صفحه 89 از 182 نخستنخست ... 3979878889909199139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوثل شب زنده دار شمالی

سلام و صبح بخیر
    میدونم که قبل از اینکه بخواهید برید کلپچ رو بزنید به بدن یه سری به فروم سرور میزنید.
    انگار شب جمعه به بر و بچه های مجرد سرور d3 خیلی هم بد نگذشته!
    بچه های شمال غرب یه حفت خوب داشتن که امیر جان لینکش رو گذاشت ولی بچه های ما چون حال و حوصله خفت کردن ندارن، یهو همر و ده و پایتخت و همه چی رو با هم از جاش در میارن:

البته ناگفته نمونه که بچه های شمال غرب یه خفت نافرجام هم داشتند به همراه تلاش برای صفر کردن که اینسرت شدن بنده خداها

پ.ن: از علی اشرفی خوبم به خاطر همه زحمتاش ممنونم. لانچ و اینسرت و انرژی و روحیه
    به صورت غریزی گفت رو کپ پدرام دف بریزیم. که متاسفانه دفمون نرسید. و دسترسی به اکانتش هم نداشتیم

پ.ن: حمید 13 عزیز هم روحیه ساپورت ساید مونه!

2. تشکر ZartVam, mя. мIм, amir_WarRior Team تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SS Panzer نمایش پست ها
    سلام و صبح بخیر
    میدونم که قبل از اینکه بخواهید برید کلپچ رو بزنید به بدن یه سری به فروم سرور میزنید.
    انگار شب جمعه به بر و بچه های مجرد سرور d3 خیلی هم بد نگذشته!
    بچه های شمال غرب یه حفت خوب داشتن که امیر جان لینکش رو گذاشت ولی بچه های ما چون حال و حوصله خفت کردن ندارن، یهو همر و ده و پایتخت و همه چی رو با هم از جاش در میارن:

البته ناگفته نمونه که بچه های شمال غرب یه خفت نافرجام هم داشتند به همراه تلاش برای صفر کردن که اینسرت شدن بنده خداها

پ.ن: از علی اشرفی خوبم به خاطر همه زحمتاش ممنونم. لانچ و اینسرت و انرژی و روحیه
    به صورت غریزی گفت رو کپ پدرام دف بریزیم. که متاسفانه دفمون نرسید. و دسترسی به اکانتش هم نداشتیم

پ.ن: حمید 13 عزیز هم روحیه ساپورت ساید مونه!

http://dejkoob.ir/ir/report/10699555c4f

4. تشکر mя. мIм, amir_WarRior Team, ZartVam تشکر نمود
    پسندیدن mя. мIм, ZartVam پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 1kilu نمایش پست ها
    عزیز جان عشقم گریه کردن نداره لینکی بود دیدم گفتم شاید بچه ها هم بخوان ببینن هاااااا

اینم اکانت خودمه
    فایل پیوست 686
    lol

ابوذر خودتی ؟

عجب

چه شخصیتهایی تو این سرورهای دژکوب بودند و ما خبر نداشتیم

فدات

علی ویسکی

6. تشکر amir_WarRior Team, ZartVam, 1kilu تشکر نمود
    پسندیدن amir_WarRior Team, 1kilu پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط KiNG Of Se نمایش پست ها

ساعت 6:30 صبح روز جمعه هم اکنون این خبر رو از قتلگاه شمال شرق به سمع شما دوستان می رسانم

در ساعت 6:16 دقیقه صبح یک بمب اتم در مرکز شمال شرق منفجر و حدود 700 گندمخور پرپر شد :دی

تبریک به جواد بابت خفت زیبا و تبریک به مهدی مورچه عزیز و حسام بابت جاسوسی و تبریک به خودم بابت هماهنگی اتکها :دی

به به عجب خفتي تبريك ميگم واقعا :دي من خودم از قصد نيروهارو پارك كرده بودم كه يكي بياد بزنه 0 شه مام از شره اين سرور همراه با نوبهايش خلاص شيم البته اگه شما ميگيد به اين همر كه آفرين خفت شد اينم يكي از همر هاي ما بود
    دسته شما درد نكنه ولي لازم به 3تا اتك نبود لووول خوب بريم براي يه سري از داستانا

خوب هر قصه اي يه پاياني داره قصه ماهم از همين لحضه به پايان رسيد

دوستان و بازيكنان سرور ما هم اكانتمون از همين لحضه رو حذف گذاشتيم و تا 24 حذف ميشه

دوستاي زيادي پيدا كرديم

دوستاي قديميمونم پيدا كرديم كه واقعا از اين موضوع خوشحالم

اميدوارم سايد ان اي به خواسته خودش نرسه و واندرو 100 نكنه ميدونيد چرا؟

اين سايد به نظر خودم بهترين سايد و قويترين سايد و هماهنگ و ...... اما
    دوستاني هستند كه به جاي سايد فقط به بازيه خودشون اهميت ميدن فكرشون اكانت خودشون دوسته عزيزي كه مسعول زدن كتيبه ها بودي شاش...دي با اين زدنت رفتي اول كتيبه هاي دوست داشتنيه مورد علاقتو زدي بعدش اومدي تو تالك ( تو تالكي كه 50نفر نشستن منتظر دوستمون كه دستور بدن اتك هارو لانچ كنيم) دو سه تا شعر گفتيو رفتي . الان داري ميگي كه خودت تقسير داشتي منم ميگيم نه شما نوبي مام خداي دژکوبيم آره داداش اگه ماني و پيام نبود تا الان او كتيبت و اون اكانتت 0 بود داداشي

حيف كه اكانت داديم رفت وگرنه قصدمون از ادامه بازي نابود كردن كل شمال شرق بود باز ميدونيد چرا؟ چون ما همه كاري براي سايدمون كرديم اما دريق از يه كمك سايد به ما فقط حرف فقط لب و دهن نمونش هم توتال سايد( چند نفر به خاطر ايشون حذف كردن رفتن؟*شما خودت برو حذف كن بهتره تا اينكه .... يادته علي سره اكانت كارن 300كي همر ما رفت تو ديوار چيزي نگفتم برگشتي گفتي بيا كپ من 2 3 روز برا تو , 300كي همر پر به جاش 2روز غارت واقعا عاليه لووول ما كه رفتيم ولي نميزاريم شما واندرتونو 100 كنيد مام اومديم تو بازي كثيف برو بچ ان اي علي اشرفي بهتره بري كه همه آتيشا از تو بلند ميشه خاستي بگو مثالم ميزنم برات

از اين سرور نميرم و با يه برنامه جديد بر مي گردم :دي

بازم تبريك به بچه هاي ان دبليو

كوچيكه همتون
    پدرام بدذات
    League OF Legends

8. پسندیدن M3nTaL, KiNG Of Se پسندید
    نپسندیدن Bismarck, ZartVam نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

هدف sw و nw از اول سرور این بود که باهم متا داشته باشن و یه جورایی sw برای nw بازی میکرد ! ولی این وسط یکی بود که متا رو با nw قبول نداشت و کل حرفش زدن nw بود چون نمیخواست زحمت یه ساید به خاطر 4تا بچه بازی ( ما نمیگیم رفیق بازی !) تباه شه. حالا ما که حرف حق زدیم با یه سری از رفقامون شدیم آدم بده ! k a l a n t a r تارگت اول و آخر nw برای اینکه این متا بهم نخوره!
    اکانت بنده نه بیگ همر داشت و نه چیز خاصی . 6تا همر بالای 250ک گرزی اون موقع از سرور داشت
    تجربه نشون داده که سایدی که به اکانتای خودش رحم نکنه آخرش میشه فارم عمومی بقیه ساید ها
    این سرورم طبق همون پیش بینی که از اولش داشتم SE با هماهنگی بالا و مدیریت بی نظیر مجید احتمال 99درصد برنده ی سروره

پ.ن : منتظر بقیه اکانتای ما تو سرور باشید!
    پی نوشت2 : منتظر نامردی های جدید بعضیا هم باشین!
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

10. تشکر Yasuo تشکر نمود
    پسندیدن Yasuo پسندید
    نپسندیدن Xyster نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    هدف sw و nw از اول سرور این بود که باهم متا داشته باشن و یه جورایی sw برای nw بازی میکرد ! ولی این وسط یکی بود که متا رو با nw قبول نداشت و کل حرفش زدن nw بود چون نمیخواست زحمت یه ساید به خاطر 4تا بچه بازی ( ما نمیگیم رفیق بازی !) تباه شه. حالا ما که حرف حق زدیم با یه سری از رفقامون شدیم آدم بده ! k a l a n t a r تارگت اول و آخر nw برای اینکه این متا بهم نخوره!
    اکانت بنده نه بیگ همر داشت و نه چیز خاصی . 6تا همر بالای 250ک گرزی اون موقع از سرور داشت
    تجربه نشون داده که سایدی که به اکانتای خودش رحم نکنه آخرش میشه فارم عمومی بقیه ساید ها
    این سرورم طبق همون پیش بینی که از اولش داشتم SE با هماهنگی بالا و مدیریت بی نظیر مجید احتمال 99درصد برنده ی سروره

پ.ن : منتظر بقیه اکانتای ما تو سرور باشید!
    پی نوشت2 : منتظر نامردی های جدید بعضیا هم باشین!

لووووووووووووول هیچ حرفی* ندارم

12. پسندیدن depozietto پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Xyster نمایش پست ها
    حالا خوبه تعریف کردیما :|
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI WHISKY نمایش پست ها
    lol

ابوذر خودتی ؟

عجب

فدات

علی ویسکی

صاحبش امد من دیگه پست نمیزارم جمع کنید من دیگه حرفی ندارم بزنم

بلخره چش ما ب جمال یکی از بزرگای دژکوب منطقه جنوب غرب روشن شد اقا علی ویسکی مشتی کجایی سالار دلمون پوکید برای اون لهجت

علی ابوذر نیستم همیشه برای تو احسانم یادت رفت سریع؟ Ehsan_Esl

http://d3.dejkoob.ir/berichte.php?id=102702069

15. تشکر ALI WHISKY تشکر نمود
    پسندیدن ALI WHISKY پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Xyster نمایش پست ها
    علیرضا جان 25 دقیقه گذشتا !!!! بیا لینکو بزار ببینیم دیگه :دی .... خسته شدم همش دارم صفحه ی فروم رو رفرش می کنم لینکو ببینم

پیشاپیشم تبریک میگم
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!
    هیتلر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI WHISKY نمایش پست ها
    lol

ابوذر خودتی ؟

عجب

فدات

علی ویسکی
    علی جون از اول سرور خودت میومدی خب از دست 4تا نوب توی sw راحت میشدیم

18. تشکر ALI WHISKY تشکر نمود
    پسندیدن ALI WHISKY پسندید
صفحه 89 از 182 نخستنخست ... 3979878889909199139 ... آخرینآخرین