صفحه 84 از 182 نخستنخست ... 3474828384858694134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Yasuo نمایش پست ها
    فایل پیوست 680

سلامی دوباره خدمت دوستان

پست قبل بنده انگار باعث آزردگی بعضی از عزیزان شده!

مجید جان شما که سابقه لیدری بازی کردن در سرور های اسپید ایران رو دارید ازتون انتظار چنین کاری نمی رفت!

تو سرور های ir هم همینطوری بازی میکردین یعنی ؟ خرید و فروش کتیبه ؟

بنظرم با این حرکت سابقه نام واکر و ج.ش چه در این سرور و چه در سرور های ir رو زیر سوال بردین!

اگر بنده اشتباه می کنم لطف کنید لینک های اتک به گیج منحصر رو تو فروم بزارید تا شک و شایعات از بین برن!

با تشکر
    هنوز این بحثا تو دژکوب هست ؟!!!!!

2. تشکر hercull تشکر نمود
    پسندیدن hercull پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه دوستان

همه ی دوستان دژکوب باز رو به دیدن بازی پاک و سالم در جنوب شرق دعوت می نمایم...

آموزش زدن کتیبه با تک هیرو

لانچ همر بدون استفاده از موس

چیف همر بدون چیفر

سوت بلبلی و.......

محل برگزاری جنوب شرق

بابا جمع کنید این حرفارو از فروم واقعیت مشخصه . پس انقدر تو فروم جو ندید که حق با کیه واقعیت رو تو روم های گارنا 4تا ساید میتونید پیدا کنید 3 تا ساید میگن فلانی اکانت خریده بعد یکی میاد کف فروم میگه نه نخرید ) یعنی خیلی خوبه این سرور :دی
    رفع اسپم:مرتضی خدا خفت کنه اون رعدای ما کو بزنم تو سر این ابوذر :|

4. تشکر 1kilu تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط JusT FoR Se نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز که اسمتو نمی دونم هیچ اتکی از اکانت من رویه گیج منحصر لانچ نشده و کتیبه با تک هیرو اومده جنوب شرق !!!!

اما این دلیل نمی شه کتیبه خریداری شده باشه !!! شما به جای سوختن و جو دادن تویه فروم سریع خودتو برسون به زاینده رود شهر ما که این روزا بیشتر از همیشه پر اب هست !!! بسیار برای سلامتی شما و دوستان مفید هست.

اگه شما لیدر یکی از اتحاد های شمال شرق هستی دلیلی نداره نگران جنوب غرب باشی شما برو کتیبه ای که از ساید جنوب غرب تو شرایط متا زدید رو پس بده. شما دل سوز جنوب غرب شدید ایا ؟

نگران گیج یونیک نباش اونی که کتیبه رو داده هر موقع خودش بخواد می تونه با تک هیرو بیاد کتیبشو ببره . خواهشن تا زمانی که چیزی رو نمی دونی خودتو دخالت نده .

با تشکر Majid WALKERS
    مجيد جان اوني كه بايد خودشه برسونه به رود خونه اي , جايي, شمايي كه يه بوهايي خورده به مشامه ما (اون رودخونه اي كه حرف ميزني ازش خشكه دادا خشك :دي)

همون بهترم كه مارو نميشناسي نيازي به شناخت نيست دوستاني كه بايد بشناسن مي دونن ما كي هستيم چي هستيم مام ليدره يه اتحاد دف سازيم به خدا كاره اي نيستيم ولي در جريان بازي هستيم مي دونيم چي به چيه

بنده هنوزم پايه حرفم هستم شما لينك كاتاهتو بزار ملت ببينن ,ما هم از خدامونه حدثمون اشتباه باشه !!

درضمن ننگ بازي كثيفتونو به سايد شمال شرق نچسبونيد كه پاك ترين سايد بازي هستش حتي قويتر...

پ.ن:من يه تبريكم به ماني گل بدهكارم كه واقعا كار زيبايي بود

پ.ن: پيمان شاتگان نيام بالاسرت پسر :دي
    League OF Legends

6. تشکر Ðŕ. Şђǒϯğύŋ, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

- - - Updated - - -

سلام به همه
    میبینمکه شرق, متا رو رسمی کرد ما هم تبریک میگیم 85642_efand.gif(ایشاا.. پا هم پیر شین)دی

حالا سرور زیبا تر خواهد شد بنظرم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان ...
    بعد از مذاکرات فراوان سایدهای جنوب شرق و شمال شرق پیمان برادری و متا با هم بستند
    از این لحظه به بعد تمام قوانین رایج و مرسوم بین کلیه اتحادهای شرق برقرار هست
    متای شرق هیچ نپی با سایدهای دیگر نخواهد داشت و تمامی توانایی های و قابلیت های این متا در به اوج رساندن قدرت بالقوه این متا خواهد بود که قطعا بالفعل تبدیل خواهد شد
    ضمن احترام به سایدهای غربی از24 ساعت دیگر نپی بین متای شرق و سایدهای دیگر وجود نخواهد داشت
    به امید در پیش داشتن یک بازی سالم و جذاب و بدور از حاشیه
    لیدر شمال شرق
    علی اشرفی
    ویرایش توسط علی اشرفی : 11-26-2014 در ساعت 02:31 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط علی اشرفی نمایش پست ها
    بعد از مذاکرات فراوان سایدهای جنوب شرق و شمال شرق پیمان برادری و متا با هم بستند
    متای شرق هیچ نپی با سایدهای دیگه نخواهد داشت و تمامی توانایی های و قابلیت های این متا در به اوج رساندن قدرت بالقوه این متا خواهد بود که قطعا بالفعل تبدیل خواهد شد
    ضمن احترام به سایدهای غربی از24 ساعت دیگر نپی بین متای شرق و سایدهای دیگه وجود نخواهد داشت
    لیدر شمال شرق
    علی اشرفی

سلام ...

تبریک می گم بابته متای بسته شده !!

انشا... هر دوساید در کمال آرامش واندر رو 100 کنند :!

علی
    Mulche

10. تشکر ThE HeRoES, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن ThE HeRoES, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Post East allies

نقل قول نوشته اصلی توسط علی اشرفی نمایش پست ها
    متای شرق هیچ نپی با سایدهای دیگر نخواهد داشت و تمامی توانایی های و قابلیت های این متا در به اوج رساندن قدرت بالقوه این متا خواهد بود که قطعا بالفعل تبدیل خواهد شد
    ضمن احترام به سایدهای غربی از24 ساعت دیگر نپی بین متای شرق و سایدهای دیگر وجود نخواهد داشت
    لیدر شمال شرق
    علی اشرفی
    سلامی دوباره خدمت تمامی دوستان و اساتید در کل سرور
    اول تبریک می گم به پلیر های دو ساید شرقی برای متای بسته شده . امیدوارم این متا باعث بشه سرور زیباتری رو شاهد باشیم .
    علی اشرفی عزیز همه چیز رو گفت و حرفی رو باقی مانده نزاشت .
    امیوارم این متا بتونه نشون بده همدلی ُ رفاقت ُ صداقت ُ هنوز جایی تویه بازی داره .
    با امید موفقیت برای همه دوستان شرقی .
    لیدر جنوب شرق

با تشکر Majid WALKERS
    SE FOR EVER

TEN is immortal

Return to Home

Majid WALKERS

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

اینجا جا داره یه تشکر ویزه بکنیم
    از علی اشرفی عزیز که مثل همیشه سنگ زیرین آسیاب برای شمال شرق بود
    از علی دهیروز که واقعان دلسوزانه وقت گذاشت برای بررسی شرایط متا و مذاکراتی که با سایدها انجام داد دیپلمات واقعان برازنده اش هست
    قدرت و آرامشی که الان شمال شرق سابق و متای شرق فعلی قسمت شمالیش داره بدون شک قسمت زیادیش مرهون زحمات این دو عزیز هست که واقعا هم تایم گذاشتن و هم به نظرات همه بچه ها با سعه صدر گوش دادن خسته نباشید میگم از طرف خودم
    از بچه های جنوب شرق که برپایه صداقت با هم عهد برداری و متا بستیم
    شاد باشید و پایدار

13. تشکر ThE HeRoES, Mulche تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, ThE HeRoES, Mulche پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز شما بیا روم گارنا من در حدمتتون هستم هر سوالی هم داشتید من جواب میدم

پ.ن: مانی جا دیشبت باهاتون صحبت کردم و احمق شما بک شد و سر همین بک شدن کراپ های من خورد توسط اون اکانت اما چون حرف زدیم سر حرفمون موندیم. دیشبت بهت گفتم اون اکانت الان تو اتحاد نیست پس باید میگفتم خودت برو بگیر ازش؟
    از اینکه زحمت کشیدید و پست منرو ریپلای کردید ممنون، دوست خوبم من به گارنا دسترسی ندارم.

ولی فکر میکنم زیاد هم نیاز به توضیح نیست و با یه نگاه به تاپ تن معلومه که داریم حسابی از خجالت همدیگه در میایم، فقط امیدوارم بتونیم از این آتیش یه جنوب غرب جدید بیرون بیاریم که بشه تا آخر بازی ادامه بدیم و سعی کنیم اکانتهایی که بیطرف هستن رو داخل این قضایا نکنیم و هرچه سریعتر به آرامش درون سایدی برسیم.

متای شرق رو هم تبریک میگم.

15. تشکر ZartVam تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    سلام
    پ.ن: مانی جا دیشبت باهاتون صحبت کردم و احمق شما بک شد و سر همین بک شدن کراپ های من خورد توسط اون اکانت اما چون حرف زدیم سر حرفمون موندیم. دیشبت بهت گفتم اون اکانت الان تو اتحاد نیست پس باید میگفتم خودت برو بگیر ازش؟
    چکمه اکانت نکبت صرفا سر رو در واسی با حیدر برگشت شد به جنوب غرب !
    ارزش رفاقت ما بیشتر از یه کتیبه یا پوینت دفاعی هست
    حتی تایم لند شدن حملات نکبت هم عکس گرفته شد اعلام شد به اکانت شما !

17. تشکر ThE HeRoES, Mulche تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, Mulche پسندید
صفحه 84 از 182 نخستنخست ... 3474828384858694134 ... آخرینآخرین