صفحه 129 از 182 نخستنخست ... 2979119127128129130131139179 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,281 تا 1,290 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_WarRior Team نمایش پست ها
    خب تبریک میگم... همر ما و fox هم با بازی پاک شمالغرب و مجتبی MATRIX چیف شد!اونم چه چیفی... توی این چندین سالی که دژکوب بازی میکنم بچه تر از KiNG Of Se امیر ندیدم خداییش ندیدیم! امیر جان به جای این همه پول خرج کردن توی این بازی خواهشا یه کم بزرگشو! حداقل شاید توی زندگیت بدردت بخوره! واقعا خیلی بچه ای! فقط خواستم بهت بگم در چندین چندمرحله پسوردت رو داشتم اما رسم همون رفاقت کمی که قدیم با هم داشتیم و رسم بازی جوان مردانه نگذاشت حرکتی کنیم... به بقیه دوستانی که در این پلن بزرگ!!! شرکت داشتن هم تبریک میگم ... ماشالا بقیه دوستان اینقدر توی سرورهای ای ار عقبه بازی پاک رو داشتن و دارن که لازم نیست درموردشون چیزی گفته بشه ! همچین حرکتی اگه نمیزدن جای تعجب داشت!

ماشالا این سرورا اینقدر حرفه ای هست که نگو... دوستان زحمت کشیدن لینک ها رو پاک کردن ... فعلا فقط همین در دسترس هست !

پ.ن: یه سری حرفها هم بمونه زیرخاک...چون فقط این یه بازی هست و به شخصه هم برای بازی اهمیتی قائل نیستم! دلم نمیخواد برای یه بازی رفاقت های چندین ساله بهم بخوره!
    عزیزم الان این چه ربطی به من داره؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام
    الان چرا کسی نمیاد به اقا امیر تبریک بگه ؟؟؟؟
    ۲ میل دف کرده دیگه شاید کم کم بشه ۳ ۴ ۵
    امیر اگه کسی هم تبریک نگفت من میگم دمتون گرم خوب دف میکنین ایول

3. پسندیدن ZartVam پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

تبریک به دوستان شمال غرب..احسنت
    جدا انقد واستون بازی مهمه؟!!!
    1
    forum.jpg
    2
    forum2.jpg
    3
    forum3.jpg
    4
    forum4.jpg
    5
    تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: png forum1.png (15.0 کیلو بایت, 95 مشاهدات)
    جدایی طلب

5. پسندیدن depozietto پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

forum5.jpg
    اینم آخریش
    من دیگه حرفی ندارم
    جدایی طلب

7. پسندیدن depozietto پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط life_4_ever نمایش پست ها
    تبریک به دوستان شمال غرب..احسنت
    جدا انقد واستون بازی مهمه؟!!!
    1
    forum.jpg
    2
    forum2.jpg
    3
    forum3.jpg
    4
    forum4.jpg
    5

پس از میل یک لیوان آب سرد جای این حرفها بیاید توضیح بدید تو تایم بن چجوری همرهای یک نفرو صفر کنیم؟ )
    و کاری کنیم پلیرهای اون اکانت از سرور برن خب ما خارج از تایم بن و بعد از 3هفته فیک یه ریل زدیم چیف شد حجم نیروهم در حدی بود که اگه دیوار شدیم هیچی ازمون کم نشه باز خوبه صبح تا شب دارم میزنمتون رنک 1هجوم سرورم خیر سرم

شماهم میتونی بشینی مثل لیدرات دف بسازی انقدر هم نیای جو بدی عکسارو خودم گذاشتم صفحه قبل

باشد تا رستگار شوید

9. پسندیدن 3king3 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستا شرق اگه همتون میخواید نیروهاتونو بزنید به من نمیشه ها دفاعی کم میاد الانmkaهم اومده نیروهاشو کوبیده نامه زده خیلی نامردی من حذف میکنم خدانگهدار دست اون هکر درد نکنه :| جای دیگه گیر نمیاره ؟ اون دفعه که هرچی زدن رو واندر نیما بود الان شده کپ من

کم مونده مولتی هانتر هک شه :|--- ) الان نیروهاشونو میزنن از شدت ناراحتی و بی جوابی و فشار میگن هک شدیم و هک کردید و .....
    دوست عزیز اینجا وبلاگ نیست سایته سایت امنیتش از دژکوب ایران بیشتره!

amir alone Boy

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط KiNG Of Se نمایش پست ها

پس از میل یک لیوان آب سرد جای این حرفها بیاید توضیح بدید تو تایم بن چجوری همرهای یک نفرو صفر کنیم؟ )
    و کاری کنیم پلیرهای اون اکانت از سرور برن خب ما خارج از تایم بن و بعد از 3هفته فیک یه ریل زدیم چیف شد حجم نیروهم در حدی بود که اگه دیوار شدیم هیچی ازمون کم نشه باز خوبه صبح تا شب دارم میزنمتون رنک 1هجوم سرورم خیر سرم

شماهم میتونی بشینی مثل لیدرات دف بسازی انقدر هم نیای جو بدی عکسارو خودم گذاشتم صفحه قبل

باشد تا رستگار شوید
    امیر بزرگ شو..چند سالته؟؟ 15؟17؟19؟
    واقعا روت شد اومدی فروم پست بزاری؟؟؟ 2تا اکانت و کلا زدین نیروهاشو تو در و دیوار باز داری شادی می کنی؟؟؟ آفرین به شما که پلیری...مام سعی میکنیم از این به بعد از شما بازی یاد بگیریم
    ممد اگزمنم اینجوری زدین دیگه تو سرور نیومد...
    جدایی طلب

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

الان یکی بیاد اول بگه قضیه چیه؟ کی به کیه؟
    الان از اول واست توضیح می دم داستان از چه قراره !!!!

دیشب مثله روزهای قبل شما داشتی تاپ تن رو رفرش می کردی که ببینی غارتت کی 1 میلیاردو رد می کنه که خبر رسید بهتون که پسورد اکانت fox رو پیدا کردیم .....شما هم با خوشحالی هرچه تمام تر به فکر این افتادی که چطوره تو این سرورهای فیک اسم و رسمی واسه خودم درست کنم ... این شد که شب آماده شدی واسه اجرای پلن زیبا و در خور شان و اندازه ی خودت
    نصف شب فرا رسید ... اومدی دیدی ااااااااا اکانت fox جانشینه اکانت the heroes هست که , چرا کسی به من نگفته بود؟ :|
    به به ببین اکانت the heroes تو کدوم اتحاده .... آقا ببیان حال این اتحادم بگیریم ... این ss panzer امونه nw رو بریده باید از رفیقامون سو استفاده کنیم که حالشو بگیریم .... یه مدت گذشت و شما بعد از اینکه مظمعن شدی همه چراغا سبز شده شروع کردی با خیال راحت اتک هارو لانچ کردی
    فاصله بین اتک ها گواه این ماجرا هست

اولین پلنی که داشتی چیف yasuo بود که دیروز ظهر ساعت 6 عصر برنامه ریزی کرده بودی :

http://dejkoob.ir/ir/report...cc,10717077955

که متاسفانه سطح بازیت اجازه ی موفق شدن این پلن رو بهت نداد
    بعد از اون برنامت رو واسه شب آماده کردی که تایم کافب واسه تقویت روحیه خودت و غلبه بر ترست داشته باشی که با تمرکز بهتری پلن رو اجرا کنی !

خب بریم سراغ پلن دیشب شما :

پلن اول : اکانت fox رو بکوبیم به اکانت خودمون که رنک دفاعی بگیریم .... هم فاله هم تماشا :
    http://dejkoob.ir/ir/report...70,1071696f021

پلن دوم : اکانت yasuo چراغش سبزه بریم یه خورده تبر تو کپش داره خفت کنیم ... انبارم که داره برش داریم
    http://dejkoob.ir/ir/report/1071708fb18

* : فعلا که چراغش سبزه بزار کپشم کراپ لاک کنیم :

http://dejkoob.ir/ir/report...c5,10717102816
    اینسرت شد

پلن سوم : اکانت پارتیزان هم چراغش سبزه اون رو هم بزنیم ....
    http://dejkoob.ir/ir/report/10717112ee8

که خدارو شکر تو این پلن تلفات مهاجم بیشتر از مدافع بود ( دلیلش هم دیوار رومن و قدرت دفاعی همر رومن هست )

بعد از اینکه از نان کپ پارتیزان رد شدی اول دهکدرو ناقص کردی ...بعد که دیدین بلد نیستی ده صفر کنی ! چیفش کردی
    تو این بین 400کی گندمخور هم رو پارتیزان دیوار شد

پلن چهارم : اکانت looli هم چراغش سبزه اونم کراپ لاکش کنیم
    لینکاشو خودت بزار حال ندارم دیگه

پلن پنجم : اکانت noonoo هم چراغش سبزه !!! کپ اونم صفر کنیم که اینسرت شد !!!
    http://dejkoob.ir/ir/report...1e,107171992ac

پلن ششم : اکانت د هیروز که دسته خودمونه .... کپشو بکوبیم به خودمون مدال بگیریم
    نان کپاشم چیف کنیم واسه اسم و رسم !!!!

لینکاشو روت میشه بزار .... فقط یه جمله : اونقدری خیالت راحت بوده که بین اتکا 2-3 ساعت فاصله بندازی

جمله ی آخر : تبریک می گم به تیم خودمون ...... اونقدری خوب کار کرد که متای غرب رو وادار به بازی کثیف بکنه

برد واسه شما , باخت واسه ما
    برو به اعمالت فکر کن

پ.ن : مخاطب اصلی این پست شخصی هست که این کار رو انجام داده نه صرفا شخصی که مخاطبش قرار دادم

پ.ن 2 : امیر جان شرمنده که مخاطبت کردم

موفق باشید
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!
    هیتلر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

چرا این زیر نمینویسه که کدوم یکی از ادمین ها پاک کرده پست رو ؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام و درود فراوان به بچه های این سرور

ایشالله که خوب باشید

خوب برسیم به بازی ، بازیه که هیچ موقع برای من ارزشی نداشته و صرفا فقط برای اینکه با این بازی ذهنم رو خلوت کنم بازی میکردم .

ممنون از اون دسته عزیزانی که بین والدینشون و خانوادشون پیدا میشه هنوز کار اشتباه انجام بدن و به قول معروف خطا کار باشن .
    که خوب تو این دنیا امروزی که ایران بیشترین درصد آدم های افسرده و عقده ای رو داره عجیب هم نیست کسانی که شیر پاک نمیخورن . ( یاد تبلیغات تلوزیون افتادم در مورد شیر پاک :دی )
    من برای اکانتم خودم ناراحت نیستم بیشتر برای دوست عزیزم مسعود فاکس ناراحت هستم که دیده بودم تنهایی چطور زحمت میکشید و بازی میکرد .
    در مورد چیف همر خودم هم تبریک میگم به همون دوستانی که 2 خط بالا تر در موردشون گفتم . همر ما یه 20 روزی بود که استاپ شده بود و چند روزی بود دوباره شروع کرده بودیم به شارژش و حدود 750 کیلو گرزی و 180 کیلو شوالیه و 37 کیلو کاتا و 5 کیلو دژکوب بود که همیشه نزدیک 1.3 تا 1.5 دفاع هم تو اون ده بود که در صورت حمله تا 3 میلیون هم اضافه میشد . و دیشب هم قبل رفتنم دهکده منفی 1.4 بود رفتم . کاری ندارم که با 500 تا شمشیری و با اختلاف فکر کنم 20 دقیقه چیف شده دهکده . و خوب همر کپ هم غارت زده شده برای دیوار و از دهکده های پایین هم که 2 تا بچه همر بود که 2 شب پیش باهاش 2 نفر از شمال غرب رو 0 کردم که یکیش 0 شده و یکی هم رفته تو دیوار دیگه چیز خاصی نداشتیم و اونقدری هم ترسناک نبوده اکانت ما که اینطوری عجولانه رفقا پست تبریک به همدیگه دادن .

همیشه آرزوی خیلی ها بوده من رو بزنن و تو شمال غرب هم کم نداشتیم از این آدم ها که کل زندگیشون رو برای چند ماه به هدف زدن من تو این بازی صرف کردن و برای خودم خیلی خوشحالم که فقط یکبار تو این بازی مردونه تونستن من رو بزنن و اون هم برای سرور 7 اسپید بود که همر من به عنوان اولین همر تو جنگ برای زدن شمال غرب بلند شد که 30 کیلو تبر ازش موند که باهاش روزی 3تا از اکانت های شمال غرب رو کراپ لاک میکردم و مردونه اومدن اون 30 کیلو تبر رو چیف کردن و کتیبه چکمه بزرگ رو هم بردن ازم . دیگه هر چی بوده به همان سبک بالا بوده .

امیدوارم دوستان عزیز بتونن به ما برسن و مثل ما بازی کنن و زندگی کنن .

یاد شبی افتادم که نیما پانزر به من گفت علی میدونی همر قلمبه کدوم دهکده هستش در حالی که همون موقع من رو اکانت اون بند خدا بودم با پسورد جانشینی بهش گفتم نه نیما دیگه پسورد ندارم و یادم نیست کدوم دهکده بود همرش .

میدونید رفقا این نوع رفتارها به تربیت هر کسی برمیگرده که چقدر میتونه دلش بزرگ باشه و مردونه زندگی کنه .

تبریک میگم به رفقا برای نابودی اکانت خودم و ناراحتم از مسعود دوست داشتنی رفیق خیلی خوبم . تو این چند سالی که بازی کردم به زحمت 7 تا رفیقای واقعی دیدم که یکی از بهترین هاش همین مسعود هستش که امیدوارم همیشه تو زندگیش موفق باشه .

در ضمن رفقا ما هستیم در خدمتتون . یکم میخوام اگه فرصت کردم بازی پاک مثل شیر پاک بدم به عزیزان .

یا حق
    شاد باشید

علی
    ThE HeRoES

صفحه 129 از 182 نخستنخست ... 2979119127128129130131139179 ... آخرینآخرین