حجم منابع تنها راه تاءمينش از غارت هست وگرنه در دژکوب به خصوص سرور هاي نرمال منابع خيلي كمي از دهكده خودتون به دست مي ياريد

8. تشکر karpov تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط karpov نمایش پست ها
    سلام
    توصفحه اصلی انجمن قسمت اموزش دژکوب روش بازی با هر 3 نزاد رو توضیح داده میتونید مطالعه کنید اموزش توتن رو هم خیلی کامل توضیح دادن

برات یه پیشنهاد دارم دوست من حالا که تازه بازی رو شروع کردی با گول استارت بزن چونکه راحت تره بعد ها که بازی برات تجربه شد سرور بعد توتن رو بردار

10. تشکر karpov تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یکی از ویژگی های کتیبه های بزرگ تاثییر گذاریش روی کلیه دهکده ها هست
    چیف کردن کتیبه های بزرگ چندین مزیت داره که چند تاشون رو به اختصار توضیح میدم
    1- با چیف چرخیدن کتیبه انبار نیازی به جابجایی نداره و هزینه خزانه 20 رو کاهش میده ارتباطی به سرور نرمال و یا سرعت بالا هم نداره بصرفه هست و تیم حرفه ای به این صورت میچرخونه
    2-قراردادن کتیبه جنگ آموز بزرگ یا یونیک در مختصات safe مثل 200 .200 , ]و چرخوندن اون با جیف بین اکانتهایی که نیاز به جنگ آموز داره مزیت نیاز به دف جمع کزدن زیادی نداره به علت اینکه کتیبه در موقعیتی هست که زمان زسیدن اتک بهش بالاست و دف رسانی بصورت موقت بهش خیلی راحت هست
    3- چیف کردن کتیبه گیج منحصر ! فرض کنید شما دارای کتیبه جنگ منحصر و یا کتیبه حساس هستید به علت کمبود دفاع یا پلن گسترده حریف امکان دفاع جمع کردن به انداره کافی رو ندارید خیلی راحت گیج منحصر رو چیف میکنید فعال میشه حتی اگه ریل رو کتیبه مهم اولی بود امکان زدن خزانه رو نخواهد داشت
    4- زمان واندرها معمولا مصطلج هست واندرهای با دفاع بالا از کتیبه مرتاص منحصر یا بزرگ استفاده میکنند و از یک لول به بالا و یا زمان رسیدن اتک ریل با چیف کردن استحکام منحصر یا بزرگ و فعال کردنش بصورت موقت شانس خود را برای کاهش حسارت بالا میبرند !
    ا5- چیف کردن کتیبه چشم عقاب بزرگ برای تشخیص پلن ریل !
    اینها تنها مواردی بود که برای چیف کردن کتیبه بزرگ و یا چرخش اون استفاده میشه
    لطفا زمانی که اطلاعات کافی در زمینه ای ندارید و یا اطمینان کامل ندارید با قاطعیت پست نذارید
    شاد باشید

12. پسندیدن cyrous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD reborn نمایش پست ها
    3- چیف کردن کتیبه گیج منحصر ! فرض کنید شما دارای کتیبه جنگ منحصر و یا کتیبه حساس هستید به علت کمبود دفاع یا پلن گسترده حریف امکان دفاع جمع کردن به انداره کافی رو ندارید خیلی راحت گیج منحصر رو چیف میکنید فعال میشه حتی اگه ریل رو کتیبه مهم اولی بود امکان زدن خزانه رو نخواهد داشت

لطفا زمانی که اطلاعات کافی در زمینه ای ندارید و یا اطمینان کامل ندارید با قاطعیت پست نذارید
    شاد باشید
    سلام عزيز دلم
    شما وقتي يك كتيبه بزرگ يا منحصر داريد كه فعاله، ديگه نميتونيد كتيبه بزرگ يا منحصر دوم را بصورت فعال داشته باشيد
    وقتي جنگ منحصر را داري و ميري گيج منحصر را چيف ميكني، همون كتيبه اول كه جنگ منحصر باشه فعال ميمونه و گيج ديگه فعال نميشه
    مگر اينكه جنگ منحصر را از اكانت خارج كنيد. دراينصورت اگر 24 ساعت از چيف گيج گذشته باشه، بلافاصله بعد از خروج كتيبه اول (جنگ) كتيبه دوم (گيج) فعال ميشه.
    اين اشتباهيه كه اكثر پليرهايي كه اين كار را شخصا انجام ندادن مرتكب ميشن
    علتش هم اينه كه وقتي شما وارد خزانه ميشي و كتيبه هاي اكانتي را كه دوتا يونيك يا بزرگ را داره نگاه ميكني
    هردوتاشون را فعال ميزنه
    درصورتي كه صاحب اون اكانت خوب ميدونه كه فقط كتيبه اول فعاله و دومي با اينكه نوشته فعال ولي فعال نيست

اين كارها روي اكانت واندر با سه تا كتيبه يونيك رژيم و گيج و استحكامات بارها و بارها انجام شده
    فقط دريك صورت ممكنه حرف شما درست باشه .
    اونم اينكه تو ورژن 4.2 اين تغييرات اعمال شده باشه
    راستي يه مطلب مهم ديگه
    خواهشاً اگه تو اين سرور برنامه نويسي كتيبه ها به همين صورتيه كه شما ميگيد، اميد جان بياد و همينجا تاييد كنه. آخر بازي دسته ما رو تو حنا نگذاريد
    T.s7 R1 : a.lionلطفا ثبت نام کنید. T.s7 R2 : 3zar
    T.s7 R3 : schizophrenia
    L1:WhiteBird.P.M

14. پسندیدن cyrous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 3zar نمایش پست ها
    سلام عزيز دلم
    شما وقتي يك كتيبه بزرگ يا منحصر داريد كه فعاله، ديگه نميتونيد كتيبه بزرگ يا منحصر دوم را بصورت فعال داشته باشيد
    وقتي جنگ منحصر را داري و ميري گيج منحصر را چيف ميكني، همون كتيبه اول كه جنگ منحصر باشه فعال ميمونه و گيج ديگه فعال نميشه
    مگر اينكه جنگ منحصر را از اكانت خارج كنيد. دراينصورت اگر 24 ساعت از چيف گيج گذشته باشه، بلافاصله بعد از خروج كتيبه اول (جنگ) كتيبه دوم (گيج) فعال ميشه.
    اين اشتباهيه كه اكثر پليرهايي كه اين كار را شخصا انجام ندادن مرتكب ميشن
    علتش هم اينه كه وقتي شما وارد خزانه ميشي و كتيبه هاي اكانتي را كه دوتا يونيك يا بزرگ را داره نگاه ميكني
    هردوتاشون را فعال ميزنه
    درصورتي كه صاحب اون اكانت خوب ميدونه كه فقط كتيبه اول فعاله و دومي با اينكه نوشته فعال ولي فعال نيست

اين كارها روي اكانت واندر با سه تا كتيبه يونيك رژيم و گيج و استحكامات بارها و بارها انجام شده
    فقط دريك صورت ممكنه حرف شما درست باشه .
    اونم اينكه تو ورژن 4.2 اين تغييرات اعمال شده باشه
    راستي يه مطلب مهم ديگه
    خواهشاً اگه تو اين سرور برنامه نويسي كتيبه ها به همين صورتيه كه شما ميگيد، اميد جان بياد و همينجا تاييد كنه. آخر بازي دسته ما رو تو حنا نگذاريد
    الزامی به خارج کردن کتیبه نیست دوست من شما فرض کن کتیبه a که بزرگ هم هست رو دارید کتیبه b رو هم که بزرگ هست چیف میکنید برای فعال شدنش کافی هست کتیبه a رو چیف کنید اون زمان تاریخ فعال شدن کتیبه ها عوض میشه و طبیعتا کتیبه b فعال میشه
    وضعیت کتیبه ها کاملا مطابقت داره با سرور دات کام تنها تفاوت ایجاد شده در این هست که کتیبه احمق کوچک اگه تاثیرش رو کل اکانت باشه میشه با خزانه 10 هم جابجا بشه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mod reborn نمایش پست ها
    یکی از ویژگی های کتیبه های بزرگ تاثییر گذاریش روی کلیه دهکده ها هست
    چیف کردن کتیبه های بزرگ چندین مزیت داره که چند تاشون رو به اختصار توضیح میدم
    1- با چیف چرخیدن کتیبه انبار نیازی به جابجایی نداره و هزینه خزانه 20 رو کاهش میده ارتباطی به سرور نرمال و یا سرعت بالا هم نداره بصرفه هست و تیم حرفه ای به این صورت میچرخونه
    2-قراردادن کتیبه جنگ آموز بزرگ یا یونیک در مختصات safe مثل 200 .200 , ]و چرخوندن اون با جیف بین اکانتهایی که نیاز به جنگ آموز داره مزیت نیاز به دف جمع کزدن زیادی نداره به علت اینکه کتیبه در موقعیتی هست که زمان زسیدن اتک بهش بالاست و دف رسانی بصورت موقت بهش خیلی راحت هست
    4- زمان واندرها معمولا مصطلج هست واندرهای با دفاع بالا از کتیبه مرتاص منحصر یا بزرگ استفاده میکنند و از یک لول به بالا و یا زمان رسیدن اتک ریل با چیف کردن استحکام منحصر یا بزرگ و فعال کردنش بصورت موقت شانس خود را برای کاهش حسارت بالا میبرند !
    ا5- چیف کردن کتیبه چشم عقاب بزرگ برای تشخیص پلن ریل !
    اینها تنها مواردی بود که برای چیف کردن کتیبه بزرگ و یا چرخش اون استفاده میشه
    شاد باشید
    سلام
    مدیر جان سپاسگزارم که این اطلاعات رو در اختیار ما قرار دادی

یه چند تا سوال برام پیش اومده ممنون میشم رفع ابهام کنی

1-با اینکه کتیبه انبار رو چیف کنیم موافقم

2-اگه جنگ منحصر رو بردیم تو مختصات مورد نظر شما روش اتک گذاشتن ماهم به خیالمون که خبری از کاتا نیست و اصلا شایدم فیک باشه دف جمع نکردیم و با خیال راحت رفتیم دنبال زندگی اونوقت از تو خود سایدمون کاتاش کردن چه کنیم

3-این روشی که شما گفتید برای کتیبه منحصر گیج واقعا عالیه اما تا به حال تجربه اش نکردم چون همیشه فکر میکردم اگه دوتا کتیبه منحصر هم داشته باشی فقط یکیش کار میکنه مقصر هم من نبودم هم اینجوری بهم گفته بودن هم اینکه تو پاسخ های دژکوب اینجوری نوشته شما تنها قادر به داشتن 3 کتیبه در اکانت خود می باشید (یک کتیبۀ بزرگ و یا منحصر به فرد و 2 کتیبۀ کوچک). برای داشتن بیش از 3 کتیبه باید کل دهکده ای که دارای کتیبه می باشد را یکجا تسخیر کنید (دهکده را تسخیر کنید نه اینکه کتیبه را بدزدید).

اگر بیش از 3 کتیبه داشته باشید تنها 3 کتیبه قدیمی تر از همه کار خواهد کرد (که تنها یکی می تواند کتیبۀ بزرگ و یا منحصر به فرد باشد).
    اگه موردی هست که این مطلب رو نقض میکنه لطفا راهنمایی کنید
    4- مثلا تو سرور 3x وقتی مهاجم چکمه یونیک داره من برم چشمان عقاب چیف کنم که بالای 8 ساعت طول میکشه فعال بشه من چشمان عقاب رو کجای دلم بذارم که بخوام باهاش تشخیص ریل بدم :d
    شاید مواردی که من گفتم جزء مواردی باشه که کمتر پیش بیاد اما خوب برسیش خالی از لطف نیست

17. پسندیدن 3zar پسندید
صفحه 26 از 30 نخستنخست ... 162425262728 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع