صفحه 27 از 30 نخستنخست ... 172526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 298

موضوع: پرسش و پاسخ دژکوبی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrous نمایش پست ها
    سلام
    مدیر جان سپاسگزارم که این اطلاعات رو در اختیار ما قرار دادی

یه چند تا سوال برام پیش اومده ممنون میشم رفع ابهام کنی

1-با اینکه کتیبه انبار رو چیف کنیم موافقم

2-اگه جنگ منحصر رو بردیم تو مختصات مورد نظر شما روش اتک گذاشتن ماهم به خیالمون که خبری از کاتا نیست و اصلا شایدم فیک باشه دف جمع نکردیم و با خیال راحت رفتیم دنبال زندگی اونوقت از تو خود سایدمون کاتاش کردن چه کنیم
    تو عرایض عرض کردم طبیعتا شما تو مختصات 200 200 یا 300 300 وقتی ببرید یعنی در بیابان زندگی میکنید معمولا وقتی سروری رو بصورت تیمی بازی میکنند یک اکانت پاپ باز رو میفرستند تو همچین مختصاتی ده بگیره و طبیعتا اطرافش هم دهکده ای از اکانتهای دیگه نیست شما تو هر سروری بازی میکنی هرجور صلاح میدونی عمل کن

3-این روشی که شما گفتید برای کتیبه منحصر گیج واقعا عالیه اما تا به حال تجربه اش نکردم چون همیشه فکر میکردم اگه دوتا کتیبه منحصر هم داشته باشی فقط یکیش کار میکنه مقصر هم من نبودم هم اینجوری بهم گفته بودن هم اینکه تو پاسخ های دژکوب اینجوری نوشته شما تنها قادر به داشتن 3 کتیبه در اکانت خود می باشید (یک کتیبۀ بزرگ و یا منحصر به فرد و 2 کتیبۀ کوچک). برای داشتن بیش از 3 کتیبه باید کل دهکده ای که دارای کتیبه می باشد را یکجا تسخیر کنید (دهکده را تسخیر کنید نه اینکه کتیبه را بدزدید).
    دقیقا یکیش کار میکنه زمانی که دوتا بزرگ یا منحصر داشته باشی نحوه فعال کردنش رو هم بصورت انتخابی در پست بالا توضیح دادم

اگر بیش از 3 کتیبه داشته باشید تنها 3 کتیبه قدیمی تر از همه کار خواهد کرد (که تنها یکی می تواند کتیبۀ بزرگ و یا منحصر به فرد باشد).
    اگه موردی هست که این مطلب رو نقض میکنه لطفا راهنمایی کنید
    4- مثلا تو سرور 3x وقتی مهاجم چکمه یونیک داره من برم چشمان عقاب چیف کنم که بالای 8 ساعت طول میکشه فعال بشه من چشمان عقاب رو کجای دلم بذارم که بخوام باهاش تشخیص ریل بدم :d
    شاید مواردی که من گفتم جزء مواردی باشه که کمتر پیش بیاد اما خوب برسیش خالی از لطف نیست
    شما زمانی که بالفرض 12 میلیون دف داری در سرور 10 ایکس منابع و 3 میلیون دف شخصی اکانت خودت هست با گرفتن چشم عقاب و فعال کردنش دقیقا میتونی جای ریل رو تشخیص بدید و کل دفاع رو انجا متمرکز کنید ! نه اینکه4 میل رو جایی نگه داری که فیک هست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD reborn نمایش پست ها
    3- چیف کردن کتیبه گیج منحصر ! فرض کنید شما دارای کتیبه جنگ منحصر و یا کتیبه حساس هستید به علت کمبود دفاع یا پلن گسترده حریف امکان دفاع جمع کردن به انداره کافی رو ندارید خیلی راحت گیج منحصر رو چیف میکنید فعال میشه حتی اگه ریل رو کتیبه مهم اولی بود امکان زدن خزانه رو نخواهد داشت
    الزامی به خارج کردن کتیبه نیست دوست من شما فرض کن کتیبه a که بزرگ هم هست رو دارید کتیبه b رو هم که بزرگ هست چیف میکنید برای فعال شدنش کافی هست کتیبه a رو چیف کنید اون زمان تاریخ فعال شدن کتیبه ها عوض میشه و طبیعتا کتیبه b فعال میشه
    ببخشيد كه من پستهات رو ويرايش ميكنم. براي راحتي كاره
    اين دوتا پستي كه شما گذاشتيد با هم فرق ميكنه

در مورد كتيبه ها هم و مطابقتشون با كام شما درست ميفرمائيد
    اميد خان بياد و بگه مثلا كتيبه استحكامات سرعت ساخت ساختمونها را نصف ميكنه
    من باز هم قبول دارم
    فقط لطفا الان بياد بگه
    T.s7 R1 : a.lionلطفا ثبت نام کنید. T.s7 R2 : 3zar
    T.s7 R3 : schizophrenia
    L1:WhiteBird.P.M

3. تشکر cyrous تشکر نمود
    پسندیدن cyrous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یکی از ویژگی های کتیبه های بزرگ تاثییر گذاریش روی کلیه دهکده ها هست
    چیف کردن کتیبه های بزرگ چندین مزیت داره که چند تاشون رو به اختصار توضیح میدم
    1- با چیف چرخیدن کتیبه انبار نیازی به جابجایی نداره و هزینه خزانه 20 رو کاهش میده ارتباطی به سرور نرمال و یا سرعت بالا هم نداره بصرفه هست و تیم حرفه ای به این صورت میچرخونه
    2-قراردادن کتیبه جنگ آموز بزرگ یا یونیک در مختصات safe مثل 200 .200 , ]و چرخوندن اون با جیف بین اکانتهایی که نیاز به جنگ آموز داره مزیت نیاز به دف جمع کزدن زیادی نداره به علت اینکه کتیبه در موقعیتی هست که زمان زسیدن اتک بهش بالاست و دف رسانی بصورت موقت بهش خیلی راحت هست
    3- چیف کردن کتیبه گیج منحصر ! فرض کنید شما دارای کتیبه جنگ منحصر و یا کتیبه حساس هستید به علت کمبود دفاع یا پلن گسترده حریف امکان دفاع جمع کردن به انداره کافی رو ندارید خیلی راحت گیج منحصر رو چیف میکنید فعال میشه حتی اگه ریل رو کتیبه مهم اولی بود امکان زدن خزانه رو نخواهد داشت
    4- زمان واندرها معمولا مصطلج هست واندرهای با دفاع بالا از کتیبه مرتاص منحصر یا بزرگ استفاده میکنند و از یک لول به بالا و یا زمان رسیدن اتک ریل با چیف کردن استحکام منحصر یا بزرگ و فعال کردنش بصورت موقت شانس خود را برای کاهش حسارت بالا میبرند !
    ا5- چیف کردن کتیبه چشم عقاب بزرگ برای تشخیص پلن ریل !
    اینها تنها مواردی بود که برای چیف کردن کتیبه بزرگ و یا چرخش اون استفاده میشه
    لطفا زمانی که اطلاعات کافی در زمینه ای ندارید و یا اطمینان کامل ندارید با قاطعیت پست نذارید
    شاد باشید
    سلام
    روش دوم:
    تو سرور های اسپید 3 و 3 به بالا دیگه 200امنیت نداره یه چکمه بونیک و ...
    بعد مشکل دیگه اینه وقتی میبری مختصات بالا یا یه اکانت باید خودش رو وقف این کار کنه اونجا دهکده بزنه که دفاع شناور داشته باشه یا کلونی زده بشه که باز امنیتش میاد پایین.
    3-4:
    عزیز منم تقریبا همین اشتباه رو می کردم ولی کتیبه فعال رو هم که چیف میکنی باید صبر کنی باز فعال بشه.
    بعد به نظر شما یه ساید یه گیج منحصر بزاره وسط همه سر تایم لند چیف کنن بازی بهم نمیریزه؟
    یا اینکه یه چشمان بزرگ یا یونیک بزارن وسط رو هرکی اتک اومد چیف کنه ببین داستان چیه؟:دی
    دلیل اشتباه اغلب یه سری از خاطرات از چیف کتیبست که دقیقا یادت نمیاد فقط برای خزانه 20چیف می شد یا نه فعال هم میشد.
    در کل الان تو این سایت کتیبه فعال رو چیف کنی غیر فعال میشه و باید صبر کنی فعال بشه.(تست شده)
    استفاده از چیف زیاد ولی این بالایی ها نیستن مثلا:
    ساید دفش کم یه گیج منحصر میگیره بعد کتیبه های مهمش رو چیف میکنه این کار با چشمان بزرگ هم انجام میشه.
    پ.ن:لطفا زمانی که اطلاعات کافی در زمینه ای ندارید و یا اطمینان کامل ندارید با قاطعیت پست نذارید :دی
    پ.ن:شایدم باز من اشتباه کنم ولی خب

5. تشکر cyrous تشکر نمود
    پسندیدن cyrous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 3zar نمایش پست ها
    دراينصورت اگر 24 ساعت از چيف گيج گذشته باشه، بلافاصله بعد از خروج كتيبه اول (جنگ) كتيبه دوم (گيج) فعال ميشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    در کل الان تو این سایت کتیبه فعال رو چیف کنی غیر فعال میشه و باید صبر کنی فعال بشه.(تست شده)
    دقيقا همينطوره كه ميفرمائيد
    تست شده
    T.s7 R1 : a.lionلطفا ثبت نام کنید. T.s7 R2 : 3zar
    T.s7 R3 : schizophrenia
    L1:WhiteBird.P.M

7. پسندیدن cyrous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آقا کل جوایزی که برای یک سرور هست چیه ؟!(اگه سرور ها فرق داره بگید:دی یعنی کامل بگید :دی)
    تعریف از خود نباشه :
    تو دنیا حریفی نداریم - تو غارت دستی - هیچ رقیبی نداریم
    البته اینو بگم که همیشه بدون طلا بازی می کنم. اگه با طلا باشی خو چاکرتم هستم لطفا ثبت نام کنید. لطفا ثبت نام کنید. لطفا ثبت نام کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SiNA_NUMBER_2 نمایش پست ها
    آقا کل جوایزی که برای یک سرور هست چیه ؟!(اگه سرور ها فرق داره بگید:دی یعنی کامل بگید :دی)
    کل جوایزی که برای هر سرور تعیین میشه
    در ابتدای هر سرور اعلام میشود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    سلام
    روش دوم:
    تو سرور های اسپید 3 و 3 به بالا دیگه 200امنیت نداره یه چکمه بونیک و ...
    بعد مشکل دیگه اینه وقتی میبری مختصات بالا یا یه اکانت باید خودش رو وقف این کار کنه اونجا دهکده بزنه که دفاع شناور داشته باشه یا کلونی زده بشه که باز امنیتش میاد پایین.
    3-4:
    عزیز منم تقریبا همین اشتباه رو می کردم ولی کتیبه فعال رو هم که چیف میکنی باید صبر کنی باز فعال بشه.
    بعد به نظر شما یه ساید یه گیج منحصر بزاره وسط همه سر تایم لند چیف کنن بازی بهم نمیریزه؟
    یا اینکه یه چشمان بزرگ یا یونیک بزارن وسط رو هرکی اتک اومد چیف کنه ببین داستان چیه؟:دی
    دلیل اشتباه اغلب یه سری از خاطرات از چیف کتیبست که دقیقا یادت نمیاد فقط برای خزانه 20چیف می شد یا نه فعال هم میشد.
    استفاده از چیف زیاد ولی این بالایی ها نیستن مثلا:
    ساید دفش کم یه گیج منحصر میگیره بعد کتیبه های مهمش رو چیف میکنه این کار با چشمان بزرگ هم انجام میشه.
    پ.ن:لطفا زمانی که اطلاعات کافی در زمینه ای ندارید و یا اطمینان کامل ندارید با قاطعیت پست نذارید :دی
    پ.ن:شایدم باز من اشتباه کنم ولی خب
    در پستم قبلا توضیح دادم بحث سر کاربرد چیف کردن کتیبه های بزرگ هست و استفاده هایی که انجام میشه
    و باز هم عرض کردم در سرورهایی که بصورت تیمی بازی میکنند یک اکانت که معمولا پاپ باز هست میره تو اون مختصات و این کار رو انجام میده در مورد عملیاتی بودنش هم خیلی راحت کتیبه جنگ آموز ساید شمال شرق رو مثال میزنم که یک ده از فونیکس چیف شد و شاید 10 اکانت استفاده کردند و دف خاص ثابتی هم هیچ زمانی نداشت در مورد امنیت هم باید صرفا نقشه رو چک کنید که دهکده ای اضافه نشه !
    کجای نوشته من اعلام شده که کتیبه بعد از چیف بلافاصله فعال میشه ؟!
    اصولا گیج منحصر رو همه که نمیتونن چیف کنن و دوره فعال شدن داره و تو هر سری پلن نهایتا یک اکانت میتونه استفاده کنه و اگه اکانتی باشه که 4 تا همر سنگین داشته باشه و یک کتیبه منحصر مهم دیگه بعیر از چیف من بشخصه ترجیح میدم بوسیله استفاده از چیف گیج منحصر همر ها رو حفظ کنم تا بخوام 5 جا از یک اکانت رو دف سنگین بریزم ! اصولا هم این نسخه ای که برای شما نا آشنا هست برای زمانی تجویز میشه که اکانت مولتی اکانت نباشه نه اینکه لیدر اتحاد باشه پسوردها رو هم بگیره چندین مولتی اکانت رو هم غارت کنه !
    از اول هم به این صورت بوده کتیبه ای که چیف میشه زمان میخواد تا فعال شه
    موردی که شما برای استفاده از گیج منحصر فرمودید
    صرفا برای نقشه استفاده میشه ! این که شما مثلا 3تا جنگ 2 تا چکمه رو بندازی زیر گیج که نبرن رو من جایی ندیدم
    شاد باشید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

کل جوایزی که برای هر سرور تعیین میشه
    در ابتدای هر سرور اعلام میشود
    دقیقا کجاش اعلام میشه ؟!
    من منظورم اینکه مثلا نفر اول 500تا سکه هم اتحادیاش 200 تا اینا هست !
    تعریف از خود نباشه :
    تو دنیا حریفی نداریم - تو غارت دستی - هیچ رقیبی نداریم
    البته اینو بگم که همیشه بدون طلا بازی می کنم. اگه با طلا باشی خو چاکرتم هستم لطفا ثبت نام کنید. لطفا ثبت نام کنید. لطفا ثبت نام کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شما زمانی که بالفرض 12 میلیون دف داری در سرور 10 ایکس منابع و 3 میلیون دف شخصی اکانت خودت هست با گرفتن چشم عقاب و فعال کردنش دقیقا میتونی جای ریل رو تشخیص بدید و کل دفاع رو انجا متمرکز کنید ! نه اینکه4 میل رو جایی نگه داری که فیک هست
    بله این یکی از ویزگیهای چشم عقاب و همه اگه این کتیبه رو داشته باشن باهاش تارگت اصلی رو مشخص میکنن و دف رو اونجا متمرکز میکنن

اما شما جور دیگه ای بیان کردید به این صورت که : اگه رومون اتک اومد میریم چشم عقاب رو چیف میکنیم تا تشخیص حمله بدیم

دوست عزیز من براتون زمان فعالسازی رو عنوان کردم وقتی کتیبه فعال نیست چه تشخیصی حرف شما زمانی کاربرد داره که کتیبه فعال باشه

این موردی که عنوان کردید برای کتیبه احمق منحصر بیشتر صدق میکنه مثلا رو شما ریل زدن و 6 ساعت تا زمان حمله مونده و منحصر شما تبدیل به چشم عقاب میشه و شما نوع حمله رو تشخیص میدید

با نحوه فعال شدن دوکتیبه منحصر یا بزرگ رو یه اکانت باروشی که شما گفتی باز هم زمان فعالسازی به ما این اجازه رو نمیده

متن خود راهنمای بازی رو براتون گذاشتم ولی مرغ شما انگار یه پا داره

اقا نیما ارتمیس هم به موارد مورد نظر اشاره داشتن و کسی نمیتونه اینا رو نقض کنه
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

13. پسندیدن 3zar پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ناتار میتونه نیروی دهکدشو بزاره روی گریز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟( غیر ممکنه )

میتونه دهکده های دیگرو چیف کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ( غیر ممکنه ) در منطقه غیر خاکستری؟؟

پس چرا این اتفاق افتاده؟؟؟

من خودم از ناتار جاسوسی زدم نیرو داشت بعد که اتک دادم نیروی نبود
    دوباره جاسوسی زدم نیرو داشت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یکی توضیح بده
    ویرایش توسط F K M : 12-29-2014 در ساعت 03:21 PM
    امروز اینده ی دیروز است و دیروز اینده ی پریروز
    به اینده دل نبند تلاشت را بیشتر كن كه اینده ی امروز را نیز خراب نكنی

صفحه 27 از 30 نخستنخست ... 172526272829 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع