صفحه 123 از 182 نخستنخست ... 2373113121122123124125133173 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,221 تا 1,230 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

خوب سلام دوباره بعد از سه جهار روزی که واقعان حتی حوصله خودم رو هم نداشتم چه برسه به دژکوب برگشتم به احتمال زیاد هم آخرین سرور دژکوبی من باشه
    چند تا نکته کوچولو
    یک سری چیزها کاملا عرف هست و جای بحثی هم نداره
    اکانت gholam داخل ساید شمال شرق بوده ولی از اتحادهای شمال شرق خارج شده به هر دلیلی و ارتباطش چه از طریق نامه و یا تلفن تا قبل از لند اتک های شمال غرب قطع شده بود وقتی ما رو یک اکانت نظارت یا دخالتی نمیتونستیم داشته باشیم طبیعتا اگر تو دیوار میرفت همون تروپ ها و یا مثل الان موفق میشد چه شکستش و چه موفقیتش به پای مجموعه شمال شرق نوشته نمیشه ! هرچند نظز شخصی من این بود با توجه به تلفات داده شده پلن امتیاز قبولی میگیره
    مورد بعدی دیوار شدن اتک های جنوب شرق بود که یک تارگت بد انتخاب شده بود ! دوم لانچ واقعان بد بود و سوم عکس العمل بچه های جنوب غرب هم جای تبریک داشت
    مورد سوم در مورد دیوار شدن مجدد بوگاتی سوار فعلی ! خوب یه سوال ساده شما که این رعد ها رو نساختی بری تو دیوار رفتی باهاش حفت کنی موفق نشدی پس اینجا باز هم fail
    مورد آخر چه خوب و یا چه بد !
    سرور 10 ایکس چه قبلی و چه فعلی فعالترین و پر پلیرترین سرور موجود این سایت هست و بعبارت ساده تر اگه بخواید یه سرور شبه ای ار رو تجربه کنید
    باز باید با هم بازی کنید ! در نتیجه اخلاق رو رعایت کنید و برای یه لحظه فکر کنید این سرور اگه رقیبید سرور بعدی ممکن هست تو یه ساید باشید پس جوری پست بذارید که روتون بشه تو بازی به هم نامه بدید
    کار خوب رو باید تبریک گفت و کار اشتباه رو هم باید پذیرفت
    شاد باشید و خوش
    با احترام
    مانی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    اطلاع دادن ماشین خبرشون تو راه خراب شده متاسفانه با کمی تاخیر میاد خبر :دی
    نقل قول نوشته اصلی توسط ŞђōΨğύŋ نمایش پست ها
    سلام به همه
    دادا کی قراره خبر بشههان؟ دیی

مگه شما یک گزارش تپل بیاری بذاری کف فروم. گزارشای قبلیتون که در سطح پارا المپیک شنیدی؟ مال شما پارا کوهی بود.

سرور اروم شد که باز. بقول فلانی: ایشششششششششششش

خیلی عجله دارید برای صفر شدن؟ -_-

3. تشکر negative تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, negative پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ŞђōΨğύŋ نمایش پست ها
    سلام به همه
    دادا کی قراره خبر بشههان؟ دیی

مگه شما یک گزارش تپل بیاری بذاری کف فروم. گزارشای قبلیتون که در سطح پارا المپیک شنیدی؟ مال شما پارا کوهی بود.

سرور اروم شد که باز. بقول فلانی: ایشششششششششششش
    http://dejkoob.ir/ir/report...77,1071293e18b
    آقا انبار بزرگم میخوایدبیاید بگید به خدا خیلی وقته کار مابا انبار تموم شده!
    عزیزم پلن های شما خوبه ما پلن بلد نیستیم
    با این وضع که 750 کیلو بزنیم تو دیوار ! انبار بزرگ بگیریم همون بهتر هم که بلد نباشیم !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

پلن علی اسقری رو هم زیر سوال بردین :|

- - - Updated - - -

حواسم نبود اینا یه سری گندم خور بودن که آزادشون کردین ... معذرت میخوام

6. پسندیدن Dread, Xyster, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آقایون دوستان خانم های عزیز لطفا تا هرکی دیوار میشه گارنا و اکانت مارو پیام بارون نکنید هرکی اتک لانچ میکنه من مسئول نیستم به خدا ممنون میشم انقدر به من نگید :|

والله من اتک های اکانت خودمم به زور گردن میگیرم چه برسه اکانت دیگران طرف نیرو ساخته بدون جنگ اموز اصلا خواست بزنه گیج کوچیک برداره به من چه آخه ؟:|
    بلوکتون کنم افسردگی بگیرید؟

- - - Updated - - -

اقا بنده به شخصه زدم رو دلیت یعنی ترکیدم از خنده طرف میره انبار بزرگ با 750ک لاست میاره بدون تلفات ازش میزنن دوستان افق دقیقا کدوم سمته راهنمایی کنید ))))))))
    خدایا بیا منو بخور اینارو باس گذاشت تو موزه حیف شمال غرب با این پلیرهاش

8. تشکر partizan, DumeniC, depozietto تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

جالبه ها

از ترس اینکه ما حرفی بزنیم خودش میاد خودزنی میکنه :دی

خب عزیز دل من این فقط و فقط نشون دهنده ی ضعف در مدیریت ساید شماست

چپ و راست پلن میریزید و با سر و کله میزنید تو در و دیوار، آخر و عاقبتش همین میشه

از ne حتی یه همر هم بدون هماهنگی روی کسی بلند نشده. و هر کاری انجام میشه کاملا مهندسی شده هست. اینکه میایم با لینک سبز کتیبه میبریم از اونجا به شکل واضحی نشون میده سایدتون در چه حدیه

خلاصه اینکه خبر آمد خبری در راه است، اینو دیروز گفتم، امروز خودتون برامون خبر ایجاد کردید =)) این از خبرای امروزش. در روزهای آینده خبرهای بعدی رو هم از همین تریبون اعلام می کنم تا بوگاتی سواران عزیز یه کم از گرم شدن سرور و خروج شرق از لاک دفاعی (!) لذت ببرن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه

نقل قول نوشته اصلی توسط Dread نمایش پست ها

از ne حتی یه همر هم بدون هماهنگی روی کسی بلند نشده. و هر کاری انجام میشه کاملا مهندسی شده هست. اینکه میایم با لینک سبز کتیبه میبریم از اونجا به شکل واضحی نشون میده سایدتون در چه حدیه

خلاصه اینکه خبر آمد خبری در راه است، اینو دیروز گفتم، امروز خودتون برامون خبر ایجاد کردید =)) این از خبرای امروزش. در روزهای آینده خبرهای بعدی رو هم از همین تریبون اعلام می کنم تا بوگاتی سواران عزیز یه کم از گرم شدن سرور و خروج شرق از لاک دفاعی (!) لذت ببرن
    والا ما که کار مهندسی شده ای از ان ای ندیدیم. اصلا هیچ کاری ندیدم. ان ای هم مگه تو بازیه؟ اصلا خوب شد گفتی ان ای. وگرنه فکر میکردیم سرور سه ضلعیه

حالا که ندیدیم مجبوریم از جنابعالی بپرسیم. مهندسیش دقیقا کجای داستانه الان

خوب شد یکی اتک داد به ضلع روبرو خبر شما براه شد. یجوووو گفتی خبری در راهه گفتیم اَهُو! الانکه چه قتل و قاری راه بندازه. همون اول میگفتی یه کامنت در راهه الافمون نمیکردی خوووو

11. تشکر _ARTEMIS_, depozietto تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Dread نمایش پست ها
    جالبه ها

از ترس اینکه ما حرفی بزنیم خودش میاد خودزنی میکنه :دی

خب عزیز دل من این فقط و فقط نشون دهنده ی ضعف در مدیریت ساید شماست

چپ و راست پلن میریزید و با سر و کله میزنید تو در و دیوار، آخر و عاقبتش همین میشه

آره یه نگاهی به خزانه بکنی میفهمی سایدتون در چه حدیه ) معماری یونیک با 100ک لاست اومد فهمیدیم چقدر شاخید ) خفت yasou فهمیدیم چقدر شاخید شما هم جای ادعا یه حرکتی بزن ببینیم چند مرده حلاجی والله انبار ارزش معنوی داره فکر کنم )

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط KiNG Of Se نمایش پست ها

آره یه نگاهی به خزانه بکنی میفهمی سایدتون در چه حدیه ) معماری یونیک با 100ک لاست اومد فهمیدیم چقدر شاخید ) خفت yasou فهمیدیم چقدر شاخید شما هم جای ادعا یه حرکتی بزن ببینیم چند مرده حلاجی والله انبار ارزش معنوی داره فکر کنم )

امان از پاپ :|

http://dejkoob.ir/ir/report/1071319bae1

رفتیم با بوگاتی یه چرخی بزنیم دیوار شدیم :دی رعده دیگه چیکارش میشه کرد

13. پسندیدن 3king3, hakhamaneshi, WerWoLF پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خب در ادامه ......

در شب گذشته سوار غرب پس از تحمل سختی زیاد کپ اکانت پت و مت با ویو سیم سکند تو 50 دقیق صفر کرد اختلاف ویو اول با آخر 50 دقیقه بودا =))

http://dejkoob.ir/ir/report...50,107132521ac

این نیروها ماله کی بود اقااااااااااا یکی بیاد گردن بگیره زود تند سریع :دی

خب بوگاتی سواران شرق آموزش 0 کردن کپ بدون جاسوسی در تایم خارج از بن راس ساعت 10صبح هر روز در خاک شمال غرب )

باشد تا رستگار شوید

الان این dread میاد میگه این اکانت خودتون بود هاهاها خاک تو سرتون اکانت خودتونو صفر کردید این اصلا همر نداشت .
    - - - Updated - - -
    ویرایش توسط KiNG Of Se : 12-15-2014 در ساعت 08:01 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

- - - Updated - - -

اقا امیر خوشم میاد سریع میای فروم دست پیش میگیری پس نیفتی :
    الان این لینکه هم شاید 30k شوالیه توتن کشتی خفت بوده ؟ اصلا فک نکنی رعدای خودتم کشته شدنا خخخ
    والا تا اینجا که ما دیدیم نیرو های شما دیوار نمیشن بلکه از خفتی به گندم خور ازاد کردنی دیگر تبدیل میشوند D:
    به این میگن قانون پایستگی نیرو های بوگاتی

16. تشکر Dread, depozietto تشکر نمود
    پسندیدن Dread پسندید
صفحه 123 از 182 نخستنخست ... 2373113121122123124125133173 ... آخرینآخرین