صفحه 31 از 182 نخستنخست ... 2129303132334181131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

اول اینکه از لطف همه عزیزان ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    طاهرا همه بچه های ts7جمع شدن ne!:دی
    نه نیماخان پانزر (امیدوارم اشتباه نکرده باشم ) تو سرور نیستم ، متن قبلی حاصل یه روز قبل تعطیلی بود و به نوعی یاد گذشته ها کردن بود ، متاسفانه به دلیل نداشتن اطلاع تو هیچ کدوم از سرورها نیستم و فقط همونطور که عرض کردم به یاد دوران دژکوب، جسارت کردیم و از دید خودمون یه نقد کوچیکی کردیم (ایشاالله تو اولین سرور نرمالی که ران بشه اگه سطح کیفی سرور خوب باشه حتما خدمت میرسیم )

نقل قول نوشته اصلی توسط No Game نمایش پست ها
    به عنوان یک بازیکن ساده از شمال شرق
    فعلا به نظر من زوده بگیم شمال شرق بهترینه
    یا جنوب غرب خوبه
    به نظرم کیفیت پلیرهای SW خوب هست و با NE برابری میکنه ، ولی قرار گرفتن این دو ساید خوب تو قطر هم باعث میشه برنده سرور با سیاست ترینشون باشه نه الزاما قویترینشون
    در مورد تعداد پلیرم ،الان ne پوئن مهره به مهره کردنو داره!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط ArTaM نمایش پست ها
    حرفی که شما میزنین در مورد سرور نرمال و بیشتر سایت دژکوب صحیح میتونست باشه
    کلا نظر شخصیم اینه که 10 تا همر متوسط رو به بالا داشتن بهتر از داشتن 3یا4 تا همر شاخ هست. بهتر هست منابع یه ساید (غارت ) بین اعضای اون ساید تقسیم شه تا در اختیار یه تعداد باشه و لازمش این هست که همه بازکنان غارت و جدی بگیرن ، و این اختلاف تو غارتی هم که شما مشاهده میکنین نرمال نیست و بیانگر وجود چند دست بازیکن هست ، بازکنایی که خدای دژکوب هستن و بازکنای نوب که از بد روزگار (بد روزگار واسه اون خداهای دژکوب )دارن تو یه اتحاد بازی می کنن !!!
    در مورد اون قسمت حرفتون که فرمودین حرفام بیشتر دژکوبی هست و نه تراا وینی ، کاملا موافقم تو بررسی که تو این چند ساعت گذشته داشتم انجام میدادم به این نتیجه رسیدم که اعداد ارقام و نیروها شاید شبیه دژکوب باشه ، ولی روح بازی متفاوت شده و تعادل نژاد ها و استراتژی بازی ها به هم خورده ، نمونش همرهای گرزی هست که لینکشون تو فروم به وفور یافت میشه

یه پیشبینی در مورد اخر سروهم اگه بخوام داشته باشم (یه جورایی نوسنورداموس بازی در بیارم ) se تو نگه داشتن کتیبه هاش دچار مشکل میشه و هر دو ساید NE و Sw تموم سعیشون و میکنن تا مانع افتادن کتیبه های se به ساید دیگه ای بشن که این باعث از دور خارج شدن se میشه و متای NW تعین کننده اخر بازی میشه ( البته تو جام جهانی هم پیش بینی کرده بودم برزیل قهرمان میشه 7تا از آلمان خورد )

پ ن : از بابت پست گذاشتن تو سروری که کلا نه ته پیازم و نه سرش معذرت سعی میکنم دیگه تکرار نشه
    ویرایش توسط MOD Ali_Poaro : 10-14-2014 در ساعت 12:53 AM

2. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Poaro نمایش پست ها
    اول اینکه از لطف همه عزیزان ممنون

پ ن : از بابت پست گذاشتن تو سروری که کلا نه ته پیازم و نه سرش معذرت سعی میکنم دیگه تکرار نشه
    3تا نیما داشتیم ts7ولی ssنیستم اون الان رو اکانت ss panzerتو همین سرور :دی
    ولی یه چندتا نکته ظریف :دی
    1.الانNEوSWبهترین وضعیت رو تو سرور دارن+پلیر های خیلی خوب که این خودش میتونه یه نقظه ضعف باشه اگر درست کنترل نشه!
    2.واقعا SEغیر قابل پیش بینی فقط زمان میتونه بگه چیکار میکنه و به کجا میره!
    3.nwپلیرش تقریبا زیاد ولی همشون فعال هم نیستن دیگه این به لیدرای ساید بستگی داره!
    4.همر و پلن و دف و این داستانا حد اکثر 20-30% از بازیه بقیش سیاست ساید هاست سیاست :دی
    5.لیدر ها و تاپ لیدر های گرامی کوچک ترین حرکت داخل این سرور یه ساید رو میتونه برنده کنه یا به فنا بده این سرور سطحش نسبت به سرور های قبلی سایت خیلی بالاتر!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود

وقت همگی بخیر باشه

پست های تمامی دوستان رو بادقت دنبال کردم و لازم دونستم چند تا نکته رو خدمت تمامی دوستان عرض کنم

اول اینکه چیزی بنام تحلیل در زمان کنونی وجود نخواهد داشت فقط و فقط اماری که وجود داره پتانسیل اولیه سایدهای بازی رو نمایش میده که اونم با توجه به پارت اول بازی که هر فرد روی اکانت خودش داره وقت صرف میکنه قابل تکیه کردن نیست چرا که وقتی ما یک انشعاب اب داشته باشیم وقتی بیشترین کارایی رو خواهد داشت که کل حجم موجود درون یک مسیر واحد به مقصد هدایت بشن؛
    که این مقوله گسترده و دارای جزئیات بسیار هست.

دوم اینکه ذکر شده بود که مثلا فلان مجموعه این قدر رید داره فلان مجموعه اینقدر و این تعداد تاپ هستن و بقیه هیچی این یعنی افتضاح!
    سوالی که پیش اومد واسه بنده این هست که بنابر چه تعریفی این جمع بندی انجام شده که برایند این امارها به افتضاح ختم شده!؟
    چرا که تعاریف دژکوبی ماها از اون چیزی که بعنوان دژکوب میشناختیم و داشتیم اینجا شاید بالای هفتاد درصدش صدق نکنه چرا که بکل شرایط قابل قیاس نیست با اون دژکوب که توضیح جزیئات این بحث رو هم درون تایپیک سرور دی وان موجود هست.

سوم اینکه خیلی از عزیزان بارها تاکید کردن که فلان ساید پلیرهای خیلی خوبی دارن اما اگر شاید و....
    من متوجه این موضوع هم نشدم که منظور از پلیر خوب چیه؟
    بیگ اکانت ها تعبیر پلیرهای خوب هستن؟
    بیگ همرها تعبیر پلیرهای خوب هستن؟
    و....
    بهتره اینجوری بگم که وقتی حرف از پلیر خوب باشه دیگه بحث کنترل و نگرانی نباید وجود داشته باشه پس این صحبت پلیرخوب بودن رو زیر سوال میبره؛
    از این بحث گذشته همه میدونیم که دژکوب یک بازی گروهی هست و نقش تیم خوب خیلی بیشتر از پلیرخوب میتونه باشه این به این معنی هست که ایا وقتی مثلا در شعاع بیست خونه ای چهارتا بیک اکانت موجود هست که همگی دارن رید میدن این هم مفهومش پلیر خوب بودن هست!؟
    این بازی فردی رو میرسونه نه بازی تیمی،این ترجیح فرد به جمع رو میرسونه نه ترجیح جمع به فرد..
    این یعنی فردا همر من و اون وجود خواهد داشت دف من دف اون وجود خواهد داشت!
    یه تیم چند نفره توی یه سروری بازی میکردن که 16 هفته زحمت کشیدن و رنک یک تاپ غارت بودن 3تا همرکشیدن زمان کتیبه ها از ناتار چهار پنج تا کتیبه زدن واسه سایدشون که منحصر و بزرگ هم جزو کتیبه ها بود،جنگ اموز و انبار رو هم واسه بچه هاشون پوش کردن و بعد هم به تنهایی از یک اکانت نیم میلیون دف کشیدن واسه سایدشون تا زمان ازاد شدن نقشه ها و بدون همر ادامه دادن بازی رو!این دژکوب اصلی هست که لذت واقعی رو داره نه..... .

وقتی که تک تک دوستان در راستای سرافرازی جمع در بعد زمان و هزینه و انرژی ای که دارن میذارن پیش برن
    همین کفایت میکنه که اون ساید برنده ی بازی بشه امار و اعداد بهانه هست و فاقد ارزش.

موفق باشید

بدرود

پ.ن: ورودی منابع به یک اکانت وقتی اصل هست که تیم پلیری اکانت باتجربه باشن و بازده و بهره وری بدون اتلاف باشه.
    اینجا جایی برای از خود راضی شدن نیست.. " Mostafa il princ "

5. تشکر 1kilu, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, ZartVam, S.Y پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و درود

عجب تحلیل هایی خیلی جالب بود و به جا .. ولی نمیدونم چرا احساس می کنم که این تحلیل ها الان به درد سرور نمی خوره

لطفا بزارید به کل کل ادامه بدن دوستان :| تا فروم یکم بچسبه )

پ.ن : مهدی مورچه یعنی تو می گی که الان با sw تو مذاکره برا متا نیستین ؟! من باور کنم ؟!

پ.ن : حمید 13 و حمید سرمیلو نیز افتخار دادن و این سرور اومدن تا کنار هم بازی کنیم بزن دست قشنگ رو به افتخارشون

آنتی اسپم : http://d3.dejkoob.ir/dorf1.php

علی
    Mulche !

7. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mulche نمایش پست ها

لطفا بزارید به کل کل ادامه بدن دوستان :| تا فروم یکم بچسبه )

آخه اینا از سرورهایی میگن که نبودم!
    لینک و عکس هم نمیدن مشغول شیم

نقل قول نوشته اصلی توسط mulche نمایش پست ها
    پ.ن : مهدی مورچه یعنی تو می گی که الان با sw تو مذاکره برا متا نیستین ؟! من باور کنم ؟!
    فعلا که sw باس سعی کنه که داخل ساید متا بزنه

پ . م : همه احتماله ها )

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Eshbil نمایش پست ها
    آخه اینا از سرورهایی میگن که نبودم!
    لینک و عکس هم نمیدن مشغول شیم

فعلا که sw باس سعی کنه که داخل ساید متا بزنه

پ . م : همه احتماله ها )
    sw سعی کنه کجا متا بزنه ؟؟
    لازم به ذکر هست که کلیه ی پلیر های رنک زیر 200 SW که 40 50 تا اکانت فعال هست همشون هماهنگ شده اومدن ...
    و اصلا لازم به متای داخلی نیست وقتی لیدرا پسورد اکانت همو دارن و همه اکانت ها رفیقای چن سالن
    SW با هماهنگی اومد این سرور ...
    اگرم حرفی از متا هست ...
    ُسرور راند قبل NW 5 تا اکانت فعال داشت ... که همه هم مثل برادر بودن باهم ... این سرور با هماهنگی 2 تا اکانتش Khare Baldar , MR-PRESIDENT
    + اکانت Saint که کلا با این که تو NE بود یه جورایی تو NW بود اومدن SW ... و باقی 2 3 تا اکانت دیگه هم NW هستن ... حتی پسوورد اکانت منم دارند ...
    یه سری رفاقتا هست ... که بیشتر از بازی برای خود بنده ارزش داره ... SW چه با NW متا بشه چه NW با دشمن ما متا بشه ... از خودم و اکانت بنده و اکانت هایی که من اوردم این سرور هیچ همری از همین الان رو هیچکدوم از اکانت های NW لانچ نمیشه ...
    ما رفیق بلد نیستیم بزنیم ...

سهیل

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mr-president نمایش پست ها
    sw سعی کنه کجا متا بزنه ؟؟
    لازم به ذکر هست که کلیه ی پلیر های رنک زیر 200 sw که 40 50 تا اکانت فعال هست همشون هماهنگ شده اومدن ...
    و اصلا لازم به متای داخلی نیست وقتی لیدرا پسورد اکانت همو دارن و همه اکانت ها رفیقای چن سالن
    sw با هماهنگی اومد این سرور ...
    اگرم حرفی از متا هست ...
    ُسرور راند قبل nw 5 تا اکانت فعال داشت ... که همه هم مثل برادر بودن باهم ... این سرور با هماهنگی 2 تا اکانتش khare baldar , mr-president
    + اکانت saint که کلا با این که تو ne بود یه جورایی تو nw بود اومدن sw ... و باقی 2 3 تا اکانت دیگه هم nw هستن ... حتی پسوورد اکانت منم دارند ...
    یه سری رفاقتا هست ... که بیشتر از بازی برای خود بنده ارزش داره ... Sw چه با nw متا بشه چه nw با دشمن ما متا بشه ... از خودم و اکانت بنده و اکانت هایی که من اوردم این سرور هیچ همری از همین الان رو هیچکدوم از اکانت های nw لانچ نمیشه ...
    ما رفیق بلد نیستیم بزنیم ...

سهیل
    سهیل جان خدایی چند چندی ؟
    من میگم داخل sw اختلاف افتاده و دارن همدیگه رو میزنن ، شما میگی همر رو nw لانچ نمیکنی ؟
    کسی با nw کار نداره که

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط eshbil نمایش پست ها
    من میگم داخل sw اختلاف افتاده و دارن همدیگه رو میزنن ، شما میگی همر رو nw لانچ نمیکنی ؟
    کسی با nw کار نداره که
    کی کیو زده تو sw خودمون خبر نداریم ؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط eshbil نمایش پست ها
    کسی با nw کار نداره که
    عزیزم چرا شایعه درست میکنی؟
    شما اگه لینکی چیزی داری بزار ببینیم داستان چیه؟
    اگرم نداری و چیزی ندیدی و نمیدونی خواهشا بقول دوستان مغلته بازی در نیارین :d

فدات
    s.y

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط S.Y نمایش پست ها
    عزیزم چرا شایعه درست میکنی؟
    شما اگه لینکی چیزی داری بزار ببینیم داستان چیه؟
    اگرم نداری و چیزی ندیدی و نمیدونی خواهشا بقول دوستان مغلته بازی در نیارین :d

فدات
    s.y
    یه نیگا به تاپ 10 بندازین
    این تو تاپ دف یه هویی ظاهر شد !
    http://d3.dejkoob.ir/spieler.php?uid=1241
    بعدش این اتحاد به وجود اومد با اسم SW ولی امروز اسمشو عوض کردن
    http://d3.dejkoob.ir/allianz.php?aid=113

نگین که نزدین همو . بیایین لینک بزارین ببینیم )

پ . ن : اصلا به من چه ! )
    ویرایش توسط M3nTaL : 10-15-2014 در ساعت 01:02 PM دلیل: رفع اسپم :)

صفحه 31 از 182 نخستنخست ... 2129303132334181131 ... آخرینآخرین