صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17

موضوع: سوال

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوست عزیز تو دات کام همچین چیزی وجود نداره

بارها احمقه کوچیک با تاثیر رو اکو من جابجا کردم

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi نمایش پست ها
    سلام

دژکوب .کام گفته که وقتی کتیبه از ناتار بلند نشده , فعال نمیشه ؛ فعال شدن به این معنی نیست که تغییر نمیکنه! تغییر میکنه ولی فعال نمیشه !
    و اما بزرگ و کوچیک شدن کتیبه احمق , خوب این یه چیز خیلی ساده ای هست , وقتی کتیبه تبدیل میشه به یه کتیبه ی بزرگ خوب دیگه ماهییت اون قبلی رو نداره یعنی دیگه بزرگ شده به نوعی تغییر شکل داده و نیاز مند شرایط فعلی هستش دیگه شرایط قبل تغییر به دردش نمیخوره ؛ پس کتیبه تغییر کرد به بزرگ نیاز به خزانه 20 داره و وقتی تغیی کرد به کوچیک نیاز به خزانه 10 داره.

اکثر قوانین اینجا تو بازی به جز چندتا طبق قوانین .کام هستش .

باتشکر
    پس یعنی وقتی مثلا الان رو اکانته با تاثیر رو ده و مثلا فرداش میشه با تاثیر رو اکانت و به قوله شما ماهیتشم عوض میشه خود به خود خزانه ای که تا دیروز ده بوده خود به خود بیست میشه خیلی جالبه واقعا

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saedd نمایش پست ها
    دوست عزیز تو دات کام همچین چیزی وجود نداره

بارها احمقه کوچیک با تاثیر رو اکو من جابجا کردم

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

پس یعنی وقتی مثلا الان رو اکانته با تاثیر رو ده و مثلا فرداش میشه با تاثیر رو اکانت و به قوله شما ماهیتشم عوض میشه خود به خود خزانه ای که تا دیروز ده بوده خود به خود بیست میشه خیلی جالبه واقعا
    عرض کردم مورد شما بررسی و در صورت صحت اصلاح میشه. مورد دیگه ای که در سرورها با دات کام متفاوته تغییر محدوده تاثیر کتیبه منحصر احمقه که در دات کام میتونه روی دهکده بیوفته اما در سرورهای ما به این گونه نیست. و فقط محدوده تاثیرش کل اکانته.
    موارد مغایر ممکنه در سرور در حال اجرا عوض نشه و در سرور های جدید اصلاحیه انجام بشه. این هم به خاطر اینه که قانون سرور وسط بازی تغییر نکنه. چون قانون اگرچه اشتباه برای همه یکسانه.

3. پسندیدن BariSH_N پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    عرض کردم مورد شما بررسی و در صورت صحت اصلاح میشه. مورد دیگه ای که در سرورها با دات کام متفاوته تغییر محدوده تاثیر کتیبه منحصر احمقه که در دات کام میتونه روی دهکده بیوفته اما در سرورهای ما به این گونه نیست. و فقط محدوده تاثیرش کل اکانته.
    موارد مغایر ممکنه در سرور در حال اجرا عوض نشه و در سرور های جدید اصلاحیه انجام بشه. این هم به خاطر اینه که قانون سرور وسط بازی تغییر نکنه. چون قانون اگرچه اشتباه برای همه یکسانه.
    سپاسگزارم امیدجان از وقتی که میزارین وپیگیری میکنین

5. تشکر Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    شما چگونه عکس گذاشتید هرکاری می کنم نمی شود عکس بگذارم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    اقا منم یه سوال دارم درباره احمق
    اون موقع که بازی میکردیم یه چیز مهم درباره کتیبه احمق کوچیک این بودکه اثرش بسته به نیاز ده عوض میشد
    مثلا کاری که میکردیم این بود که تو سرباز خونه و اصطبل یه صف طولانی ساخت درست میکردیم
    بعد وقتی کتیبه رو جابجا میکردی به اون ده تبدیل به جنگ اموز میشد
    من تغریبا تو اسپید هفته ای یه بار این کارو میکردم و نیرو سازی میکردم
    بدون این که خیلیها متوجه بشن در واقع جنگ اموز داری
    و یه نکته دیگه اثر احمق کوچک هر چی که باشه ربطی به بزرگ و کوچک شدن کتیبه نداره
    من هیچوقت واسه احمق(کوچک) خزانه ام رو 11 هم نکردم چه برسه به 20

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_ نمایش پست ها
    سلام
    اقا منم یه سوال دارم درباره احمق
    اون موقع که بازی میکردیم یه چیز مهم درباره کتیبه احمق کوچیک این بودکه اثرش بسته به نیاز ده عوض میشد
    مثلا کاری که میکردیم این بود که تو سرباز خونه و اصطبل یه صف طولانی ساخت درست میکردیم
    بعد وقتی کتیبه رو جابجا میکردی به اون ده تبدیل به جنگ اموز میشد
    من تغریبا تو اسپید هفته ای یه بار این کارو میکردم و نیرو سازی میکردم
    بدون این که خیلیها متوجه بشن در واقع جنگ اموز داری
    و یه نکته دیگه اثر احمق کوچک هر چی که باشه ربطی به بزرگ و کوچک شدن کتیبه نداره
    من هیچوقت واسه احمق(کوچک) خزانه ام رو 11 هم نکردم چه برسه به 20
    سلام
    این که میشد با یه سری کارها چنج شدن کتیبه احمق رو تعیین کرد خوب درسته یه قلقایی داشت که میدونستن بعضیا که واسه همین به نظرم کتیبه احمق یونیک مفیدترین کتیبه بازیه برای اکانت

ماهیت کتیبه احمق ام عوض بشه سیستم اونو به عنوان کتیبه ای که بهش چنج شده میخونه و تمام قوانین مربوط به اون کتیبه براش اعمال میشه و اگه به کتیبه بزرگ تبدیل بشه نیازی به آپ کردن خزانه ی موجود نیست چون رو اون خزانه فعال شده ولی برای زدنش خزانه 20 میخواد واسه همین راحتترین راه برای زدن کتیبه احمق اگه تغییرات قبلی بررسی نشده و احتمال تغییرش به بزرگ هست چیف کردنشه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عجب
    حالا اون قسمت چنج شدنش تو این سرورها هم عمل میکنه؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12