صفحه 19 از 30 نخستنخست ... 9171819202129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 298

موضوع: پرسش و پاسخ دژکوبی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir-k نمایش پست ها
    سلام
    میشه بپرسم چجوری باید با دهکده که واسه یه نفر دیگه است متحدشم؟؟
    سلام دوست عزیز

اگر منظور شما تصاحب دهکده از اکانتی دیگر هست که به اصطلاح بازی "چیف" بیان میشه باید عرض کنم اول دارالفنون میرسونین به 20 و اردوگاه میرسونین 15 تا چیفر تحقیق کنین و بعد اقامتگاه یا قصر رو میرسونین به10 الی 20 و بعد چیفر رو سفارش ساخت میدین.
    بعد با کاتا و چیفر حمله عادی باید هدف میذاری اقامتگاه اون دهکده که میخوایین تسخیر کنین بزنین بعد وفاداری رو با تعداد حمله با چیفر به 0 میرسونی مال شما میشه

حتما توجه داشته باشین در این بازی چیزی بنام متحد شدن با دهکده دیگری وجود ندارد مگه تسخیر ان. مگه متحد شدن چند اکانت داخل یک اتحاد. که معقوله ای مجزا ازین بحث بود که عرض کردم
    ویرایش توسط ShoTGuN : 12-12-2014 در ساعت 07:26 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD ShoTGuN نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

اگر منظور شما تصاحب دهکده از اکانتی دیگر هست که به اصطلاح بازی "چیف" بیان میشه باید عرض کنم اول دارالفنون میرسونین به 20 و اردوگاه میرسونین 15 تا چیفر تحقیق کنین و بعد اقامتگاه یا قصر رو میرسونین به10 الی 20 و بعد چیفر رو سفارش ساخت میدین.
    بعد با کاتا و چیفر حمله عادی باید هدف میذاری اقامتگاه اون دهکده که میخوایین تسخیر کنین بزنین بعد وفاداری رو با تعداد حمله با چیفر به 0 میرسونی مال شما میشه

حتما توجه داشته باشین در این بازی چیزی بنام متحد شدن با دهکده دیگری وجود ندارد مگه تسخیر ان. مگه متحد شدن چند اکانت داخل یک اتحاد. که معقوله ای مجزا ازین بحث بود که عرض کردم
    سلام
    یه اشتباه کوچیک ! برای ساخت چیفر نیازی نیست اردوگاه سطح 15 کنیم. اگر شما نژاد توتن باشید اردوگاه سطح 5 کافیست. برای نژاد های گول و رومن هم سطح 10 بیشتر نیازی نیست.

و یه توضیح کاملتر اینکه شما یا چیفر یا مهاجر خمیتوانید بسازید. ساخت هردو ان ها با هم نمی توان. الته به جز چند باگ که تو این سایت فک کنم رفع شده :دی
    تعریف از خود نباشه :
    تو دنیا حریفی نداریم - تو غارت دستی - هیچ رقیبی نداریم
    البته اینو بگم که همیشه بدون طلا بازی می کنم. اگه با طلا باشی خو چاکرتم هستم لطفا ثبت نام کنید. لطفا ثبت نام کنید. لطفا ثبت نام کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام مجدد
    پیرو جواب شما.کسی که با رایانه بازی کند.سپس مدتی در مسافرت یا جای دیگری سپری میکند پس این قانون جانشینی به چه کاری میاید الان همه دارای گوشی هوشمند میباشند با تشکر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط karpov نمایش پست ها
    سلام مجدد
    پیرو جواب شما.کسی که با رایانه بازی کند.سپس مدتی در مسافرت یا جای دیگری سپری میکند پس این قانون جانشینی به چه کاری میاید الان همه دارای گوشی هوشمند میباشند با تشکر
    درود
    دوست عزیز شما نیز اگر پس از مدتی بازی کنید می فهمی که این قانون به چه دردی می خورد. دیدین یه قانون میزارن بعد میبینن اون قانون کار خودشونو خراب میکنه ؟! بعد یه تبصره دیگه میزارن ؟! این جانشینی هم یکی استفاده مهمش برا اینجور چیزاس !(یه کم مبهم میگم چون اگه رک بگم که ...)
    قطعا وقتی یه کم هدفت برا دژکوب بیشتر بشه می فهمی به یه جانشین نیاز داری. نه یه دوال.(البته بعضی اوقات !)
    تعریف از خود نباشه :
    تو دنیا حریفی نداریم - تو غارت دستی - هیچ رقیبی نداریم
    البته اینو بگم که همیشه بدون طلا بازی می کنم. اگه با طلا باشی خو چاکرتم هستم لطفا ثبت نام کنید. لطفا ثبت نام کنید. لطفا ثبت نام کنید.

5. تشکر karpov تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط karpov نمایش پست ها
    سلام مجدد
    اگه یه نفر رو چند تا اکنت بازی کنن(یک ایپی یا یک دستگاه) میشن مولتی اکنت که نمیتونن به هم منابع نیرو و... ارسال کنن و به مشکل برمیخورن

اگه 100 نفر (یا 100 دستگاه )هم رو یک اکنت بازی کنه مشکلی پیش نمیاد

جانشنی هم میشه دونفر رو 2 تا اکنت به صورت جانشینی که قوانین مولتی اکنت رو شون اجرا میشه

من خودم گاهی اوغات میرم کوه اونجا برق نداره برای تلفن باید 2-3 کیلومتر کوه روبرم بالا تا انتن بده برای همین اونجا اینترنتی موجود نیست
    اکنت رو میدم به دوستام (جانشینی ) تا برگردم حواسشون هست

یه مقدار بازی کنی دستت میاد
    Oops

7. تشکر karpov تشکر نمود
    پسندیدن karpov پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir-k نمایش پست ها
    سلام
    میشه بپرسم چجوری باید با دهکده که واسه یه نفر دیگه است متحدشم؟؟
    باید داخل یک اتحاد باشید
    برای ورود به اتحاد به سفارت سطح 1
    برای ساخت اتحاد به سفارت سطح 3 نیاز دارید
    اگه موسس اتحاد باشید تو بخش تعقیرات توضیحات بیشتر هست
    اگر قصد ورود داشته باشید باید به موسس یا لیدر اون اتحاد نامه بدید

در ضمن با اون اکنت( تمام دهکده های اون فرد ) متحد میشید نه فقط یه دهکده خاص اون
    Oops

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SiNA_NUMBER_2 نمایش پست ها
    سلام
    یه اشتباه کوچیک ! برای ساخت چیفر نیازی نیست اردوگاه سطح 15 کنیم. اگر شما نژاد توتن باشید اردوگاه سطح 5 کافیست. برای نژاد های گول و رومن هم سطح 10 بیشتر نیازی نیست.

و یه توضیح کاملتر اینکه شما یا چیفر یا مهاجر خمیتوانید بسازید. ساخت هردو ان ها با هم نمی توان. الته به جز چند باگ که تو این سایت فک کنم رفع شده :دی
    اره حق با شما بود اردوگاه تا 10 کافیه من پیشنیاز زمین تمرین اشتباهی گفتم. مرسی از اصلاح تون

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 7 پست

در رابطه با مولتی اکانتی ،اگر سوالی هست از مولتی هانتر سرور بپرسید

مطرح کردن اقدامات صورت گرفته درباره مبارزه با مولتی اکانت ها ، سبب اشنایی بیشتر برای دور زدن قوانین ضد مولتی اکانت خواهد شد و بحث درباره این موارد در فروم مجاز نمیباشد

11. تشکر ShoTGuN تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه
    نقل قول نوشته اصلی توسط ŞђōΨğύŋ نمایش پست ها

نمیدونم درست هسش که اینجا صحبت بشه یا نه اما در حال حاضر با قوانین گریز فعلی فقط یکجور میشه خفت کرد همر رو با تیک گریز, اونم مختص به نزاد گل هسش(گل باید باشه خلاصه) و شرط اونه که یکی دونه از اون نیرو هم شده تو تله خودش داشته باشه و همر اماده لانچ, بعد مسافت برگشت محاسبه کنه و حالا ازاد کنه نیرو که برگرده و اوکی اخر لانچ همر پشتش بزنه !

میشه نه ؟
    از بچه ها کسی میتونه این رو تست کنه خبر بده که نیرو گریز میکنه یا نه. در ضمن با عکس گزارش باشه جواب لطفا در صورت امکان. حتما از دو اکانت مختلف باید تست بشه نه ده ها مختلف از یک اکانت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ŞђōΨğύŋ نمایش پست ها
    سلام به همه

از بچه ها کسی میتونه این رو تست کنه خبر بده که نیرو گریز میکنه یا نه. در ضمن با عکس گزارش باشه جواب لطفا در صورت امکان.
    اگه دست رسی به حملات اتحاد طرف داشته باشی راه حل محاسباتی (در حد سنگین)داره که کانتر کنی

طبق نوشته اوردوگاه باید جواب بده
    Oops

صفحه 19 از 30 نخستنخست ... 9171819202129 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع