صفحه 34 از 182 نخستنخست ... 2432333435364484134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط S.Y نمایش پست ها
    حذف شد.

سلام و سلام

دوستان امیدوارم که خوب باشید

یه حرف با آرش اگز من که حاجی تو زیاد غصه نخور ... اگه قرار به خود زنی باشه بهت می گیم تو که نمی تونی رو کسی همر لانچ کنی ... حداقل میای با اکانت ما لانچ می کنی یکم دل و جیگرت جا بیاد لوووووووول

علیرضا ...عشقم اینا به عکست گیر میدن ...اون عکس خوشگل رو بزار دماغشون بره تو چششون راستی این سرور یه سری کاتا با رم می خوام ها ازت ببینم چیکار می کنی ها ...

خوب حالا می رسیم به این دوستمون که نوشته warrior team کیا هستن .. دوست عزیز اول یه اسم اکانتی بده ببینم خود شما کی هستی لول

و اما بروبکس خشی اینا !! اون سرور ها که ما بازی می کردیم بکس خشی اینا یه پلن هایی میزدن رو nw کی شما وامثال شما تا 10 سال دیگه نمی تونن همچین پلن بزنند ایشا... یه سری از این پلن ها رو شما هم اجرا میشه اون موقع دقیق تر میشناسی ایشون رو

پ.ن : علی د هیروز حاج مهدی رو می خواییم چیکار باو ... همینطوری اینا به خودشون خورده بودن که با اسم خشی بیشتر خوردن حالا حاج مهدی هم بیاد که نور الا نور میشه یعنی در حدی ترس برداشتشون که می خوان تو ان ای خود زنی کنیم ... لوووول

پ.ن: بچه های اس ای (سابق ) با بچه های ان ای و ان ای قدیم یه جور هم دیگه رو پیدا کردن که انگار ..............
    شما ها منتظر باشین شاید خود درگیری باشه ....لوووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووول

پ.ن: اسم اکانت هاتون یادتون نره
    علی
    Mulche

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام بر دوستان
    سیامک کجایی عزیز خوبی چرا با لحن بد حرف میزنی که پستتو پاک کن هاااااااااا من خیلی میخوامت

علی دهیروز چشم مایی سالار حاجی خوشم میاد با یه علام حضور باعث زد حالی برای بعضی دوستان میشی چی شده عزیزم هاا تو ک گقتی امدو 5 دقیقه پیشت بودو بعد رفت کلک داستان چیه تا شمارو میبینه مثل اسپند رو اتیش میشه علی داداش ...

اصلا بعضی ها کارشون از حاجی گذشته میخوایم زنگ بزنیم ب دکتر rz رفیق محسن بمبی بماند خاطره خوبی از حاج قدیر دارن

سهیل بیا این بچه هاتو جمع کن فکر کنم اشتباهی امدن

بماند خیلی چیزا نمیشه گفت

دوستان شاد و پیروز باشید
    1کیلو

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود

اولین سروری که بازی کردم یه اکانت گول داشتم بنام s.mostafa
    توی اون سرور که دو ماه دیرتر به بازی رسیدم شاید باورتون نشه اما همه کار کردم!
    از رنک یک پاپ و رید تاپ بودن گرفته تا چیف کردن نان کپ و همرهای اکانت رنک یک سرور و صفر کردن کپشو و زدن کتیبش و حذف اکانت کردنش؛
    تا پلن واندر دادن به دوستان و هولدر بودن واندر و غیره...

اینا رو گفتم که اقایون فکر نکنن خیلی میخواد شاخ باشی و هنر هست این چیزا یه فارم سرور اولی هم همه ی اینارو اینجا بدست میاره!
    ورژن 4 به بعد خاصیتش اینه سابقه رو نادیده گرفتن و همه از دست نوشته ها یه چیزایی رو دنبال میکنن...

اما واسه اون دوستمون که میگن دات کام بودن و این چیزا پس افتخار دادید اومدید اینجا کنار این سرور یکی ها و بچه ها!
    شرمنده کردید به خدا!راضی به زحمت نبودیم!فقط یه سوال جسارتا توی این دژکوب این گلد نقشش چیه و چجوری باید مصرف بشه!؟

والا سرور ای ار بازی کردن از صد تا کام سنگین تر و سختتر هست خودمونی توضیح میدم که چرا!
    اول اینکه ای ار هر پسر بچه ای امپراتوری داره و ارث باباشو میخواد ازت و چ میفهمه واندر چیه اند گیم چیه و این چیزا!
    دوم اینکه کلا درکی از کار گروهی درون ای ار وجود نداره مگر اینکه نفع شخصی وجود داشته باشه!
    سوم اینکه ای ار وقتی بازی میکنی باید خودت همه چی باشی توتال باشی پلیر باشی لانچر باشی پلنر باشی دف کور باشی هولدر باشی!
    اما کام چی!؟
    یه اکانت دستت هست که درون یه مجموعه حضور پیدا میکنی باهاش و برنامه تعریف شده و همگام همگی پیش میرید!
    دفت تامین میشه خود به خود وقتی که ببینن همر ارائه میدی واسه میدگیم!
    پوش میشی همین که کتیبه ای باشه که نیاز به پوش شدن برای شارژ باشه!
    دف که بفرستی اگه دف جمع نشه واسه مدافع نامه میزنه که دف نیومده شاید تروپت نابود بشه میخوای برگردون!
    ای ار فیک رو یارو هست پی ام میده دف دف دف میفرستی میبینی کلا 100 تا گرزی 50 تا نیرو کشته!استارو و نرسیدن گندم 5000 نیرو !!

بجای من کیم اون کیه اون کی بود بریم یکمی تمرین کنیم مثل بچه دبستانی ها که روز اخر حداقل رومون بشه بگیم واسه چی داریم وقت میذاریم و هزینه میکنیم!!!

این اقای گاد دژکوب یه اماری هم از ما بده شما که همه ی بکس ای ار و نوب و تازه کار رو از همون سرور کامی که بودید شناختید!!!

موفق باشید
    اینجا جایی برای از خود راضی شدن نیست.. " Mostafa il princ "

4. تشکر amil58, AlIrEzA.IRAN تشکر نمود
    پسندیدن amil58 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلامدبه همه ی عزیزان
    خواهشا ازکل کل های بی مورد پرهیزبشه تا بازی جذابت هاش ازدست نده
    نکته ی بعدی اینکه اینگاری شمال شرق دچار یک سری درگیری های داخلی شده
    http://d3.dejkoob.ir/allianz.php?aid=466
    حالا باید دید که چه می شود! ایا این اکانت ها هم مثل یک سری دیگه اکانت ازشمال شرق می روند یاتوسط بچه های شمال شرق نگه داشته می شوند؟
    یاحق
    پ.ن:سهیل فکرکنم اخرین چیزبود رسیدم پشت در:'(سهیلللل زامبی ها من خوردند دیگهههه خخخخ
    Ali Chiefer

6. پسندیدن amil58 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Chiefer نمایش پست ها
    سلامدبه همه ی عزیزان
    حالا باید دید که چه می شود! ایا این اکانت ها هم مثل یک سری دیگه اکانت ازشمال شرق می روند یاتوسط بچه های شمال شرق نگه داشته می شوند؟
    یاحق
    پ.ن:سهیل فکرکنم اخرین چیزبود رسیدم پشت در:'(سهیلللل زامبی ها من خوردند دیگهههه خخخخ
    Ali Chiefer
    ممنون از علی عزیز که خیلی کم پیدا شده
    برای ما فرق نمیکنه تو شمال شرق چی میشه چی نمیشه
    نشستیم بازی خودمون رو میکنیم
    خوب باشه ما هم خوبیم بد باشه با همون روند جلو میریم
    مهم اینه آخرش به یه جایی میرسیم :دی
    No Game

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلامدبه همه ی عزیزان
    یاحق
    Ali Chiefer
    درود علی جان وقتت بخیر باشه

این اکانت واگذار شده چرا که اغاز کار بچه های ادونس سرور پنج راند سه ای ار ریجسترش کردن و کشیدنش بالا الان دوستان دیگه ای مالک اکانت شدن!
    از خروج از مجموعه و تشکیل اتحاد خارج از مجموعه های شمال شرق هم کاملا مشخص هست که هدف تیم جدید پلیری این اکانت چیه!
    نهایتا اینکه تیم شورای لیدری حضور دارن اساسنامه هم وجود داره و همه چیز تعریف شده که ملزوم اجراست.

موفق باشید

بدرود
    اینجا جایی برای از خود راضی شدن نیست.. " Mostafa il princ "

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    می گم این تاپ تن بدجوربزن بزنه! اس ای ان ای زده؟چه خبرا؟)لینکم بگذاریدببینیم چی شده؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    می گم این تاپ تن بدجوربزن بزنه! اس ای ان ای زده؟چه خبرا؟)لینکم بگذاریدببینیم چی شده؟
    الان nw زد ne رو
    http://upload7.ir/imgs/2014-10/41694012193510344461.png

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شاهکاری شده این فروم همه پست ها حذف میشه مثلا اون روز پست من چرا حذف شد؟؟؟؟؟ کل کل بی مورد؟؟؟؟؟؟!!!!! کل کل با مورد داریم هااا

با این وضعیت فروم رو جمع کنید خیلی بهتره 95% جذابیت دژکوب برای همین کل کل هاشه جالبه هیچ کس هم اعتراضی نمیکنن کسی هم نمیاد پست بزاره

انتی اسپم:http://d3.dejkoob.ir/berichte.php?id=27653138

12. تشکر gorbehnareh تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 1kilu نمایش پست ها
    شاهکاری شده این فروم همه پست ها حذف میشه مثلا اون روز پست من چرا حذف شد؟؟؟؟؟ کل کل بی مورد؟؟؟؟؟؟!!!!! کل کل با مورد داریم هااا

با این وضعیت فروم رو جمع کنید خیلی بهتره 95% جذابیت دژکوب برای همین کل کل هاشه جالبه هیچ کس هم اعتراضی نمیکنن کسی هم نمیاد پست بزاره

انتی اسپم:http://d3.dejkoob.ir/berichte.php?id=27653138
    به نکته باریکی اشاره کردی
    اصلا فروم جذابیت دیگه نداره تا میخوای جواب بدی یا چیزی بنویسی میبینی حذف شده
    فروم ببندید بهتره به نظرم یا بزارید یه خورده لذت ببریم

صفحه 34 از 182 نخستنخست ... 2432333435364484134 ... آخرینآخرین